De club bestaat uit een groep wielertoeristen die elke zondagochtend een ritje maken tijdens de periode van maart tem september. Er zijn 3 groepen, afhankelijk van het gewenste niveau.
Zeker niet te missen ,genieten van de lente over
landelijke licht glooiende wegen van Aaigem , Woubrechtegem ,Steenhuize ,
Steenhuize- Wijnhuize, Sint Antelinks ,Herzele, terug langs Vlekkem.
Prachtige rit door UNESCO in 2018 verkozen tot
mooiste wielerrit van Oost-Vlaanderen
A-ploeg: Rit van 80 à 85km door de Zwalmstreek met de beklimming van de Vijflindenlaan. GPS gids van dienst is Philip De Coensel B-ploeg: Een vlak ritje van +/- 74 km richting Hamme, Temse en terug langs Buggenhout. GPS van dienst Patrick en Peter.
C-ploeg: Rit van Herman, Buggenhout -Oppuurs-Lebbeke. Afstand 67km.
A-ploeg: Rit langs la Houppe, GPS van dienst Chris Praet
B-ploeg: Volgen een deel van het parcour van de RVV, vanaf Hofstade tem Velzeke, daarna rijden we via Oosterzele en de fietsbrug over de autostrade in Wetteren terug naar huis, ong 72km.
C-ploeg: over landelijke wegen, langs Aaigem, Woubrechtegem, Steenhuize-Wijnhuize-Ressegem, licht golvend 56 km, GPS van dienst Paul Brondeel
A-ploeg: 73km langs Buggenhout bos. Onderleiding van Bart Luypaert. Als ze de rit omgekeerd doen zal Frank leiden
B-ploeg: Vlakke rit van ons 61km langs de boorden van de Schelde, terugkomen doen we via Vlassenbroek-Buggenhout-Lebbeke en Wieze. GPS van dienst Gunther. De enige hoogtemeters zijn op de verschillende bruggen die we overgaan en als je op 's morgens op je fiets stapt
C-ploeg: Rond Balegem 50km lang, alles vlak, GPS van Dienst William
A-ploeg: De rit gaat naar Buggenhout-Bos met als GPS van dienst iemand die de streek goed kent. Allen op post want we gaan ook onderweg eens stoppen. In bijlage de route voor de Garmin.
najaarsklassieker 2016 A-ploeg zondag 28 augustus vertrek om 7 uur tussenstop op 89 km totaal 109,79 km met 3 beklimmingen de mont,cote de trieu en de ladeuze voor de rest veel bergaf
A Ploeg : zondag rit met bovenkassei in zandbergen dan naar congoberg en via tollembeek naar geasfalteerde zijkant bosberg. Naar huis via onkerzele en klim naar kerk sint-antelinks .Jan Lauwers is van dienst. F¿
B ploeg : Rudi neemt ons mee voor een vlak Schelderitje van +/- 75 km.