De Hobbit
Wittamer Oscar
Inhoud blog
  • Esgaroth
  • Bergtrollen
  • De Eenzame berg
  • De ring
  • De ontmoeting
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    06-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Esgaroth

    Beste dagboek


    Toen Bard de draak gedood had hoorde Thorin dat een leger van mensen en elfen naar de eenzame berg op weg was onder leiding van Bard. Ze eisten een deel van de schat. Maar Thorin was zo hebzuchtig dat hij de schat niet wou delen. Ik kon hem niet van  mening laten veranderen. 


    Dus besloot ik de Arkensteen aan Bard te geven. Ik dacht dat we zo Thorin konden overtuigen. Maar Thorin werd razend en weigerde nogmaals zijn schat te delen.  Toen de mensen en de elfen besloten om Thorin aan te vallen kwam een leger van dwergen onder leiding van Dain op ons af. Op hetzelfde moment viel een leger van aardmannen ook aan. Op dit moment barste de slag van de vijf legers los. 


    Ik was maar een kleine Hobbit ten midden van een veldslag. Ik verstopte mij, wat kon ik anders doen? Toen de veldslag afgelopen was waren er veel slachtoffers. Maar we hadden gewonnen. Ik werd door Thorin beloond met een kist gevuld met goud en een kist gevuld met zilver. 


    Samen met Gandalf reisde ik terug naar Balingshoeknaar huis. Ik ben blij dat ik nu veilig terug thuis ben 

    Dit is een avontuur dat ik nooit zal vergeten. 


    Bilbo





    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 29/02-06/03 2016
    Foto
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs