WINTERKLOPPERS

WINTERKONINGCOMPETITIE

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. 
25-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
f

25-01-2016, 00:00 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


24-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

SLECHTS NEGEN HOLES MAAR WEL MET EEN SCHITTERENDE ZON.

Alleen de tweede helft van de baan was open en het was voor het eerst weer schitterend weer, daardoor waren er nogal wat niet-winterkloppers die wilden starten rond één uur. Het clubbestuur wil onze baan beschermen door de wedstrijden te beperken tot éénmaal negen holes. Redenen genoeg om onze wedstrijd te herleiden tot 1x 9 holes.
De uitslag dan.
Bij de dames won Georgette en bij de heren was er een ex aequo. Bart en Paul haalden beiden 20 punten (knip,knip) en er was geen tweede negen om te beslissen. Johan (17) loopt een puntje in op Ludo(16).
Bij het napraten in het clubhuis kwam de vraag naar voor om toch nog eens op verplaatsing te spelen. We spraken af om de mogelijkheid te onderzoeken om volgende maandag op " De Swinkelsche" te spelen.
Ik maak er morgen werk van, als jullie interesse hebben om mee te gaan kijkt dan vanaf morgen eens op deze blog voor meer informatie.

DE UITSLAG






Beste 9

Slechtste 9






Paul Cox

20

0


Bart Lambrechts

20

0


Johan Mullens

17

0


Ludo Bollen

16

0


Karel Claes

16

0


Freddy Dilworth

15

0


Raymond Walpot

15

0


Francis Vanhees

13

0


Ivan Vanrijkel

13

0


Eric Mertens

13

0


Georgette Maris

13

0


Marc Philtjens

13

0


Marc Brepoels

13

0


Milena Furlan

11

0


Anny Robyns

11

0


WINTERKONING 2015 - 2016

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. Is de winnaar een koningin dan wordt de man met het beste resultaat haar gemaal en anders wordt de beste vrouw de gemalin van de koning.

Na de wedstrijd van 25 januari is de stand:



totaal aantal wedstr. gemiddeld

Ludo Bollen 158 9 17,6

Paul Cox 152 9 16,9

Eric Mertens 151 9 16,8

Johan Mullens 140 8 17,5

Kees Vanniekerk 116 7 16,6

Georgette Maris 111 9 12,3

Jacques Herben 104 6 17,3

Marc Vanderlinden 100 6 16,7

Bart Lambrechts 98 6 16,3

Guy Coppyn 96 8 12,0

Freddy Dilworth 94 6 15,7

Karel Claes 94 6 15,7

Milena Furlan 89 7 12,7

Raymond Walpot 87 5 17,4

Anny Robyns 74 6 12,3

Marc Brepoels 74 5 14,8

Valère Bollen 69 4 17,3

Jeanine Herben 66 5 13,2

André Breels 61 4 15,3

Marianne Farine 60 4 15,0

Guy Cosemans 50 3 16,7

Francis Vanhees 50 3 16,7

Nicole Croux 48 4 12,0

Karin Cafmeyer 45 3 15,0

Ludo Cox 44 3 14,7

Viviane Vanesch 44 3 14,7

Isabelle Ruysschaerts 36 3 12,0

Rik Bemelmans 32 2 16,0

Lou Swartelé 31 3 10,3

George Onclin 28 2 14,0

Jaak Cuppens 27 2 13,5

Magda Smets 25 2 12,5

Maurice Poelmans 22 1 22,0

Georges Vanbrabant 20 1 20,0

Lyke Vanniekerk 19 1 19,0

Marie-Claire Cipriani 18 1 18,0

Magda Jacobs 17 2 8,5

Ivan Vanrijkel 17 2 8,5

Leon Bas 16 1 16,0

Inge Belman 16 1 16,0

Danielle Gakens 16 1 16,0

Simone Trekels 14 1 14,0

Paul Cox II 14 1 14,0

Ludwig Mullens 14 1 14,0

Michel Deltour 13 1 13,0

Lou Vanderlinden 12 1 12,0

Luigi Cipriani 9 1 9,0

Guido Vanmaele 8 1 8,0

Flor Claes 6 1 6,0






24-01-2016, 00:00 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


18-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

HET LEEK ERGER DAN HET WAS

De thermometer stond op vriezen, de grote baan was dicht en op de kleine baan moest er naar wintergreens gespeeld worden. Je zou voor minder thuis blijven.
Maar de 3 (drie!) winterkloppers die toch naar de club kwamen waren unaniem: een lekker zonnetje en nauwelijks wind zorgden voor een aangename gevoelstemperatuur.
Geen wedstrijd natuurlijk maar wel een paar uurtjes ontspannen golfen.





18-01-2016, 15:28 Geschreven door Paul  
Reageren (1)


17-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

SPELEN WE MAANDAG?

De omstandigheden om te golfen blijven ongunstig. 
Iedereeen die toch wil spelen komt maandag maar naar de club en we zullen dan wel zien wat we kunnen regelen.
We kunnen desnoods op de publieke baan een wedstrijdje organiseren en zelf op de driving range of de chipping en putting green kunnen we mekaar uitdagen tot een wedstrijd.

17-01-2016, 15:39 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


11-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

DE GOLFWERELD OP ZIJN KOP?

De verplaatsing naar Houthalen is uitgesteld. 

Vorige week was onze baan dicht en in Houthalen leek alles in orde. Vandaag zijn bij ons de tweede negen weer open en in Houthalen spelen ze op wintergreens. Dit is niet wat ik in mijn glazen bol gezien had.

Uitgesteld is echter niet verloren!

11-01-2016, 10:53 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


09-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

UITSTAP NAAR HOUTHALEN (III)

Het is nog wat vroeg om weersvoorspellingen te maken voor maandag, maar toch lijkt de kans te bestaan dat het erg regenachtig gaat worden. Golfen verliest toch heelwat van zijn charme als het in de plensende regen moet gebeuren. Op onze baan kunnen we dan als goede winterklopper wel even doorbijten, maar 50 euro betalen om in de stromende regen te spelen zou wel eens teveel kunnen zijn.
Dus laat het voor iedereen die toegezegd heeft duidelijk zijn, wat het weer ook zal zijn maandag, niemand moet zich verplicht voelen om te komen maar iedereen mag gaan spelen.
Hopelijk tot maandag met mooi weer.

09-01-2016, 18:48 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


07-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

WEDSTRIJD IN HOUTHALEN (II)

Links boven kunnen jullie de namen zien van de mensen die toegezegd hebben voor maandag. Het zijn er nu al voldoende zodat we besluiten dat de wedstrijd maandag in Houthalen zal gespeeld worden.
Ik heb starttijden gereserveerd vanaf 11 uur. Alles verloopt dus zoals elke maandag behalve dat we afspreken op de parking in Houthalen en niet in Hasselt.
Voorlopig ga ik er van uit dat iedereen 18 holes speelt, als iemand toch maar 9 holes wil spelen neemt hij best eerst contact op met mij.
Trolleys zijn bijna altijd toegelaten in Houthalen alleen het gebruik van Buggies wordt af en toe verboden.


07-01-2016, 11:51 Geschreven door Paul  
Reageren (2)


06-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

MAANDAG SPELEN  IN HOUTHALEN?

Erik reageerde op het bericht dat de baan gesloten was met een voorstel om in een andere club te spelen.
Bij ons zal het de hele week en misschien nog langer onmogelijk zijn om te golfen dus de afkick-symptomen zullen steeds erger worden.
In Houthalen lijkt de baan wel in orde en daar kunnen we aan 50 euro spelen. Indien er voldoende interesse is kunnen we maandag onze wedstrijd daar organiseren.
Laten jullie weten of jullie willlen meegaan? 

06-01-2016, 00:00 Geschreven door Paul  
Reageren (3)


04-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

BAAN GESLOTEN: WEDSTRIJD 4 JANUARI GAAT NIET DOOR!

04-01-2016, 09:03 Geschreven door Paul  
Reageren (1)


28-12-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

ENKELE BEDENKINGEN OVER DE WINTERKLOPPERS

Het was vandaag prachtig weer en de baan was maar gedeeltelijk geopend en dus waren er veel deelnemers.
Hierdoor werden enkele problemen bij de winterkloppers uitvergroot. Dit is misschien het ogenblik om onze werking eens in vraag te stellen en daarom deze bedenkingen waarop ik de reactie van iedereen maar vooral van de vaste kern graag wil horen.
Ik maak ongeveer zeven jaar deel uit van de winterkloppers. Ik heb deze groep leren kennen als een groep kameraden die in de winter 's maandags samen komt om gezellig een partijtje te golfen en achteraf  aan één lange  tafel na zit te praten. Ik heb er altijd van genoten. 
Sinds vorig jaar toen niemand nog bereid was de organisatie verder te zetten heb ik het roer overgenomen. Ik weet niet of het door mijn toedoen is of doordat de leden het gewend zijn geworden dat anders dan vroeger ook in de winter nog clubwedstrijden (vriendschapswedstrijd, winteramicale, zondagswedstrijden) kunnen gespeeld worden, maar ik krijg meer en meer de indruk dat onze ontmoetingen verward worden met deze wedstrijden. Voor nogal wat leden lijkt de maandagwedstrijd één optie geworden uit  vier mogelijkheden.

Volgens mij is dit niet de bedoeling. Wie bij de winterkloppers speelt moet deel willen uitmaken van een groep vrienden die mekaar zoveel mogelijk elke maandag wil ontmoeten. Dit kan alleen maar goed gaan als de groep relatief klein en vooral stabiel is. Als de groep te groot wordt zijn er wachttijden bij de start en problemen bij het vastleggen van de starttijden. Napraten in één grote groep is dan ook niet meer mogelijk.

Naar mijn aanvoelen heeft onze groep alleen maar reden van bestaan indien we voldoen aan een behoefte die niet door de reguliere clubwedstrijden kan beantwoord worden. Maar misschien zie ik het wel helemaal fout. Daarom wil ik graag jullie mening horen. Je kan je bedenkingen kwijt via de knop "reageren" rechtsonder dit artikel maar ook andere manieren van reageren zijn natuurlijk welkom.

Paul


28-12-2015, 21:19 Geschreven door Paul  
Reageren (5)


27-12-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

MOOI WEER, DUS VEEL DEELNEMERS!

Het was filevorming bij het begin van de tweede ronde. Gelukkig konden we wachten in een mild zonnetje en bleef iedereen geduldig. De goede omstandigheden zorgde voor heel wat mooie scores die dan ook beloond werden door originele prijzen van onze sponsors, Annie en Michel. 

Raymond en Karin kaapte de eerste prijzen weg. Valère en Francis klommen mee op het podium. Nicole eindigde op een mooie tweede plaats.



DE UITSLAG







Beste 9

Slechtste 9






Raymond Walpot

22

15


Valère Bollen

20

16


Francis Vanhees

20

16


Paul Cox

19

11


Johan Mullens

18

17


Jacques Herben

18

16


Kees Vanniekerk

18

13


Bart Lambrechts

17

15


Ivan Vanrijkel

17

14


Karin Cafmeyer

17

0


Nicole Croux

16

15


Eric Mertens

16

13


Georges Onclin

16

10


Inge Belmans

16

10


Rik Bemelmans

16

0


Ludo Bollen

15

14


Ludo Cox

15

0


André Breels

15

0


Ludwig Mullens

14

12


Guy Coppyn

14

0


Isabelle Ruysschaerts

13

0


Jeanine Herben

12

6


Milena Furlan

11

0


Georgette Maris

11

0


Anny Robyns

10

9


Rosette Verbeemen

6

0


WINTERKONING 2015 - 2016

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. Is de winnaar een koningin dan wordt de man met het beste resultaat haar gemaal en anders wordt de beste vrouw de gemalin van de koning.

Na de wedstrijd van 28 december is de stand:



totaal

aantal wedstr.

gemiddeld



Ludo Bollen

142

8

17,8



Eric Mertens

138

8

17,3



Paul Cox

132

8

16,5



Johan Mullens

123

7

17,6



Kees Vanniekerk

116

7

16,6



Jacques Herben

104

6

17,3



Marc Vanderlinden

100

6

16,7



Georgette Maris

98

8

12,3



Guy Coppyn

96

8

12,0



Freddy Dilworth

79

5

15,8



Milena Furlan

78

6

13,0



Karel Claes

78

5

15,6



Bart Lambrechts

78

5

15,6



Raymond Walpot

72

4

18,0



Valère Bollen

69

4

17,3



Jeanine Herben

66

5

13,2



Anny Robyns

63

5

12,6



Marc Brepoels

61

4

15,3



André Breels

61

4

15,3



Marianne Farine

60

4

15,0



Guy Cosemans

50

3

16,7



Nicole Croux

48

4

12,0



Karin Cafmeyer

45

3

15,0



Ludo Cox

44

3

14,7



Viviane Vanesch

44

3

14,7



Francis Vanhees

37

2

18,5



Isabelle Ruysschaerts

36

3

12,0



Rik Bemelmans

32

2

16,0



Lou Swartelé

31

3

10,3



George Onclin

28

2

14,0



Jaak Cuppens

27

2

13,5



Magda Smets

25

2

12,5



Maurice Poelmans

22

1

22,0



Georges Vanbrabant

20

1

20,0



Lyke Vanniekerk

19

1

19,0



Marie-Claire Cipriani

18

1

18,0



Magda Jacobs

17

2

8,5



Ivan Vanrijkel

17

1

17,0



Leon Bas

16

1

16,0



Inge Belman

16

1

16,0



Danielle Gakens

16

1

16,0



Simone Trekels

14

1

14,0



Paul Cox II

14

1

14,0



Michel Deltour

13

1

13,0



Lou Vanderlinden

12

1

12,0



Luigi Cipriani

9

1

9,0



Guido Vanmaele

8

1

8,0



Flor Claes

6

1

6,0





27-12-2015, 00:00 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


21-12-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

21 DECEMBER, HET SEIZOEN VAN DE WINTERKLOPPERS BEGINT!

Aan de temperatuur was het niet te merken maar de winter begon vandaag. 
Weer was het een nieuwkomer die met een superscore het laken naar zich toe trok. Maurice scoorde 22 punten en daar kon een grondig onderzoek van zijn playing handicap door de habitués niets aan veranderen. Raymond kon nipt de tweede plaats wegkapen vóór Eric, Marc en Bart.
 
Raymond, maar vooral Maurice 
(zie foto) worden bijgeknipt.
Bij de dames was Milena aan de eer voor Anny en Rosette. De winterklopperskas zorgde voor prijzen.


DE UITSLAG







Beste 9

Slechtste 9






Maurice Poelmans

22

0


Raymond Walpot

19

15


Eric Mertens

18

17


Marc Brepoels

18

16


Bart Lambrechts

18

0


Johan Mullens

17

13


Kees Vanniekerk

17

12


Ludo Cox

17

0


Guy Coppyn

16

0


Rik Bemelmans

16

0


Milena Furlan

15

15


Freddy Dilworth

14

12


Paul Cox

14

0


Paul Cox II

14

0


Anny Robyns

13

11


Rosette Verbeemen

13

0


Georgette Maris

10

8


Isabelle Ruysschaerts

10

0


Karin Cafmeyer

10

0


WINTERKONING 2015 - 2016

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. Is de winnaar een koningin dan wordt de man met het beste resultaat haar gemaal en anders wordt de beste vrouw de gemalin van de koning.

Na de wedstrijd van 21 december is de stand:



totaal aantal wedstr. gemiddeld

Ludo Bollen 127 7 18,1

Eric Mertens 122 7 17,4

Paul Cox 113 7 16,1

Johan Mullens 105 6 17,5

Marc Vanderlinden 100 6 16,7

Kees Vanniekerk 98 6 16,3

Georgette Maris 87 7 12,4

Jacques Herben 86 5 17,2

Guy Coppyn 82 7 11,7

Freddy Dilworth 79 5 15,8

Karel Claes 78 5 15,6

Milena Furlan 67 5 13,4

Marc Brepoels 61 4 15,3

Bart Lambrechts 61 4 15,3

Marianne Farine 60 4 15,0

Jeanine Herben 54 4 13,5

Anny Robyns 53 4 13,3

Guy Cosemans 50 3 16,7

Raymond Walpot 50 3 16,7

Valère Bollen 49 3 16,3

André Breels 46 3 15,3

Nicole Croux 32 3 10,7

Lou Swartelé 31 3 10,3

Ludo Cox 29 2 14,5

Viviane Vanesch 29 2 14,5

Karin Cafmeyer 28 2 14,0

Jaak Cuppens 27 2 13,5

Magda Smets 25 2 12,5

Isabelle Ruysschaerts 23 2 11,5

Maurice Poelmans 22 1 22,0

Georges Vanbrabant 20 1 20,0

Lyke Vanniekerk 19 1 19,0

Marie-Claire Cipriani 18 1 18,0

Magda Jacobs 17 2 8,5

Francis Vanhees 17 1 17,0

Leon Bas 16 1 16,0

Danielle Gakens 16 1 16,0

Simone Trekels 14 1 14,0

Paul Cox II 14 1 14,0

Michel Deltour 13 1 13,0

Lou Vanderlinden 12 1 12,0

George Onclin 12 1 12,0

Luigi Cipriani 9 1 9,0

Guido Vanmaele 8 1 8,0

Flor Claes 6 1 6,0



21-12-2015, 21:44 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


17-12-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

KNIPPEN! KNIPPEN!

Ik dacht rustig te wachten tot ik terug was van vakantie maar de gerechtvaardige roep voor een ingreep van de kapper werd te luid. Erik(27,3) en Johan(15,6) worden vanuit Italië van een nieuwe wintercoupe voorzien.

17-12-2015, 17:04 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


16-12-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

EEN VERSLAG VAN JOHAN ONZE VERSLAGGEVER TER PLAATSE

Het mooie weer zorgde voor veel deelnemers. Dat Erik en Magda sponsor waren had er misschien ook wat mee te maken. Erik klopte onze verslaggever met een iets betere slechtste negen. Niet erg goed getimed als jezelf sponsort, Erik, want nu ging de eerste prijs naar de tweede en kreeg Bart de tweede prijs. 
Jeannine liet bij de dames Marianne twee punten achter zich en nieuwkomer Isabelle eindigde op een mooie derde plaats.

 


 


DE UITSLAG



Beste 9

Slechtste 9


Eric Mertens

19

17


Johan Mullens

19

15


Bart Lambrechts

17

14


Jacques Herben

16

15


Ludo Bollen

16

12


Jeanine Herben

16

9


Jaak Cuppens

16

0


Freddy Dilworth

14

13


Marianne Farine

14

12


Kees Vanniekerk

14

10


Marc Brepoels

14

4


Karel Claes

13

12


Isabelle Ruysschaerts

13

0


Anny Robyns

12

10


Milena Furlan

12

8


André Breels

12

0


Guy Coppyn

12

0


Lou Swartelé

12

0


Ludo Cox

12

0


Marc Vanderlinden

11

9


Magda Jacobs

8

0


Flor Claes

6

0


WINTERKONING 2015 - 2016

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. Is de winnaar een koningin dan wordt de man met het beste resultaat haar gemaal en anders wordt de beste vrouw de gemalin van de koning.

Na de wedstrijd van 14 december is de stand:



totaal

aantal wedstr.

gemiddeld



Ludo Bollen

127

7

18,1



Eric Mertens

104

6

17,3



Marc Vanderlinden

100

6

16,7



Paul Cox

99

6

16,5



Johan Mullens

88

5

17,6



Jacques Herben

86

5

17,2



Kees Vanniekerk

81

5

16,2



Karel Claes

78

5

15,6



Georgette Maris

77

6

12,8



Guy Coppyn

66

6

11,0



Freddy Dilworth

65

4

16,3



Marianne Farine

60

4

15,0



Jeanine Herben

54

4

13,5



Milena Furlan

52

4

13,0



Guy Cosemans

50

3

16,7



Valère Bollen

49

3

16,3



André Breels

46

3

15,3



Marc Brepoels

43

3

14,3



Bart Lambrechts

43

3

14,3



Anny Robyns

40

3

13,3



Nicole Croux

32

3

10,7



Raymond Walpot

31

2

15,5



Lou Swartelé

31

3

10,3



Jaak Cuppens

27

2

13,5



Magda Smets

25

2

12,5



Georges Vanbrabant

20

1

20,0



Lyke Vanniekerk

19

1

19,0



Marie-Claire Cipriani

18

1

18,0



Karin Cafmeyer

18

1

18,0



Francis Vanhees

17

1

17,0



Magda Jacobs

17

2

8,5



Leon Bas

16

1

16,0



Danielle Gakens

16

1

16,0



Simone Trekels

14

1

14,0



Michel Deltour

13

1

13,0



Isabelle Ruysschaerts

13

1

13,0



Lou Vanderlinden

12

1

12,0



George Onclin

12

1

12,0



Ludo Cox

12

1

12,0



Luigi Cipriani

9

1

9,0



Guido Vanmaele

8

1

8,0



Flor Claes

6

1

6,0



16-12-2015, 21:26 Geschreven door Paul  
Reageren (1)


07-12-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

WINTERKLOPPERS SPELEN IN MAASTRICHT

In Maastricht spelen lijkt goed op weg een jaarlijkse gewoonte te worden. Iedereen was tevreden over de ontvangst op de Maastrichtse club, de visschotel was erg lekker, en op verplaatsing gaan breekt de sleur van de wekelijkse wedstrijden in Hasselt.
De wedstrijd zelf leverde mooie resultaten op. Vijf keer mochten we 17 of 18 noteren en net als vorige week was er een dame met 18 punten.
Wie zei daar dat onze dames onmogelijk met de heren kunnen wedijveren?  
Onze sponsors Kees en Lyke zorgden met een "nearest to the pin" voor een primeur bij de Winterkloppers. Erik kaapte deze prijs weg met een scherpe afslag voor de neus van Jeannine.
De ondergaande zon en de wolken zorgden voor een prachtige lucht om deze mooie golfdag af te sluiten.
Volgende week zal Erik Mertens onze wedstrijd sponsoren en zal Johan alles in goede banen leiden.

DE UITSLAG


Johan Mullens

18

18


André Breels

18

17


Georgette Maris

18

11


Ludo Bollen

17

15


Paul Cox

17

15


Francis Vanhees

17

11


Jacques Herben

16

15


Eric Mertens

16

11


Guy Coppyn

15

10


Marianne Farine

15

8


Bart Lambrechts

13

12


Kees Vanniekerk

12

11


Jeanine Herben

11

10

WINTERKONING 2015 - 2016

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. Is de winnaar een koningin dan wordt de man met het beste resultaat haar gemaal en anders wordt de beste vrouw de gemalin van de koning.

Na de wedstrijd van 7 december is de stand:



totaal

aantal wedstr.

gemiddeld



Ludo Bollen

111

6

18,5



Paul Cox

99

6

16,5



Marc Vanderlinden

89

5

17,8



Eric Mertens

85

5

17,0



Georgette Maris

77

6

12,8



Jacques Herben

70

4

17,5



Johan Mullens

69

4

17,3



Kees Vanniekerk

67

4

16,8



Karel Claes

65

4

16,3



Guy Coppyn

54

5

10,8



Freddy Dilworth

51

3

17,0



Guy Cosemans

50

3

16,7



Valère Bollen

49

3

16,3



Marianne Farine

46

3

15,3



André Breels

46

3

15,3



Milena Furlan

40

3

13,3



Jeanine Herben

38

3

12,7



Nicole Croux

32

3

10,7



Raymond Walpot

31

2

15,5



Marc Brepoels

29

2

14,5



Anny Robyns

28

2

14,0



Bart Lambrechts

26

2

13,0



Magda Smets

25

2

12,5



Georges Vanbrabant

20

1

20,0



Lou Swartelé

19

2

9,5



Lyke Vanniekerk

19

1

19,0



Marie-Claire Cipriani

18

1

18,0



Karin Cafmeyer

18

1

18,0



Francis Vanhees

17

1

17,0



Leon Bas

16

1

16,0



Danielle Gakens

16

1

16,0



Simone Trekels

14

1

14,0



Michel Deltour

13

1

13,0



Lou Vanderlinden

12

1

12,0



George Onclin

12

1

12,0



Jaak Cuppens

11

1

11,0



Magda Jacobs

9

1

9,0



Luigi Cipriani

9

1

9,0



Guido Vanmaele

8

1

8,0



07-12-2015, 21:36 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


04-12-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

 AFSPRAKEN VOOR DE WEDSTRIJD IN MAASTRICHT

We hebben starttijden geregeld vanaf 11.20 uur tot 12.00 uur. De organisatie van de wedstrijd zal  net zoals bij ons georganiseerd worden. We vertrekken in flights achter mekaar. Er is geen regeling getroffen om 9 holes te spelen, maar we kunnen ter plaatse wel een oplossing zoeken voor wie na negen holes wil stoppen. 
Ik heb voor negen mensen (zie links boven) een dagschotel gereserveerd rond 16.00 uur.
Pas maandag weten we of buggies op de baan worden toegelaten. 
Jullie kunnen informatie hierover vinden via deze link :http://www.internationalgolfmaastricht.com/.

Heb je nog vragen, laat maar horen.

04-12-2015, 10:14 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


30-11-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

DE WINTERKLOPPERS GAAN WEER INTERNATIONAAL

Na de uitstap naar de golfclub van Maastricht vorige winter waren de meningen unaniem positief. Dus dit jaar gaan we terug, de datum is vastgelegd op maandag 7 december. Omdat we nog geen reactie ontvingen van de Maastrichtse winterkloppers organiseren we onze eigen wedstrijd op de Maastrichtse Championship Course. We starten zoals bij ons vanaf 11 uur. De greenfee is slechts 25 euro en de wedstrijdfee zoals altijd 2 euro. Als er voldoende belangstelling is kunnen we voor de liefhebbers een dagschotel bestellen aan 16,5 euro.

Kees en Lyke zijn onze sponsors.

Om preciese afspraken te kunnen maken moet ik weten hoeveel deelnemers er zullen zijn. Dus wil je meegaan geef je naam door via de link "reageren" rechtsonder dit bericht. Vermeld ook of je interesse heb in de dagschotel en natuurlijk kun je hier ook alle andere vragen stellen.


IGM-9584_NL

30-11-2015, 20:31 Geschreven door Paul  
Reageren (12)


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

IEDEREEN PRIJS, IEDEREEN GEWONNEN

Door  de stromende regen kwamen alleen de diehards  aan de afslag. De matige opkomst en de mooie prijzentafel van Marc zorgde er wel voor dat iedereen met een mooie prijs naar huis ging? De deelnemers werden ook nog eens beloond met een drankje van de winterklopperskas.
Johan was de beste en leverde een scorekaart binnen met een mooie 18.

DE UITSLAG






Beste 9 Slechtste 9

Johan Mullens 18 14

Ludo Bollen 16 10

Eric Mertens 15 8

Marc Vanderlinden 14 13

Paul Cox 12 11

Karel Claes 12 9

Georgette Maris 10 0

WINTERKONING 2015 - 2016

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. Is de winnaar een koningin dan wordt de man met het beste resultaat haar gemaal en anders wordt de beste vrouw de gemalin van de koning.

Na de wedstrijd van 30 november is de stand:

                                                                               totaal   aantal wedstr.    gemiddelde


Ludo Bollen

94

5

18,8



Marc Vanderlinden

89

5

17,8



Paul Cox

82

5

16,4



Eric Mertens

69

4

17,3



Karel Claes

65

4

16,3



Georgette Maris

59

5

11,8



Kees Vanniekerk

55

3

18,3



Jacques Herben

54

3

18,0



Johan Mullens

51

3

17,0



Freddy Dilworth

51

3

17,0



Guy Cosemans

50

3

16,7



Valère Bollen

49

3

16,3



Milena Furlan

40

3

13,3



Guy Coppyn

39

4

9,8



Nicole Croux

32

3

10,7



Raymond Walpot

31

2

15,5



Marianne Farine

31

2

15,5



Marc Brepoels

29

2

14,5



Anny Robyns

28

2

14,0



André Breels

28

2

14,0



Jeanine Herben

27

2

13,5



Magda Smets

25

2

12,5



Georges Vanbrabant

20

1

20,0



Lyke Vanniekerk

19

1

19,0



Lou Swartelé

19

2

9,5



Marie-Claire Cipriani

18

1

18,0



Karin Cafmeyer

18

1

18,0



Leon Bas

16

1

16,0



Danielle Gakens

16

1

16,0



Simone Trekels

14

1

14,0



Michel Deltour

13

1

13,0



Bart Lambrechts

13

1

13,0



Lou Vanderlinden

12

1

12,0



George Onclin

12

1

12,0



Jaak Cuppens

11

1

11,0



Magda Jacobs

9

1

9,0



Luigi Cipriani

9

1

9,0



Guido Vanmaele

8

1

8,0








30-11-2015, 00:00 Geschreven door Paul  
Reageren (1)


23-11-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

KOUDE START MAAR DAARNA EEN STRALENDE ZON 

De grote prijs Jacques en Jeannine Herben leek een koude bedoening te gaan worden, de witte greens voorspelde niet veel goeds. De zon zorgde echter voor een ommekeer en de greenkeeping regelde dat bij de start om 11 uur overal naar zomergreens kon gespeeld worden. En naarmate de wedstrijd vorderde begon men hier en daar zelf jassen uit te doen. Het werd een zeer mooie, zonnige dag.
De wedstrijd zelf werd zeer spannend. Nieuwkomer Marie-Claire (18p) zette haar voetje langs de beste mannen en brak hiermee toch met een al veel te lang bestaande traditie. Marianne en Milena gingen met de andere prijzen aan de haal.
Bij de mannen werd het een ex aequo. Freddy en onze Koninklijke Hoogheid Ludo scoorden beiden 18 en 14 punten. Voor de derde plaats op het podium werd het drummen. Johan haalden het met een betere slechtste negen voor Karel, Paul en Valère. 

DE UITSLAG



Beste 9 Slechtste 9


Ludo Bollen

18

14



Freddy Dilworth

18

14



Marie-Claire Cipriani

18

0



Johan Mullens

17

12



Karel Claes

17

11



Paul Cox

17

9



Valère Bollen

17

0



Marc Vanderlinden

16

14



Jacques Herben

16

12



Kees Vanniekerk

16

12



Marc Brepoels

15

15



Marianne Farine

14

12



Guy Cosemans

14

0



Milena Furlan

13

7



Magda Smets

13

0



Anny Robyns

12

11



André Breels

12

11



Jeanine Herben

12

7



Guy Coppyn

11

0



Georgette Maris

10

8



Luc Roebben

10

0



Lou Swartelé

9

0



Luigi Cipriani

9

0



Nicole Croux

8

0



Guido Vanmaele

8

0











WINTERKONING 2015 - 2016

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. Is de winnaar een koningin dan wordt de man met het beste resultaat haar gemaal en anders wordt de beste vrouw de gemalin van de koning.

Na de wedstrijd van 23 november is de stand:



totaal

aantal wedstr.

gemiddeld



Ludo Bollen

78

4

19,5



Marc Vanderlinden

75

4

18,8



Paul Cox

70

4

17,5



Kees Vanniekerk

55

3

18,3



Eric Mertens

54

3

18,0



Jacques Herben

54

3

18,0



Karel Claes

53

3

17,7



Freddy Dilworth

51

3

17,0



Guy Cosemans

50

3

16,7



Georgette Maris

49

4

12,3



Valère Bollen

49

3

16,3



Milena Furlan

40

3

13,3



Guy Coppyn

39

4

9,8



Johan Mullens

33

2

16,5



Nicole Croux

32

3

10,7



Marianne Farine

31

2

15,5



Raymond Walpot

31

2

15,5



Marc Brepoels

29

2

14,5



André Breels

28

2

14,0



Anny Robyns

28

2

14,0



Jeanine Herben

27

2

13,5



Magda Smets

25

2

12,5



Georges Vanbrabant

20

1

20,0



Lou Swartelé

19

2

9,5



Lyke Vanniekerk

19

1

19,0



Marie-Claire Cipriani

18

1

18,0



Danielle Gakens

16

1

16,0



Leon Bas

16

1

16,0



Simone Trekels

14

1

14,0



Bart Lambrechts

13

1

13,0



Michel Deltour

13

1

13,0



Lou Vanderlinden

12

1

12,0



George Onclin

12

1

12,0



Jaak Cuppens

11

1

11,0



Magda Jacobs

9

1

9,0



Luigi Cipriani

9

1

9,0



Guido Vanmaele

8

1

8,0


 

23-11-2015, 00:00 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


16-11-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

MARC WINT VERWARDE WEDSTRIJD

Nogal wat zaken liepen niet zoals we verwacht hadden. De weerman had ons behoorlijk goed weer voorspeld maar tijdens  de tweede negen viel de regen met bakken naar beneden. Karel en de organisatie hadden elk een andere datum voorzien om te sponsoren. Bij de start bleek plotseling dat we de eerste negen holes vanaf de matten moesten spelen, de tweede helft zou dan nog vanaf de normale tees kunnen. Maar tijdens de wedstrijd werden ook op de tweede ronde de laatste flights verplicht van de matten af te slaan.
Uiteindelijk viel alles wel in zijn plooi. Karel voorzag zes verrassings-cadeaubonnen die volgende maandag kunnen ingeruild worden, iedereen paste zijn strokes aan de tees aan, alleen aan de regen konden we niet ontsnappen.
We kregen natte scorekaarten binnen maar wel met mooie scores. 
Marc en Guy klokten af op 23 punten. Marc had de moed om na negen holes nog verder te spelen en dankt daaraan zijn overwinning. Onze Koninklijke Hoogheid voelt ondanks zijn mooie 20 punten reeds de adem van onze rookie in de nek.
Iedereen was blij  met de mooie overwinning  voor Marianne bij de dames. Jeannine en Milena eindigde op de tweede en de derde plaats.

DE UITSLAG






Beste 9 Slechtste 9

Marc Vanderlinden 23 7

Guy Cosemans 23 0

Ludo Bollen 20 6

Jacques Herben 19 12

Eric Mertens 18 17

Marianne Farine 17 15

Kees Vanniekerk 17 14

Karel Claes 17 10

Paul Cox 16 16

Leon Bas 16 0

Jeanine Herben 15 10

Freddy Dilworth 15 0

Milena Furlan 14 14

Georgette Maris 13 0



WINTERKONING 2015 - 2016

De "winterkoning" is een regelmatigheidscriterium dat de beste winterklopper bekroont. Een goede winterklopper golft niet alleen goed, hij wordt ook niet afgeschrikt door wat slechter weer. We tellen daarom de beste tien uitslagen van elke speler samen. Wie op het einde van de winter de hoogste score heeft wint. Hij krijgt niet alleen een mooie prijs maar hij mag ook een jaar lang de titel van winterkoning dragen. Is de winnaar een koningin dan wordt de man met het beste resultaat haar gemaal en anders wordt de beste vrouw de gemalin van de koning.

Na de wedstrijd van 16 november is de stand:



totaal

aantal wedstr.








Ludo Bollen

60

3



Marc Vanderlinden

59

3



Eric Mertens

54

3



Paul Cox

53

3



Georgette Maris

39

3



Kees Vanniekerk

39

2



Jacques Herben

38

2



Karel Claes

36

2



Guy Cosemans

36

2



Freddy Dilworth

33

2



Valère Bollen

32

2



Guy Coppyn

28

3



Milena Furlan

27

2



Nicole Croux

24

2



Georges Vanbrabant

20

1



Marianne Farine

17

1



Anny Robyns

16

1



Danielle Gakens

16

1



Johan Mullens

16

1



Leon Bas

16

1



André Breels

16

1



Jeanine Herben

15

1



Marc Brepoels

14

1



Simone Trekels

14

1



Bart Lambrechts

13

1



Michel Deltour

13

1



Lou Vanderlinden

12

1



Magda Smets

12

1



George Onclin

12

1



Jaak Cuppens

11

1



Lou Swartelé

10

1



Magda Jacobs

9

1



16-11-2015, 21:39 Geschreven door Paul  
Reageren (0)


Foto

Sponsors gezocht.
We zoeken nog mensen, die prijzen willen geven voor een wedstrijd.
Het mogen natuurlijk mooie prijzen zijn maar ook ludieke prijzen zijn zeker welkom.
Als je wil sponsoren laat dan zo vlug mogelijk iets weten.

28 okt.: Georgette en Paul
4 nov.: Ludo 
11 nov.: Erik 
18 nov.: Roger
27 nov.: Johan
2 dec.: Roger
9 en16 dec.: Luk R.
6 jan. :  Nicole en Valère
13 jan.: Bart
20 jan.: Jeannine en Jacques
3 feb.: Maria en Roland


9 maart: William





Archief per maand
  • 10-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Zoeken in blog




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs