PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 2 en zondag 3 februari 2019
Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com
Ninove - Jong Zulte 4 - 0
Aalter - Elene-Grotenberge 3 - 2
Sottegem - KVV Ardennen 1 - 3
Zele - Voorde Appelterre 1 - 0
Bambrugge - Dendermonde 0 - 3
Mariakerke - Drongen 7 - 2
Adegem - HO Kalken 3 - 3
Lochristi - Waasmunster 2 - 2
Maldegem - Merendree 2 - 1
Assenede - Waarschoot 5 - 1
Sleidinge - Sint-Laureins 1 - 0
Bellem - Meetjesland 3 - 0
Lembeke - Lovendegem 6 - 2
Borsbeke - Gijzel-Oosterzele 5 - 1
Meldert - Machelen 3 - 0
Meerbeke - Denderhoutem 1 - 2
Erembodegem - Winnik 2 - 2
Moerbeke-Geraardsbergen - Windeke 0 - 5
Munkzwalm - Burst 1 - 0
Edeboys - Geraardsbergen 1 - 2
Nokere-Kruishoutem - Kluisbergen Sportief 4 - 1
Vrasene - Sinaai 3 - 2
Berlare - Bazel 1 - 2
WB Sint-Niklaas - Schoonaarde 1 - 3
Buggenhout - Haasdonk 1 - 3
Grembergen - Kieldrecht 2 - 1
Robur - Doorslaar 2 - 0
Heikant - Sint-Gillis 2 - 2
Kruibeke - VSV Gent 3 - 0
Ursel - Sint-Kruis-Winkel 3 - 0
Boekhoute - Vinderhoute 1 - 2
Belzele - Bassevelde 2 - 1
Wachtebeke - Maria-Aalter 2 - 2
Nevele - Watervliet 1 - 4
DKW Evergem - Vinkt 1 - 1
Hansbeke - Evergem Center 4 - 0
Laarne-Kalken - Destelbergen 1 - 2
Cercle Melle - Sint-Denijs 1 - 6
Zevergem - Zaffelare 1 - 4
VC Zwijnaarde - Lochristi B 1 - 2
Moortsele - Beervelde 2 - 2
Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde 2 - 2
Michelbeke - Boekel 1 - 3
Bevere - Sint-Goriks 3 - 1
Nazareth-Eke - Wortegem 2 - 1
Maarkedal - Zingem 0 - 4
Horebeke - FC Kluisbergen 2 - 4
Elene-Grotenberge B - Oudenhove 1 - 1
Gavere-Asper - Eine 3 - 1
Velzeke - Sottegem B 4 - 1
Gijzegem - Vlierzele 6 - 2
Nederhasselt - Haaltert 3 - 0
Sint-Antelinks - Hofstade 1 - 5
Deftinge - Herzele-Ressegem 3 - 0
Denderleeuw - Zandbergen 2 - 3
Sint-Pauwels - Meerdonk 2 - 2
SKB Sint-Niklaas - SK Gerda 2 - 1
YB Beveren - Melsele B 4 - 0
Tielrode - Opdorp 6 - 0
Kallo - Eksaarde 3 - 2
Moerbeke - Bosdam Beveren 0 - 0
Oudegem - Robur B 2 - 1
Kemzeke - Klinge 2 - 3
VIERDE PROVINCIALE A :
De Pinte - Knesselare 3 - 2
Zaffelare B - Lotenhulle 6 - 1
Muide Gent B - Balgerhoeke 4 - 4
9000 Gent - Sint-Amandsberg 1 - 1
Vinkt B - Kaprijke-Bentille 1 - 3
VS Destelbergen - Oostakker 1 - 1
Middelburg - Avrasya Gent 1 - 1
VIERDE PROVINCIALE B :
FC Kluisbergen B - Bevere B 2 - 5
Eine B - Munkzwalm B 0 - 1
Kluisbergen Sportief B - Huise-Ouwegem GESTAAKT door lichtpanne
Boekel B - Nazareth-Eke B 2 - 0
Zingem B - FCLC Ronse 2 - 7
Olsene - Mater 5 - 0
Petegem Schelde - Nokere-Kruishoutem B 3 - 1
VIERDE PROVINCIALE C :
Bonanza B - Volkegem B 0 - 1
Oudenhove B - Okegem 1 - 4
Opbrakel - Michelbeke B 2 - 3
Ophasselt - Velzeke B 4 - 1
Everbeek - Neigem 1 - 2
Zegelsem - Winnik B 1 - 3
Idegem - Strijpen 1 - 1
VIERDE PROVINCIALE D :
Serskamp-Schellebelle B - Rangers Merelbeke 1 - 1
FC Lebbeke B - Wichelen 1 - 2
FC Dampoort - Herdersem 0 - 1
Bavegem - OB Lebbeke 1 - 3
SK Merelbeke - T. Melle 2 - 2
Smetlede - Aaigem 1 - 0
Nieuwerkerken - Heusden B 1 - 0
VIERDE PROVINCIALE E :
Sp. Waasmunster B - Zele B 3 - 4
Rupelmonde - Hamme-Zogge 1 - 0
Daknam - Sint-Gillis-Waas 1 - 5
Sinaai B - PD Kruibeke 1 - 6
HO Kalken B - SVH Waasmunster 0 - 1
Verrebroek - Sombeke 0 - 4
Hoogeinde - Baasrode 0 - 3
Overmere - Haasdonk B 0 - 0
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (29 Stemmen)
Categorie :Voetbal Oost Vlaanderen