Foto

Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer ... Veel kijkplezier !
  • Kalender Jupiler Pro League - Seizoen 2020-2021
  • Kalender KSV Oudenaarde - Tweede Amateurklasse
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2020-2021
  • Champions League 2020-2021
  • Europa League 2020-2021
  • Voorronde Champions League/Europa League 2020-2021
  • UEFA Nations League - speeldag 5 en 6
  • UEFA Nations League - speeldag 3 en 4
  • UEFA Nations League - speeldag 1 en 2
  • Croky Cup - Beker van België - 2020-2021 (ronde 3 tot finale)
  • Croky Cup - Beker van België - 2020-2021 (ronde 1 en 2)
  • Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2019 ....
  • Speelschema EURO 2021
  • The 'Scary 40'
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    Nieuws VRT NWS
  • President Trump zet licht op groen voor machtsoverdracht
  • President Trump blijft zich verzetten tegen nederlaag: hij ontslaat topman en vecht (tevergeefs) resultaat Michigan aan
  • "Over 5 jaar" met Dominique Leroy (ex-Proximus): "Ik kan mezelf nog altijd recht in de ogen kijken"
  • Vaccins en geneesmiddelen: waar staan we in de strijd tegen corona? "Pano" zocht het uit
  • IN KAART: Welke regio's in Europa zijn rood, oranje en groen?
  • Welke winkels en diensten mogen openblijven? Ontdek hier de lijst
  • Vijftien transmigranten gered uit koelcontainer in haven van Zeebrugge
  • China lanceert Chang'e 5-sonde om maanrotsen te gaan halen
  • Nederlandse politicus Thierry Baudet trekt zich terug als lijsttrekker van Forum voor Democratie
  • Nog niet het moment voor versoepelingen, zeggen experten: "Situatie te delicaat" en "Cijfers moeten verder naar beneden" 
    Nieuws Sporza
  • VIDEO: Herbekijk Extra Time met Losada, Vidarsson, Vandenbempt en Joos
  • QUIZ: Geen 1e keuze in de NBA draft, maar wel MVP
  • Avondje wereldrecords: Cheptegei pakt WR op 10.000m, Gidey op 5.000m
  • Naser nog niet verlost van dopingaanklacht, AIU gaat in beroep
  • F1 en raceklasse voor vrouwen gaan samenwerken: "Altijd uiteindelijke doel"
  • AlphaTauri trakteert met donuts op iconische Bosporusbrug in Istanbul
  • Hamilton kan dit weekend de 7 titels van Schumacher evenaren: "Ergens lijken ze op elkaar"
  • Hamilton relativeert geruchten over exit: "Ik wil verder met Mercedes"
  • Geen Rally van Spa meer in 2020: "Ontzettend ontgoocheld"
  • Mogen tennissers Australië wel binnen voor de Australian Open?
    Nieuws Sportwereld
  • Veel triomf, nog meer tragedie: Caster Semenya zet haar (juridische) strijd tegen strenge testosterondrempel verder
  • Athletics Integrity Unit trekt naar het TAS om vrijspraak Salwa Eid Naser aan te vechten
  • Vital Heynen is besmet met coronavirus: “Ik heb alleen een vreemd gevoel in mijn hoofd, maar dat heb ik altijd”
  • MONEYTIME. 2,4 miljoen euro bedraagt het jaarbudget van Volley Roeselare. En dat jaagt Club Brugge er op tien dagen door
  • Nieuw NBA-seizoen ten laatste op 22 juli afgelopen, één dag voor start Olympische Spelen
  • Money time (maar dan in het echt): geen speeldag in basketbal, niet wegens coronagevallen maar wegens financiële problemen
  • Beveren verliest heenduel zestiende finales CEV Cup volley fors van Tent Obrenovac
  • Chaumont zakt niet af naar Maaseik voor CEV Cup volley na coronabesmettingen
  • Alexander Zverev houdt kansen gaaf op ATP Finals met zege tegen Diego Schwartzman
  • Start tennisseizoen in Australië in het gedrang door verplichte quarantaine voor spelers
    Nieuws NOS (NL)
  • Trump zet licht op groen voor machtsoverdracht aan Biden, rechtszaken gaan door
  • Trump zet licht op groen voor machtsoverdracht aan Biden, rechtszaken gaan door
  • Trump zet licht op groen voor machtsoverdracht aan Biden, rechtszaken gaan door
  • Vicevoorzitter Forum: knip met JFvD, niet aannemelijk dat Jansen op lijst komt
  • Actrice en comédienne Corrie van Gorp (78) overleden
  • Vicevoorzitter Forum: knip met JFvD, niet aannemelijk dat Jansen op lijst komt
  • Toernooiverrassing De Sousa strijdt met Wade om Grand Slam of Darts
  • Actrice en comédienne Corrie van Gorp (78) overleden
  • Actrice en comédienne Corrie van Gorp (78) overleden
  • Geen landelijk verbod op carbidschieten
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    18-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom op het blog van Wim Vermeer ... Veel kijkplezier !

     


    WELKOM
    Welkom op het blog van Wim Vermeer
    Meer dan tien jaar heb ik hier wekelijks een update gemaakt van alle nationale en
    provinciale (Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen) voetbalkalenders waarvan alle voetbalresultaten
    kort na het einde van de wedstrijd te zien waren. Hier is sinds juni 2019 een eind aan gekomen.

    PRONOSTIEK
    Onze pronostiek blijft bestaan. Alle info hierover op : 
    www.bloggen.be/mijnpronostiek

    CONTACT 
    Mail mij via 
    wimvermeer40@gmail.com    

    RADIO
    Waar en wanneer hoor je Wim Vermeer op de radio ?
    Vlaamse Ardennen 1 (maandag tot en met vrijdag 10-12 uur, zondag 14-17 uur)
    Yesterdayland (maandag tot en met vrijdag 17.30-19 uur, zaterdag en zondag 09-10 uur)
    radio Mfm (maandag tot en met zaterdag 18-19 uur)
    Waregem1 (maandag tot en met zaterdag 10-12 uur)
    radio Media (maandag tot en met vrijdag 09-12 uur en 19-20 uur, zondag 16-18 uur)

    Verder hoor je de 70's show van Wim Vermeer op tal van internetradio's
    VEEL LUISTERPLEZIER !


     Foto   Foto   




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (577 Stemmen)
    Categorie:info
    14-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Jupiler Pro League - Seizoen 2020-2021
    Kalender Jupiler Pro League - seizoen 2020-2021

    Er werd een nieuwe kalender samengesteld nadat Waasland-Beveren, Oud-Heverlee Leuven en Beerschot 
    volgend seizoen zullen aantreden in 1A.

    Speeldag 1 : weekend 8 augustus
    Club Brugge - Charleroi   0 - 1
    Antwerp - Moeskroen    1 - 1
    Standard - Cercle Brugge    1 - 0
    Sint-Truiden - AA Gent   2 - 1
    Zulte Waregem - RC Genk   1 - 2
    KV Mechelen - Anderlecht   2 - 2
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren   1 - 3
    KV Oostende - Beerschot   1 - 2
    Oud-Heverlee Leuven - Eupen   1 - 1

    Speeldag 2 : weekend 15 augustus
    Moeskroen - KV Mechelen   0 - 1
    RC Genk - Oud-Heverlee Leuven    1 - 1
    AA Gent - KV Kortrijk   1 - 2
    Charleroi - KV Oostende   1 - 0
    Cercle Brugge - Antwerp   2 - 1
    Eupen - Club Brugge   0 - 4
    Beerschot - Zulte Waregem   3 - 1
    Anderlecht - Sint-Truiden   3 - 1
    Waasland-Beveren - Standard   1 - 2

    Speeldag 3 : weekend 22 augustus
    KV Kortrijk - Eupen   0 - 0
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren   4 - 1
    Oud-Heverlee Leuven - Charleroi   1 - 3
    KV Mechelen - Cercle Brugge   2 - 3
    Antwerp - AA Gent   1 - 0
    Standard - RC Genk   0 - 0
    Club Brugge - Beerschot   0 - 1
    Anderlecht - Moeskroen   1 - 1
    Sint-Truiden - KV Oostende   0 - 0

    Speeldag 4 : weekend 29 augustus
    KV Oostende - Anderlecht   2 - 2
    Eupen - Sint-Truiden   1 - 1
    Cercle Brugge - KV Kortrijk   0 - 1
    Waasland-Beveren - Oud-Heverlee Leuven   1 - 3
    Moeskroen - Zulte Waregem   0 - 1
    RC Genk - Club Brugge   1 - 2
    Beerschot - Standard   0 - 3
    Charleroi - Antwerp   2 - 0
    AA Gent - KV Mechelen   1 - 0

    Speeldag 5 : weekend 12 september
    Eupen - AA Gent   2 - 1
    KV Mechelen - KV Oostende   0 - 1
    Oud-Heverlee Leuven - Standard   1 - 0
    Club Brugge - Waasland-Beveren   4 - 1
    Anderlecht - Cercle Brugge   2 - 0
    Sint-Truiden - Antwerp   2 - 3
    Zulte Waregem - Charleroi   0 - 2
    KV Kortrijk - Moeskroen    3 - 0
    Beerschot - RC Genk   5 - 2

    Speeldag 6 : weekend 19 september
    Charleroi - Beerschot   3 - 1
    KV Oostende - Oud-Heverlee Leuven    3 - 1
    Moeskroen - AA Gent   0 - 1
    Waasland-Beveren - Anderlecht   2 - 4
    Zulte Waregem - Club Brugge   0 - 6
    Standard - KV Kortrijk    2 - 1
    RC Genk - KV Mechelen   3 - 1
    Antwerp - Eupen   2 - 2
    Cercle Brugge - Sint-Truiden   3 - 0

    Speeldag 7 : weekend 26 september
    KV Kortrijk - Antwerp   1 - 3
    Beerschot - Waasland-Beveren   3 - 2
    KV Mechelen - Sint-Truiden   2 - 0
    AA Gent - Oud-Heverlee Leuven   2 - 3
    Standard - Zulte Waregem   2 - 2
    Anderlecht - Eupen    1 - 1
    Club Brugge - Cercle Brugge   2 - 1
    Moeskroen - Charleroi   1 - 1
    RC Genk - KV Oostende   2 - 2

    Speeldag 8 : weekend 3 oktober
    Antwerp - KV Mechelen   4 - 1
    Waasland-Beveren - RC Genk   1 - 1
    Eupen - Cercle Brugge   1 - 2
    Oud-Heverlee Leuven - Zulte Waregem    2 - 1
    Sint-Truiden - KV Kortrijk   1 - 1
    Club Brugge - Anderlecht   3 - 0
    AA Gent - Beerschot   5 - 1
    Charleroi - Standard    1 - 2
    KV Oostende - Moeskroen   3 - 0

    Speeldag 9 : weekend 17 oktober
    Cercle Brugge - AA Gent   5 - 2
    Beerschot - Sint-Truiden   6 - 3
    KV Mechelen - KV Kortrijk   1 - 2
    Standard - Club Brugge   1 - 1
    Zulte Waregem - Antwerp   1 - 3
    Moeskroen - Eupen    0 - 2
    RC Genk - Charleroi   2 - 1
    Anderlecht - Oud-Heverlee Leuven   2 - 2
    Waasland-Beveren - KV Oostende   UITGESTELD (24-11)

    Speeldag 10 : weekend 24 oktober
    KV Kortrijk - Anderlecht   1 - 3
    Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge   2 - 1
    Antwerp - Beerschot   3 - 2
    KV Oostende - Zulte Waregem   3 - 0
    Sint-Truiden - Standard   2 - 0
    AA Gent - RC Genk    1 - 2
    Charleroi - Waasland-Beveren   UITGESTELD tot 02-12
    Eupen - KV Mechelen   UITGESTELD tot 03-12
    Cercle Brugge - Moeskroen   UITGESTELD

    Speeldag 11 : weekend 31 oktober
    RC Genk - Eupen   4 - 0
    Beerschot - Oud-Heverlee Leuven   4 - 2
    Charleroi - Cercle Brugge   3 - 0
    Club Brugge - KV Mechelen   2 - 2
    Anderlecht - Antwerp   1 - 0
    Standard - KV Oostende    1 - 0
    Waasland-Beveren - AA Gent   1 - 4
    Zulte Waregem - KV Kortrijk    1 - 1
    Moeskroen - Sint-Truiden    UITGESTELD tot 01-12

    Speeldag 12 : weekend 7 november
    KV Mechelen - Charleroi   3 - 3
    KV Kortrijk - Beerschot   5 - 5
    Eupen - Waasland-Beveren   1 - 1
    Sint-Truiden - RC Genk   1 - 2
    Antwerp - Standard    1 - 1
    KV Oostende - Club Brugge    1 - 3
    AA Gent - Anderlecht    1 - 1
    Cercle Brugge - Zulte Waregem   1 - 3
    Oud-Heverlee Leuven - Moeskroen   UITGESTELD

    Speeldag 13 : weekend 21 november
    Standard - Eupen   2 - 2
    KV Oostende - Antwerp   1 - 1
    Waasland-Beveren - Cercle Brugge   0 - 1
    Club Brugge - KV Kortrijk   1 - 0
    Beerschot - Anderlecht   2 - 1
    Zulte Waregem - KV Mechelen   1 - 2
    Charleroi - AA Gent   0 - 1
    RC Genk - Moeskroen   4 - 1
    Oud-Heverlee Leuven - Sint-Truiden

    Speeldag 14 : weekend 28 november
    Eupen - Charleroi
    Sint-Truiden - Waasland-Beveren
    Cercle Brugge - RC Genk
    Moeskroen - Club Brugge
    KV Mechelen - Beerschot
    AA Gent - Zulte Waregem
    Anderlecht - Standard
    KV Kortrijk - KV Oostende
    Antwerp - Oud-Heverlee Leuven

    Speeldag 15 : weekend 5 december
    KV Oostende - AA Gent
    RC Genk - Antwerp
    Charleroi - KV Kortrijk
    Zulte Waregem - Anderlecht
    Club Brugge - Sint-Truiden
    Standard - KV Mechelen
    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge
    Beerschot - Eupen
    Waasland-Beveren - Moeskroen

    Speeldag 16 : weekend 12 december
    KV Mechelen - Waasland-Beveren
    Cercle Brugge - KV Oostende
    Sint-Truiden - Charleroi
    KV Kortrijk - Oud-Heverlee Leuven
    Antwerp - Club Brugge
    AA Gent - Standard
    Eupen - Zulte Waregem
    Moeskroen - Beerschot
    Anderlecht - RC Genk

    Speeldag 17 : weekend 19 december
    Standard - Moeskroen
    Club Brugge - AA Gent 
    RC Genk - KV Kortrijk
    Waasland-Beveren - Antwerp
    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen
    Charleroi - Anderlecht
    KV Oostende - Eupen
    Zulte Waregem - Sint-Truiden
    Beerschot - Cercle Brugge

    Speeldag 18 : midweek 23 december
    KV Kortrijk - Standard
    Sint-Truiden - Beerschot
    Cercle Brugge - Charleroi
    Eupen - RC Genk
    Antwerp - Zulte Waregem
    KV Mechelen - Club Brugge
    Moeskroen - Oud-Heverlee Leuven
    AA Gent - Waasland-Beveren
    Anderlecht - KV Oostende

    Winterstop

    Speeldag 19 : weekend 27 december
    Club Brugge - Eupen
    Oud-Heverlee Leuven - KV Oostende
    Zulte Waregem - Cercle Brugge
    KV Kortrijk - AA Gent
    KV Mechelen - Moeskroen
    Standard - Sint-Truiden
    Anderlecht - Beerschot
    Antwerp - Charleroi
    RC Genk - Waasland-Beveren

    Speeldag 20 : weekend 17 januari
    Eupen - Anderlecht
    KV Oostende - KV Kortrijk
    Charleroi - KV Mechelen
    Cercle Brugge - Standard
    AA Gent - Antwerp
    Moeskroen - RC Genk
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem
    Beerschot - Club Brugge
    Sint-Truiden - Oud-Heverlee Leuven

    Speeldag 21 : weekend 23 januari
    KV Mechelen - Eupen
    Oud-Heverlee Leuven - AA Gent
    Sint-Truiden - Moeskroen
    KV Kortrijk - Cercle Brugge
    Standard - Charleroi
    Zulte Waregem - Beerschot
    Antwerp - KV Oostende
    Anderlecht - Waasland-Beveren
    Club Brugge - RC Genk

    Speeldag 22 : midweek 27 januari
    AA Gent - Sint-Truiden
    Moeskroen - Anderlecht
    RC Genk - Zulte Waregem
    Beerschot - KV Kortrijk
    Waasland-Beveren - KV Mechelen
    Cercle Brugge - Club Brugge
    KV Oostende - Standard
    Eupen - Antwerp
    Charleroi - Oud-Heverlee Leuven

    Speeldag 23 :  weekend 30 januari
    Sint-Truiden - Cercle Brugge
    KV Mechelen - RC Genk
    KV Kortrijk - Charleroi
    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot
    Eupen - Moeskroen
    Antwerp - Waasland-Beveren
    Zulte Waregem - KV Oostende
    Club Brugge - Standard
    Anderlecht - AA Gent

    Speeldag 24 : weekend 6 februari
    Standard - Oud-Heverlee Leuven
    Cercle Brugge - KV Mechelen
    KV Oostende - Sint-Truiden
    Beerschot - Antwerp
    Charleroi - Zulte Waregem
    RC Genk - Anderlecht
    AA Gent - Eupen
    Moeskroen - KV Kortrijk
    Waasland-Beveren - Club Brugge

    Speeldag 25 : midweek 10 februari
    Moeskroen - Waasland-Beveren
    Antwerp - Cercle Brugge
    Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven
    Eupen - Beerschot
    Club Brugge - KV Oostende
    RC Genk - AA Gent
    Anderlecht - Charleroi
    KV Kortrijk - Sint-Truiden
    KV Mechelen - Standard

    Speeldag 26 : weekend 13 februari
    Beerschot - KV Mechelen
    Oud-Heverlee Leuven - KV Kortrijk
    Sint-Truiden - Zulte Waregem
    Waasland-Beveren - Eupen
    AA Gent - Moeskroen
    KV Oostende - RC Genk
    Cercle Brugge - Anderlecht
    Standard - Antwerp
    Charleroi - Club Brugge

    Speeldag 27 : weekend 20 februari
    RC Genk - Beerschot
    Anderlecht - KV Kortrijk
    Antwerp - Sint-Truiden
    Club Brugge - Oud-Heverlee Leuven
    Waasland-Beveren - Charleroi
    Eupen - KV Oostende
    Moeskroen - Cercle Brugge
    KV Mechelen - AA Gent
    Zulte Waregem - Standard

    Speeldag 28 : weekend 27 februari
    Oud-Heverlee Leuven - Antwerp
    Sint-Truiden - Eupen
    Charleroi - RC Genk
    KV Oostende - Anderlecht
    Beerschot - Moeskroen
    KV Kortrijk - Zulte Waregem
    AA Gent - Club Brugge
    Standard - Anderlecht
    Cercle Brugge - Waasland-Beveren

    Speeldag 29 : weekend 6 maart
    Anderlecht - KV Mechelen
    Club Brugge - Zulte Waregem
    Waasland-Beveren - Beerschot
    Moeskroen - Standard
    Antwerp - KV Kortrijk
    Charleroi - Sint-Truiden
    Eupen - Oud-Heverlee Leuven
    AA Gent - KV Oostende
    RC Genk - Cercle Brugge

    Speeldag 30 : weekend 13 maart
    KV Kortrijk - RC Genk
    KV Mechelen - Antwerp
    Sint-Truiden - Club Brugge
    Beerschot - AA Gent
    Standard - Waasland-Beveren
    KV Oostende - Charleroi
    Cercle Brugge - Eupen
    Zulte Waregem - Moeskroen
    Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht

    Speeldag 31 : weekend 20 maart
    Waasland-Beveren - Sint-Truiden
    Beerschot - Charleroi
    RC Genk - Standard
    AA Gent - Cercle Brugge
    Eupen - KV Kortrijk
    Moeskroen - KV Oostende
    Anderlecht - Zulte Waregem
    Club Brugge - Antwerp
    KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven

    Speeldag 32 : weekend 3 april
    KV Oostende - Waasland-Beveren
    Cercle Brugge - Beerschot
    Zulte Waregem - Eupen
    Antwerp - Anderlecht
    Standard - AA Gent
    Oud-Heverlee Leuven - RC Genk
    KV Kortrijk - Club Brugge
    Charleroi - Moeskroen
    Sint-Truiden - KV Mechelen

    Speeldag 33 : weekend 10 april
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk
    Beerschot - KV Oostende
    Moeskroen - Antwerp
    Eupen - Standard
    KV Mechelen - Zulte Waregem
    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven
    Anderlecht - Club Brugge
    AA Gent - Charleroi
    RC Genk - Sint-Truiden

    Speeldag 34 : weekend 17 april
    Standard - Beerschot
    Club Brugge - Moeskroen
    KV Kortrijk - KV Mechelen
    Charleroi - Eupen
    Oud-Heverlee Leuven - Waasland-Beveren
    Sint-Truiden - Anderlecht
    Antwerp - RC Genk
    Zulte Waregem - AA Gent
    KV Oostende - Cercle Brugge

    Play Offs
    Na 34 speeldagen staan de play-offs op de kalender. Vanaf het weekend van
    30 april zullen de top vier voor de titel spelen en de nummers vijf tot en met
    acht voor het laatste Europees ticket. Tegen zondag 30 mei is de competitie
    gespeeld en kennen we de eindstand.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    13-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender KSV Oudenaarde - Tweede Amateurklasse
    Kalender KSV Oudenaarde Klik op de afbeelding om de link te volgen Tweede Amateurklasse
    KSV Oudenaarde speelt dit seizoen voor het tweede seizoen op rij in de tweede amateurklasse A.

    12 september 2020 : Westhoek - KSV Oudenaarde  UITGESTELD
    26 september 2020 : KSV Oudenaarde - Menen   4 - 1
    30 september 2020 : Gullegem - KSV Oudenaarde   0 - 3
    3 oktober 2020 : KSK Ronse - KSV Oudenaarde    1 - 1
    10 oktober 2020 : KSV Oudenaarde - RC Gent   1 - 2
    17 oktober 2020 : Dikkelvenne - KSV Oudenaarde    UITGESTELD
    24 oktober 2020 : KSV Oudenaarde - Wetteren   UITGESTELD
    31 oktober 2020 : KSV Oudenaarde - Ninove   UITGESTELD
    8 november 2020 : Sparta Petegem - KSV Oudenaarde   UITGESTELD
    14 november 2020 : KSV Oudenaarde - Harelbeke     UITGESTELD
    22 november 2020 : Zelzate - KSV Oudenaarde     UITGESTELD
    28 november 2020 : KSV Oudenaarde - Merelbeke    UITGESTELD
    6 december 2020 : Olsa Brakel - KSV Oudenaarde    UITGESTELD
    12 december 2020 : KSV Oudenaarde - Lokeren-Temse    UITGESTELD
    19 december 2020 : KSV Oudenaarde - Westhoek    UITGESTELD
    Winterstop
    3 januari 2021 : KSV Oudenaarde - Zwevezele
    10 januari 2021 : Zwevezele - Oudenaarde
    16 januari 2021 : KSV Oudenaarde - Gullegem
    24 januari 2021 : Menen - KSV Oudenaarde
    31 januari 2021 : KSV Oudenaarde - KSK Ronse
    6 februari 2021 : RC Gent - KSV Oudenaarde
    20 februari 2021 : KSV Oudenaarde - Dikkelvenne
    27 februari 2021 : Wetteren - KSV Oudenaarde
    6 maart 2021 : Ninove - KSV Oudenaarde
    13 maart 2021 : KSV Oudenaarde - Sparta Petegem
    21 maart 2021 : Harelbeke - KSV Oudenaarde
    27 maart 2021 : KSV Oudenaarde - Zelzate
    11 april 2021 : Merelbeke - KSV Oudenaarde
    18 april 2021 : KSV Oudenaarde - Olsa Brakel
    25 april 2021 : Lokeren-Temse - KSV Oudenaarde

    Oefenwedstrijden : 
    22 juli 2020 : KSV Oudenaarde - KSK Ronse   1 - 2
    25 juli 2020 : Olsa Brakel - KSV Oudenaarde    1 - 2
    1 augustus 2020 : KSV Oudenaarde - Dender    AFG
    16 augustus 2020 : KSV Oudenaarde - KVV Vlaamse Ardennen   7 - 1
    22 augustus 2020 : KSV Oudenaarde - Jong Zulte   5 - 0
    29 augustus 2020 : KSV Oudenaarde - Rebecquoise   6 - 0
    3 september 2020 : KSV Oudenaarde - SK Munkzwalm   2 - 0
    9 september 2020 : KSV Oudenaarde - Knokke    1 - 2

    Croky Cup :
    6 september 2020 : Hoegaarden-Outgaarden - KSV Oudenaarde   2 - 3
    13 september 2020 : FC Ganshoren - KSV Oudenaarde   4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:KSV Oudenaarde
    10-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2020-2021
    NEDERLAND - EREDIVISIE - SEIZOEN 2020-2021
    Dit is het nieuwe logo van de Eredivisie

    Speeldag 1 : weekend 12 september
    Heerenveen - Willem II   2 - 0
    PEC Zwolle - Feyenoord   0 - 2
    FC Twente - Fortuna Sittard   2 - 0
    FC Emmen - VVV-Venlo   3 - 5
    Sparta Rotterdam - Ajax   0 - 1
    Heracles Almelo - ADO Den Haag    2 - 0
    FC Groningen - PSV   1 - 2
    RKC Waalwijk - Vitesse   0 - 1
    FC Utrecht - AZ   Op 27/12

    Speeldag 2 : weekend 19 september
    VVV-Venlo - FC Utrecht   1 - 1
    AZ - PEC Zwolle   1 - 1
    Vitesse - Sparta Rotterdam   2 - 0
    PSV - FC Emmen   2 - 1
    Fortuna Sittard - Heerenveen   1 - 3
    ADO Den Haag - FC Groningen   0 - 1
    Feyenoord - FC Twente    1 - 1
    Willem II - Heracles Almelo    4 - 0
    Ajax - RKC Waalwijk   3 - 0

    Speeldag 3 : weekend 26 september
    FC Twente - FC Groningen   3 - 1
    PEC Zwolle - Sparta Rotterdam   4 - 0
    Fortuna Sittard - AZ   3 - 3
    Heerenveen - VVV-Venlo   1 - 0
    Ajax - Vitesse   2 - 1
    Feyenoord - ADO Den Haag    4 - 2
    FC Utrecht - RKC Waalwijk    3 - 1
    Heracles Almelo - PSV   1 - 1
    FC Emmen - Willem II    1 - 1

    Speeldag 4 : weekend 3 oktober
    FC Utrecht - Heerenveen   1 - 1
    Vitesse - Heracles Almelo   3 - 0
    VVV-Venlo - ADO Den Haag   1 - 2
    FC Twente - FC Emmen   1 - 1
    FC Groningen - Ajax   1 - 0
    Willem II - Feyenoord   1 - 4
    Sparta Rotterdam - AZ    4 - 4
    PSV - Fortuna Sittard   2 - 0
    RKC Waalwijk - PEC Zwolle   1 - 1

    Speeldag 5 : weekend 17 oktober
    Heracles Almelo - RKC Waalwijk   0 - 1
    AZ - VVV-Venlo   2 - 2
    Willem II - FC Twente   0 - 3
    Feyenoord - Sparta Rotterdam   1 - 1
    Ajax - Heerenveen   5 - 1
    ADO Den Haag - Vitesse    0 - 2
    PEC Zwolle - PSV   0 - 3
    FC Groningen - FC Utrecht   0 - 0
    FC Emmen - Fortuna Sittard   2 - 2

    Speeldag 6 : weekend 24 oktober
    VVV Venlo - Ajax   0 - 13
    FC Utrecht - FC Twente   2 - 1
    PEC Zwolle - Willem II   0 - 0
    Heerenveen - FC Emmen   4 - 0
    Fortuna Sittard - FC Groningen   1 - 3
    Vitesse - PSV   2 - 1
    Sparta Rotterdam - Heracles Almelo    1 - 1
    RKC Waalwijk - Feyenoord   2 - 2
    ADO Den Haag - AZ   2 - 2

    Speeldag 7 : weekend 31 oktober
    FC Twente - PEC Zwolle    5 - 1
    Ajax - Fortuna Sittard   5 - 2
    FC Groningen - VVV Venlo    2 - 1
    Willem II - Vitesse   1 - 3
    Heracles Almelo - FC Utrecht   4 - 1
    Sparta Rotterdam - Heerenveen    1 - 4
    FC Emmen - Feyenoord   2 - 3
    PSV - ADO Den Haag   4 - 0
    AZ - RKC Waalwijk   3 - 0

    Speeldag 8 : weekend 7 november
    Fortuna Sittard - PEC Zwolle    2 - 2
    ADO Den Haag - FC Twente   2 - 4
    VVV-Venlo - Heracles Almelo   3 - 2
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam   0 - 2
    FC Utrecht - Ajax   0 - 3
    Feyenoord - FC Groningen   2 - 0
    Vitesse - FC Emmen   3 - 1
    Heerenveen - AZ   0 - 3
    PSV - Willem II   3 - 0

    Speeldag 9 : weekend 21 november
    Willem II - VVV Venlo   2 - 1
    FC Groningen - Vitesse   1 - 1
    PEC Zwolle - FC Utrecht   1 - 1
    Ajax - Heracles Almelo   5 - 0
    Sparta Rotterdam - ADO Den Haag   6 - 0
    Fortuna Sittard - Feyenoord   1 - 3
    FC Twente - PSV   1 - 1
    RKC Waalwijk - Heerenveen   1 - 1
    AZ - FC Emmen   1 - 0

    Speeldag 10 : weekend 28 november
    FC Twente - RKC Waalwijk
    FC Emmen - Ajax
    ADO Den Haag - Heerenveen
    VVV Venlo - PEC Zwolle
    Vitesse - Fortuna Sittard
    Feyenoord - FC Utrecht
    FC Groningen - Willem II
    Heracles Almelo - AZ
    PSV - Sparta Rotterdam

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    31-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League 2020-2021
    Champions League 2020-2021
    seeklogo.com/images/U/UEFA_Champions_League-log...

    Speeldag 1 : dinsdag 20 en woensdag 21 oktober
    GROEP A :
    Red Bull Salzburg - Lokomotiv Moskou   2 - 2
    Bayern München - Atletico Madrid   4 - 0
    GROEP B :
    Real Madrid - Shakhtar Donetsk   2 - 3
    Inter Milan - Borussia Mönchengladbach   2 - 2
    GROEP C :
    Manchester City - FC Porto   3 - 1
    Olympiakos Piraeus - Olympique Marseille   1 - 0
    GROEP D :
    Ajax Amsterdam - Liverpool   0 - 1
    Midtjyilland - Atalanta Bergamo   0 - 4
    GROEP E :
    Stade Rennes - FK Krasnodar   1 - 1
    Chelsea - Sevilla   0 - 0
    GROEP F :
    Zenit Sint-Petersburg - Club Brugge   1 - 2
    Lazio Roma - Borussia Dortmund    3 - 1
    GROEP G :
    FC Barcelona - Ferencvaros     5 - 1
    Dinamo Kiev - Juventus    0 - 2
    GROEP H :
    Paris Saint-Germain - Manchester United    1 - 2
    Red Bull Leipzig - Basaksehir    2 - 0

    Speeldag 2 : dinsdag 27 en woensdag 28 oktober
    GROEP A :
    Lokomotiv Moskou - Bayern München   1 - 2
    Atletico Madrid - Red Bull Salzburg   3 - 2
    GROEP B :
    Shakhtar Donetsk - Inter Milan   0 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Real Madrid   2 - 2
    GROEP C :
    Olympique Marseille - Manchester City   0 - 3
    FC Porto - Olympiakos Piraeus    2 - 0
    GROEP D :
    Atalanta Bergamo - Ajax Amsterdam    2 - 2
    Liverpool - Midtjyilland    2 - 0
    GROEP E :
    FK Krasnodar - Chelsea   0 - 4
    Sevilla - Stade Rennes   1 - 0
    GROEP F :
    Club Brugge - Lazio Roma    1 - 1
    Borussia Dortmund - Zenit Sint-Petersburg    2 - 0
    GROEP G :
    Juventus - FC Barcelona   0 - 2
    Ferencvaros - Dinamo Kiev    2 - 2
    GROEP H :
    Basaksehir - Paris Saint-Germain     0 - 2
    Manchester United - Red Bull Leipzig    5 - 0

    Speeldag 3 : dinsdag 3 en woensdag 4 november
    GROEP A :
    Lokomotiv Moskou - Atletico Madrid   1 - 1
    Red Bull Salzburg - Bayern München   2 - 6
    GROEP B :
    Shakhtar Donetsk - Borussia Mönchengladbach   0 - 6
    Real Madrid - Inter Milan   3 - 2
    GROEP C :
    Manchester City - Olympiakos Piraeus   3 - 0
    FC Porto - Olympique Marseille    3 - 0
    GROEP D :
    Midtjyilland - Ajax Amsterdam   1 - 2
    Atalanta Bergamo - Liverpool    0 - 5
    GROEP E :
    Chelsea - Stade Rennes   3 - 0
    Sevilla - FK Krasnodar   3 - 2
    GROEP F :
    Club Brugge - Borussia Dortmund    0 - 3
    Zenit Sint-Petersburg - Lazio Roma    1 - 1
    GROEP G :
    FC Barcelona - Dinamo Kiev   2 - 1
    Ferencvaros - Juventus    1 - 4
    GROEP H :
    Red Bull Leipzig - Paris Saint-Germain   2 - 1
    Basaksehir - Manchester United   2 - 1

    Speeldag 4 : dinsdag 24 en woensdag 25 november
    GROEP A :
    Atletico Madrid - Lokomotiv Moskou
    Bayern München - Red Bull Salzburg
    GROEP B :
    Borussia Mönchgengladbach - Shakhtar Donetsk
    Inter Milan - Real Madrid
    GROEP C :
    Olympiakos Piraeus - Manchester City
    Olympique Marseille - FC Porto
    GROEP D :
    Ajax Amsterdam - Midtjyilland
    Liverpool - Atalanta Bergamo
    GROEP E :
    Stade Rennes - Chelsea
    FK Krasnodar - Sevilla
    GROEP F :
    Borussia Dortmund - Club Brugge
    Lazio Roma - Zenit Sint-Petersburg
    GROEP G :
    Dinamo Kiev - FC Barcelona
    Juventus - Ferencvaros
    GROEP H :
    Paris Saint-Germain - Red Bull Leipzig
    Manchester United - Basaksehir

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    30-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Europa League 2020-2021
    Europa League 2020-2021

    Speeldag 1 : donderdag 21 oktober
    GROEP A :
    Levski Sofia - CFR Cluj   0 - 2
    Young Boys Bern - AS Roma   1 - 2
    GROEP B :
    Dundalk - Mölde FK   1 - 2
    Rapid Wien - Arsenal   1 - 2
    GROEP C :
    Bayer Leverkusen - OGC Nice   6 - 2
    Hapoel Beer Sheva - Slavia Praag    3 - 1
    GROEP D :
    Standard de Liège - Glasgow Rangers   0 - 2
    Lech Poznan - Benfica    2 - 4
    GROEP E :
    PSV Eindhoven - Granada   1 - 2
    PAOK Saloniki - Omonoia Nicosia   1 - 1
    GROEP F :
    AS Napoli - AZ Alkmaar   0 - 1
    Rijeka - Real Sociedad   0 - 1
    GROEP G :
    Sporting Braga - AEK Athene   3 - 0
    Leicester City - Zorya Loegansk    3 - 0
    GROEP H :
    Sparta Praag - Lille OSC   1 - 4
    Celtic Glasgow - AC Milan   1 - 3
    GROEP I :
    Maccabi Tel Aviv - Qarabag   1 - 0
    Villarreal - Sivasspor   5 - 3
    GROEP J :
    Tottenham Hotspur - LASK Linz   3 - 0
    Ludogorets - Antwerp FC   1 - 2
    GROEP K :
    Wolfsberger AC - CSKA Moskou    1 - 1
    Dinamo Zagreb - Feyenoord Rotterdam    0 - 0
    GROEP L :
    Slovan Liberec - KAA Gent   1 - 0
    Hoffenheim - Rode Ster Belgrado   2 - 0

    Speeldag 2 : donderdag 29 oktober
    GROEP A :
    CFR Cluj - Young Boys Bern   1 - 1
    AS Roma - Levski Sofia   0 - 0
    GROEP B :
    Mölde FK - Rapid Wien   1 - 0
    Arsenal - Dundalk    3 - 0
    GROEP C :
    OGC Nice - Hapoel Beer Sheva    1 - 0
    Slavia Praag - Bayer Leverkusen    1 - 0
    GROEP D :
    Benfica - Standard de Liège   3 - 0
    Glasgow Rangers - Lech Poznan     1 - 0
    GROEP E :
    Omonia Nicosia - PSV Eindhoven   1 - 2
    Granada - PAOK Saloniki    0 - 0
    GROEP F :
    AZ Alkmaar - Rijeka    4 - 1
    Real Sociedad - Napoli    0 - 1
    GROEP G :
    AEK Athene - Leicester City    1 - 2
    Zorya Loegansk - Sporting Braga    1 - 2
    GROEP H :
    AC Milan - Sparta Praag   3 - 0
    Lille OSC - Celtic Glasgow    2 - 2
    GROEP I :
    Qarabag - Villarreal    1 - 3
    Sivasspor - Maccabi Tel Aviv   1 - 2
    GROEP J :
    Antwerp FC - Tottenham Hotspur   1 - 0
    LASK Linz - Ludogorets    4 - 3
    GROEP K :
    CSKA Moskou - Dinamo Zagreb    0 - 0
    Feyenoord Rotterdam - Wolfsberger AC     1 - 4
    GROEP L :
    Rode Ster Belgrado - Slovan Liberec    5 - 1
    KAA Gent - Hoffenheim     1 - 4

    Speeldag 3 : donderdag 5 november
    GROEP A :
    AS Roma - CFR Cluj   5 - 0
    Young Boys Bern - Levski Sofia    3 - 0
    GROEP B :
    Arsenal - Mölde FK    4 - 1
    Rapid Wien - Dundalk    4 - 3
    GROEP C :
    Hapoel Beer Sheva - Bayer Leverkusen    2 - 4
    Slavia Praag - OGC Nice    3 - 2
    GROEP D :
    Lech Poznan - Standard de Liège    3 - 1
    Benfica - Glasgow Rangers   3 - 3
    GROEP E :
    Omonia Nicosia - Granada   0 - 2
    PAOK Saloniki - PSV Eindhoven    4 - 1
    GROEP F :
    Real Sociedad - AZ Alkmaar   1 - 0
    Rijeka - Napoli    1 - 2
    GROEP G :
    Zorya Loegansk - AEK Athene    1 - 4
    Leicester City - Sporting Braga    4 - 0
    GROEP H :
    AC Milan - Lille OSC   0 - 3
    Celtic Glasgow - Sparta Praag    1 - 4
    GROEP I :
    Sivasspor - Qarabag   2 - 0
    Villarreal - Maccabi Tel Aviv   4 - 0
    GROEP J :
    Ludogorets - Tottenham Hotspur   1 - 3
    Antwerp FC - LASK Linz    0 - 1
    GROEP K :
    Dinamo Zagreb - Wolfsberger AC    1 - 0
    Feyenoord Rotterdam - CSKA Moskou    3 - 1
    GROEP L :
    Hoffenheim - Slovan Liberec    5 - 0
    Rode Ster Belgrado - KAA Gent   2 - 1

    Speeldag 4 : donderdag 26 november
    GROEP A :
    CFR Cluj - AS Roma
    Levski Sofia - Young Boys Bern
    GROEP B :
    Mölde FK - Arsenal
    Dundalk - Rapid Wien
    GROEP C :
    Bayer Leverkusen - Hapoel Beer Sheva
    OBC Nice - Slavia Praag
    GROEP D :
    Standard de Liège - Lech Poznan
    Glasgow Rangers - Benfica
    GROEP E :
    Granada - Omonia Nicosia
    PSV Eindhoven - PAOK Saloniki
    GROEP F :
    AZ Alkmaar - Real Sociedad
    Napoli - Rijeka
    GROEP G :
    AEK Athene - Zorya Loegansk
    Sporting Braga - Leicester City
    GROEP H :
    Lille OSC - AC Milan
    Sparta Praag - Celtic Glasgow
    GROEP I :
    Qarabag - Sivasspor
    Maccabi Tel Aviv - Villarreal
    GROEP J :
    Tottenham Hotspur - Ludogorets
    LASK Linz - Antwerp FC
    GROEP K :
    Wolfsberger AC - Dinamo Zagreb
    CSKA Moskou - Feyenoord Rotterdam 
    GROEP L :
    Slovan Liberec - Hoffenheim
    KAA Gent - Rode Ster Belgrado

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    29-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorronde Champions League/Europa League 2020-2021
    Voorrondes Champions League 2020-2021
    seeklogo.com/images/U/UEFA_Champions_League-log...
    Vooraleer men met het kampioenenbal van start gaat worden eerst nog voorrondewedstrijden afgewerkt.

    Play Offs : 
    heenwedstrijden 22 en 23 september
    KAA Gent - Dynamo Kiev   1 - 2
    Slavia Praag - Midtjylland   0 - 0
    Maccabi Tel Aviv - FC Salzburg   1 - 2
    FK Krasnodar - PAOK Saloniki   2 - 1
    Olympiakos Pireaus - Omonia FC   2 - 0
    Molde - Ferençvaros   3 - 3

    terugwedstrijden 29 en 30 september
    Dynamo Kiev - KAA Gent   3 - 0
    Midtjylland - Slavia Praag   4 - 1
    FC Salzburg - Maccabi Tel Aviv   3 - 1
    PAOK Saloniki - FK Krasnodar   1 - 2
    Omonia FC - Olympiakos Piraeus   0 - 0
    Fereçvaros - Molde   0 - 0

    Derde voorronde : 15 en 16 september (wedstrijden worden in één duel afgewerkt)
    KAA Gent - Rapied Wien   2 - 1
    Dinamo Kiev - AZ Alkmaar   2 - 0
    PAOK Saloniki - Benfica Lissabon   2 - 1
    Omonia FC - Rode Ster Belgrado   1 - 1 n.v. - pen  4-2
    Ferençvaros - GNK Dinamo   2 - 1
    Qarabag - FK Mölde   0 - 0 n.v. - pen 5-6
    Midtjylland - Young Boys Bern   3 - 0
    Maccabi Tel Aviv - Dinamo Brest   1 - 0

    Tweede voorronde
    AZ Alkmaar wist zich in de tweede voorronde te plaatsen ten koste van Viktoria Plzen.
    De Nederlanders plaatsen zich na verlengingen met 3-1. 

    Voorrondes Europa League 2020-2021

    Tweede voorronde : Donderdag 17 september (afgewerkt in één duel)
    B : Standard de Liège - Bala Town   2 - 0
    NL : Niederkorn - Willem II   0 - 5

    Derde voorronde : Donderdag 24 september (afgewerkt in één duel)
    B : Charleroi - Partizan Belgrado   2 - 1  n.v.
         Standard de Liège - Vojvodina   2 - 1  n.v.
    NL : NS Mura - PSV Eindhoven   1 - 5
           Willem II - Glasgow Rangers   0 - 5

    Play Offs : Donderdag 1 oktober (afgewerkt in één duel)
    B : Charleroi - Lech Poznan   1 - 2
         Standard de Liège - Fehérvar   3 - 1
    NL : Rosenborg - PSV Eindhoven   0 - 2


    EUROPESE SUPERCUP
    Donderdag 24 september werd in Boedapest de Europese Supercup gespeeld.
    De winnaar van de Champions League 2020 tegen de winnaar van de Europa League 2020.
    Champions winnaar Bayern München won met 2 - 1 van Sevilla.
    Bayern München won de supercup al eens in 2013 en Sevilla in 2006.




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    25-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UEFA Nations League - speeldag 5 en 6
    UEFA Nations League
    Speeldag 5 : 14, 15 en 16 november
    GROEP 1 :
    Nederland - Bosnië Herzegovina   3 - 1
    Italië - Polen   2 - 0
    Roemenië - Noorwegen   UITGESTELD
    Oostenrijk - Noord-Ierland     2 - 1
    Azerbeidzjan - Montenegro   0 - 0
    Cyprus - Luxemburg   2 - 1
    Letland - Faeröer   1 - 1
    Malta - Andorra   3 - 1
    GROEP 2 : 
    België - Engeland   2 - 0
    Denemarken - IJsland   2 - 1
    Slowakije - Schotland   1 - 0
    Tsjechië - Israël   1 - 0
    Noord-Macedonië - Estland   2 - 1
    Georgië - Armenië   1 - 2
    San Marino - Gibraltar   0 - 0
    GROEP 3 :
    Zweden - Kroatië   2 - 1
    Portugal - Frankrijk   0 - 1
    Hongarije - Servië   1 - 1
    Turkije - Rusland   3 - 2
    Slovenië - Kosovo   2 - 1
    Moldavië - Griekenland    0 - 2
    GROEP 4 :
    Duitsland - Oekraïne    3 - 1
    Zwitserland - Spanje   1 - 1
    Wales - Ierland   1 - 0
    Bulgarije - Finland   1 - 2
    Albanië - Kazachstan    3 - 1
    Wit-Rusland - Litouwen   2 - 0

    Speeldag 6 : 17 en 18 november
    GROEP 1 :
    Polen - Nederland   1 - 2
    Bosnië Herzegovina - Italië   0 - 2
    Noord-Ierland - Roemenië   1 - 1
    Oostenrijk - Noorwegen   1 - 1
    Montenegro - Cyprus   4 - 0
    Luxemburg - Azerbeidzjan   0 - 0
    Malta - Faeröer   1 - 1
    Andorra - Letland   0 - 5
    GROEP 2 :
    Engeland - IJsland   4 - 0
    België - Denemarken   4 - 2
    Israël - Schotland   1 - 0
    Tsjechië - Slowakije   2 - 0
    Georgië - Estland   0 - 0
    Armenië - Noord-Macedonië   1 - 0
    Gibraltar - Liechtenstein   1 - 1
    GROEP 3 :
    Frankrijk - Zweden   4 - 2
    Kroatië - Portugal   2 - 3
    Servië - Rusland   5 - 0
    Hongarije - Turkije   2 - 0
    Kosovo - Moldavië    1 - 0
    Griekenland - Slovenië   0 - 0
    GROEP 4 :
    Zwitserland - Oekraïne   UITGESTELD
    Spanje - Duitsland   6 - 0
    Wales - Finland   3 - 1
    Ierland - Bulgarije   0 - 0
    Albanië - Wit-Rusland   3 - 2
    Kazachstan - Litouwen   1 - 2



    Geplaatst voor de 'Finale Four': België, Frankrijk, Spanje en Italië
    Loting op donderdag 3 december
    Speeldata : halve finales op 6 en 7 oktober 2021 - finale op 10 oktober 2021



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    24-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UEFA Nations League - speeldag 3 en 4
    UEFA Nations League
    Speeldag 3 : 10, 11 en 12 oktober
    GROEP 1 :
    Bosnië Herzegovina - Nederland   0 - 0
    Polen - Italië   0 - 0
    Noorwegen - Roemenië   4 - 0
    Noord-Ierland - Oostenrijk   0 - 1
    Montenegro - Azerbeidzjan   2 - 0
    Luxemburg - Cyprus   2 - 0
    Faeröer - Letland   1 - 1
    Andorra - Malta    0 - 0
    GROEP 2 : 
    Engeland - België   2 - 1
    IJsland - Denemarken   0 - 3
    Schotland - Slowakije   1 - 0
    Israël - Tsjechië   1 - 2
    Estland - Noord-Macedonië   3 - 3
    Armenië - Georgië    2 - 2
    Liechtenstein - Gibraltar   0 - 1
    GROEP 3 :
    Kroatië - Zweden   2 - 1
    Frankrijk - Portugal    0 - 0
    Servië - Hongarije    0 - 1
    Rusland - Turkije   1 - 1
    Kosovo - Slovenië   0 - 1
    Griekenland - Moldavië   2 - 0
    GROEP 4 :
    Oekraïne - Duitsland   1 - 2
    Spanje - Zwitserland   1 - 0
    Ierland - Wales   0 - 0
    Finland - Bulgarije   2 - 0
    Kazachstan - Albanië    0 - 0
    Litouwen - Wit-Rusland   2 - 2

    Speeldag 2 : 13 en 14 oktober
    GROEP 1 :
    Polen  - Bosnië Herzegovina   3 - 0
    Italië - Nederland   1 - 1
    Roemenië - Oostenrijk   0 - 1
    Noorwegen - Noord-Ierland   1 - 0
    Azerbeidzjan - Cyprus   0 - 0
    Montenegro - Luxemburg   1 - 2
    Letland - Malta    0 - 1
    Faeröer - Andorra    2 - 0
    GROEP 2 :
    IJsland - België   1 - 2
    Engeland - Denemarken    0 - 1
    Slowakije - Israël   2 - 3
    Schotland - Tsjechië    1 - 0
    Noord-Macedonië - Georgië    1 - 1
    Estland - Armenië    1 - 1
    Liechtenstein - San Marino   0 - 0
    GROEP 3 :
    Portugal - Zweden   3 - 0
    Kroatië - Frankrijk    1 - 2
    Turkije - Servië   2 - 2
    Rusland - Hongarije    0 - 0
    Moldavië - Slovenië    0 - 4
    Griekenland - Kosovo    0 - 0
    GROEP 4 :
    Oekraïne - Spanje   1 - 0
    Duitsland - Zwitserland   3 - 3
    Finland - Ierland   1 - 0
    Bulgarije - Wales    0 - 1
    Litouwen - Albanïe   0 - 0
    Wit-Rusland - Kazachstan    2 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    23-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UEFA Nations League - speeldag 1 en 2
    UEFA Nations League

    Speeldag 1 : 3, 4 en 5 september
    GROEP 1 :
    Nederland - Polen    1 - 0
    Italië - Bosnië Herzegovina   1 - 1
    Roemenië - Noord-Ierland   1 - 1
    Noorwegen - Oostenrijk   1 - 2
    Cyprus - Montenegro   0 - 2
    Azerbeidzjan - Luxemburg   1 - 2
    Letland - Andorra   0 - 0
    Faeröer - Malta   3 - 2
    GROEP 2 : 
    IJsland - Engeland   0 - 1
    Denemarken - België   0 - 2
    Slowakije - Tsjechië   1 - 3
    Schotland - Israël   1 - 1
    Noord-Macedonië - Armenië   2 - 1
    Estland - Georgië    0 - 1
    Gibraltar - San Marino    1 - 0
    GROEP 3 :
    Zweden - Frankrijk   0 - 1
    Portugal - Kroatië   4 - 1
    Turkije - Hongarije   0 - 1
    Rusland - Servië   3 - 1
    Slovenië - Griekenland    0 - 0
    Moldavië - Kosovo    1 - 1
    GROEP 4 :
    Oekraïne - Zwitserland   2 - 1
    Duitsland - Spanje   1 - 1
    Finland - Wales   0 - 1
    Bulgarije - Ierland    1 - 1
    Litouwen - Kazachstan   0 - 2
    Wit-Rusland - Albanië   0 - 2

    Speeldag 2 : 6, 7 en 8 september
    GROEP 1 :
    Nederland - Italië   0 - 1
    Bosnië Herzegovina - Polen   1 - 2
    Noord-Ierland - Noorwegen   1 - 5
    Oostenrijk - Roemenië   2 - 3
    Luxemburg - Montenegro   0 - 1
    Cyprus - Azerbeidzjan   0 - 1
    Andorra - Faeröer   0 - 1
    Malta - Letland    1 - 1
    GROEP 2 :
    Denemarken - Engeland   0 - 0
    België - IJsland   5 - 1
    Israël - Slowakije   1 - 1
    Tsjechië - Schotland   1 - 2
    Georgië - Noord-Macedonië    1 - 1
    Armenië - Estland   2 - 1
    San Marino - Liechtenstein   0 - 2
    GROEP 3 :
    Zweden - Portugal   0 - 2
    Frankrijk - Kroatië   4 - 2
    Hongarije - Rusland   2 - 3
    Servië - Turkije   0 - 0
    Slovenië - Moldavië   1 - 0
    Kosovo - Griekenland   1 - 2
    GROEP 4 :
    Zwitserland - Duitsland    1 - 1
    Spanje - Oekraïne   4 - 0
    Wales - Bulgarije   1 - 0
    Ierland - Finland   0 - 1
    Kazachstan - Wit-Rusland   1 - 2
    Albanië - Litouwen   0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    22-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croky Cup - Beker van België - 2020-2021 (ronde 3 tot finale)
    Croky Cup - Beker van België 2020-2021
    Ronde 6 : 15, 16 en 17 december - UITGESTELD tot 9 en 10 januari
    Seraing - Standard
    RFC de Liège - Anderlecht
    Ol. Charleroi - Zulte Waregem
    Lommel - KV Kortrijk
    Tessenderlo - RC Genk
    Club Brugge - Olsa Brakel
    KV Mechelen - RWD Molenbeek
    Lokeren-Temse - Sint-Truiden
    Rupel-Boom - Eupen
    AA Gent - Heur-Tongeren
    Charleroi - Westerlo
    Dessel Sport - Beerschot
    Union Saint-Gilloise - Moeskroen
    Antwerp - La Louvière
    Waasland-Beveren - KV Oostende
    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge


    Ronde 5 : weekend 10 en 11 oktober
    Rochefortoise - RWD Molenbeek   1 - 8
    Waasland-Beveren - Sparta Petegem   3 - 0
    Tessenderlo - Deinze   3 - 1
    City Pirates Antwerpen - Rupel-Boom   1 - 2
    Jong Lede - Lokeren-Temse   0 - 2
    Ol. Charleroi - Eendracht Aalst   2 - 1
    Seraing - Blankenberge   6 - 1
    Olsa Brakel - Dender   2 - 0
    Union Saint-Gilloise - Heist   4 - 0
    Lommel - Zelzate   3 - 2
    Westerlo - Hades Kiewit Hasselt   5 - 1
    Heur-Tongeren - Saint-Ghislain   3 - 0
    Knokke - Oud-Heverlee Leuven   0 - 2
    URSL Visé - Dessel Sport   1 - 2
    RAAL La Louvière - RSD Jette   2 - 0
    Warnant - RFC de Liège   0 - 1

    Ronde 4 : weekend 19 en 20 september
    Londerzeel - Tessenderlo   0 - 2
    Lyra Lierse Berlaar - RAAL La Louvière   0 - 1
    Zwevezele - City Pirates Antwerpen   1 - 3
    Ganshoren - Dender   0 - 1
    Vorselaar - RFC de Liège   0 - 3
    Hoogstraten - Dessel Sport   1 - 3
    Heist - Lochristi   4 - 0
    Renaissance Mons - Olsa Brakel   0 - 1
    Lokeren-Temse - Wielsbeke   3 - 0
    Heur-Tongeren - Esperanza Pelt   2 - 1
    Rebecquoise - Sparta Petegem   FF  0 - 5
    Durbuy - Hades Kiewit Hasselt   0 - 2
    RSD Jette - RCS Brainois   2 - 0
    Crossing Schaerbeek - Knokke   0 - 4
    Eendracht Aalst - Taminoise   1 - 0
    Blankenberge - RC Gent   3 - 2
    URSL Visé - La Louvière-Centre  2 - 1
    Warnant - Manageoise   5 - 2
    Rupel-Boom - Wijgmaal   4 - 0
    Franc Borains - Zelzate   2 - 3
    Bambrugge - Saint-Ghislain   0 - 0  n.p.  4-4 en stopgezet
    Bilzen Waltwilder - Rochefortoise   1 - 2
    Jong Lede - Patro Eisden   2 - 1
    Ol. Charleroi - Lierse-Kempenzonen   2 - 1

    Ronde 3 : weekend 12 en 13 september
    RC Mechelen - La Louvière-Centre   0 - 4
    Houtvenne - Heur-Tongeren   1 - 1  n.p.  3-4
    Marloie Sport - RAAL La Louvière   1 - 3
    Pont-A-Celles Buzet - Hoogstraten   2 - 3
    Namur Fosses-La-Ville - RSD Jette   1 - 2
    Harelbeke - Wijgmaal   0 - 1
    Tessenderlo - Menen   3 - 0
    Hades Kiewit Hasselt - Herk-De-Stad   3 - 1
    Heist - Onhaye   3 - 0
    Ol. Charleroi - Sprimont    6 - 3
    RC Gent - VW Hamme   3 - 1
    Ronse - Blankenberge   1 - 2
    Durbuy - Verlaine   0 - 0  n.p.  5-4
    Esperanza Pelt - Spouwen-Mopertingen   5 - 3
    Rochefortoise - Westhoek   4 - 1
    City Pirates Antwerpen - Wolvertem-Merchtem   3 - 0
    Bertem-Leefdal - Dender   0 - 1
    Raeren-Eynatten - Zelzate   0 - 4
    Jong Lede - Schoonbeek-Beverst   2 - 0
    Warnant - Meux   1 - 1  n.p.  4-2
    URSL Visé - Munkzwalm   FF  5 - 0
    Renaissance Mons - Hombourg   1 - 1  n.p.  4-3
    Achel - Manageoise   1 - 3
    Lyra Lierse Berlaar - Berchem Sport   2 - 1
    Voorde Appelterre - Sparta Petegem   0 - 3
    Hasselt - Lokeren-Temse   1 - 1  n.p.  1-3
    Bree-Beek - Wielsbeke   2 - 3
    Couvin-Mariembourg - Bilzen-Waltwilder   1 - 1  n.p.  2-4
    Diegem Sport - Olsa Brakel   0 - 1
    Taminoise - Herent   2 - 1
    Patro Eisden - Stockay-Warfusée   3 - 0
    RC Lauwe - Crossing Schaerbeek   1 - 3
    Londerzeel - Gullegem   3 - 0
    St-Dymphna Geel - Rupel-Boom   0 - 4
    RFC de Liège - Waremme   3 - 1
    RCS Brainois - Zwarte Leeuw   2 - 0
    Eendracht Aalst - Sint-Eloois-Winkel   3 - 1
    FC Tilleur - Knokke   0 - 6
    Rebecquoise - Roeselare   FF   5 - 0
    Saint-GHislain - Tienen   2 - 1
    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Zwevezele    0 - 0  n.p.  2-4
    Oppagne-Wéris - Lochristi   1 - 3
    Ganshoren - Oudenaarde   4 - 0
    Bambrugge - KVV Ardennen   2 - 1
    Gosselies - Vorselaar   1 - 3
    Franc Borains - Dikkelvenne   2 - 0
    Dessel Sport - Symphorinois   1 - 0
    Lierse Kempenzonen - Hoboken   4 - 0
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    21-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croky Cup - Beker van België - 2020-2021 (ronde 1 en 2)
    Croky Cup - Beker van België 2020-2021
    Ronde 2 : weekend 5 en 6 september
    KVV Ardennen - Wezel Sport   5 - 1
    St-Dymphna Geel - Kontich    4 - 3
    Berlare - Heur-Tongeren    1 - 2
    Pont-a-Celles Buzet - Cappellen    1 - 0
    RAAL La Louvière - Ostiches-Ath   3 - 2
    Vorselaar - Beringen   0 - 0  10-9 n.p.
    Ninove - Symphorinois    2 - 3
    Hasselt - Wervik    1 - 1   5-4 n.p.
    Houtvenne - Boezinge   1 - 1   6-5 n.p.
    Bertem-Leefdal - Tubeke   3 - 1
    Hades Kiewit Hasselt - Overijse   2 - 0
    City Pirates Antwerpen - Lebbeke   1 - 1  5-4 n.p.
    Berchem Sport B - Namur Fosses-La-Ville   1 - 1  2-4 n.p.
    VW Hamme - Sprimont B    3 - 0
    Meux - De Kempen Tielen-Lichtaart    2 - 1
    Rochefort - Mormont    4 - 2
    RC Mechelen - Lille    5 - 4
    Wellen - Voorde-Appelterre    0 - 2
    RC Gent - Saint-Jossé   3 - 1
    Rebecquoise - Arquet   5 - 1
    Hombourg - Sint-Job   3 - 2
    Schoonbeek-Beverst - Mariakerke   5 - 0
    Ganshoren - Kosova Schaarbeek    4 - 1
    Diksmuide - Saint-Ghislain   0 - 1
    Lyra-Lierse Berlaar - Torpedo Hasselt   2 - 0
    Hoogstraten - Ranst   4 - 1
    Jong Lede - Eppegem   2 - 1
    Sparta Petegem - Willebroekse Vereniging   5 - 0
    Sint-Martens Latem - Lochristi   0 - 0  4-5 n.p.
    Achel VV - Ster Francorchamps B   3 - 1
    Spouwen-Mopertingen - Montignies   4 - 0
    Marloie Sport - Stade Disonais   3 - 0
    Vaux-Chaudfontaine - Wielsbeke   1 - 4
    Hamoir - Onhaye   2 - 3
    Beloeil - Ronse   0 - 1
    Stockay-Warfusée - Aywaille   3 - 0
    Tilleur - RC Waregem   2 - 2  14-13 n.p.
    RCS Brainois - Jodoigne   2 - 1
    Givry - Gosselies   0 - 1
    Taminoise - Acren-Lessines   2 - 0
    Messancy - RC Lauwe   1 - 3
    Wijgmaal - Fizoise   2 - 0
    Hoegaarden-Outgaarden - Oudenaarde   2 - 3
    Bree-Beek - Huccorogne   1 - 0
    Virton - Bambrugge   FF  0 - 5
    Oostkamp - Eendracht Aalst   3 - 5
    MU Izegem-Ingelmunster - Binche   3 - 1
    Zwevezele - Rumbeke   4 - 0
    Menen - Linden   5 - 0
    Wolvertem-Merchtem - Tournai   3 - 1
    Verlaine - Berg en Dal   4 - 2
    Sint-Denijs - Olsa Brakel    1 - 3
    Renaissance Mons - Serskamp-Schellebelle   4 - 0
    Bocholt - Oppagne-Weris   0 - 2
    Termien - RSD Jette   3 - 3  3-4 n.p.
    Esperanza Pelt - Stade Brainois   2 - 2   5-3 n.p.
    Bilzen Waltwilder - Merelbeke   1 - 1  4-3 n.p.
    Gullegem - Witgoor Dessel   3 - 0
    Westhoek - Denderhoutem   2 - 0
    Crossing Schaarbeek - Richelle   3 - 0
    Warnant - Habay La Neuve   1 - 1  5-3 n.p.
    Nismes - Hoboken   2 - 3
    Aischoise - Couvin-Mariembourg   3 - 5
    Stockel - Raeren-Eynatten   0 - 0  4-5 n.p.
    Harelbeke - Elene-Grotenberge   3 - 0
    Manageoise - Solières   4 - 4  4-2 n.p.
    Rhodienne-De-Hoek - Zelzate   0 - 5
    Pepingen-Halle - Herk-De-Stad   2 - 2  6-7 n.p.
    Waremme - Gouvy   2 - 1
    Dilbeek - Blankenberge   2 - 3
    Herent - Melsele   4 - 0
    Londerzeel - Meetjesland   1 - 0
    Diegem Sport - Herderen-Millen   1 - 0
    Zwarte Leeuw - Wetteren   2 - 1
    Berchem Sport - Turnhout   1 - 0
    Rijkevorsel - Sprimont    1 - 4
    Durbuy - Malonne   3 - 0
    Munkzwalm - Templeuvois   2 - 0
    Lokeren-Temse - Haasdonk   3 - 1
    Dikkelvenne - Chevetogne   7 - 2

    Ronde 1 : weekend 29 en 30 augustus
    Munkzwalm - Aalter   2 - 1
    Sart-Bernard - Tempo Overijse   2 - 2 pen  2-4
    Disonais - Aubel   10 - 2
    Lochristi - Dendermonde   5 - 0
    Bree-Beek - Sart Timan   8 - 1
    Rumbeke - Jong Zulte   3 - 0
    Koksijde Oostduinkerke - Blankenberge   0 - 4
    Kosova Schaerbeek - Ixelles   1 - 0
    Gembloux - Gosselies   2 - 3
    Serskamp Schellebelle - Stekene   0 - 0  pen  6-5
    Diksmuide - Oostnieuwkerke   1 - 0
    Torhout - RC Lauwe   2 - 3
    Kontich - Léopold FC   2 - 3
    Esperanza Pelt - SK Meldert   1 - 1  pen  5-3
    Herk-De-Stad - Vrijheid Herselt   5 - 2
    Nivellois - Denderhoutem   1 - 3
    Beringen - Noordstar   2 - 0
    Achel VV - Verbroedering Lommel   4 - 2
    VW Hamme - Schelle Sport   7 - 0
    Montignies - Forchies   9 - 1
    Vorselaar - Oud Turnhout   4 - 0
    Elen - Termien   0 - 4
    Wellen - Minerois   1 - 0
    Rochefortoise - St-Louis Saint-Leger   11 - 0
    Onhaye - Fernelmont-Hemptinne   3 - 0
    St-Hubert - Sprimont   0 - 2
    Nismes - Lasne Ohain   1 - 1  pen  8-7
    Lebbeke - Bornem   2 - 0
    Koersel - Wezel   0 - 1
    Vissenaken - De Kempen Tielen-Lichtaart   0 - 1
    Glabbeek-Zuurbemde - Hoegaarden-Outgaarden   0 - 3
    Oppagne-Wéris - Blastogne   4 - 1
    Jodoigne - Juve Hasselt   2 - 2  pen  2-0
    Tenneville - Huccorogne   1 - 3
    RC Mechelen - HO Kalken   3 - 1
    Opitter - Fizoise   1 - 4
    Aubel - Bilzen Waltwilder   0 - 1
    Blegnytoise - Herderen Millen   2 - 5
    Herstal - Schoonbeek-Beverst   1 - 6
    Wanza Bas-Oha - Chevetogne   3 - 4
    Crossing Schaerbeek - FC Schaerbeek   4 - 1
    Berlare - Sint-Niklaas   0 - 0  pen  4-2
    RC Waregem - Proven   2 - 1
    Elene-Grotenberge - Houdinois   5 - 1
    Diest - Berg en Dal   1 - 2
    Ranst - Sint-Lenaarts   3 - 2
    Sint-Job - Betekom   2 - 1
    Monceau - Namur Fosses-La-Ville   1 - 3
    Wetteren - Wemmel   3 - 0
    Rhisnois - Malonne   0 - 0  pen  3-5
    Zedelgem - Wielsbeke   1 - 1  pen  5-6
    Binche - Ransartoise   4 - 1
    Stade Everois - Berchem Sport   2 - 3
    Renaissance Mons - Mesvinois   3 - 0
    Adegem - Mariekerke   2 - 2  pen  3-5
    Beloeil - Mons Nord   5 - 0
    Wevelgem - Wervik   1 - 8
    Andennais - Marloie   1 - 2
    Taminoise - Genappe   2 - 1
    Eppegem - Rupelmonde   7 - 0
    Ostiches-Ath - Burst  2 - 2  pen  5-4
    Heikant-Berlaar - Stockel   2 - 4
    Huy - Francorchamps B  0 - 2
    Linden - Mariaburg   2 - 1
    Voorde-Appelterre - Melsin Grand Marais   1 - 1  pen  8-9
    Zwevezele B  - Sint-Denijs   2 - 2  pen  4-5
    Jong Lede - Kruibeke  2 - 0
    Tollembeek - RFC Tounrai    0 - 2
    Anzegem - Meetjesland   0 - 1
    Sporting Bruxelles - Rijkevorsel   1 - 1  pen  6-7
    BX Brussels - Bertem-Leefdal   FF  0 - 5
    Willebroekse Sportvereniging - Grimbergen  2 - 2  pen  3-2
    Vliermaal - FC Tilleur   0 - 4
    Hoeilaart - Aischoise   1 - 2
    Arquet - Walhain   5 - 0
    Spa - Mormont   0 - 2
    Meix-Dt-Virton - Aywaille   0 - 4
    Wolvertem-Merchtem - Wambeek Ternat   2 - 0
    Bierbeek - Zwarte Leeuw   0 - 3
    Haasdonk - Zele   2 - 0
    Witgoor Dessel - Kadijk Overpelt   3 - 0
    Stade Brainois - Naastois   3 - 0
    Herent - Broechem   6 - 1
    Gerpinnes - Manageoise   0 - 6
    Oostkamp - Houthulst   6 - 1
    Richelle - Calcio Genk   3 - 1
    Bievene - Saint-Ghislain   0 - 3
    Melsele - Leest   2 - 1
    Gouvy - Bercheux   2 - 2  pen  4-2
    RCS Brainois - Bossierois   3 - 0
    Vaux - Sprimont B   1 - 1  pen  3-4
    Vacresse - KVV Ardennen   0 - 1
    Meerbeek - Saint-Jossé   0 - 5
    Rhodienne De Hoek - Walcourt   10 - 1
    Galmaarden - Symphorinois   0 - 3
    Alsautoise - Chaudfontaine   1 - 1  pen  3-5
    Boezinge - Dadizele   2 - 2  pen  4-3
    Hornu - Templeuvois   0 - 3
    Rochois - Messancy  0 - 2
    Waanrode - Turnhout   0 - 11
    WS Lauwe - Latem   1 - 3
    Rechaintoise - Hombourg  1 - 2
    FC Arlon - Habay-La-Neuve   0 - 1
    Bambrugge - Luingnois   5 - 1
    FC Alken - Torpedo Hasselt   0 - 1
    Punt-Larum - St-Dymphna Geel   2 - 2  pen  8-9
    Lille - Helson Helchteren   2 - 0
    Raeren-Eynatten - Trois Frontières   4 - 2
    Groot Dilbeek - Londerzeel   1 - 1  pen  4-3
    Evere - Hoboken   0 - 3

    Voorronde : 23 augustus
    FC Arlon - Melreux-Hotton   6 - 0
    Freylangeoise - St-Hubert  1 - 2

    Antwerp is Bekerhouder seizoen 2020-2021
     
    Foto hln.be
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    20-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2019 ....

    Een overzicht van meer dan 100 jaar Beker van België

          

    °   Jonathan Blondel (Moeskroen) was de jongste doelpuntenmaker ooit in een Bekerfinale tussen Club Brugge en Moeskroen (3-1).  
    Met zijn 17 jaar, 9 maanden en 21 dagen scoorde hij het enige doelpunt voor Moeskroen in het seizoen 2001-2002.

    °   Club Brugge is met 11 overwinningen de koploper, gevolgd door Anderlecht met 9, Standard heeft er 8, 
    Genk volgt met 4 en AA Gent heeft er 3 achter hun naam.

    °   De wedstrijden Club Brugge - Daring Brussel in het voetbalseizoen 1969-1970 was het grootste doelpuntenfestival (6-1) 
    samen met Club Brugge - Anderlecht in het seizoen 1976-1977 (4-3).

    ° Tijdens en na Wereldoorlog I en Wereldoorlog II werden geen wedstrijden gespeeld.

    Een overzicht van alle Bekerfinales :

    1911 / 1912  RACING BRUSSEL - RC Gent  1 - 0

    1912 / 1913  UNION - Cercle Brugge  3 - 2

    1913 / 1914  UNION - Club Brugge  4 - 1

    1926 / 1927  CERCLE BRUGGE - Tubantia  2 - 1

    1934 / 1935  DARING BRUSSEL - Lyra  3 - 2

    1953 / 1954  STANDARD - RC Mechelen  3 - 1

    1954 / 1955  ANTWERP - Waterschei  4 - 0

    1955 / 1956  RC. DOORNIK - CS Verviers  2 - 1

    1963 / 1964  LA GANTOISE - FC Diest  4 - 2 *

    1964 / 1965  ANDERLECHT - Standard  3 - 2 *

    1965 / 1966  STANDARD - Anderlecht  1 - 0

    1966 / 1967  STANDARD - KV Mechelen  1 - 1 *

    1967 / 1968  CLUB BRUGGE - Beerschot  1 - 1 **

    1968 / 1969  LIERSE - Racing White  2 - 0

    1969 / 1970  CLUB BRUGGE - Daring Brussel  6 - 1

    1970 / 1971  BEERSCHOT - ST.-Truiden  2 - 1 *

    1971 / 1972  ANDERLECHT - Standard  1 - 0

    1972 / 1973  ANDERLECHT - Standard  2 - 1

    1973 / 1974  SV WAREGEM - Tongeren  4 - 1

    1974 / 1975  ANDERLECHT - Antwerp  1 - 0

    1975 / 1976  ANDERLECHT - Lierse  4 - 0

    1976 / 1977  CLUB BRUGGE - Anderlecht  4 - 3

    1977 / 1978  BEVEREN - Chaleroi  2 - 0

    1978 / 1979  BEERSCHOT - Club Brugge  1 - 0

    1979 / 1980  WATERSCHEI - Beveren  2 - 1

    1980 / 1981  STANDARD - Lokeren  4 - 0

    1981 / 1982  WATERSCHEI - Waregem  2 - 0

    1982 / 1983  BEVEREN - Club Brugge  3 - 1

    1983 / 1984  AA GENT - Standard 2 - 0 *

    1984 / 1985  CERCLE BRUGGE - Beveren 1 - 1 **

    1985 / 1986  CLUB BRUGGE - Cercle Brugge  3 - 0

    1986 / 1987  KV MECHELEN - Luik 1 - 0

    1987 / 1988  ANDERLECHT - Standard 2 - 0

    1988 / 1989  ANDERLECHT - Standard  2 - 0

    1989 / 1990  CLUB LUIK - Germinal Ekeren  2 - 1

    1990 / 1991  CLUB BRUGGE - KV Mechelen  3 - 1

    1991 / 1992  ANTWERP - KV Mechelen  2 - 2 **

    1992 / 1993  STANDARD - Charleroi  2 - 0

    1993 / 1994  ANDERLECHT - Club Brugge 2 - 0

    1994 / 1995  CLUB BRUGGE - Germinal Ekeren  3 - 1

    1995 / 1996  CLUB BRUGGE - Cercle Brugge  2 - 1

    1996 / 1997  GERMINAL EKEREN - Anderlecht  4 - 2 *

    1997 / 1998  GENK - Club Brugge  4 - 0

    1998 / 1999  LIERSE - Standard  3 - 1

    1999 / 2000  GENK - Standard   4 - 1

    2000 / 2001  WESTERLO - Lommel  1 - 0

    2001 / 2002  CLUB BRUGGE - Moeskroen  3 - 1

    2002 / 2003  LA LOUVIERE - St. -Truiden  3 - 1

    2003 / 2004  CLUB BRUGGE - Beveren 4 - 2

    2004 / 2005 GERMINAL BEERSHOT - Club Brugge 2 - 1

    2005 / 2006  Moeskroen - ZULTE-WAREGEM   1 - 2

    2006 / 2007  Standard - CLUB BRUGGE     0 - 1

    2007 / 2008  ANDERLECHT - AA Gent   3 - 2

    2008 / 2009    KV Mechelen - RC GENK    0 - 2

    2009 / 2010   Cercle Brugge - AA GENT   0 - 3

    2010 / 2011   STANDARD - Westerlo     2 - 0

    2011 / 2012     Kortrijk - LOKEREN    0 - 1

    2012 / 2013     RC GENK - Cercle Brugge    2 - 0

    2013 / 2014     LOKEREN - Zulte Waregem      1 - 0

    2014 / 2015   CLUB BRUGGE - Anderlecht     2 - 1

    2015 / 2016   Club Brugge - STANDARD      1 - 2   

    2016 / 2017   KV Oostende - ZULTE WAREGEM     3 - 3  **

    2017 / 2018   RC Genk - STANDARD     0 - 1  *

    2018 / 2019  KAA Gent - KV MECHELEN   1 - 2

    2019 / 2020  Club Brugge - ANTWERP   0 - 1

    Royal Antwerp, stamnummer 1, mag zich één jaar bekerhouder noemen

    * Na verlengingen   -   ** Na verlengingen + strafschoppen


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    07-07-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema EURO 2021
    Speelschema EURO 2020 (EURO 2020 WERD EURO 2021)
    Afbeeldingsresultaat voor schema euro 2020

    Het Europees kampioenschap voetbal 'EURO 2020' zou plaatsvinden van 12 juni tot 12 juli 2020 maar
    werd omwille van corona verplaatst van 11 juni tot 11 juli 2021
    De openingswedstrijd wordt in het Stadio Olimpico in Rome gespeeld en de finale op Wembley in Londen.
    Andere stadions waar de wedstrijden zullen plaatsvinden zijn:
    Johan Cruijff Arena in Amsterdam, Allianz Arena in München, Aviva Stadium in Dublin,
    Krestovskistadion in Sint-Petersburg,  Olympisch stadion in Bakoe, Ferenc Puskasstadion in Boedapest,
    Arena Nationala in Boekarest, San Mamès in Bilbao, Hampden Park in Glasgow en Parken in Kopenhagen.
    In België zullen er geen wedstrijden gespeeld worden.

    Dit is het complete speelschema :
    *Datum          *speelstad          *wedstrijd          *aanvangsuur
    Vrijdag 11 juni (Rome) : Turkije - Italië   ( 21 uur )
    Zaterdag 12 juni (Bakoe) : Wales - Zwitserland   ( 15 uur )
    Zaterdag 12 juni (Kopenhagen) : Denemarken - Finland    ( 18 uur )
    Zaterdag 12 juni (Sint-Petersburg) : België - Rusland    ( 21 uur )
    Zondag 13 juni (Londen) : Engeland - Kroatië    ( 15 uur )
    Zondag 13 juni (Boekarest) : Oostenrijk - Noord-Macedonië    ( 18 uur )
    Zondag 13 juni (Amsterdam) : Nederland - Oekraïne   ( 21 uur )
    Maandag 14 juni (Glasgow) : Schotland - Tsjechië    ( 15 uur )
    Maandag 14 juni (Dublin) : Polen - Slowakije   ( 18 uur )
    Maandag 14 juni (Bilbao) : Spanje - Zweden    ( 21 uur )
    Dinsdag 15 juni (Boedapest) : Hongarije - Portugal   ( 18 uur )
    Dinsdag 15 juni (München) : Frankrijk - Duitsland   ( 21 uur )
    Woensdag 16 juni (Sint-Petersburg) : Finland - Rusland   ( 15 uur )
    Woensdag 16 juni (Bakoe) : Turkije - Wales    ( 18 uur )
    Woensdag 16 juni (Rome) : Italië - Zwitserland   ( 21 uur )
    Donderdag 17 juni (Boekarest) : Oekraïne - Noord-Macedonië    ( 15 uur )
    Donderdag 17 juni (Kopenhagen) : Denemarken - België   ( 18 uur )
    Donderdag 17 juni (Amsterdam) : Nederland - Oostenrijk    ( 21 uur )
    Vrijdag 18 juni (Dublin) : Zweden - Slowakije    ( 15 uur )
    Vrijdag 18 juni (Glasgow) : Kroatië - Tsjechië    ( 18 uur )
    Vrijdag 18 juni (Londen) : Engeland - Schotland   ( 21 uur )
    Zaterdag 19 juni (Boedapest) : Hongarije - Frankrijk    ( 15 uur )
    Zaterdag 19 juni (München) : Portugal - Duitsland   ( 18 uur )
    Zaterdag 19 juni (Bilbao) : Spanje - Polen   ( 21 uur )
    Zondag 20 juni (Rome) : Italië - Wales    ( 18 uur )
    Zondag 20 juni (Bakoe) : Zwitserland - Turkije   ( 21 uur )
    Maandag 21 juni (Amsterdam) : Noord-Macedonië - Nederland   ( 18 uur )
    Maandag 21 juni (Boekarest) : Oekraïne - Oostenrijk   ( 18 uur )
    Maandag 21 juni (Kopenhagen) : Rusland - Denemarken   ( 21 uur )
    Maandag 21 juni (Sint-Petersburg) : Finland - België   ( 21 uur )
    Dinsdag 22 juni (Londen) : Tsjechië - Engeland   ( 21 uur )
    Dinsdag 22 juni (Glasgow) : Kroatië - Schotland  ( 21 uur )
    Woensdag 23 juni (Bilbao) : Slowakije - Spanje   ( 18 uur )
    Woensdag 23 juni (Dublin) : Zweden - Polen   ( 18 uur )
    Woensdag 23 juni (München) : Duitsland - Hongarije   ( 21 uur )
    Woensdag 23 juni (Boedapest) : Portugal - Frankrijk   ( 21 uur )

    Achtste finales
    Zaterdag 26 juni (Amsterdam) : 2 A - 2 B   ( 18 uur )
    Zaterdag 26 juni (Londen) : 1 A - 2 C   ( 21 uur )
    Zondag 27 juni (Boedapest) : 1 C - 3 D-E-F    ( 18 uur )
    Zondag 27 juni (Bilbao) : 1 B - 3 A-D-E-F    ( 21 uur )
    Maandag 28 juni (Kopenhagen) : 2 D - 2 E   ( 18 uur )
    Maandag 28 juni (Boekarest) : 1 F - 3 A-B-C   ( 21 uur )
    Dinsdag 29 juni (Dublin) : 1 D - 2 F   ( 18 uur )
    Dinsdag 29 juni (Glasgow) : 1 E - 3 A-B-C-D   ( 21 uur )

    Kwartfinales
    Vrijdag 2 juli (Sint-Petersburg) :    ( 18 uur )
    Vrijdag 2 juli (München) :     ( 21 uur )
    Zaterdag 3 juli (Bakoe) :   ( 18 uur )
    Zaterdag 3 juli (Rome) :    ( 21 uur )

    Halve finales
    Dinsdag 6 juli (Londen) :   ( 21 uur )
    Woensdag 7 juli (Londen) :   ( 21 uur )

    Finale EK 2020
    Zondag 11 juli (Londen) :   ( 21 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    06-07-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 'Scary 40'


    De LIJST van 'The Scary 40' van zaterdag 31 oktober 2020

    1. Michael Jackson - Thriller   (1983)
    2. Ray Parker Jr - Ghostbusters   (1984)
    3. The Doors - Riders on the storm   (1971)
    4. Specials - Ghost town   (1981)
    5. Rockwell - Somebody's watching me   (1984)
    6. Rolling Stones - Sympathie for the devil   (1975)
    7. Shakira - She wolf   (2009)
    8. Steve Miller Band - Abracadabra   (1982)
    9. Ava Max - Sweet but psycho   (2018)
    10. Duran Duran - A view to a kill   (1985)
    11. AHA - Cry wolf   (1986)
    12. 2 Unlimited - Twilight zone   (1992)
    13. Stevie Wonder - Superstition   (1972)
    14. Billie Eilish - Bad guy   (2019)
    15. Cranberries - Zombie   (1994)
    16. Talking Heads - Psycho killer   (1977)
    17. DJ Dado - X-files   (1995)
    18. Phil Collins - In the air tonight   (1981)
    19. Robert Cray Band - Don't be afraid of the dark   (1988)
    20. Milow - Howling at the moon   (2016)
    21.D-Devils - The 6th gate   (2001)
    22. Creedence Clearwater Revivel - Bad moon rising   (1969)
    23. Stan Van Samang - Scars   (2007)
    24. Van Halen - Running with the devil   (1978)
    25. Billy Idol - Eyes without a face   (1983)
    26. Adamski - Killer   (1990)
    27. Da Boy Tommy - Halloween   (1999)
    28. Golden Earring - Twilight zone   (1982)
    29. Radiohead - Creep   (1992)
    30. Julee Cruise - Falling   (1989)
    31. Elvis Presley - Devil in disguise   (1968)
    32. E.L.O. - Evil woman   (1976)
    33. M-Kids - Halloween   (2002)
    34. Twenty One Pilots - Heathens   (2016)
    35. Hot Blood - Soul dracula   (1977)
    36. Hall & Oates - Maneater   (1982)
    37. Fiocco - The spirit   (1998)
    38. Pink - Funhouse   (2008)
    39. Coldplay - Clocks   (2002)
    40. Guns 'n Roses - November rain   (1991)

    De 'Scary 40' of de 'Halloween Top 40' was op 31 oktober 2020 te horen
    bij Vlaamse Ardennen 1 (105 FM, 106.3 FM) 18-21 uur.
    Samenstelling en presentatie Dirk Moerman en Wim Vermeer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:info
    04-07-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rittenschema Tour de France 2020
    Rittenschema Tour de France 2020

    Rittenschema 107e editie, goed voor 3.470 km koers in totaal: 
    De Tour de France 2020 werd omwille van het coronavirus verplaatst van 27 juni tot 19 juli  
    naar 29 augustus tot 20 september.

    Rit 1: Zaterdag 29 augustus: Nice Moyen Pays - Nice: 156 km

    Rit 2: Zondag 30 augustus: Nice Haut Pays - Nice: 187 km

    Rit 3: Maandag 31 augustus: Nice - Sisteron: 198 km

    Rit 4: Dinsdag 1 september: Sisteron - Orcières-Merlette: 157 km (eerste aankomst bergop)

    Rit 5: Woensdag 2 september: Gap - Privas: 183 km

    Rit 6: Donderdag 3 september: Le Teil - Mont Aigoual: 191 km

    Rit 7: Vrijdag 4 september: Millau - Lavaur: 168 km

    Rit 8: Zaterdag 5 september: Cazères-sur-Garonne - Loudenvielle: 140 km

    Rit 9: Zondag 6 september: Pau - Laruns: 154 km

    Rustdag: maandag 7 september in La Charente-Maritime

    Rit 10: dinsdag 8 september: Île d'Oléron - Île de Ré: 170 km

    Rit 11: woensdag 9 september: Châtelaillon-Plage - Poitiers: 167 km

    Rit 12: donderdag 10 september: Chauvigny - Sarran: 218 km (langste etappe)

    Rit 13: vrijdag 11 september: Châtel-Guyon - Puy Mary: 191 km (tweede aankomst bergop)

    Rit 14: zaterdag 12 september: Clermont-Ferrand - Lyon: 197 km

    Rit 15: zondag 13 september: Lyon - Grand Colombier: 175 km (derde aankomst bergop)

    Rustdag: maandag 14 september: Isère

    Rit 16: dinsdag 15 september: La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans: 164 km

    Rit 17: woensdag 16 september: Grenoble - Méribel (Col de la Loze): 168 km (vierde aankomst bergop)

    Rit 18: donderdag 17 september: Méribel - La Roche-sur-Foron: 168 km

    Rit 19: vrijdag 18 september: Bourg-en-Bresse - Champagnole: 160 km

    Rit 20: zaterdag 19 september: Lure - La Planche des Belles Filles: 36 km (klimtijdrit)

    Rit 21: zondag 20 september: Mantes-la-Jolie - Parijs: 122 km


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:info
    02-07-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbal in het buitenland 2019-2020
    BELGIË - JUPILER PRO LEAGUE

    Kampioen : Club Brugge
    Bekerwinnaar : Antwerp
    Champions League : Club Brugge
    Voorronde Champions League : KAA Gent
    Europa League : Antwerp
    Voorronde Europa League : Charleroi en Standard
    Degradatie : Geen want Waasland-Beveren blijft in 1A
    Promotie : Oud-Heverlee Leuven en Beerschot
    Topschutter : Diemerci Mbokani - Antwerp - 18 goals

    ENGELAND - PREMIER LEAGUE
    Kampioen : Liverpool
    Bekerwinnaar : Arsenal
    Champions League : Liverpool, Manchester City, 
    Manchester United en Chelsea
    Europa League : Leicester City en Arsenal
    Voorronde Europa League : Tottenham Hotspur
    Degradatie : Norwich, Watford en Bournemouth
    Promotie : Leeds United, West Bromwich en Brentford of Fulham
    Topschutter : Vardie Jamie - Leicester City - 23 goals
    NEDERLAND - EREDIVISIE
    Kampioen : Ajax Amsterdam
    Bekerwinnaar : Ajax Amsterdam
    Voorronde Champions League : Ajax en AZ
    Europa League : Feyenoord
    Voorronde Europa League : PSV en Willem II
    Degradatie : Geen
    Promotie : Geen
    Topschutter : Steven Berghuis - Feyenoord
    en Cyriel Dessers - Heracles Almelo - 15 goals

    DUITSLAND - BUNDESLIGA


    Kampioen : Bayern München
    Bekerwinnaar : Bayern München
    Champions League : Bayern München, Borussia Dortmund,
    RB Leipzig en Borrusia Mönchengladbach
    Europa League : Bayer Leverkusen en Hoffenheim
    Voorronde Europa League : VfL Wolfsburg
    Degradatie : Fortuna Düsseldorf en Paderborn
    Nacompetitie : Werder Bremen * (1) en Heidenheim (2)
    Promotie : Arminia Bielefeld en VfB Stuttgart
    * Werder Bremen blijft in de Bundesliga
    Topschutter : Robert Lewandowski - Bayern München - 34 goals
    FRANKRIJK - LIGUE 1
    Kampioen : Paris Saint-Germain
    Bekerwinnaar : Paris Saint-Germain
    Champions League : Paris Saint-Germain en Ol. Marseille
    Voorronde Champions League : Stade Rennes
    Europa League : Lille
    Voorronde Europa League : Geen
    Degradatie : Amiens en Toulouse
    Promotie : Lorient en Lens
    Topschutter - Kylian Mbappé - Paris Saint Germain,
    en Wissam Ben Yedder - AS Monaco - 18 goals
    SPANJE - LA LIGA - PRIMEIRA DIVISION
    Kampioen : Real Madrid
    Bekerwinnaar : Geen
    Champions League : Real Madrid, FC Barcelona, 
    Atletico Madrid en Sevilla
    Europa League : Villarreal, Real Sociedad
    Voorronde Europa League : Granada
    Degradatie : Espanyol, Mallorca en Leganes
    Promotie : Huesca, Cadiz en Elche
    Topschutter - Lionel Messi - FC Barcelona - 25 goals
    ITALIË - SERIE A 
    Kampioen : Juventus
    Bekerwinnaar : Napoli
    Champions League : Juventus, Atalanta, Inter Milan
    en Lazio Roma
    Europa League : AS Roma en Napoli
    Voorronde Europa League : AC Milan
    Degradatie : SPAL, Brescia en Lecce
    Promotie : Benevento, Crotone en Spezia of Pordenone
    Topschutter : Ciro Immobile - Inter Milan - 36 goals 
    SPANJE : 
    EINDRONDE SEGUNDA DIVISION 
    Deelnemers zijn : Real Zaragoza, Almeria, Girona en Elche

    Heenwedstrijden
    Girona - Almeria   1 - 0
    Elche - Real Zaragoza   0 - 0
    Terugwedstrijden
    Real Zaragoza - Elche   0 - 1
    Almeria - Girona   1 - 3

    Finale heen
    Elche - Girona   0 - 0
    Finale terug
    Girona - Elche   0 - 1

    Elche gaat als derde stijger naar La Liga.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (41 Stemmen)
    Categorie:info
    17-06-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het Laatste Nieuws: Wim Vermeer stopt met voetbaluitslagen op populaire blog





    Bron : Het Laatste Nieuws 07-08-2019


    Beste bezoekers,
    Dit moet je lezen ook al is het voor jullie misschien minder goed nieuws:

    Terug naar 2004, ik was sportpresentator bij lokale radio Media uit Kluisbergen waar we wekelijks de 
    voetbalresultaten verzamelden van vier nationale en acht provinciale voetbalreeksen. Het internet was
    toen volop in opmars en plots kreeg ik het idee om al deze voetbalreeksen verder uit te breiden dan 
    het uitzendgebied van onze radiozender en besloot om wekelijks alle resultaten online op een blog 
    te plaatsen. Dit blog werd 15 jaar geleden opgestart via groups.msn. Na een paar weken bleek dit al 
    een enorm succes te zijn want de resultaten werden al meteen door honderden mensen geraadpleegd.
    Toen groups.msn besloot om er mee op te houden besloot ik dan in 2008 mijn blog verder te zetten 
    via bloggen.be. Op dat moment werd het bezoekersaantal van honderden omgezet naar duizenden. 
    Diverse sportjournalisten van kranten Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad, regionale televisiezenders 
    AVS en Focus-WTV, zelfs journalisten van VRT en VTM, voetbaltrainers, spelers en supporters van het
    hoogste tot het laagste niveau, iedereen vond de weg naar www.bloggen.be/wimvermeer.
    Ondertussen werden de sportuitzendingen bij radio Media stopgezet en werd mijn blog uitgebreid met 
    alle nationale en alle provinciale reeksen uit zowel Oost- als West-Vlaanderen. Ik kreeg de vraag uit het 
    Meetjesland, het Waasland, de Denderstreek en zelfs uit de Kuststreek en de Westhoek
    waarom de reeksen van hun regioteams niet op mijn blog terug te vinden waren. Ik ging op die vraag in en zo
     bleef het bezoekersaantal maar stijgen, zo hoog zelfs dat ik tijdens het voetbalseizoen op de eerste 
    plaats van alle bloggers in België stond. Ik besloot dan maar om alle voetbalkantines van thuis uit op te bellen
    want die duizenden bezoekers laat je niet zomaar in de steek. Zaterdagavond en zondagnamiddag kon je mij 
    dan enkel aan mijn telefoontoestel en laptop vinden. Bij ons thuis was iedereen dat zo gewoon want toen ik aan
     mijn dochters vertelde dat België 's avonds een wedstrijd in Azerbeidzjan zou spelen kreeg ik de vraag: 
    'moet papa dan vanavond naar Azerbeidzjan bellen ?' Op zondag luisterde ik wel naar de ondertussen 
    ter ziele gegane radio Brouwer uit Oudenaarde want zo kwam ik ook al een pak uitslagen aan de weet. 
    Dit was ook omgekeerd het geval want radio Brouwer keek ook op mijn blog welke uitslag bij hen ontbrak.
    Wanneer ik op zaterdag niet thuis was zorgde ik er toch voor dat ik internet had om alle resultaten online 
    te plaatsen en wanneer ik op zondag ergens naartoe moest zorgde ik er steeds voor dat ik om 16.30 uur thuis
    zou zijn. Ook moest ik noodgedwongen een paar keer beroep doen op vrijwilligers als mijn echtgenote of mijn 
    beide dochters, die ik dan met een kleine attentie beloonde. Bij de start van mijn blog kon ik ook beroep
    doen op vriend en radiocollega Tom De Jong (Koen De Loof).
    15 jaar later ....
    Nu 2019, 15 jaar nadat ik mijn blog heb opgestart, heb ik besloten om er een punt achter te zetten. 
    De plotse ziekte van mijn broer Luc, ondertussen overleden op 12 mei 2020,
    heeft mij van gedacht doen veranderen. Ook mijn echtgenote moest een ingreep laten ondergaan,
    mijn jongste dochter kampte ook plots met gezondheidsproblemen en met mijn 88-jarige moeder gaat het ook 
    steeds minder goed. Al deze familiale zaken hebben meegespeeld in mijn beslissing. 
    Al het werk wat ik de voorbije 15 jaar in dit blog gestoken heb werd steeds 
    met liefde en heel veel plezier gedaan want dit blog was er niet alleen voor jullie maar ook door jullie. 
    Wekelijks kreeg ik een pak voetbalresultaten doorgestuurd per sms, e-mail of messenger. 
    Hierbij wil ik ook deze mensen bedanken die mij wekelijks op de hoogte brachten van de resultaten van hun club. 
    Steeds waren mijn blogbezoekers zeer attent want bij een onvolledige of een onjuiste uitslag kreeg ik steeds het 
    juiste resultaat doorgestuurd. Een fout in de kalender of een tikfout, ... alles werd door mijn volgers meegedeeld.
    Meestal was dat heel vriendelijk maar ook wel eens op een boze manier maar ik nam dat er graag bij. De plaatsen 
    waar ik ben aangesproken over mijn blog zijn ondertussen ontelbaar geworden, hoeveel keer is de naam 'Wim Vermeer'
    niet over de tongen gegaan aan de toog van de voetbalkantines, op café, op familiefeestjes, op het werk, noem maar op. 
    Aan dit blog heb ik al die jaren niet 1 euro verdiend maar dat is vaak zo als je, zoals in mijn geval, een uit de hand gelopen
    hobby uitoefent. Nu ik besloten heb om er mee te stoppen ga ik dingen doen wat ik steeds uitgesteld heb om dit blog
    draaiende te houden. Ik wil dan ook iedereen bedanken om wekelijks de voetbalresultaten te raadplegen maar vanaf 
    volgend seizoen zal je deze ergens anders moeten gaan zoeken. Dat kan makkelijk via de applicatie van de KBVB 
    (waar ik de voorbije jaren ook handig gebruik van maakte) of een klein uur na de wedstrijd via de site van de 
    Belgische Voetbalbond www.belgianfootball.com. Het is wel zo dat dit blog online zal blijven staan tot wanneer
    bloggen.be er anders over beslist. Dat hier nu nooit eens iets nieuws meer zal verschijnen is ook niet waar, 
    maar de voetbalkalenders zullen niet meer worden aangepast en bijgewerkt. 
    Mijn fotoblog 
    www.bloggen.be/wimvermeerfotoblog zal online blijven staan en zullen wellicht nog bijgewerkt worden
    met nieuwe foto's.
    Wat met onze pronostiek ?
    Onze pronostiek www.bloggen.be/mijnpronostiek blijft gewoon verder bestaan. Hier zorgt Patrick De Poortere voor
    het bijna volledige werk en hij wil dit maar 
    al te graag verder zetten waarvoor heel veel dank !
    Dit was de mededeling die ik jullie moest doen en om met de woorden van Frank Sinatra af te sluiten: 
    'And now, the end is near and so I face the finale curtain ...'

    Radio
    Ook op radiovlak blijf ik actief bij Vlaamse Ardennen 1 (Oudenaarde 106.3 FM en Kluisbergen en Ronse 105 FM),
    Waregem1 (Waregem 105.4 FM en Deerlijk 107.7 FM), radio Media (Avelgem en Kluisbergen 107 FM),
    radio Mfm (Zottegem 1706.6 FM, Brakel 105.6 FM, Oosterzele 107.2 FM), Westradio (Oostduinkerke 104.8 FM).
    En elke dag van de week hoor je mij op Yesterdayland (12-13 uur) met Thank you for the music en
    in het weekend (09-10 uur) met The 70's Show. Yesterdayland draait de grootste hits uit de 60's, 70's, 80's en soms 90's 
    via DAB+, www.yesterdayland.online of www.yesterdayland.be. Yesterdayland radio werd opgericht ter gelegenheid van het 
    gelijknamig zomerfestival in pretpark Bobbejaanland. Komt er dit jaar door de coronacrisis een Yesterdaylandfestival ?


    Vele groeten,
    Wim De Bleeker, of zoals iedereen mij kent 'Wim Vermeer'.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:info
    30-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ter info/Informatief
    Wim Vermeer bij Radio's Media en Waregem1

    In de Scheldestreek regio Vlaamse Ardennen is lokale Radio Media aan zijn 37ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983 onder de naam Radio Express.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief tussen 9 en 11 uur via 
    107 FM (regio Kluisbergen en Avelgem).  
    Luisteren kan ook online via www.radiomedia.be 
    9-11 maandag tot en met vrijdag Informatief met Wim Vermeer
    11-12 maandag tot en met vrijdag De Nooit Vervelende Hits met Wim Vermeer
    19-20 maandag tot en met vrijdag 70's Show met Wim Vermeer
    en Lazy Sunday op zondag 16-18 uur
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com



    In de regio's Waregem en Deerlijk is Waregem1 aan zijn derde werkjaar toe. 
    WRGM1 ging voor het eerst in de ether op 1 januari 2018. 
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Waregem1 Informatief tussen 10 en 12 uur en van 18 tot 20 uur
    via 
    105.4 FM (regio Waregem) en 107.7 FM (regio Deerlijk). 
    Op zaterdag is er van 10 tot 12 uur de 
    weekendeditie van Informatief. Luisteren kan ook online via www.waregem1.be 
    10-12 van maandag tot en met zaterdag Waregem1 Informatief met Wim Vermeer
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com

    Black Friday
    Klaar voor Black Friday 2019? – CooleSuggesties
    Black Friday is in de Verenigde Staten de dag na Thanksgiving day , die vrijdag hebben de meeste werknemers daar vrij.
    Black Friday wordt beschouwd als het begin van het seizoen voor de kerstaankopen.
    Omdat de mensen naar de winkels trekken worden ze beloond met kortingen en aanbiedingen.
    Vrijdag 27 november is het één en al Black Friday.

    Overschakelen op winteruur
    De voor- en nadelen van wintertijd en zomertijd - Dorsoo
    Ongeveer 70 landen draaien de klok een keer vooruit en een keer achteruit. Het idee achter
    het invoeren van de zomertijd is het bezuinigen van energie: het blijft dan immers langer licht.
    De keerzijde van de medaille is dat mensen moeite kunnen hebben bij het aanpassen aan de nieuwe tijd.
    In 2020 schakelden we op 29 maart over naar zomertijd en op 25 oktober draaiden we de klok één uur terug.

    Weekend van de klant
    Weekend van de Klant 2020 - Aanvraag sponsoring LOV | UNIZO
    Op zaterdag 3 en zondag 4 oktober is het nationale Weekend van de Klant! Tijdens dit weekend vol shopplezier worden klanten niet alleen op zaterdag in de watten gelegd, maar dat kan ook op zondag. 

    Het Weekend is immers de ideale gelegenheid om de fysieke winkels, groot of klein, op Belgische bodem in de bloemetjes te zetten. Ga dus op 3 en 4 oktober langs bij jouw favoriete zaken, ze hebben wat voor je in petto! 
    Alle info www.weekendvandeklant.be 


    Open Bedrijvendag

    Sinds 1990 vindt in België op de eerste zondag van oktober de 'Open Bedrijvendag' plaats. Dit is een evenement waarbij bedrijven op dezelfde dag hun deuren openzetten voor het brede publiek. De 'Open Bedrijvendag' is het grootste eendagsevenement van België en duurt van 10 uur tot 17 uur. Bezoekers krijgen de kans om te ontdekken hoe hun favoriete producten worden gemaakt, hoe bedrijven te werk gaan of kunnen zien waar hun buurman werkt ... Het is bovendien helemaal gratis. 'Open Bedrijvendag 2020' is dit jaar enkel virtueel, vanuit uw kot kan je nu 365 dagen lang 24 uur op 24 bedrijven virtueel bezoeken. Alle info : www.opendrijvendag.be  
    Een kleine greep uit de bedrijven waar men kan binnen kijken : 
    AZ Maria Middelares in Gent, Belgische Marine in Zeebrugge, Bozar in Brussel, Arcelor Mittal in Gent, Volvo Gent, ASZ in Aalst, 
    Zandsculpturen festival in Oostende, Roularta Media Group in Roeselare en dienstverlening TIO3 in Ronse via www.opendrijvendag.be.



    SPORTOVERZICHT: 
    Telkens op vrijdag hoor je een kort sportoverzicht voor het komende weekend bij Informatief :


    Voetbal : 
    Jupiler Pro League : .....

    Eerste amateurklasse : GEEN VOETBAL
    Tweede amateurklasse : GEEN VOETBAL
    Derde amateurklasse : GEEN VOETBAL

    West-Vlaanderen : GEEN VOETBAL
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 

    Oost-Vlaanderen : GEEN VOETBAL
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 



    Voetbal : 
    Jupiler Pro League : .....

    Eerste amateurklasse : GEEN VOETBAL
    Tweede amateurklasse : GEEN VOETBAL
    Derde amateurklasse : GEEN VOETBAL

    West-Vlaanderen : GEEN VOETBAL
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 

    Oost-Vlaanderen : GEEN VOETBAL
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 

    Champions League - Europa League :
    CL : Volgende wedstrijd dinsdag 24 november Borussia Dortmund - Club Brugge
    Volgende wedstrijd woensdag 2 december Club Brugge - Zenit Sint-Petersburg en speeldag 6 op dinsdag 8 december Lazio Roma - Club Brugge
    EL : Volgende wedstrijden donderdag 26 november AA Gent - Rode Ster Belgrado, LASK Linz - Antwerp en Standard - Lech Poznan
    Volgende wedstrijden donderdag 3 december Antwerp - Ludogorets, AA Gent - Slovan Liberec en Glasgow Rangers - Standard
    Speeldag 6 op 10 december met Tottenham Hotspur - Antwerp, Standard - Benfica en Hoffenheim - AA Gent



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    29-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League 2019-2020 - 1/8ste finale tot Finale
    Champions League 2019-2020 - 1/8ste finale tot finale

    Champions League 2019-2020 - FINALE
    zondag 23 augustus
    Paris Saint-Germain - Bayern München   0 - 1


    Champions League 2019-2020  - 1/2de finales
    Enkel heenwedstrijden 18 en 19 augustus
    RB Leipzig - Paris Saint Germain    0 - 3
    Olympique Lyon - Bayern München   0 - 3

    De uitschakeling van Manchester City door Olympique Lyon heeft voor een unicum gezorgd in de
    halve finales van de Champions League. Voor de eerste keer sinds de eerste editie in het seizoen 
    1992-1993 ontbreken teams uit Spanje, Engeland of Italië bij de laatste vier.
    In het seizoen 1990-1991 gebeurde dat ook. Dat was het voorlaatste seizoen van de Europa Cup 1,
    de voorganger van de Champions League. Toen haalden Rode Ster Belgrado, Bayern München, 
    Spartak Moskou en Olympique Marseille de laatste vier.
    Rode Ster en Marseille bereikten toen de finale en de Serviërs veroverden de cup met
    de grote oren na verlengingen en strafschoppen.


    Champions League 2019-2020  - 1/4de finales
    Enkel heenwedstrijden 13, 14, 15 en 16 augustus 2020
    Atalanta - Paris Saint Germain   1 - 2
    RB Leipzig - Atletico Madrid    2 - 1
    FC Barcelona - Bayern München   2 - 8
    Manchester City - Olympique Lyon   1 - 3



    Champions League 2019-2020  - 1/8ste finales

    Heenwedstrijden 18, 19, 25 en 26 februari 2020
    Atletico Madrid - Liverpool    1 - 0
    Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain   2 - 1
    Atalanta Bergamo - Valencia   4 - 1
    Tottenham Hotspur - RB Leipzig   0 - 1
    Chelsea - Bayern München   0 - 3
    Napoli - FC Barcelona   1 - 1
    Ol. Lyon - Juventus    1 - .0
    Real Madrid - Manchester City    1 - 2

    Terugwedstrijden 10, 11, 17 en 18 maart 2020, bepaalde wedstrijden werden uitgesteld tot augustus door de coronacrisis
    Liverpool - Atletico Madrid     2 - 3  na verlengingen
    Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund    2 - 0
    Valencia - Atalanta Bergamo    3 - 4
    RB Leipzig - Tottenham Hotspur   3 - 0
    Bayern München - Chelsea    4 - 1
    FC Barcelona - Napoli    3 - 1
    Juventus - Ol. Lyon    2 - 1
    Manchester City - Real Madrid    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    28-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Europa League 2019-2020 - 1/16de finale tot Finale
    Europa League 2019-2020  - 1/4de finales tot finale
    Europa League 2019-2020 - FINALE
    vrijdag 21 augustus
    Sevilla - Inter Milan - Sevilla    3 - 2


    Europa League 2019-2020 - 1/2de finales
    Enkel heenwedstrijden door de coronacrisis in de kwart- en halve finales:
    Halve finales zondag 16 en maandag 17 augustus
    Sevilla - Manchester United   2 - 1
    Inter Milan - Sjachtjar Donetsk   5 - 0


    Europa League 2019-2020 - 1/4de finales
    Enkel heenwedstrijden maandag 10 en dinsdag 11 augustus 2020
    Inter Milan - Bayer Leverkusen    2 - 1
    Manchester United - FC Kopenhagen    1 - 0
    Sjachtjar Donetsk - FC Basel    4 - 1
    Wolverhampton - Sevilla   0 - 1



    Europa League 2019-2020 - 1/8ste finales

    Heenwedstrijden donderdag 12 maart
    Basaksehir - FC Kopenhagen    1 - 0
    Olympiakos Piraeus - Wolverhampton    1 - 1
    Glasgow Rangers - Bayer Leverkusen    1 - 3
    VfL Wolfsburg - Sjachtjar Donetsk   1 - 2
    Inter Milan - Getafe    2 - 0
    Sevilla - AS Roma    2 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Basel    0 - 3
    LASK Linz - Manchester United    0 - 5

    Terugwedstrijden woensdag 5 en donderdag 6 augustus (uitgesteld omwille van de coronacrisis)
    FC Kopenhagen - Basaksehir   3 - 0
    Wolverhampton - Olympiakos Piraeus   1 - 0
    Bayer Leverkusen - Glasgow Rangers   1 - 0
    Sjachtjar Donetsk - VfL Wolfsburg   3 - 0
    FC Basel - Eintracht Frankfurt   1 - 0
    Manchester United - LASK Linz   2 - 1
    Getafe - Inter Milan en AS Roma - Sevilla terugwedstrijden werden niet meer gespeeld 


    Europa League 2019-2020 - 1/16de finales

    Heenwedstrijden donderdag 20 februari
    Club Brugge - Manchester United   1 - 1
    AS Roma - KAA Gent   1 - 0
    Getafe - Ajax Amsterdam   2 - 0
    AZ Alkmaar - LASK Linz   1 - 1
    Ludogorets - Inter Milan   0 - 2
    Eintracht Frankfurt - RB Salzburg   4 - 1
    FC Kopenhagen - Celtic Glasgow   1 - 1
    CFR Cluj - Sevilla   1 - 1
    Sporting Portugal - Basaksehir   3 - 1
    Sjachtjar Donetsk - Benfica   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Malmö FF   2 - 1
    Bayer Leverkusen - FC Porto   2 - 1
    Olympiakos Piraeus - Arsenal   0 - 1
    Wolverhampton - Espanyol   4 - 0
    Apoel Nicosia - FC Basel   0 - 3
    Glasgow Rangers - Sporting Braga   3 - 2


    Terugwedstrijden donderdag 27 februari
    Manchester United - Club Brugge   5 - 0
    KAA Gent - AS Roma   1 - 1
    Ajax Amsterdam - Getafe   2 - 1
    LASK Linz - AZ Alkmaar   2 - 0
    Inter Milan - Ludogorets   2 - 1
    RB Salzburg - Eintracht Frankfurt  2 - 2
    Celtic Glasgow - FC Kopenhagen   1 - 3
    Sevilla - CFR Cluj   0 - 0
    Basaksehir - Sporting Portugal   4 - 1
    Benfica - Sjachtjar Donetsk   3 - 3
    Malmö FF - VfL Wolfsburg   0 - 3
    FC Porto - Bayer Leverkusen   1 - 3
    Arsenal - Olympiakos Piraeus   1 - 2
    Espanyol - Wolverhampton   3 - 2
    FC Basel - Apoel Nicosia   1 - 0
    Sporting Braga - Glasgow Rangers   0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    27-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League 2019-2020
    Champions League - 2019-2020
    Speeldag 1 : dinsdag 17 en woensdag 18 september
    GROEP A :
    Club Brugge - Galatasaray   0 - 0
    Paris Saint-Germain - Real Madrid   3 - 0
    GROEP B :
    Olympiakos Piraeus - Tottenham Hotspur   2 - 2
    Bayern München - Rode Ster Belgrado     3 - 0
    GROEP C :
    Dinamo Zagreb - Atalanta Bergamo   4 - 0
    Sjachtjar Donetsk - Manchester City     0 - 3
    GROEP D :
    Atletico Madrid - Juventus    2 - 2
    Bayer Leverkusen - Lokomotiv Moskou    1 - 2
    GROEP E :
    RB Salzburg - Racing Genk   6 - 2
    Napoli - Liverpool   2 - 0
    GROEP F :
    Inter Milan - Slavia Praag   1 - 1
    Borussia Dortmund - FC Barcelona   0 - 0
    GROEP G :
    Olympique Lyon - FC Zenit Sint-Petersburg   1 - 1
    Benfica - RB Leipzig    1 - 2
    GROEP H :
    Ajax Amsterdam - Lille OSC   3 - 0
    Chelsea - Valencia    0 - 1

    Speeldag 2 : dinsdag 1 en woensdag 2 oktober
    GROEP A :
    Real Madrid - Club Brugge   2 - 2
    Galatasaray - Paris Saint-Germain   0 - 1
    GROEP B :
    Tottenham Hotspur - Bayern München   2 - 7
    Rode Ster Belgrado - Olympiakos Piraeus   3 - 1
    GROEP C :
    Atalanta Bergamo - Sjachtjar Donetsk    1 - 2
    Manchester City - Dinamo Zagreb   2 - 0
    GROEP D :
    Juventus - Bayer Leverkusen   3 - 0
    Lokomotiv Moskou - Atletico Madrid   0 - 2
    GROEP E :
    Racing Genk - Napoli   0 - 0
    Liverpool - RB Salzburg    4 - 3
    GROEP F :
    Slavia Praag - Borussia Dortmund    0 - 2
    FC Barcelona - Inter Milan    2 - 1
    GROEP G :
    FC Zenit Sint-Petersburg - Benfica   3 - 1
    RB Leipzig - Olympique Lyon   0 - 2
    GROEP H :
    Valencia - Ajax Amsterdam   0 - 3
    Lille OSC - Chelsea    1 - 2

    Speeldag 3 : dinsdag 22 en woensdag 23 oktober
    GROEP A :
    Club Brugge - Paris Saint-Germain   0 - 5
    Galatasaray - Real Madrid   0 - 1
    GROEP B :
    Tottenham Hotspur - Rode Ster Belgrado   5 - 0
    Olympiakos Pireaus - Bayern München   2 - 3
    GROEP C :
    Sjachtjar Donetsk - Dinamo Zagreb   2 - 2
    Manchester City - Atalanta Bergamo   5 - 1
    GROEP D :
    Atletico Madrid - Bayer Leverkusen   1 - 0
    Juventus - Lokomotiv Moskou   2 - 1
    GROEP E :
    RB Salzburg - Napoli   2 - 3
    Racing Genk - Liverpool    1 - 4
    GROEP F :
    Slavia Praag - FC Barcelona    1 - 2
    Inter Milan - Borussia Dortmund    2 - 0
    GROEP G :
    RB Leipzig - FC Zenit Sint-Petersburg    2 - 1
    Benfica - Olympique Lyon    2 - 1
    GROEP H :
    Ajax Amsterdam - Chelsea   0 - 1
    Lille OSC - Valencia    1 - 1

    Speeldag 4 : dinsdag 5 en woensdag 6 november
    GROEP A :
    Paris Saint-Germain - Club Brugge   1 - 0
    Real Madrid - Galatasaray   6 - 0
    GROEP B :
    Bayern München - Olympiakos Piraeus   2 - 0
    Rode Ster Belgrado - Tottenham Hotspur   0 - 4
    GROEP C :
    Dinamo Zagreb - Sjachtjar Donetsk   3 - 3
    Atalanta Bergamo - Manchester City   1 - 1
    GROEP D :
    Lokomotiv Moskou - Juventus   1 - 2
    Bayer Leverkusen - Atletico Madrid    2 - 1
    GROEP E :
    Liverpool - Racing Genk   2 - 1
    Napoli - RB Salzburg    1 - 1
    GROEP F :
    FC Barcelona - Slavia Praag   0 - 0
    Borussia Dortmund - Inter Milan   3 - 2
    GROEP G :
    FC Zenit Sint-Petersburg - RB Leipzig   0 - 2
    Olympique Lyon - Benfica    3 - 1
    GROEP H :
    Chelsea - Ajax Amsterdam   4 - 4
    Valencia - Lille OSC    4 - 1

    Speeldag 5 : dinsdag 27 en woensdag 28 november
    GROEP A :
    Galatasaray - Club Brugge    1 - 1
    Real Madrid - Paris Saint-Germain    2 - 2
    GROEP B :
    Tottenham Hotspur - Olympiakos Piraeus    4 - 2
    Rode Ster Belgrado - Bayern München   0 - 6
    GROEP C :
    Manchester City - Sjachtjar Donetsk   1 - 1
    Atalanta Bergamo - Dinamo Zagreb    2 - 0
    GROEP D :
    Lokomotiv Moskou - Bayer Leverkusen   0 - 2
    Juventus - Atletico Madrid    1 - 0
    GROEP E :
    Liverpool - Napoli    1 - 1
    Racing Gnk - RB Salzburg   1 - 4
    GROEP F :
    FC Barcelona - Borussia Dortmund   3 - 1
    Slavia Praag - Inter Milan   1 - 3
    GROEP G :
    FC Zenit Sint-Petersburg - Olympique Lyon    2 - 0
    RB Leipzig - Benfica     2 - 2
    GROEP H :
    Valencia - Chelsea    2 - 2
    OSC Lille - Ajax Amsterdam    0 - 2

    Speeldag 6 : dinsdag 10 en woensdag 11 december
    GROEP A :
    Club Brugge - Real Madrid   1 - 3
    Paris Saint-Germain - Galatasaray    5 - 0
    GROEP B :
    Bayern München - Tottenham Hotspur    3 - 1
    Olympiakos Pireaus - Rode Ster Belgrado    1 - 0
    GROEP C :
    Dinamo Zagreb - Manchester City   1 - 4
    Sjachtjar Donetsk - Atalanta Bergamo   0 - 3
    GROEP D :
    Atletico Madrid - Lokomotiv Moskou    2 - 0
    Bayer Leverkusen - Juventus   0 - 2
    GROEP E :
    RB Salzburg - Liverpool   0 - 2
    Napoli - Racing Genk    4 - 0
    GROEP F :
    Borussia Dortmund - Slavia Praag   2 - 1
    Inter Milan - FC Barcelona    1 - 2
    GROEP G :
    Benfica - Zenit Sint-Petersburg   3 - 0
    Olympique Lyon - RB Leipzig    2 - 2
    GROEP H :
    Ajax Amsterdam - Valencia   0 - 1
    Chelsea - OSC Lille    2 - 1

    EINDSTANDEN :
    GROEP A :
    1.  Paris Saint-Germain     16
    2.  Real Madrid     11
    3.  Club Brugge     3
    4.  Galatasaray     2
    GROEP B :
    1.  Bayern München     18
    2.  Tottenham Hotspur     10
    3.  Olympiakos Piraeus     4
    4.  Rode Ster Belgrado     3
    GROEP C :
    1.  Manchester City     14
    2.  Atalanta Bergamo     7
    3.  Sjachtjar Donetsk     6
    4.  Dinamo Zagreb     5
    GROEP D :
    1.  Juventus    16
    2.  Atletico Madrid     10
    3.  Bayer Leverkusen     6
    4.  Lokomotiv Moskou     4
    GROEP E :
    1.  Liverpool     13
    2.  Napoli     12
    3.  RB Salzburg     7
    4.  RC Genk     1
    GROEP F :
    1.  FC Barcelona     14
    2.  Bor. Dortmund     10
    3.  Inter Milan     7
    4.  Slavia Praag     2
    GROEP G :
    1.  RB Leipzig     11
    2.  Ol. Lyon     8
    3.  Benfica     7
    4.  Zenit Sint-Petersburg     7
    GROEP H :
    1.  Valencia     11
    2.  Chelsea     11
    3.  Ajax     10
    4.  Lille     1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    26-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Europa League - 2019-2020
    Europa League - 2019-2020
    Speeldag 1 : donderdag 19 september
    GROEP A :
    Apoel Nicosia - Dudelange   3 - 4
    FK Qarabag - Sevilla   0 - 3
    GROEP B :
    Dinamo Kiev - Malmö FF   1 - 0
    FC Kopenhagen - Lugano   1 - 0
    GROEP C :
    FC Basel - FK Krasnodar   5 - 0
    Getafe - Trabzonspor   1 - 0
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - Sporting Portugal   3 - 2
    LASK Linz - Rosenborg BK   1 - 0
    GROEP E :
    Stade Rennes - Celtic Glasgow   1 - 1
    CFR Cluj - Lazio Roma   2 - 1
    GROEP F :
    Standard de Liège - Vitoria Guimaraes   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - Arsenal    0 - 3
    GROEP G :
    FC Porto - BSC Young Boys   2 - 1
    Glasgow Rangers - Feyenoord Rotterdam   1 - 0
    GROEP H :
    Espanyol - Ferencvarso   1 - 1
    Loedogorets - CSKA Moskou   5 - 1
    GROEP I :
    KAA Gent - Saint-Etienne   3 - 2
    VfL Wolfsburg - FC Oleksandriya   3 - 1
    GROEP J :
    AS Roma - Basaksehir   4 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Wolfsberger AC   0 - 4
    GROEP K :
    Wolverhampton - Sporting Braga   0 - 1
    Bratislava - Besiktas   4 - 2
    GROEP L :
    Manchester United - FC Astana   1 - 0
    Partizan Belgrado - AZ Alkmaar   2 - 2

    Speeldag 2 : donderdag 3 oktober
    GROEP A :
    Dudelange - FK Qarabag   1 - 4
    Sevilla - Apoel Nicosia   1 - 0
    GROEP B :
    Malmö FF - FC Kopenhagen   1 - 1
    FC Lugano - Dinamo Kiev    0 - 0
    GROEP C :
    Trabzonspor - FC Basel   2 - 2
    FK Krasnodar - Getafe    1 - 2
    GROEP D :
    Sporting Portugal - LASK Linz   2 - 1
    Rosenborg BK - PSV Eindhoven   1 - 4
    GROEP E :
    Celtic Glasgow - CFR Cluj   2 - 0
    Lazio Roma - Stade Rennes   2 - 1
    GROEP F :
    Arsenal - Standard de Liége   4 - 0
    Vitoria Guimaraes - Eintracht Frankfurt    0 - 1
    GROEP G :
    Feyenoord Rotterdam - FC Porto   2 - 0
    BSC Young Boys - Glasgow Rangers   2 - 1
    GROEP H :
    CSKA Moskou - Espanyol   0 - 2
    Ferencvaros - Loedogorets    0 - 3
    GROEP I :
    Saint-Etienne - VfL Wolfsburg   1 - 1
    FC Oleksandriya - KAA Gent   1 - 1
    GROEP J :
    Basaksehir - Borussia Mönchengladbach   1 - 1
    Wolfberger AC - AS Roma   1 - 1
    GROEP K :
    Besiktas - Wolverhampton   0 - 1
    Sporting Braga - Bratislava   2 - 2
    GROEP L :
    FC Astana - Partizan Belgrado   1 - 2
    AZ Alkmaar - Manchester United   0 - 0

    Speeldag 3 : donderdag 24 oktober
    GROEP A :
    FK Qarabag - Apoel Nicosia    2 - 2
    Sevilla - Dudelange   3 - 0
    GROEP B :
    Dinamo Kiev - FC Kopenhagen   1 - 1
    Malmö FF - FC Lugano   2 - 1
    GROEP C :
    Trabzonspor - FK Krasnodar   0 - 2
    Getafe - FC Basel    0 - 1
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - LASK Linz    0 - 0
    Sporting Portugal - Rosenborg BK    1 - 0
    GROEP E :
    Celtic Glasgow - Lazio Roma    2 - 1
    Stade Rennes - CFR Cluj   0 - 1
    GROEP F :
    Arsenal - Vitoria Guimaraes   3 - 2
    Eintracht Frankfurt - Standard de Liège   2 - 1
    GROEP G :
    FC Porto - Glasgow Rangers    1 - 1
    BSC Young Boys - Feyenoord Rotterdam   2 - 0
    GROEP H :
    CSKA Moskou - Ferencvaros    0 - 1
    Loedogorets - Espanyol   0 - 1
    GROEP I :
    Saint-Etienne - FC Oleksandrija    1 - 1
    KAA Gent - VfL Wolfsburg   2 - 2
    GROEP J :
    AS Roma - Borussia Mönchengladbach    1 - 1
    Basaksehir - Wolfsberger AC    1 - 0
    GROEP K :
    Besiktas - Sporting Braga   1 - 2
    Bratislava - Wolverhampton    1 - 2
    GROEP L :
    AZ Alkmaar - FC Astana   6 - 0
    Partizan Belgrado - Manchester United   0 - 1

    Speeldag 4 : donderdag 7 november
    GROEP A :
    Apoel Nicosia - FK Qarabag   2 - 1
    Dudelange - Sevilla   2 - 5
    GROEP B :
    FC Kopenhagen - Dinamo Kiev   1 - 1
    FC Lugano - Malmö FF   0 - 0
    GROEP C :
    FC Basel - Getafe   2 - 1
    FK Kraznodar - Traobzonspor   3 - 1
    GROEP D :
    LASK Linz - PSV Eindhoven    4 - 1
    Rosenborg BK - Sporting Portugal   0 - 2
    GROEP E :
    Lazio Roma - Celtic Glasgow   1 - 2
    CFR Cluj - Stade Rennes    1 - 0
    GROEP F :
    Vitoria Guimaraes - Arsenal   1 - 1
    Standard de Liège - Eintracht Frankfurt   2 - 1
    GROEP G :
    Feyenoord Rotterdam - BSC Young Boys   1 - 1
    Glasgow Rangers - FC Porto
    GROEP H :
    Ferencvaros - CSKA Moskou   0 - 0
    Espanyol - Loedogorets   6 - 0
    GROEP I :
    VfL Wolfsburg - KAA Gent   1 - 3
    FC Oleksandrija - Saint-Etienne   2 - 2
    GROEP J :
    Borussia Mönchengladbach - AS Roma   2 - 1
    Wolfsberger AC - Basaksehir   0 - 3
    GROEP K :
    Sporting Braga - Besiktas   3 - 1
    Wolverhampton - Bratislava   1 - 0
    GROEP L :
    FC Astana - AZ Alkmaar   0 - 5
    Manchester United - Partizan Belgrado   3 - 0

    Speeldag 5 : donderdag 28 november
    GROEP A :
    Dudelange - Apoel Nicosia   0 - 2
    Sevilla - FK Qarabag   2 - 0
    GROEP B :
    Malmö FF - Dinamo Kiev   4 - 3
    FC Lugano - FC Kopenhagen   0 - 1
    GROEP C :
    Trabzonspor - Getafe   0 - 1
    FK Krasnodar - FC Basel   1 - 0
    GROEP D :
    Sporting Portugal - PSV Eindhoven   4 - 0
    Rosenborg BK - LASK Linz   1 - 2
    GROEP E :
    Celtic Glasgow - Stade Rennes   3 - 1
    Lazio Roma - RFC Cluj    1 - 0
    GROEP F :
    Arsenal - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    Vitoria Guimaraes - Standard de Liège   1 - 1
    GROEP G :
    Feyenoord Rotterdam - Glasgow Rangers   2 - 2
    BSC Young Boys - FC Porto   1 - 2
    GROEP H :
    CSKA Moskou - Loedogorets    1 - 1
    Ferencvaros - Espanyol   2 - 2
    GROEP I :
    Saint-Etienne - KAA Gent    0 - 0
    FC Oleksandrija - VfL Wolfsburg   0 - 1
    GROEP J :
    Basaksehir - AS Roma   0 - 3
    Wolfsberger AC - Borussia Mönchengladbach   0 - 1
    GROEP K :
    Besiktas - Bratislava   2 - 1
    Sportig Braga - Wolverhampton   3 - 3
    GROEP L :
    FC Astana - Manchester United   2 - 1
    AZ Alkmaar - Partizan Belgrado   2 - 2

    Speeldag 6 : donderdag 12 december
    GROEP A :
    Apoel Nocisia - Sevilla   1 - 0
    FK Qarabag - Dudelange   1 - 1
    GROEP B :
    Dinamo Kiev - FC Lugano   1 - 1
    FC Kopenhagen - Malmö FF   0 - 1
    GROEP C :
    FC Basel - Trabzonspor   2 - 0
    Getafe - FK Krasnodar   3 - 0
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - Rosenborg BK    1 - 1
    LASL Linz - Sporting Portugal   3 - 0
    GROEP E :
    Stade Rennes - Lazio Roma   2 - 0
    CFR Cluj - Celtic Glasgow   2 - 0
    GROEP F :
    Standard de Liège - Arsenal   2 - 2
    Eintracht Frankfurt - Vitoria Guimaraes   2 - 3
    GROEP G :
    FC Porto - Feyenoord Rotterdam   3 - 2
    Glasgow Rangers - BSC Young Boys   1 - 1
    GROEP H :
    Espanyol - CSKA Moskou   0 - 1
    Loedogorets - Ferencvaros   1 - 1
    GROEP I :
    KAA Gent - Oleksandrije   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Saint-Etienne   1 - 0
    GROEP J :
    AS Roma - Wolfsberger AC   2 - 2
    Borussia Mönchengladbach - Basaksehir   1 - 2
    GROEP K :
    Wolverhampton - Bestiktas   4 - 0
    Bratislava - Sporting Braga   2 - 4
    GROEP L :
    Manchester United - AZ Alkmaar   4 - 0
    Partizan Belgrado - FC Astana   4 - 1

    EINDSTAND :
    GROEP A :
    1.  Sevilla     15
    2.  Apoel Nicosia     10
    3.  FK Qarabag     5
    4.  Dudelange     4
    GROEP B :
    1.  Malmö FF     11
    2.  FC KOpenhagen     9
    3.  Dinamo Kiev     7
    4.  FC Lugano     3
    GROEP C :
    1.  FC Basel     13
    2.  Getafe     12
    3.  FK Krasnodar     9
    4.  Trabzonspor     1
    GROEP D :
    1.  LASK Linz     13
    2.  Sporting Portugal     12
    3.  PSV Eindhoven     8
    4.  Rosenborg BK     1
    GROEP E :
    1.  Celtic Glasgow     13
    2.  CFR Cluj     12
    3.  Lazio Roma     6
    4.  Stade Rennes     4
    GROEP F :
    1.  Arsenal     11
    2.  Eintracht Frankfurt     9
    3.  Standard de Liège     8
    4.  Vitoria Guimaraes     5
    GROEP G :
    1.  FC Porto     10
    2.  Glasgow Rangers     9
    3.  BSC Young Boys     8
    4.  Feyenoord Rotterdam     5
    GROEP H :
    1.  Espanyol     11
    2.  Loedogorets     8
    3.  Ferencvaros     7
    4.  CSKA Moskou     5
    GROEP I :
    1.  KAA Gent     12
    2.  VfL Wolfsburg     11
    3.  Saint-Etienne     4
    4.  FC Oleksandrija     3
    GROEP J :
    1.  Basaksehir     10
    2.  AS Roma     9
    3.  Bor. Mönchengladbach     8
    4.  Wolfsberger AC     5
    GROEP K :
    1.  Sporting Braga     14
    2.  Wolverhampton     13
    3.  Brastislava     4
    4.  Besiktas     3
    GROEP L :
    1.  Manchester United     13
    2.  AZ Alkmaar     9
    3.  Partizan Belgrado     8
    4.  FC Astana     3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    25-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatie Champions League - Europa League
    Champions League - Play Off's
    Terug 27 en 28 augustus
    Kraznodar - Olympiakos   1 - 2
    Rode Ster Belgrado - Young Boys Bern   1 - 1
    Rosenborg - Dinamo Zagreb   1 - 1
    Ajax Amsterdam - Apoel Nicosia    2 - 0
    Club Brugge - LASK Linz    2 - 1
    Slavia Praag - CFR Cluj   1 - 0

    Heen 20 en 21 augustus
    Apoel Nicosia - Ajax Amsterdam   0 - 0
    CFR Cluj - Slavia Praag   0 - 1
    LASK Linz - Club Brugge   0 - 1
    Dinamo Zagreb - Rosenborg   2 - 0
    Young Boys Bern - Rode Ster Belgrado   2 - 2
    Olympiakos - Kraznodar    4 - 0

    Champions League - Derde voorronde
    Terug 12 en 13 augustus
    Dinamo Kiev - Club Brugge   3 - 3
    Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki    3 - 2
    Qarabag - Apoel   0 - 2
    Rosenborg - Maribor   3 - 1
    FC Kopenhagen - Rode Ster Belgrado    1 - 1 n.v. - pen   6 - 7
    Ferencvaros - Dinamo Zagreb   0 - 4
    LASK - FC Basel   3 - 1
    Olympiakos - Basaksehir   2 - 0
    Celtic Glasgow - CFR Cluj   3 - 4
    FC Porto - Kraznodar   2 - 3

    Heen 6-7 augustus
    Club Brugge - Dinamo Kiev   1 - 0
    PAOK Saloniki - Ajax Amsterdam   2 - 2
    Apoel - Qarabag   1 - 2
    Dinamo Zagreb - Ferencvaros   1 - 1
    Rode Ster Belgrado - FC Kopenhagen   1 - 1
    FK Kraznodar - FC Porto   0 - 1
    Basaksehir - Olympiakos    0 - 1
    FC Basel - LASK   1 - 2
    CFR Cluj - Celtic Glasgow    1 - 1
    Maribor - Rosenborg    1 - 3


    Champions League - Tweede voorronde ( enkel PSV - Nederland )
    Heen 24 juli - Terug 31 juli 2019
    PSV Eindhoven - FC Basel    3 - 2
    FC Basel - PSV Eindhoven    2 - 1


    Europa League - Play Off's
    Terug 29 augustus
    Antwerp - AZ Alkmaar   1 - 4 n.v.
    HNK Rijeka - KAA Gent   1 - 1
    Aopollon - PSV Eindhoven   0 - 4
    Hapoel Beer Sheva - Feyenoord Rotterdam   0 - 3
    Qarabag - Linfield   2 - 1
    Riga - FC Kopenhagen   1 - 0
    Bate Borisov - Astana   2 - 0
    PAOK Saloniki - Bratislava   3 - 2
    AIK - Celtic Glasgow   1 - 4
    Bnei Yehuda - Malmö FF   0 - 1
    Molde - Partizan Belgrado   1 - 1
    Zorja Loegansk - Espanyol   2 - 2
    Spartak Moskou - Sporting Braga  1 - 2
    Trabzonspor - AEK Athene   0 - 2
    Dudelange - Ararat   2 - 1 n.v. - pen  5 - 4
    Ferencvaros - Süduva   4 - 2
    Maribor - Loedogorets   2 - 2
    Eintracht Frankfurt - Strasbourg   3 - 0
    Glasgow Rangers - Legia Warschau   1 - 0
    Wolverhampton - Torino   2 - 1
    Guimaraes - Steua Boekarest   1 - 0

    Heen 22 augustus
    AZ Alkmaar - Antwerp   1 - 1
    KAA Gent - HNK Rijeka    2 - 1
    PSV Eindhoven - Apollon Limasol   3 - 0
    Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beer Sheva   3 - 0
    Bratislava - PAOK Saloniki   1 - 0
    Süduva - Ferencvaros   0 - 0
    FC Kopenhagen - Riga   3 - 1
    Celtic Glasgow - AIK   2 - 0
    Ararat - Dudelange   2 - 1
    Loedogorets - Maribor   0 - 0
    Linfield - Qarabag   3 - 2
    Astana - Bate Borisov   3 - 0
    Torino - Wolverhampton    2 - 3
    Legia Warschau - Glasgow Rangers   0 - 0
    Steua Boekarest - Guimaraes   0 - 0
    AEK Athene - Trabzonspor   1 - 3
    Espanyol - Zorja Loegansk   3 - 1
    Partizan Belgrado - Molde   2 - 1
    Sporting Braga - Spartak Moskou   1 - 0
    Malmö FF - Bnei Yehuda   3 - 0
    Strasbourg - Eintracht Frankfurt   1 - 0


    Europa League - Derde voorronde ( enkel clubs uit België en Nederland )
    Heen 8 augustus
    AEK Larnaca - KAA Gent   1 - 1
    Antwerp - Viktoria Plzen    1 - 0
    FK Haugesund - PSV Eindhoven    0 - 1
    FK Marieoepol - AZ Alkmaar   0 - 0
    Feyenoord Rotterdam - Dinamo Tbilisi   4 - 0

    Terug 15 augustus
    KAA Gent - AEK Larnaca   1 - 0
    Viktoria Plzen - Antwerp   2 - 1 n.v.
    PSV Eindhoven - FK Haugesund   0 - 0
    AZ Alkmaar - FK Marieoepol   2 - 0
    Dinamo Tbilisi - Feyenoord Rotterdam   1 - 1


    Europa League - Tweede voorronde ( enkel clubs uit België en Nederland )
    Heen 25 juli
    FC Utrecht - HSK Zrinjski   1 - 1 
    AZ Alkmaar - BK Häcken    0 - 0 
    KAA Gent - FC Viitorul   6 - 3

    Terug 1 augustus
    HSK Zrinjski - FC Utrecht   2 - 1
    BK Häcken - AZ Alkmaar    0 - 3
    FC Viitorul - KAA Gent   2 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    24-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2019-2020
    Kalender Jupiler Pro League - Seizoen 2019-2020

    SUPERCUP : 20 juli
    KRC Genk - KV Mechelen   3 - 0

    Speeldag 1 : weekend 28 juli
    KRC Genk - KV Kortrijk   2 - 1
    Cercle Brugge - Standard   0 - 2
    Sint-Truiden - Moeskroen   0 - 1
    Zulte Waregem - KV Mechelen    0 - 2
    Waasland-Beveren - Club Brugge    1 - 3
    Anderlecht - KV Oostende   1 - 2
    Charleroi - AA Gent    1 - 1
    Eupen - Antwerp    1 - 4

    Speeldag 2 : weekend 3 augustus
    Club Brugge - Sint-Truiden   6 - 0
    Standard - Zulte Waregem   4 - 0
    KV Kortrijk - Charleroi    1 - 1
    KV Oostende - Cercle Brugge    3 - 1
    KV Mechelen - KRC Genk    3 - 1
    AA Gent - Eupen   6 - 1
    Moeskroen - Anderlecht    0 - 0
    Antwerp - Waasland-Beveren    4 - 1

    Speeldag 3 : weekend 10 augustus
    Anderlecht - KV Mechelen   0 - 0
    KV Oostende - Club Brugge   0 - 2
    Cercle Brugge - KV Kortrijk   1 - 3
    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 1
    RC Genk - Zulte Waregem    0 - 2
    Sint-Truiden - Standard   2 - 1
    Charleroi - Antwerp   2 - 1
    Moeskroen - AA Gent   2 - 1

    Speeldag 4 : weekend 17 augustus
    Club Brugge - Eupen    0 - 0
    KV Kortrijk - Anderlecht   4 - 2
    KV Mechelen - Cercle Brugge   3 - 1
    Waasland-Beveren - RC Genk   0 - 4
    Standard - Moeskroen    4 - 1
    Antwerp - Sint-Truiden   2 - 0
    AA Gent - KV Oostende   2 - 0
    Zulte Waregem - Charleroi   3 - 1

    Speeldag 5 : weekend 24 augustus
    RC Genk - Anderlecht   1 - 0
    Cercle Brugge - Waasland-Beveren   1 - 0
    Sint-Truiden - Zulte Waregem   0 - 0
    KV Oostende - KV Mechelen   2 - 1
    Standard - KV Kortrijk   2 - 1
    Moeskroen - Eupen   2 - 0
    Antwerp - AA Gent    3 - 2
    Charleroi - Club Brugge   0 - 0

    Speeldag 6 : weekend 31 augustus
    KV Mechelen - Moeskroen   2 - 2
    Eupen - Sint-Truiden   0 - 2
    KV Kortrijk - KV Oostende   2 - 2
    Waasland-Beveren - Charleroi    0 - 4
    Club Brugge - RC Genk   1 - 1
    Anderlecht - Standard   1 - 0
    Zulte Waregem - Antwerp    2 - 0
    AA Gent - Cercle Brugge    3 - 2

    Speeldag 7 : weekend 14 september
    Charleroi - RC Genk   2 - 1
    KV Oostende - Standard    1 - 4
    Sint-Truiden - Waasland-Beveren   1 - 1
    Eupen - Zulte Waregem    1 - 1
    Cercle Brugge - Club Brugge    0 - 2
    Anderlecht - Antwerp    1 - 2
    AA Gent - KV Mechelen   3 - 0
    Moeskroen - KV Kortrijk   2 - 0

    Speeldag 8 : weekend 21 september
    KV Kortrijk - KV Mechelen   2 - 3
    Charleroi - Sint-Truiden    0 - 3
    Antwerp - Cercle Brugge   3 - 1
    Waasland-Beveren - Moeskroen    1 - 1
    RC Genk - KV Oostende    3 - 1
    Standard - Eupen   3 - 0
    Club Brugge - Anderlecht    2 - 1
    Zulte Waregem - AA Gent    2 - 2

    Speeldag 9 : weekend 28 september
    KV Mechelen - Club Brugge   0 - 5
    Cercle Brugge - Eupen   1 - 2
    AA Gent - KV Kortrijk   2 - 0
    Moeskroen - Zulte Waregem   2 - 2
    Sint-Truiden - RC Genk    3 - 3
    Anderlecht - Waasland-Beveren   0 - 0
    Standard - Charleroi   1 - 1
    KV Oostende - Antwerp     1 - 1

    Speeldag 10 : weekend 5 oktober
    Charleroi - Anderlecht   1 - 2
    Eupen - KV Mechelen   0 - 2
    Zulte Waregem - Cercle Brugge   6 - 0
    Waasland-Beveren - KV Oostende   3 - 1
    KV Kortrijk - Sint-Truiden    4 - 0
    Club Brugge - AA Gent   4 - 0
    Antwerp - Standard   2 - 2
    RC Genk - Moeskroen   2 - 1

    Speeldag 11 : weekend 19 oktober
    Moeskroen - Club Brugge    0 - 1
    Standard - RC Genk    1 - 0
    KV Oostende - Eupen     2 - 3
    KV Kortrijk - Zulte Waregem    2 - 0
    AA Gent - Waasland-Beveren    2 - 0
    KV Mechelen - Antwerp    3 - 1
    Anderlecht - Sint-Truiden    4 - 1
    Cercle Brugge - Charleroi    0 - 3

    Speeldag 12 : weekend 26 oktober
    Eupen - Anderlecht   0 - 0
    Charleroi - Moeskroen    1 - 0
    Antwerp - KV Kortrijk    3 - 1
    Zulte Waregem - KV Oostende    2 - 0
    RC Genk - Cercle Brugge    1 - 0
    Club Brugge - Standard    1 - 1
    Sint-Truiden - AA Gent   0 - 0
    Waasland-Beveren - KV Mechelen    1 - 3

    Speeldag 13 : midweek 29, 30 en 31 oktober
    KV Kortrijk - Eupen   1 - 2
    Cercle Brugge - Moeskroen    2 - 2
    KV Oostende - Charleroi   0 - 1
    Zulte Waregem - Club Brugge   0 - 2
    KV Mechelen - Sint-Truiden    1 - 2
    Standard - Waasland-Beveren    2 - 0
    RC Genk - Antwerp    2 - 2
    Anderlecht - AA Gent   3 - 3

    Speeldag 14 : weekend 2 november
    Eupen - RC Genk   2 - 0
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    1 - 2
    Moeskroen - Antwerp   3 - 1
    Sint-Truiden - KV Oostende   1 - 0
    Club Brugge - KV Kortrijk    3 - 0
    Anderlecht - Cercle Brugge   2 - 1
    AA Gent - Standard   3 - 1
    KV Mechelen - Charleroi    2 - 2

    Speeldag 15 : weekend 9 november
    Zulte Waregem - Anderlecht    1 - 2
    Charleroi - Eupen   1 - 0
    Cercle Brugge - Sint-Truiden    2 - 1
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren    1 - 3
    KV Oostende - Moeskroen    2 - 2
    Antwerp - Club Brugge    2 - 1
    RC Genk - AA Gent     0 - 2
    Standard - KV Mechelen   1 - 2

    Speeldag 16 : weekend 23 november
    Club Brugge - KV Oostende   2 - 0
    Eupen - Standard     1 - 2
    Waasland-Beveren - Cercle Brugge   1 - 1
    KV Mechelen - Zulte Waregem    0 - 2
    Moeskroen - RC Genk   2 - 2
    AA Gent - Antwerp   1 - 1
    Anderlecht - KV Kortrijk    0 - 0
    Sint-Truiden - Charleroi   1 - 3

    Speeldag 17 : weekend 30 november
    Antwerp - KV Mechelen    1 - 0
    Club Brugge - Moeskroen    1 - 0
    Charleroi - Waasland-Beveren    2 - 0
    Zulte Waregem - Eupen    1 - 0
    RC Genk - Sint-Truiden   1 - 2
    KV Oostende - Anderlecht    3 - 2
    Standard - Cercle Brugge    2 - 1
    KV Kortrijk - AA Gent    0 - 2

    Speeldag 18 : weekend 7 december
    Waasland-Beveren - Antwerp   0 - 4
    KV Mechelen - KV Kortrijk   1 - 1
    Cercle Brugge - RC Genk    1 - 2
    AA Gent - Zulte Waregem    2 - 0
    Sint-Truiden - Club Brugge     1 - 2
    Moeskroen - Standard    2 - 2
    Anderlecht - Charleroi   0 - 0
    Eupen - KV Oostende    1 - 0

    Speeldag 19 : weekend 14 december
    KV Kortrijk - Moeskroen   1 - 2
    Antwerp - Eupen   1 - 0
    Charleroi - Cercle Brugge    3 - 0
    Zulte Waregem - Sint-Truiden   5 - 1
    RC Genk - Waasland-Beveren    4 - 1
    Standard - Anderlecht    1 - 1
    Club Brugge - KV Mechelen   3 - 0
    KV Oostende - AA Gent    2 - 1

    Speeldag 20 : weekend 21 december
    KV Mechelen - KV Oostende   1 - 0
    Moeskroen - Charleroi   1 - 1
    Cercle Brugge - Zulte Waregem   2 - 0
    Eupen - KV Kortrijk    1 - 2
    Waasland-Beveren - Standard   2 - 1
    AA Gent - Club Brugge   1 - 1
    Sint-Truiden - Antwerp   1 - 1
    Anderlecht - RC Genk   2 - 0

    Speeldag 21 : midweek 26 en 27 december
    RC Genk - Eupen   2 - 1
    Waasland-Beveren - Sint-Truiden   1 - 0
    KV Kortrijk - Cercle Brugge   1 - 0
    Moeskroen - KV Mechelen    1 - 2
    Club Brugge - Zulte Waregem   4 - 0
    Standard - AA Gent   0 - 1
    Charleroi - KV Oostende   5 - 0
    Antwerp - Anderlecht    0 - 0

    Winterstop

    Speeldag 22 : weekend 18 januari
    KV Mechelen - Standard    2 - 3
    Eupen - Charleroi   1 - 1
    KV Oostende - Waasland-Beveren   0 - 1
    Sint-Truiden - KV Kortrijk   2 - 0
    AA Gent - Moeskroen   3 - 1
    Cercle Brugge - Antwerp   1 - 2
    Anderlecht - Club Brugge   1 - 2
    Zulte Waregem - RC Genk   0 - 3

    Speeldag 23 : weekend 25 januari
    Standard - KV Oostende   2 - 1
    Charleroi - KV Mechelen   2 - 1
    Waasland-Beveren - Eupen   0 - 1
    Moeskroen - Sint-Truiden    1 - 3
    AA Gent - RC Genk   4 - 1
    Cercle Brugge - Anderlecht   1 - 2
    KV Kortrijk - Club Brugge   2 - 2
    Antwerp - Zulte Waregem   2 - 1

    Speeldag 24 : weekend 1 februari
    KV Kortrijk - Standard   3 - 1
    RC Genk - Charleroi   1 - 0
    Eupen - Cercle Brugge   1 - 0
    KV Oostende - Sint-Truiden   1 - 0
    KV Mechelen - AA Gent   0 - 3
    Club Brugge - Antwerp   1 - 0
    Anderlecht - Moeskroen   1 - 0
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren   5 - 0

    Speeldag 25 : weekend 8 februari
    AA Gent - Anderlecht    1 - 1
    Charleroi - Zulte Waregem   4 - 0
    Cercle Brugge - KV Mechelen   3 - 2
    Sint-Truiden - Eupen   5 - 2
    Moeskroen - KV Oostende   3 - 1
    Standard - Club Brugge   0 - 0
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk   1 - 2
    Antwerp - RC Genk    1 - 1

    Speeldag 26 : weekend 15 februari
    Eupen - AA Gent   2 - 3
    Club Brugge - Waasland-Beveren   2 - 1
    Sint-Truiden - Cercle Brugge   0 - 1
    KV Oostende - KV Kortrijk    0 - 3
    KV Mechelen - Anderlecht    2 - 0
    Antwerp - Charleroi   1 - 1
    RC Genk - Standard   1 - 3
    Zulte Waregem - Moeskroen  1 - 2

    Speeldag 27 : weekend 22 februari
    KV Kortrijk - RC Genk   0 - 1
    Standard - Antwerp    1 - 0
    KV Oostende - Zulte Waregem   1 - 1
    Moeskroen - Cercle Brugge   0 - 1
    KV Mechelen - Waasland-Beveren   4 - 0
    Club Brugge - Charleroi   1 - 0
    Anderlecht - Eupen   6 - 1
    AA Gent - Sint-Truiden   4 - 1

    Speeldag 28 : weekend 29 februari
    Sint-Truiden - KV Mechelen   0 - 3
    Waasland-Beveren - Anderlecht    0 - 3
    Eupen - Moeskroen     2 - 1
    Zulte Waregem - KV Kortrijk   2 - 2
    Antwerp - KV Oostende   3 - 1
    RC Genk - Club Brugge   1 - 2
    Charleroi - Standard   2 - 0
    Cercle Brugge - AA Gent   1 - 0

    Speeldag 29 : weekend 7 maart
    KV Mechelen - Eupen    1 - 1
    Anderlecht - Zulte Waregem   7 - 0
    AA Gent - Charleroi    1 - 4
    Club Brugge - Cercle Brugge     2 - 1
    Moeskroen - Waasland-Beveren    1 - 0
    KV Oostende - RC Genk    2 - 4
    KV Kortrijk - Antwerp   0 - 1
    Standard - Sint-Truiden    0 - 0

    Speeldag 30 : weekend 15 maart     AFGELAST 
    Zulte Waregem - Standard
    Waasland-Beveren - AA Gent
    RC Genk - KV Mechelen
    Antwerp - Moeskroen
    Sint-Truiden - Anderlecht
    Charleroi - KV Kortrijk
    Cercle Brugge - KV Oostende
    Eupen - Club Brugge

    De competitie werd na 29 speeldagen en zonder play-offs stopgezet omwille van het coronavirus
    Kampioen : Club Brugge
    Bekerwinnaar : Antwerp
    Champions League : Club Brugge
    Voorronde Champions League : KAA Gent
    Europa League : Antwerp
    Voorronde Europa League : Charleroi en Standard
    Degradatie : Geen
    Promotie : Oud-Heverlee Leuven en Beerschot
    Topschutter : Dieumerci Mbokani - Antwerp - 18 goals



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Eredivisie Nederland seizoen 2019-2020
    Kalender Eredivisie Nederland - Seizoen 2019-2020

    Johan Cruijff schaal : 27 juli
    Ajax - PSV   2 - 0

    Speeldag 1 : weekend 3 augustus
    PEC Zwolle - Willem II   1 - 3
    Vitesse - Ajax   2 - 2
    FC Emmen - FC Groningen    0 - 1
    FC Twente - PSV    1 - 1
    VVV-Venlo - RKC Waalwijk    3 - 1
    Heracles Almelo - Heerenveen   0 - 4
    Feyenoord - Sparta Rotterdam    2 - 2
    ADO Den Haag - FC Utrecht    2 - 4
    AZ - Fortuna Sittard    4 - 0

    Speeldag 2 : weekend 10 augustus
    Sparta Rotterdam - VVV-Venlo   4 - 1
    FC Groningen - FC Twente   1 - 3
    Ajax - FC Emmen   5 - 0
    Willem II - Vitesse    0 - 2
    Fortuna Sittard - Heracles Almelo   1 - 1
    Heerenveen - Feyenoord   1 - 1
    RKC Waalwijk - AZ   0 - 2
    FC Utrecht - PEC Zwolle   3 - 1
    PSV - ADO Den Haag   3 - 1

    Speeldag 3 : weekend 17 augustus
    Vitesse - PEC Zwolle   3 - 0
    VVV-Venlo - Ajax   1 - 4
    ADO Den Haag - Sparta Rotterdam   1 - 2
    FC Emmen - Heerenveen   2 - 0
    Fortuna Sittard - Willem II   2 - 3
    FC Twente - RKC Waalwijk   3 - 3
    Feyenoord - FC Utrecht   1 - 1
    AZ - FC Groningen   0 - 0
    Heracles Almelo - PSV     0 - 2

    Speeldag 4 : weekend 24 augustus
    Willem II - FC Emmen   2 - 1
    Heracles Almelo - Vitesse   1 - 1
    Heerenveen - FC Twente   0 - 0
    RKC Waalwijk - ADO Den Haag   0 - 3
    FC Utrecht - VVV-Venlo   1 - 2
    PEC Zwolle - Sparta Rotterdam   2 - 2
    PSV - FC Groningen    3 - 1
    Ajax - Fortuna Sittard   5 - 0
    Feyenoord - AZ     0 - 3

    Speeldag 5 : weekend 31 augustus
    FC Emmen - PEC Zwolle   1 - 3
    Heerenveen - Fortuna Sittard   1 - 1
    FC Groningen - Heracles Almelo   1 - 2
    ADO Den Haag - VVV-Venlo    1 - 0
    FC Twente - FC Utrecht   3 - 1
    Sparta Rotterdam - Ajax   1 - 4
    Willem II - Feyenoord   0 - 1
    Vitesse - AZ    2 - 1
    RKC Waalwijk - PSV   1 - 3

    Speeldag 6 : weekend 14 september
    Ajax - Heerenveen   4 - 1
    AZ - Sparta Rotterdam   5 - 1
    VVV-Venlo - FC Groningen    2 - 1
    PSV - Vitesse   5 - 0
    FC Utrecht - FC Emmen    3 - 1
    PEC Zwolle - RKC Waalwijk   6 - 2
    Feyenoord - ADO Den Haag    3 - 2
    Heracles Almelo - Willem II   4 - 1
    Fortuna Sittard - FC Twente   2 - 3

    Speeldag 7 : weekend 21 september
    FC Twente - Heracles Almelo   2 - 3
    Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk    4 - 0
    FC Groningen - PEC Zwolle   2 - 0
    Willem II - VVV-Venlo   1 - 0
    Vitesse - Fortuna Sittard    4 - 2
    Heerenveen - FC Utrecht   1 - 1
    FC Emmen - Feyenoord   3 - 3
    PSV - Ajax   1 - 1
    ADO Den Haag - AZ   0 - 1

    Speeldag 8 : weekend 28 september
    FC Emmen - ADO Den Haag   3 - 0
    VVV-Venlo - Heerenveen   0 - 3
    Ajax - FC Groningen   2 - 0
    Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam   0 - 0
    RKC Waalwijk - Vitesse    1 - 2
    PEC Zwolle - PSV   0 - 4
    FC Utrecht - Willem II    2 - 0
    Feyenoord - FC Twente   5 - 1
    AZ - Heracles Almelo    2 - 0

    Speeldag 9 : weekend 5 oktober
    FC Groningen - RKC Waalwijk   3 - 0
    Heracles Almelo - FC Emmen   2 - 0
    Vitesse - FC Utrecht   2 - 1
    Sparta Rotterdam - FC Twente   2 - 1
    Heerenveen - PEC Zwolle    1 - 0
    ADO Den Haag - Ajax   0 - 2
    Fortuna Sittard - Feyenoord   4 - 2
    PSV - VVV-Venlo   4 - 1
    Willem II - AZ    1 - 1

    Speeldag 10 : weekend 19 oktober
    RKC Waalwijk - Ajax   1 - 2
    AZ - Heerenveen   2 - 4
    FC Twente - Willem II    0 - 1
    FC Utrecht - PSV    3 - 0
    VVV-Venlo - Vitesse    0 - 4
    PEC Zwolle - ADO Den Haag   3 - 1
    FC Groningen - Sparta Rotterdam    2 - 0
    FC Emmen - Fortuna Sittard   2 - 1
    Feyenoord - Heracles Almelo    1 - 1

    Speeldag 11 : weekend 26 oktober
    FC Twente - FC Emmen    4 - 1
    Willem II - RKC Waalwijk    2 - 1
    Vitesse - ADO Den Haag    0 - 2
    Fortuna Sittard - VVV-Venlo    4 - 1
    Heracles Almelo - PEC Zwolle    4 - 0
    Heerenveen - FC Groningen    1 - 1
    PSV - AZ    0 - 4
    Sparta Rotterdam - FC Utrecht   1 - 2
    Ajax - Feyenoord   4 - 0

    Speeldag 12 : weekend 2 november
    PEC Zwolle - Ajax    2 - 4
    RKC Waalwijk - Heracles Almelo    2 - 0
    Sparta Rotterdam - PSV    2 - 2
    AZ - FC Twente    3 - 0
    FC Emmen - Vitesse    2 - 1
    VVV-Venlo - Feyenoord   0 - 3
    FC Utrecht - Fortuna Sittard   6 - 0
    FC Groningen - Willem II    2 - 0
    ADO Den Haag - Heerenveen   1 - 1

    Speeldag 13 : weekend 9 november
    Vitesse - FC Groningen    1 - 2
    Heerenveen - Sparta Rotterdam   2 - 1
    Fortuna Sittard - ADO Den Haag    1 - 0
    Heracles Almelo - VVV-Venlo    6 - 1
    Ajax - FC Utrecht    4 - 0
    Willem II - PSV    2 - 1
    FC Twente - PEC Zwolle    2 - 1
    Feyenoord - RKC Waalwijk   3 - 2
    AZ - FC Emmen   3 - 0

    Speeldag 14 : weekend 23 november
    FC Utrecht - AZ    0 - 3
    Ajax - Heracles Almelo    4 - 1
    PEC Zwolle - Fortuna Sittard     3 - 1
    ADO Den Haag - Willem II   3 - 3
    FC Groningen - Feyenoord   1 - 1
    PSV - Heerenveen    2 - 1
    RKC Waalwijk - FC Emmen    1 - 1
    Sparta Rotterdam - Vitesse   2 - 0
    VVV-Venlo - FC Twente   2 - 1

    Speeldag 15 : weekend 30 november
    Heerenveen - Vitesse   3 - 2
    Willem II - Sparta Rotterdam   4 - 0
    Fortuna Sittard - FC Groningen    1 - 0
    Heracles Almelo - ADO Den Haag    4 - 0
    FC Twente - Ajax   2 - 5
    FC Utrecht - RKC Waalwijk   0 - 1
    Feyenoord - PEC Zwolle   1 - 0
    AZ - VVV-Venlo   1 - 0
    FC Emmen - PSV    1 - 1

    Speeldag 16 : weekend 7 december
    Ajax - Willem II    0 - 2
    ADO Den Haag - FC Twente   0 - 0
    PSV - Fortuna Sittard    5 - 0
    VVV-Venlo - FC Emmen    2 - 0
    PEC Zwolle - AZ    0 - 3
    Vitesse - Feyenoord   0 - 0
    FC Groningen - FC Utrecht   0 - 1
    RKC Waalwijk - Heerenveen   1 - 3
    Sparta Rotterdam - Heracles Almelo   0 - 0

    Speeldag 17 : weekend 14 december
    Heerenveen - Willem II    1 - 2
    ADO Den Haag - FC Groningen    1 - 1
    VVV-Venlo - PEC Zwolle    1 - 2
    Fortuna Sittard - RKC Waalwijk   3 - 2
    FC Twente - Vitesse    0 - 3
    FC Emmen - Sparta Rotterdam    2 - 0
    Feyenoord - PSV    3 - 1
    AZ - Ajax   1 - 0
    Heracles Almelo - FC Utrecht   1 - 3

    Speeldag 18 : weekend 21 december
    RKC Waalwijk - FC Twente    3 - 0
    Heerenveen - Heracles Almelo   1 - 1
    Sparta Rotterdam - AZ   3 - 0
    PSV - PEC Zwolle   4 - 1
    Willem II - Fortuna Sittard   0 - 0
    Ajax - ADO Den Haag   6 - 1
    FC Utrecht - Feyenoord    1 - 2
    FC Groningen - FC Emmen   2 - 0
    Vitesse - VVV-Venlo    3 - 0

    Winterstop

    Speeldag 19 : weekend 18 januari
    PEC Zwolle - FC Utrecht    3 - 3
    Fortuna Sittard - Vitesse   1 - 3
    FC Twente - FC Groningen   0 - 0
    Feyenoord - Heerenveen   3 - 1
    AZ - Willem II   1 - 3
    VVV-Venlo - PSV   1 - 1
    Ajax - Sparta Rotterdam   2 - 1
    FC Emmen - Heracles Almelo    1 - 0
    ADO Den Haag - RKC Waalwijk   2 - 0

    Speeldag 20 : weekend 25 januari
    FC Utrecht - ADO Den Haag   4 - 0
    Heerenveen - AZ    1 - 2
    Heracles Almelo - Feyenoord     2 - 3
    RKC Waalwijk - VVV-Venlo   1 - 2
    Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard   1 - 1
    Vitesse - FC Emmen    1 - 1
    FC Groningen - Ajax   2 - 1
    Willem II - PEC Zwolle    0 - 0
    PSV - FC Twente   1 - 1

    Speeldag 21 : weekend 1 februari
    AZ - RKC Waalwijk   4 - 0
    ADO Den Haag - Vitesse   0 - 0
    Feyenoord - FC Emmen   3 - 0
    FC Twente - Sparta Rotterdam   2 - 0
    PEC Zwolle - FC Groningen   1 - 0
    Willem II - Heracles Almelo   1 - 0
    Fortuna Sittard - Heerenveen   2 - 1
    VVV-Venlo - FC Utrecht   1 - 1
    Ajax - PSV   1 - 0

    Speeldag 22 : weekend 8 februari
    Heracles Almelo - Fortuna Sittard   2 - 0
    FC Groningen - Vitesse   1 - 0
    PSV - Willem II   3 - 0
    Heerenveen - VVV-Venlo   1 - 1
    RKC Waalwijk - PEC Zwolle   0 - 0
    FC Emmen - FC Twente   AFG
    Sparta Rotterdam - ADO Den Haag   AFG
    FC Utrecht - Ajax   AFG
    AZ - Feyenoord   AFG

    Speeldag 23 : weekend 15 februari
    VVV-Venlo - Heracles Almelo   1 - 0
    FC Twente - AZ     2 - 0
    ADO Den Haag - PSV   0 - 3
    Fortuna Sittard - FC Emmen    0 - 0
    Vitesse - Heerenveen   4 - 2
    Ajax - RKC Waalwijk   3 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Groningen   1 - 2
    PEC Zwolle - Feyenoord   3 - 4
    Willem II - FC Utrecht    1 - 1

    Speeldag 24 : weekend 22 februari
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam   0 - 1
    FC Emmen - Willem II   4 - 2
    Feyenoord - Fortuna Sittard   2 - 1
    Heerenveen - ADO Den Haag   2 - 2
    FC Groningen - VVV-Venlo   0 - 1
    FC Utrecht - FC Twente   2 - 1
    Vitesse - PSV   1 - 2
    AZ - PEC Zwolle   2 - 0
    Heracles Almelo - Ajax   1 - 0

    Speeldag 25 : weekend 28 februari
    Willem II - FC Groningen   3 - 1
    ADO Den Haag - Heracles Almelo   0 - 0
    VVV-Venlo - Fortuna Sittard   0 - 0
    PEC Zwolle - Vitesse    4 - 3
    FC Twente - Heerenveen   2 - 3
    RKC Waalwijk - FC Utrecht   2 - 1
    PSV - Feyenoord    1 - 1
    Sparta Rotterdam - FC Emmen   5 - 1
    Ajax - AZ    0 - 2

    Speeldag 26 : weekend 7 maart
    Fortuna Sittard - PEC Zwolle   1 - 1
    AZ - ADO Den Haag    4 - 0
    Vitesse - FC Twente   1 - 0
    FC Emmen - VVV-Venlo   3 - 0
    Heerenveen - Ajax    1 - 3
    FC Utrecht - Sparta Rotterdam   5 - 1
    Feyenoord - Willem II   2 - 0
    Heracles Almelo - RKC Waalwijk   4 - 2
    FC Groningen - PSV   0 - 1

    Vanwege de uitbraak van het coronavirus zijn alle competitieduels vanaf speeldag 27 
    afgelast en werd de competitie stopgezet.


    Voorronde Champions League : Ajax en AZ
    Europa League : Feyenoord
    Voorronde Europa League : PSV en Willem II
    Geen degradatie en geen promotie




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    19-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SKS Skûtsjesilen
    Wat is Skûtsjesilen?

    Skûtsjesilen is het jaarlijks terugkerende evenement in Fryslan waarin binnen twee verenigingen, de Iepen Fryske Kampioenskippen en de Sintrale Kommisje Skûtsjesilen, wedstrijden met skûtsjes worden georganiseerd. Skûtsjes zijn van origine oude zeilende vrachtschepen, waarmee ook al vroeger met vracht om het snelst werd gevaren. Immers tijd was ook toen al geld.

    Sinds halverwege vorige eeuw werden er al wedstrijden voor deze "skûten" georganiseerd, voornamelijk door plaatselijke kasteleins en zeilverenigingen. De horecazaken voor de omzet en de verenigingen voor de sport.

    De prijzen die men in die tijd konden winnen waren niet mis. Voor één wedstrijd kon men, als men won, wel een week inkomen winnen. Alles werd dan ook uit de kast gehaald. Zeilen getaand, de huisraad en servies van de vrouw op de kant om gewicht te besparen. Het servies zou immers toch sneuvelen als het gangboord diep in het water lag.

    Bij het "moderne" skûtsjesilen gaat het niet meer om geld maar om onvergankelijke roem waarvoor alles uit de kast word gehaald. Schepen worden verlengd en van onderen geplamuurd, masten verhoogd, tuigen vergroot en alles moet zo licht mogelijk. Dit alles wel tussen de geldende regels, want alles wordt gecontroleerd.

    Gedurende de drie weken skûtsje silen staat Fryslan op de kop, de sport trekt steeds meer belangstelling, ook van buiten Friesland. Waar het circus afmeert ontstaat er een waar volksfeest. Tijdens de wedstrijden is het een en al sensatie, waarbij de meeste schippers natuurlijk op de wal staan.

    Westfries Business Sailing heeft verschillende arrangementen ontwikkeld waarbij u eens mee kunt zeilen op een machtig imposant schip. Ook kunt u met een van onze schepen het SKS skûtsjesilen van dichtbij meemaken, in een sfeer waarover uw relaties nog lang zullen napraten.  


     
    De rivaliteit tussen de Sneker en de Grouster skûtsjesilers beperkt zich niet tot de zomer want
    ook in de wintermaanden zoeken de partijen elkaar op. 

    Sintrale Kommisje Skûtsjesilen

    Het SKS kampioenschap 2020 stond gepland in de periode van zaterdag 18 tot en met vrijdag 31 juli maar voor 
    het eerst in de rijke historie van de SKS gaat het kampioenschap niet door vanwege de coronacrisis.

    zaterdag 18 juli - Grou 
    maandag 20 juli - De Veenhoop 
    dinsdag 21 juli - Earnewald  
    woensdag 22 juli - Terherne  
    donderdag 23 juli - Langweer  
    vrijdag 24 juli - Elahuizen  
    zaterdag 25 juli - Stavoren  
    maandag 27 juli - Woudsend  
    woensdag 29 juli - Lemmer  
    donderdag 30 juli - Lemmer  
    vrijdag 31 juli - Sneek

    Grou won de laatste drie edities van wedstrijd in 2019, 2018, 2017, Sneek won in 2016 en Grou in 2015 en 2014.

    Sintrale Kommisje Skûtsjesilen

    Info en foto's :  www.skutsjesilen.nl

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:info
    03-11-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Erelijst Gouden Schoenen

    Hier ziet u de erelijst met alle " GOUDEN SCHOENEN "


    1954: Rik Coppens (Beerschot)
    1955: Fons Van Brandt (Lierse)
    1956: Vic Mees (Antwerp)
    1957: Jef Jurion (Anderlecht)
    1958: Roland Storme (AA Gent)
    1959: Lucien Olieslagers (Lierse)
    1960: Paul Van Himst (Anderlecht)
    1961: Paul Van Himst (Anderlecht)
    1962: Jef Jurion (Anderlecht)
    1963: Jean Nicolay (Standard)
    1964: Wilfried Puis (Anderlecht)
    1965: Paul Van Himst (Anderlecht)
    1966: Wilfried Van Moer (Antwerp)
    1967: Fernand Boone (Club Brugge)
    1968: Odilon Polleunis (Sint-Truiden)
    1969: Wilfried Van Moer (Standard)
    1970: Wilfried Van Moer (Standard)
    1971: Erwin Vandendaele (Club Brugge)
    1972: Christian Piot (Standard)
    1973: Maurice Martens (Racing White)
    1974: Paul Van Himst (Anderlecht)
    1975: Johan Boskamp (RWD Molenbeek)
    1976: Robby Rensenbrink (Ned/Anderlecht)
    1977: Julien Cools (Club Brugge)
    1978: Jean-Marie Pfaff (Beveren)
    1979: Jean Janssens (Beveren)
    1980: Jan Ceulemans (Club Brugge)
    1981: Erwin Vandenbergh (Lierse)
    1982: Eric Gerets (Standard)
    1983: Frank Vercauteren (Anderlecht)
    1984: Enzo Scifo (Anderlecht)
    1985: Jan Ceulemans (Club Brugge)
    1986: Jan Ceulemans (Club Brugge)
    1987: Michel Preud'homme (KV Mechelen)
    1988: Lei Clijsters (KV Mechelen)
    1989: Michel Preud'homme (KV Mechelen)
    1990: Franky Van der Elst (Club Brugge)
    1991: Marc Degryse (Anderlecht)
    1992: Philippe Albert (Anderlecht)
    1993: Pär Zetterberg (Zwe/Charleroi-Anderlecht)
    1994: Gilles De Bilde (Eendracht Aalst)
    1995: Paul Okon (Aus/Club Brugge)
    1996: Franky Van der Elst (Club Brugge)
    1997: Pär Zetterberg (Zwe/Anderlecht)
    1998: Branko Strupar (Racing Genk)
    1999: Lorenzo Staelens (Anderlecht)
    2000: Jan Köller (Tsj/Anderlecht)
    2001: Wesley Sonck (Racing Genk)
    2002: Timmy Simons (Club Brugge)
    2003: Aruna Dindane (Ivo/Anderlecht)
    2004: Vincent Kompany (Anderlecht)
    2005: Sergio Conceiçao (Por/Standard)
    2006: Mbark Boussoufa (Mar/AA Gent-Anderlecht)
    2007: Steven Defour (Standard)
    2008: Axel Witsel (Standard)
    2009: Milan Jovanovic (Servië/Standard)
    2010: Mbark Boussoufa (Mar/Anderlecht)
    2011: Matias Suarez (Arg/Anderlecht)
    2012: Dieumerci Mbokani (Zaïre/Anderlecht)
      
    2013: Thorgan Hazard (Zulte Waregem) 
    2014: Dennis Praet (Anderlecht) 
    2015: Sven Kums (AA Gent) 
    2016: José Izquierdo (Colombia/Club Brugge)
     
    2017: Ruud Vormer (Nederland/Club Brugge) 
    2018 : Hans Vanaken (Club Brugge) 
    2019: Hans Vanaken (Club Brugge) 
    2020 : 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:info
    02-11-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2019 : Eli Iserbyt wint Koppenbergcross (foto's)
    Eli Iserbyt schrijft Koppenbergcross op zijn naam
    Wie de Koppenbergcross wint moet uit het juiste hout gesneden zijn.
    Amper vijf dagen nadat 'de kleine van Bavikhove' de Superprestige van Gavere op zijn naam schreef,
    won Eli Iserbyt nu ook de Koppenbergcross op Allerheiligen 2019.
    Geniet van de fotoreportage .....


















    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    01-11-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Koppenbergcross 2019 - Erelijst winnaars
















    Erelijst winnaars Koppenbercross
    In 1988 werd de Koppenbergcross, op de bekende bult van Melden, voor het eerst gereden.
    In 1999 werd hij twee keer gereden, een eerste keer in januari en een tweede keer op 1 november.
    In 1993, 1994 en 1995 was er geen editie. In 2020 was er de coronaeditie zonder publiek.
    Sven Nys is met zijn negen overwinningen de koploper.
    Dit is de lijst met alle winnaars :
    1988 : Rudy Thielemans
    1989 : Rudy Thielemans
    1990 : Chris David
    1991 : Peter Van Den Abeele 
    1992 : Pavel Camdra
    1996 : Mario Lammens
    1997 : Peter Van Den Abeele
    1998 : Bart Wellens
    1999 : Peter Van Den Abeele
    1999 : Mario De Clercq
    2000 : Mario De Clercq
    2001 : Sven Nys
    2002 : Richard Groenendaal
    2003 : Bart Wellens
    2004 : Sven Nys
    2005 : Sven Nys
    2006 : Sven Nys
    2007 : Sven Nys
    2008 : Sven Nys
    2009 : Sven Nys
    2010 : Sven Nys
    2011 : Kevin Pauwels
    2012 : Sven Nys
    2013 : Tom Meeusen
    2014 : Wout Van Aert
    2015 : Wout Van Aert
    2016 : Wout Van Aert
    2017 : Mathieu van der Poel
    2018 : Toon Aerts
    2019 : Eli Iserbyt
    2020 : Eli Iserbyt



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    29-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een paar reacties .....

    Een paar reacties na het stoppen van bloggen.be/wimvermeer :
    Stuur je reacties aan : wimvermeer40@gmail.com

    Bernard Baillieu (Boezinge) : 
    Toen ik je afscheid vernomen had, was ik er stil van. Mijn dagelijks bezoek aan je site zal 
    ik erg missen. Wanneer ik je afscheidsbrief las heb ik veel begrip, dat er andere zaken in je 
    leven voorrang gekregen hebben. Ik hoop op veel beterschap in je familie en wens je veel geluk toe.


    Stephan Buyse (Lauwe) : 
    Ik ga je blog enorm missen, maar vooral bedankt voor al die jaren. 
    Ongelooflijk hoe rap alles was ingevuld. Bedankt!


    Alex Pauwels (Watervliet) : 
    Op een morgen keek ik naar je blog en ik merkte op dat ik de twee miljoenste bezoeker was. 
    Ik heb dit moment opgeslagen en dat zag er zo uit :


    Karl Holvoet (Erembodegem) : 
    Jammer te horen van je afscheid. Ik was ook van de zovele duizenden die op zaterdag en zondag een kijkje  
    kwamen nemen op je blog. Voor mij was dat eerder eens kijken naar de uitslagen van de wedstrijden waar ik 
    die dag beelden gemaakt had. We misten reeds een tijdje jouw erg gewaardeerde aanwezigheid in het 
    Regenboogstadion, maar vergeten was je toch niet. Maar alle begrip voor jouw situatie die je genomen hebt. 
    Familie gaat boven alles en wetende dat het een moeilijke beslissing is, kan ik je alleen maar het beste  
    toewensen in de toekomst. Ik vond het een voorrecht je te mogen kennen en hopelijk ontmoeten we  
    mekaar eens op een onverwacht moment.


    Geert Neirynck (Lovendegem) : 
    Ik kan je maar zeggen dat je één van de snelste bronnen was met alle voetbaluitslagen. 
    Meestal zeer precies maar ook soms met een foutje. Maar je beslissing is gewoon de meest 
    logische. Er zijn heel veel zaken in het leven die zwaarder wegen dan dit.


    Frank Vaneeckhout (Avelgem) :  
    Het is een sterke beslissing. Nogmaals bedankt voor alle voetbaluitslagen.


    Frank en Marleen Spiessens - De Praetere (Vichte) : 
    We vinden het echt spijtig dat je ermee stopt, eindelijk hadden wij iets dat neutraal 
    en te vertrouwen was als sportliefhebber. Steeds keken mijn echtgenote Marleen en ik   
    ernaar uit om uw prachtige foto's te bekijken en waren wij steeds verrast dat we er ook 
    in voor kwamen. De reden van uw stoppen verstaan wij zeer goed want er zijn namelijk 
    belangrijker dingen in het leven. Hopelijk komt alles goed. Bedankt Wim voor de jarenlange 
    inzet en hopelijk tot ziens ergens ten velde.


    Kurt Criel (Wachtebeke) : 
    Merci ! Vele malen heb je ons op een vlugge manier geholpen door simpel weg een  
    uitslag in te vullen ! Niets is minder waar als je dat doet voor heel België en ver  
    daar buiten. Ongelooflijk maar zeer dankbaar voor de vele jaren plezier MET juistheid  
    en snelheid dat jij dit kon verwezenlijken, prachtig.  
    In de toekomst veel succes, hopelijk op 'n goede afloop aan familie en vrienden.  
    Groetjes van een supporter van jou blog.


    Peter Lagaert (Zottegem) : 
    Bedankt om mij al die jaren snel op de hoogte te brengen van de voetbaluitslagen.


    Ghislain Claerbout (Anzegem) : 
    Beste Wim, ik moet u van harte bedanken voor het bijhouden van de super blog. 
    Persoonlijk zal ik de uitgebreide en snelle info enorm missen. Bepaalde zaken hebben 
    hogere prioriteit en alle begrip. Het ga je goed en met uw familie.


    Luc Van Hecke (Zelzate) : 
    Ik las uw berichtje over het stoppen van de voetbalinfo en dit met spijt in het hart, 
    want ik had aan u een collega-voetbalmaniak van de eerste soort. Ik begrijp echter  
    volledig dat uw tijd naar uw familie gaat. Ik hou voor KVV Zelzate de website  
    (www.kvv-zelzate.be) met statistieken, weetjes en dergelijke bij en daar kruipen uren in,  
    maar de respons is altijd een cadeau. Bedankt voor de jaren inspanning dat je geleverd  
    hebt en hoop dat alles in orde komt rondom u. Vele sportieve groeten.


    Michel Roman (Kluisbergen) : 
    Ik las je bericht op de website. De uitleg spreekt voor zichzelf en is uiteraard best 
    begrijpelijk. Je hebt ons vele jaren, ongedwongen en met veel passie, gegeven waar we om vroegen. 
    En inderdaad, op den duur lijkt dit vanzelfsprekendheid, een gewoonte zeg maar. 
    Daarom een welgemeende grote dank voor de vele mooie voetbalseizoenen, met de uitslagen 
    van Wim altijd als eerste. We zijn heel erg verwend geweest, en wat mij betreft, ik zal dit zeer 
    hard missen, een baken waar je altijd kon op vertrouwen. Maar bij een afscheid, niet helemaal maar 
    toch, zeg ik altijd : Draag zorg voor mekaar. Draag zorg voor diegenen die je lief hebt, en ook 
    jou lief hebben. Dank !


    Filip Vandeputte (Gijzegem-Aalst) : 
    Bedankt voor de service, het was fijn om steeds via jouw blog de resultaten zo snel te kunnen 
    raadplegen. Het gaat jou en je dierbaren goed.


    Koen Christiaens (Waregem)  
    Ik las de ruime tekst over het feit dat je ophoudt met de voetbaluitslagen. 
    Ik kan dat ergens wel begrijpen want in dit blog steek je enorm veel tijd en werk.  
    Voor alle volgers was dit natuurlijk super interessant. Ik herinner me nog de periode  
    van de radio, een liedje liep ten einde en jij zat nog te bellen naar de voetbalkantines, terwijl 
    je een x-aantal seconden later de micro moest nemen. Het was gekkenwerk maar jij deed  
    het en hoe ! Ik volgde met regelmaat jouw blog en het was leuk er ook foto's van de koers te zien. 
    In feite heb je nu meer tijd voor de familie en 
    ik las dat het niet met iedereen even goed gaat,  
    hopelijk gaat alles de goede kant uit. Bedankt !



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:info
    19-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Informatief bij Radio Media en Waregem1
    Wim Vermeer bij Radio's Media en Waregem1

    In de Scheldestreek regio Vlaamse Ardennen is lokale Radio Media aan zijn 37ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983 onder de naam Radio Express.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief tussen 9 en 11 uur via 
    107 FM (regio Kluisbergen en Avelgem). 
    Luisteren kan ook online via www.radiomedia.be 
    9-11 maandag tot en met vrijdag Informatief met Wim Vermeer
    11-12 maandag tot en met donderdag De Nooit Vervelende Hits met Wim Vermeer
    19-20 maandag tot en met vrijdag 70's Show met Wim Vermeer
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com



    In de regio's Waregem en Deerlijk is Waregem1 aan zijn derde werkjaar toe. 
    WRGM1 ging voor het eerst in de ether op 1 januari 2018. 
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Waregem1 Informatief tussen 10 en 12 uur en van 18 tot 20 uur
    via 
    105.4 FM (regio Waregem) en 107.7 FM (regio Deerlijk). 
    Op zaterdag is er van 10 tot 12 uur de 
    weekendeditie van Informatief. Luisteren kan ook online via www.waregem1.be 
    10-12 van maandag tot en met zaterdag Waregem1 Informatief met Wim Vermeer
    18-19 van maandag tot en met vrijdag Waregem1 Informatief met Wim Vermeer
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com


    Ook dit nog .....

    De Ronde van Vlaanderen 2019
    Voor het achtste jaar op rij was Oudenaarde de fiere 
    aankomststad van 'Vlaanderens Mooiste', de Ronde van
     
    Vlaanderen. 
    Winnaars Tom Boonen (2012), Fabian 
    Cancellara (2013 en 2014), Alexander Kristoff (2015), 
    Peter Sagan (2016), 
    Philippe Gilbert (2017), Niki 
    Terpstra (2018) en Alberto Bettiol (2019) dompelden de 
    stad Oudenaarde en omstreken in
    de Vlaamse Ardennen onder in een geweldige extase.
    Een kleine week na de profs hebben de beloften ook hun 
    Ronde van Vlaanderen gereden. De Deen Andreas Stokbro
    was hierin de snelste. Onze landgenoot Cédric Beullens werd 
    tweede en de Brit Jake Stewart derde. 
    Er zaten 
    verder nog drie landgenoten in de top tien: 
    Brent Van Moer 
    werd achtste, 
    Stan Van Tright negende en Ilan Van Wilder 
    werd tiende.
    En 
    16.000 wielertoeristen hebben daags voor de Ronde de hellingen 
    en de kasseien van de Vlaamse Ardennen getrotseerd net als
    hun wielerhelden. 57,72% kwam uit het buitenland en dat 
    was een absoluut record. 9.235 deelnemers hadden een 
    buitenlandse nationaliteit. Koplopers waren de Nederlanders met 
    2.874 deelnemers, gevolgd door 1.832 Britten, 1.318 Fransen,
    863 Italianen, 589 Duitsers en 408 Spanjaarden. In totaal 
    waren er 63 verschillende landen vertegenwoordigd tijdens
    'We Ride Flanders'. Zo verschenen ook deelnemers uit 
    Canada, Rusland, Peru, Indië en Mozambique aan de start.


    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    Dit jaar 2020 is de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    2020 : 50 jaar Kluisbergen


    Belgisch kampioenschap wielrennen Waregem 2021

    Dinsdag 22 september is de nieuwe en definitieve datum - BK ...

    In 2021 zal de stad Waregem organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.      
    In 2022 is Blankenberge aan de beurt en ook in 2023 Izegem blijft het BK in West-Vlaanderen.



    SPORTOVERZICHT: 
    Telkens op vrijdag hoor je een kort sportoverzicht voor het komende weekend bij Informatief :










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (99 Stemmen)
    Categorie:info
    28-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croky Cup - Beker van België (2019-2020) - Ronde 3, 4, 5, ... tot finale
    Croky Cup - Beker van België : FINALE
    De finale van zaterdag 22 maart werd omwille van het coronavirus uitgesteld tot 1 augustus

    Club Brugge - Antwerp    0 - 1


    Croky Cup - Beker van België : Ronde 9 - 1/2de finales
    1/2de finales : 

    HEEN : 22 en 23 januari 2020
    Club Brugge - Zulte Waregem   1 - 1
    Antwerp - KV Kortrijk   1 - 1

    TERUG : 5 en 6 februari 2020
    Zulte Waregem - Club Brugge   1 - 2
    KV Kortrijk - Antwerp   0 - 1

    Croky Cup - Beker van België : Ronde 8 - 1/4de finales
    1/4de finales : 17, 18 en 19 december 2019

    Zulte Waregem - Charleroi   2 - 0
    Union - KV Kortrijk   0 - 1
    Standard - Antwerp   1 - 3
    Anderlecht - Club Brugge   0 - 2


    Croky Cup - Beker van België : Ronde 7 - 1/8ste finales
    1/8ste finales : 3, 4 en 5 december 2019

    Antwerp - RC Genk    3 - 3  n.v.  -  pen   4 - 3
    Union - Westerlo   0 - 0  n.v.  -  pen   4 - 1
    Zulte Waregem - Sint-Truiden   3 - 0
    KV Kortrijk - Eupen   2 - 0
    Standard - Rebecquoise   3 - 0
    KV Oostende - Club Brugge   1 - 1  n.v.  -  pen  2 - 4
    Charleroi - AA Gent   1 - 0
    Moeskroen - Anderlecht   2 - 3

    Croky Cup - Beker van België : Ronde 6 - 1/16de finales
    1/16de finales : 24, 25 en 26 september 2019

    Cercle Brugge - Rebecquoise   0 - 1
    Waasland-Beveren - Westerlo   3 - 4
    Ronse - RC Genk   0 - 3
    Seraing - KV Kortrijk   1 - 3
    Union - Verlaine   3 - 0
    Cappellen - Eupen   0 - 0  n.v.  -  pen   3 - 5
    Rupel-Boom - Charleroi   2 - 3
    Zulte Waregem - Duffel   4 - 2
    Mandel United - KV Oostende   0 - 2
    Dessel Sport - Moeskroen   0 - 1
    Eendracht Aalst - AA Gent   0 - 4
    Franc Borains - Club Brugge   0 - 3
    Sint-Truiden - Oud-Heverlee Leuven   2 - 0
    Beerschot - Anderlecht   2 - 3
    Antwerp - Lokeren   4 - 2
    Standard - Lommel   2 - 1 
    KV Mechelen mag niet deelnemen

    Croky Cup - Beker van België : Ronde 5
    Ronde 5 : 24 en 25 augustus 2019

    Verlaine - Bambrugge   1 - 1  pen  4 - 2
    Oud-Heverlee Leuven - Wetteren   6 - 0
    Beerschot - Dikkelvenne   6 - 1
    Dessel Sport - Virton   3 - 1
    Seraing - Roeselare   1 - 0
    Onhaye - Eendracht Aalst   0 - 1
    La Louvière-Centre - Westerlo   1 - 2
    Heist - Lokeren   0 - 4
    Mandel United - Gullegem   1 - 0
    Lommel - Temse   4 - 0
    Rupel-Boom - Vosselaar   4 - 2
    Duffel - Knokke   2 - 1
    Ronse - Wijgmaal   4 - 2
    Franc Borains - Torhout   6 - 1
    Cappellen - VW Hamme   1 - 0
    Rebecquoise - Tilleur   2 - 1


    Croky Cup - Beker van België : Ronde 4
    Ronde 4 : 17 en 18 augustus 2019

    La Louvière-Centre - De Kempen   7 - 2
    Dessel Sport - RWD Molenbeek   4 - 2
    Dender - Seraing   1 - 3
    Knokke - Bilzen Waltwilder   5 - 0
    Torhout - Stade Brainois   2 - 1
    Rhodienne-De-Hoek - Onhaye   0 - 2
    Franc Borains - RFC de Liége   2 - 1
    Rebecquoise - Lyra-Lierse Berlaar   2 - 0
    Londerzeel - Eendracht Aalst   2 - 4
    Meux - Cappellen   0 - 2
    Gullegem - Oostkamp   3 - 1
    Mandel United - Habay-La-Neuve   5 - 0
    Givry - Duffel   1 - 5
    Tilleur - Tienen   5 - 3
    Blankenberge - Vosselaar   0 - 2
    Mariekerke - Ronse   0 - 3
    Wijgmaal - Nijlen   2 - 0
    Oudenaarde - Temse   1 - 2
    VW Hamme - Tubeke   1 - 0
    Loenhout - Dikkelvenne   1 - 4
    Ol. Charleroi - Bambrugge   1 - 2
    Sint-Job - Rupel-Boom   3 - 4
    Namur Fosses-La-Ville - Verlaine   1 - 2
    Deinze - Heist   0 - 0  pen  7 - 8
    Wetteren - Durbuy   1 - 1  pen  4 - 2


    Croky Cup - Beker van België : Ronde 3

    Ronde 3 : 10 en 11 augustus 2019

    Lyra-Lierse - Berlaar - Helson Helchteren   1 - 0
    Aywaille - Ol. Charleroi   0 - 2
    Nijlen - Stockay-Warfusée   1 - 0
    Bambrugge - Albert Quevy-Mons   2 - 1
    RWD Molenbeek - Alken   6 - 0
    Rupel-Boom - RC Waregem   4 - 0
    Cappellen - Tessenderlo   1 - 1  pen  4 - 3
    Couvin-Mariembourg - Londerzeel   2 - 3
    Tubeke - Vossem   2 - 0
    Rebecquoise - Lebbeke   0 - 0  pen  5 - 4
    Wijgmaal - Oupeye   7 - 1
    Onhaye - RCS Brainois   0 - 0  pen  4 - 3
    Tienen - Sint-Eloois Winkel   2 - 1
    Dessel Sport - Raeren-Eynatten   3 - 3  pen  5 - 4
    Stade Everois - Tilleur   1 - 4
    Oostnieuwkerke - RFC de Liége   0 - 3
    Dikkelvenne - Kampenhout   5 - 0
    Sint-Job - Geel   2 - 2  pen  4 - 3
    Mariekerke - Herstal   2 - 1
    Oostkamp - Berchem Sport   3 - 1
    Overijse - Oudenaarde   2 - 2  pen  2 - 4
    Eendracht Aalst - Lierse-Kempenzonen   2 - 0
    Namur Fosses-La-Ville - URSL Visé   2 - 1
    Temse - Jong Zulte   2 - 1
    Dender - WS Lauwe   2 - 0
    Bocholt - Mandel United   1 - 2
    Menen - Durbuy   1 - 2
    Soliéres - Seraing   0 - 2
    Franc Borains - Koersel   4 - 1
    Stekene - Torhout   1 - 2
    UCE de Liège - Deinze   0 - 3
    Vosselaar - Patro Maasmechelen   1 - 0
    Melsele - Knokke   0 - 2
    Pepingen-Halle - Verlaine   0 - 2
    Zelzate - La Louvière-Centre   1 - 2
    Bilzen Waltwilder - Aalter   1 - 1  pen  4 - 3
    Gullegem - Montignies   3 - 1
    Ronse - Waremme   0 - 0  pen  4 - 3
    VW Hamme - Beloeil   5 - 1
    Blankenberge - Templiers-Nandrin   2 - 0
    Oppagne-Weris - Wetteren   0 - 0  pen  4 - 5
    Olsa Brakel - Heist   1 - 1  pen  3 - 4



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    27-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croky Cup - Beker van België (2019-2020) - Ronde 1 en 2
    Croky Cup - Beker van België : Ronde 2
    Ronde 2 : 3 en 4 augustus 2019

    Lochristi - Cappellen   2 - 2   pen  4 - 5
    Vosselaar - Linden   6 - 1
    Helson Helchteren - KVV Ardennen   2 - 2  pen  3 - 2
    Bornem - Wingene   1 - 2
    La Louvière - Overijse   2 - 2  pen  2 - 4
    Temse - Etterbeek   2 - 0
    Lille - VW Hamme   1 - 2
    Doornik - Tienen   0 - 4
    Franc Borains - Betekom   1 - 0
    Rochefort - Rebecquoise   0 - 4
    Kontich - Wijgmaal   2 - 3
    Sint-Niklaas - Alken   0 - 0  pen  4 - 5
    Drongen - Durbuy   1 - 2
    Hasselt - Wetteren   1 - 3
    Acren-Lessines - Stekene   2 - 3
    Diegem - Stade Braines   3 - 4
    Zelzate - Turnhout   2 - 1
    Geel - Léopold FC   3 - 1
    Hades Kiewit Hasselt - Olsa Brakel   0 - 4
    Raeren-Eynatten - Aischoise   4 - 1
    Merelbeke - Albert Quevy-Mons   1 - 5
    Hornu - Aywaille   0 - 1
    Jong Zulte - Hamoir   3 - 0
    Solières - Kesselt   6 - 1
    Verlaine - Huizingen   3 - 1
    Jodoigne - Tilleur   1 - 7
    Oostnieuwkerke - Etoile de Faimes   2 - 1
    Ternesse Wommelgem - Waremme   0 - 3
    Lebbeke - Tollembeek   12 - 0
    Ronse - Biesme   5 - 1
    RCS Brainois - Rocherath  2 - 0
    Namur Villers-La-Ville - Ster Francorchamps   2 - 1
    Stockay-Watfusée - Ninove   2 - 2  pen  5 - 4
    Vossem - Ixelles   0 - 0  pen  7 - 6
    Sint-Job - Rhisnois   3 - 0
    Tervuren-Duisburg - Meux   1 - 3
    Westhoek - Lyra-Lierse-Berlaar   0 - 0  pen  3 - 4
    Oudenaarde - Wortel   9 - 1
    Zwarte Leeuw - Onhaye   1 - 1  pen  1 - 4
    Grand Leez - Torhout   1 - 1  pen  4 - 5
    Witgoor Dessel - Symphorinois   2 - 3
    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Gullegem   1 - 2
    Couvin-Mariembourg - Boezinge   1 - 0
    Termien - Esp. Pelt   4 - 1
    Pepingen-Halle - Berg Op   11 - 0
    Peruwelz - De Kempen   1 - 3
    Jong Lede - Melsele   1 - 2
    Montignies - Heur-Tongeren   2 - 1
    Daring Huvo Jeuk - Loenhout   2 - 3
    Diest - Mariekerke   0 - 3
    Givry - Stockel   6 - 2
    Oppagne-Weris - Sparta Petegem   0 - 0  pen  5 - 4
    Berchem Sport - Dadizele   3 - 0
    Knokke - RC Mechelen   1 - 0
    Harelbeke - UCE de Liège   0 - 0  pen  4 - 5
    Dottignies - RC Waregem   1 - 1  pen  3 - 5
    Beloeil - RC Gent   2 - 1
    Bocholt - Villers La Ville   10 - 0
    Sint-Lenaarts - Mandel United   1 - 1  pen  2 - 4
    WS Lauwe - Wolvertem-Merchtem   1 - 1  pen  5 - 3
    Zwevezele - Kampenhout   2 - 3
    Sint Louis Saint-Leger - Herstal   0 - 3
    Ciney - Bilzen Waltwilder   0 - 1
    Habay La Neuve - Ethe Belmont   2 - 0
    Duffel - Richelle   3 - 0
    Gosselies - Templiers-Nandrin   2 - 3
    Rhodienne-De-Hoek - Wellen   1 - 1  pen  5 - 4
    Spouwen-Mopertingen - Aalter   3 - 3 pen  4 - 5
    Hoogstraten - Molenbaix   4 - 0
    Eendracht Aalst - City Pirates Antwerpen   3 - 2
    Menen - Andennais   5 - 0
    Koersel - Wavre   4 - 0
    Londerzeel - Heusden-Zolder   6 - 1
    Stevoort - Oupeye   0 - 4
    Dikkelvenne - Mariakerke   5 - 2
    Stade Everois - Meix-Dt-Virton   2 - 0
    Elene-Grotenberge - Nijlen   1 - 3
    Sprimont - Oostkamp   1 - 1  pen  2 - 3


    Croky Cup - Beker van België : Ronde 1
    Ronde 1 : weekend 26, 27 en 28 juli 2019

    Libramont - Mormont    2 - 1
    Mariekerke - Schelle Sport   6 - 1
    Dadizele - Comines-Warneton    6 - 1
    Albert Quevy-Mons - Brainoise    7 - 1
    Houtvenne - Berg en Dal    4 - 2
    Kobbegem - Elene-Grotenberge   0 - 7
    Walhain - FC Alken   0 - 5
    Kampenhout - Ganshoren   0 - 0  pen  2 - 1
    Wielsbeke - WS Lauwe   0 - 2
    Gosselies - Nismes   4 - 2
    Lille - Elen   3 - 0
    De Kempen - Beringen   1 - 1   pen  4 - 2
    Loenhout - Saint-Jossé    1 - 1
    Oostkamp - Lendelede   8 - 1
    Huy - Grand-Leez   1 - 1  pen  3 - 4
    Zele - Ninove   0 - 2
    Baal - Diest   0 - 8
    Torhout - Kleit    3 - 1
    Jodoigne - Elsautoise B    5 - 1
    RC Waregem - Kortemark   2 - 1
    Aywaille - Muno    17 - 0
    Witgoor Dessel - Koersel    6 - 1
    Zuun - Hornu    0 - 2
    Molenbaix - Saint-Ghislain B   4 - 1
    Rhodienne-De-Hoek - Neffe   4 - 0
    Lochristi - Dendermonde   2 - 1
    Wellen - KFC Eupen   4 - 0
    Sleidinge - Drongen   1 - 2
    Pont-A-Celles Buzet - Etterbeek    1 - 2
    Betekom - Geetbets   8 - 1
    Stekene - Hoboken   4 - 1
    Ster Francorchamps - Florenville   2 - 1
    Spy - Rhisnois   0 - 2
    Boezinge - Nieuwkerke    2 - 0
    Nijlen - Kosova Schaerbeek   2 - 1
    Heusden-Zolder - Breugel   6 - 1
    Meix-Dt-Virton - Rochois   4 - 0
    Bokrijk - Stevoort    1 - 3
    Vliermaal - Daring Huvo Jeuk   0 - 0  pen  4 - 5
    Wortel - RSD Jette    1 - 1  pen  4 - 2
    Oostnieuwkerke - Poperinge   3 - 1
    Villers La Ville - Molignée   3 - 1
    Zwarte Leeuw - Putte   7 - 0
    Bouwel - Stade Everois   2 - 2   pen   1 - 2
    Schriek - Kesselt    1 - 1  pen  2 - 4
    Voorde-Appelterre - Wetteren   1 - 4
    Aischoise - Jehaytois   4 - 1
    Vaux - Saint-Légèr   2 - 3
    Tervuren-Duisburg - Bertem-Leefdal    1 - 1  pen  6 - 5
    Walloinia Libin - Ciney   0 - 4
    Turnhout - Herk-De-Stad   5 - 1
    Oupeye - Warnant   0 - 0  pen  5 - 3
    Butenbach - Habay La Neuve   1 - 4
    Adegem - Mariakerke   1 - 5
    Zelzate - Edeboys   1 - 5
    Tavietoise - Bilzen Waltwilder   0 - 4
    Beloeil - Ostiches-Ath   2 - 0
    HO Veltem - City Pirates Antwerpen   0 - 3
    Nassogne - Sprimont   0 - 3
    Wépionnais - Wavre Sports    0 - 2
    Vlamertinge - Dottignies   1 - 2
    Bornem - Wintam Eikevliet   5 - 1
    Tollembeek - Neufvilloise   2 - 0
    Frameries - Stade Brainois   0 - 7
    Saint-Ghislain - Trivieres   7 - 0
    Stockel - Manageoise   2 - 2  pen   11 - 10
    Heur-Tongeren - Sport Liège   14 - 0
    Ternesse Wommelgem - Eppegem   2 - 2  pen  5 - 4
    Symphorinois - Aedec-Hyon   5 - 1
    Lyra Lierse-Berlaar - Zandvliet   4 - 0
    Anderlecht-Milan - Berg-Op   FF  5 - 0
    Koersel - Houtem-Oplinter   6 - 2
    Jong Zulte - Lembeke    2 - 1
    Wolvertem-Merchtem - Meldert   4 - 1
    Lasne Ohain - Montignies    2 - 2  pen  2 - 4
    Anderlues B - Ixelles   1 - 2
    Woluwe-Zaventem - Sint-Lenaarts   1 - 6
    Naastois - Huizingen   0 - 1
    Paturages - Olsa Brakel   0 - 3
    RFC Tournai - Maarkedal   6 - 1
    Etoile de Faimes - Eghezee   5 - 1
    Torpedo Hasselt - Termien   0 - 2
    Minderhout - Kontich   1 - 2
    Bambrugge - Dilbeek   2 - 0
    Leopoldsburg - Pelt   0 - 1
    La Hulpe - Biesme   1 - 4
    Melsele - Vrasene   3 - 1
    Peruwelz FC - Vacresse   3 - 1
    Linden - Park Houthalen   2 - 0
    Rochefortoise - Vyle-Tharoul   4 - 3
    US D'Ophain - Greunsjotters Vossem   0 - 2
    Herstal - Herderen-Millen   6 - 2
    Aalter - RC Lauwe    3 - 1
    Sint-Job - Crossing Schaerbeek    2 - 1
    Zandhoven - RC Mechelen   1 - 4
    KVV Ardennen - Jemappes   5 - 1
    FC Horion - UCE de Liège    2 - 7
    Genappe - Tempo Overijse   0 - 3
    Wingene - Wervik    2 - 1
    Richelle - RFC De Goe    6 - 1
    Malmundaria - Ethe Belmont   2 - 2  pen  2 - 4
    Zaffelare - Lebbeke   1 - 4
    Oostduinkerke - Blankenberge   0 - 0  pen  1 - 4
    Templiers-Nandrin - Loyers    1 - 1  pen  3 - 0
    Raeren-Eynatten - Wanze Bas-Oha   2 - 1
    RCS Brainois - Le Roeulx   3 - 0
    Bercheux - Rocherath   3 - 6
    Helson Helchteren - Opglabbeek   5 - 1
    HO Kalken - Jong Lede   0 - 2
    Floreffe - Leopold FC   1 - 2
    Mormont B - Andennais   1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    26-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 1
    Wedstrijden op donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 maart 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Montenegro    1 - 1
    Engeland - Tsjechië    5 - 0

    GROEP B :
    Luxemburg - Litouwen    2 - 1
    Portugal - Oekraïne    0 - 0

    GROEP C :
    Nederland - Wit-Rusland    4 - 0
    Noord-Ierland - Estland    2 - 0

    GROEP D :
    Georgië - Zwitserland    0 - 2
    Gibraltar - Ierland    0 - 1

    GROEP E :
    Kroatië - Azerbeidzjan    2 - 1
    Slowakije - Hongarije    2 - 0

    GROEP F :
    Malta - Faeröer Eilanden    2 - 1
    Zweden - Roemenië     2 - 1
    Spanje - Noorwegen     2 - 1

    GROEP G :
    Oostenrijk - Polen    0 - 1
    Noord-Macedonië - Letland    3 - 1
    Israël - Slovenië   1 - 1

    GROEP H :
    Albanië - Turkije    0 - 2
    Andorra - IJsland    0 - 2
    Moldavië - Frankrijk    1 - 4

    GROEP I :
    Kazachstan - Schotland   3 - 0
    Cyprus - San Marino    5 - 0
    België - Rusland    3 - 1

    GROEP J :
    Bosnië-Herzegovina - Armenië     2 - 1
    Italië - Finland    2 - 0
    Liechtenstein - Griekenland     0 - 2



    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 2
    Wedstrijden op zondag 24, maandag 25 en dinsdag 26 maart 2019

    GROEP A :
    Kosovo - Bulgarije    1 - 1
    Montenegro - Engeland     1 - 5

    GROEP B :
    Luxemburg - Oekraïne     1 - 2
    Portugal - Servië    1 - 1

    GROEP C :
    Nederland - Duitsland    2 - 3
    Noord-Ierland - Wit-Rusland    2 - 1

    GROEP D :
    Ierland - Georgië   1 - 0
    Zwitserland - Denemarken   3 - 3

    GROEP E :
    Wales - Slowakije    1 - 0
    Hongarije - Kroatië    2 - 1

    GROEP F :
    Malta - Spanje   0 - 2
    Zweden - Noorwegen     3 - 3
    Roemenië - Faeröer Eilanden    4 - 1

    GROEP G :
    Israël - Oostenrijk   4 - 2
    Polen - Letland    2 - 0
    Slovenië - Noord-Macedonië     1 - 1

    GROEP H :
    Turkije - Moldavië    4 - 0
    Andorra - Albanië     0 - 3
    Frankrijk - IJsland     4 - 0

    GROEP I :
    Kazachstan - Rusland    0 - 4
    San Marino - Schotland    0 - 2
    Cyprus - België    0 - 2

    GROEP J :
    Armenië - Finland    0 - 2
    Bosnië-Herzegovina - Griekenland    2 - 2
    Italië - Liechtenstein     6 - 0




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    25-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 3
    Wedstrijden op vrijdag 7 en zaterdag 8 juni 2019

    GROEP A :
    Tsjechië - Bulgarije    2 - 1
    Montenegro - Kosovo    1 - 1

    GROEP B :
    Litouwen - Luxemburg     1 - 1
    Oekraïne - Servië      5 - 0

    GROEP C :
    Estland - Noord-Ierland   1 - 2
    Wit-Rusland - Duitsland   0 - 2

    GROEP D :
    Georgië - Gibraltar   3 - 0
    Denemarken - Ierland    1 - 1

    GROEP E :
    Kroatië - Wales    2 - 1
    Azerbeidzjan - Hongarije    1 - 3

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Spanje   1 - 4
    Noorwegen - Roemenië     2 - 2
    Zweden - Malta    3 - 0

    GROEP G :
    Oostenrijk - Slovenië    1 - 0
    Noord-Macedonië - Polen   0 - 1
    Letland - Israël     0 - 3

    GROEP H :
    IJsland - Albanië    1 - 0
    Moldavië - Andorra   1 - 0
    Turkije - Frankrijk     2 - 0

    GROEP I :
    Rusland - San Marino    9 - 0
    België - Kazachstan    3 - 0
    Schotland - Cyprus    2 - 1

    GROEP J :
    Armenië - Liechtenstein    3 - 0
    Finland - Bosnië-Herzegovina    2 - 0
    Griekenland - Italië     0 - 3



    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 4
    Wedstrijden op maandag 10 en dinsdag 11 juni 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Kosovo    2 - 3
    Tsjechië - Montenegro    3 - 0

    GROEP B :
    Servië - Litouwen   4 - 1
    Oekraïne - Luxemburg    1 - 0

    GROEP C :
    Wit-Rusland - Noord-Ierland    0 - 1
    Duitsland - Estland    8 - 0

    GROEP D :
    Denemarken - Georgië     5 - 1
    Ierland - Gibraltar    2 - 0

    GROEP E :
    Azerbeidzjan - Slowakije   1 - 5
    Hongarije - Wales     1 - 0

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Noorwegen   0 - 2
    Malta - Roemenië    0 - 4
    Spanje - Zweden    3 - 0

    GROEP G :
    Noord-Macedonië - Oostenrijk    1 - 4
    Letland - Slovenië    0 - 5
    Polen - Israël    4 - 0

    GROEP H :
    Albanië - Moldavië     2 - 0
    Andorra - Frankrijk    0 - 4
    IJsland - Turkije      2 - 1

    GROEP I :
    Kazachstan - San Marino    4 - 0
    België - Schotland     3 - 0
    Rusland - Cyprus    1 - 0

    GROEP J :
    Griekenland - Armenië    2 - 3
    Italië - Bosnië-Herzegovina     2 - 1
    Liechtenstein - Finland     0 - 2




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    24-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 5
    Wedstrijden op donderdag 5, vrijdag 6 en zaterdag 7 september 2019

    GROEP A :
    Kosovo - Tsjechië     2 - 1
    Engeland - Bulgarije    4 - 0

    GROEP B :
    Litouwen - Oekraïne   0 - 3
    Servië - Portugal    2 - 4

    GROEP C :
    Estland - Wit-Rusland     1 - 2
    Duitsland - Nederland    2 - 4

    GROEP D :
    Gibraltar - Denemarken    0 - 6
    Ierland - Zwitserland    1 - 1

    GROEP E :
    Slowakije - Kroatië    0 - 4
    Wales - Azerbeidzjan    2 - 1

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Zweden    0 - 4
    Noorwegen - Malta      2 - 0
    Roemenië - Spanje    1 - 2

    GROEP G :
    Israël - Noord-Macedonië     1 - 1
    Oostenrijk - Letland    6 - 0
    Slovenië - Polen    2 - 0

    GROEP H :
    IJsland - Moldavië    3 - 0
    Frankrijk - Albanië    4 - 1
    Turkije - Andorra    1 - 0

    GROEP I :
    Cyprus - Kazachstan    1 - 1
    San Marino - België     0 - 4
    Schotland - Rusland    1 - 2

    GROEP J :
    Armenië - Italië     1 - 3
    Bosnië-Herzegovina - Liechtenstein     5 - 0
    Finland - Griekenland    1 - 0



    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 6
    Wedstrijden op zondag 8, maandag 9 en dinsdag 10 september 2019

    GROEP A :
    Engeland - Kosovo   5 - 3
    Montenegro - Tsjechië   0 - 3

    GROEP B :
    Litouwen - Portugal   1 - 5
    Luxemburg - Servië   1 - 3

    GROEP C :
    Estland - Nederland      0 - 4
    Noord-Ierland - Duitsland    0 - 2

    GROEP D :
    Georgië - Denemarken    0 - 0
    Zwitserland - Gibraltar    4 - 0

    GROEP E :
    Azerbeidzjan - Kroatië     1 - 1
    Hongarije - Slowakije    1 - 2

    GROEP F :
    Spanje - Faeröer Eilanden    4 - 0
    Roemenië - Malta      1 - 0
    Zweden - Noorwegen    1 - 1

    GROEP G :
    Letland - Noord-Macedonië    0 - 2
    Polen - Oostenrijk    0 - 0
    Slovenië - Israël    3 - 2

    GROEP H :
    Albanië - IJsland    4 - 2
    Frankrijk - Andorra    3 - 0
    Moldavië - Turkije    0 - 4

    GROEP I :
    Rusland - Kazachstan    1 - 0
    San Marino - Cyprus      0 - 4
    Schotland - België    0 - 4

    GROEP J :
    Armenië - Bosnië-Herzegovina    4 - 2
    Finland - Italië    1 - 2
    Griekenland - Liechtenstein    1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    23-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 7
    Wedstrijden op donderdag 10, vrijdag 11 en zaterdag 12 oktober 2019

    GROEP A :
    Tsjechië - Engeland   2 - 1
    Montenegro - Bulgarije    0 - 0

    GROEP B :
    Portugal - Luxemburg   3 - 0
    Oekraïne - Litouwen   2 - 0

    GROEP C :
    Wit-Rusland - Estland      0 - 0
    Nederland - Noord-Ierland     3 - 1

    GROEP D :
    Georgië - Ierland    0 - 0
    Denemarken - Zwitserland   1 - 0

    GROEP E :
    Kroatië - Hongarije    3 - 0
    Slowakije - Wales    1 - 1

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Roemenië   0 - 3
    Malta - Zweden    0 - 4
    Noorwegen - Spanje    1 - 1

    GROEP G :
    Oostenrijk - Israël     3 - 1
    Noord-Macedonië - Slovenië    2 - 1
    Letland - Polen    0 - 3

    GROEP H :
    Andorra - Moldavië    1 - 0
    IJsland - Frankrijk   0 - 1
    Turkije - Albanië   1 - 0

    GROEP I :
    Kazachstan - Cyprus    1 - 2
    België - San Marino     9 - 0
    Rusland - Schotland     4 - 0

    GROEP J :
    Bosnië-Herzegovina - Finland    4 - 1
    Italië - Griekenland    2 - 0
    Liechtenstein - Armenië   1 - 1




    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 8
    Wedstrijden op zondag 13, maandag 14 en dinsdag 15 oktober 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Engeland    0 - 6
    Kosovo - Montenegro    2 - 0

    GROEP B :
    Oekraïne - Portugal   2 - 1
    Litouwen - Servië    1 - 2

    GROEP C :
    Wit-Rusland - Nederland     1 - 2
    Estland - Duitsland     0 - 3

    GROEP D :
    Gibraltar - Georgië     2 - 3
    Zwitserland - Ierland    2 - 0

    GROEP E :
    Hongarije - Azerbeidzjan    1 - 0
    Wales - Kroatië     1 - 1

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Malta   1 - 0
    Roemenië - Noorwegen    1 - 1
    Zweden - Spanje    1 - 1

    GROEP G :
    Israël - Letland    3 - 1
    Polen - Noord-Macedonië    2 - 0
    Slovenië - Oostenrijk    0 - 1

    GROEP H :
    Frankrijk - Turkije  1 - 1
    IJsland - Andorra    2 - 0
    Moldavië - Albanië   0 - 4

    GROEP I :
    Kazachstan - België    0 - 2
    Cyprus - Rusland     0 - 5
    Schotland - San Marino    6 - 0

    GROEP J :
    Finland - Armenië    3 - 0
    Griekenland - Bosnië-Herzegovina    2 - 1
    Liechtenstein - Italië    0 - 5

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    22-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 9
    Wedstrijden op donderdag 14, vrijdag 15 en zaterdag 16 november 2019

    GROEP A :
    Tsjechië - Kosovo   2 - 1
    Engeland - Montenegro    7 - 0

    GROEP B :
    Portugal - Litouwen    6 - 0
    Servië - Luxemburg   3 - 2

    GROEP C :
    Duitsland - Wit-Rusland    4 - 0
    Noord-Ierland - Nederland    0 - 0

    GROEP D :
    Denemarken - Gibraltar    6 - 0
    Zwitserland - Georgië   1 - 0

    GROEP E :
    Azerbeidzjan - Wales    0 - 2
    Kroatië - Slowakije    3 - 1

    GROEP F :
    Noorwegen - Faeröer Eilanden   4 - 0
    Roemenië - Zweden   0 - 2
    Spanje - Malta    7 - 0

    GROEP G :
    Slovenië - Letland    1 - 0
    Oostenrijk - Noord-Macedonië     2 - 1
    Israël - Polen    1 - 2

    GROEP H :
    Turkije - IJsland    0 - 0
    Albanië - Andorra    2 - 2
    Frankrijk - Moldavië    2 - 1

    GROEP I :
    Cyprus - Schotland    1 - 2
    Rusland - België    1 - 4
    San Marino - Kazachstan    1 - 3

    GROEP J :
    Armenië - Griekenland    0 - 1
    Finland - Liechtenstein    3 - 0
    Bosnië-Herzegovina - Italië    0 - 3



    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 10
    Wedstrijden op zondag 17, maandag 18 en dinsdag 19 november 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Tsjechië     1 - 0
    Kosovo - Engeland     0 - 4

    GROEP B :
    Luxemburg - Portugal     0 - 2
    Servië - Oekraïne     2 - 2

    GROEP C :
    Duitsland - Noord-Ierland    6 - 1
    Nederland - Estland     5 - 0

    GROEP D :
    Gibraltar - Zwitserland     1 - 6
    Ierland - Denemarken    1 - 1

    GROEP E :
    Slowakije - Azerbeidzjan     2 - 0
    Wales - Hongarije     2 - 0

    GROEP F :
    Malta - Noorwegen    1 - 2
    Spanje - Roemenië    5 - 0
    Zweden - Faeröer Eilanden    3 - 0

    GROEP G :
    Noord-Macedonië - Israël     1 - 0
    Letland - Oostenrijk    2 - 0
    Polen - Slovenië     3 - 2

    GROEP H :
    Albanië - Frankrijk     0 - 2
    Andorra - Turkije     0 - 2
    Moldavië - IJsland     1 - 2

    GROEP I :
    België - Cyprus     6 - 1
    San Marino - Rusland      0 - 5
    Schotland - Kazachstan    3 - 1

    GROEP J :
    Griekenland - Finland     2 - 1
    Italië - Armenië     9 - 1
    Liechtenstein - Bosnië-Herzegovina   0 - 3



    Play Off's Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020
    Op het EK 2020 zullen 24 landen strijden om de titel 'beste ploeg van Europa'.
    De beste twee ploegen van elke poule plaatsen zich voor het EK.
    De overige vier plaatsen kunnen in de play-off's verdiend worden.
    Zestien landen hebben zich al verzekerd van een eventuele plek in de play off's,
    dankzij de prestaties in de Nations League. Die zestien teams zijn de winnaars
    van alle poules in de Nations League. Als één van die groepswinnaars zich via de
    EK-kwalificatie voor de eindronde plaatst, gaat het ticket voor de play-off's 
    naar het land dat daarna het beste presteerde in dezelfde sectie van de Nations League.
    Op 22 november werd geloot voor de play off's. Die play off's werden in maart 2020 uitgesteld
    en verplaatst naar oktober en november 2020.
    A.
    IJsland - Roemenië   2 - 1
    Bulgarije - Hongarije   1 - 3

    Hongarije - IJsland   2 - 1
    B.
    Bosnië-Herzegovina - Noord-Ierland   1 - 1  n.v. - pen  3 - 4
    Slowakije - Ierland   0 - 0  n.v. -  pen  4 - 2

    Noord-Ierland - Slowakije   1 - 2  n.v.
    C :
    Schotland - Israël   0 - 0  n.v. - pen  5 - 3
    Noorwegen - Servië   1 - 2  n.v.

    Servië - Schotland   1 - 1  n.v.  -  pen  4 - 5


    D :
    Georgië - Wit-Rusland   1 - 0
    Noord-Macedonië - Kosovo   2 - 1

    Georgië - Noord-Macedonië   0 - 1


    Het EK van 2020 werd naar 2021 uitgesteld.
    Het tornooi zal in twaalf verschillende steden in Europa afgewerkt worden.
    Dat zijn Amsterdam (Nederland), Bakoe (Azerbeidzjan), Bilboa (Spanje), Boekarest (Roemenië),
    Boedapest (Hongarije), Kopenhagen (Denemarken), Dublin (Ierland), Glasgow (Schotland),
    Londen (Engeland), München (Duitsland), Rome (Italië) en Sint-Petersburg (Rusland).
    Niet in België dus.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    21-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Loting EK-voorronde EURO 2020
    Loting EK-voorronde - EURO 2020

    File:UEFA Euro 2020 Logo.svg

    Groepsindelingen voorronde EURO 2020:

    Groep A :
    Engeland - Tsjechië - Bulgarije - Montenegro
    Groep B :
    Portugal - Oekraïne - Servië - Litouwen - Luxemburg
    Groep C :
    Nederland - Duitsland - Noord-Ierland - Estland - Wit-Rusland
    Groep D :
    Zwitserland - Denemarken - Ierland - Georgië - Gibraltar
    Groep E :
    Kroatië - Wales - Slowakije - Hongarije - Azerbeidzjan
    Groep F :
    Spanje - Zweden - Noorwegen - Roemenië - Faeröer - Malta
    Groep G :
    Polen - Oostenrijk - Israël - Slovenië - Macedonië - Letland
    Groep H :
    Frankrijk - IJsland - Turkije - Albanië - Moldavië - Andorra
    Groep I :
    België - Rusland - Schotland - Cyprus - Kazachstan - San Marino
    Groep J :
    Italië - Bosnië-Herzegovina - Finland - Griekenland - Armenië - Liechtenstein

    De kwalificaties vonden plaats tussen 21 maart en 19 november 2019.
    De eerste twee landen uit elke poule plaatsten zich voor de eindronde van het EK.
    Wedstrijdschema Rode Duivels :
    donderdag 21 maart om 20.45 uur : België - Rusland   3 - 1
    zondag 24 maart om 20.45 uur : Cyprus - België    0 - 2
    zaterdag 8 juni om 20.45 uur : België - Kazachstan   3 - 0
    dinsdag 11 juni om 20.45 uur : België - Schotland    3 - 0
    vrijdag 6 september om 20.45 uur : San Marino - België   0 - 4
    maandag 9 september om 20.45 uur : Schotland - België   0 - 4
    donderdag 10 oktober om 20.45 uur : België - San Marino    9 - 0
    zondag 13 oktober om 15 uur : Kazachstan - België    0 - 2
    zaterdag 16 november om 18 uur : Rusland - België   1 - 4
    dinsdag 19 november om 20.45 uur : België - Cyprus   6 - 1

    Vriendschappelijke duels :
    Oefenstage in Qatar : Omwille van het coronavirus werd de stage afgelast.
    vrijdag 27 maart : België - Portugal   AFGELAST 
    maandag 30 maart : België - Zwitserland    AFGELAST



    De eindronde, waarvan loting op 30 november 2019 om 18 uur, zal plaatsvinden van 12 juni tot 12 juli 2020
    in twaalf stadions over heel Europa.
    De openingswedstrijd wordt in het Stadio Olimpico in Rome gespeeld en de finale op Wembley in Londen.
    Andere stadions waar de wedstrijden zullen plaatsvinden zijn:
    Johan Cruijff Arena in Amsterdam, Allianz Arena in München, Aviva Stadium in Dublin,
    Krestovskistadion in Sint-Petersburg,  Olympisch stadion in Bakoe, Ferenc Puskasstadion in Boedapest,
    Arena Nationala in Boekarest, San Mamès in Bilbao, Hampden Park in Glasgow en Parken in Kopenhagen.
    In België zullen er geen wedstrijden gespeeld worden.
    Afbeeldingsresultaat voor schema euro 2020

    Op zondag 2 december 2018 om 12 uur vond in de Ierse hoofdstad Dublin de loting plaats voor de
    kwalificatiewedstrijden van EURO 2020.
    De Rode Duivels zaten in pot 1 samen met Zwitserland, Portugal, Nederland, Engeland, Spanje,
    Frankrijk, Italië, Kroatië en Polen.

    File:UEFA Euro 2020 Logo.svg


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    10-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijden eersteklassers
    Oefenwedstrijden eersteklassers
    KSV Oudenaarde oefende op 29 juni tegen RSC Anderlecht 

    Als voorbereiding op het voetbalseizoen 2019-2020 werkten alle eersteklassers volgend oefenprogramma af :

    21 juni :
    RC Gent - AA Gent    0 - 2

    22 juni :
    Zelzate - AA Gent   0 - 4
    SV Kortrijk - KV Kortrijk   1 - 4
    Herk-de-Stad - Sint-Truiden    2 - 4
    RWD Molenbeek - Anderlecht   0 - 1
    GR Katelijne - KV Mechelen   0 - 10

    23 juni :
    Brasschaat - Antwerp   0 - 3
    Heist - Club Brugge   1 - 9
    Dottignies - Moeskroen   0 - 3

    25 juni :
    Sparta Petegem - Zulte Waregem   1 - 0

    26 juni :
    RSC Brainois - Standard   0 - 5
    RWD Molenbeek - Cercle Brugge   0 - 0
    KSK Heist - Antwerp   0 - 3
    Eppegem - KV Mechelen   2 - 4
    Zwevezele - KV Oostende   0 - 3
    Oudenaarde - Moeskroen   0 - 4
    Tessenderlo - Sint-Truiden   1 - 3

    28 juni :
    Merelbeke - AA Gent   1 - 6
    Harelbeke - KV Kortrijk   0 - 3

    29 juni :
    Dikkelvenne - AA Gent   0 - 6
    Termien - RC Genk   1 - 5
    Zwevezele - KV Kortrijk   1 - 2
    Oudenaarde - Anderlecht   0 - 6
    Torhout - Club Brugge   1 - 7
    Tessenderlo - KV Mechelen   0 - 3
    Namur - Standard   1 - 6
    Zulte Waregem - OH Leuven   1 - 3
    Cercle Brugge - KV Oostende   1 - 1

    30 juni :
    Waasland-Beveren - Maccabi Haifa   0 - 3
    KFC Uerdingen - Antwerp    1 - 1

    1 juli :
    Honved Boedapest - Moeskroen   1 - 1

    2 juli :
    Sint-Truiden - Maccabi Haifa   0 - 0
    SV Meppen - Antwerp    2 - 2

    3 juli :
    Heracles Almelo - Club Brugge   0 - 1
    Bregel - RC Genk   1 - 10
    Standard - Sonderjyske    1 - 1
    Cercle Brugge - Zulte Waregem   2 - 3
    KSK Heist - KV Mechelen   0 - 0
    Melsele - Waasland-Beveren   0 - 7
    La Louvière-Centre - Charleroi   0 - 2

    4 juli :
    KV Kortrijk - OH Leuven   2 - 0
    VVV-Venlo - Sint-Truiden   3 - 3

    6 juli :
    Ajax - Anderlecht   5 - 2
    Willem II - KV Oostende   2 - 1
    AZ - Club Brugge   5 - 2
    AA Gent - Aris   3 - 0
    Antwerp - Madgdeburg    1 - 1
    Beringen - RC Genk    0 - 12
    Viktoria Keulen - Eupen   1 - 1
    KV Kortrijk - Valenciennes   1 - 1
    Cercle Brugge - Monaco   1 - 4
    OH Leuven - KV Mechelen    4 - 4
    Deinze - Zulte Waregem   0 - 2

    7 juli :
    Moeskroen - Sigma Olomouc   2 - 0

    10 juli :
    Sint-Truiden - RC Lens   1 - 2
    OH Leuven - Eupen   2 - 2
    Waasland-Beveren - Lommel    3 - 1
    Benfica - Anderlecht   1 - 2
    Antwerp - Lokomotiva Zagreb   2 - 0

    12 juli :
    Club Brugge - Lokomotiva Zagreb   1 - 1
    RKC Waalwijk - KV Mechelen   3 - 1
    ADO Den Haag - KV Kortrijk   0 - 0

    13 juli :
    AZ - Anderlecht   2 - 0
    NAC Breda - KV Kortrijk   2 - 1
    Antwerp - Valenciennes    0 - 0
    Leverkusen - Eupen   3 - 4
    Standard - Strasbourg   0 - 2
    Uerdingen - Charleroi   1 - 2
    Sint-Truiden - AA Gent   4 - 2
    Cercle Brugge - RC Lens   1 - 1
    Zulte Waregem - Lokeren   2 - 2
    Heerenveen - KV Mechelen   2 - 2
    KV Oostende - Moeskroen   0 - 4

    14 juli :
    RC Genk - Lokomotiva Zagreb   3 - 0

    15 juli :
    Club Brugge - Union   3 - 2

    16 juli :
    Metz - Charleroi   2 - 1
    Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 1
    Raeren-Eynatten - Eupen   1 - 7

    17 juli :
    Sint-Truiden - Lommel   1 - 2
    RC Lens - Waasland-Beveren   3 - 0
    AA Gent - AZ   2 - 0
    Standard - MVV Maastricht   3 - 3
    Moeskroen - Roeselare   1 - 1
    Anderlecht - OFI Kreta   0 - 1

    19 juli :
    Auxerre - Cercle Brugge   1 - 0
    Eupen - OFI Kreta   3 - 1
    Club Brugge - Sporting Lissabon   2 - 2  (4-3 n.p.)
    Roeselare - KV Kortrijk   4 - 1
    Antoinien - Moeskroen   0 - 12

    20 juli :
    Hamburger SV - Anderlecht   2 - 2
    AZ - KV Oostende   0 - 1   ( stopgezet na 57' door hevige regenval )
    KV Kortrijk - Excelsior   4 - 0
    Zulte Waregem - Willem II   1 - 1
    Waasland-Beveren - Union    1 - 3
    Stade Reims - AA Gent    1 - 1

    SUPERCUP :
    RC Genk - KV Mechelen   3 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL seizoen 2019 - 2020

    REEKSINDELING NATIONAAL - VOETBALSEIZOEN 2019-2020

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE

    Anderlecht - Antwerp - Cercle Brugge - Club Brugge - Charleroi - Eupen -
    KRC Genk - AA Gent - KV Kortrijk - Moeskroen - KV Oostende - Sint-Truiden -  
    Standard de Liège - Waasland-Beveren - Zulte Waregem en KV Mechelen  

    EERSTE KLASSE B  PROXIMUS LEAGUE :

    Beerschot-Wilrijk - Lokeren - Lommel - Oud-Heverlee Leuven -  
    Roeselare - Union St-Gilloise - Virton en Westerlo


    EERSTE AMATEURKLASSE :

    Tessenderlo - Deinze - Lierse-Kempenzonen - Rupel-Boom - FC Luik - 
    Seraing - RWD Molenbeek - Dender - KSK Heist - Chalelet-Farciennes -
    Dessel Sport - Patro Eisden - La Louvière-Centre - Tubeke 
    Sint-Eloois-Winkel en Visé


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :

    KSV Oudenaarde - KSK Ronse - Menen - RC Gent - Westhoek -
    Knokke - VW Hamme - Mandel United Inzegem-Ingelmunster -
    Harelbeke - Merelbeke - Sparta Petegem - Temse - Zwevezele 
    Dikkelvenne - Sint-Niklaas en Gullegem

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :

    Berchem Sport - Cappellen - Eendracht Aalst - Tienen - Duffel -
    Bocholt - Wijgmaal - Hoogstraten - Vosselaar - Hasselt -
    Londerzeel - Diegem - Geel - Spouwen-Mopertingen -  
    Pepingen-Halle en Hades Hasselt

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :

    Hamoir - Franc Borains - Rebecquoise - FC Tilleur - RAAL La Louvière -
    Durbuy - Meux - Couvin-Mariembourg - Waremme - Solières - Acren-Lessines -
    Stockay-Warfusée - Namur Fosses-La-Ville - Walhain - Onhaye en Verlaine


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : 

    Wetteren - Bornem - Torhout - Ninove - Wolvertem-Merchtem - Melsele -
    Jong Lede - Zelzate - Eppegem - Wingene - Olsa Brakel - Lochristi -
    Oostnieuwkerke - Stekene - Lebbeke en Overijse

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :

    Lyra-Lierse Berlaar - Turnhout - Bilzen-Waltwilder - Beringen -
    City Pirates Antwerpen - Zwarte Leeuw - Sint-Lenaarts - Witgoor Dessel -
    Esperanza Pelt - Wellen - Betekom - Houtvenne - Heur Tongeren 
    Helson Helchteren - Termien en Linden

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :

    Ostiches-Ath - Kosova Schaerbeek - RSD Jette - Walhain -
    Pont-a-Celles Buzet - Albert Quevy-Mons - Wavre Sports -
    Léopold FC - RFC Tournai - Ganshoren - Stade Brainois -
    Manageoise - RCS Brainois - Saint-Ghislain Tertre Hautrage -
    Symphorinois en Gosselies Sports

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :

    Ciney - Oppagne-Wéris - Habay-La-Neuve - Aischoise - Herstal -
    Richelle - Mormont - Sprimont - Spy - Huy - Jodoigne -
    Meix-Dt-Virton - Aywaille - Warnant - Raeren-Eynatten en Rochefort


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (45 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    08-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
    REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN - VOETBALSEIZOEN 2019-2020

    Lochristi stijgt, als winnaar van de interprovinciale eindronde, naar de derde amateurklasse.
    Hierdoor stijgt één ploeg extra per reeks. Berlare stijgt naar eerste provinciale, 
    DKW Evergem naar tweede en Moorsel naar derde. (reeksen zijn aangepast)


    EERSTE PROVINCIALE :

    Adegem - Aalter - Mariakerke - Berlare - Haasdonk - Kruibeke - Zele - Dendermonde -
    HO Kalken - Latem - Jong Zulte - Bambrugge - Elene-Grotenberge - Denderhoutem -
    Voorde Appelterre en KVV Ardennen

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sint-Laureins - 
    Maldegem - Kleit - Meetjesland - Lembeke - Assenede -
    Sleidinge - Evergem Center - Belzele - Lovendegem - Zomergem - Ursel -
    Bellem - Merendree - Drongen en DKW Evergem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Zeveren - 
    Machelen - Nokere-Kruishoutem - Kluisbergen Sportief - Gavere-Asper -
    Munkzwalm - Windeke - Sottegem - Geraardsbergen - Winnik - Meerbeke - 
    Nederhasselt - Denderleeuw - Burst - Borsbeke en Poesele

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Kieldrecht - 
    YB Beveren - Vrasene - Bazel - Sinaai - Sp. Waasmunster -
    Zaffelare - Doorslaar - Heikant - Grembergen - Buggenhout - Sint-Gillis -
    Gijzel-Oosterzele - Schoonaarde - Meldert en Edeboys

    DERDE PROVINCIALE A :

    Watervliet - 
    Boekhoute - Donk - Waarschoot - FC Destelbergen - Ertvelde -
    Sint-Kruis-Winkel - Wachtebeke - Zaffelare B - Lochristi B - Beervelde -
    Oostakker - Muide Gent - Hansbeke - Maria-Aalter en Vinkt

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Denijs - 
    VC Zwijnaarde - HT Zwijnaarde - De Pinte - Melsen - Bottelare -
    Moortsele - VSV Gent - Heusden - Nazareth-Eke - Laarne-Kalken - Massemen -
    Serskamp-Schellebelle - Smetlede - Houtem en Oudegem

    DERDE PROVINCIALE C :

    KFC Kluisbergen - 
    Maarkedal - Sparta Wortegem - Petegem Schelde - Bevere -
    Horebeke - Boekel - Eine - Zingem - Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B -
    Olsene - Oudenhove - Velzeke - Elene-Grotenberge B en Sottegem B

    DERDE PROVINCIALE D :

    Everbeek - 
    Deftinge - Moerbeke-Geraardsbergen - Zandbergen - Sint-Antelinks -
    Herzele-Ressegem - Aaigem - Haaltert - Mere - Doggen Erembodegem - SK Erembodegem -
    Baardegem - Herdersem - Hofstade - Gijzegem - Bonanza en Moorsel

    DERDE PROVINCIALE E :

    Klinge - 
    Meerdonk - Kallo - Melsele B - Kemzeke - Sint-Pauwels - SK Gerda -
    WB Sint-Niklaas - SKB Sint-Niklaas - Moerbeke - Eksaarde - Zele B -
    Hamme-Zogge - Robur - Opdorp en Lebbeke B

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Middelburg - Kaprijke-Bentille - Bassevelde - Balgerhoeke - Knesselare -
    Vinderhoute - Avrasya Gent - Rooigem - Sint-Amandsberg - VS Destelbergen -
    Lotenhulle - Vinkt B - Ooidonck-Leerne - 9000 Gent en VSV Gent B

    VIERDE PROVINCIALE B :

    KFC Kluisbergen B - Bevere B - Volkegem - Mater - Boekel B - Michelbeke -
    Strijpen - Velzeke B - Munkzwalm B - Eine B - Zingem B - Nazareth-Eke B -
    Sp. Petegem B - Zevergem en Ophasselt B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Volkegem B - 
    Zegelsem - Opbrakel - Jong Geraardsbergen - Oudenhove B - 
    Michelbeke B - Sint-Goriks - Bonanza B - Ophasselt - Idegem - Winnik B -
    Neigem - Sint-Antelinks B - Okegem en Kerksken

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Oranje Blauw Lebbeke - Wichelen - Serskamp-Schellebelle B - HO Kalken B -
    Heusden B - Cercle Melle - Tenstar Melle - Dampoort Gent - SK Merelbeke -
    Gijzel-Oosterzele B - Windeke B - Bavegem - Vlierzele en Nieuwerkerken

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - 
    Sint-Gillis-Waas - Hoogeinde - Bosdam Beveren -
    Haasdonk B - PD Kruibeke - Rupelmonde - Tielrode - Sombeke -
    SVH Waasmunster - Daknam - Sp. Waasmunster B - Doorslaar B -
    Baasrode en Overmere

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (95 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    07-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
    REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN - VOETBALSEIZOEN 2019-2020

    In West-Vlaanderen zakt per reeks nog één ploeg.
    URSL Visé won de eindronde tweede amateurklasse en daardoor is Oostkamp het kind van de rekening.
    Oostkamp zakt naar eerste provinciale, Deerlijk naar tweede, Oudenburg naar derde en 
    Oostrozebeke naar vierde provinciale. (reeksen zijn aangepast)

    EERSTE PROVINCIALE :

    Anzegem - 
    Blankenberge - Poperinge - WS Lauwe - RC Lauwe - Dadizele -
    Vlamertinge - Zedelgem - RC Waregem - Oostduinkerke - Boezinge - 
    Wielsbeke - Varsenare - Wevelgem - Wervik en Oostkamp


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    VV Tielt - 
    Diksmuide - Eernegem - De Haan - Veldegem - Jabbeke -
    Lichtervelde - Bredene - Heist - Meulebeke - Damme - Kortemark -
    Nieuwpoort - Snaaskerke - Kanegem en Merkem


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - 
    Geluwe - Moorslede - KVK Avelgem - Zwevegem - Zonnebeke -
    Beveren-Leie - Otegem - De Ruiter Roeselare - Rumbeke - Moen - Heestert -
    Nieuwkerke - Club Roeselare - Comines-Warneton en Deerlijk


    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - 
    De Panne - Koekelare - Houthulst - Beselare - Staden - Geluveld -
    Dikkebus - Proven - Westrozebeke - Keiem - Ploegsteert - Brielen - 
    Diksmuide B - Zarren en Passendale

    DERDE PROVINCIALE B :

    Gistel - 
    Beernem - Lissewege - Moerkerke - Lombardsijde - Ichtegem -
    Zwevezele B - Loppem - Jong Male - Daring Brugge - SK Torhout -
    Spermalie-Middelkerke - Sint-Kruis - Sint-Joris - HO Oedelem en Oudenburg

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele - 
    Wevelgem B - KSV Kortrijk - Ardooie - Dosko Beveren - Gits - Heule -
    Lendelede - Hooglede - Emelgem-Kachtem - Ingooigem - Ledegem - Bissegem -
    Dottignies B - Aalbeke - Izegem-Ingelmunster B en Aarsele


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Veurne B - 
    Nieuwpoort B - Coxyde - Adinkerke - Kortemark B -
    Jonkershove - Westende - Alveringem - Lo-Reninge - Handzame -
    Langemark-Poelkapelle - Bulskamp - Houthulst B - Nieuwkapelle
    en De Panne B

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine - 
    Ruddervoorde - Zandvoorde - Beernem B - Pittem - Doomkerke -
    Ruiselede - Aartrijke - Hertsberge - E. Brugge - Zerkegem - Steenbrugge -
    Dudzele - Westkapelle en Dentergem

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Marke - Rekkem - Desselgem - Stasegem - Anzegem B - Wielsbeke B -
    Wikings Kortrijk - Jong Vijve - Jong Helkijn - Kuurne - Bellegem - Hulste -
    Avelgem B - RC Waregem B - SV Ingelmunster en Oostrozebeke

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Poperinge B - Vlamertinge B - Ledegem B - Sint-Eloois-Winkel B - Voormezele -
    Kruiseke - Dadizele B - Westouter - Hollebeke - Zillebeke - Vleteren -
    Elverdinge - Moorsele B - Houthem en Reningelst


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (59 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit was het voetbalseizoen 2018-2019

    Elf trainersontslagen, de malaise van Anderlecht en Lokeren en de euforie van  
    RC Genk en KV Mechelen

    Het voetbalseizoen 2018-2019 behoort tot het verleden dus tijd voor wat cijfers: 
    RC Genk is als landskampioen rechtstreeks geplaatst voor de groepsfase van de Champions League.
    Club Brugge mag als tweede aantreden in de derde voorronde van de Champions League, bij verlies wordt het opgevangen 
    in de groepsfases van de Europa League.
    Standard, nummer drie, mag naar de groepsfases van de Europa League
    Nummer vier Antwerp mag aantreden in de derde voorronde van de Europa League.
    Ook nummer vijf AA Gent kan aantreden in de tweede voorronde van de Europa League.
    KV Mechelen, die de Beker won, mag Europees niet aantreden.
    Voor nummer zes Anderlecht en ook Charleroi (winnaar play off 2) is er geen plaats in Europa.

    De ontslagen trainers:
    Dit seizoen moesten elf voetbaltrainers in eerste klasse vroegtijdig hun koffers pakken: 
    Frank Defays (Moeskroen), Yves Vanderhaeghe (AA Gent), Peter Maes en Trond Sollied (Lokeren), 
    Yannick Ferrera (Waasland-Beveren), Glenn De Boeck (KV Kortrijk), Hein Vanhaezbrouck en Fred Rutten (Anderlecht), 
    Gert Verheyen en Hugo Broos (KV Oostende) en Laurent Guyot (Cercle Brugge).  
    Opmerkelijk is dat clubs als Lokeren, Oostende en Anderlecht dit seizoen drie verschillende trainers hadden.

    Trainerscarrousel draait ....
    Ondertussen is de trainerscarrousel op gang gekomen voor volgend seizoen: 
    Philippe Clement verlaat Genk voor Club Brugge, Ivan Leko (Club Brugge) trekt naar Al Ain, 
    Vincent Kompany wordt speler/trainer van Anderlecht, Felice Mazzu verlaat Charleroi voor RC Genk. 
    Karim Belhocine, het afgelopen seizoen twee maal interim-coach bij Anderlecht, wordt coach van Charleroi. 
    Ook Eupen moest op zoek naar een nieuwe trainer. De Fransman Claude Makélé werd  
    door de Spanjaard Benat San José vervangen.

    Een paar weetjes :  
    KRC Genk pakt zijn vierde landstitel. 
    Lokeren degradeert na 23 jaar uit eerste klasse.  
    Anderlecht haalt voor het eerst in 56 jaar geen Europees voetbal. 
    Club Brugge kon na 21 jaar nog eens winnen op Anderlecht.

    Euforie of een nachtmerrie ? 
    KV Mechelen is dit seizoen kampioen in eerste klasse B en won ook nog eens de Beker van België.  
    De euforie kon zich niet volledig doorzetten naar volgend seizoen toe.  
    KV Mechelen mag promoveren maar er mag van de UEFA geen Europees voetbal gespeeld worden. 
    Beerschot blijft dus in 1B en Lokeren wordt, na degradatie, tegenstander van de ratten volgend seizoen.

    Wie speelt een trapje hoger ? 
    Virton, kampioen in eerste amateurklasse, speelt volgend seizoen in eerste klasse B, Tubeke maakt de omgekeerde beweging. 
    Sint-Eloois-Winkel, Patro Eisden, La Louvière en Visé mogen volgend seizoen aantreden in eerste amateurklasse. 
    Oudenaarde, Geel, Aalst en Knokke zakken naar tweede amateurklasse.

    Stijgers naar tweede amateurklasse zijn: Merelbeke, Zwevezele, Tienen, Pepingen-Halle, Namen,
    Verlaine, Onhaye en Stockay-Warfusée,

    Clubs die stijgen uit het provinciaal voetbal naar de nationale reeksen zijn: 
    Ninove, Lochristi, Oostnieuwkerke, Beringen, Witgoor Dessel, Diest, Linden, Schaarbeek, 
    Jodoigne, Gosselies, Saint-Ghislain, Spy, Raeren-Eynatten en Habay-La-Neuve.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FINALES en HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
    UEFA NATIONS LEAGUE


    Nederland, Zwitserland, Portugal en Engeland nemen deel aan de halve finales van de eerste editie
    van de UEFA NATIONS LEAGUE.


    HALVE FINALES :

    Woensdag 5 juni 20.45 uur 
    Portugal - Zwitserland    3 - 1

    Donderdag 6 juni 20.45 uur 
    Nederland - Engeland   3 - 1 n.v.

    DERDE en VIERDE PLAATS :

    Zondag 9 juni 15 uur 
    Zwitserland - Engeland   0 - 0 n.v.  pen  5 - 6

    FINALE :

    Zondag 9 juni 20.45 uur
    Portugal - Nederland   1 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    03-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daar komt de zomer van 2021 .....

    EURO 2020 werd EURO 2021 
    Het Europees Kampioenschap voetbal 'EURO 2020'
    werd omwille van corona verplaatst naar de zomer van 2021.
    De openingswedstrijd wordt op vrijdag 11 juni
    in Rome gespeeld en één maand later kennen we
    in Londen de Europese kampioen op zondag 11 juli 2021 
    Voor deze editie van het EK voetbal zijn er meerdere 
    gaststeden zoals: Amsterdam, Londen, Rome, München, 
    Glasgow, Bilbao, Bakoe, Boedapest, Dublin, Sint-Petersburg
    en Boekarest.
    Wedstrijden Rode Duivels :
    zaterdag 12 juni (Sint-Petersburg) : België - Rusland
    donderdag 17 juni (Kopenhagen) : Denemarken - België
    maandag 21 juni (Sint-Petersburg) Finland - België

    Oefenprogramma KSV Oudenaarde


    Als voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen zal 
    KSV Oudenaarde volgend oefenprogramma afwerken: 
    Oudenaarde - Moeskroen   0 - 4
    Oudenaarde - Anderlecht   0 - 6
    Oudenaarde - Ronse   2 - 1
    Oudenaarde - Beloften AA Gent   2 - 3

    Voetbalseizoen 2019-2020


    De start van het voetbalseizoen 2019-2020 is een feit. 
    In het weekend van 14 maart komt er een einde aan de 
    reguliere competitie. De play off's zullen van start gaan 
    in het weekend van 4 april en zullen na tien speeldagen 
    eindigen op zondag 24 mei. De finale van play off 2 zal 
    dit seizoen plaatsvinden op 28 mei. De winnaar van dit duel 
    zal drie dagen later, op 31 mei, spelen voor een Europees 
    ticket tegen de nummer vier van play off 1. 
    Play off 2 zal dit seizoen niet met 12 maar met 16 ploegen 
    gespeeld worden. De nummers 7 tot 16 uit 1A en de nummers 
    1 tot 6 uit 1B. Deze ploegen zullen ingedeeld worden in  
    vier poules van vier. Opmerkelijk is dat de degradant uit 1A en 
    de kampioen uit 1B op die manier ook kans kan maken op  
    Europees voetbal. Play off 3 uit 1B zal enkel met de  
    nummers 7 en 8 gespeeld worden vanaf dit seizoen.  
    Croky Cup 
    De eersteklassers maken hun intrede in de Croky Cup vanaf    
    de zesde ronde. Die wedstrijden zullen op 24, 25 en 26    
    september afgewerkt worden. De 1/8 finales zullen op   
    3,4 en 5 december en de 1/4 finales op 17, 18 en 19 december   
    gespeeld worden. De heenwedstrijden van de halve finales    
    staan op 22 of 23 januari op de voetbalkalender en de   
    terugwedstrijden twee weken later. De finale van de Croky Cup   
    zal op zaterdag 21 of zondag 22 maart in het    
    Koning Boudewijnstadion in Brussel gespeeld worden.

    Sculptour 2019


    Ook deze zomer toont de Kwaremontse galerij Beukenhof 
    met Sculptour 2019 een mooie verzameling van moderne 
    Europese beeldhouwkunst. Het is dit jaar al de 19de 
    editie van wat in zijn genre een vaste waarde geworden is. 
    Naast werk van de al vroeger aanwezige beeldhouwers zijn 
    er dit jaar ook 21 nieuwkomers. Deze expositie vindt  
    plaats in de 3,5 hectare grote tuin van Lieve en  
    Piet Willequet in de Ronde van Vlaanderenstraat te  
    Kluisbergen-Kwaremont. De  beelden-tentoonstelling is  
    open op zaterdag-, zon- en feestdagen van 14 tot 19 uur 
     of op afspraak en loopt de ganse zomer tot 22 september.  
    Inkom €5. Meer info : www.beukenhof.be 

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    Plan Bier in de Vlaamse Ardennen


    Hou je ook van een lekker biertje na een stevige  
    wandeling of fietstocht ? De gloednieuwe bierkaart  
     'Plan Bier' verzamelt 8 brouwerijen en bijna 100   
    bieren in de Vlaamse Ardennen. Bovendien krijg je een  
     uitgebreid overzicht van de beste, charmantste en   
    gezelligste cafés in Vlaanderens mooiste landschap   
    en zijn alle leuke stops makkelijk bereikbaar met drie  
     kant-en-klare wandelingen en vier ontspannende  
     fietsroutes. www.planbier.be

    Zomerse beiaardconcerten in Oudenaarde


    Tijdens de zomermaanden hoort men van op één van     
    de vele gezellige terrasjes in Oudenaarde de beiaard spelen. 
    De beiaard in de Sint-Walburgakerk is de oudste van      
    het land en bestaat uit 49 klokken. Het hele jaar 
    door zijn er op zondag beiaardconcerten van 12 tot 13 uur. 
    Tijdens de maanden juli en augustus concerteert     
    stadsbeiaardier Lode Schynkel of een gastmuzikant      
    ook op donderdagavond van 20.30 uur tot 21.30 uur.      
    Iedere donderdagvoormiddag, tijdens de wekelijkse     
    marktdag, weerklinkt het automatisch beiaardspel     
    van 10 uur tot 11 uur. 

    Oudenaarde : De fietsstad !


    Oudenaarde wil de stad en haar deelgemeenten uitbouwen tot 
    'de fietsstad van de streek'. Deze doelstelling is opgenomen 
    in het meerjarenplan van de stad. Los van de aankomst 
    van 'Vlaanderens Mooiste', besteedde Oudenaarde in het 
    verleden al heel wat aandacht aan functioneel fietsverkeer 
    en aan de uitbouw van een degelijk fietspaden-netwerk. 
    Het resultaat is de fietskaart, een gratis kaart met de beste 
    fietsverbindingen. Ook de recreatieve fietser wordt verwend 
    in Oudenaarde. Fietsen in de streek van De Ronde is het 
    geliefkoosde terrein van duizenden wielertoeristen. 
    De routes gaan van 42 tot 181 kilometer. Ook mountainbikers 
    komen aan hun trekken in de talrijke bossen en velden. 
    Voor al dit fietsplezier is het Centrum Ronde van Vlaanderen 
    aan de Markt de ideale startplaats. En geef nu zelf toe, 
    wat is er aangenamer om een fietstocht af te sluiten 
     met een Oudenaards biertje op één van de terrasjes  
    op de vernieuwde markt of in de talrijke café's wat  
    de stad van Adriaen Brouwer rijk is.


    Volg vrienden of familie terwijl ze naar hun 
    vakantiebestemming vliegen

    Binnenkort vertrekken ongetwijfeld ook mensen  
    uit je omgeving op vakantie. Via de website 
    www.flightradar24.com kan men het volledige 
     luchtverkeer meevolgen. Thuisblijvers kunnen 
    op deze manier zien wanneer hun vrienden 
    of familie opstijgen of op hun reisbestemming  
    aankomen. Of omgekeerd, wanneer ze het vliegtuig 
    opnieuw huiswaarts nemen. Ook als je aan 
    het genieten bent van de zon en er vliegt een vliegtuig 
    over, kan je via www.flightradar24.com zien 
    wat de bestemming van het toestel is. 
    De applicatie is ook te downloaden voor op je  
    smartphone of tablet.

    Tips voor een veilig barbecue weekend


    Een gezellig feestje aan de BBQ hoeft niet op de  
    spoedafdeling te eindigen. Daarom een paar veilige 
     BBQ-tips : 
    - Plaats de barbecue op een stevige, stabiele,  
    vlakke ondergrond.  
    - Zorg dat de barbecue niet omver gelopen  
    kan worden door spelende kinderen of huisdieren.    
    - Wie bakt is BOB en drinkt dus niet !!    
    - Pas op met licht ontvlambare kleding. In de buurt 
     van een barbecue draag je een speciale  
    barbecueschort en handschoenen. Een zwempak, 
    zwembroek of ontbloot bovenlijf zijn zeker  
    uit den boze. Eet smakelijk !

    Roberto: mooie zomer of niet ?

    Ik vroeg aan Roberto, de weerman van lokale radio Media, 
    of de zomer van 2019 een even goeie zomer als deze van  
    2018 zou worden. 'Er komen heel wat warme dagen  
    deze zomer, zeker en vast' vertelde de 79-jarige    
    inwoner van Elsegem. 'We hebben, met uitzondering  
    van het Paasweekend en het Hemelvaartweekend, bijna  
     niets gehad in de lente. Maar of de zomer van 2019 even  
    warm zal worden als die van 2018 daar vrees ik  
    een beetje voor. Dat was puffen, zweten en  
     blazen hé vorige zomer. 'De zomer van vorig jaar  
    was dezelfde als de zomer van 1976, weet je nog ?   
    De zomer toen Lucien Van Impe de Tour de France won'.   
    'Sindsdien heeft geen enkele Belg de Tour nog gewonnen' 
    aldus Roberto. 

    De zomerhits van .....

    Kent u ze nog de zomerhits van weleer ? 
    1976 : Jesse Green - Nice and slow 
    1980 : Jay and the Americans - Cara Mia 
    1982 : June Lodge - Someone love's you honey 
    1984 : Baltimora - Tarzan boy 
    1988 : Salt 'N' Pepa - Push it 
    1994 : Culture Beat - Mr. Vain 
    1996 : Los Del Rio - Macarena 
    1999 : Lou Bega : Mambo Nr. 5  
    2005 : Belle Perez - Que viva la vida 
    2009 : Pitbull - I know you want me   
    2012 : Gusttavo Lima - Balada  
    2017 : Luis Fonsi feat. Daddy Yankee : Despacito 
    2018 : Alvaro Soler - La cintura 
    2019 : Marco Borsato, Armin Van Buuren en Davine Michel - 
    Hoe het danst




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (199 Stemmen)
    Categorie:info
    02-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019

    KALENDER PLAY OFF'S  VOETBALSEIZOEN 2018-2019

    De kalender voor de play off's uit de Jupiler Pro League werd op maandag 18 maart bekend gemaakt. 
    Op vrijdag 29 maart was Standard - Antwerp de openingsmatch van Play Off 1.
    Op zondag 26 mei werd de laatste wedstrijd van het voetbalseizoen 2018-2019 gespeeld met het laatste Europees ticket als inzet.

    Play Off 1 : 
    Speeldag 1 : 29-30-31 maart 
    Standard - Antwerp    3 - 1
    RC Genk - Anderlecht   3 - 0
    Club Brugge - AA Gent    3 - 0

    Speeldag 2 : 2-3-4 april 
    Antwerp - RC Genk    1 - 0
    AA Gent - Standard    1 - 2
    Anderlecht - Club Brugge   2 - 3

    Speeldag 3 : 6-7-8 april 
    RC Genk - AA Gent    2 - 1
    Anderlecht - Antwerp    1 - 2
    Club Brugge - Standard   4 - 0

    Speeldag 4 : 12-13-14 april 
    Standard - Anderlecht   omgezet in 5 - 0
    AA Gent - Antwerp    1 - 2
    RC Genk - Club Brugge   3 - 1

    Speeldag 5 : 19-21-22 april 
    Standard - RC Genk   1 - 3
    Anderlecht - AA Gent   0 - 0
    Antwerp - Club Brugge    0 - 0

    Speeldag 6 : 26-27-28 april 
    Antwerp - Standard    2 - 1
    AA Gent - RC Genk   0 - 1
    Club Brugge - Anderlecht    1 - 0

    Speeldag 7 : 3-5 mei 
    RC Genk - Antwerp     4 - 0
    Anderlecht - Standard    2 - 1
    AA Gent - Club Brugge   0 - 1

    Speeldag 8 : 10-12 mei 
    Standard - AA Gent    2 - 3
    Antwerp - Anderlecht    1 - 1
    Club Brugge - RC Genk    3 - 2

    Speeldag 9 : 16 mei 
    Anderlecht - RC Genk   1 - 1
    Standard - Club Brugge    2 - 0
    Antwerp - AA Gent     1 - 2

    Speeldag 10 : 19 mei 
    Club Brugge - Antwerp    3 - 2
    AA Gent - Anderlecht    2 - 1
    RC Genk - Standard    0 - 0

    Play Off 2 - A : 
    Speeldag 1 : 30-31 maart 
    KV Oostende - Eupen    1 - 2
    Sint-Truiden - Charleroi   3 - 1
    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    1 - 1

    Speeldag 2 : 3 april 
    Charleroi - KV Oostende   1 - 2
    Beerschot-Wilrijk - Sint-Truiden   1 - 2
    Eupen - Westerlo    0 - 3

    Speeldag 3 : 6-7 april 
    KV Oostende - Beerschot-Wilrijk   2 - 1
    Westerlo - Sint-Truiden    2 - 2
    Eupen - Charleroi    0 - 1

    Speeldag 4 : 13-14 april 
    Beerschot-Wilrijk - Eupen     2 - 0
    Sint-Truiden - KV Oostende    1 - 0
    Charleroi - Westerlo    2 - 0

    Speeldag 5 : 20-22 april 
    Westerlo - KV Oostende   0 - 0
    Eupen - Sint-Truiden     1 - 1
    Charleroi - Beerschot-Wilrijk    4 - 0

    Speeldag 6 : 27-28 april 
    KV Oostende - Charleroi    2 - 2
    Westerlo - Eupen     1 - 0
    Sint-Truiden - Beerschot-Wilrijk    2 - 2

    Speeldag 7 : 4 mei 
    Charleroi - Sint-Truiden    2 - 0
    Eupen - KV Oostende     3 - 2
    Beerschot-Wilrijk - Westerlo    3 - 2

    Speeldag 8 : 11-12 mei 
    Beerschot-Wilrijk - Charleroi    0 - 3
    KV Oostende - Westerlo    0 - 3
    Sint-Truiden - Eupen    2 - 2

    Speeldag 9 : 15 mei 
    KV Oostende - Sint-Truiden    1 - 1
    Westerlo - Charleroi     0 - 2
    Eupen - Beerschot-Wilrijk     1 - 0

    Speeldag 10 : 18 mei 
    Charleroi - Eupen    2 - 0
    Beerschot-Wilrijk - KV Oostende     1 - 2
    Sint-Truiden - Westerlo    2 - 1


    Play Off 2 - B : 
    Speeldag 1 : 30 maart 
    KV Kortrijk - Moeskroen   3 - 1
    Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge    3 - 1
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    0 - 0

    Speeldag 2 : 2 april 
    Cercle Brugge - Zulte Waregem    3 - 3
    Moeskroen - Union Saint-Gilloise   0 - 2
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk   2 - 3

    Speeldag 3 : 5-6 april 
    KV Kortrijk - Zulte Waregem    4 - 2
    Union Saint-Gilloise - Waasland-Beveren    5 - 1
    Moeskroen - Cercle Brugge    2 - 3

    Speeldag 4 : 13 april 
    Zulte Waregem - Moeskroen    2 - 2
    Cercle Brugge - Waasland-Beveren    3 - 2
    KV Kortrijk - Union Saint-Gilloise    0 - 1

    Speeldag 5 : 20-21 april 
    Union Saint-Gilloise - Zulte Waregem    2 - 2
    Cercle Brugge - KV Kortrijk   1 - 2
    Waasland-Beveren - Moeskroen    2 - 1

    Speeldag 6 : 27 april 
    Moeskroen - KV Kortrijk    2 - 3
    Waasland-Beveren - Union Saint-Gilloise    3 - 2
    Zulte Waregem - Cercle Brugge    6 - 2

    Speeldag 7 : 4-5 mei 
    Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise    2 - 3
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren     2 - 1
    Moeskroen - Zulte Waregem   3 - 0

    Speeldag 8 : 11 mei 
    Waasland-Beveren - Cercle Brugge     2 - 1
    Zulte Waregem - KV Kortrijk    0 - 5
    Union Saint-Gilloise - Moeskroen    3 - 3

    Speeldag 9 : 14 mei 
    Union Saint-Gilloise - KV Kortrijk   2 - 0
    Cercle Brugge - Moeskroen   0 - 3
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    0 - 5

    Speeldag 10 : 17 mei
    KV Kortrijk - Cercle Brugge    4 - 0
    Moeskroen - Waasland-Beveren    2 - 4
    Zulte Waregem - Union Saint-Gilloise    2 - 1

    FINALE PLAY OFF 2 : 22 mei
    KV Kortrijk - Charleroi    1 - 2

    EUROPEES TICKET : 26 mei 
    Antwerp - Charleroi    3 - 2


    Kampioen : KRC Genk
    Bekerwinnaar : KV Mechelen*
    Champions League : KRC Genk
    Voorronde Champions League : Club Brugge
    Europa League : Standard
    Voorronde Europa League : Antwerp en AA Gent
    Degradatie : Lokeren
    Promotie : KV Mechelen
    Topschutter : Hamdi Harbaoui - Zulte Waregem - 25 goals
    * Bekerwinnaar KV Mechelen mag niet deelnemen aan de groepsfase van de Europa League n.a.v. de zaak matchfixing.


    Play Off 3 :
    Speeldag 1 : 22-24 maart  
    Lommel - Oud-Heverlee Leuven    0 - 2
    Tubeke - Roeselare    1 - 1

    Speeldag 2 : 29-31 maart 
    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke    0 - 1
    Roeselare - Lommel    0 - 1

    Speeldag 3 : 5-7 april 
    Tubeke - Lommel    1 - 1
    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    2 - 2

    Speeldag 4 : 12-14 april 
    Lommel - Tubeke     3 - 0
    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare   3 - 0

    Speeldag 5 : 19-21 april 
    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven   0 - 3
    Lommel - Roeselare   0 - 1

    Speeldag 6 : 26 april 
    Oud-Heverlee Leuven - Lommel    0 - 1
    Roeselare - Tubeke    4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE

    Wedstrijden zondag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE AMATEURKLASSE - PLAY OFF'S

    SPEELDAG 1 : zaterdag 4 mei

    Tessenderlo - Virton   0 - 2

    Lierse-Kempenzonen - Deinze   4 - 1

    SPEELDAG 2 : zaterdag 11 mei

    Virton - Lierse-Kempenzonen    3 - 1

    Deinze - Tessenderlo     3 - 0

    SPEELDAG 3 : woensdag 15 mei

    Lierse-Kempenzonen - Tessenderlo     2 - 2

    Deinze - Virton    1 - 1

    SPEELDAG 4 : zaterdag 18 mei

    Virton - Deinze     2 - 0

    Tessenderlo - Lierse-Kempenzonen     2 - 4

    SPEELDAG 5 : woensdag 22 mei

    Tessenderlo - Deinze    4 - 1

    Lierse-Kempenzonen - Virton      0 - 4

    SPEELDAG 6 : zaterdag 25 mei

    Virton - Tessenderlo    2 - 2

    Deinze - Lierse-Kempenzonen    2 - 3



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A en B

    EERSTE RONDE : Zondag 12 mei

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - KSK Ronse   0 - 0  n.v. - pen  2 - 4

    Bocholt - Hasselt     3 - 1  na verlengingen

    TWEEDE RONDE : woensdag 15 mei

    RC Gent - KSK Ronse    1 - 2   na verlengingen

    Bocholt - Wijgmaal     0 - 3

    DERDE RONDE : heenwedstrijden zondag 19 mei 

    Intrede KSV Oudenaarde ( eerste amateurklasse )

    KSV Oudenaarde - URSL Visé      3 - 2   

    KSK Ronse - Wijgmaal     0 - 1

    terugwedstrijden zaterdag 25 mei

    URSL Visé - KSV Oudenaarde    6 - 1

    Wijgmaal - KSK Ronse    1 - 2

    Finales op 30 mei

    URSL Visé - Ronse   0 - 1

    KSV Oudenaarde - Wijgmaal   FF   5 - 0

    Finales op 2 juni : URSL Visé stijgt naar eerste amateurklasse

    Ronse - URSL Visé    1 - 2

    Wijgmaal - KSV Oudenaarde   FF   0 - 5

    KSV Oudenaarde zakt zoals eerder geweten naar de tweede amateurklasse. De club heeft alvast een paar  
    verschuivingen aangekondigd. Zo zal Stefan Leleu, na elf jaar trainerschap, de taak van technisch  
    directeur op zich nemen. Stijn Meert, ex-speler van KSV Oudenaarde, Kortrijk, Zulte Waregem  
    Sint-Truiden en Anderlecht, wordt de nieuwe trainer. Luc Tsjoen heeft na 20 jaar voorzitterschap de fakkel  
    doorgeven aan jeugdvoorzitter Kurt Vandeputte. Luc Tsjoen wordt er erevoorzitter en Guido Vandenabeele
    mag zich voortaan vice-voorzitter noemen. We wensen iedereen veel succes in hun nieuwe functie binnen de club.


    TWEEDE AMATEUR ACFF - TOUR FINAL

    EERSTE RONDE : zondag 5 mei

    FC Tilleur - URSL Visé    1 - 7

    Francs Borains - RAAL La Louvière   3 - 1

    TWEEDE RONDE : zondag 12 mei

    Francs Borains - URSL Visé    1 - 2



    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B

    EERSTE RONDE : zondag 12 mei

    Pepingen-Halle - Wetteren    0 - 0 n.v. - pen  3 - 0

    Zwevezele - Sint-Lenaarts     3 - 0

    Lyra-Lierse-Berlaar - Betekom    1 - 0

    Houtvenne - Wingene   1 - 0

    TWEEDE RONDE : zondag 19 mei

    Pepingen-Halle - Houtvenne      3 - 1

    Zwevezele - Lyra-Lierse Berlaar     2 - 0

    Promotie voor de winnaars van de duels uit ronde 2

    DERDE RONDE : zaterdag 25 mei

    Lyra-Lierse Berlaar - Houtvenne    1 - 2

    Voor een eventuele bijkomende stijger


    Dalers : zondag 12 mei

    Oostkamp - Ternesse Wommelgem    2 - 1  na verlengingen


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B :  TOUR FINAL

    EERSTE RONDE : zondag 5 en 12 mei

    Léopold FC - Onhaye      1 - 3

    Givry - Aischoise     5 - 1

    Verlaine - RCS Brainois     2 - 1

    Richelle - RFC Tournai    1 - 3

    TWEEDE RONDE : zondag 12 en zaterdag 18 mei

    Givry - Verlaine    1 - 2

    RFC Tournai - Onhaye    0 - 2


    Dalers : zondag 5 mei

    Oppagne-Wéris - FC Ganshoren       2 - 1


    EINDRONDE INTERPROVINCIAAL - TOUR FINAL INTERPROVINCIAL

    De interprovinciale eindronde ging van start op donderdag 16 mei, laatste wedstrijden op zondag 2 juni.

    VVF :
    REEKS A :
    Speeldag 1 : donderdag 16 mei
    Dadizele - Heikant Berlaar    1 - 3
    Aalter - Park Houthalen     1 - 1

    Speeldag 2 : zondag 19 mei
    Diest - Dadizele    2 - 1
    Heikant Berlaar - Aalter    1 - 3

    Speeldag 3 : donderdag 23 mei
    Aalter - Diest    3 - 3
    Park Houthalen - Heikant Berlaar   2 - 3

    Speeldag 4 : zondag 26 mei
    Dadizele - Aalter     2 - 2
    Diest - Park Houthalen    3 - 0

    Speeldag 5 : donderdag 30 mei
    Park Houthalen - Dadizele    1 - 5
    Heikant-Berlaar - Diest    2 - 1


    REEKS B :
    Speeldag 1 : donderdag 16 mei
    Herk-De-Stad - Zoersel     4 - 0
    RC Lauwe - Lochristi    0 - 3

    Speeldag 2 : zondag 19 mei
    Liedekerke - RC Lauwe     8 - 0
    Lochristi - Herk-De-Stad     2 - 0

    Speeldag 3 : donderdag 23 mei
    Zoersel - Lochristi    1 - 5
    Herk-De-Stad - Liedekerke    0 - 0

    Speeldag 4 : zondag 26 mei
    Liedekerke - Zoersel    6 - 1
    RC Lauwe - Herk-De-Stad    0 - 7

    Speeldag 5 : donderdag 30 mei
    Lochristi - Liedekerke    1 - 0
    Zoersel - RC Lauwe    7 - 1

    FINALE : zondag 2 juni 
    Lochristi - Heikant Berlaar   4 - 0
    Liedekerke - Diest   2 - 3

    ACFF :
    Speeldag 1 : zondag 19 mei
    Fizoise - Ethe Belmont     3 - 3  - pen  4 - 2

    Speeldag 2 : zondag 26 mei
    Rochefort - Kosova Schaerbeek    3 - 5
    Gosselies - Fizoise    1 - 0

    Troosting : zondag 2 juni
    Fizoise - Rochefort    2 - 4


    VVF :
    REEKS A : Limburg, Vlaams Brabant, West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Antwerpen
    REEKS B : Limburg, Vlaams Brabant, West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Antwerpen

    ACFF : Luik, Luxemburg, Namen, Waals Brabant en Henegouwen


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (35 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    30-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    De loting van de provinciale eindronde in Oost-Vlaanderen vond plaats op zaterdag 20 april binnen 
    de accommodatie van de club KFC Wetteren, Massemensesteenweg te Wetteren.

    Wedstrijden op zondag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :
    De eindronde wordt gespeeld met Lochristi, Bambrugge, Zele en Aalter.
    De winnaars nemen deel aan de interprovinciale eindronde.
    zondag 28 april :  heenwedstrijden
    Lochristi - Bambrugge   4 - 0
    Zele - Aalter    1 - 1

    zondag 5 mei : terugwedstrijden
    Bambrugge - Lochristi       0 - 0
    Aalter - Zele    2 - 0

    Aalter en Lochristi spelen verder in de interprovinciale eindronde.
    Zie verder bij EINDRONDE NATIONAAL


    TWEEDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 : zondag 28 april
    Schoonaarde - Meldert    2 - 5
    Berlare - Sleidinge    3 - 1
    Lembeke - Geraardsbergen    3 - 2  na verlengingen
    Zomergem - Haasdonk   1 - 2

    Ronde 2 : zondag 5 mei
    Borsbeke - Haasdonk    2 - 4 na verlengingen
    Vrasene - Munkzwalm     0 - 3
    Meldert - Berlare      1 - 2
    Kleit - Lembeke     0 - 0   na verlengingen - pen   5 - 6

    Ronde 3 : zondag 12 mei
    Haasdonk - Lembeke   2 - 0
    Munkzwalm - Berlare     2 - 3

    FINALE - Ronde 4 : zondag 19 mei
    Haasdonk - Berlare      2 - 0

    Eventuele dalers :
    Sint-Laureins - Meerbeke    0 - 4

    Meerbeke - KV Sint-Gillis     0 - 0  pen  5 - 4

    KV Sint-Gillis - Sint-Laureins    1 - 4



    DERDE PROVINCIALE :
    Ronde 1 : zondag 28 april
    Moerbeke - Melsele B    1 - 2
    Oudegem - Wachtebeke    3 - 0
    Sint-Denijs - Destelbergen   2 - 2  na verlengingen - strafschoppen  7 - 8
    Kallo - Oudenhove    0 - 1

    Ronde 2 : zondag 5 mei
    Belzele - Wortegem    3 - 1
    Nederhasselt - Mere    2 - 0
    Hofstade - Eine      0 - 1
    Melsele B - Ursel     1 - 4
    Houtem - Oudegem    4 - 3   na verlengingen
    Oudenhove - Zingem     5 - 2
    Heusden - Laarne-Kalken     0 - 4
    Destelbergen - DKW Evergem   3 - 4 na verlengingen

    Ronde 3 : zondag 12 mei
    DKW Evergem - Laarne-Kalken    3 - 1
    Oudenhove - Ursel   0 - 2
    Eine - Nederhasselt   1 - 2
    Belzele - Houtem   4 - 2

    FINALE - Ronde 3 : zondag 19 mei
    DKW Evergem - Belzele     1 - 2
    Ursel - Nederhasselt      3 - 2

    Eventuele dalers :
    KFC Kluisbergen - Muide Gent    2 - 1
    KFC Kluisbergen blijft in derde provinciale.

    Muide Gent - Bottelare    2 - 4

    Herzele-Ressegem - Robur B     2 - 2  pen  8 - 9


    VIERDE PROVINCIALE :
    Ronde 1 : zondag 28 april
    Sint-Gillis-Waas - Huise-Ouwegem    1 - 2
    Rupelmonde - Nokere-Kruishoutem B    0 - 2
    Okegem - De Pinte   0 - 1   na verlengingen
    Zele B - Idegem    4 - 2
    Oostakker - OB Lebbeke   3 - 1
    Aaigem - Neigem    4 - 1
    Knesselare - Herdersem    0 - 1
    Kluisbergen Sportief B - Kaprijke-Bentille    6 - 3

    Ronde 2 : zondag 5 mei
    Herdersem - Huise-Ouwegem     2 - 2   na verlengingen - pen 4 - 2
    Kluisbergen Sportief B - Zele B      1 - 5
    Ophasselt - Nokere-Kruishoutem B     0 - 2
    Oostakker - Olsene     1 - 1  na verlengingen - pen 4 - 2
    HO Kalken B - De Pinte     0 - 2
    Aaigem - Moorsel      1 - 0

    Zele B, Nokere-Kruishoutem B, Oostakker, De Pinte en Aaigem stijgen naar
    derde provinciale. Ook Huise-Ouwegem, als beste verliezer, stijgt mee. Ook Olsene zou een vrije plaats in derde innemen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (135 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen



    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    EURO 2021
    Bekijk het speelschema
    EURO 2021 door op 
    onderstaande afbeelding
    te klikken.

    Foto

    WK 2018:  
    Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland
    door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Fandag RSC Anderlecht 2019 - 1

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST WEEK 9 (1-40)
  • PUNTENLIJST WEEK 9 (41-80)
  • PUNTENLIJST WEEK 9 (81-120)

    Foto

    De Ronde van Vlaanderen - zondag 18 oktober 2020
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto


    Voor het negende jaar op rij was
    Oudenaarde de fiere 
    aankomststad
    van 'Vlaanderens Mooiste',
    de Ronde van Vlaanderen.
    Winnaars in Oudenaarde:
    Tom Boonen (2012),
    Fabian 
    Cancellara (2013 en 2014),
    Alexander Kristoff (2015),
    Peter Sagan (2016), Philippe Gilbert (2017), 
    Niki 
    Terpstra (2018), Alberto Bettiol (2019)
    en Mathieu Van Der Poel (2020)
    dompelden de 
    stad Oudenaarde en
    omstreken in de Vlaamse Ardennen
    onder in een geweldige extase.
    Al was de coronaeditie van 2020
    eentje zonder publiek.


    Foto

    2017 - 2018 en 2019 met 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2019 waren er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 104e Ronde van Vlaanderen ging 
    uitzonderlijk door op zondag 18 oktober.
    Deze coronaeditie ging van start in Antwerpen 
    en de finish ligt zeker tot 2023
    in Oudenaarde. Op naar de 105e editie
    volgend jaar terug in april ?

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem. 
    2020 : Geen dorp



    Dries De Bondt is Belgisch kampioen !

    Foto

    Dries De Bondt volgt Tim Merlier op als Belgisch kampioen.
    Hij kroonde zich in Anzegem tot Belgisch kampioen wielrennen 2020.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Julian Alaphilippe Wereldkampioen !

    Foto

    Julian Alaphilippe mag één jaar lang rondrijden in de Regenboogtrui.
    De Fransman werd in Imola (Italië) bekroond
    tot Wereldkampioen wielrennen 2020
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2021 : Leuven (België)
    2022 : Wollongong (Australië)
    2023 : Glasgow (Schotland)
    2024 : Zurich (Zwitserland)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten
  • Yesterdayland
  • Starradio

    Regio Oudenaarde
  • Oudenaarde
  • Kluisbergen
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Maarkedal
  • Zwalm
  • Horebeke
  • Brakel
  • Gavere
  • Kruisem

    Regio Zottegem
  • Zottegem
  • Herzele
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Oosterzele
  • Lierde
  • Ninove
  • Haaltert
  • Erpe-Mere
  • Wetteren
  • Geraardsbergen

    Regio Waregem
  • Waregem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Anzegem
  • Avelgem
  • Zwevegem
  • Spiere-Helkijn
  • Zulte
  • Wielsbeke
  • Kortrijk

    Altijd een bezoekje waard
  • Gent
  • Brugge
  • Breskens
  • Sluis
  • Cadzand
  • Vlissingen
  • Zoutelande
  • Veere
  • Middelburg
  • Sneek

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!