Op maandag vieren we de verjaardag van Rien. Hij is zaterdag 5 jaar geworden. Hip hip hoera! Deze week leren we verder over lekkere vitamientjes, namelijk over groenten.
Deze week leerden we over fruit. Amai, zoveel soorten fruit dat er bestaan. We proefden van al dat lekkere fruit. We bezochten de boomgaard van de pépé en mémé van Matteo. We werden hartelijk ontvangen. Heel erg bedankt hiervoor! We boetseerden fruit, maakten zelf fruitsla, ...
De 2 eerst volgende weken leren we over fruit en groenten. Wie wil mag altijd voorwerpen meebrengen die aansluiten bij het thema. Wat breng ik zeker mee? Op maandag of dinsdag: een tijdschrift: libelle, flair,... Op dinsdag een stuk fruit: appel ,peer, appelsien, ananas, meloen, nectarine,... Woensdag, 25 september is het geen school. Donderdag bezoeken we de boomgaard van de grootouders van Matteo. Dit is alvast iets om naar uit te kijken.
Deze week leerden we over de verkeersregels, verkeersborden,...We maakten ook kennis met OTTO, de octopus. We leerden het straplied. Dit vonden de kinderen de max. We knutselden een mooie trein. We gingen ook een kijkje nemen op straat. Poppenspel met Otto en de klaspoppen was ook superleuk. Vrijdag kwamen we zelfs met de fiets of te voet naar school.
Deze week leren we over het verkeer. Vrijdag is het ook STRAPDAG. We komen met de fiets, te voet,... naar school. We laten de auto zo veel mogelijk thuis die dag. Op vrijdag mogen jullie de fiets meebrengen. We gaan wat behendigheidsoefeningen doen op de speelplaats. Wie materiaal heeft over dit thema ( boekjes, liedjes,...) mag dit altijd meebrengen.
Onze eerste twee weekjes leren we over onze klas. We maken kennis met de verschillende speelwerkplekken. We maken ook allerlei werkjes om in de klas omhoog te hangen. Wat mogen jullie deze week meebrengen? - Een zakdoekdoos - Een A 4 map met brede rug
Welkom iedereen in de 3 de kleuterklas. We zijn nu omgetoverd in de Mickey en Minnie klas. Hier kunnen jullie al onze avonturen volgen. We zijn met 11 kindjes, 6 jongens en 5 meisjes. Veel kijk- en leesplezier!
We zijn in de laatste week van het schooljaar. Amai, wat ging dat snel! Deze week valt er nog heel wat te beleven. Vandaag vieren we de verjaardag van Quinten. Hij wordt in de vakantie 6 jaar. Proficiat! Alle werkjes worden ook vandaag meegegeven. Woensdag is het doorschuifdag. De kindjes van bij mij mogen de sfeer eens gaan opsnuiven bij juf Helga. De kindjes van juf Peggy komen dan bij mij. Donderdag gaan we naar de GORDEL. Vergeet jullie picknick niet en zorg voor gemakkelijke kledij en gemakkelijk schoeisel. Vrijdag sluiten we het schooljaar af met een mooie misviering en de kleuters krijgen nog een leuke attentie als herinnering aan het afgelopen jaar. Vrijdag is de school uit om 12u.