Inhoud blog
  • meer en meer zin om te bewegen
  • hoe is het toch mogelijk
  • terug op dreef
  • the only way is the Sonja Kimpen way
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    willenmaaktgemakkelijk
    de stappen naar een leven zonder rugpijn door gezonder te gaan eten.
    04-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.meer en meer zin om te bewegen
    Hallo,
    Zaterdagavond was het "feestindebuik"
    Een kaasplankspelletjesavond!
    En ik heb er zoooo van genoten.Die paar stukjes overheerlijke kaas en het glaasje wijn.Het was super en weet je ik voelde me helemaal niet schuldig over het "ongezondere" avondmaal.
    Ik had mezelf voorgenomen om er van te genieten omdat ik voor mezelf vond dat ik het had verdiend.
    (ik heb wel geen stukje taart gegeten voor dessert, flinke duim voor mezelf en ook wel voor mijn maatje omdat ze er ook aan kon weerstaan .Ook al had mijn maatje stiekem een taartje gekozen die ze eigenlijk voor haarzelf niet zo lekker vond
    Ondertussen ook terug de weg gevonden naar mijn hometrainer.Vrijdag voor de eerste keer terug een half uurtje gefietst en eigenlijk ging het helemaal niet zo moeilijk als ik had gedacht.
    Mijn rug kloeg ook niet en ik fietste in een half uurtje 13,5 km .
    Daarna wel 3 dagen pijn aan de poep gehad .
    DUS, ..... vandaag een kussentje meegenomen op het zadel.
    Niet zo comfortabel maar toch maar weer in een half uurtje 14,5 km gefietst dus da was al weer beetje beter dan de eerste keer.
    Na mijn tocht voel ik me dan de eerste paar minuten wel een knalrode tomaat en moet ik ff op adem komen maar dit duurt niet zo lang en daarna heb je onmiddellijk de ontlading en de zalige adrenaline die door je lijf stroomt.
    Nu kan ik van die zalige adrenaline die zorgt voor een energieboost geen gebruik maken want ik mag en kan nog niet over de schreef gaan met mijn rug .
    Dus ff kalmpjes nu
    Maar het smaakt zeker en vast naar heeel veeel meer
    groeten isabel

    04-02-2013 om 14:40 geschreven door isabel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs