Rond 11u vertrokken. Het is bewolkt en fris. Na een uurtje komt de zon er door. We stoppen om te eten. Na een half uurtje rijden we terug verder. Het is prachtig weer.
Plotseling verlaat Albert de snelweg en rijdt een parking op. Hij begint in zijn zakken te zoeken. Hij zegt: ik denk dat ik een stommiteit begaan heb. Ik zeg: maar wat is er dan. Ik denk dat ik de sleutels waarmee ik de fietsen heb vastgemaakt, thuis heb laten liggen. Onze fietsen die in de laadruimte staan maken we met een slot vast zodat wanneer er ingebroken wordt, ze de fietsen er niet zomaar kunnen uithalen.
Albert blijft verder zoeken totdat hij uiteindelijk tot de vaststelling komt dat de sleutels netjes op de voorziene plaats liggen. Was dat even schrikken. Als ze nog thuis hadden gelegen hadden we 2 uur terug naar huis kunnen rijden. We stoppen in Trier waar een camperplaats is.
|