/de club van wijze mannen
Foto
Foto

let op Binnenkort!! een ware collumn van wijze 4,hij is hier momenteel druk mee bezig
Rondvraag / Poll
de achtergrond muziek is tijdelijk even afgezet
vind dit prettiger
vind het jammer
heb er nooit op gelet
Bekijk resultaat

Laatste commentaren
  • re (wijze 1)
        op Duidelijk....
  • Hoera 11 jaar de club van wijze mannen ,De club van wijze mannen is opgericht op 14 juli 1996
    Foto
    Handige sites
  • Teletekst
  • routeplanner
  • De telefoongids
  • 18
  • loekie
  • je-echte-leeftijd-weten?
  • verscheur je bekeuring
  • illegale filmpjes zoeken
  • Toplijst-Weblogs-Spaces
  • promotietips
  • misdaad bij jou in de buurt
  • digitale Danny
  • erocasting
  • bonte allegaartje
  • de gave site toplist
  • harm job
  • tip 100 toplist
  • linkelink
  • ouderwets hotmail adres aanvragen

    Foto
    Foto
    spelletjes
  • 4 op een rij
  • galgje
  • Archief per jaar
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • -0001
  • flessen post
  • de club van wijze mannen
    (nieuw)tjes
    09-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.iPod vat vlam in broekzak
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    iPod vat vlam in broekzak
    Bron: Nu.nl
    Gepubliceerd: maandag 8 oktober 2007 @ 18:49
    Niet alleen telefoons kunnen spontaan in brand vliegen, ook iPods blijken spontaan te kunnen ontbranden. Dit werd de Amerikaanse Danny Williams pijnlijk duidelijk, toen zijn anderhalf jaar oude iPod Nano in zijn broekzak spontaan vlam vatte.

    Volgens de Amerikaanse tv-zender Channel 2 was Williams aan het werk in een kiosk op het vliegveld van Atlanta. Plotseling zag hij vuur uit zijn broekzak komen. Het bleek te liggen aan de MP3-speler, die in de fik was gevlogen.

    Waarschijnlijk heeft de lithiumaccu, die de iPod van stroom voorziet, het zaakje in de hens gezet. Hetzelfde type accu heeft ook al diverse laptops in brand doen vliegen.

    Volgens Williams had het een stuk slechter met hem kunnen aflopen, als hij niet een stuk glanzend papier in zijn broekzak had gehad. Het papier heeft hem behoed voor ernstige verwondingen. Hij zegt ook mazzel te hebben gehad dat de bewakers van het vliegveld hem niet hebben gezien. Als die een rokende broekzak hadden gezien, hadden ze hem misschien wel aangezien voor een terrorist.

    William krijgt binnenkort een nieuwe iPod van de firma Apple. Het bedrijf wilde verder geen commentaar geven op de televisiezender

    09-10-2007 om 09:29 een bericht van wijze 1


    05-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweede aarde in de maak
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Tweede aarde in de maak
    AMSTERDAM - Het is niet onwaarschijnlijk dat zich ergens in een uithoek van het heelal een soort nieuwe aarde aan het ontwikkelen is. Dat hebben ruimtewetenschappers ontdekt.

    De omstandigheden op de planeet zijn in ieder geval geschikt om er leven mogelijk te maken. Met behulp van de Spitzer Space Telescope, een infrarood kijkinstrument dat de NASA vier jaar geleden in een baan rond de zon bracht, is in het verafgelegen sterrenstelsel de zeldzame combinatie van factoren ontdekt die de vorming van een planeet zoals de aarde mogelijk maken. Dat schrijft Het Laatste Nieuws.

    Rondom één van de sterren heeft zich een ring van stof gevormd die hoogstwaarschijnlijk gaat samenklitten tot een planeet. Deze ring bevindt zich precies op de juiste afstand om een gematigde temperatuur te creëren, en er is genoeg grondstof aanwezig om het nieuwe hemellichaam ongeveer even groot als Mars te maken. De ster is tussen de 10 en de 16 miljoen jaar jong .

    De stofring bestaat grotendeels uit gesteente en metalen en zou vergelijkbaar zijn met de bestanddelen op aarde. Water lijkt vooralsnog niet aanwezig, maar die materie kan betrokken worden van de iets verder gelegen zone waar ijsvormige nevel is gesignaleerd.

    Heen- en weerreizen tussen de aarde en de nieuwe aarde vergt wel wat tijd. Om er te komen moet een afstand van 424 lichtjaren, ofwel 4.028.000.000.000.000 kilometer afgelegd worden. Voor de duidelijkheid: dat is 25 miljoen keer heen en weer naar Mars.

    05-10-2007 om 23:39 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.(filmpje) vrouwen in het verkeer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Vrouwen botsen anders
    AMSTERDAM - Mannen en vrouwen veroorzaken verschillende auto-ongelukken. Vrouwen rijden vaker fietsers aan lopen deuken op bij het parkeren. Ook van verkeerslichten worden ze een beetje nerveus.

    Mannen nmen teveel risicio en kegelen vaker voetgangers om. Bomen en dieren staan ook hoog op de lijust van de mannelijke bestuurder. Ze zijn over het algemeen veel vaker betrokken bij een frontale botsing dan vrouwen, zo blijkt uit onderzoek van een Engelse autoverzekeraar.

    Maar vrouwen worden weer helemaal kierewiet van de rotonde. Verder verliezen ze vaak hun autosleutels. Zijn ze nog wel in het bezit van de sleutelbos, dan is de kans groot dat de auto niet op slot zit. Daarom ook wordt bij vrouwen veel vaker wat uit de auto gestolen dan bij mannen.

    Voor het onderzoek van Elephant.co.uk zijn ruim 270.000 schadeclaims van automobilisten bekeken.

    klik op de foto om het filmpje te zien

    05-10-2007 om 09:47 een bericht van wijze 1


    03-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niets te koop met briefje van € 100
    Niets te koop met briefje van € 100
    AMSTERDAM -

    Ik was laatst samen met mijn man in Nederland voor familiebezoek. Verschillende keren ben ik in verlegenheid gebracht doordat men in winkels en op treinstations weigerde mijn briefjes van 100 euro te accepteren.

    Deze briefjes heb ik verkregen bij mijn reisagent in Australië. Banken zijn afwijzend en achterdochtig als ik met zo'n briefje aankom en wisselkantoren berekenen commissie.

    Als er reden tot bezorgdheid is voor valse briefjes moet het toch niet zo moeilijk zijn om mensen die goederen of diensten verkopen erop te wijzen waar ze op moeten letten, anders zullen buitenlandse bezoekers geen geld meer uitgeven in Nederland. De problemen die wij hierbij hebben ondervonden hebben ons doen afzien van bepaalde aankopen en hebben het reizen door een land dat wij graag bezoeken, niet makkelijker gemaakt.

    Mrs. Pamela Tulen, St. Kilda East, Victoria, Australia

    03-10-2007 om 15:03 een bericht van wijze 1


    01-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     

    01-10-2007 om 21:19 een bericht van wijze 2


    29-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huis uitgezet na te luide seks
    Huis uitgezet na te luide seks
    AMSTERDAM - Een 34-jarige Duitse die teveel herrie maakt tijdens de seks, wordt haar huis uitgezet. Alenka S. heeft een brief gekregen waarin de huur wordt opgezegd.

    Volgens de verhuurder is er 'aanhoudend' geklaagd door de directe buren, maar ook door andere omwonenden. Alenka trok net voor de zomer dit jaar in het huis in een dorpje in Beieren. De moeder van twee kinderen van zeven en negen jaar oud betaalde 750 euro voor de flinke woning.

    'Het kan best zijn dat ik soms iets teveel herrie maakte', erkent ze tegenover Bild. Maar dat een paar huizen verderop ook geklaagd zou zijn, vindt ze ongeloofwaardig. 'Ik heb hele normale seks met mijn vriend', zegt ze.

    Buurvrouw Rosa lag echter nachten achtereen wakker van het gegil en gekreun naast haar. 'Ongestoord slapen was er niet meer bij'.

    Alenka gaat een rechtszaak aanspannen tegen de verhuurder, maar is al wel zelf verhuisd. De buren bemoeiden zich volgens haar teveel met haar levensstijl. Het nieuwe appartement heeft veel dikkere muren, zo laat ze Bild weten..
    
  Huis uitgezet na te luide seks

    29-09-2007 om 08:47 een bericht van wijze 1


    27-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Man bijt hond eh agent
    Man bijt agent 
     Bron: EnDanDit
    Gepubliceerd: donderdag 27 september 2007 @ 14:00
    Gisteren heeft een agressieve Friese automobilist een hap uit een agent zijn hand genomen. De man had eerder al met een andere automobilist ruzie om een botsing die de twee hadden.

    Normaal zou je denken dat wanneer twee mensen een botsing krijgen dat ze het fatsoenlijk oplossen. Deze Fries deed dit niet, en werd gelijk agressief. De agent die even later aankwam werd gelijk uitgescholden en geduwd. De politieman pakte de boze man vast, maar dat had hij beter niet kunnen doen. De Fries liet zijn tanden goed zien, en beet de agent een stuk uit zijn hand.

    De bijter kreeg een flinke wolk pepperspray in zijn gezicht en kon vervolgens zo meegenomen worden naar het bureau. De beste man was achteraf niet in het bezit van een rijbewijs.

    27-09-2007 om 22:03 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Na klap verlost van kleurenblindheid
    Na klap verlost van kleurenblindheid
     Bron: Leeuwarder Courant
    Gepubliceerd: woensdag 26 september 2007 @ 17:30
    Zijn hele leven was hij al kleurenblind. Maar na een klap tegen zijn hoofd heeft de 65-jarige Auke van der Lune alle kleuren weer op een rijtje.

    Door een heetgebakerde foutparkeerder kreeg de man een klap tegen zijn hoofd. In eerste instantie had Auke het helemaal niet door dat zijn auto voor hem van kleur verschoten was. Pas tijdens de autorit werd het allemaal duidelijk. "Ik zag het aan het plaatsnaambord van Sneek. Dat was blauw! In mijn onnozelheid vroeg ik nog aan mijn bijrijders of de gemeente het bord overgeschilderd had. Ze snapten niet wat ik hiermee bedoelde.". De artsen spreken over een "zeer bijzonder geval".
     

    27-09-2007 om 09:49 een bericht van wijze 1


    24-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.filmpje (dit moet je gezien hebben)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Zweeds belmeisje kotst live op tv
     Bron: Dag
    Gepubliceerd: maandag 24 september 2007 @ 10:04
    Een belspeldame in Zweden is tijdens het presenteren letterlijk over haar nek gegaan. Net nadat een beller een antwoord gaf op een vraag kotste presentatrice Eva Nazemson een flinke straal haar slokdarm uit.

    Even verlaat ze de set maar al snel is ze weer terug. Naar verluidt vertelt ze de kijkers dat ze ongesteld is en dat op live-tv van alles kan gebeuren

    klik op de foto om het filmpje te bekijken

    24-09-2007 om 16:39 een bericht van wijze 1


    21-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Amerikaan steelt kunstgebit
    Amerikaan steelt kunstgebit
    Bron: Nu.nl
    Gepubliceerd: vrijdag 21 september 2007 @ 21:12
    Een man uit de Amerikaanse staat Indiana is aangeklaagd wegens diefstal van een kunstgebit na een vechtpartij. De 62-jarige man kan een celstraf van twee tot acht jaar tegemoet zien als het tot een veroordeling komt.

    De man is aangeklaagd na een vechtpartijtje met een 56-jarige man. Deze stond bij de kunstgebitdief in het krijt. Tijdens een ontmoeting in een kroeg gingen beide heren met elkaar op de vuist. De verdachte kreeg echter het gebit van de man te pakken en riep hem de woorden "En die zie je nooit meer terug!" toe.

    De verdachte heeft zich overigens nog niet bij justitie gemeld. Ook van het kunstgebit ontbreekt ieder spoor.

    21-09-2007 om 23:13 een bericht van wijze 1


    20-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zeikstraal
    Bliksem slaat in op penis
    AMSTERDAM - Een Croatische motorrijder moest even stoppen om te plassen. Dat had hij beter niet kunnen doen, omdat het nogal onweerde..

    Ante Djindjic (29) uit Zagreb kan zch niet veel meer herinneren: ,, Het ene moment was ik aan het plassen, daarna lag ik ineens het zienhuis!" Volgens de artsen komt dit door zijn rubberen schoenen. Omdat de elektriciteit door zijn schoenen niet de grond kon bereiken ging het door de straal -en dus de penis- de aarde in, meldt Ananova.

    20-09-2007 om 20:14 een bericht van wijze 1


    19-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.die laat er geen gras over groeien
    Gras groeit op long babymeisje
     Bron: HLN
    Gepubliceerd: woensdag 19 september 2007 @ 21:31
    Chirurgen in China hebben tijdens een operatie op een babymeisje een verbijsterende ontdekking gedaan. Op een van de longen van het kind groeide gras. Aanvankelijk dachten de artsen dat het meisje een longontsteking had. Toen de toestand van de baby niet verbeterde besloten de artsen chirurgisch in te grijpen.

    Op de rechterlong van het meisje troffen ze een stukje gras aan van drie centimeter dat daar groeide. Volgens de ouders van het meisje was het hetzelfde soort als in hun tuin. Een verklaring voor het bizarre voorval is dat het kind graszaadjes heeft ingeademd en dat dat vervolgens gunstige voorwaarden gevonden zou hebben om op haar long tot bloei te komen.

    19-09-2007 om 22:52 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitse politica: Maak huwelijk 7 jaar geldig
    Duitse politica: Maak huwelijk 7 jaar geldig
    BERLIJN - Huwelijken moeten na zeven jaar automatisch worden ontbonden. Dat opmerkelijke voorstel heeft de Duitse politica Gabriele Pauli, kandidate voor het leiderschap van de Beierse partij CSU, woensdag gedaan.

    Pauli wil dat echtgenoot en echtgenote alleen voor de wet getrouwd blijven als ze na zeven jaar opnieuw officieel ja tegen elkaar zeggen. Ze zei de details van het voorstel nog niet te hebben uitgewerkt.

    Pauli, 50 jaar oud en zelf twee keer gescheiden, maakt met haar voorstel geen nieuwe vrienden binnen de conservatieve, katholieke CSU.

    De partijleden stemmen op 29 september over de opvolger van partijleider Edmund Stoiber.

    19-09-2007 om 22:50 een bericht van wijze 1


    11-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hotel verkoopt seksspeeltjes
    Hotel verkoopt seksspeeltjes
    Bron: Telegraaf.nl
    Gepubliceerd: dinsdag 11 september 2007 @ 20:21
     Omdat overnachtingen in hotelkamers eenzaam kunnen zijn en vrouwen de porno op betaalzenders meestal niks vinden, gaat een Deense hotelketen automaten plaatsen met dildo's en andere seksspeeltjes. Zo hebben de dames dus ook wat te doen als ze zich vervelen.

    'Eenzame mannen komen meestal makkelijk aan hun trekken via pornokanalen of met prostituees, maar vrouwen vervelen zich meestal en hebben geen behoefte aan porno op televisie', zegt Allan Sørensen, vertegenwoordiger van International Eroticcenter. Om welk hotel het gaat in Denemarken, is nog niet bekend

    11-09-2007 om 23:36 een bericht van wijze 1


    06-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klaar is Kees (net niet).
    'Mag ik eerst even klaarkomen?'
    AMSTERDAM - Een Amerikaanse man die al masturberend betrapt werd achter een computerscherm op een universiteit, vroeg aan het veiligheidspersoneel of hij eerst mocht klaarkomen.

    De 26-jarige man was op een publieke computer porno aan het downloaden, toen hij op heterdaad werd betrapt. Enkele leden van de security maanden hem aan zijn activiteiten onmiddellijk te staken, waarop de man antwoordde: "Ik ben er bijna, mag ik eerst klaarkomen?" Dat mocht niét, waarna de man door de politie werd ingerekend. Een rechter veroordeelde hem nadien tot zes maanden voorwaardelijk, aldus Het Laatste Nieuws.

    06-09-2007 om 22:43 een bericht van wijze 2


    03-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spoorloos "penis"
    Vrouw vlucht met penis van haar man
    AMSTERDAM - Agenten in Thailand zoeken een vrouw die op een sluwe manier de penis van haar man afhakte. Pornbun Sinthusin (35) betrapte haar man op overspel en nam revanche.

    Aanvankelijk leek het erop dat ze hem zijn misstapje vergeven kon maar dat was slechts schijn. Ze voerde hem dronken, sneed zijn penis af en verdween. " We vonden de penis niet terug in hun appartement. We hebben ook in het toilet gekeken maar ook daar lag het lid niet in", aldus de politie.

    03-09-2007 om 22:46 een bericht van wijze 2


    31-08-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kontshow dik succes
    Kontshow dik succes
    AMSTERDAM - Een wedstrijd van Sloggy wie de mooiste kont heeft, lokt in sommige Europese landen nogal wat kritiek uit. Voorlopig zetten duizenden mensen een foto van hun achterwerk bij de fabrikant online en laten andere hun oordeel vellen. Nederlandse billen doen het voorlopig slecht..

    De Duitse ondergoedfabrikant is met 'show me your Sloggi' een online-competitie gestart. Vrouwen uit 27 landen mogen meedoen. De kijkertjes kunnen een cijfer geven.

    De site is al een paar weken actief, maar in Nederland is er nog geen ruchtbaarheid aan gegeven. Toch hebben al meer dan vijftig Hollandse schonen hun kont ingestuurd.

    De tien mooiste billen van Nederland gaan naar de finale. De winnares krijgt een plek op de nieuwe billboard en een scooter. Ook is een modellencontract te winnen.

    In de internationale top- 5 komen nog geen Hollandse billen voor. De hoogst genoteerde Nederlandse staat met een 7.92 hoog genoteerd.

    Hekkie uit Oude Wetering heeft ook wel zin in een scooter
    Hekkie uit Oude Wetering heeft ook wel zin in een scooter

    31-08-2007 om 00:06 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reuzenspinnenweb Texas een mysterie
    Reuzenspinnenweb Texas een mysterie
    WILLS POINT - Een gigantisch spinnenweb in een natuurpark in het noorden van de Amerikaanse staat Texas stelt insectenkenners voor een raadsel. Het web beslaat enkele bomen, struiken en de grond over een lengte van 180 meter.

    Heb web in het Lake Tawakoni-park was aanvankelijk geheel wit, maar inmiddels is de kleur eerder bruin vanwege de vele muskieten die erin verstrikt zijn geraakt.

    Spinnenexperts hebben verschillende theorieën over het volgens sommigen zeer zeldzame web. Mogelijk is het in elkaar gezet door meerdere sociale spinnen, die met elkaar samenwerken. Ook kan het web het massaproduct zijn van 'solitaire' spinnen die hun omvangrijke weefsels mAPet elkaar hebben verbonden.

    31-08-2007 om 00:03 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Touringcar te water in Rotterdam
    Touringcar te water in Rotterdam
    ROTTERDAM - Rotterdammers moeten verschrikt hebben opgekeken, toen ze donderdagmiddag een volle touringcar zagen drijven in de Maas.

    Gelukkig geen busdrama, maar de nieuwste toeristenattractie in de Maasstad: Splastours. Het spektakel van de nieuwe attractie zit hem in het staartje; met een plons rijdt een amfibiebus, het vervoermiddel van de Splashtours, de Maas in.

    Daarvoor zijn de passagiers langs toeristische plekken in de stad gereden. Na de duik in de rivier vaart de amfibiebus verder langs de skyline.

    De vuurdoop van de 75 minuten durende tour was donderdag. Na een rondrit door de binnenstad van Rotterdam, waarbij de passagiers informatie krijgen over markante plekken en gebouwen van Rotterdam, komt de bus op Katendrecht aan. Daar rijdt de amfibiebus via een speciaal hiervoor gebouwde hellingbaan de Maas in.

    Voorlopig kunnen alleen nog proefvaarten met de amfibiebus worden gemaakt. De verwachting is dat in het najaar iedereen 'het plonsgevoel' kan krijgen.

    De amfibiebus ziet er uit als een normale stadsbus. Vanaf de kade is de aanblik van de gele bus in het water een vreemde gewaarwording. De amfibiebus is speciaal voor de attractie gebouwd. „Op verschillende plaatsen in de wereld worden amfibievoertuigen ingezet als attractie. Dit zijn vaak oude legervoertuigen. Wij hebben er voor gekozen om zelf een voertuig te ontwikkelen dat voldoen aan alle veiligheidsnormen. We gaan natuurlijk wel met een volle bus de Maas in”. In het voertuig is plek voor bijna vijftig personen.

    ANP

    31-08-2007 om 00:01 een bericht van wijze 1


    30-08-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Plateauschoen peilt positie prostituee
    Plateauschoen peilt positie prostituee
    NEW YORK - De nieuwste stapper voor het oudste beroep ter wereld. In Amerika ontworpen en volgende maand te bestellen.






    Op het eerste gezicht ziet de hak van de ideale plateauschoen voor prostituees er op afstand nogal bling-bling uit. Met de gekleurde knoppen kan echter een alarm worden aangezet. Dit activeert weer een zendertje dat precies kan doorgeven waar de dame van lichte zeden uithangt.

    Handig voor hulpdiensten en souteneurs.

    De high-tech schoen is ontwerpen door Aphrodite-studio en is voor vrouwen én mannen verkrijgbaar.
    
  Plateauschoen peilt positie prostituee

    30-08-2007 om 10:46 een bericht van wijze 1




    Foto



    Zoeken in blog







    oudjaar 1

    oudjaar 2

    oudjaar 3
































































































    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs