het goede leven
Inhoud blog
  • Mug Cake
  • Pantene Expert Collection Age Defy
  • Douche gels/crèmes van Le Petit Marseillais
  • testen van Le Petit Marseillais
  • Citytrip Valencia, de moeite om te ontdekken
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    27-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de laatste dag
    Vandaag 23 juni 2012 is de laatste dag van onze vakantie in Taba. Onze koffers zijn gepakt, het laatste ontbijt hebben we achter de kiezen. Terug naar het regenweer in België. Blij om onze kids terug te zien, mochten ze erbij geweest zijn had ik zeker nog een week kunnen blijven. Ik heb een fantastische tijd gehad hier in Sinai Bay. We hadden tof gezelschap, de ene al wat leuker dan de andere, maar dat zal altijd wel zo zijn wanneer je met zo'n grote groep op reis gaat.
    Wanneer de bussen die ons naar de luchthaven zullen brengen zijn aangekomen, staat het volledige Club Med team (GO's, koks, medewerkers van de receptie) ons buiten op te wachten om ons uit te zwaaien. Vond ik wel pakkend. Wanneer de koffers zijn ingeladen, is er geen weg terug, we moeten op de bus en die brengt ons naar het vliegveld. Het zit er bijna op, jammer. Onderweg worden we voorbij gestoken door de bestelwagen van het hotel met daarin een parasol en 2 hoge tafeltjes. Dat doet ons denken aan de dag dat we hier toekwamen en dat enkele GO's ons stonden op te wachten aan de luchthaven onder een parasol, aan 2 hoge tafeltjes met onze enveloppen met daarin de labels voor de koffers en onze sleutels van de kamer.
    Op de luchthaven is het nog even wachten tot we het vliegtuig van SN Brussels zien landen met daarin de 2de groep Insiders. Die mogen nu beginnen wat voor hen naar alle waarschijnlijkheid een toffe vakantie zal worden.
    De service van SN Brussels is weer fantastisch, dit vind je op geen enkele charter terug!!
    En dan is het landen in Zaventem, het is hier koud en kil, maar onze kids staan ons op te wachten en dat maakt alles goed.
    Het was een fijne week en dat kunnen ze ons niet meer afpakken!!
    Een dikke merci aan Club Med en The Insiders!!
    Tot de volgende




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 13/04-19/04 2015
  • 27/01-02/02 2014
  • 27/05-02/06 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 09/07-15/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs