Te Aalst werd KEVIN VAN IMPE geboren op 19 april 1981. In 2002 koos de zoon van Frank en de neef van Lucien Van Impe voor een profloopbaan. In 1999 was hij Kampioen van België Tijdrijden bij de juniores. In 2002 won hij zijn eerste profzege te Zele. In 2003 zegevierde hij te Izegem, en won hij de 3de Rit in de Rheinland Pfalz Rundfahrt te Trier. In 2005 won hij de Omloop van het Houtland te Lichtervelde en werd hij 2de in het Kampioenschap van België waar hij nipt verslagen werd door Serge Baguet. In 2006 won hij te Quievrain de 1ste Rit in het Circuit Franco Belge en die zege was meteen goed voor de Eindzege in dat Circuit. Kevin kreeg zijn vuurdoop bij de profs in Parijs - Roubaix 2002 toen hij net nog 20 jaar jong was en was daarmee de jongste deelnemer. Hij blaast vandaag 27 kaarsjes uit.
LUDO JANSSENS werd te Antwerpen geboren op 19 april 1942. - Hij was 5 jaar prof, van 1961 tot 1965, zijn mooiste successen : In 1961 won hij Brussel - Luik en de Druivenkoers te Overijse. In 1962 schreef hij zijn naam op de erelijst van de Brabantse Pijl. Nog dat jaar won hij de 4de Rit in de Ronde van Levante, en de Sluitingsprijs te Putte-Kapellen. In 1963 won hij de Omloop van Limburg, en in 1965 tenslotte zegevierde hij in de GP Denain.
Wijlen MARC DEMEYER werd te Avelgem geboren op 19 april 1950. In 1971 bewees hij bij de Belofte al dat hij uit het goede hout gesneden was door de Ronde van Vlaanderen winnen. In 1972 haalde Briek Schotte hem binnen bij Flandria waar hij in de voormiddag zijn contract tekende, en in de namiddag won hij Dwars door België ! Marc was prof van 1972 tot 1982 en was een brok macht en meesterknecht van Freddy Maertens ! Zijn mooiste zeges uit een pakket van 67 overwinningen : In 1976 won hij Parijs - Roubaix ! Maar laten we in 1972 beginnen, toen won hij Fayt-le-Franc, de GP Isbergues en zoals al gezegd Dwars door België. In 1973 won hij de GP Denain. In 1974 zegevierde hij in Parijs - Brussel, de GP Pino Cerami, de Omloop Leiebochten te Heule, en in de Scheldeprijs te Schoten die hij ook in 1977 nog eens won. In 1975 won hij de Omloop van de Westkust te De Panne, de GP Orchies en Nokere Koerse. In 1976 schreef hij zijn naam op de erelijst van de GP Bank van Roeselare. De Grenzenprijs in Templeuve won hij in 1977 en 1980. In 1979 won hij het Criterium van Aalst, de Kustpijl te Heist, en de Omloop van de Vlasstreek. In 1980 zegevierde hij in de Omloop der Drie Provincies te Avelgem."De reus van Outryve" overleed te Merelbeke op 20 januari 1982 ten gevolgen van een hartstilstand.
In het Spaanse Puenteareas werd wijlen DELIO RODRIGUEZ BARROS geboren op 19 april 1916. Hij was prof van 1936 tot 1948 en wat voor een ? Samen met zijn jongere broers Emilio en Manolo drukte ze hun stempel op het Spaanse wielrennen in de jaren 1940 50. Delio was een geweldige spurter waardoor hij de ritzeges als het waren aan elkaar rijfde. Op zijn palmares, waarvan ik seffens zijn voornaamste zeges probeer mee te geven, staan 137 zeges. In 1940 won hij achtereenvolgens de GP Ciudad de Vigo de GP del Corpus de GP Vizcava en Madrid-Salamanca-Madrid. De Vuelta a Alava won hij in 1940 en 1941. Madrid Valencia schreef hij in 1941 1942 en 1943 op zijn naam. Subida al Naranco won hij in 1941 en in 1943. In 1941 won hij maar liefst 12 Ritten in de Ronde van Spanje, een record dat stand hield tot in 1976 toen onze Freddy Maertens er 13 van maakte ! In de Ronde van zijn land, die hij trouwens in 1945 won, zegevierde hij in totaal in maar liefst 40 ritten !!! Uiteraard is hij daar op heden nog altijd recordhouder mee, voor bijvoorbeeld Rik Van Looy die er 19 won. In 1943 was hij de beste in de GP Catalunya de GP San Juan en in de GP Victoria Manresa. In 1944 en 1945 zegevierde hij in de GP Liberacion en daar ga ik het bij houden. Delio overleed te Vigo op 14 januari 1994.
Te Mere werd wijlen MAURICE MEULEMAN geboren op 18 april 1934. Hij was prof van 1958 tot 1964. Als onafhankelijke won hij de Ronde van Vlaanderen in 1957. Zijn mooiste successen bij de prof dan : In 1958 won hij Schelde-Dender-Leie. In 1959 zegevierde hij in de Elfstendenronde, en won hij te Strijpen, Mere en te Vichte. In 1960 won hij te Meulebeke, te Nederbrakel, te Oostwinkel, te Kortrijk, te Zeebrugge en te Mere. Dat jaar won hij ook nog de 2de Rit in de Tour du Nord. In 1961 schreef hij zijn op de erelijst van Dwars door België, en zegevierde hij nog te Nederbrakel, te O.L.Vrouw Tielt, te Mere en te Anzegem. In 1962 won hij te Fleurus en te Asper. In 1963 won hij de Omloop van Midden-Vlaanderen, en was hij de beste te Meulebeke en te Erembodegem. Maurice overleed te Haaltert op 22 december 1998.
Te Hemiksem werd wijlen WILLY LAUWERS geboren op 17 april 1936. "Rupske" zoals ieder wielerliefhebber hem kende was prof van 1956 tot 1959. Nog voor hij een vergunning had, was hij al een acrobaat op fiets. Een groot palmares heeft hij niet, daar besliste helaas het noodlot over. Bij de amateurs was hij Kampioen van België Ploegkoers in 1955 samen met Tobback. Bij de profs won hij in 1957 de 6-Daagse van Antwerpen samen met R. Arnold en F. Terruzzi. Nog dat jaar won hij te Leuven, Oudenaarde en Moerzeke. In 1958 won hij Hoegaarden - Antwerpen - Hoegaarden en zegevierde hij te Antwerpen, Borgerhout, Beverlo en Hemiksem. Rupske koos echter voor de piste en vooral voor wedstrijden met gangmaking. Op 12 april 1959 overleed hij te Palma de Mallorca. Op de Tirador wielerbaan werd hij na een val nog eens aangereden door de motor van Vicente Ferra, de gangmaker van Gomila. Helaas heeft Willy dit ongeval niet overleefd. Hij was de zoon van Stan Lauwers.