Graag verwijs ik je naar de site waar je me verder kan volgen http://www.cyclingteamgrillhuisje.be
Inhoud blog
  • Tijdgebrek
  • Eerste 2 wedstrijden van het seizoen.
  • Nieuwe bike voor 2010!
  • Op stage naar Lanzarote
  • Hier zijn we dan met een nieuw seizoen.
  • rara deel 3
  • Lotenhulle waod, laatste koers v/h seizoen.
  • Elite z.c. Lotenhulle
  • Tielt Elite zc
  • Aalter Parochianenkoers
  • Landegem waod
  • Lembeke waod
  • Rara deel 2
  • foto's van overwinning te Dikkele
  • Dikkele waod
    Zoeken in blog

    Over mijzelf
    Ik ben Braet Wim, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Wibra.
    Ik ben een man en woon in Lotenhulle (Belgie (o-vl)) en mijn beroep is metaalbewerker.
    Ik ben geboren op 03/08/1966 en ben nu dus 58 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: wielrennen&sport algemeen.
    Meestal koers ik mee met de LFT daar het startuur (14u)past bij mijn weekendwerk en telkens om 18u moet beginnen werken,
    Foto

    Mijn vrouwke Martine

    Foto
    Mijn gezin.
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • LFT
  • WAOD
  • wielerbondvlaanderen
  • cyclo-cross
  • sportvrienden eeklo
  • V W F
  • Bart Bonne
  • Marniek Renier
  • Nico de Baes
  • Cycling Team Grillhuisje
    Foto
    Kurt de Backer
    Foto
    Pieter de Meyer
    Foto
    Kristof Braeckevelt
    Foto
    Peter Hooreweghe
    Foto
    Sven nys met mijn dochter Kérenza.
    Foto
    Kérenza & Ulla Werbrouck
    Wim Braet
    Wie traint, die blijft.
    25-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aarsele lft

    Met 22 B-renners aan de start en het is een heuvelachtig parcour met een mooie klim naar de finish. Het ging er in het begin rustig aan toe. Na een ronde ging Praet Dirk (die ook onze kleuren verdedigde) ervandoor en kreeg snel hulp van C-renner Danny Carette, samen reden bijna 2 ronden aan kop, toen kwamen ze bij ons in actie en Pedro Michels sprong weg waarop ik direct op reageerde en attent meeging kort daarop gevolgd door Kees. Met zijn drieën reden we naar de 2koplopers van de wedstrijd en sloegen daar de handen in elkaar om zo met 5-man weg te rijden van het peloton. Halfweg koers demarreerde Pedro op de klim naar de meet toe en had het in de mot en zat al klaar om  mee te springen, zo splitste de kopgroep maar kort daarop reed Kees toch nog naar ons toe, om zo met 3 de strijd verder te gaan. Er werd mooi rondgedraaid (alhoewel de één wat meer op reserve dan de ander). Toen er nog 4 ronden te gaan waren probeerde Wim er alleen vandoor te gaan maar werd steeds gecounterd door Pedro, dit feit herhaalde zich nog een paar keer. Kees die zich vandaag niet echt top voelde waagde ook zijn poging maar idem dito. In de laatste ronde probeerde ik om juist voor de klim de sprong te wagen maar bleef sportief om de deur niet dicht te gooien aan de meet waar Pedro nog net door kon en zo de zege voor mijn neus weg te kapen. Ik hoop dat bij een volgende kennismaking mijn tegenpartij ook zo sportief blijven want anders zal ik mijn stijl moeten wijzigen.

    Categorie B: ( 22)

    1 Pedro MICHELS

    2 Wim Braet

    3 Frans Van Gorp

    4 Martin Surmont

    5 Ronny Degryse

    6 Jan Vanderstraeten

    7 Dirk Praet

    8 Eddy Gyselinck

    9 Francky Verschueren

    10 Ferdi Geldhof

    11 Dion Soetaert

    12 Bart Proot

    13 Alain De Clercq

    14 Jurgen Tremerie

    15 Henk Descamps

     

    Opgaves:

    Jan De Roo

    Koen Leys

    Steve Meayhaert(DV)

    Filip De Keyser

     



















    25-04-2009 om 00:00 geschreven door wibra  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    22-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Appels waod
    Deze namiddag koers te Appels en start om 15uur. Samen met kees meegereden en het is een lekker weertje. Met een 60-tal renners aan de start. Nu en dan was er eens een poging om te ontsnappen uit de groep maar alles werd steeds herleid naar een nuloperatie.Ikzelf had niet een te best gevoel, bij elke inspanning zat ik meteen abloc dus een slechte dag en moest dus maar op karakter verder koersen, ook dat is koers en afzien.
    Pas in de 3de laatste ronde konden er een 5-tal ontsnappen en die hielden stand tot het eind, bij de groep reed Kees in de voorlaatste ronde weg met nog 2 medevluchters en zo bleef het tot de meet. Ik spurte nog naar ongeveer een 15de plaats algemeen. Toen we na de wedstrijd om de uitslag gingen bleek dat de organisatie de volgorde niet juist konden zien op hun camera vanwege de zon die erin scheen en daar dus stond de een te zeggen"ik ben de zoveelst" en een ander "ik ben zoveelste", en ja het was een warboel en toen ik keek op de lijst stond ik er gewoon niet op. Ne mens rijd dan ne ke de wedstrijd uit op karakter, nouja eer dat ik nu de 15de of de laatste eindig dat maakt mij niet veel uit maar het is altijd jammer als het zo moet eindigen met alle begrip voor de wedstrijdleiding. Heb dus ook maar de uitslag van de 10 eersten hieronder vermeld daar al de rest niet klopte.

    Categorie CD: 1.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. C) 2.Franky Van Oyen (Zulte, winnaar cat. D) 3.Filip Vereecke (C2) 4.Pascal Van De Velde (C3) 5.Philippe Hotome (C4) 6.Peter Mol (C5) 7.Françus Van Gorp (C6) 8.Hans Van Nieuwenhuyse (C7) 9.Jan Van De Velde (C8) 10.Ivan Wulffaert (D2)

    22-04-2009 om 12:11 geschreven door wibra  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oosakker waod

    Vandaag aan de start te Oostakker. Met een mooi zonnetje en strak briesje. Van in de start ging het meteen voluit en ik was meteen attent mee gegaan en met een 7-tal namen we al een redelijke kloof. Er werd slecht maar met 3 rondgedraaid en de andere 4bleven in de wielen hangen, en zo kan het natuurlijk niet gaan en werden we terug gegrepen door de groep. Meteen daarop sprongen er terug 5 weg en ik moest efkes passen van de inspanning voorheen. Maar kort daarop sprong ik toch weg samen met nog 3 andere en we naderden beetje bij beetje op de koplopers. Na een 3-tal ronden zagen we de A&B’s rijden en zagen we ook hoe onze 5 koplopers aansloten in het zog bij die mannen. Die zaten dus in een zetel, ze hoefden maar enkel te volgen mooi uit de wind en wij reden nog wat we konden en kwamen op 50 meter en toen begonnen ze te demarreren bij de A&B’s en misten we net de bus. Het werd voor ons vieren dus een harde wedstrijd om voor het peloton te blijven, we reden ze op ongeveer 1minuut en in de spurt behaalde ik de 2de plaats net achter Philippe Hotome en werd zo nog 5de C. Goede wedstrijd gereden wel jammer dat de A&B’s een beetje roet in het eten gooiden maarja ook dat is koers.

    Categorie CD: 1.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. C) 2.Didier De Lannoy (C2) 3.Marc Borghgraef (Burcht, winnaar cat. D) 4.Hans Verlinden (C3) 5.Danny Van Oyen (D2) 6.Philippe Hotome (C4) 7.Wim Braet (C5) 8.Wim Heyndrickx (C6) 9.Ivan Wulffaert (D3) 10.Alain Goolaerts (C7) 11.Pascal Van De Velde (C8) 12.Martin Surmont (C9) 13.Ko Harms (D4) 14.Rudi Geeraert (C10) 15.Kurt Victor (C11) 16.Keny Wille (D5) 17.Carlo Schollaert (C12) 18.Tommy Heyse (D6) 19.Georges Vergauwe (D7) 20.Eric Slock (C13) 21.Luc D'Hooge (C14) 22.Walter Deschroodere (D8) 23.Luc Erauw (D9) 24.Filip Claeys (C15) 25.Stany Blockx (C16) 26.Frank D'Hooge (C17) 27.Luc Van Dorpe (C18) 28.Peter De Proft (C19) 29.Dirk Mathijs (D10) 30.Ruud Havermans (C20)









    13-04-2009 om 00:00 geschreven door wibra  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lotenhulle lft

    Het is vandaag mooi zonnig weer met wel een stevig briesje. Het is een kort parcour van 3,2km en 20ronden af te leggen. Een licht hellende strook naar de meet toe met de wind in het nadeel. Al na een 500m werd er al een lichte aanval geplaatst waarop ik en Kees eens naar elkaar keken en meteen de leiding over namen en fors doortrokken. Meteen werd er al een mooie kloof gemaakt waarop Patrick Watteny nog net kon aansluiten bij ons en weg waren we met ons drie. We reden goed door en Patrick moest wel nog iets bekomen van zijn inspanning om tot bij ons te geraken maar ik en Kees verstonden elkaar goed er werkten zo goed mogelijk samen om de voorsprong uit te bouwen wat trouwens leek te lukken. Al na een paar ronden haalden we de  groep A-renners in en daar waren er een 6-tal uit ontsnapt waaronder mijn ploeggenoot Wouter Delange. Dus moesten we wel een paar keer van onze tram maken dat ze niet mochten aansluiten want anders reden we misschien de kloof dicht met A-peloton in ons wiel en was Wouter zijn ontsnapping voor niets geweest. Na een paar ronden kwamen plots de A-renners terug aansluiten waarop ik zag dat er een paar B-renners tussen zaten waaronder Martin Surmont en Michel Bultinck. Ik moet zeggen we waren een beetje verwonderd want we dachten dat onze kloof op die mannen groter was dan bleek. Kort daarop sprong Michel weg en ik controleerde en liet Michel wegrijden en kort daarop sprong mijn ploegmaat Martin ook weg, dus wist ik wat te doen door zoveel mogelijk af te stoppen, en ik heb dit dan ook ruim 35km gedaan. Ik heb bijna ruim de helft van de wedstrijd aan kop van het peloton gereden en slaagde in mijn opzet om de mannen vooraan de ruimte te geven om voor de zege te gaan. Vijf ronden voor het einde sprong Kees en die mocht ook gaan van mij daar wij elkaar goed verstonden en de rest die waagde te gaan haalde ik steeds terug. Kees reed nog naar de kop en won nog de wedstrijd(proficiat) voor ploegmaat Martin en Michel. Geert de Maertelaere werd nog knap 4de , ik vijfde en Alain werd nog 12de. Bij de A-renners reed Wouter naar de overwinning het geen ik wel al van te voren had gedacht daar Wouter in goeden doen is de laatste weken. Tijdens de wedstrijd was er wel ergens een valpartij waardoor er een renner moest worden afgevoerd met de ambulance, langs deze weg “spoedig herstel” toegewenst aan de betrokken renner.

    Reeks B:

    1. Frans VANGORP; 2.Martin Surmont ; 3. Michel Bultinck ;4.Geert Demaertelaere ; 5. Wim Braet ; 6. Geert Christiaens; 7. Eddy Nachtergaele; 8. Francky Verschueren; 9. Christ Verroeye; 10. Philippe Sey; 11. Koen Leys; 12. Alain De Clercq; 13. Nico Bryon; 14. Gino Peirs; 15. Danny Popelier; 16. Paul Jonckheere; 17. Eddy Ghyselinck; 18. Filip Dekeyser; 19. Henk Descamps. Aangepaste versie

     

     



















    11-04-2009 om 00:00 geschreven door wibra  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)

    Archief per maand
  • 06-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 02-2008
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Sportieve groet vanuit Vlijmen
  • lekker
  • Regen...
  • een groet vanuit nl
  • proficiat

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Mijn uitslagen.


    2010
    *
    27/03 Meigem lft 5/30
    * 13/03 Oordegem vwf 18/58

    2009
    *10/10 Lotenhulle waod 6de B
    *7/10 Lotenhulle Elite zc opgave
    *1/10 Tielt Elite zc opgave
    *26/09Aalter Parochianenkoers 1ste
    *24/09Landegem waod 9de B
    *21/09 Lembeke waod 14de B
    *14/09 Dikkele waod 1ste plts bij a&b's
    * 12/09 Lotenhulle lft 1ste
    *9/09 Lochristi waod 6de B
    *4/09 Beveren-leie Elite zc 22ste/43
    *31/08Denderwindeke Open 42ste/99
    *29/08Kruishoutem lft 1ste
    *27/08 Ertvelde waod 9de C
    *23/08Maria-Aalter elite z.c. 25ste/73
    *19/08Ruiselede Open 28ste
    *14/08Evergem waod KvB 4de C
    *11/08Lovendegem Elite z.c. 26ste.
    *8/07Meigem lft 1ste
    *7/08Zingem Masters 5de B
    *3/08Destelbergen waod 16de
    *2/08WK ICF Aarselaar 19de/174
    *29/07Deinze Elite z.c. 50ste
    *28/07 Reningelst ploegentijdrit 3de.
    *22/07Deinze Elite z.c. 24ste.
    *18/07Lotenhulle lft 1ste
    *15/07Koekelare ovwf 40ste
    *1/07 Sint-Gillis-Waas waod 25ste.
    *30/06 Zomergem Open, 38ste
    *27/06 Mater lft "Kampioen van Belgie".
    *22/06 Gavere waod 18de
    *20/06 Aarsele lft 1 ste
    * 15/06 Ursel Elite zc opgave
    *10/06 Lotenhulle Elite zc 31ste

    * 5/06 Ertvelde waod 4de
    * 1/06 Lovendegem Elite zc 12de
    * 30/05 Kortemark waod 5de
    * 23/05 Kruishoutem lft 2de
    * 17/05 Halle vwf klassieker, opgave laatste ronde "krampen".
    * 10/05 parochianenkoers Maria-Aalter 2de.
    *9/05 Kruishoutem lft 2de
    * 7/05 Beveren waod "lekke band"
    * 2/05 lft Slypskapelle 1 ste
    * 1/05 waod Zeveneken 6de
    * 25/04 lft Aarsele 2de
    * 18/04 waod Appels 15de
    *13/04 waod Oostakker 5de
    *11/04 lft lotenhulle 5de
    *28/03 lft Meigem 2de.
    *14/03 vwf Haaltert, gevallen.
    *8/03 waod Bazel 5de
    2008
    *18/10 waod Oost-Eeklo 4de
    *11/10 waod Lotenhulle 4de
    *28/09 Parochianenkoers Aalter 2de
    *22/09 waod Lembeke 5de
    *15/09 waod Dikkele 2de
    *13/09 lft Kruishoutem 1ste
    *10/09 waod lochristi 16de
    *5/09 O-VL kampioenschap wielertoeristen waod Dikkelvenne 1ste
    *29/08 Parochianenkoer Ruiselede 11de
    *20/08 Open koers Ruiselede 24ste
    *18/08 waod Oost-Eeklo 2de 
    *15/08 lft Melsen 3de
    *10/08 lft Outrijve 1ste
    *9/08 lft Meigem 3de
    *26/07 waod Oost-Eeklo 6de
    *19/07 lft Poeke 2de
    *5/07 lft Lotenhulle 1ste
    *2/07 ovwf Hansbeke 5de
    *27/06 waod Wachtebeke 19de
    *23/06 waod Gavere 3de
    *21/06 lft Aarsele 2de
    *20/06 Open koers Zomergem 41ste
    *7/06 lft gavere 2de
    *4/06 waod Lochristi 5de
    *30/05 waod Ertvelde 7de
    *13/05 waod Ijzendijke 3de
    *10/05 lft kruishoutem 1ste
    *3/05 parochianenkoers Maria-Aalter 3de
    *26/04 lft 2de
    *19/04 lft 6de
    *5/04 lft 5de
    2007
    *13/10/'07 waod 3de
    *30/09/'07 parochianenkoers Aalter 1ste
    *24/9/'07 waod 6de
    *15/9/'07 lft 3de
    *5/9/'07 waod 6de
    *1/9/'07 lft 2de
    *18/8/'07 lft 5de
    *15/8/'07 lft 1ste
    *11/8/'07parochianenkoers Ruiselede 5de
    *21/7/'07 lft 1ste
    *23/6/'07 lft 2de
    *18/6/'07 waod 13ste
    *9/6/'07 lft 2de
    *1/6/'07 koers op rollen 2de
    *12/5/'07 parochianenkoers Maria-Aalter 6de
    *5/5/'07 lft 1ste
    *28/4/'07 lft 4de
    *7/4/'07 lft 1ste
    *9/9/'06  lft 1ste









    Foto

    Dirk Praet.


    Foto

    Steven Martens
    Foto

    Patrick Watteny.
    Foto

    Bart Bonne.
    Foto

    Geert de Maertelaere.
    Foto

    Martin Surmont
    Foto

    Patrick van Hulle
    Foto

    Stijn Minne

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs