Ik ben Braet Wim, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Wibra.
Ik ben een man en woon in Lotenhulle (Belgie (o-vl)) en mijn beroep is metaalbewerker.
Ik ben geboren op 03/08/1966 en ben nu dus 58 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrennen&sport algemeen.
Meestal koers ik mee met de LFT daar het startuur (14u)past bij mijn weekendwerk en telkens om 18u moet beginnen werken,
Vandaag koers te Lotenhulle. Heb mezelf voorgenomen om niet dezelfde fout te maken zoals vorig jaar, daar ik toen Franky van Oyen volgde van in de start en mee ging met de ontsnapping, het gevolg was dat het voor mij net iets te snel ging en ik mezelf in een mum van tijd opblaasde en de strijd moest staken door opgave. Vandaag idem dito start, zag Franky uit de startblokken gaan en had een déja vu, en te weten dat Franky dit jaar nog een stukje harder rijdt dan vorig jaar. Met een 4-tal gingen ze er vandoor, ook Steven Martens was mee en die bood zijn hulp aan om een bliksemstart te maken en zo te helpen het eerste gat te maken, hij liet zich dan later weer afzakken naar het peleton daar het waarschijnlijk voor hem ook een beetje te snel bleef gaan om zo een koers uit te rijden. Vond het wel een mooi gebaar van hem om van zijn kant zo een handje te helpen bij zijn schoonvader Franky. Bij ons deed er nu en dan eens iemand een poging om te ontsnappen en meestal kon ik dat goed opvangen tot de beslissende mannen één voor één aan de haal gingen sprong ik als laatste nog naar het treintje die wegging van het peleton. We waren met een man of 8 waaronder Patrick van Renterghem, Danny van Oyen,Peter Kerckaert, en de rest kende ik niet. We draaiden goed rond alhoewel er toch een stuk of 2 aan het staartje bleven bengelen zonder mee te draaien. Ik deed mijn werk in de groep en had het met momenten wel wat lastig, maar wat wil als je weet dat ik de nacht ervoor uit ben geweest en me een beetje teveel had laten gaan, maarja het is toch de laatste koers van het jaar voor mij. Na verloop van tijd dubbelden we een groep renners en naar het einde toe het resterende peleton. Die pikten dan aan bij ons groepje en toen we in de laatste ronde richting kerk reden reed ik in 3-de positie van de groep en zag toen Steven aanstalten maken om naar de kop de gaan, ik sprong meteen in zijn wiel en hij trok al van voor de kerk op groot verzet de spurt aan en in de laatste rechte lijn zette hij zich dan opzij en riep mij nog de nodige woorden toe om het gas open te gooien, ik gaf het volle pond en werd nog nipt geklopt aan de meet door Patrick van Renterghem wat ik geen schande vind. Ik was zeer tevreden over mijn wedstrijd en vond het een zeer mooi gebaar van Steven om voor mij de spurt aan te trekken(thxs). Ik werd dus nog knap 3de in mijn reeks en 5de in de totaal uitslag. Mijn gemiddelde snelheid was 41,3 km/u. Franky van Oyen haalde hier vandaag zijn 30ste overwinning van het seizoen binnen, waarvoor proficiat!!(klasbak). Uitslag c&d:
Categorie CD: 1.Franky Van Oyen (Machelen, winnaar cat. C) 2.Walter De Veerman (C2) 3.Patrick Bolssens (Kieldrecht, winnaar cat. D) 4.Patrick Van Renterghem (D2) 5.Wim Braet (C3) 6.Matti De Baat (C4) 7.Danny Van Oyen (D3) 8.Peter Kerckaert (D4) 9.Marc Borghgraef (C5) 10.Filip Vereecke (C6) 11.Ivan Wulffaert (C7) 12.Jean-Paul Maveau (C8) 13.Luc De Muynck (C9) 14.Philippe Hotome (C10) 15.Steven Martens (C11) 16.Noel Timmermans (C12) 17.Serge De Wever (D5) 18.Henri De Decker (D6) 19.Frank Van Haecke (D7) 20.Robert Standaert (D8) 21.Ignace Dierickx (C13) 22.Johan De Becker (D9) 23.Antoin Bryssinck (D10) 24.Koen Vanderbeke (C140) 25.Luc Dierickx (C15) 26.Jan Campe (C16) 27.Eric Slock (D11)
Dinsdag is buizedag. Met een man of 12 vertrokken aan de buize en de groep groeide onderweg snel aan, tot we goed aan kanaal richting deinze reden denk ik dat er toch een man of 30 meereden waaronder Nico Strinx, Nicolas Staelens, Bart van Speybroeck, om er maar een paar op te noemen . En jawel er werd soms hard doorgereden, Steven Martens was niet verlegen om eens de gaskraan open te draaien, en zo prikte er nu en dan eentje terug om de boel draaiende te houden hé. Het leek wel of dat er sommige een laatste stuiptrekking kregen om in schoonheid het seizoen af te sluiten. Enfin het is weer een goede training geweest.
Het was een mooie zonnige dag en dat was boffen, want gans de week regen gehad.Om kwart voor 5 was de start van de parochianenkoers voor geoefenden op een zeer kort (1.2km)en bochtig parcour. Ik vond dat er een sterk deelnemersveld was van 23 renners waarvan ik er een 9-tal kon aanduiden als potentieel winnaar. Deelnemers: - Martens Steven- De Meyer Pieter-Surmont Martin-Braeckevelt Kristof-Hooreweghe Peter-Lanpaert Philip-Steenberghe Marc-Praet Dirk-Braet Wim-Bruggeman Pieter-Pollier Stijn-De Jaeger Bruno-Dierickx Luc-Devreeze Luc-Danneels Bart-Van Hulle Patrick-Roman Dieter-Velge Frederik-Velge Mark-Sucaet Koen-Vanquathem David-Van De Gehuchte Tommy. Bij de start nam ik de kopstart en ging voluit , aan de 3de bocht ging het al meteen mis, ik hoorde wat gerommel achterin en keek na de bocht even om en zag dat Martin Surmont onderuit ging(klapband).Die kerel geeft dit jaar nog niet veel geluk gehad in koers, verdient beter vind ik. Ik ben dan voluit verder gegaan en er was al meteen een kloof waarbij ik er nog 3 meehad. Na een paar ronden waren met een 9-tal renners samen daarbij ook mijn ploegmaat Dirk Praet, en dit was dan al meteen de groep waar de winnaar moest uit komen, want er was al een ruime voorsprong op de rest. Het kopwerk was wel meestal voor dezelfden, wat ik wel kan begrijpen daar er een paar bij waren die redelijk gas hebben moeten geven om tot bij ons te geraken, er zijn natuurlijk ook altijd een paar leeperds bij (dat is koers). Het ging er met momenten hard aan toe, met om beurten een demarage maar niemand kon echt het verschil maken daar het een zeer kort en bochtig parcour was. Ja wie goed kon sturen was vandaag wel in het voordeel, want bij sommige kon je wel zien dat ze wat problemen hadden in de bochten. Het publiek was fantastisch, ik kreeg er een kick van. Ja iedereen had wel zijn supporters daar we allemaal een thuiswedstrijd reden. In de laatste ronde bij het passeren van de brandweerkazerne achteraan ben ik naar de kop gegaan om vervolgens voluit door de bocht te gaan en dan de gaskraan open tot aan de laatste bocht die wel gevaarlijk was met een riooldeksel in het midden en de bocht zelf op een drempel lag. Ik zag dat het goed was en sprinte tot de meet en de buit was binnen. Een groot gejuich van het publiek en toen ik omkeek zag ik kristof Braeckevelt en Robert Standaert als 2de en 3de over de meet komen. Het was een koers die afgesloten werd op het podium de nodige prijzen en een pint bier in de hand(champagne is te duur).