Vandaag genoten van een uitstapje in Gent, gaan shoppen en na een heftig Primarkbezoek in de solden nood aan een drankje..
Altijd leuk, zon, happy people, summer feelings en overal beginnende koppeltjes of koppels die terug naar elkaar proberen te groeien na die deprimerende winter.
Ik kan het niet laten maar ik hou van mensen observeren dan , hun gedrag , hun bedoelingen en telkens kan ik wel uit hun handelingen opmerken of dit een geslaagde date zal zijn or not :-)
Daar zaten ze dan , gewoon te grappig om te zien , het koppel naast onze tafel.
Hij die probeerde te scoren en zij die gewoon zo snel mogelijk weg wou ,
Rondkijkend naar mensen, kijken naar de gsm, al meerdere keren gezegd dat ze straks nog plannen had.
Haar gsm was haar uitweg geworden want dan ineens de sms ....om dan te moeten melden dat je om 17h ergens moet zijn en dat je enorm gehaast bent.
Ze weigert het nieuwe aangeboden drankje, bedankt van op afstand en zegt volgende keer trakteer ik en there she goes .
Is dit typisch vrouwelijk? Ik herkende me er alvast heel hart in.
Soms kan een date zo tegenvallen dat je blij bent single te zijn.
Och ja, mensen leven maar 1 keer en echt de juiste tegenkomen tja gebeurt ook maar 1 keer.
|