We zijn dolgelukkig met onze gezinsuitbreiding. Dit zullen jullie wel merken op bijgaande foto. Van links naar rechts: Ilse met May, Mila in het midden en rechts Eddy met Mylo.
Vandaag hebben onze pupjes kennis gemaakt met hun grote beer. Nu ze 25 dagen oud zijn bekijken we voor het eerst hun karaktertjes. Mylo is duidelijk rustiger dan zijn zusje. Hij slaapt graag op zijn rug met zijn 4 pootjes in de lucht. Af en toe zie je de pootjes bewegen alsof hij zachte dromen heeft. Mylo wordt graag geknuffeld en denkt vooral aan eten. May is wat zenuwachtiger en laat haar graag helpen om over een speelgoedje te klimmen. Als ze wil slapen en ze vindt niet onmiddellijk de juiste plaats laat ze zich goed horen. Als May gegeten heeft speelt ze graag nog even met mama Mila.
Mila verveelt zich en wil een spelletje spelen. Daarom heb ik voor haar een fotopuzzel gemaakt van haar pupjes. Klik op de foto om naar de puzzel te gaan. Sleep met ingedrukte linkermuisknop de stukjes op zijn plaats tot de puzzel is gemaakt. Wie maakt samen met Mila deze puzzel?
Vandaag was een intiem moment met mama Mila en pups een moment dat ik graag met jullie wil delen via bijhorend filmpje. De intense moederliefde van mama Mila is vertederend. Kijk en geniet.
Na 3 weken bekijken we de evolutie van het gewicht: May : van 156 gr naar 800 gr = +644 gr Mylo: van 154 gr naar 815 gr = +661 gr Vandaag op controle geweest bij de dierenarts. Mila is goed hersteld en weegt nu 7,300 Kg Zowel Mila als de pupjes zijn ontwormt. Bij de pupjes zijn de nageltjes geknipt en werden aan een volledig onderzoek onderworpen en zijn met glans geslaagd.
We zijn vandaag is gaan opzoeken wat de puppynamen betekenen. Mylo is een Engelse jongensnaam en betekend " vergevingsgezinde " May is een Schotse meisjesnaam en betekend " parel "
Het knuffeluurtje van Mylo & May word iedere dag wat intenser. Ze geven elkaar wat likjes, bijten in elkaars oortjes en pootjes en vallen dan als 2 engeltjes in slaap
Op 20 april is het zusje van Mila, Joly, bevallen van 7 puppy's. 6 nichtjes en 1 neefje, onze familie word hierdoor veel groter. Dikke likjes en pootjes aan mijn zusje Joly. Proficiat aan Jeannine & Franky
Op 24 april is de mama van Mila, Gypsy, bevallen van 1 pupje. Hoera, het langverwachte broertje voor Mila & Joly is geboren. Ilse & Eddy zeggen dat het een halfbroertje is, maar als ik goed kijk zie ik toch een hele pup. ( rare mensenpraat he ) Dikke likjes en pootjes aan mijn mama Gypsy. Proficiat aan Jeannine & Franky
Op 3 mei is mijn vriendinnetje Hiska bevallen van 4 pupjes. 3 vriendjes en 1 vriendinnetje heb ik er nu bij. Deze puppy's hebben het geluk dat papa Greco en mama Hiska samenwonen en zo liefdevol hun pupjes opvoeden. Dikke likjes en pootjes aan Hiska & Greco. Proficiat aan Rita & Luc
Vandaag maken onze pupjes zich klaar voor het bezoek van morgen. Mylo is al wat zenuwachtig om zijn baasjes te ontmoeten. Onze pupjes willen zich dan ook van hun beste kant laten zien en oefenen alvast met hun beertje.
Hoera, weer goed nieuws. May's oogjes zijn ook open gegaan. Nu kunnen ze elkaar aankijken en zien ze hoe schattig ze zelf wel zijn. Er wordt dan ook heel wat geknuffeld in de werpkist. De volgende 2 foto's zijn dus van May.
Na 2 weken bekijken we de evolutie van het gewicht. May van 156gr naar 580gr = + 424gr (foto met tutje ) Mylo van 154gr naar 585gr = + 431gr (foto met bal )
Hoera, vandaag groot nieuws! Mylo's oogjes zijn opengegaan. Hij kijkt nog een beetje slaperig maar dit is wel heel schattig. Hij verkend dan ook graag zijn wiegje door eerst op het rupsje te kruipen en zo op het beschermplankje en dan maar piepen. Alleen eraf kan hij nog niet en dan moeten wij hem helpen. Om dit bijzondere moment te delen zijn de volgende 3 foto's alleen van Mylo.
Gisteren was er geen foto omdat Eddy in de tuin werkte en bloemetjes heeft geplant. Hij wou ons ook in een potje planten maar wij groeien zo snel dat het potje voor ons toch wat klein was. Poseren voor een foto vonden we wel leuk.
De hondjes hebben van dochter Sanne een dromenvanger gekregen. Zo genieten ze van zoete dromen en kunnen ze flink groeien. Het pupje bij het knuffeltje is Mylo, pupje bij het rupsje is May
Vandaag een feestdag. We mochten net als gisteren buiten ons wiegje op een dekentje spelen met mama. Na enkele minuten werden we moe en gingen we weer slapen. Morgen is rustdag voor mijn baasjes en zal er dus geen nieuwe info verschijnen op deze blog. Tot zaterdag.
Na 7 dagen bekijken we de evolutie van het gewicht. May van 156 gr naar 337 gr = + 181 gr Mylo van 154 gr naar 343 gr = +189 gr Dus op 1 week tijd hun geboortegewicht meer dan verdubbeld.
Vandaag voor de eerste keer buiten ons wiegje gespeeld. We mochten in de woonkamer op een rood dekentje , ongeveer 1 minuut, met onze groene rups spelen. Daarna moesten we terug onder onze warmtelamp zodat we geen kou konden vatten.
De dag is heel rustig begonnen. De eerste activiteit vandaag was dan ook het wegen van de pups. Mila keek toe hoe Ilse één voor één May en Mylo op de weegschaal legden. Zoals je op de foto's kan aflezen, wegen ze bijna evenveel.