Inhoud blog
  • Apple-CEO over de hoge prijzen van de nieuwe iPhones: “iPhone is veel belangrijker geworden in het leven”
  • Belg ligt nauwelijks wakker van privacybescherming
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Blog van WB
    4H 2018-2019
    08-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Apple-CEO over de hoge prijzen van de nieuwe iPhones: “iPhone is veel belangrijker geworden in het leven”

    Prijzen die voor de toptoestellen niet meer onder de 1.000 euro zakken. De nieuwe iPhones zorgden ermee voor een primeur. Voor het duurste toestel moet je al een gemiddeld maandloon neerleggen, maar Tim Cook, CEO van het bedrijf, vindt dat niet meer dan normaal. 

    Na de jaarlijkse keynote van Apple waren er twee grote gespreksonderwerpen: het weinig vernieuwende ontwerp van de nieuwe modellen en de extreem hoge prijzen voor de toptoestellen. Voor de iPhone Xs Max met 512 gigabyte intern geheugen betaal je maar liefst 1.659 euro. Een absoluut record, zelfs voor Apple.

    In een interview met Nikkei Asian Review verklaart CEO Tim Cook waarom de nieuwste iPhones zo duur zijn. “We hebben altijd gedacht dat als je veel waarde en innovatie aanbiedt, er ook een segment van mensen zal zijn dat daarvoor wil betalen. Voor ons is die groep groot genoeg om een stabiele onderneming op te bouwen. De rol van de iPhone in het leven van de mensen is ook veel belangrijker geworden.”

    Toch wil Apple volgens Cook iedereen bedienen. “We begrijpen dat er een breed gamma is aan waar klanten naar op zoek zijn en een even breed gamma aan prijzen die ze willen betalen.”

    Bron:Het nieuwsblad


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 08/10-14/10 2018
  • 17/09-23/09 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs