toestand ongeveer zelfde gebleven. Nog beetje last van de keel, slikken doet beetje pijn. We doen ons best om op gewicht te blijven.
Deze middag even met Dirk op uitstap.
Verder een ontspannen dag, groeten Iwan ---------------------------------------------- Zus Els is nog even voor de middag langs geweest, leuk gebabbeld en toen kwam Dirk me ophalen...
Toch weer goed kunnen lachen deze middag. Altijd fijn om de collega's even terug te zien. Met dank aan Dirk om mij te vervoeren.
Dadelijk komen Jelle en Lies nog even langs, geen tijd om me te vervelen. Leuke afwisselende dag.
Redelijk vandaag, nog beetje last van keel. Gisterenavond nog goed kunnen eten, we zitten terug aan 70 kg.
Verder geen plannen vandaag. Op tijd eten en rusten zeker. Groeten, Iwan ------------------------------------ Goeienavond allemaal,
Niets bijzonder vandaag, heb goed kunnen eten vanmiddag, heb 3-tal telefoontjes gekregen, Eefke, Dirk en de mama, morgen rond de middag met Dirk nog eens langs de collega's
Juist nog even op stap geweest, krant gaan halen, Groeten en tot morgen Iwan
gaat precies iets beter dan gisteren. Gisteravond nog bezoek gehad van Jeroen en daarna Dirk. Ook nog meerdere telefoontjes gekregen. Dat zorgt voor de nodige afleiding en afwisseling, waarvoor dank mensen.
Heb van Frank nog een mooie dia presentatie gekregen, leuk om de dag mee te beginnen, waarvoor dank. (maar het lukt niet ze hier toe te voegen)
Groetjes en tot later, Iwan ------------------------------------------------------------- Goeienavond iedereen,
Vandaag was toch net iets beter dan gisteren. Het gaat weer in de goede richting.
Vandaag bezoek gehad van vader en moeder, gezellig koffie gedronken en de mama had nog verse groente bij.
Weer goed kunnen slapen, verder zo'n beetje 't zelfde als gisteren. Maag doet beetje lastig en vies smaakje in de mond. Het is in ieder geval minder erg dan eerste keer. De eerste week is de moeilijkste en die is woensdag voorbij, dus... We houden ons rustig en wachten geduldig op verbetering.