Ieder jaar weten Anita & Ed ons muzikaal wel te verrassen. Van Wat eten we vandaag via Meer dan een naam hier op de muur naar Chinees Indisch Restaurant ( al meer dan 200000 keer bekeken op You Tube) . Anita & Ed vele generaties zijn er mee opgegroeid. Regelmatig waren ze te horen in het 3FM van Coen & Sander. Maar alle successen wegen niet op tegen de ere titel die Anita & Ed onlangs kregen opgespeld. Zij mogen zich sinds kort Oma & Opa noemen van Jayden. En die titel heeft ertoe bijgedragen dat Anita hiervoor speciaal een tekst heeft geschreven helemaal gericht op op dit heugelijke feit. LIEFDE VOOR DAT KLEINE KIND is de titel en laat in ruim 3 minuten horen wat het doet met dit sympathieke Zeeuwse duo. Tevens is deze single de voorloper van een album die naar verwachting 1 mei zal gaan verschijnen. En 1 mei is de datum waarop een volgend feestelijke moment zal worden gevierd wat dan is het 40 jaar geleden dat Ed zijn muzikale carrière begon. Kijk voor de activiteiten rond het jubileum op facebook of via de site anitaened.nl
Jubileumshow & Albumpresentatie Lytse Hille zeer geslaagd.
26 maart schudde inderdaad het Hart van Friesland en de tegenwoordige woonplaats van Lytse Hille op zijn grondvesten! Naast het 10-jarige jubileum van de zanger, werd ook het nieuwe album gepresenteerd. Samen met duizenden bezoekers en diverse artiesten, waaronder Joey Hartkamp. Jannes, Harten 10, René Karst en vele anderen, werd dit in Drachten gevierd. Het album is geschreven en geproduceerd door Emile Hartkamp. Het album niet alleen in het Nederlands is uitgevoerd, maar ook in Lytses eigen Friese taal. Lytse Hille kijkt op dit moment dankbaar terug naar de afgelopen 10 jaar. Het zijn jaren waarin hij veel heeft geleerd. De zanger heeft het besef gekregen welk een bevoorrecht mens hij is om dit mooie werk, wat als een hobby begonnen is, te mogen doen. Niet veel mensen kunnen dat zeggen. Hille; En dat, lieve mensen, komt mede door jullie. Maar ook door stations als Radio NL, Radio Continu, Omrop Fryslan en vele anderen! Dankzij jullie vertrouwen en steun in mij! Niet alleen als zanger Lytse Hille, maar ook zeker als de mens Hille de Vries. Grote dank daarvoor! En nu op naar de volgende 10 jaar! Die wij hopelijk allemaal in goede gezondheid mogen beleven!
Vorig weekend was in de Ziggo Dome Amsterdam de vierde editie van Holland zingt Hazes met Roxeanne Hazes, André Hazes Jr., Jeroen van der Boom, Danny de Munk, Xander de Buisonjé, Glennis Grace, Peter Beense, Lange Frans, Sjors van der Panne en Jamai! Ook in 2017 komt Holland Zingt Hazes terug in de Ziggo Dome. Na het succes van de afgelopen vier jaar, maakt producent Stage Entertainment bekend dat de Ziggo Dome op 23, 24 en 25 maart 2017 voor het vijfde jaar op rij de deuren opent van de grootste bruine kroeg van Nederland. Later dit jaar wordt de line-up bekend gemaakt. Tickets voor deze jubileumeditie zijn vandaag vanaf 20.00 uur verkrijgbaar via www.hollandzingthazes.nl. Dat Nederland André Hazes in het hart heeft gesloten staat buiten kijf. Met een succesvolle musical, een film en de jaarlijks uitverkochte Holland Zingt Hazes concerten blijft het publiek de volkszanger omarmen. Deze jubileumeditie sluit hier dan ook naadloos op aan. Hazes is en blijft de basis, aldus trotse dochter Roxeanne. We krijgen nog steeds zoveel enthousiaste reacties en het vertrouwen van papas fans dat we nu al vooruit kunnen kijken naar een volgende editie. De komende dagen gaan we er met alle artiesten en natuurlijk het publiek een knalfeest van maken. Hoe fijn is het dan dat we dit feest af kunnen sluiten met: Tot in 2017!. Tickets voor Holland Zingt Hazes 2017 zijn vandaag, vanaf 20.00 uur, verkrijgbaar via www.hollandzingthazes.nl. http://www.stage-entertainment.nl/shows/concert/holland-zingt-hazes/
Het was afgelopen vrijdag 25 jaar geleden dat zanger René Schuurmans en zijn Monic elkaar het ja-woord gaven. De nieuwe single heeft René speciaal voor haar geschreven. Afgelopen week is hij druk in de weer geweest in het prachtige Theater Markant Uden om beelden te schieten voor deze nieuwe single, die Tot het Einde gaat heten. René; Het nummer is speciaal door mij geschreven voor mijn vrouw. Tieners waren we toen we elkaar ontmoetten, nu volwassen met prachtige kinderen. Samen gebikkeld en bergen beklommen. Nu 25 jaar getrouwd, zou het zo weer doen Tot het Einde. De single Tot het einde komt volgende maand uit.