De laatste dag was vol verrassingen. Eerst bezochten we het abdijmuseum. We leerden heel veel over het leven van de monniken. Door zelf opgravingen uit te voeren, ontdekten we dat ze enkel bier dronken en enkel de abt in een doodskist begraven werd. We deden even net alsof we zelf monnik waren door een pij te dragen en heel stil door het museum te wandelen. Dit vonden we heel leuk. De juffen vonden ons heel flink!
Na het middagmaal (spaghetti) vertrokken we richting het strand om er zandkastelen te bouwen. We werkten in groepjes en verdienden de prijs van het grootste, het meest versierde, het schattigste, ... kasteel en voor ons mooi kunstwerk trakteerde het oudercomité ons op een heerlijk ijsje en een rit met de go-cart! Dit was FUN! BEDANKT OUDERCOMITE!!!
Velen van ons zouden graag nog langer willen blijven, maar dit gaan we mama en papa niet aandoen hé.
Morgen zullen we dus onze koffer maken en nog eens lekker eten. Het eten is is hier super lekker. We krijgen er niet genoeg van! We zullen daarom de koks bedanken met een daverend applaus.
Hopelijk verloopt onze busreis vlot want we missen jullie toch ook.
Dikke kussen van jullie kapoenen en groeten van de juffen!
|