MAANDAG
De wereld van Peter is ingestort sinds hij weet dat Trudy een scheve schaats heeft gereden, maar toch wil hij niet meteen beslissingen nemen over zijn huwelijk. Hij eist wel dat Trudy hem vergezelt naar het etentje met Bert en Yasmine. In de Ardennen hebben Bjorn, Maarten en Caro de politie kunnen alarmeren. Hun eerste prioriteit is Veerle uit de grot halen en naar het ziekenhuis overbrengen.
DINSDAG
In de Ardennen is de politie nog altijd op zoek naar Evy en Pierrot, die hopeloos verloren zijn gelopen in de bossen. Veerle wordt ondertussen aan de rug geopereerd, maar er zijn complicaties. Op de terugweg van het restaurant zijn Peter en Bert van de weg gereden. Bert komt er met de schrik en schrammen vanaf, maar Peter ligt in een coma.
WOENSDAG
Elke dag zit Trudy in het ziekenhuis naast het bed van Peter, die nog altijd in een coma ligt. Ze vertelt hem alles wat er reilt en zeilt in de familie in de hoop dat hij zal ontwaken. Bart ziet de toekomst van Van den Bossche Electronics somber in en hij vreest dat Bert een coup zal plegen. Feit is dat hij al op de stoel van Peter zit, tot grote ergernis van Jan. Ook bij Linea Veronica zijn er spanningen, vooral tussen de ontwerpers. Brenda kan de ontvoering niet van zich afzetten en ze sluit zich thuis op.
DONDERDAG
Hoewel de ontvoering goed is afgelopen, groeien Brenda en Bart elke dag meer uit mekaar. Ook Suzy krijgt verwijten naar haar hoofd geslingerd en die doen zeer, vooral omdat ze van Pim komen. Yasmine wordt door Gino onder druk gezet om terug als callgirl aan de slag te gaan. De samenwerking tussen Veronique en Marie-Rose loopt niet van een leien dakje.
VRIJDAG
Jan luistert een vertrouwelijk gesprek af tussen Linda en Leen en schiet in een Franse colère. Sinds de dood van zijn moeder is Pim voortdurend boos. Hij kwetst niet alleen Suzy, maar beledigt ook de Van den Bossches. Bjorn is vastbesloten om voor Veerle te vechten, ook al wil ze hem niet meer zien. Veronique pikt de insinuaties op die Jens over Mario en Trudy vertelt. Mathias komt verrassend uit de hoek bij Marie-Rose.