Een nieuwe maand, een nieuwe start! En uiteraard ook een nieuwe verslaggever. Arne Dumarey kreeg de ingrediënten voorgeschoteld om een mooi receptje te maken. Hij ging aan de slag en bakte er onderstaand tekst van! Om van te smullen? laat het weten door scores in te voegen!
Een spannende dag vandaag voor de klassementspelers. Ondanks een zacht zonnetje en een nog zachter briesje waren de spelers van de top 4 present. De thuisploeg van Vincent en Arne werd bovendien gesteund door een geel spook, dat Ruben bleek te heten. Het dreamteam Koane-Nicolaï zette meteen veel druk op de ketel en kwam al snel 3-0 voor te liggen. Maar dankzij de onzichtbare spelverdeler Ruben kwam de thuisploeg terug tot 5-5. Jammer genoeg ging het spook op dat moment ergens anders gaan spoken. Dankzij een paar knappe plaatsballen van Nicolaï kwam de thuisploeg enkele doelpunten achter te staan, maar dankzij een reeks snelle counters en mooie acties van Vincent werd dit verlies teniet gedaan. Na 8-8 en 9-9 bleef het heel spannend. Maar op dat moment besloten Nicolaï en vooral Koen geen enkele kans meer te laten liggen, zodat ze met enkele gelukkige afstandsschoten uiteindelijk 3 goals kwamen voor te liggen. De stand was nu 14-11 en de thuisploeg besloot tot een tactische wissel, met nu Vincent in het doel. Dit bleek echter een ongelukkige beslissing want bij de eerstvolgende aanval werd verdediger Arne uitgetikt en maakte Nicolaï het mooi af met een van zijn typische plaatsballen.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Dankzij deze overwinning vergroot Nicolaï zijn voorsprong op Vincent met twee punten en voelt Arne zijn hete adem in zijn nek, nu hij twee punten dichterbij komt.
Na de sportieve uitdaging zakten we af naar Tearoom De Golf voor pannenkoeken, frisdrank en een boerke en boerinneke. Daarna wist Koen ons nog iets bij te brengen over poppertjes, een sexuele term die ik hier niet uit de doeken ga doen, maar waar niemand (behalve Koen) ooit al van gehoord heeft.
Je ziet het: je weet niet wat je mist of wat je zou kunnen bijleren! Wees present! Tot volgende week!
|