De 15de speeldag was alweer aangebroken en naar jaarlijkse gewoonte is het tijdens de maand juli een moeilijke opgave om een volwaardig team op het plein te krijgen. Ook deze keer waren er talrijke spelers die verstek moesten geven. Zo misten we nog steeds Tom, die na zijn hoogtestage nog niet was aangesloten bij de groep, is Thomas waarschijnlijk voor de rest van het seizoen out met een blessure, moest Arthur zich van het thuisfront toeleggen op zijn tactische bagage en besloot Pieter, met het oog op de belangrijke KVO - match tegen Genk alsnog forfait te geven.
Vijf sportievelingen waren echter wel op de aftrap. Na een kleine opwarming beslisten Arne en Koen het op te nemen tegen Bart, Dimi en Nicolaï. Door het geringe deelnemersaantal besloten beide ploegen het fair te houden en de tegenstander niet op te rollen door snel gebruik te maken van de ruimte in de rug. Met vlotte combinaties probeerden beide teams de verdediging van de tegenstanders te ontwrichten. Het werd dan ook een match op hoog niveau waarbij de vlotte combinaties en mooie goals niet meer op één hand te tellen waren. Bovendien waren de teams goed aan elkaar gewaagd zodat het zelfs voor de neutrale toeschouwer een aangenaam schouwspel was.
Plotse nieuwkomers werden door Bart vakkundig afgewimpeld met de uitleg: 'We zijn bezig met een interne competitie'. (Hoe geloofwaardig klinkt dat wanneer je drie tegen twee speelt) terwijl de score ondertussen gestaag steeg tot een 8 - 8. De warmte begon echter zijn tol te eisen en de gedachten aan halve liters en ananassapjes deed het team van Koen en Arne alvast een versnelling hoger spelen. Dimi op zijn beurt was helemaal nog niet van plan om te stoppen en probeerde de match dan maar wat te verlengen door onmogelijke missers nog naast de goal of op de keeper te trappen (op zijn Dissa's).
Het mocht echter niet meer baten en met een doorsteekpas zonderde Koen Arne alleen voor de keeper af die beheerst binnen knalde met een 10 - 8 eindstand als gevolg.
Tegen de traditie in eindigden we de avond met een korte stop in het Strandhuis waar we alvast Steven konden strikken voor de komende weken. We kijken alvast naar deze 'kwaliteitsinjectie' uit om ons voetballend niveau naar een nog hogere dimensie te tillen.
Koen 23 Arne 21 Nicolaï 19 Vince 18 Bart 17 Dimi 13 Tom 12 Zander 10 Arthur 9 Toon 7 Thomas 8 Sanne 4 Pieter 4 Katelijne 4 Michiel D 3 Chesney 3 Renaat 3 Stefanie 2 Veerle 2 Ralph 2 Luc 2 Anja 1 Willem 1 Michiel M 1
|