KIJK LINKS VAN DE PAGINA..... DE ALLERLAATSTE NIEUWTJES !!!!!
04-06-2009
Halen Hazard en co de eindronde van het EK?
Halen Hazard en co de eindronde van het EK?
PhotoNews
do 04/06/2009 - 15:24Van vrijdag tot en met woensdag spelen de jonge Rode Duivels een laatste kwalificatietoernooi voor het EK voor -19-jarigen van komende zomer. De bekendste namen in de Belgische selectie zijn Eden Hazard (foto), Christian Benteke en Dimitri Daeseleire.
Kwalificatie EK -19
vrijdag 05/06
Zwitserland - Zweden
16u
België - Ierland
19u
zondag 07/06
Ierland - Zwitserland
16u
België - Zweden
19u
woensdag 10/06
Zweden - Ierland
19u
Zwitserland - België
19u
Het toernooi vindt plaats in Limburg en er wordt gevoetbald in Tessenderlo, Tongeren en Beringen. De groepswinnaar plaatst zich voor de eindronde in Oekraïne, die van 21 juli tot 2 augustus plaatsvindt.
do 04/06/2009 - 13:25Gewezen doelman Francky Vandendriessche verlaat Moeskroen en gaat met Bergen naar de tweede klasse. Hij wordt daar keeperstrainer.
Belga
"Drie weken geleden kreeg ik een telefoontje van trainer Rudy Cossey, met de vraag of ik geïnteresseerd was in de job", zegt Vandendriessche, die ook bij Moeskroen de doelmannen trainde.
"Ik heb even bedenktijd gevraagd omdat het om de tweede klasse gaat, maar de knoop was snel doorgehakt. Ik wil echt mijn schouders zetten onder dit project."
Vandendriessche speelde bij Waregem, Moeskroen en Cercle Brugge. Hij stond één keer onder de lat bij de Rode Duivels en was als derde keeper mee op het WK 2002.
Een Engelse voetbalfan die de kwalificatiewedstrijd van zijn land tegen Kazachstan wilde bijwonen, is in een bar in Kyrgyzstan neergeschoten. Een locale bewoner ergerde zich aan het gezang van hem en zijn vrienden en schoot de man in zijn been.
Het incident vond dinsdag plaats. De man in de bar maande de supporters aan te stoppen met zingen. Toen ze dit niet deden, trok hij zijn pistool en schoot hij de Brit in het been.
De consul die door Engeland is aangesteld werkt momenteel samen met de lokale authoriteiten om de dader te vatten. Het slachtoffer, een dertiger uit Rochdale, is ondertussen terug thuis nadat hij het ziekenhuis mocht verlaten.
De spelerslonen in de Engelse Premier League zijn in het seizoen 2007-2008 gestegen met 23 procent. Dat meldt de Britse krant The Telegraph, die de berekening liet uitvoeren door het accountancybureau Deloitte. In totaal bedragen alle spelerslonen uit de Premier League maar liefst 1,38 miljard euro.
De stijging heeft te maken met een nieuwe deal over de televisierechten, die over drie jaar de clubs 3,1 miljard euro aan inkomsten oplevert.
Ondanks dat de Premier League clubs meer verdienen dan ooit tevoren, slagen ze er moeilijk in om winst te maken. Amper 11 van de 20 ploegen lukte hierin in het seizoen 2007-2008. De winst van alle ploegen samen bedroeg slechts 212 miljoen euro.
De clubs met de grootste loonrekeningen, Chelsea, Manchester United, Arsenal en Liverpool, zijn ook het meest dominant op sportief vlak. Chelsea was de grootste betaler, met een totale loonrekening van 200 miljoen euro, 59 miljoen euro meer dan Man U.
Vandaag brengen we een filmpje uit de oude doos dat op de lachspieren werkt. Jean-Marie Pfaff geeft op een complexloze manier, na een wedstrijd waarin hij zich ontpopte tot volksheld, een legendarisch interview met een Duitse journalist.
Sinds oktober 2008 is Bob Peeters voetballer af. Door een aanslepende blessure aan de achillespees werd zijn contract bij Lierse in onderling overleg verbroken. De boomlange spits is niet bij de pakken blijven zitten, en zegt concrete plannen te hebben voor volgend seizoen.
"Laat het duidelijk zijn dat ik ergens als trainer aan de slag wil gaan", begint Peeters zijn verhaal tegen Voetbalbelgië. "Ik ben gesprekken aan het voeren, maar kan daar niet meer over vertellen. Mogelijk is alles op korte termijn uitgeklaard, maar het kan ook iets langer aanslepen."
De gewezen aanvaller van Lierse, Roda JC, Vitesse, Millwall en RC Genk volgt al enkele jaren een trainerscursus. "Ik heb net mijn derde jaar achter de rug en begin nu aan de UEFA A-opleiding. Maar om mijn Pro License diploma te halen heb ik twee jaar ervaring nodig. Die ervaring wil ik zo snel mogelijk ergens opdoen. Ik voel me terug als een voetballer van achttien jaar die alles nog moet bewijzen."
Een groot deel van zijn carrière bracht Bob Peeters door bij Lierse. Tussen 1992 en 1997 en vanaf 2006 tot 2008 was hij te bewonderen in het geel-zwarte shirt. Hij volgt de club dan ook nog steeds op de voet. "Het wordt heel moeilijk voor Lierse om nog te promoveren nu, tenzij ze een negen op negen halen", weet Peeters te vertellen over de eindronde.
Van zijn blessure is de kopbalsterke Peeters eindelijk verlost. "Maar op aanraden van de dokters ga ik niet terug voetballen, het risico dat ik zou hervallen in mijn blessure zou te groot zijn."
De 35-jarige Peeters is vaak op de buis te zien. In het voetbalprogramma Studio 1 is hij vaak te gast, en recent presenteerde hij ook het programma WipeOut op VTM. "Dat was leuk om eens te doen, maar ik beschouw die zaken als bijkomstigheden. Mijn toekomst ligt in het voetbal", is Peeters duidelijk.
Na een razend spannende eindronde is Roda JC erin geslaagd zich te handhaven in de eredivisie. In de beslissende wedstrijd tegen Cambuur kwamen er strafschoppen aan te pas om uit te maken wie volgend seizoen op het hoogste niveau mag spelen.
In die strafschoppenreeks ontpopte landgenoot Bram Castro zich tot de held van de avond. Hij stopte penalty's van Michael Janssen en Mark de Vries en behoedde zo zijn ploeg voor de degradatie.
"We hebben dit seizoen ontzettend veel meegemaakt. Ik ben blij dat alles nu voorbij is", zei Castro na afloop tegen RTL Sport.
Zijn coach Harm Van Veldhoven trad hem daarin bij. "Als trainer van Roda JC heb ik dit seizoen wel wat moeten ondergaan. Ik dacht van tevoren ook al: dat zullen vast verlenging en strafschoppen worden. Dat het dan echt zo gaat, verwacht je ook niet natuurlijk. Het was spanning troef. Chapeau voor de jongens."
De Portugese voetbalclub Estrela da Amadora beëindigt het seizoen met een totale leegloop. De meeste spelers hebben hun contracten ontbonden omdat ze al geruime tijd niet meer betaald werden. Dat maakte de Portugese spelersvakbond (SJPF) bekend.
Alle spelers weg "Bijna alle spelers hebben hun contract ontbonden, er blijven er slechts een half dozijn over", verklaarde Joaquim Evangelista, voorzitter van de spelersvakbond. Evangelista is er zeker van dat voor het einde van de week alle spelers de club zullen verlaten.
De spelers van Estrela werden sinds de start van de competitie niet meer betaald. Een deel van het salaris werd door het fonds 'salarisgarantie' van de spelersvakbond uitbetaald.
Rekeningen geblokkeerd Estrela da Amadora eindigde op een elfde plaats in de Portugese Superliga, maar worstelt met zware financiële moeilijkheden. De club, waarvan de rekeningen geblokkeerd zijn, staat op een zwarte lijst van belastingsbetalers met meer dan 5 miljoen euro aan achterstallige betalingen.
Na het collectieve ontslag van de spelers komt de club in een lastig parket terecht. De nieuwe reglementen van de Portugese Voetbalfederatie (LPFP) impliceren immers dat clubs met dergelijke schulden volgend seizoen niet mogen aantreden in de competitie. (belga/tw)
De Jupiler Pro League bestudeert een voorstel van Standard om het reglement in verband met verhuurde spelers te wijzigen. Als de Rouches hun zin krijgen, mogen zo'n spelers voortaan niet meer in actie komen tegen de club die hen verhuurt.
Een commissie zal de verschillende (vooral juridische) aspecten bestuderen. In andere landen bestaat zo'n reglement immers al.
Volgens Robert Sterckx, secretaris-generaal van de Pro League, zou de reglementswijziging ten vroegste bij de start van het seizoen 2010-2011 in voege kunnen treden. Eerst moet de Nationale Studiecommissie immers nog groen licht geven, daarna de Algemene Vergadering van de KBVB. (belga/svm)
Club Brugge reekshoofd in voorrondes Europa League
Club Brugge reekshoofd in voorrondes Europa League
Club Brugge moet dankzij het spannende competitieslot en de bijhorende derde plaats pas eind juli Europa in. De weg naar de Europa League ligt helemaal open voor blauw-zwart, dat zowel in de derde als vierde voorronde reekshoofd is.
Voor AA Gent wordt het heel wat moeilijker om in de Europa League te raken. De gemiste strafschop van Ruiz tegen Standard zal misschien nog een zure nasmaak krijgen. De Buffalo's moeten al 16 en 23 juli aan de bak in de tweede voorronde.
Dat wordt normaal gezien een haalbare kaart als reekshoofd, maar in de derde en vierde voorronde zijn de Oost-Vlamingen hun status als reekshoofd kwijt. Dan wachten mogelijk kleppers als AS Roma, Hamburg, PSV, Lille of Fenerbahce. Geen simpele opdracht dus voor de mannen van trainer Preud'homme. (adv)
Emmanuel Eboué twijfelt over zijn toekomst bij Arsenal. De Ivoriaanse back was dit seizoen geen zekerheidje in de basiself van Arsène Wenger en weet dat hij met het aankomende WK in zicht speelminuten moet maken om kans te blijven maken op een uitnodiging. Ik heb nog geen duidelijkheid, zei Eboué.
De 26-jarige Afrikaan staat al ruim vier jaar onder contract bij Arsenal, dat hem in het seizoen 2004/05 wegplukte bij het Belgische Beveren. Zijn tijd in Londen kende vooralsnog pieken en dalen. Eboué werd in december nog uitgefloten door zijn eigen fans, maar hoewel de relatie met de supporters nu weer goed lijkt twijfelt Eboué over een langer verblijf bij Arsenal.
Ik heb dit seizoen niet erg veel wedstrijden gespeeld, vertelde de rechtervleugelverdediger aan Soir Info. Met het WK in het vooruitzicht is dat niet prettig. Er zijn diverse clubs geïnteresseerd, dus ik zal het afwachten. Voor de start van de voorbereiding op het nieuwe seizoen hoop ik duidelijkheid te hebben. Eboué speelde tot dusver 94 competitieduels voor The Gunners.
Geschreven door Bart Kruyt op donderdag, 4 juni om 08:50
Aston Villa is van plan om het geld dat zij heeft ontvangen voor de transfer van Gareth Barry uit te geven. De ploeg uit Birmingham heeft verschillende namen op het verlanglijstje staan, maar wil serieus werk gaan maken van de komst van Joleon Lescott. De verdediger heeft indruk gemaakt bij Everton en stond ook in de belangstelling van Arsenal. The Gunners hebben het vizier echter op Thomas Vermaelen van Ajax gericht en denken niet meer aan Lescott. (Metro)
Voormalig Arsenal-verdediger Tony Adams heeft toegegeven dat Arsène Wenger hem een aantal weken geleden de opdracht heeft gegeven om Vermaelen eens te bekijken. Adams bracht geen positief advies uit bij de Fransman, maar desondanks hopen The Gunners de komst van de Belg spoedig af te ronden. Volgens bronnen binnen de club wordt Vermaelen binnen 48 uur gepresenteerd in het Emirates Stadium. (Sport.Co)
Edgar Barreto gaat mogelijk de Champions League in. De voormalig middenvelder van NEC, die sinds de zomer van 2007 bij het Italiaanse Reggina onder contract staat, weet dat Fiorentina geïnteresseerd is. Reggina degradeerde onlangs naar de Serie B, waardoor La Viola hoopt de Paraguyaan voor een redelijk prijsje over te kunnen nemen. Ook Atalanta Bergamo en Lazio tonen belangstelling. (Tuttosport)
Met De Graafschap degradeerde Resit Schuurman woensdagavond naar de Jupiler League, maar de middenvelder zelf blijft in de Eredivisie actief. Schuurman is gecontracteerd door Heracles Almelo, dat in de 30-jarige middenvelder een welkome versterking ziet. In Doetinchem had Schuurman een aflopend contract, waardoor hij transfervrij de stap naar Almelo kon maken. (RTV Oost)
Real Madrid is druk bezig met de komst van Kaká, maar Florentino Pérez richt zijn pijlen niet op slechts een nieuwe speler. Nemanja Vidić is in beeld om de verdediging van de Koninklijke te komen versterken. De Servische verdediger van Manchester United beschikt over een doorlopend contract op Old Trafford en Real heeft er ongeveer dertig miljoen euro voor over om dit papiertje af te kopen. (Belfast Telegraph)
Juventus wil Julio Ricardo Cruz een kans geven om op het hoogste niveau actief te blijven. De 34-jarige Argentijn, die niet in aanmerking komt voor een nieuw contract bij Internazionale, is een belangrijke kandidaat om de voorhoede van Juve te komen versterken. Ook Fiorentina, Bologna en Parma hebben de voormalig spits van Feyenoord op de korrel, maar de Oude Dame heeft de beste papieren. (Corriere dello Sport)
Barcelona doet geheimzinnig over de toekomst van Samuel Eto'o. De Afrikaanse spits werd in de afgelopen dagen steeds vaker met een transfer naar het buitenland in verband gebracht en voorzitter Joan Laporta wil een vertrek van de topschutter niet uitsluiten: De voetbalmarkt is zeer dynamisch", doceerde de preses. "Er zou een verrassing kunnen voorkomen deze zomer, aangezien hij een zeer begeerde speler is. Hij heeft in ieder geval een doorlopend contract. (Marca)
Juninho Pernambucano kan kiezen voor een avontuur in de Serie A. De man met de fijne trap uit Brazilië, die zijn contract bij Olympique Lyon onlangs liet ontbinden, staat in de nadrukkelijke belangstelling van Genoa. Bij de Italiaanse subtopper moet Juninho Thiago Motta, die samen met Diego Milito naar Internazionale vertrekt, doen vergeten. Genoa is bovendien nog altijd bezig met de komst van Ricardo Quaresma. (ESPN)
Naast Kaká dreigt AC Milan ook Pato kwijt te raken. De interesse van Chelsea, waar voormalig Milan-coach Carlo Ancelotti aan het roer staat, is concreet. Pato zelf ziet een overgang naar Londen wel zitten, zo beweert zijn zaakwaarnemer Gilmar Veloz. Hij is zeer enthousiast over Chelsea, aldus de belangenbehartiger. Alexandre heeft een contract bij Milan, maar wanneer er een akkoord wordt bereikt over een transfersom wil hij zeker gaan praten met Chelsea. (Antenna 3)
Co Adriaanse krijgt in de strijd om het trainersschap bij Galatasaray concurrentie van Juande Ramos. De voormalig trainer van Real Madrid is een potentiële opvolger voor Bülent Korkmaz, die woensdag afscheid nam van de club. Galatasaray benaderde Adriaanse onlangs, maar blijkt met meer trainers contact te hebben gezocht. In de aankomende week wil de Turkse topclub een nieuwe coach presenteren. (AS)
Ruud van Nistelrooij heeft voor het eerst sinds maanden weer stapjes kunnen maken op het trainingsveld van Real Madrid. De spits, die revalideert van een zware knieblessure, liep samen met de eveneens geblesseerde Mahamadou Diarra rondjes over het veld. Een bal kwam er niet aan te pas, maar het herstel van het duo gaat de goede kant op.
Het seizoen van Van Nistelrooij werd in de eerste week van november al beëindigd, toen hij in het Champions League-duel met Juventus tien minuten voor tijd naar de kant moest met een knieblessure. Hij vertrok al snel naar Colorado in de Verenigde Staten, om bij een specialist advies in te winnen over de ernst van de kwetsuur.
Eerder in zijn loopbaan was hem bij PSV namelijk al hetzelfde overkomen. In overleg met zijn club besloot Van Nistelrooij onder het mes te gaan, waarna hij voor een revalidatieperiode van zes tot negen maanden stond. De voorbereidingen op het nieuwe seizoen beginnen ongeveer halverwege juli'', zei de 32-jarige spits al eerder. Als alles gaat zoals gepland, hoop ik in augustus weer bij de groep te kunnen aansluiten.''
Ook Diarra mag daar op hopen. De voormalig middenvelder van Vitesse revalideert evenals Van Nistelrooij van een knieblessure en Diarra ging in december onder het mes. Hij speelde op 8 november 2008 voor het laatst een wedstrijd.
do 04/06/2009 - 07:49Een week na zijn kaakoperatie pikt Mbark Boussoufa de draad weer op. Eind juli hoopt de Marokkaan van Anderlecht weer fit te zijn voor de voorrondes van de Champions League. Boussoufa heeft tot slot ook een duidelijke boodschap voor het Anderlecht-bestuur.
"Ik heb toch geluk gehad", blikt Mbark Boussoufa terug op zijn botsing met Standard-doelman Sinan Bolat tijdens de tweede testmatch op Sclessin. "Mocht het kaakbeen verschoven zijn, was ik wellicht drie maanden out."
Belga
"De dokters hebben nu een plaat in mijn kaakbeen aangebracht. Die moet er gelukkig niet uit, maar er werden wel vier tanden getrokken. In het begin was alles héél dik. In de spiegel kon ik merken hoe ik er later uit zal zien", lacht Boussoufa.
"Nu moet ik nog zes tot acht weken revalideren. In die tijd speel ik ook best geen matchen", vertelt Boussoufa. "Eind juli, wanneer we Europees moeten spelen, hoop ik weer hersteld te zijn."
Boussoufa liet na de testmatch op Standard weten dat hij er bewusteloos bijliep na de botsing met Bolat. "Ja, maar blijkbaar heb ik op het veld enkele keren gezegd dat ik absoluut wou voortspelen."
"Bryan Ruiz zou super zijn voor Anderlecht"
"Die titel missen blijft uiteindelijk nog meer pijn doen dan die kaak", gaat Boussoufa voort. "Maar ik kijk ook vooruit. Als het van mij afhangt, blijf ik ook volgend seizoen bij Anderlecht. Maar dan is versterking nodig."
"Ik hoop vooral dat Bryan Ruiz naar ons komt. Ik zou supergraag met hem samenspelen. Of we samen in één ploeg kunnen? Met Hassan lukte dat toch ook. Nee, Ruiz zou super zijn voor Anderlecht."
do 04/06/2009 - 08:43Antwerp telt 1 op 9, Lierse 2 op 9: de tweedeklassers in de eindronde lijken een vogel voor de kat. Alleen een 9 op 9 brengt hen eventueel nog naar eerste klasse. Vanavond staat de vierde speeldag op het programma: Dender-Antwerp en Lierse-Roeselare.
Lierse, dat al twee jaar in tweede vertoeft, geeft het echter nog niet op. "Het kan nog altijd", zegt coach Herman Helleputte in Gazet van Antwerpen.
PhotoNews
"Door onze nederlaag in Roeselare is onze opdracht wel een stuk moeilijker geworden. We hebben het niet meer in eigen handen. Maar als we thuis Roeselare kloppen, krijgen we weer een ander verhaal."
"Ik hoef mijn spelers niet te motiveren, zij geloven net als ik ook nog in onze promotiekansen. Vooral omdat we in de voorbije drie duels niet zo slecht speelden als de 2 op 9 doet vermoeden."
"Het probleem is dat we een heel jaar op een ander ritme hebben gespeeld. Dan is het even aanpassen tegen de eersteklassers. Mochten wij dat ritme in de benen hebben, dan zag de situatie er nu heel anders uit."
Antwerp: "Nadenken over ons profstatuut"
Vanavond kan Antwerp in Dender zekerheid krijgen over een zesde jaar op rij in tweede klasse. "Elk jaar is er één te veel", zegt ondervoorzitter Karel Vertongen in Gazet van Antwerpen. "Er moet iets gebeuren, want zo kan het niet blijven duren."
Moet de club zijn profstatuut opgeven? "Die optie moet zeker overwogen worden. Antwerp heeft nu al jaren het profstatuut behouden, maar de situatie wordt er niet makkelijker op in tweede klasse."
"Vorig jaar hebben we ook gezegd dat Antwerp moest promoveren en het is wéér niet gelukt. We moeten er ook niet over niet liegen: natuurlijk gaan we dit voelen."
wo 03/06/2009 - 22:45Voor maandag hoeven we geen officieel nieuws te verwachten over Kaka. Milan-eigenaar Silvio Berlusconi zegt dat de beslissing pas komende week zal vallen. De Braziliaanse topvoetballer kan naar Real Madrid (en Chelsea).
"Maandag spreek ik met Kaka en zal ik kunnen zeggen wat er beslist is", zegt Silvio Berlusconi. "Al wat nu gezegd wordt is speculatie."
Dinsdag meldde een Spaanse radiozender dat Kaka voor 65 miljoen euro naar Real Madrid zou verhuizen, met een jaarsalaris van 9,5 miljoen.
Woensdag meldde het Britse kanaal Sky Sports dat Chelsea 73,5 miljoen wil bieden en 11,6 miljoen jaarloon. Chelsea ontkent dat bericht echter op zijn website.
wo 03/06/2009 - 21:57Frank De Bleeckere vertoeft nog tot zondag in Zuid-Afrika, waar hij op stage is voor het WK 2010. "Alles is hier pico bello", zegt de Belgische scheidsrechter aan Sporza.
"Alle kandidaat-refs voor het WK zijn hier", legt De Bleeckere uit. "We moeten tests afleggen: theoretische, fysieke, videotests... Tests genoeg, maar in principe mogen ze geen probleem zijn. Ik ben goed voorbereid."
Belga
"Ik denk dat de refs in maart of april 2010 zullen worden bekendgemaakt. Eerst moet ik nog een ander toernooi fluiten: een FIFA-toernooi voor -17 of -20-jarigen of het WK voor clubs. Dat weet ik pas zes tot acht weken op voorhand."
Zondag 14 juni gaat in Zuid-Afrika de Confederations Cup van start, dat is een mini-WK, precies een jaar voor het WK.
"Die Confederations Cup vindt plaats in de WK-stadions, het is dus een serieuze test. Het WK leeft hier al volop. Er is veel politie, maar ook veel enthousias me. De velden zijn pico bello, in mijn ogen is alles al goed voorbereid."
U kunt de Confederations Cup op de voet volgen bij Sporza. Op 14 juni zendt Sporza de openingsmatch Zuid Afrika-Irak uit
Landskampioen Standard verwacht eerstdaags een antwoord van Laszlo Bölöni. Blijft de Roemeen bij de Rouches of gaat hij in op een andere aanbieding, zoals van Dinamo Boekarest. Zodra er duidelijkheid is over de trainerskwestie gaat Standard aan de slag om de ploeg uit te bouwen.
Standard wil een goed figuur slaan in de Champions League en beschikt over wat middelen. De deelname aan de lucratieve groepsfase is goed voor een bonus van 15 miljoen euro. De Rouches willen echter een groot deel van dat bedrag besteden aan het behoud van het geraamte van de huidige kern. Het doel: een kern van 25 spelers aangevuld met jongeren.
Topman Luciano D'Onofrio laat weten dat Bryan Ruiz (AA Gent) mogelijk te duur zal uitvallen. Standard rekent op één of meerdere spelers van Real Madrid. Beide clubs sloten eerder al een samenwerkingsakkoord af.
Met de terugkeer van Florentino Perez als voorzitter kan de samenwerking worden uitgebreid. D'Onofrio en Perez zijn goed bevriend. In 2001 was D'Onofrio zaakwaarnemer van Zinedine Zidane, toen de Fransman overstapte van Juventus naar de Koninklijke.
Arsenal is op zoek naar versterking voor de verdediging. Thomas Vermaelen staat op het lijstje. Van concrete onderhandelingen is nog geen sprake, maar volgens de Belgische Ajacied is er wel "iets". Scout Tony Adams raadt Arsenal echter aan om voor een bekendere naam te kiezen.
Volgens ex-international Adams is het vet van de soep in de Nederlandse Eredivisie. Hij raadt Arsène Wenger om voluit te gaan voor Giorgio Chielleni, de 24-jarige Italiaanse international van Juventus. De vraag is echter: heeft Arsenal voldoende geld voor Chielleni. Kortom, Thomas Vermaelen blijft een optie. Volgens enkele Engelse media zouden de Gunners 12 miljoen euro veil hebben voor de 23-jarige verdediger.
Thomas Vermaelen stapte in 2004 van Germinal Beerschot over naar Ajax. De Rode Duivel is er gepromoveerd tot aanvoerder
Bryan Ruiz valt (voorlopig) te duur uit voor Standard, bij AA Gent houden ze toch rekening met een vertrek van de Costaricaan. Milos Maric zoekt mogelijk ook andere oorden op. Er kwam een concreet bod binnen voor de Servische middenvelder van een buitenlandse club. Anderlecht zou ook belangstelling tonen.
Bij de Buffalo's houden ze de naam van de buitenlandse club nog geheim. Anderlecht ziet Milos Maric als de vervanger van Jan Polak, als de Tsjech zou vertrekken.
De 27-jarige Maric heeft bij AA Gent nog een contract tot medio 2010. Hij speelde eerder bij FK Zeta Goulubovci en het Griekse Olympiakos Piraeus. In zestig competieduels lukte Maric elf doelpunten voor Gent.