typ uw favorite speler of club in en krijg alle artikels die erover verschenen zijn het laatste jaar....
Zoeken in blog

Inhoud blog
  • Timmy Simons mag bij PSV blijven
  • Foppe De Haan: "Donk heeft meer talent dan Stam"
  • Nummer moet Thiebaut opnieuw geluk brengen
  • Eerste kalenderwijzigingen een feit
  • Hemiksem (2e prov.) - Germinal Beerschot 0-4
  • Zelzate (2e prov.) - Lokeren 0-4
  • Hannuit (IV) - Standard 0-4
  • Evens debuteert met zege bij Cercle
  • Speelt Mathijssen straks CL dankzij Roemenen?
  • "Mijn zoon is heel blij met Stuttgart"
  • Dunga blijft Ronaldinho in het oog houden
  • "Natuurlijk blijft Simons onze aanvoerder"
  • Lambrecht wil Geraerts en Smajic halen
  • Anderlecht scoort elf keer in Knokke
  • Zulte Waregem verkoopt meer abonnementen
  • Messoudi, Zijler en Tomou op lijst Roeselare
  • De Keersmaeker herverkozen tot bondsvoorzitter
  • Gabriel Tamas als Onyewu vertrekt
  • Blackburn gaat voor Van Nistelrooy
  • Snelders kiest voor Beveren
  • Bryan Ruiz lijkt op weg naar Heerenveen
  • Mathijssen kan veel geld verdienen
  • Jovanovic is rond met VfB Stuttgart
  • FC Barcelona legt Braziliaan Keirrison vast
  • KV Mechelen verhuurt Cor Gillis aan Tubeke
  • Stuttgart praat met Standard over Jovanovic
  • KV Mechelen scoort vlot in Katelijne
  • Club Brugge wint eerste oefenmatch
  • Anderlecht stoomt zich klaar bij de para's
  • Touré verlengt contract bij Barcelona
  • Engeland en Duitsland spelen EK-finale voor beloften
  • Donk voor vier jaar naar Club
  • Real: "Transfer van Ronaldo is rond"
  • Real is eerste overbodige speler kwijt
  • Koller denkt aan terugkeer naar Frankrijk
  • Anderlecht: Honda of Ruiz voor Boussoufa
  • Ribery krijgt 8 miljoen euro extra
  • Trekt Radzinksi naar Cercle?
  • Fortuna heeft al vier spelers, waarvan twee Belgen
  • SK Londerzeel haalt tester van STVV binnen
  • Cissé trekt voor vier jaar naar Griekenland
  • Roeselare haalt middenvelder uit Nederland
  • Boom Dahmane: "'s Avonds ben ik kapot"
  • Anderlecht-spelers kunnen nu naar appartement
  • Ferrera haalt Bosko Balaban naar Griekenland
  • Zonen van bekende profvoetballers - Deel 2
  • Video: Robinho toont kunstjes
  • David Villa blijft in Spanje
  • Fabregas blijft bij Arsenal om prijzen te pakken
  • Standard, met veldspeler Bolat, wint eerste oefenpot
  • AC Milan weigert een "enorm bod" op Pato
  • Boussoufa onzeker voor CL voorronde
  • Lokeren wil Geraerts en haalt Nederlandse spits
  • Lierse haalt hoop ervaring in huis
  • Standard haalt vervanger Jovanovic
  • Profliga steunt STVV in Bekerklucht
  • Ryan Donk in beeld bij Club, Simons komt niet
  • Tchite heeft weer Duivelse hoop
  • Jacky Mathijssen trekt mogelijk naar Roemenie
  • 'Als wij een Barça-speler willen, gaan we ervoor'
  • VZ Talentscout: Jonjo Shelvey (17, Charlton Athletic)
  • Birmingham City strikt Team van het Jaar-speler
  • MVV neemt afscheid van topschutter Thiebaut
  • Villa sluit overgang naar buitenland uit
  • AC Milan heeft optie op Huntelaar
  • Simons: "Ik heb nooit met Club gepraat"
  • Real Madrid haalt Albiol voor 15 miljoen
  • Anderlecht ziet wat in Honda"
  • Deflandre nu officieel bij Lierse
  • Deekman tekent bij Lokeren
  • Simons: "Ik blijf bij PSV"
  • Mazuch zorgt al meteen voor paniek
  • Westerlo scoort meteen 14 keer
  • Club Brugge wil Simons terughalen
  • 'Broos wil Blondel bij Trabzonspor'
  • Göteborg: "Bjarsmyr zal vertrekken"
  • Germinal Beerschot wint eerste oefenpartij
  • Cercle klopt Oudenburg in eerste oefengalop
  • Gent wint nipt van Waregem
  • Deflandre: "Met Lierse naar eerste klasse"
  • "Roeselare en Zulte Waregem willen Tomou"
  • Eenzame Espinoza: "Ik wanhoop nog niet"
  • Verkempinck wordt assistent van Leekens
  • Hyland trekt definitief naar Zulte Waregem
  • Interview Kilian Overmeire, het hart van Lokeren
  • Ribery verkiest Real boven Chelsea
  • Racist Maxi Lopez zorgt voor opschudding
  • Video: Luckygoal in Italie
  • Martens kan bijtekenen bij AZ
  • Vandenbussche na 22 jaar weg bij Cercle
  • Nzolo buist op theoretisch examen
  • Loting beker van België: Voetbalbond blundert (bis)
  • Nabil Dirar over zijn ruzie bij Marokko
  • RC Genk wilt Fortuna Sittard helpen
  • De Boeck en 13 anderen halen hun diploma af
  • Cercle en G.Beerschot scoren vlot in oefenpot
  • Casillas: "Interesse van Man U? Niets van aan"
  • Onyewu en co beëindigen Spaanse recordreeks
  • overzicht vriendchappelijke wrdtrijden
  • AS Roma lijft Azzurrini Motta definitief in
    Foto
    Foto
    Foto
    Zoeken met Google


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    VOETBALWEETJES
    KIJK LINKS VAN DE PAGINA..... DE ALLERLAATSTE NIEUWTJES !!!!!
    27-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Genk: "Cornelis wilde zelf nieuwe uitdaging"

    Genk: "Cornelis wilde zelf nieuwe uitdaging"

    di 26/05/2009 - 15:32 Genk-directeur Dirk Degraen heeft dinsdag de evaluatie van het afgelopen seizoen en de clubvisie op de toekomst voorgesteld in de Cristal Arena. Enkele spelers mogen uitkijken naar een nieuwe ploeg. Zo wordt samen met Hans Cornelis naar een oplossing gezocht, met Marvin Ogunjimi wil de club voort.

    "We hebben van elke speler een individuele analyse gemaakt", zegt kersvers algemeen directeur Dirk Degraen aan Sporza. "We hebben aan een aantal spelers laten weten dat we versterking zoeken voor hun positie. Die spelers mogen dan ook andere oorden opzoeken", zegt Degraen.
    Belga
    Wie zijn die spelers dan? "Het contract van Soetaers en Bosnjak wordt niet verlengd. Daarnaast mogen ook Ljubojevic en Nemec een andere ploeg zoeken."

    Daniel Tözser mag eventueel ook vertrekken bij Genk. "Hij heeft nog een contract van lange duur, maar als er interesse is voor hem, dan zullen we dat bekijken", zegt Degraen.

    "We hebben wel met de speler afgesproken om daar verder niet over te communiceren." De Hongaar was een van de toptransfers van Genk vorige zomer, maar brak niet door.

    Genk zoekt oplossing voor Cornelis

    De afgelopen dagen circuleerde ook de naam van aanvoerder Hans Cornelis op een lijst met vertrekkers.
    Belga
    "Hans heeft zelf aangegeven dat hij andere lucht wil opsnuiven", zegt Dirk Degraen. "In een open gesprek heeft Cornelis gezegd dat hij toe is aan een nieuwe uitdaging. Los daarvan waren wij eigenlijk tot dezelfde conclusie gekomen, we zitten dus op dezelfde golflengte. Nu gaan we voor Hans een oplossing zoeken."

    "Ook de berichten over Marvin Ogunjimi waren verkeerd, hij heeft een positieve evaluatie gekregen. We willen zijn contract, dat nog een jaar doorloopt, nu openbreken."

    Volgens sommige mediaberichten stond Ogunjimi ook op een zwarte lijst, maar zou dat met zijn twee goals in de bekerfinale moeilijk te verdedigen zijn. Dat spreekt Degraen nu tegen.

    "We zijn nu op zoek naar vijf spelers"

    RC Genk wil zich na het teleurstellende seizoen natuurlijk ook versterken. "We zijn op zoek naar een doelman, een centrale verdediger, een middenvelder, een flankaanvaller en een diepe spits", zegt algemeen directeur Dirk Degraen. "Daarnaast zullen vijf jongeren van 16 of 17 jaar met de A-kern aan de voorbereiding beginnen", zegt Degraen nog.


    • E-mail
    • print
    • Share/Save/Bookmark

    27-05-2009 om 15:45 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Voor velen is dit de kans van hun leven"

    "Voor velen is dit de kans van hun leven"

    di 26/05/2009 - 08:36 Update: di 26/05/2009 - 16:22 De Rode Duivels zijn dinsdag vanaf de luchthaven van Zaventem vertrokken naar Japan voor de Kirin Cup. Frank Vercauteren heeft Jelle Vossen (foto) van Genk en Kevin Roelandts van Zulte Waregem nog aan de kern toegevoegd.

    De Duivels spelen op de Kirin Cup twee oefeninterlands. Vrijdag is er het duel tegen Chili, zondag volgt een ontmoeting met Japan. Tijdelijk bondscoach Vercauteren heeft 17 spelers (onder wie drie doelmannen) ter beschikking.
    VRT
    "We wisten dat het een moeilijk moment was op het eind van het seizoen", zegt Philippe Colin, voorzitter van de Technische Commissie aan Sporza. "De spelers zijn moe en hebben nood aan vakantie."

    Colin heeft er ondanks de vele afzeggingen goede hoop op, dat België een goed figuur zal slaan. "Met jonge spelers weet je nooit. Dit is voor veel spelers de kans van hun leven om zich te tonen. Aan motivatie zal het hen niet ontbreken. Misschien kunnen we net als 10 jaar geleden iets moois tonen." In 1999 wonnen de Rode Duivels de Kirin Cup.

    De Kirin Cup draait ook om geld. "Geld is altijd belangrijk", geeft Colin toe. "De bond moet het budget in evenwicht houden, ook in een slecht jaar."

    "Spelers mochten zelf kiezen"

    Philippe Colin is niet alleen preses van de Technische Commissie van de bond. Hij is ook secretaris-generaal van Anderlecht, waarvan geen enkele speler naar Japan afreist.

    "Anderlecht heeft de spelers zelf laten kiezen of ze meegingen of niet", zegt Colin aan Sporza. "Standard heeft de spelers geweigerd, van ons mochten ze kiezen. Maar wij hadden liever niet dat ze vertrokken, want ze zijn moe."

    Reacties van spelers

    Vossen: "Kans die ik maar één keer zal krijgen"

    Jelle Vossen kreeg maandag de vraag of hij meeging naar Japan. "Ik zat op een terras met vrienden. "Of ik iets te doen had" vroegen ze aan de telefoon", zegt Vossen. "Ik dacht aan een grap. Ik was verbaasd toen ik het telefoontje kreeg."

    "Maar ik beschouw het als een kans die ik maar één keer zal krijgen", zegt de 20-jarige aanvaller van Genk aan Sporza. "Die kans mag ik niet laten liggen. Ik zal er volop van genieten."

    Vossen voelt zich geen vervanger van de vervangers. "Ik vind het een compliment dat ze aan mij hebben gedacht. Met een  invalbeurt zal ik al tevreden zijn."

    Dembele: "Dit kan ook positief zijn"

    VRT
    Moussa Dembele is een van de titularissen die meegaan naar Japan. "Ik zie dit niet als een vakantie", zegt de spits die Nederlands kampioen werd met AZ.

    "Als groep moeten we proberen om iets neer te zetten", zegt Dembele. "We moeten er elke wedstrijd voor gaan. De afzeggers zullen hun redenen hebben. Sommigen zijn geblesseerd en anderen moeten nog aan de bak met hun ploeg."

    Dembele hoopt dat de jonge spelers zich zullen tonen op de Kirin Cup. "De nieuwe jongens krijgen nu hun kans en dat kan ook positief zijn. Misschien ontdekken we nu nieuwe spelers."

    De 17 Rode Duivels voor de Kirin Cup

    • Doelmannen: Renard (KV Mechelen), Stijnen (Club Brugge) en Vandenbussche (Heerenveen)
    • Verdedigers: Alderweireld (Ajax), Daems (Mönchengladbach), Pocognoli (AZ), Simons (PSV), Swerts  (AZ) en Vermaelen (Ajax)
    • Middenvelders: Haroun (Germinal Beerschot), Huysegems (Genk), Martens (AZ), Mununga (KV Mechelen) en Roelandts (Zulte Waregem)
    • Aanvallers: Dembele (AZ), Mujangi-Bia (Charleroi) en Vossen (Genk)

    27-05-2009 om 15:45 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gerets: "Nog geen vaarwel voor altijd"

    Gerets: "Nog geen vaarwel voor altijd"

    di 26/05/2009 - 15:10 Eric Gerets is nog niet weg bij Marseille en hij denkt al aan een terugkeer. Hij heeft laten weten dat hij na zijn avontuur bij Al-Hilal graag nog eens trainer van Marseille wil worden.

    "Ik zal altijd luisteren naar voorstellen van Marseille", zegt de Belg.
    AP
    Gerets, die Marseille op het einde van het seizoen verlaat, meldde dat hij geen enkele andere Franse club kan trainen.

    "Als ik niet naar Marseille kom, dan zal ik als toerist in Frankrijk zijn", zegt de Belgische trainer.

    "Mijn ervaringen in Marseille hebben me zo'n gevoel gegeven dat ik nu nog geen vaarwel kan zeggen voor altijd", zegt Gerets nog. De Belg wordt in Marseille opgevolgd door Didier Deschamps.

    27-05-2009 om 15:43 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bayern telt recordbedrag neer voor Gomez

    Bayern telt recordbedrag neer voor Gomez

    di 26/05/2009 - 15:02 Bayern München heeft een Duits recordbedrag van 30 miljoen euro betaald aan Stuttgart voor Mario Gomez. "We zijn heel blij dat Gomez voor ons kiest", zegt Bayern-voorzitter Rummenigge.

    Belga
    Gomez loodste Stuttgart in 2007 naar de titel en maakte afgelopen seizoen 24 goals. "Mario heeft gekozen om te vertrekken", zegt Stuttgart. "Hij heeft  veel bijgedragen aan onze successen."

    "De fans zullen niet blij zijn met mijn transfer, maar hopelijk onthouden ze de mooie dingen", zegt Gomez. "Bayern is een speciale club en ik kijk er enorm naar uit om bij hen in de Champions League te spelen."

    27-05-2009 om 15:43 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht krijgt meer tv-geld dan Standard

    Anderlecht krijgt meer tv-geld dan Standard

    PhotoNews

    di 26/05/2009 - 20:28 Nu de kampioen gekend is, heeft de Pro League de verdeling van de tv-rechten voor het seizoen 2008-2009 bekendgemaakt. Standard klopte Anderlecht dan wel om de landstitel, maar Anderlecht krijgt met 4 miljoen euro wel iets meer geld dan de kampioen uit Luik.

    Op drie staat Club Brugge, dat met 3,6 miljoen ook nog erg goed boert. Het houdt - net als in de stand - Gent achter zich. Racing Genk, dat pas achtste eindigde, is qua tv-verdiensten de nummer vijf van België.

    Onderaan keert Tubeke na een jaartje eerste klasse terug naar tweede met 862.000 euro aan tv-geld op zak. Bergen, dat troosteloos laatste eindigde, staat in dit rijtje niet laatste. Als 15e is Bergen nog goed voor 1,2 miljoen euro.

    Verdeling tv-rechten

    1. Anderlecht 4.089.050,28 euro
    2. Standard 3.911.463,42
    3. Club Brugge 3.632.942,06
    4. AA Gent 3.090.609,74
    5. RC Genk 3.069.065,07
    6. Westerlo 2.513.005,07
    7. Germinal Beerschot 2.418.680,91
    8. Charleroi 2.249.613,90
    9. Lokeren 2.108.175,63
    10. Zulte Waregem 2.073.787,92
    11. Cercle Brugge 2.073.444,11
    12. Moeskroen 1.998.871,31
    13. KV Mechelen 1.517.667,23
    14. Roeselare 1.444.023,07
    15. Bergen 1.226.771,97
    16. Dender 1.106.116,21
    17. Kortrijk 1.073.000,95
    18. Tubeke 862.006,54


    • E-mail
    • print
    • Share/Save/Bookmark

    27-05-2009 om 15:40 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Haartrekker" Ronaldo boet 1 wedstrijd

    "Haartrekker" Ronaldo boet 1 wedstrijd

    AP

    wo 27/05/2009 - 07:17 De Braziliaanse voetballer Ronaldo heeft een milde straf gekregen voor een akkefietje. Hij had een tegenstander geknepen en aan zijn haar getrokken en wordt daarvoor een match geschorst.

    Drievoudig Wereldvoetballer van het Jaar Ronaldo kreeg het tijdens een match van zijn Braziliaanse ploeg Corinthians tegen Botafogo aan de stok met verdediger Fahel (foto).

    Fahel had aan Ronaldo's shirt getrokken, waarop die testte of Fahel een pruik droeg. 

    De ref zag het niet, maar tv-camera's wel. Daaruit volgde een schorsing voor een match voor Ronaldo. Erg vindt hij dat wellicht niet, hij is toch (licht) geblesseerd.

    27-05-2009 om 15:40 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Villa wil 5,6 miljoen op Juhasz bieden

    Villa wil 5,6 miljoen op Juhasz bieden

    wo 27/05/2009 - 10:05 Roland Juhasz is "hot" op de transfermarkt. De Hongaarse centrale verdediger van Anderlecht zal wellicht moeilijk in Brussel te houden zijn. Aston Villa lijkt in poleposition te liggen om Juhasz bij Anderlecht los te weken.

    Villa-manager Martin O'Neill volgde Juhasz tijdens de testmatchen en de kranten weten dat hij zijn club een bod van 5,6 miljoen euro laat doen.
    PhotoNews
    Juhasz zelf, die ook al eens aan Inter gelinkt werd, ziet de Premier League trouwens helemaal zitten.

    Villa kent onze topploegen, want ook de namen van Defour en Boussoufa hebben er gecirculeerd.

    Anderlecht volgt enkele alternatieven om mogelijke defensieve vertrekkers te vervangen. Zo weten de Franse media dat Renato Civelli op de lijst van paars-wit staat.

    Civelli is een Argentijnse verdediger die einde contract is bij Olympique Marseille. De 25-jarige kan ook op interesse uit Engeland rekenen.

    27-05-2009 om 15:39 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CL-finale: "Beste ploeg tegen sterkste ploeg"

    CL-finale: "Beste ploeg tegen sterkste ploeg"

    di 26/05/2009 - 21:25 "Met Barcelona-Manchester United treft de beste ploeg de sterkste ploeg. Het zijn twee favorieten die het hebben waargemaakt", zegt Gunter Jacob, oud-speler en -coach en nu analist bij betaalzender Prime over de Champions League-finale van woensdag in Rome.

    Manchester United won de Europacup I/Champions League al drie keer en is ook de titelverdediger. Barcelona was al twee keer de beste.
    Belga
    "Barcelona brengt het beste voetbal en United is een zeer sterk geheel met enkele uitschieters. Dat Ferdinand woensdag kan spelen na een blessure is voor United enorm belangrijk. Hij is de leider in de defensie die stuurt. Zonder hem gaat het altijd net ietsje minder. Dan is die verdediging onthoofd."

    Barcelona-coach Pep Guardiola denkt dat Henry en Iniesta speelklaar zullen raken. Henry lag in de lappenmand met zijn knie en Iniesta sukkelde met zijn dij. Allebei konden ze woensdagavond gewoon meetrainen.

    "Iniesta is de grote troef van Barcelona", zegt Jacob. "Henry is moeilijk te stoppen op de linkerflank bij een goeie dag, maar hij is onregelmatig. Het is afwachten wat hij morgen kan brengen. Ik denk dat Guardiola vooral blij is dat Iniesta fit is."

    "Denk dat United iets sterker is"

    "Het wordt een heel andere finale dan de voorbije jaren", denkt Jacob. "Barcelona kan niet matig spelen en als United tegen een ploeg speelt die wil voetballen, dan voetbalt het zelf ook."
    PhotoNews
    "Ik verwacht een aantrekkelijke finale. Het voetbal moet woensdag zegevieren. Zelf heb ik geen voorkeur. Ik vermoed - misschien volledig ongepast - dat United iets sterker zal zijn. Tenzij Barcelona het voetbal brengt als op Real Madrid (2-6) maar dat is bijna uitzonderlijk."

    "United verdient het om als eerste club twee Champions Leagues op rij te winnen, anderzijds heeft Guardiola van Barça een trein gemaakt."

    27-05-2009 om 15:38 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Soetaers: "Sint-Truiden wordt het niet"

    Soetaers: "Sint-Truiden wordt het niet"

    wo 27/05/2009 - 12:41 Het is zeker dat Tom Soetaers Genk verlaat, maar zijn nieuwe ploeg wordt toch niet Sint-Truiden, dat naar 1e stijgt. Dat bleek na een gesprek van Soetaers met STVV-preses Roland Duchâtelet.

    PhotoNews
    "Ik sprak enkele keren met Mangelschots en coach Brepoels. Daar hield ik een goed gevoel aan over. Maar na de babbel met Duchâtelet denk ik dat ze iemand anders zoeken", zegt Soetaers in Het Belang van Limburg. "Over het financiële werd niet eens gesproken."

    Soetaers maakt zich geen zorgen. Hij staat nog in de interesse van 2 Belgische en 3 buitenlandse clubs. "Ik wilde liever nog enkele jaren in de omgeving blijven, maar ik voel hier weinig respect en sluit niets uit."

    27-05-2009 om 15:37 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Copa blijft dan toch langer bij Lokeren

    Copa blijft dan toch langer bij Lokeren

    wo 27/05/2009 - 09:31 Barry Boubacar Copa blijft dan toch bij Lokeren. De flamboyante doelman zinspeelde lang op een vertrek naar een topclub, maar kondigde op zijn site nu aan dat hij langer op Daknam blijft.

    Copa, die dit seizoen opvallend soberder werd in zijn spel, werd onlangs door de profvoetballers verkozen tot Doelman van het Jaar en een transfer hing in de lucht.
    Belga
    Maar Lokeren kon Copa toch overtuigen te blijven. "Ik heb er enkele weken goed over nagedacht en heb beslist om mijn avontuur bij Lokeren voort te zetten."

    "Ik vind hier de doelen die ik zoek in mijn loopbaan en ben blij met het vertrouwen van het bestuur", schrijft Copa op zijn site.

    "Ik wil de uitdaging uitgaan om met Lokeren tot de top 6 te behoren en daarom engageerde ik me hier op Daknam voor de volgende vijf seizoenen."

    27-05-2009 om 14:59 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.D'Onofrio: "Anderlecht blijft de nummer één"

    D'Onofrio: "Anderlecht blijft de nummer één"

    PhotoNews

    wo 27/05/2009 - 11:16 Luciano D'Onofrio, ondervoorzitter en sterke man van Standard, heeft een zeldzaam interview gegeven. Hij stak een monoloog van vier uur af waarin hij het over zijn spelers, zijn coach en Anderlecht had. Een bloemlezing:

    "Drievierde gunde ons de titel niet"

    Luciano D'Onofrio: "Deze titel is heel anders dan de vorige. Vorig seizoen gunde iedereen ons de titel. Nu wilde drievierde van de voetbalwereld liever niet dat het Standard werd."

    "Anderlecht blijft de nummer één"

    "Na onze tweede titel werd geschreven dat Standard de macht van Anderlecht heeft overgenomen. Dat is niet zo. Anderlecht blijft de nummer één. Pas over 20 jaar weten we of wij het palmares van Anderlecht kunnen evenaren."

    "Ik hoop dat clubs als Club Brugge, Anderlecht en AA Gent hun huiswerk ook goed blijven maken. Dan krijgen we een fantastische competitie."

    "Coach Bölöni moet blijven"

    "Ik wil dat Laszlo Bölöni blijft en ik ga ervan uit dat hij dat ook doet. Anders had ik al een andere coach aangenomen. We moeten er tegen het einde van de week, ten laatste volgende week, uit zijn. En ik weet dat hij ook andere aanbiedingen heeft. Even goede vrienden  als hij daar wil op ingaan."

    "Onyewu wil andere lucht opsnuiven"

    "Onyewu en Espinoza zullen Standard verlaten. Het heeft niets met geld te maken. Onyewu wil andere lucht opsnuiven en kan gebruik maken van een gratis transfer. Espinoza heeft er zich bij neergelegd dat Bolat beter is. Gelukkig heeft hij al concrete aanbiedingen op zak, want hij is een sympathieke jongen."

    "Jovanovic gaat enkel naar een topclub"

    "Jovanovic blijft een geval apart: een schitterende voetballer en een fantastische kerel. Hij zal Standard alleen verlaten voor een echte topclub. En als dat niet lukt, dan kan hij nog een jaar blijven, zelfs als hij dan transfervrij is. Dat is een cadeautje dat we hem gunnen voor bewezen diensten."

    "Ruiz, Vleminckx en Van Damme zijn interessant"

    "Er moet zeker een tweede doelman bijkomen en in België lopen enkele spelers rond die ons zeker interesseren: Bryan Ruiz, Björn Vleminckx en Jelle Van Damme bijvoorbeeld."

    "Als Van Damme zou komen, ga ik hem natuurlijk aan zijn verstand brengen dat we het in Luik niet appreciëren dat hij een tegenstander voor aap uitmaakt."

    27-05-2009 om 14:57 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nainggolan en Kitoko zijn Rode Duivels

    Nainggolan en Kitoko zijn Rode Duivels

    Belga

    wo 27/05/2009 - 08:21 Update: wo 27/05/2009 - 14:10 Interim-bondscoach Frank Vercauteren heeft enkele speciale namen uit zijn hoge hoed getoverd om nog mee te spelen in de Kirin Cup. Ritchie De Laet (Manchester United), Ritchie Kitoko (Albacete) en Radja Nainggolan zijn (Piacenza) zijn op zijn zachtst gezegd onverwachte namen.

    Ritchie De Laet speelde zaterdag voor het eerst bij Manchester United, toen de meeste sterren rust kregen voor de Champions League-finale. Hij reist alleen af en komt 24u na de andere Duivels in Japan aan.
    www.albacetebalompie.com
    Ritchie Kitoko (foto, copyright Albacete) is geen bekende naam, maar wel een revelatie in de Spaanse tweede klasse, waar hij bij Albacete 30 duels speelde.

    De 20-jarige verdedigende middenvelder, geboren in Congo, werd gevormd bij Standard. Hij speelde dit seizoen 30 matchen mee.

    Ook Radja Nainggolan is niet echt bekend in België. Deze middenvelder met Indonesische roots is aan de slag bij Piacenza in de Italiaanse 2e klasse.

    De 21-jarige Nainggolan kreeg wel veel speeltijd dit seizoen bij Piacenza, hij speelde er 38 duels mee. Zijn jeugdopleiding kreeg hij bij Germinal Beerschot.

    "Liever spelen dan in tribune zitten"

    Ritchie De Laet mist door zijn selectie wel de Champions League-finale van zijn team Manchester United in Rome. "Maar ik voel me er toch beter bij om naar Japan te reizen en bij de Rode Duivels te spelen dan in Rome op een tribune te zitten", zegt De Laet aan Sporza. "Ik twijfel er niet aan dat ManU de CL straks wint."

    27-05-2009 om 14:49 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Barcelona kroont zich tot beste club van Europa

    Barcelona kroont zich tot beste club van Europa

    wo 27/05/2009 - 22:38 Barcelona heeft voor de derde keer de Champions League (Europacup I) gewonnen. Het versloeg titelverdediger Manchester United in de finale met 2-0. Trainer Josep Guardiola pakt in zijn debuutjaar de treble. De Spanjaard is de zesde coach die ook als speler de Champions League won.

    Logo Barcelona Barcelona 2 Logo Manchester United Manchester United 0

    27/05/2009 | 20:45 | scheidsrechter: Massimo Busacca | Stadio Olimpico

    Ronaldo liet al in de eerste minuut van zich horen met een van zijn beruchte aartsmoeilijke vrije trappen. Park, de eerste Aziaat in een CL-finale, kon in de rebound net niet profiteren. Daarna monsterden de teams elkaar, tot Eto'o in de 9e minuut ging dribbelen en Van der Sar met buitenkantje rechts klopte.
    Belga
    Manchester was even aangeslagen en Barcelona had na de openingsgoal licht overwicht in een matige eerste helft en zag kansen van Messi en Xavi net over gaan. Ronaldo wou niet onderdoen en schoot ook een keer over.

    Ook na de pauze had Barcelona de wedstrijd in handen. Henry dook voor Van der Sar op, maar besloot op de keeper, Xavi schoot een vrije trap op de paal.

    Ronaldo kon zijn stempel niet doordrukken, raakte gefrustreerd en ontsnapte twee keer aan geel: na een elleboogje tegen Puyol en een gevaarlijke tackle op diezelfde Puyol. Gelukkig was er ook nog Messi, die met zijn hoofd (!) de bal over Van der Sar tegen het net prikte.

    Meteen daarna misten Giggs en Ronaldo van dichtbij de 2-1 en de wedstrijd leek gelopen. Van der Sar hield Puyol nog twee keer van de 3-0. Zichzelf opvolgen op de erelijst zat er niet meer in voor United en Scholes ontsnapte nog aan rood na een aanslag. Barça kon de treble (titel-beker-Champions League) gaan vieren.

    Weetjes over de Champions League

    Guardiola zit bij een selecte club

    Josep Guardiola is de zesde trainer die ook als speler de Champions League (of Europacup I) heeft gewonnen. Cruijjf en Rijkaard wonnen als coach ook met Barcelona.

    De anderen zijn:
    1. Miguel Muñoz (Spa) - 2 keer als speler en 2 keer als coach van Real Madrid
    2. Giovanni Trapattoni (Ita) - 3 keer als speler van Milan, 1 keer als coach van Juventus
    3. Johan Cruijff (Ned) - 3 keer als speler van Ajax, 1 keer als coach van Barcelona
    4. Carlo Ancelotti (Ita) - 2 keer als speler van Milan, 2 keer als coach van Milan
    5. Frank Rijkaard (Ned) - 2 keer als speler van Milan en 1 keer als speler van Ajax, 1 keer als coach van Barcelona

    Lionel Messi kroont zich tot topschutter

    • 9 goals Lionel Messi (Barcelona)
    • 7 goals Steven Gerrard (Liverpool), Miroslav Klose (Bayern München)
    • 6 goals Lisandro (Porto)
    • 5 goals Emmanuel Adebayor (Arsenal), Karim Benzema (Lyon ), Alessandro Del Piero (Juventus), Didier Drogba (Chelsea), Thierry Henry (Barcelona), Robin Van Persie (Arsenal)

    Steekkaart van Barcelona

    Gesticht: 1899
    Kleuren
    : blauw en rood
    Stadion: Nou Camp (98.772 zitplaatsen)
    Trainer: Josep Guardiola
    Voorzitter: Joan Laporta
    Kampioen: 19 keer (laatste in 2009)
    Spaanse beker: 25 keer (laatste 2009)

    Europese bekers:
    • Champions League: 2006 en 2009
    • Europacup I: 1992, tegen Sampdoria en 3 finales verloren (1961, 1986, 1994)
    • Europacup II: 1979, 1982, 1989, 1997
    • UEFA-cup: 1958, 1960, 1966
    • Jaarbeurssteden: 1958, 1960, 1966
    • Supercup: 1992, 1997

    Typeploeg: Valdes, Abidal, Puyol, Piqué, Alves, Touré, Xavi, Iniesta, Messi, Henry, Eto'o

    Erelijst bij de kampioenen vanaf 1980

    • 1980 Nottingham Forest
    • 1981 Liverpool
    • 1982 Aston Villa
    • 1983 Hamburg
    • 1984 Liverpool
    • 1985 Juventus
    • 1986 Steaua Boekarest
    • 1987 Porto
    • 1988 PSV
    • 1989 Milan
    • 1990 Milan
    • 1991 Rode Ster Belgrado
    • 1992 Barcelona
    • 1993 Olympique Marseille
    • 1994 Milan
    • 1995 Ajax
    • 1996 Juventus
    • 1997 Bor.Dortmund
    • 1998 Real Madrid
    • 1999 Man.United
    • 2000 Real Madrid
    • 2001 Bayern München
    • 2002 Real Madrid
    • 2003 Milan
    • 2004 Porto
    • 2005 Liverpool
    • 2006 Barcelona
    • 2007 Milan
    • 2008 Man.United
    • 2009 Barcelona

    27-05-2009 om 00:00 geschreven door smashke01  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)





    Rondvraag / Poll
    wie wint de openingsmatch in de jupiler league?
    Standard
    Sint-Truiden
    gelijk spel
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    WIE WORDT KAMPIOEN VAN BELGIE 2009-2010 ???
    ANDERLECHT
    STANDARD
    CLUB BRUGGE
    RACING GENK
    AA GENT
    OUTSIDER
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    ik ben supporter van....
    Ajax Amsterdam
    PSV Eindhoven
    Club Brugge
    Anderlecht
    Standard
    Liverpool
    Manchester United
    FC Barcelona
    Real Madrid
    Bayeren Munchen
    Schalke 04
    AC Milaan
    Inter Milaan
    Sporting Lokeren
    andere belgische club
    andere engelse club
    andere spaanse club
    andere duitse club
    ik hou meer van het franse voetbal
    Bekijk resultaat


    Laatste commentaren
  • Het EK2016 is eindelijk begonnen! (Voetbal Forum)
        op "Mijn zoon is heel blij met Stuttgart"
  • thx !! (dAVY)
        op schuldenberg engelse premier league: 3,1 miljard euro
  • Mooie start (Debachi)
        op schuldenberg engelse premier league: 3,1 miljard euro
  • reserven (dAVY)
        op volg België - Chilli live
  • Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • SPORZA
  • LAATSTE NIEUWS
  • VOETBALBELGIE.BE
  • VOETBALZONE
  • DE MORGEN
  • SPORT.BE
  • VOETBALLINKS
  • VOETBALKRANT.COM
  • VIEDEO-NIEUWS
  • SOCCERWAY

    voeg een voetbalweetje toe

    Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.


    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    overgewicht
    www.bloggen.be/overgew
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    overgewicht
    www.bloggen.be/overgew
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tlissewegenartje
    www.bloggen.be/tlissew
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    diabetescheck
    www.bloggen.be/diabete
    Een interessant adres?

    Categorieën
  • BINNENLANDS VOETBAL (1197)
  • BUITENLANDS VOETBAL (0)

  • Mijn favorieten
  • vbal4
  • livescore
  • overzicht jupiler league websites
  • voetbalwedden.net

  • Gastenboek
  • Veel geluk toegewenst

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    RSC Anderlecht


    AA Gent


    K. STVV (St-Truiden)


    KV Mechelen


    Germinal Beerschot


    KRC Genk


    RSC Charleroi


    FC Dender EH


    KVC Westerlo


    Club Brugge KV


    Sp. Lokeren OV


    SV Zulte-Waregem


    FC Brussels


    Cercle Brugge


    KSV Roeselare


    Excelsior Moeskroen


    RAEC Mons


    Standard de Liège



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!