Foto
Foto
Aankomende wedstrijden

Links
  • Onze kalender
  • Weer
  • Afgelastingen
  • Aanduidingen / gewijzigde uren
  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    dierplezier
    www.bloggen.be/dierple
    K.V.V KL. Kemzeke U10

    22-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.oefenwedstrijd 21/8 Kemzeke - Bosdam Beveren
    Na het 1ste tornooi zaterdag stonden onze jongens en meisjes van klaar om opnieuw het niveau op te krikken en er vol voor te gaan in deze oefenpot. Iedereen tekende present op uitzondering van Alex die vanaf vrijdag terug aansluit bij de groep.

    Het beloofde geen makkelijke partij te worden tegen een goede tegenstander die dit jaar uitkomt in de Bijzondere reeks en zich duidelijk versterkt heeft in het tussenseizoen.

    Er werd beslist om 4x 15' te spelen en het 1ste kwartier waren onze jongens en meisjes duidelijk nog niet goed bij de les. Te traag in de duels , paniek aan de bal en geen overzicht. Dit resulteerde in zeer veel kansen voor Bosdam en we mochten blij zijn dat het na 15' nog maar 0-2 stond.

    Even peptalk aan de zijlijn , wat bijsturing en er terug tegenaan met nieuwe moed. En plots liep het veel beter. De jongens van bosdam werden vastgezet overal op het veld en deze moesten even bekomen van wat hen overkwam. De kemzeekse leeuwen deden wat hen was gevraagd en jaagden op elke bal en vooral gingen de duels aan alsof hun leven op het spel stond. het resultaat bleef niet lang uit en al snel scoorden we de aansluitingstreffer. Dit gaf de burger nog meer moed en de klauwaerts gingen door op hun elan de 2-2 en 3-2 volgenden al snel en we gingen rusten met en 3-2 voorsprong.

    Na de kantwissel het zelfde spelbeeld. Voetballend was Bosdam de betere ploe maar op karakter , teamspirit en inzit bleven we het hen zeer lastig maken. We scoorden zelfs de 4-2 ditmaal op corner en het geloof groeide dat een stunt erin zat.

    We gingen het laatste kwartier in met de 4-2 voorsprong op het bord maar je zag dat al de inspanningen stilaan zijn tol begonnen eisen en de jongens van Bosdam steeds meer ruimte kregen. En de angst werd realiteit wanneer we op 15' nog 4 doelpunten slikten. 4-6 was de eindscore. Spijtig voor de Klauwaerts die alles hadden gegeven en ondanks de puike prestatie was er toch ontgoocheling te zien bij enkelen. Als coach blijft vooral de teamspirit en inzet bij die onze gasten ten toon hebben gesprijd tegen een zeer goede tegenstander. Ik kan alleen maar tevreden zijn en heb er veel vertrouwen in dat tijdens de competitie alles wel goed komt.

    doelpunten : Joran (2) , Bo (2)
     

    22-08-2013 om 15:20 geschreven door Trainer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)


    Archief per week
  • 09/09-15/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 29/07-04/08 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Zoeken in blog


    Nieuws Sportwereld
  • Opmars lijkt definitief ingezet: LA Lakers knokken zich nu ook naar zege tegen Milwaukee in NBA
  • Sunday Oliseh (ex-Genk) is WK-expert voor de FIFA in Qatar: “België is géén gouden generatie”
  • Nieuwe mijlpaal voor Lionel Messi: achtste finale met Argentinië tegen Australië wordt 1.000ste (!) wedstrijd op het hoogste niveau
  • Zulte Waregem gaat tijdens winterbreak op zoek naar defensieve stabiliteit en witte merel
  • “Doe niet wat wij hier in Nederland wel hebben gedaan. Stel Louis van Gaal niet aan als uw nieuwe bondscoach”
  • WK RETRO. Het grote mysterie van het WK 1998: wat gebeurde er met stuiptrekkende en schuimbekkende Ronaldo, net voor de finale?
  • CASA QATAR #7. “Bijna zaten we hier vast. Absurd”
  • Hoe moet de basisploeg van de Rode Duivels eruitzien in 2023? Onze huisanalist Franky van der Elst hakt al stevige knopen door
  • CEO himself zoekt opvolger voor Roberto Martinez: zelfs de raad van bestuur weet niet welke kant het uitgaat voor nieuwe bondscoach
  • Deze ex-Rode Duivels waren ooit net als Lukaku de ‘Antiheld van de Natie’: “Mentaal ben ik door een hel gegaan. Maandenlang”


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!