Ik ben Katrien
Ik ben een vrouw en woon in Gooik () en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 26/11/1979 en ben nu dus 45 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Met de hondjes bezig zijn,lezen en af en toe is lekker niks doen..
Dinsdag hebben we een super goede dag gehad. Eerst les gevolgd met ons Dai want Dimi die moest werken,ik moet zeggen ik was super tevreden van ons Dai. Da is geen gemakkelijke om mee te werken en eer dat je soms haren aandacht hebt,maar ik was echt tevreden,haren aandacht was super ze is nie uitgevlogen,mooi gevolgd,blijven liggen was goed,apport was nog beter.Allez ik kan niks slecht schrijven want het was plezant om te werken. Het begint precies door te dringen,maar ja het beestje is nog maar 8m dus niks forceren alles op zen tijd. Het tweede uurtje was het dan aan ons vlekje,die ten opzichte van vorige week ook goed gewerkt heeft,int begin was ze wel effe gefocust op de geiten en schapen maar na de slalom was er aandacht. Hebben vooral gewerkt op de oefening voor de sociallisatieproef van volgende week en we hebben terug goed gelachen. Lara de berner senner van Sandra heeft schrik van mensen dus moesten we allemaal eens tot bij Sandra gaan en de hond eens wrijven en iets geven om te eten,wat nie zo simpel was. Daarna was het aan onze andere Sandra met hare jackawawa die heeft vooral schrik van mannen. Dus daar ook allemaal koekje aan geven,toen was het aan Jurgen en dat ging niet zo goed want je ziet echt dat de hond geen mannen vertrouwd. We hebben een ganse les kunnen oefenen en we zien wel hoe het allemaal verloopt volgende vrijdag,ik zie het wel zitten de proef want Vlekje is heel sociaal.
Hier de mama nekeer,deze avond een eerste gevecht meegemaakt tussen mijn twee bengels. Eigenlijk is het een beetje mijn eigen schuld,ik was een wandeling gaan maken met ons vlekje en terug gekomen en dan ging ik met dai op pad. Omdat vlekje dan moest thuis blijven had ik haar een dentastix gegeven terwijl ik dan met dai op pad was. Thuis gekomen en toch wel eerst vlekje haar mand gecontroleerd want ze heeft de neiging als ze iets extra krijgen om da eerst te verstoppen en als dai het hare dan op is dan haalt ons vlek haar knabbeltje boven en ja dan is het ruzie. Dus ik dacht oké de kust is veilig ze heeft haren dentastix op en dai kan binnen komen. De eerst tien minuten niks aan de hand zet mij in de zetel begin rustig tv te kijken en ineens e gevecht kweet nie hoe neig,ik was echt geschrokken. Ik begreep echt niet wat er aan de hand was ,ze vechten wel al eens met mekaar maar dit had ik nog nooit hoort. Het was menens,ze zaten in dai haar bench en eer ik daar één van de twee kon vastgrijpen want ze rolden letterlijk rond mekaar. Uiteindelijk mijne knie geforceerd en ons vlek kunnen pakken en toen werd het duidelijk wat er eigenlijk aan de hand was. Toen ik vlekje vast had zag ik ineens den dentastix die ik haar had gegeven in dai haar muil zitten. Ze had die dus in de bench van dai gaan verstoppen en zo is het gevecht gestart. Was mij da efkes zweten,dus vanaf nu zal ik beter moeten kijken als ik zoiets nog is doe.
Hier ben ik nog eens (vlekje),tis al een tijdje geleden nu en der is ondertussen een beetje vanalles gebeurt. Op D'Hoeve gaat alles prima,ons mama is nog volop aant het leren om een goeie instructeur te worden. Mijn zus Dai heeft ondertussen haar overgangsproef gedaan van A naar B en ze was geslaagd met 68/70,dus zal moeten opletten want binnenkort zit ze bij mij in de groep. Zal moeten mijn teentjes uitkuisen . Afgelopen donderdag heb ik eens naar Kravaalbos gaan trainen en daar vanalles beleefd,ik voelde mij daar nie zo welkom. Eerst aangevallen van ne mechelaar en derna ne golden retriever op mijn vel,gelukkig was er Hadissa de border collie van Petra want ik weet niet hoe ik er anders zou vanaf gekomen zijn. Binnenkort is der nog de sociallisatietest in de hondenschool en daar hebben we de zaterdag in de les al op geoefend en het was een leuke les. Veel gelachen en plezier gehad,het moet nie altijd serieus zijn hé de lessen beetje fun af en toe mag wel eens.
De meeste weten dit waarschijnlijk nog niet,maar omdat mijn vriend Dimitri niet zoveel tijd heeft zoals ik om te trainen met ons Dai,hebben we beslist dat ik naar Geraardsbergen extra ga bij trainen. Dus was ga ik daar al een week of vier gaan trainen en daar zit ik in de jeugd. De jeugd zijn grote puppy's van 6m tot 9m. Woensdag was er overgangsproef en was nogal nerveus en dan nog regenen ook. Maar eens op het terrein moest ik altijd mijnen eersten beginnen en eerlijk gezegd dat is niet zo leuk als je de spits moet afbijten. Het was al bij al,goed meegevallen ondanks het slechte weer heeft ons Dai heel goed gepresteerd. We hebben een volgoefening gedaan,hond oproepen in zit voor,apport,houdingen,voorstellen van de hond,allez alles dat bij een overgangsproef hoort. Het resultaat was schitterend we hebben 99/100 behaald en het puntje dat we kwijt zijn is dan nog mijn eigen schuld. Bij de houdingen moest ze gaan liggen en ik zei "af" heb toch wel nie mijn vinger gebruikt zeker en dat zien ze als een bb of een bijbevel. Maar ik was super blij met het resultaat en dus vanaf volgende week zit ik in de A.
Ben hier nog eens om jullie te komen vertellen over de les van dinsdag. Het eerste uurtje was er overgangsproef van A naar B maar mijn zus Dai,die was thuis gebleven want de papa die moest héél vroeg opstaan en de mama moest punten geven. De mensen en hondjes die wel hebben meegedaan zijn allemaal geslaagd en mogen vanaf volgende week naar de B gaan. Dus proficiat aan allen die meegedaan hebben. Dan was er les voor mij in de C,we waren met heel veel en hebben eigenlijk niet zoveel gedaan in de les. We hebben eerst allemaal slalom gedaan en daarna ne zit voor,dat nie zo goed lukte bij iedereen en het uurtje was bijna om. Er was ook nog het afscheid van Akira en Linda,die gaat vanaf nu naar de D want ze was geslaagd voor haar brevet. We zullen Akira en Linda missen in de les,maar zullen haar nog wel zien.