Vlaming in Saudi Arabië
Inhoud blog
  • Technisch-commerciele onderhandelingen in Luxemburg
  • Tweede sessie Workshops in Bahrain
  • Nightlife in Bahrain
  • Workshops in Bahrein
  • Visa trip

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    ArcelorMittal bouwt een nieuwe buizenfabriek
    20-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweede sessie Workshops in Bahrain
    Een volgende reeks workshops in Bahrain kwam eraan. Onze financial controller had een ander hotel weten versieren (heeft daar een "connectie").
    Wij onderweg met Milind, onze chauffeur naar "The Gulf"-hotel. Omdat mijn (hoogzwangere) vrouw nog niet op verlof geweest was en me dit jaar nog bijna niet gezien had, heb ik voor haar en Owen tickets besteld voor Bahrain. Als Europeaan heb je daar geen visum nodig en het was voor haar "climatiseren" in het midden-oosten.

    Dit hotel was stukken beter dan ons vorige (wat ook al niet slecht was). Dertien verschillende restaurants, stuk voor stuk excellente keuken (op de Italiaan na), een gigantisch zwembad met poolbar, whirlpools, squachcourts, ...
    Jammer genoeg waren we weer iedere dag bezig tot ver na zonsondergang. Gedurende de hele week ben ik misschien 2 x gaan zwemmen, wat echt zonde was.

    Een van de restaurants hier was een Japanner. Op een avond zijn we Tepanjaky gaan eten (met ongeveer 8 man 1/2, mijn zoontje inbegrepen). Die kok heeft in de ganse avond 2 volle, grote borden look in ons eten gedraaid en alles was op, moeten wij uit onze *** gest**ken hebben. De laatste die klaar was met eten (we hebben drie uur aan tafel gezeten) was mijn 2 jarige. Hij heeft gans de avond zitten kijken naar die Japanner en gegeten. Gans de avond was het bij hem muisstil, als zijn bord maar vol lag.

    Misschien een anekdote in de kleedkamer (dit kan je alleen hier meemaken) :
    Na onze enige squachsessie gingen Dave en mezelf naar de kleedkamers. Deze kleedkamers (enkel voor mannen) zijn fantastisch mooi met douchecabines met 101 straaltjes en alles erop en eraan.
    Na de douche gingen we in de kleedkamer naar ons kastjes waar de kleren inzitten en ondertussen drogen we ons nog verder af. Plotseling tikt een of andere Arabier op Dave zijn schouder. Die draait zich tamelijk geschrokken en ongemakkelijk om (hoe zou je zelf zijn, je staat je daar in je blootje af te drogen en een man tikt je op de schouders...).
    Die begint daar van zijn tak te maken en zegt "NO UNNECESSARY NUDITY". We zijn hier verdorie in een kleedruimte en we kunnen ons hier niet deftig afdrogen en aankleden. Neen, je moet altijd je handdoekje of zwembroekje om en naar speciale kleedkotjes om je aan te kleden.




    20-07-2009, 00:00 geschreven door Carl Vandenbroucke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Archief per week
  • 03/08-09/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs