BKO
inspiratiemappen
Zoeken in blog

Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
05-11-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IBO Tanneke Tielt

Een kleine blik op Tannekes sprookjesweek:


*elke dag zijn we als sprookjesfiguren de kids gaan ophalen op school, we maakten de straten onveilig met ons sprookjes gezang

* bij binnenkomst begroet Rapunzel alle kids, haar vlecht hangt van op haar balkon te bengelen naar beneden. Om Tanneke binnen te mogen en Rapunzel te gaan begroeten, moeten de kids langs onze Magische deur… Sesam open u! en de muur schuift opzij (zie foto’s)

* we schreven ook ons eigen magische Tannekes sprookje, wat was het spannend om te lezen.

* de ouders mochten ook meedoen aan de verkiezing van het allermooiste sprookje: Repelsteeltje was met glans de grote winnaar… Niemand weet, niemand weet dat ik Repelsteeltje heet!

* de ouders moesten bij het ophalen van de kids 1 van onze sprookjes-attributen aandoen om de kids te gaan ophalen: een roodkapje, omas muts, een wolvenneus, mandje met appels, heksenhoed,…

* doorheen het Tannekes bos gewandeld, kwam je bij onze grote ophaalbrug van Tannekes kasteel (zie fotos)

* elke ouder en de kinderen kregen de kans om hun allerdiepste meest geheime wens in de wensput te stoppen.

* elke dag werden kleine activiteiten gegeven: het knutselen van een prinses op de erwtenbed, een grote boze wolf, een spiegeltje spiegeltje aan de wand, Assepoester haar koets maken..

* woensdag was de grote sprookjes activiteit: de kleuters werden heuse prinsen en prinsessen en oma hielp hen in een zoektocht en 7mijlen-race.. de groten werden op de proef gesteld met de grote sprookjesquiz

* de kinderen genoten elke dag van mooie sprookjes.. Prins Assepoets was hierbij 1 van de favo verhaaltjes; wat is die grappig!

* de grote dag waar we allen naar uitkeken was Vrijdag met ons groot sprookjesbal: dit werd ingeleid met de uitslag van onze verkiezing van het mooiste sprookje: Repelsteeltje werd voorgelezen. De kinderen kregen om dit te vieren sprookjessnoep die gevallen was van het peperkoekenhuisje… MMM smullen

* Samen werd gedanst en gefeest op ons sprookjesbal. Wat een gek zicht: prinsen en prinsessen, ridders, piraten, elfjes samen

* er werd ook erg veel gelachen met onze Photo-booth: Assepoester haar mooie koets leverde heel veel mooie fotos op (zie fotos)

 

Hopelijk genieten jullie evenveel van onze magische fotos als wij plezier hadden om hen te maken.. en dan nu Simsala…. Simsala…. Grim!!!






Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)

Categorieën
  • inspiratiemappen (12)
  • wedstrijd OPNIEUW (45)
  • Archief per jaar
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs