Volg hier de avonturen van onze u8 en u9 duiveltjes! Wedstrijdverslagen, foto's, grappige verhalen,...
20-10-2012
U8
VKL - Korbeek : 15 - 5
Op deze mooie herfst ochtend mochten we in onze nieuwe uitrusting aantreden. Ik weet niet wat ze deze morgen allemaal gegeten hebben, maar iedereen was vandaag in zeer goede doen. 7-0 aan de rust. In de 2e helft kon de tegenstander iets meer weerwerk bieden met een mooie 16-5 als eindstand. Proficiat aan alle spelers !!
Een vrij gelijk opgaande wedstrijd tot aan de rust (3-1). In de 2e helft kon Lubbeek enkele keren snel scoren, en wij hadden weerom wat pech bij de afwerking. Lubbeek was duidelijk een maatje te groot. NB : ook hier opvallend grote en stevige tegenspelers met een krachtig schot waar Kasper geen verhaal tegen had. Zou er iets in het leidingwater van Lubbeek zitten dat er Linden niet inzit ?
Bekkevoort - VKL : 9 - 7
Aanvankelijk was Bekkevoort een maatje te groot voor ons. Ze liepen uit tot 4-1 aan de rust. In de 2e helft speelden we iets vinniger en kwamen terug tot 4-3. Uiteindelijk en na een spannende 2e helft werd het 9-7 voor Bekkevoort. Ook hier weer hetzelfde als in de vorige wedstrijden, we komen nog iets te kort in de afwerking en stuiten telkens weer op goede keepers.
In de gietende regen moesten we eraan beginnen. We kwamen al snel op achterstand, maar in het begin van de match hielden we nog gelijke tred : 2-5 aan de rust, al moet gezegd dat we wat pech hadden in de afwerking. In de 2e helft was de tegenstander duidelijk beter. We kwamen (net) iets te kort in goede passen, durf om op goal te trappen, een goede dribbel, ... De tegenstander deed dit allemaal wel. Algauw gingen alle hoofden naar beneden en lieten we de moed zakken. Eindstand : 4 - 15 Goals VKL : Warre, Siebe, Arthur en Daan
In een mooie evenwichtige wedstrijd werd vlot gecombineerd en op doel geschoten. Bij VK Linden viel vooral de collectieve inzet en strijdlust op. Hoewel we maar 1 vervanger klaar hadden staan, bleef iedereen tot op het einde hard achter de bal en de tegenstander aanlopen. Onze afwerking kon net iets scherper. Helemaal op het einde werd een duidelijke fout op Maarten niet gefloten en de counter werd vakkundig uitgevoerd: 6-5 met nog 2 minuten te spelen. Mias riep op tot een dapper slotoffensief, maar we kregen opnieuw het deksel op de neus bij een snelle tegenaanval.
De uitslag doet vermoeden dat het een afstraffing was, maar dat viel eigenlijk heel goed mee. OHL was wel sterker, maar bij momenten speelden we goed mee. Als je dan weet dat 3 spelertjes hun eerste match ooit speelden (wat ze goed deden) en dat heel wat van onze "sterkste" spelertjes tegen de u9 van OHL voetbalden, is dit een mooi resultaat.
Het is altijd hoogdag in Linden als de buren van OHL op bezoek komen. Onze kleine U8-tjes deden het goed tegen OHL maar kwamen uiteindelijk toch nog een beetje tekort : 4-4 aan de rust, het had echter meer kunnen zijn na een magistrale vrije trap van Jasper op de deklat. In de 2e helft konden de bezoekers 1 goal meer maken, met 7-8 als eindstand. Goals : Siebe, Marcel, Arthur en Thibau
U9 : VKL - Rotselaar : 2-21
Aanvankelijk konden we de schade nog beperken en voetbalden we ook af en toe een kans bij elkaar. Bij de rust stond het 1-6 en met een beetje meer geluk hadden we zelf ook een paar keer meer gescoord. In de tweede helft zijn we echter volledig ingestort. Na enkele snelle tegendoelpunten gingen de kopjes naar beneden wat de tegendoelpunten alleen maar sneller op elkaar deed volgen. Nog een geluk dat we helemaal op het einde zelf nog de laatste goal konden maken, die gevierd werd als een overwinning...