Het jacht van Saddam Hussein is te koop voor het luttele bedrag van 30 miljoen euro.

Voor dat geld heeft de toekomstige eigenaar dan ook een 82 meter lang jacht, voorzien van gouden kranen, een gebedsruimte, een bioscoop en diverse zwembaden. Bovendien beschikt het schip over voorzieningen voor de inbouw van een raketsysteem, kogelvrije ramen en een sluis die Saddam kon gebruiken om naar een onderzeeër te vluchten.
De lengte van het schip is 7 meter langer dan die van de zeeslepers en als ik zo kijk, dan kan het achterschip mooi dienen als sleepdek; twee sleepwinches kunnen vast nog wel ergens ingebouwd worden. Aangezien er niet veel animo voor het schip blijkt te zijn, kan Svitzer Ocean Towage het misschien wel voor een prikkie kopen!:wink:
Zo is er een mooi kantoor waar de kapitein klanten, overheidsfunctionarissen èn kantoormensen kan ontvangen:
 (De arabische tekst op de rechterfoto kan dan vervangen worden door een foto van onze koningin.)
En slaapkamer waar hij aan zijn welverdiende rust toe kan komen:
Het raketsysteem en kogelvrije ramen zullen wel voldoende zijn om piraten op afstand te houden. Die optie moet dus wel worden gebruikt. De onderzeeër zelf is nog niet meteen noodzakelijk. (De aanvraag voor deze laatste optie, heb ik nog even uitgesteld :wink:.)
|