Gisteren bereikte mij het bericht over een tragisch ongeluk aan boord van één van de kleinere schepen van Svitzer. In het Ras Laffan olie en gasveld van Qatar is door onbekende reden een explosie geweest vlakbij het schip, waarbij 7 mensen (6 crewleden en een medewerker van een oliebedrijf) het leven verloren. Het schip was in de buurt van een boei waar vloeibaar gas overgepompt wordt in LNG-tankers. Svitzer heeft een onderzoeksteam naar Qatar gestuurd.
Het kantoor vraagt om 1 minuut stilte om 12.00 uur GMT. Mijn hart gaat uit naar de gezinnen en vrienden die deze mannen achterlaten.
Reacties op bericht (2)
05-05-2012
sorry
geniet van de dag.groetjes van bo
05-05-2012 om 19:37
geschreven door boomer
wat triest
mijn medeleven voor die mensen die alleen verder moeten .. het zal toch de vrees zijn van elke zeemansvrouw ....
<CENTER><A href="http://blog.seniorennet.be/boomer/"><IMG border=0 src="http://www.animaatjes.nl/plaatjes/s/smiley/animaatjes-smiley-27644.gif"></A> <CENTER>geniet van de dag.groetjes van bo</CENTER></CENTER>