Ik ben Trinet, 42 jaar en in de gelukkige omstandigheden dat ik mijn huis deel met mijn echtgenoot Leendert en onze drie dochters.
Hannah is  18 jaar.
Mirthe  15 jaar.
Jasmijne  9 jaar.
Ik was vroeger verpleegkundige en tegenwoordig fulltime moeder en ook nog gastouder voor drie jongetjes.
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
verbouwen is leuk
als alles goed gaat
13-08-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vakantie Duitsland
Er was ook een poes (van de overburen) die eigenlijk Diego heette maar door de kinderen Tijgertje werd genoemd.
De poes was het helemaal. We hadden een touw van een meter of zes en daarmee renden de meiden door de tuin
en dat beest erachteraan op jacht.
Alleen Hannah was snel genoeg om hem voor te zijn.
Elke morgen als we de schuifdeuren open deden kwam hij eraan en vaak bleef hij tot 's avonds laat.
Hij was dol op vogels en aangezien er in een boom een merel-nest zat was er steeds grote paniek bij die dieren.
En dan kwam Mirthe weer in actie om de vogels te redden. We hebben hem twee keer zien wegrennen met een vogel in zijn bek.
De moordenaar. Maar vijf minuten later sloten ze hem weer letterlijk in hun armen.
En vlinders kon hij ook heel goed vangen.



De tuin was prachtig. Heel groot met allerlei fruitbomen (appels, kers, pruim), een moestuin, heel veel bloemen, forellen vijvers en een echt varken.
De eerst dag doopte Jasmijne haar Spike maar dat vonden Hannah en Mirthe zo afschuwelijk dat ze Saartje werd genoemd.
De volgende dag bleek ze Lilly te heetten.
Hannah en Jasmijne zijn echte varkensfluisteraars want als zij begonnen te knorren kwam het best gelijk zeer enthousiast aanlopen
en antwoord te geven.
De rivier (de Kahl) stroomde halverwege door de tuin. Hij was ongeveer 40 cm breed en lag erg diep maar eroverheen springen kon wel op één punt en verder was er nog een bruggetje. De hele dag hoorde je dus geklater en geplof van vallende appels in het gras.





     En zo zaten ze elke avond in het pikkedonker naar een dvd te kijken op de laptop.





Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail *
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


Blog als favoriet !

Klik hier
om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

Mijn favorieten
  • Ruimer Wonen, Onze Bouwer
  • vakantie 2011
  • Spelletjes, Bejuweled, Bookworm, .....
  • BMI test
  • texttwist.......verslavend spel
  • Else in Peru
  • Blog van de Rietvelden
  • Blog van Rinette
  • vakantie in oostenrijk
  • zelf maken !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

        Hommerich 2006

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs