Werkplekleren
werkplekleren
Inhoud blog
  • laatste dag van werkplek leren zit er definitief op
  • dag 3 van werkplek leren zit er alweer op
  • Dag 2 van het werkplek leren zit er jammer genoeg al op.
  • Dag 1 van het werkplekleren zit er jammer genoeg al op.
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    24-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 1 van het werkplekleren zit er jammer genoeg al op.
    Dag iedereen


    Dag 1 verliep vrijwel zonder problemen, Ondanks het feit dat ik het bedrijf kende was ik toch nog nieuwsgierig en een beetje gestrest.
    Toen ik om 8 uur aankwam in het bedrijf, werd ik terug met open armen ontvangen. In het begin verliep alles nog onwennig, maar dat was natuurlijk door de stress en omdat je bepaalde dingen nog niet weet staan enz. Mijn dag zou normaal starten met het intikken van voorraden. Maar door de ijverige Arianne was dat allemaal al gebeurt. Toen besloot Els dat er nog papieren in verband met het evacuatieplan moesten geplastificeerd worden, dus die taak heb ik ook onmiddellijk uitgevoerd. Het plastificeren van die papieren duurde niet lang, dus kon ik direct met een andere taak beginnen Die taak was wel minder leuk, het uitknippen van ritnummers. Dat ging maar niet vooruit... na 10 minuten deed mijn duim al pijn. Maar toen kwam ik op het idee om te vragen of ze geen snijapparaat hebben. Gelukkig! ze hadden juist een nieuw apparaat aangeschaft, dus had ik ook nog de primeur om het snijapparaat uit de doos te halen en het voor de eerste keer te mogen gebruiken. Toen ik het apparaat kon gebruiken vlogen de papieren met ritnummers erdoor. Ik heb er wel 3 uur aan bezig gezeten. Na de middag kon ik allerlei vragen stellen voor mijn GIP, Daarbij werd ik heel veel geholpen. Nadat ik al mijn vragen heb gesteld, moest ik een deel van de ritnummers plastificeren en klasseren. 

    Voila beste lezers, dit was dan mijn eerste dag! 
    hopelijk tot mogen!

    Vriendelijke groeten

    Jellen




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs