Din 19/07/2016: Training van 17h45 tot 19h00
Don 21/07/2016: Training van 17h45 tot 19h00
De 2 trainingen deze week kunnen nog niet doorgaan op Schiervelde. Vanaf 26/072016 zouden we wel op de terreinen mogen volgens Brecht. De jeugdcoördinatie kijkt voor een ander terrein, van zodra dat wij, de trainers, hierover meer weten, komt dit op de blog te staan.
Verder zijn er nog enkele spelers waarvan we geen informatie hebben gekregen ivm aanwezigheden in juli en augustus. Zoals hieronder reeds gemeld gaan wij er dus vanuit dat deze spelers geen enkele wedstrijd kunnen meespelen.
Update: Ondanks de waarschijnlijk intense zoektocht van de jeugdcoördinatie zijn zij er niet in geslaagd om een terrein te vinden voor de U9. Daarom deze week geen training. Volgende week zou er mogelijks wel een oplossing zijn. Degene die reeds hun nummer hebben doorgegeven, hebben dit ook via sms gekregen.
|