Sponsor:
Foto

Trainers:

Wim Laforce

Bart Steyaert
0495/72.38.28

bartsteyaert01@hotmail.com

Keepertrainer:

Cedric Van Mullem
Sportief verantwoordelijke onderbouw:

KoenVanhove
0472/99.57.66

vanhovekoen@telenet.be
Interessante links
  • Footbel (Kalender + Afgelastingen)
  • Sporza
  • Club Brugge
  • Cercle Brugge
  • U17 SKD HERTSBERGE
    Seizoen 2019-2020
    Selectiecriteria: 1. Aanwezigheid op beide trainingen. Spelers die op beide trainingen aanwezig waren, krijgen voorrang op spelers die één of beide trainingen afwezig waren. In uitzonderlijke gevallen (bvb Er waren veel spelers afwezig), kan iemand die maar één training meedeed toch geselecteerd worden, als hij mij van z'n afwezigheid heeft verwittigd. 2. Heeft de speler vorige week gespeeld? Spelers die de vorige wedstrijd niet gespeeld hebben, krijgen voorrang op spelers die de vorige week wel speelden. 3. Als iedereen elke week komt trainen, fit en beschikbaar is, zijn er wekelijks 9 of 10 spelers die niet geselecteerd worden, en dus de week er op wel geselecteerd worden. Deze worden aangevuld met spelers die de week er voor wel al speelden. Hierin probeer ik te roteren, waardoor niet telkens dezelfde spelers twee matchen na elkaar mogen spelen.
    11-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG SKDH - K. DAR. RUDDERVOORDE A
    Woensdagavond speelden we de uitgestelde thuiswedstrijd tegen de buren uit Ruddervoorde. De bezoekers beschikken over een goeie ploeg, met veel kracht, gestalte en snelheid. We zouden dus een goeie wedstrijd moeten spelen om tot een goed resultaat te komen.

    Tijdens de eerste 20 minuten ging het spel gelijk op. Onze organisatie stond goed, en iedereen toonde de nodige inzet. Ruddervoorde had de beste kansen, maar vond telkens een goeie Killian op z'n weg. Ook Hertsberge kreeg wat kansen, maar ook zij slaagden er niet in om te scoren: 0-0 na 20 minuten.

    Tijdens het tweede kwart van de match had Ruddervoorde duidelijk overwicht. Hertsberge kreeg het moeilijker om de bal in de ploeg te houden, en geraakte amper op de helft van de tegenstander. Ruddervoorde zette goed druk op de man in balbezit, maar deed zelf al bij al weinig met de bal. Uiteindelijk konden ze toch 2 keer, veel te makkelijk, scoren. Mits wat doortastender verdedigen, had het ook bij de rust nog 0-0 kunnen zijn. Maar de voorsprong van de bezoekers was wel verdiend.

    Na de rust herstelde de thuisploeg gaandeweg het evenwicht. Het derde kwart van de match was kansarm aan beide zijden. Hertsberge kwam er nog steeds moeilijk uit, maar liet ook de tegenstander minder voetballen. Er werd dan ook, bijna logisch, niet gescoord tijdens dit stuk van de wedstrijd. 

    Tijdens de laatste 20 minuten kwam er meer ruimte om te voetballen. Onze jongens bleven fysiek overeind, en konden een paar kansen creëren om de aansluitingstreffer te scoren. Dit lukte evenwel niet. Na een scherpe counter van de bezoekers, werd er terecht voor strafschop gefloten. Killian pakte deze, maar kon niet voorkomen dat de rebound werd binnen getrapt: 0-3. Onze jongens lieten het niet aan hun hart komen, en bleven op zoek gaan naar het verdiende doelpunt. En een paar minuten voor tijd, zorgde Cedric voor de 1-3, na een zeer mooie aanval. Van op de linkerflank, ging de bal in twee tijden naar de rechterflank. Daar schakelde Mathijs mooi z'n man uit, en zette de bal voor doel, waar Cedric kon scoren.

    Jullie speelden vandaag een verdienstelijke wedstrijd, tegen een sterke tegenstander. Als we zaterdag hetzelfde niveau halen, slagen we er zeker in om een goed resultaat te behalen tegen Daring Brugge!


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Spelers:

    Mathijs Koroknai

    Wannes Longeville

    Kenji Gerard

    Maui Vanhandsaeme

    Karel Lannoye

    Stijn Van Royen

    Cedric Bossier

    Thibo Van Vlierberghe

    Rune Dhont

    Quentin Walckiers

    Robbe Daelman

    Sam Ganne

    Robbe Pleysier

    Warre Bonne

    Marius Boutlegier

    Killian Vanderhaeghen

    Quinten Salembier

    Rune Laforce

    Yorben Inghelbrecht

    Gilles De Vriese

    Oliver Clarys


    Trainingen:

    Maandag en woensdag: 19u30 - 21u00

    Keepertraining:

    Woensdag: 18u30 - 19u15

    Wedstrijdschema en uitslagen:

    31/08 // SKDH - Jong Male // 09u15

    07/09 // Dar. Brugge - SKDH // 09u15

    14/09 // SKDH - Dosko Kanegem // 09u15

    28/09 // SKDH - KFC Moerkerke // 09u15

    05/10 // SKDH - KFC Heist // 09u15

    12/10 // KSKV Zwevezele - SKDH // 09u15

    19/10 // Jong Male - SKDH // 09u15

    26/10 // SKDH - Dar. Brugge // 09u15

    02/11 // Dosko Kanegem - SKDH // 09u15

    16/11 // KFC Moerkerke - SKDH // 09u15

    23/11 // KFC Heist - SKDH // 09u15

    30/11 // SKDH --KSKV Zwevezele // 09u15


    {TITEL_VRIJE_ZONE}


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs