Sponsor:
Foto

Trainers:

Wim Laforce

Bart Steyaert
0495/72.38.28

bartsteyaert01@hotmail.com

Keepertrainer:

Cedric Van Mullem
Sportief verantwoordelijke onderbouw:

KoenVanhove
0472/99.57.66

vanhovekoen@telenet.be
Interessante links
  • Footbel (Kalender + Afgelastingen)
  • Sporza
  • Club Brugge
  • Cercle Brugge
  • U17 SKD HERTSBERGE
    Seizoen 2019-2020
    Selectiecriteria: 1. Aanwezigheid op beide trainingen. Spelers die op beide trainingen aanwezig waren, krijgen voorrang op spelers die één of beide trainingen afwezig waren. In uitzonderlijke gevallen (bvb Er waren veel spelers afwezig), kan iemand die maar één training meedeed toch geselecteerd worden, als hij mij van z'n afwezigheid heeft verwittigd. 2. Heeft de speler vorige week gespeeld? Spelers die de vorige wedstrijd niet gespeeld hebben, krijgen voorrang op spelers die de vorige week wel speelden. 3. Als iedereen elke week komt trainen, fit en beschikbaar is, zijn er wekelijks 9 of 10 spelers die niet geselecteerd worden, en dus de week er op wel geselecteerd worden. Deze worden aangevuld met spelers die de week er voor wel al speelden. Hierin probeer ik te roteren, waardoor niet telkens dezelfde spelers twee matchen na elkaar mogen spelen.
    14-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG SKDH - SV LOPPEM
    Afgelopen zaterdag hervatten we na een deugddoende winterstop de competitie met een thuiswedstrijd tegen de U15 van SV Loppem. We werden na nieuwjaar ingedeeld in een moeilijke reeks, met te duchten tegenstanders. Vooraf leek Loppem één van de ploegen waarmee we de strijd zullen moeten aangaan voor een plaats in de middenmoot. Een overwinning in deze wedstrijd, zou ons in dat opzicht dus al een mooie bonus opleveren.

    Hertsberge begon het best en het scherpst aan de match, en nam nagenoeg de volledige eerste 20 minuten voor z'n rekening. Na 5 minuten aftasten aan beide kanten, kwam Hertsberge op voorsprong. Rune Laforce kopte een voorzet door tot bij Kenji, die de bal koel naast de doelman in de goal legde. Even later verkeek de bezoekende defensie zich op een lange bal. Verdediger en doelman liepen elkaar omver. Kenji legde de bal tot bij Rune Laforce, die de bal van halverwege de helft in doel legde. Om één of andere reden werd dit doelpunt afgekeurd voor gevaarlijk spel, terwijl de bezoekers elkaar duidelijk voor de voeten liepen... 

    Dit bleek slechts uitstel te zijn: enkele minuten later zette Kenji zich goed door op links. Z'n voorzet belandde bij Mathijs, die goed op doel trapte. De doelman kon z'n poging nog weren, maar Kenji was aan de tweede paal goed gevolgd om de 2-0 binnen te schuiven. Ondertussen stond onze verdediging goed georganiseerd te voetballen, waardoor we de eerste 20 minuten afsloten met een terechte dubbele voorsprong.

    De tweede periode was nog maar net bezig, toen Wannes de bal goed voor doel bracht. Kenji nam de bal prima aan, waardoor hij in één beweging ook voorbij z'n verdediger was, en legde de bal perfect in de verste hoek: 3-0 en de hattrick voor Kenji was een feit.

    Na die derde goal verwaterde het spel van de thuisploeg, waardoor Loppem iets meer in de wedstrijd kwam, zonder echt gevaarlijk te zijn. Vlak voor rust moest Killian toch in actie komen, nadat een vrije trap van op de flank ei zo na door Yorben in eigen doel werd verlengd. Al bij al gingen onze jongens terecht met 3-0 rusten. Als de goal van Rune niet onterecht was afgekeurd, stond het nu zelfs 4-0.

    Na de rust zagen we een volledig ander spelbeeld. Loppem kwam veel scherper uit de kleedkamer dan Hertsberge, en werd nu de betere ploeg met de beste kansen. Er werden te veel duels verloren en er werd te slordig gevoetbal door Hertsberge, om nog gevaarlijk te zijn. Er werden door onze jongens in de tweede helft dan ook geen echte kansen meer bij elkaar gevoetbald.

    Ondanks het veldoverwicht en het vele balbezit, kon Loppem onze doelman amper verontrusten. Toch kwamen de bezoekers al snel in de tweede helft tot scoren: een afstandsschot werd eerst nog goed gekeerd door Killian, maar die had geen verhaal tegen de poging uit de rebound: 3-1. Nadien zagen we dus een bezoekende ploeg die vaak de bal had, en een thuisploeg die zich iets te makkelijk liet aftroeven en in balbezit te vaak zonder overleg de bal fout inspeelde. Het bleef, door uitstekend verdedigend werk, echter lange tijd 3-1. Killian moest zich 1 of 2 keer reppen om de bal uit z'n doel te houden, maar voor het overige bleef het bij flankvoorzetten waar te weinig mee gedaan werd. Tot de bezoekers halverwege het vierde kwart van de match een lichte penalty kregen... Killian pakte deze strafschop, maar de bezoekers profiteerden op de daaropvolgende hoekschop van de verwarring en de euforie bij onze jongens. De hoekschop werd snel genomen, en Quentin verlengde de bal in een poging om deze weg te koppen ongewild in eigen doel: 3-2 met nog een achttal minuten op de klok.

    5 minuten voor het einde van de match kreeg Kenji nog rood, na een fout in de administratie van de scheidsrechter. Die dacht dat hij Kenji z'n tweede gele kaart gaf, terwijl het eigenlijk nog maar z'n eerste was. De fout werd trouwens na de match door de scheids toegegeven, waardoor Kenji niet geschorst is voor de volgende wedstrijd. 

    Er volgende nog een aantal warme momenten rond onze 16 meter, maar onze jongens hielden stand en openden zo de tweede competitieronde met een overwinning en drie deugddoende punten. 

    Jullie verdienen een pluim voor de manier waarop jullie aan de wedstrijd begonnen: gemotiveerd, scherp in de duels en efficiënt. Als onze afgekeurde goal wel had geteld, was de wedstrijd aan de rust reeds gespeeld. Na de pauze lieten jullie je toch net iets te makkelijk overbluffen door de bezoekers, waardoor we ei zo na nog in de problemen kwam. In de volgende matchen moeten we dus proberen om de volledige wedstrijd met dezelfde scherpte te spelen! Tot maandag!


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Spelers:

    Mathijs Koroknai

    Wannes Longeville

    Kenji Gerard

    Maui Vanhandsaeme

    Karel Lannoye

    Stijn Van Royen

    Cedric Bossier

    Thibo Van Vlierberghe

    Rune Dhont

    Quentin Walckiers

    Robbe Daelman

    Sam Ganne

    Robbe Pleysier

    Warre Bonne

    Marius Boutlegier

    Killian Vanderhaeghen

    Quinten Salembier

    Rune Laforce

    Yorben Inghelbrecht

    Gilles De Vriese

    Oliver Clarys


    Trainingen:

    Maandag en woensdag: 19u30 - 21u00

    Keepertraining:

    Woensdag: 18u30 - 19u15

    Wedstrijdschema en uitslagen:

    31/08 // SKDH - Jong Male // 09u15

    07/09 // Dar. Brugge - SKDH // 09u15

    14/09 // SKDH - Dosko Kanegem // 09u15

    28/09 // SKDH - KFC Moerkerke // 09u15

    05/10 // SKDH - KFC Heist // 09u15

    12/10 // KSKV Zwevezele - SKDH // 09u15

    19/10 // Jong Male - SKDH // 09u15

    26/10 // SKDH - Dar. Brugge // 09u15

    02/11 // Dosko Kanegem - SKDH // 09u15

    16/11 // KFC Moerkerke - SKDH // 09u15

    23/11 // KFC Heist - SKDH // 09u15

    30/11 // SKDH --KSKV Zwevezele // 09u15


    Nieuws Sporza
  • Febe Jooris trots op "onverwachte" medaille: "Ik wist dat het tweede gedeelte me goed lag"
  • Backstedt in regenboogtrui: "De dubbel is wat iedereen wil, maar er kan van alles gebeuren"
  • Febe Jooris na bronzen tijdrit: "En dan de finish, dat was écht volledig dood gaan"
  • Febe Jooris glundert op podium: "Dat heet dan gelukkig zijn"
  • Zoe Backstedt: "Dit was een van de hoofddoelen van het seizoen, zo blij dat het loont"
  • Febe Jooris knalt naar toptijd: "Waar heeft ze dat nog gehaald?!"
  • Backstedt is wereldkampioen: "Zou het verschil ooit al zo groot geweest zijn?"
  • Febe Jooris bezorgt België brons, Zoe Backstedt wordt op impressionante wijze wereldkampioen
  • LIVESTREAM WK-tijdrit: Zoe Backstedt onderweg naar demonstratie, Jooris doet niet mee voor medailles
  • LIVESTREAM WK-tijdrit: Zoe Backstedt onderweg naar demonstratie, Jooris doet gooi naar medaille


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!