Sponsor:
Foto

Trainers:

Wim Laforce

Bart Steyaert
0495/72.38.28

bartsteyaert01@hotmail.com

Keepertrainer:

Cedric Van Mullem
Sportief verantwoordelijke onderbouw:

KoenVanhove
0472/99.57.66

vanhovekoen@telenet.be
Interessante links
  • Footbel (Kalender + Afgelastingen)
  • Sporza
  • Club Brugge
  • Cercle Brugge
  • U17 SKD HERTSBERGE
    Seizoen 2019-2020
    Selectiecriteria: 1. Aanwezigheid op beide trainingen. Spelers die op beide trainingen aanwezig waren, krijgen voorrang op spelers die één of beide trainingen afwezig waren. In uitzonderlijke gevallen (bvb Er waren veel spelers afwezig), kan iemand die maar één training meedeed toch geselecteerd worden, als hij mij van z'n afwezigheid heeft verwittigd. 2. Heeft de speler vorige week gespeeld? Spelers die de vorige wedstrijd niet gespeeld hebben, krijgen voorrang op spelers die de vorige week wel speelden. 3. Als iedereen elke week komt trainen, fit en beschikbaar is, zijn er wekelijks 9 of 10 spelers die niet geselecteerd worden, en dus de week er op wel geselecteerd worden. Deze worden aangevuld met spelers die de week er voor wel al speelden. Hierin probeer ik te roteren, waardoor niet telkens dezelfde spelers twee matchen na elkaar mogen spelen.
    06-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG KSV OOSTKAMP - SKDH + EXTRA INFO WINTERSTOP
    Gisteren stond de laatste competitiewedstrijd voor Nieuwjaar op het programma. We trokken naar de buren van KSV Oostkamp. Thuis wonnen we bijzonder vlot en overtuigend van hen. Ze zouden dus goed voorbereid zijn en ons waarschijnlijk iets meer het vuur aan de schenen leggen deze keer!

    Hertsberge was echter ook goed voorbereid en startte zeer sterk aan de wedstrijd. Oostkamp kwam nauwelijks over de helft van het veld en Hertsberge creëerde onmiddellijk een pak kansen. Het eerste doelpunt liet wat op zich wachten, maar viel uiteindelijk toch: oververdiende 0-1 stand bij het einde van het eerste kwartier. Enige minpunt: het goeie voetbal van voor het eerste doelpunt verdween plots na die goal, en de match verwaterde in een heen-en-weer-trappen van de bal. Er werd dan ook duidelijk gemaakt dat er opnieuw gevoetbald moest worden!

    De boodschap kwam goed aan en Hertsberge speelde bij het begin van het tweede kwartier opnieuw uitstekend voetbal. Oostkamp had nog steeds moeite om aan kansen te komen. De logische 0-2 liet dan ook niet lang op zich wachten. Hertsberge leek opnieuw op een makkelijke overwinning af te stevenen, maar gaf plots iets te veel ruimte aan Oostkamp. Hierdoor kreeg de thuisploeg twee kansen om op doel te trappen, en twee keer twijfelden ze niet om de trekker over te halen. Het stond plots 2-2 na 2 uitstekende afstandsschoten! Hertsberge leek niet uit z'n lood geslagen en zette snel orde op zaken: 2-4 na twee goeie schoten van Broes.

    Na de rust bleef Hertsberge bij momenten goed voetbal spelen, en kon het nog 4 keer scoren. Het absolute hoogtepunt was een mooi uitgespeelde aanval die vertrok bij Victor Clarys, waarna Chelsea de bal langs de lijn tot bij Nicholas speelde die na een dribbel met een uitstekende voorzet Tristan voor doel vond. Ook Oostkamp profiteerde nog een keer van iets te laks verdedigen bij Hertsberge. We sluiten het kalenderjaar 2015 dus af met een mooie en welverdiende 3-8 overwinning!

    Nog twee weekjes trainen en dan kunnen jullie genieten van een deugddoende pauze jongens en meisjes!

    LAATSTE TRAINING:

    De laatste training voor de winterstop gaat door op WOENSDAG 16 DECEMBER. We trainen dus nog 4 keer voor we er een paar weekjes tussenuit gaan! We beginnen opnieuw te trainen op WOENSDAG 13 JANUARI 2016.

    KERSTFEEST:

    Het kerstfeest van SKDH gaat door op zaterdag 26 december. Jongens die vandaag aanwezig waren op training, kregen een brief mee met meer info. Zaterdag krijgen de andere jongens hun brief ook! Wie geblesseerd is ontvangt de brief via e-mail!

    INDOORTORNOOI:

    Op de laatste dag van de kerstvakantie, zondag 3 januari, spelen we in de namiddag een tornooi in Damme. Gelieve tijdig te laten weten of je dan aanwezig kunt zijn!


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    12-12-2015
    indoortornooi

    Broes kan het indoorvoetbaltornooi meespelen in Damme.

    12-12-2015 om 16:27 geschreven door Pascal




    Spelers:

    Mathijs Koroknai

    Wannes Longeville

    Kenji Gerard

    Maui Vanhandsaeme

    Karel Lannoye

    Stijn Van Royen

    Cedric Bossier

    Thibo Van Vlierberghe

    Rune Dhont

    Quentin Walckiers

    Robbe Daelman

    Sam Ganne

    Robbe Pleysier

    Warre Bonne

    Marius Boutlegier

    Killian Vanderhaeghen

    Quinten Salembier

    Rune Laforce

    Yorben Inghelbrecht

    Gilles De Vriese

    Oliver Clarys


    Trainingen:

    Maandag en woensdag: 19u30 - 21u00

    Keepertraining:

    Woensdag: 18u30 - 19u15

    Wedstrijdschema en uitslagen:

    31/08 // SKDH - Jong Male // 09u15

    07/09 // Dar. Brugge - SKDH // 09u15

    14/09 // SKDH - Dosko Kanegem // 09u15

    28/09 // SKDH - KFC Moerkerke // 09u15

    05/10 // SKDH - KFC Heist // 09u15

    12/10 // KSKV Zwevezele - SKDH // 09u15

    19/10 // Jong Male - SKDH // 09u15

    26/10 // SKDH - Dar. Brugge // 09u15

    02/11 // Dosko Kanegem - SKDH // 09u15

    16/11 // KFC Moerkerke - SKDH // 09u15

    23/11 // KFC Heist - SKDH // 09u15

    30/11 // SKDH --KSKV Zwevezele // 09u15


    {TITEL_VRIJE_ZONE}


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs