De ratjes speelden een zeer sterk tornooi te Boussu-Dour. De eerste wedstrijd was tegen het plaatselijke Boussu & de eerste 10' speelden de ratten sterk & kregen enkele kansen maar scoorden niet. Integendeel de doelpunten vielen aan de overzijde & aan de rust stond het 0-2. In de 2e helft probeerde men nog iets aan de achterstand te doen maar het werd uiteindelijk 1-3 na doelpunt Gianni. De 2e wedstrijd moest absoluut gewonnen worden tegen reeksgenoot Koksijde. De ratten speelden constant op de helft van de tegenstander & scoorden in iedere helft 1x wat resulteerde in een 2-0 overwinning na doelpunten van Seppe. Hierin toonde SW enkele zeer mooie acties. In de halve finale wachtte het onklopbare Wezet maar de ratjes vochten voor iedere meter op het veld & als er eens een doorgang was, redde Sander knap de meubelen. Een verdiend gelijkspel op basis van zeer goede inzet. De strafschoppen werden uiteindelijk gewonnen door Wezet. De strijd voor het brons was opnieuw tegen Boussu maar de meeste spelers zaten volledig erdoor & enkele dubieuze beslissingen leidden naar een 4-1 nederlaag. Iedereen keerde zeer tevreden terug naar huis na een mooie en aangename dag voetbal tegen sterke ploegen. SW speelde met Sander, Jari W, Ludwig, Jari B, Robin, Jari D, Dylan, Robinson, Daymon, Jelle, Tjorven, Seppe, Gianni, Quentin, Dennis.
Aalst nam onmiddellijk de wedstrijd in handen maar echte doelkansen waren zeer schaars. De eerste aanval van SW was onmiddellijk een goeie. Doorsteekpas Tjorven & Jelle werkt mooi af 1-0. Toch liet Aalst zijn kopjes niet hangen & gingen direct terug in de aanval en dit leidde al snel tot de gemakkelijke 1-1. In de tweede helft bleef Aalst de wet dicteren & de bal zo goed mogelijk rondspelen & we verloren dan ook meer en meer de greep op de wedstrijd. Aalst scoorde kort na elkaar 1-2 & 1-3 & de wedstrijd was gespeeld. De ratjes probeerden nog wel het tij te doen keren maar doelkansen waren zeldzaam. Verdiende zege voor Aalst. SW speelde met Sander, Jarne, Jari B, Rein, Robin, Victor, Jelle, Jari W, Tjorven, Bas, Daymon, Jordy & Yani.
Een sterke start van de ratjes vandaag. Na 2' gaf Sander assist aan Daymon die knap scoort 0-1. SW bleef gemakkelijk baas in de wedstrijd & even later kreeg Daymon een nieuwe kans maar hij legde af ipv zelf te besluiten. Doornik kwam niet aan ons doel tot een trap van net buiten de rechthoek onder de lat binnenvliegt 1-1. Het sein om weer een tandje bij te steken. Hoekschop Robin, Victor kopt binnen 1-2. In de tweede helft vertrok SW als een wervelwind met Jelle in de spits. Al snel stond het 1-3 via Daymon. Doornik gooide nu alles naar voor & dit leverde dan ook de 2-3 op. Eventjes paniek bij de ratjes maar gelukkig hielden we stand & konden we via Victor de knappe 2-4 scoren. De ratjes leken bevrijd & gingen nu knap combineren & via Jelle (2) & nogmaals Victor werd het een zware & verdiende 2-7 overwinning. Een overwinning die iedereen deugd doet!!! SW speelde met Sander, Michael, Jari B, Rein, Robin, Victor, Daymon, Jari W, Tjorven, Yani, Bas, Jelle & Jarne.