Foto

Contactgegevens trainer :

Johan Meerman
0477/648787
johan.leen.andres@telenet.be

Trainingen :
op dinsdag om 19u00
op woensdag om 17u30
op vrijdag om 18u00

Thuiswedstrijden :
op zaterdag om 14u00
Websites 1e Elftal + Jeugdploegen KSVO
  • KSV OUDENAARDE
  • Nationale U11 KSVO
  • Nationale U12 KSVO
  • Nationale U13 KSVO
  • Nationale U14 KSVO
  • Bijzondere U17 KSVO
  • Bijzondere U19 KSVO
    Andere interessante websites
  • Jeugdwebsite KSVO
  • Belgische voetbalbond
  • Sportleven
  • Afgelastingen
  • Agenda

    Zoeken in blog

    Nationale knapen KSV Oudenaarde
    U15 KSVO
    08-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie KSVO-RFC Tournai
    De selectie :
    Michael- Milan - Daan - Jordi DK -Jordi DR - Gaëtan - Jordy M - Cuong- Timothy - Lorenzo - Bart - Kenneth - Quinten - Karsten -Viktor ?
    Lowie( geschorst ) & Giacomo ( vrije zaterdag ) spelen niet. Deze spelers worden wel verwacht op de wedstrijd !

    Zolang iedereen fit blijft zal er elke week een speler naast de kern vallen , dit zal uiteraard enkel & alleen op basis van sportieve redenen beslist worden , het zal zeker niet elke week dezelfde speler zijn.Deze speler wordt dan ingeschakeld in de wedstrijden van de Provinciale U15 , uiteraard in samenspraak met Peter Dujardin (trainer bijzondere U15).


    Volgende spelers brengen hun bal mee :
    Michael - Cuong - Jordy M - Bart - Timothy- Lorenzo

    Morgen verwachten we niet meer of minder dan de 3 punten thuis te houden en dit met zo goed mogelijk voetbal , laat zien dat jullie vorige week genekt werden door slechts één man en er zeker niet getwijfeld moet worden.Wees echter wel op jullie hoede voor onderschatting van de tegenstander...

    Veel succes !!!
    Johan

    08-10-2010 om 23:12 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Practische afspraken KSVO - Doornik !!!
    De wedstrijd vangt aan om 14u00 ; samenkomst in de kleedkamer om 13u00 stipt !
    Spelers (ook niet-geselecteerden) komen in clubtenue (= driekwart short Patrick + t-shirt en eventueel sweater Patrick of training bij slecht weer)
    Vergeet je paspoort ,je gele t-shirt van vorig seizoen en je nieuwe regenvest niet.
    Op wedstrijddagen hoeven jullie geen drinkbus mee te brengen , Mario en/of Patrick zorgen hiervoor !

    De selectie alsook wie zijn bal dient mee te brengen zal vanavond ,na de training, op de blog staan...

    ZA 09/10 14:00 -15 NATION. A - REEKS 1 K.SV.OUDENAARDE(00081) -
    R.FC.TOURNAI(00026)
    B-CMP. SV.OUDENAARDE - TERR.D
    RODE LOS (ACHTER SPORTHAL)
    9700 OUDENAARDE(2525)
    0477/88.19.74
    REF:TIRE MATTHIAS(5)

    08-10-2010 om 11:28 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Strookjes brieven klinische onderzoeken !!!
    Gelieve mij deze strookjes zo snel mogelijk terug te bezorgen zodoende er een planning gemaakt kan worden voor de afspraken bij de dokter !!!

    07-10-2010 om 00:00 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandelijkse meting en weging...
    Deze zal doorgaan op vrijdag 8 oktober aanstaande , kom dus tijdig naar de training !!!

    06-10-2010 om 12:11 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brieven klinische onderzoeken !!!
    Het is de bedoeling dat enkel het strookje en niet de medische vragenlijst terug bij mij komt ; sommige spelers (Karsten &Viktor) gaven mij hun strookje alsook de vragenlijst terug.
    Ik zal deze terug aan de betreffende spelers bezorgen , het is de bedoeling dat deze lijst meegenomen wordt bij de dokter de dag van het onderzoek !

    06-10-2010 om 12:04 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIJZIGING AANVANGSUUR VRIJDAGTRAINING !!!

    DE TRAINING OP VRIJDAG ZAL VANAF NU VRIJDAG 8 OKTOBER , TELKENS DOORGAAN OM 18U30 IPV OM 19U00.
    DEZE WIJZIGING KOMT ER OMWILLE VAN DE WINTERMAANDEN DIE STILAAN HUN INTREDE ZULLEN DOEN MET HET DAARBIJ HORENDE SLECHTE WEER + HET FEIT DAT ALS WE OM 19U00 BEGINNEN DE JONGENS PAS KLAAR KUNNEN ZIJN ROND +/- 21U00 !
    BIJ NAZICHT VAN HET SCHEMA VAN DE TRAININGSACTIVITEITEN VAN ANDERE PLOEGEN BLIJKT HET OOK MOGELIJK OM DIT KUNNEN IN TE PASSEN INZAKE VELDBEZETTING.
    DE ANDERE TRAININGEN BLIJVEN DOORGAAN OP HETZELFDE UUR NL. OP MAANDAG OM 19U00 & OP WOENSDAG OM 17U30 !

    DANK VOOR HET BEGRIP
    JOHAN

    p.s. deze week kunnen we uiteraard nog niet spreken van winterweer maar het zal zo niet blijven denk ik...

    05-10-2010 om 15:22 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Correctie uitslag Doornik - KV Oostende !!!

    Blijkbaar stond bovenvermelde uitslag verkeerd in de krant op maandag , Ignace (vader Timo) maakte mij erop attent dat Oostende wel degelijk won en liefst met 0-8 op het veld van Doornik ipv de 1-1 die op de blog stond.Denk nu echter niet dat Doornik zich zomaar zal laten wegzetten ,volgens het verslag van KV Oostende dat jullie hierna kunnen lezen was het aan de rust 0-2 en werd het verschil in de tweede helft gemaakt !

    RFC DOORNIK - KVO  0 - 8

     

    De meegereisde supporters kregen waar voor hun geld met veel doelpunten en prachtige aanvallende combinaties van onze jongens (en een goed leidende scheidrechter). Na 8 minuten zien we een prachtige aanval die achteraan begint via Maxim, Ewoud en Dylan, die tussendoor Joppe aanspeelt, die niet twijfelt en mooi afwerkt, 0-1. Zeven minuten later stuurt Ewoud Jinty diep die door de doelman foutief afgestopt wordt en Dylan trapt de strafschop binnen, 0-2. Op een vrije trap van de thuisploeg komen we goed weg en op de tegenaanval heeft Jinty pech want de bal gaat net naast (na misschien wel een strafschopfout).

    In de tweede helft staat er nog één ploeg op het veld. Na twee minuten zien we op links een combinatie tussen Dylan en Jari die goed voorbrengt en Joppe duwt de 0-3 binnen. De aanvallen volgen elkaar snel op en drie minuten later zien we op rechts een actie van Sybren en Joppe en op zijn voorzet scoort Dylan de 0-4. Opnieuw twee minuten later kopt Joppe aan de tweede paal de 0-5 binnen na hoekschop van Jason. Na een korte combinatie tussen Jason en Joppe in de zestien wordt het 0-6 en op een vrije trap van Dylan schiet Joppe met zijn vijfde van de dag droog de 0-7 binnen. Net voor tijd pikt Jason ook zijn doelpunt mee na combinatie met Ewoud en legt zo de 0-8-eindstand vast.

    05-10-2010 om 15:03 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 6 oktober : training + fotoshoot !!!
    Nu woensdag aanstaande gaat de training gewoon door om 17u30 en dit voor de jongens die niet opgeroepen werden voor de provinciale selectie.We trainen 1uur en 15 min zodat jullie de tijd krijgen om een douche te nemen en jullie om te kleden in de wedstrijdkledij die ter plaatse aanwezig zal zijn (jullie brengen wel zelf jullie gele kousen mee !).De spelers die naar de selectie gaan vervoegen ons op het stadion van het 1e elftal voor de foto die zal genomen worden om +/- 19u00.
    Na het nemen van de foto mogen de spelers naar huis gaan in hun wedstrijdkledij , wij rekenen erop dat de spelers deze in onberispelijke staat zelf terug mee brengen op zaterdag voor de thuiswedstrijd tegen Doornik !!!

    05-10-2010 om 11:12 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen en stand na 7e speeldag :
    02/10 14.00 E. Aalst -  Gent-Zeehaven 0-3
    02/10 15.00 Doornik -  KV Oostende 1-1
    02/10 15.00 Waasland-Bev. -  Oudenaarde 6-0
    02/10 15.00 RC Wareg. -  SW Harelb. 1-1
    02/10 15.00 Peruwelz -  Beveren 2-1
    02/10 15.00 Rupel Boom -  FCV Dender 0-1

    Klassering op onderstaande link :

    http://www.nieuwsblad.be/sportwereld/voetbal/uitslagen.aspx?competitie=VB1011-6674

    04-10-2010 om 15:38 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's wedstrijd gisteren...

    Jullie kunnen nog eens terugblikken op een aantal momenten uit onze wedstrijd van gisteren...

    03-10-2010 om 15:31 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KV RS Waasland - KSVO : 6-0
    Na twee overwinningen op rij dienden we vandaag letterlijk en figuurlijk een bittere pil te slikken op het terrein van KV RS Waasland.De thuisploeg goed
    aan het seizoen begonnen met 12 punten uit 6 wedstrijden bleek zeker  niet de betere, en als een uitslag een vertekend beeld van een wedstrijd kan weer-
    geven dan is de 6-0 van vandaag daar een perfecte illustratie van.De wedstrijd werd vandaag bepaald door de man in het zwart die met alle respect voor zijn
    leiding de wedstrijd kapot floot en elk duel wat toch een onderdeel van het moderne voebal is, besloot ofwel in het voordeel van de thuisploeg ofwel
    onmiddellijk bestrafte met geel voor onze spelers waardoor we na 20' met 10 man verder moesten na een 2e gele kaart voor Lowie.Langs de andere zijde
    dienen we ook wel opnieuw de bemerking te maken dat we in de eerste helft dienden voor te staan na 3 doelrijpe kansen tegen geen enkele voor de thuis-
    ploeg.Ook in de aanvangsfase deden we niet onder voor de thuisploeg die ondanks de man-meer-situatie met 4  verdedigers bleven spelen…
    Een vrije trap voor de thuisploeg leidde de 1-0 in toen de bal na een mistasten van onze doelman in doel verdween , op dat moment 45' gespeeld en nog
    geen uitgespeelde kans voor de thuisploeg terwijl wij zowel via Milan als Quinten opnieuw mogelijkheden hadden.Ook de 2e goal van Waasland kwam er
    na een dekkingsfout en we stonden 2-0 achter na '52.Ook toen zijn we positief blijven omgaan met een arrogant leidende ref die te pas en te onpas
    dreigde met de hand op de borstzak om kaarten uit te delen.We probeerden nu alles of niets en gingen man op man spelen en namen daardoor de nodige
    risico's waardoor we met een man minder diep dienden te gaan in de fysieke reserves en we in de laatste 12 min nog 4 doelpunten dienden te slikken.
    Ik ben absoluut ontgoocheld over het resultaat , dat zeker, maar langs de andere kant fier op de jongens die zeker in de 1e helft
    veruit de betere ploeg waren en ook de volledige 2e helft met een groot hart bleven spelen wetende dat ze niks mochten riskeren in de duels.Het is ook
    een gegeven dat we onze kansen dienen af te maken en we de foutjes uit ons spel dienen te halen, langs de andere kant werd deze wedstrijd op een 
    schandalige manier geleid zodat zelfs de trainer en afgevaardigde van de thuisploeg zich tegenover ons verontschuldigden !
    Snel vergeten is makkelijker gezegd dan gedaan na zulke zware cijfers maar toch waren we de betere ploeg en dienen we ook hier weer lessen uit te 
    leren.Het klinkt misschien naief maar dit is volgens mij de weergave van onze wedstrijd en alle mensen die erbij waren kunnen getuigen hoe een team
    soms machteloos staat ten opzichte van de omstandigheden , zonde voor het jeugdvoetbal !!!

    02-10-2010 om 21:29 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    01-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    De selectie :
    Giacomo- Milan - Daan - Jordi DK -Jordi DR - Gaëtan - Jordy M - Lowie - Cuong- Timothy - Lorenzo - Bart - Kenneth - Quinten - Viktor
    Karsten(16e man) & Michael (vrije zaterdag) spelen niet. Deze spelers worden wel verwacht op de wedstrijd !

    Zolang iedereen fit blijft zal er elke week een speler naast de kern vallen , dit zal uiteraard enkel & alleen op basis van sportieve redenen beslist worden , het zal zeker niet elke week dezelfde speler zijn.Deze speler wordt dan ingeschakeld in de wedstrijden van de Provinciale U15 , uiteraard in samenspraak met Peter Dujardin (trainer bijzondere U15).Morgen is deze ploeg echter vrij...


    Volgende spelers brengen hun bal mee :
    Kenneth- Quinten- Daan- Jordi DR- Jordi DK- Gaëtan

    We gaan morgen op zoek naar een volgende driepunter wat zeker niet makkelijk zal zijn, maar als we mentaal sterk zijn en tonen wat we kunnen en tot wat we in staat zijn als team dan zijn er zeker en vast mogelijkheden...

    Veel succes !!!
    Johan

    01-10-2010 om 22:13 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Practische afspraken wedstrijd op Waasland !!!
    De wedstrijd vangt aan om 15u00 ; samenkomst op de parking van Waasland (adres vind je hieronder) om 13u45 ! Spelers die niet rechtstreeks ter plaatse geraken spreken straks na training goed af met ploegmakkers !
    Spelers (ook niet-geselecteerden) komen in clubtenue (= driekwart short Patrick + t-shirt en eventueel sweater Patrick of training bij slecht weer)
    Vergeet je paspoort ,je gele t-shirt van vorig seizoen en je nieuwe regenvest niet.
    Op wedstrijddagen hoeven jullie geen drinkbus mee te brengen , Mario en/of Patrick zorgen hiervoor !

    De selectie alsook wie zijn bal dient mee te brengen zal vanavond,na de training, op de blog staan...

    ZA 02/10 15:00 -15 NATION. A - REEKS 1 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN(04068) -
    K.SV.OUDENAARDE(00081)
    STADION PUYENBEKE - TERR.3
    WATERMOLENSTRAAT 104
    9111 BELSELE(1831)
    03/776.32.00
    REF:PSC

    01-10-2010 om 15:16 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Workshop + training morgen !!!
    Zoals jullie weten worden we morgen verwacht om 17u30 in de jeugdkantine voor de 1e workshop van KSVO-jeugd. Deze workshop zou +/- 1 uur duren zodat we aansluitend 1uur 15 min kunnen trainen.Van de spelers wordt dan ook verwacht dat ze al in trainingskledij naar de workshop komen (uitgezonderd scheenbeschermers en voetbalschoenen) zodat we zonder al te veel tijdsverlies daarna aan de training kunnen beginnen.Er wordt ook gevraagd dat er in de mate van het mogelijke één ouder per speler aanwezig zal zijn...

    30-09-2010 om 15:47 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEEN FOTOSHOOT OP WOENSDAG 29/9 !!!
    De fotoshoot voorzien voor morgen gaat niet door en wordt verschoven naar woensdag 6/10 om 19u00 (dus na de training !) , de spelers die op 6/10 naar de training van de provinciale selectie moeten zouden dan ook nog tijdig aanwezig kunnen zijn (ik heb gebeld naar Luc Moerman en hij bevestigde mij dat deze training om 17u30 zal eindigen)...

    28-09-2010 om 11:49 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen en stand na 6e speeldag :
    KSV Oudenaarde - Racing Waregem     2-1
    FCV Dender EH - SW Harelbeke          2-0
    KSK Beveren - E. Aalst                         0-3
    Rupel Boom - Peruwelz                         1-3
    KV Oostende - Waasland                       3-1
    Gent Zeehaven - Doornik                       4-0

    De rangschikking vind je op volgende link :

    http://www.nieuwsblad.be/sportwereld/voetbal/uitslagen.aspx?competitie=VB1011-6674

    27-09-2010 om 15:23 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jeugdparticipatieraad !!!
    De eerste jeugdparticipatieraad gaat door op woensdag 13/10/2010 en dit om 19u00 voor de leeftijden U12 - U15 (zowel nationaal als provinciaal) ; onze vertegenwoordigers zijn zoals eerder al vermeld
    Jordi De Keyzer & Jordy Martens.
    Deze kunnen dan zonder problemen nog deelnemen aan de training van 17u30 , ze mogen dan uiteraard wel iets vroeger stoppen.

    27-09-2010 om 15:21 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Achtergebleven regenjas ...
    Gisteren bij het verlaten van kleedkamer 1 na onze wedstrijd bleef er een regenvest achter (maat Small) , er staat geen naam in vermeld , indien het een vest betreft van iemand van U15 dan kan deze speler deze vest terugkrijgen op training dinsdag a.s.
    Nogmaals zou ik een laatste keer willen vragen om alle kledij te naammerken !!!

    26-09-2010 om 17:48 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's van gisteren...

    Rechts op de blog in een nieuwe fotoreeks werden deze van gisteren toegevoegd...

    Johan

    26-09-2010 om 10:57 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO - K. Racing Waregem : 2-1
    Na de overwinning vorige week op Harelbeke slaagden we er ook vandaag in om de 3 punten in Oudenaarde te houden , inzake vertrouwen kan dit alleen
    maar een boost geven ! De overwinning kwam er na een duur bevochten en vooral spannende wedstrijd waarin Waregem toch wel toonde van meer in
    zijn mars te hebben dan het behaalde puntentotaal.Wij van onze kant speelden misschien niet onze best voetballende wedstrijd maar dwongen wel 
    genoeg kansen af om aanspraak te maken op de overwinning.
    De eerste wedstrijdhelft werd het best aangevat door de Rassing met een zeer strikte dekking en stevig in het duel was de openingsfase in hun voor- 
    deel.Wij van onze kant waren opnieuw te braaf en misten een beetje de nijdigheid die men moet hebben met dit soort tegenstanders.Er kwamen kansen 
    vooral via de snelle linkerflank doch voorlopig zonder schade.Geleidelijk begonnen ook wij onze voet te zetten en tot driemaal toe konden we na mooi op-
    gezette aanvallen de score openen met een rake kopbal , tot driemaal toe slaagden we er niet in.Aan de andere kant kwamen we goed weg toen dezelfde 
    aanvaller naast en op de paal besloot.Net voor rust was er penaltygeval na een duw op Gaetan doch de ref acteerde  vrij besluiteloos waardoor de 0-0 op 
    het bord bleef.
    In de tweede helft speelden wij nu tegen de wind in en we kregen het aanvankelijk opnieuw moeilijk tegen een hardnekkig Waregem.De druk resulteerde 
    niet in echte kansen terwijl wij er stilletjesaan opnieuw beter uitkwamen.Na een paar goede en snelle flankwissels kregen we goede scoringsmogelijk-
    heden vanop links doch ofwel wachtten we iets te lang ofwel lag de doelman in de weg.Toen Lorenzo 10 min voor tijd de score mooi opende lag de weg open 
    naar de 3 punten.Slechts 2 min later stonden de bordjes opnieuw gelijk toen een vrije trap na een te vermijden fout door de muur naast Giacomo verdween.
    We gaven echter niet op en de mentale weerbaarheid en reactie van de groep werd beloond met een winning-goal van Quinten op assist van Lorenzo en dit 
    in de 32 min.Nu was het zaak van de match verstandig uit te spelen en nog éénmaal diende Giacomo in te grijpen.
    We kunnen nog altijd beter , daar ben ik vast van overtuigd en de rust aan de bal die we op training soms etaleren dienen we nog altijd vaker terug te zien
    in de wedstrijden alsook het vuur in de duels.Langs de andere kant proficiat voor de positieve houding op en naast het terrein , het behalen van onze 2e
    overwinning  waardoor we ook opschuiven in de rangschikking en vooral vertrouwen moeten tanken voor de verdere opdrachten !

    25-09-2010 om 22:25 geschreven door Johan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto's U15
  • Sfeerbeelden KSVO-Sparta Petegem 070810
  • Sfeerbeelden Diegem Sport-KSVO 110810
  • Sfeerbeelden tornooi VC Nazareth-Eke 140810
  • Sfeerbeelden KSVO-SW Harelbeke 180810
  • Sfeerbeelden KSVO-KSK Beveren 210810
  • Sfeerbeelden KSVO-KSV Sottegem
  • Sfeerbeelden Gent Zeehaven - KSVO
  • Sfeerbeelden KSVO - KV Oostende
  • Sfeerbeelden FCV Dender - KSVO
  • Sfeerbeelden SW Harelbeke - KSVO

    Foto's U15
  • Sfeerbeelden KSVO - K. Racing Waregem
  • Sfeerbeelden KV RS Waasland - KSVO
  • Sfeerbeelden KSVO - RFC Tournai
  • Sfeerbeelden VC E. Aalst - KSVO
  • Sfeerbeelden KSVO - RRC Peruwelz
  • Sfeerbeelden KFC Rupel Boom - KSVO
  • Sfeerbeelden KSK Beveren - KSVO 07112010
  • Sfeerbeelden R. Waregem - KSVO 11122010
  • Sfeerbeelden KSVO - KV RS Waasland 08012011
  • Sfeerbeelden KSVO - VC E. Aalst 22012011

    Foto's U15
  • Sfeerbeelden RRC Peruwelz-KSVO 290111
  • Sfeerbeelden KSVO-KFC Rupel-Boom 050211
  • Sfeerbeelden KSVO-KSK Beveren 120211
  • Sfeerbeelden RRC Gent Zeehaven - KSVO 190211
  • Sfeerbeelden FCV Dender - KSVO 05032011
  • Sfeerbeelden SW Harelbeke - KSVO 12032011
  • Sfeerbeelden KSVO - R. Waregem 19032011
  • Sfeerbeelden KV RS Waasland-KSVO 26032011
  • Sfeerbeelden KSVO-RFC Tournai 02042011
  • Sfeerbeelden VCE Aalst-KSVO 09042011

    Foto's U15
  • Sfeerbeelden KSVO-RRC Peruwelz 16042011
  • Sfeerbeelden KFC Rupel-Boom-KSVO 30042011


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs