Inhoud blog
  • Bezorgd vanaf dag één
  • Wat met die veranderingen?
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Twenty something
    28 jaar, zwanger en vele andere veranderingen
    22-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezorgd vanaf dag één

    Wanneer je zoals ik in de late ‘twenty-somethings’ pas aan kinderen begint, is er meestal al een deel van je vriendenkring die dit al achter de rug heeft. Je hoort dan de leuke verhalen, maar zeker ook de minder leuke. Miskraam op twaalf weken, een leeg vruchtzakje, geen eisprong en dus hormonen nemen, andere problemen waardoor natuurlijk zwanger worden zelfs niet kan. Als het dan eindelijk zo ver is dat voor ons wel positief uitdraait, heb je vanaf die moment een heilige schrik om alles weer even snel te verliezen als dat het er gekomen is. De eerste weken voel je ook helemaal niets, vanbinnen. Buiten misselijkheid dan natuurlijk. Want die was er echt wel!
    Maar dan is één dag je niet misselijk voelen al genoeg om te denken dat er iets mis is. Of als je iets in je onderbroek voelt druppen is het in je hoofd onmiddellijk bloedverlies. Eens de eerste schopjes beginnen, ben je een klein beetje geruster omdat je de baby dan elke dag voelt. Toch is het telkens weer spannend om naar de gynaecoloog te gaan.

    En als het niet over de baby is dat je je zorgen maakt, dan is het wel over je gewicht en het mogelijks te veel aankomen. Want ja, je weet dan wel dat je buik dik zal worden. Dik is zelfs een understatement. Maar toch zijn er van die opmerkingen die je humeur onmiddellijk onder nul krijgen. De gynaecologe die zegt dat je toch een beetje te veel bij bent en beter wat zou gaan bewegen en opletten als je geen twintig kilo wil aankomen. De vroegere buurvrouw die je ziet en zegt dat je het nu toch wel goed begint te zien... Ja wat wil je: ik ben zes maand zwanger!!

    Ik moet toegeven dat ik raar opkijk van de vrouwen die zwanger zijn ‘zalig’ vinden! Dat zijn zeker vrouwen zonder kwaaltjes en zonder enig complex! Het is hun wel van harte gegund hoor, dat ‘zalige zwanger zijn’. Het is zelfs iets om een beetje jaloers op te zijn.
    Op dit moment voel ik nog te veel met mijn hoofd: wat als dit, wat als dat, wat gaat er gebeuren als... En hoop binnen dit en 3 maand toch meer mijn buikgevoel te kunnen volgen en gewoon: genieten!


    22-06-2015 om 19:32 geschreven door LadyKC  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)

    Archief per week
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs