Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

13-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'David' : Sofie neemt afstand van David want ze wil Pieter niet verliezen.

 Op vrijdag 18 september jongstleden ging bij vtm een nieuwe telenovelle van start. 'David' is een romantisch liefdesavontuur. In het begin van het verhaal slaat de 12-jarige David tijdens een exotische bootvakantie overboord. Zijn familie zet meteen allerlei zoekacties op, maar tevergeefs. Ze moeten aanvaarden dat hun zoon verdronken is. Alleen is dat niet zo. David (Jeroen Van Dyck), die aan geheugenverlies lijdt, is aangespoeld op een onbewoond eiland. Daar wordt hij vijftien jaar later bij toeval ontdekt door Sofie (Nathalie Meskens). Meteen de start van een uniek liefdesavontuur.

'David' is de derde telenovelle van vtm, na 'Sara' en 'Louislouise' en is in tegenstelling tot de vorige twee integraal een origineel concept van Hugo Van Laere, die ook de scenario's van 'Sara' voor zijn rekening nam. De reeks wordt geproduceerd door Eyeworks.

De telenovelle wordt van maandag tot vrijdag uitgezonden, en dit telkens in de vooravond om 18.25. De dag nadien kan je de aflevering herbekijken en dit telkens om 12.10. Op zondagavond (rond de klok van 21.45) volgt dan 'De week van David' waarin je alle afleveringen van de voorbije week in één ruk kan (her)bekijken.

Wij geven telkens op zondag al een korte inhoud van de afleveringen die de komende week worden uitgezonden.

* INHOUD 'DAVID' - AFLEVERING 63 TOT EN MET 67.

- maandag 14 december (herhaling dinsdag 15 december) - aflevering 63 : David zit met een zware verkoudheid en hij heeft keelpijn. De timing kon niet slechter, want hij heeft vandaag zijn persconferentie en televisie-interview. Pieter beseft dat de presentatie van de biolijn niet opnieuw kan worden uitgesteld en hij besluit David een paardenmiddel te geven. Andrea neemt het bij haar zoon voor kunstkenner Steven op, maar Sander heeft geen oren naar haar argumentatie. Tessa vertelt aan Tim dat Quinten in het complot zat. Andrea houdt Herman op afstand en daar profiteert vooral Bea van.

- dinsdag 15 december
 (herhaling woensdag 16 december) - aflevering 64 : Bij Klaerhout Pharmaceutica stelt Hannelore de vernieuwde biolijn voor tijdens een persconferentie. Voor haar is het zeer spannend wanneer David als gezicht op de vragen van journalisten moet antwoorden. En na die ronde moet hij nog een interview doen voor de televisie. Tim stelt Laura aan zijn vader en oudste zus voor als een gewone vriendin. Voor haar is dat pijnlijk. Sander en Lotte blijven van mening verschillen over kunstpaus Steven. Zij ziet het immers niet zitten om Steven te laten vallen, want dan moet ze haar grote droom laten vallen. Pieter wil dat Hannelore hem in contact brengt met een hacker.

- woensdag 16 december
 (herhaling donderdag 17 december) - aflevering 65 : Delphine belandt na een avondje stappen in de taxi van Sander en ze hebben een goeie babbel. Sofie beslist om vanaf nu meer afstand van David te nemen, want ze wil de liefde van Pieter niet verliezen. David kampt ondertussen met grote heimwee naar zijn eiland, omdat hij vermoedt dat zijn ouders hem er nog steeds zoeken. Tim ontdekt dat Stijn de genante foto's van de rave op het internet heeft gezet. Pieter neemt contact op met een hacker en Lotte is zodanig wanhopig dat ze meteen akkoord gaat met het voorstel van Steven.

- donderdag 17 december
 (herhaling vrijdag 18 december) - aflevering 66 : David is triestig omdat Sofie minder bij hem wil zijn. Er komt pas weer een glimlach op zijn gezicht als hij terugdenkt aan zijn babbel met Tim. Die heeft hem immers geïnspireerd om kok te worden en hij besluit spaghetti te maken. Pieter heeft een clandestiene ontmoeting met een hacker. Sander gaat met Delphine naar de galerie om de herinrichting te bespreken, maar hun timing is slecht. Tim is jaloers wanneer Robby vertelt dat hij een date heeft. Sofie slooft zich uit om de ruzie met Pieter bij te leggen.

- vrijdag 18 december
 (herhaling maandag 21 december) - aflevering 67 : Sofie slooft zich nog altijd uit om Pieter van haar liefde te overtuigen, maar hij blijft koppig boos. Zo is het voor hem niet meer dringend om een datum te prikken om hun verloving officieel te maken. Zijn afwijzing doet pijn, maar doet haar wel beslissen om in te gaan op Davids voorstel om voor haar te koken. Lotte gaat voor enkele dagen naar Berlijn. Sander helpt ondertussen Delphine met het opmeten van de galerie voor de maquette.

'David', telkens van maandag tot en met vrijdag tussen 18.25 en 19.00 op vtm. Meer nieuws en informatie krijg je op de 
website van de telenovelle. (bron en foto : vtm
)

13-12-2009 om 15:10 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - CHRISTMAS - Music : met Rob de Nijs thuis voor Kerstmis.

 Sinds zondag 29 november, de eerste dag van de Advent, tellen wij voor het tweede jaar op rij dagelijks af naar Kerstmis, het Christelijke feest waarbij de geboorte van Jezus wordt herdacht. Tot aan de vooravond van dat hoogfeest krijg je zesentwintig dagen lang een aflevering van onze rubriek 'Euro - CHRISTMAS - Music'.

Telkens zetten we één album met kerstmuziek in de kijker, dat kan gaan van een gloednieuw album tot ééntje dat al een aantal jaren geleden werd uitgebracht.

In december 2006 bracht de Nederlandse zanger Rob de Nijs (NSF 1969) het album "Thuis voor Kerstmis" op de markt bracht. Dat album was toen geen gloednieuw album maar wel het kerstalbum "Licht" dat een jaar eerder werd uitgebracht, aangevuld met een cd met daarop een live opgenomen kerstconcert op donderdag 22 december 2005 in 't Spant in Bussum.

* tracklist "Thuis voor Kerstmis" :

- cd 1 :

01. "Een klein gezellig kerstfeest".
02. "Kerstmis van weleer".
03. "Nowell".
04. "Thuis voor Kerstmis".
05. "Wit kerstfeest".
06. "Ben met Kerstmis".
07. "Stop de cavalerie".
08. "Winter wonderland".
09. "Bethlehem".
10. "Vergeven, niet vergeten".
11. "Daklozen en engelen".
12. "Het kerstlied".

- cd 2 :

01. "In de winter".
02. "Een klein gezellig kerstfeest".
03. "Kerstmis van weleer".
04. "Nowell".
05. "Thuis voor Kerstmis".
06. "Wit kerstfeest".
07. "Ben met Kerstmis".
08. "Stop de cavalerie".
09. "Winter wonderland".
10. "Bethlehem".
11. "Vergeven, niet vergeten".
12. "Daklozen en engelen".
13. "Het kerstlied".
14. "Midwinter".
15. "Alles wat ademt".
16. "We wish you a merry Christmas".

Een nieuwe afspraak maken we voor morgen en ondertussen wensen we je alvast heel veel luisterplezier ! (bron : bol.com)

13-12-2009 om 14:51 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : aflevering 1 - een ijskoud avontuur.

 Voor 5 bekende Vlamingen en 5 bekende Nederlanders start vanavond om 20.35 bij vtm een ijskoud avontuur in Noorwegen.

Op deze zware tocht zullen de 10 kandidaten mekaar nodig hebben om zover mogelijk te komen. Ze moeten bergen en gletsjers beklimmen, ravijnen trotseren en afdalen in diepe fjorden. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning.

Keiharde confrontatie

De eerste confrontatie met Noorwegen is meteen keihard. Het avontuur begint voor elke deelnemer met een sprong uit een helikopter in het ijskoude water. Ze moeten naar de oever zwemmen en daar wachten hen 2 Noorse tenten, lavvo's genoemd, waar ze kleding en materiaal vinden voor hun barre trektocht naar de Noordkaap. Ze krijgen thermische kledij, warme slaapzakken en alles wat ze nodig hebben om temperaturen tot makkelijk min 20 graden te trotseren.

19 kilometer

Vervolgens wacht hen een tocht naar hun basiskamp. De deelnemers moeten 19 kilometer lopen, bergop, over stenen en rotsen… met elk een loodzware rugzak van 50 kilogram. Al snel blijkt dat niet iedereen tegen hetzelfde tempo loopt en dat ook het gewicht niet gelijkmatig verdeeld is. Thomas en Stan dragen bovenop hun rugzak bovendien ook nog de zware tent.

Racen met hondensledes

Bij de eerste competitieproef worden de 10 deelnemers verdeeld in 2 teams. Beide teams nemen het tegen elkaar op in een wedstrijd 'racen met hondensledes'. De eerste ronde is een estafette. Het winnende team van deze estafette gaat naar de finale. In die finale moeten de kandidaten individueel tegen elkaar racen. De winnaar van de finale race wint de immuniteit en kan niet worden weggestemd bij de eliminatie. De deelnemers ondervinden al snel dat het besturen van een hondenslee uiterst ingewikkeld en gevaarlijk is. De honden zijn erg eigenzinnig. Met als gevolg dat menige slede kantelt en de deelnemers hard met de besneeuwde ondergrond in aanraking komen.

Eliminatie

Na de competitie krijgen de deelnemers te horen dat diezelfde dag nog één van hen '71° Noord' moet verlaten. Het nieuws van de nakende eliminatie slaat in als een bom. De sfeer is bedrukt. Niemand weet zich een houding te geven. Eén ding is duidelijk : niemand wil naar huis. De vraag is hoe de Vlamingen en Nederlanders gaan stemmen. Vormen ze een front of spelen ze het spel ieder voor zich ?

Kandidaten

* d
e Vlaamse deelnemers :

- Thomas Van Hemeledonck (nieuwsanker vtm, presentator 'Telefacts').
- Stan Van Samang (zanger, acteur).
- Anouck Lepère (internationaal topmodel).
- Flor Koninckx (politicus).
- Eline De Munck (zangeres, actrice, presentatrice, VJ bij 
JIM).

* de Nederlandse deelnemers :

- Christijan Albers (autopiloot).
- Stacey Rookhuizen (platenbaas).
- Dick Jol (gewezen scheidsrechter).
- Cystine Carreon (actrice, musicalster, bij ons bekend als Tippiwan uit 'Gooische Vrouwen').
- Irene van de Laar (gewezen model/presentatrice).

Presentatie

 Het programma wordt gepresenteerd door Leki en haar Nederlandse collega Ruben Nicolai.

Leki kennen we als zangeres en als presentatrice. Onder de noemer 'Leki & The Sweet Mints' brengt ze samen met haar 'soul'-rijke achtergrondzangeressen momenteel retropop op het podium. Haar presentatiehoofdstuk begon ze bij JIM.

Ruben verwierf bekendheid met 'De Lama's' en presenteerde op Nederland 3 het AVRO-programma 'Wie is mijn ex ?'.

'71° Noord' zal in Vlaanderen te zien zijn bij vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 14:44 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Irene van de Laar.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de tiende en laatste in het rijtje is Irene van de Laar.

 Irene van de Laar (geboren 04 december 1968).

"Als ik te weinig geslapen heb dan merk je dat meteen aan alles. Dan ben ik niet productief, niet gezellig en dus ook niet aardig."

* Presentatrice.
* Single.
* 1 zoon en 1 dochter.

Irene van de Laar begon haar carrière als fotomodel. In 1994 werd ze verkozen tot Miss Holland en datzelfde jaar vertegenwoordigde ze Nederland op de Miss Universe verkiezing in Manilla. Ze werkte 10 jaar als model en stapte dan over naar de televisie : ze presenteerde programma's op SBS 6 en RTL 5.

"Ik hou er eigenlijk niet van dat mensen meteen de leiding willen nemen. Ik heb moeite met mensen die zelfingenomen zijn en eerst aan hun eigen hachje denken en pas dan aan de rest van de wereld."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 14:32 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Cystine Carreon.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de negende en voorlaatste in het rijtje is Cystine Carreon.

 Cystine Carreon (geboren 05 september 1973).

"Ik ben wel iemand die z'n slaap nodig heeft, ik ben Zuid-Oost-Aziatisch dus ik hou wel van de warmte, en eten is ook heel belangrijk in mijn cultuur. Dat zijn grenzen die ik zeker zal moeten aftasten."

* Actrice en musicalster.
* Samenwonend.
* 1 dochter.

Cystine is van Filippijnse afkomst en verhuisde in 1978 naar Nederland, waar ze nu bijzonder actief is als actrice en tevens in musicals. In Vlaanderen is Cystine vooral bekend om haar rol als Tippi Wan in 'Gooische Vrouwen'.

"Ik heb een goed inlevingsvermogen. Ik hou van luisteren naar mensen en ik denk wel dat ik een begrijpend persoon ben, ik kan dingen incasseren en ik denk dat dat sociaal een goed punt is binnen een groep."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 14:14 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Dick Jol.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de achtste in het rijtje is Dick Jol.

 Dick Jol (geboren 29 maart 1956).

"Ik geef niet snel op en accepteer niet snel dat anderen opgeven. En dat zou misschien wel eens voor een wat minder leuke confrontatie kunnen zorgen."

* Ex-scheidsrechter en ex-profvoetballer.
* Samenwonend.
* 1 zoon en 1 dochter.

Dick Jol speelde als profvoetballer nog bij KV Kortrijk. In 1992 werd hij fulltime scheidsrechter. Hij floot ook internationale wedstrijden, onder meer de finale van de Champions League in 2001 tussen Bayern München en Valencia CF.

"In een team ben ik graag de leider, de aanvoerder. Zoals ik ook scheidsrechter was, streng doch rechtvaardig, maar hard. Ik hou niet van omwegen. Recht vooruit, en als het niet goed is, is het niet goed. Dus ik ben hard."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 14:08 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Stacey Rookhuizen.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de zevende in het rijtje is Stacey Rookhuizen.

 Stacey Rookhuizen (geboren 15 maart 1986).

"Ik ben niet zo snel een bitch, maar ik kan wel beter met mannen overweg dan met vrouwen. En conflicten ga ik aan, ik ga ze niet uit de weg."

* Platenbaas.
* Single.
* Geen kinderen.

In 2002 richtte ze haar eigen platenmaatschappij op, Stacey Records, om onbekend talent de mogelijkheid te bieden een eigen cd uit te brengen. In juni 2009 werd Rookhuizen in de Elsevier ogenomen in de lijst van "50 grootste beloften voor de toekomst." Ze zetelde in 2009 ook in de jury van de talentenjacht 'X Factor'.

"Ik ben soms wat ongeduldig zijn en ik kan niet zo goed tegen domme mensen. Als ik iemand niet mag, dan is het vaak snel duidelijk. Ik probeer niet op vooroordelen af te gaan. De mensen die verrassen dat zijn voor mij winnaars. En dat zie je bij talentenjachten ook."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 13:53 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Christijan Albers.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de zesde in het rijtje is Christijan Albers.

 Christijan Albers (geboren 16 april 1979).

"Ik ben een druk mannetje. Er moet altijd wat gebeuren, er moet actie zijn. En als ik geïrriteerd raak, moeten ze me vooral met rust laten."

* Autocoureur.
* Gehuwd.
* 1 zoon.

Christijan Albers reed 3 seizoenen mee in de Formule 1, onder meer voor de teams van Minardi en Spyker (van 2005 tot 2007). Hij begon op jonge leeftijd met karten en werd in 1997 Nederlands kampioen. Vanaf 1998 reed hij ook in de Formula 3000-series. Momenteel woont Christijan in Monaco.

"Ik ga all the way. Altijd. Ik ga tot het maximale om te winnen. Altijd presteren en de beste zijn. Ik ben een slechte verliezer, dat heeft ook te maken met mijn karakter als topsporter."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 13:38 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Eline De Munck.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de vijfde in het rijtje is Eline De Munck.

 Eline De Munck (geboren 22 januari 1988).

"Ik ben iemand die alles onderschat. Ik denk altijd dat het wel goed komt. Ik ben heel positief ingesteld."

* Actrice/zangeres/presentatrice.
* Single.
* Woont bij haar ouders.

Eline raakte vooral bekend door haar rol als Nathalie Mutsaerts in 'LouisLouise'. Deze succesvolle telenovelle liep van september 2008 tot juni 2009 bij vtm. Sinds enkele maanden is ze VJ bij JIM. Eline nam ook deel aan het programma 'Steracteur Sterartiest', waar ze een derde plaats behaalde. Dit jaar startte Eline ook met een eigen muzikaal project Ellektra. Haar eerste single onder deze naam was het succesvolle "Real love".

"Ik ben gewoon mezelf en af en toe zal ik zeker een flater begaan. Maar dat is niet erg, er moet toch iemand zijn die voor de humor zorgt."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 13:24 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Flor Koninckx.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de vierde in het rijtje is Flor Koninckx.

 Flor Koninckx (geboren 22 juni 1952).

"Ik zal er niet voor terugschrikken om mijn grenzen te verleggen. En als er proeven moeten gedaan worden, zal ik erin vliegen."

* Politicus/verkeersspecialist.
* 3 zonen.
* Gehuwd.

Flor Koninckx is gewezen commandant bij de Rijkswacht en later bij de Federale Politie (van 1989 tot 2004). In Vlaanderen kreeg hij vooral bekendheid als presentator, die in de rubriek 'Kijk uit' op de openbare omroep jarenlang uitleg verschafte over verkeersveiligheid. In 2004 stapte Flor over naar de politiek en werd meteen verkozen in het Vlaams parlement. Hij was ook gemeenschapssenator. Momenteel is Flor schepen en OCMW-voorzitter in Diest.

"Ik ga mijn uiterste best doen om niet dominant te zijn. Ik heb soms de neiging om de groep in handen te nemen en dat kan dominant overkomen. Maar dat is misschien ook een beetje beroepsmisvorming na 35 jaar als officier bij de rijkswacht."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 12:55 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Anouck Lepère.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de derde in het rijtje is Anouck Lepère.

 Anouck Lepère (geboren 13 februari 1979).

"Ik ben niet gemaakt voor de kou, ik heb helemaal geen vetlaagje. Maar ik heb wel geleerd met mijn modellenwerk om in ijskoude situaties met weinig kleding urenlang te poseren. Ik hoop dat die ervaring mij helpt in mijn avontuur."

* Internationaal topmodel.
* Geen kinderen.
* Samenwonend.

Anouck Lepère liep in 2000 haar eerste modeshow in Parijs. Ze werkte onder meer met topfotografen als Steve Meisel en stond op de covers van Vogue, Harpers Bazaar en Marie Claire. Momenteel werkt ze voor het modellenbureau IMG Models in New York. Ze is het gezicht van de Japanse cosmeticagigant Shiseido. Ze behoort tot de top tien van de wereld en verdeelt haar tijd tussen haar woonplaats Londen en New York. Onlangs werd bekendgemaakt dat ze in het huwelijk zal treden met de Britse uitgever Jefferson Hack, de ex van Kate Moss.

"Als ik vind dat iemand een goede leider is, dan ga ik gewoon volgen. Ik ben misschien een beetje lui op dat gebied. Maar als ik merk dat ik het beter kan, zal ik het wel overnemen."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 12:44 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Stan Van Samang.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de tweede in het rijtje is Stan Van Samang.

 Stan Van Samang (geboren 19 maart 1979).

"De Noordkaap halen is hét doel van het spel... Dat is de hoofdprijs en daar wil ik voor gaan. Ik ben geen goeie verliezer. En vooral als eerste vertrekken zou erg pijn doen."

* Zanger/acteur.
* Geen kinderen.
* Samenwonend.

Stan raakte bekend als acteur door zijn rol als Kevin De Kesel in 'Wittekerke' van 2001 tot 2007. Hij speelde eveneens mee in films als 'Windkracht 10' en 'Vermist'. Stan vertolkte ook rollen in 'Sedes en Belli', 'Flikken' en 'Rupel'. Hij nam deel aan 'Steracteur Sterartiest' op 
Eén en won de wedstrijd. Dat leverde hem een platencontract op. Hij brengt Engelstalige pop- en rocknummers. Hij is momenteel ook te zien in de telenovelle 'David' bij vtm.

"Ik kan heel goed alleen zijn. Ik vraag me veeleer af hoe ik zal functioneren in een groep mensen die ik niet ken. Ben ik wel een groepsmens ? Ik weet dat niet."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 12:43 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : Thomas Van Hemeledonck.

 Vanaf vanavond gaan vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

Wij stellen de tien deelnemers wat uitgebreider voor en de eerste in het rijtje is Thomas Van Hemeledonck.

 Thomas Van Hemeledonck (geboren 26 januari 1971).

"Ik kan redelijk goed tegen de koude zolang het maar niet kouder wordt dan 15 graden, 15 graden boven het vriespunt bedoel ik dan."


* Nieuwsanker en reporter voor 'Het Nieuws' bij vtm en presentator van het actualiteitenmagazine 'Telefacts'.
* Geen kinderen.
* Gehuwd.

Sinds 01 maart 2008 is Thomas anker van 'Het Nieuws' bij vtm. Voordien werkte hij eveneens op de vtm-nieuwsdienst als reporter voor 'Telefacts' en was hij correspondent in de Verenigde Staten. Eén van zijn belangrijkste wapenfeiten daar was de verslaggeving van de orkaan Katrina in New Orleans.

"Ik wil absoluut de Noordkaap halen. Alle grenzen die tussen mij en die plek liggen, die moeten daaraan geloven."

'71° Noord' is in Vlaanderen te zien op vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30. (bron, logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 12:37 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'71° Noord' : nieuwe reeks gaat vanavond van start op vtm.

 Vijf bekende Vlamingen en vijf bekende Nederlanders gaan in het hoge Noorden een bikkelhard gevecht aan met de natuur, met elkaar en met zichzelf. Ze trotseren de ijzige kou en trekken dwars door Noorwegen. Ze moeten hun grenzen aftasten én verleggen. Ze beginnen met z'n tienen. Maar slechts 2 van hen zullen de Noordkaap bereiken en strijden om de overwinning. Wie is het sterkst ? Wie houdt dit avontuur vol tot het bittere einde ?

2500 kilometer

Bij '71° Noord' moeten de deelnemers als team in primitieve en ijskoude omstandigheden overleven, maar de extreem zware tocht over 2500 kilometer is ook een onverbiddelijke afvallingsrace. Elke week valt iemand af door de stemmen die hij of zij van hun mede-avonturiers ontvangt.

Noordkaap

Slechts 2 van de 10 bekende gezichten bereiken uiteindelijk de Noordkaap. Eén daarvan wordt de winnaar en neemt de felbegeerde '71° Noord'-trofee mee naar huis.

Nieuwe etappes

Elke week onderneemt het team een nieuwe etappe naar een nieuwe locatie. In elke aflevering staat een opdracht en een competitie-moment op het menu. Ook hun overlevingsskills in de sneeuw komen aan bod.

Kandidaten

* de Vlaamse deelnemers :

- Thomas Van Hemeledonck (nieuwsanker vtm, presentator 'Telefacts').
- Stan Van Samang (zanger, acteur).
- Anouck Lepère (internationaal topmodel).
- Flor Koninckx (gewezen politicus).
- Eline De Munck (zangeres, actrice, presentatrice, VJ bij 
JIM).

* de Nederlandse deelnemers :

- Christijan Albers (autopiloot).
- Stacey Rookhuizen (platenbaas).
- Dick Jol (gewezen scheidsrechter).
- Cystine Carreon (actrice, musicalster, bij ons bekend als Tippiwan uit 'Gooische Vrouwen').
- Irene van de Laar (gewezen model/presentatrice).

Presentatie

 Het programma wordt gepresenteerd door Leki en haar Nederlandse collega Ruben Nicolai.

Leki kennen we als zangeres en als presentatrice. Onder de noemer 'Leki & The Sweet Mints' brengt ze samen met haar 'soul'-rijke achtergrondzangeressen momenteel retropop op het podium. Haar presentatiehoofdstuk begon ze bij JIM.

Ruben verwierf bekendheid met 'De Lama's' en presenteerde op Nederland 3 het AVRO-programma 'Wie is mijn ex ?'.

'71° Noord' zal in Vlaanderen te zien zijn bij vtm en in Nederland op Nederland 3 (AVRO). In Vlaanderen komt het programma telkens op zondagavond op het scherm (tussen 20.35 en 21.45) met een herhaling op maandagavond rond de klok van 23.00. De AVRO zendt het programma telkens uit op dinsdagavond vanaf 20.30.
(bron, 
logo en foto : vtm)

13-12-2009 om 12:24 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : vijfde editie van 'Het Schlagerfestival' ook op vrijdag 02 april 2010.

Logo Schlagerfestival Op vrijdag 02, zaterdag 03 en paasmaandag 05 april 2010 zal de Ethias Arena in Hasselt opnieuw volstromen voor 'Het Schlagerfestival', dé jaarlijkse hoogmis voor liefhebbers van schlagers en meezingers. En het is feest, want 'Het Schlagerfestival' bestaat 5 jaar. Speciaal voor die gelegenheid mocht het trouwe publiek na afloop van de vorige editie stemmen voor de affiche van volgend jaar.

Vele duizenden brachten hun stem uit om hun favoriete artiest te zien op dit populaire liedjesfeest. Het resultaat is een indrukwekkende affiche : Laura Lynn, Willy Sommers, Christoff (Eurosong 1993-2002), zijn zus Lindsay, De Romeo's (Davy Gilles, De Gouden Zeemeermin 1996 en Eurosong 1999 - Gunther Levi, De Gouden Zeemeermin 1996Chris Van Tongelen, Eurosong 1993 en De Gouden Zeemeermin 1996), Mieke (Eurosong 1993, De Gouden Zeemeermin 1996), Dennie Christian, Eddy Wally, The Sunsets, Yves Segers (De Gouden Zeemeermin 1996, Eurosong 1999), Paul Severs en Koos Alberts. De line-up is nog niet volledig. Binnen enkele weken worden nog meer namen aan de lijst toegevoegd. Om deze vijfde verjaardag tot een echte feesteditie te maken, wordt iedereen op een gratis pintje getrakteerd.

Fans van het gebeuren kunnen nog steeds kaarten aanschaffen voor het muzikale feest op vrijdagavond 02 (20.30), zaterdagavond 03 (20.30) en maandagnamiddag 05 april (15.00). Dat kan via de website van Sherpa of telefonisch (070 34 50 50). De prijs van de tickets is vastgesteld op 32,00 en 36,00 €. Ook kunnen er tickets gekocht worden in alle filialen van Mediamarkt en alle Essec-filialen ! (bron : website 'Het Schlagerfestival')

13-12-2009 om 00:14 geschreven door Redactie  


12-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - CHRISTMAS - Music : Erik Segerstedt, Mattias Andréasson en Danny Saucedo wensen ons muzikale kerstdagen.

 Sinds zondag 29 november, de eerste dag van de Advent, tellen wij voor het tweede jaar op rij dagelijks af naar Kerstmis, het Christelijke feest waarbij de geboorte van Jezus wordt herdacht. Tot aan de vooravond van dat hoogfeest krijg je zesentwintig dagen lang een aflevering van onze rubriek 'Euro - CHRISTMAS - Music'.

Telkens zetten we één album met kerstmuziek in de kijker, dat kan gaan van een gloednieuw album tot ééntje dat al een aantal jaren geleden werd uitgebracht.

Op maandag 09 november jongstleden verscheen in Zweden het tweede album van E.M.D. (MF 2009). Voor het eerst brachten Erik Segerstedt, Mattias Andréasson en Danny Saucedo (EDF 2008) een album in het Zweeds uit en hun tweede album is meteen ook een kerstalbum geworden. De titeltrack "Välkommen hem", uitgebracht op vrijdag 13 november, is trouwens geen nieuw nummer want het stond eerder al op "Spår i snön", het album dat Magnus Carlsson (MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007) in 2006 op de markt gooide.

* tracklist "Välkommen hem" :

01. "Jul, jul strålande jul".
02. "Ave Maria".
03. "Välkommen hem".
04. "När det lider mot jul".
05. "O, Helga natt".
06. "Halleluja".
07. "Stilla natt".
08. "Ängel".
09. "Julvisa".
10. "Koppången".
11. "Härlig är jorden".


 Een nieuwe afspraak maken we voor morgen en ondertussen wensen we je alvast heel veel luisterplezier ! (bron : website E.M.D.)

12-12-2009 om 23:29 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oslo 2010 : tien nummers Cypriotische nationale finale zijn bekend.

 Afgelopen dinsdag, 08 december, raakte bekend dat we op zondag 07 februari eerstkomende zullen weten wie het eiland Cyprus zal gaan vertegenwoordigen tijdens de 55e editie van het Eurovisie Songfestival, eind mei volgend jaar in de Noorse hoofdstad Oslo.

De nationale omroep liet toen eveneens weten dat een zevenkoppige vakjury vandaag, zaterdag 12 december, uit alle inzendingen (75 in totaal) de tien kandidaten zou gaan kiezen die aan de nationale finale mogen deelnemen.

Tekstschrijvers en componisten konden hun inzendingen insturen tussen dinsdag 06 oktober en vrijdag 27 november jongstleden. Enkel Cypriotische tekstschrijvers en componisten of tekstschrijvers en componisten die reeds twee jaar op het eiland wonen, kunnen deelnemen aan de nationale selectie.

Eerder op de avond heeft CyBC de titels alsook de componisten en tekstschrijvers van de tien nummers wereldkundig gemaakt.

* de tien nummers (tussen haakjes de namen van de componisten en tekstschrijvers) :

01. "Nothing is real" (tekst : Nasos Lambrianidis ; muziek : Nasos Lambrianidis, Melis Konstantinou).
02. "Island of love" (tekst en muziek : Constantinos Kountouzis).
03. "Play" (tekst en muziek : Milena Staneva).
04. "Like a woman" (tekst en muziek : Mike Connaris).
05. "Angel" (tekst : Zinon Zompilis ; muziek : Constantinos Christoforou).
06. "I'm gonna be" (tekst : Anthi Pashi ; muziek : Marios Melekis, Christos Filippou).
07. "You gotta go" (tekst en muziek : Anthi Pashi).
08. "Goodbye" (tekst en muziek : Valeria Partali).
09. "Rhapsody" (tekst : Leanna Varnavidou, Helena Antoniou ; muziek : Leanna Varnavidou)
10. "Life looks better in spring" (tekst : Nasos Lambrianidis ; muziek : Nasos Lambrianidis, Melis Konstantinou).

 In het lijstje vinden we een nummer terug van Mike Connaris. Hij is verantwoordelijk voor "Stronger every minute", het nummer waarmee zangeres Lisa Andreas in 2004 tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival een vijfde plaats wist te behalen. Ook drievoudig Songfestivaldeelnemer Constantinos Christoforou zit met een nummer in de selectie. Hij nam in 1996 voor de eerste maal deel aan het Songfestival en strandde toen met "Mono gia mas" op een negende plaats. In 2002 mocht hij als lid van de groep One het Songfestival openen en met "Gimme" strandde het gezelschap op een zesde plaats. Zijn derde deelname, in 2005 met "Ela ela (come baby)", was zijn minst succesvolle : een achttiende plaats in de finale.

De namen van de kandidaten zullen later worden bekendgemaakt maar we kunnen nu al stellen dat Constantinos Christoforou zijn nummer zelf ten gehore zal brengen. De nationale finale zal doorgaan in studio 3 van de nationale omroep en zal van start gaan om 21.15 plaatselijke tijd (20.15 Belgische tijd). In tegenstelling tot de nationale selectie van dit jaar zal de kandidaat voor Oslo gekozen worden door een vakjury (50%) en door de kijkers thuis (50%). (bron : CyBC)

12-12-2009 om 22:18 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oslo 2010 : Sonic Lake en Nefer wildcards Poolse selectie, Pin trekt zich terug.

 Op zondag 14 februari eerstkomende vindt in Polen de nationale selectie plaats voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. Op woensdag 25 november jongstleden maakte de nationale omroep bekend dat het vier nummers had geselecteerd die kwamen uit de open inschrijving. In totaal werden er voor de selectie van volgend jaar zo'n 130 inzendingen ontvangen.

Twee dagen later maakte TVP bekend dat het een eerste wildcard had uitgedeeld aan de groep VIR die zullen deelnemen met het nummer "Sunrise". Dat bracht het totaal aantal deelnemers voorlopig op vijf.

Gisteren, vrijdag 11 december, raakte echter bekend dat de groep PIN afziet van haar deelname aan 'Krajowe Eliminacje 2010', de nationale selectie voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. De voorbereidingen en release van een derde album alsook de promotie daarvan laat de groep niet toe om een gooi te doen naar het Poolse Songfestivalticket.

Intussen ligt het aantal deelnemers op zes want TVP maakte gisteren de namen bekend van twee wildcards : Sonic Lake en Nefer. De omroep kan de komende weken en maanden nog een aantal wildcards toekennen. Daarvoor heeft ze de tijd tot amper 24 uur voor aanvang van die finale, tot en met zaterdag 13 februari dus.

* de finalisten :

01. "Cash box" (tekst en muziek : T. Organek, A. Karamon) door Dziewczyny.
02. "Love me" (tekst en muziek : J. Gleed, A. Cyzon) door Anna Cyzon.
03. "Myśl o tobie" (tekst en muziek : A. Figiel) door Aneta Figiel.
04. "Sunrise" door VIR (WILDCARD).
05. "There is a way" door Sonic Lake (WILDCARD).
06. "Chciałem zostać sam" door Nefer (WILDCARD).

* teruggetrokken :

- "PIN lady" (tekst en muziek : A. Lampert, A. Woźniak) door PIN.

De stemprocedure tijdens de nationale finale, op zondag 14 februari eerstkomende, werd inmiddels aangepast. Naar aanleiding van de wijziging met betrekking tot de televoting tijdens het Eurovisie Songfestival van volgend jaar zal er tijdens de Poolse nationale selectie ook gestemd kunnen worden van bij aanvang van de wedstrijd en dit tot tien minuten na afloop van het laatste optreden. (bron : TVP)

12-12-2009 om 21:22 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Vers van de pers' (12-12-2009).

 De laatste maand van het jaar 2009 is bijna halverwege en de decembermaand is meteen ook de geschenkenmaand bij uitstek. Ook vandaag zijn we opnieuw van de partij met een nieuwe aflevering van 'Vers van de pers'. We hebben de nieuwigheden op muzikaal gebied alvast op een rijtje gezet en beginnen doen we zoals vanouds in eigen land. 

 Zoals we vorige week reeds berichtten is december meteen ook de maand bij uitstek om terug te kijken op het bijna afgelopen jaar. Midden vorige maand, op vrijdag 13 november, verscheen het album "Kids Top 20 - Best of 2009". Op twee schijfjes staan in totaal veertig van de grootste hits van het afgelopen jaar en daartussen vinden we onder meer "Fairytale" van Alexander Rybak. Daarnaast staan er ook nummers op van Tom Dice (ESF 2010), Kate Ryan (ESF 2006) Milk Inc. (met Regi Penxten, componist "My music" - Eurosong 2008), Natalia (Eurosong 2004) en de Zweedse zangeres Agnes die eerder dit voorjaar in eigen land deelnam aan 'Melodifestivalen 2009', de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival.

 Dit weekend komt in Vlaanderen de single "Loaded gun" de Ultratip 30 (Ultratop) binnen op een tweede plaats. "Loaded gun" is de eerste single van het "Registrated 2"-album dat in maart 2010 zal verschijnen. Voor deze single, beschikbaar sinds afgelopen maandag 07 december, werkte Regi Penxten (componist "My music", Eurosong 2008) samen met Tyler Connolly, de zanger van de Canadese rockband Theory of a Deadman. Het schijfje bevat in totaal zes mixen waaronder die van DJ Rebel en Dimitri Vegas & Like Mike.

 Op woensdag 18 november jongstleden verscheen de achtdelige cd-box "Lokikirja" van de Finse formatie Nightwish (Finse selectie 2000). De compilatiebox bevat de geremasterde versie van het debuutalbum "Angel fall first" (1997) alsook "Oceanborn" (1998) en "Wishmaster" (2000) met daarop "Sleepwalker", het nummer waarmee ze in 2000 deelnamen aan de Finse selectie voor het Eurovisie Songfestival. Verder bevat de box een speciale versie van "Over the hills and far away" (2001) alsook de albums "Century child" (2002), "Bless the child" (2002), "Once" (2004) en "Dark passion play" (2007).

 Van het Zweedse trio E.M.D. (MF 2009) kwam midden vorige maand een nieuwe single, "Välkommen hem", op de markt. Het nummer, dat op vrijdag 13 november verscheen, is terug te vinden op het gelijknamige album dat op dinsdag 09 november verscheen. Voor het eerst brachten Erik Segerstedt, Mattias Andréasson en Danny Saucedo (EDF 2008) een album in het Zweeds uit en hun tweede album is meteen ook een kerstalbum geworden. "Välkommen hem" is trouwens geen nieuw nummer want het stond eerder al op "Spår i snön", het album dat Magnus Carlsson (MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007) in 2006 op de markt gooide.

 Tot slot eindigen we zoals steeds met een paar korte berichten. Sinds afgelopen dinsdag08 december, is "Voor altijd", de gloednieuwe single van Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2002), te koop in de boekhandel en via iTunes (lees hier). Thomas Berge (EDF 2008) bracht afgelopen maandag, 07 december, zijn nieuwe (kerst)single op de markt, "Geen kerstfeest zonder jou". Gene Thomas (componist "When I look in your eyes", Eurosong 2002 en componist en zanger "Jong & eigenwijs", Junior Eurosong for Kids 2006) is een bezige bij. Zo is hij momenteel druk aan het werk met het schrijven van nummers voor een Engelstalig album. Daarnaast mogen we ook een Nederlandstalig album verwachten en in januari verschijnt een eerste single van X-Session, de dance-formatie die hij samen met Gina Brondeel oprichtte en die na zeven jaar opnieuw op het voorplan zal treden.

Een nieuwe afspraak maken we voor aanstaande zaterdag en dan krijg je meteen de laatste 'Vers van de pers' van 2009. Ondertussen wensen we je alvast heel veel luisterplezier !

12-12-2009 om 16:00 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nieuwe single Wendy Van Wanten de start van 'Wendy 20-50'.

 Sinds afgelopen dinsdag08 december, is "Voor altijd", de gloednieuwe single van Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2002), te koop in de boekhandel en via iTunes. De zangeres draagt de ballade op aan Danny Dewaele, haar manager, steun en toeverlaat, die intussen reeds vier jaar geleden overleed.

Het werd een emotionele song, waarvoor Wendy heel diep moest gaan tijdens het inzingen in de studio. De tekst werd geschreven door Hans Lambrechts (Sodapop, Eurosong 2004). Hans had urenlange gesprekken met Wendy om zo tot in het diepste van haar ziel te geraken en te begrijpen wat Danny voor haar betekende. In haar boek 'Kijk eens diep in mijn ogen' gaat veel aandacht naar Danny, daarom verscheen er op 08 december een limited edition met gratis cd-single.

Gisterenmorgen, vrijdag 11 december, zong Wendy "Voor altijd" live in de 'Ann & Dave Kerstshow' (
MNM), die voor de gelegenheid werd uitgezonden vanuit een kerststal langs de E17 in Nazareth. Ook een tv-ploeg van 'De rode loper' was ter plaatse en had een interview met Wendy. De reportage kan je hier bekijken en haar optreden in Nazareth kan je op haar website bekijken
.

Die nieuwe single is natuurlijk ook apart te verkijgen via iTunes. Met "Voor altijd" is ook meteen de start genomen voor 'Wendy 20-50', want volgend jaar wordt Iris 50 jaar én staat Wendy Van Wanten 20 jaar op de planken. Een datum om alvast te noteren in je agenda is haar verjaardagsshow op zaterdag 06 februari in het casino van Middelkerke. (bron : nieuwsbrief Wendy Van Wanten)

12-12-2009 om 14:09 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs