Op deze derde woensdag van oktober zijn we opnieuw van de partij met een nieuwe aflevering van 'Een avondje uit in Nederland'. Ook ditmaal bekijken we een aantal optredens en concerten die de komende weken en maanden in Nederland zullen plaatsvinden en zetten we die voor je op een rijtje.
Na Marco Borsato, Paul de Leeuw (presentator NSF 1993-1994-1998-1999-2000-2001, lid vakjury NSF 2005, woordvoerder ESF 2006-2007), Lionel Richie, Diana Ross, Sting, Nick & Simon en Doe Maar raakte op maandag 08 april 2013 bekend dat Anouk (ESF 2013) de hoofdact is van de achtste editie van 'Symphonica in Rosso'
Eerder vandaag, woensdag 16 oktober, raakte bekend dat het optreden van vanavond werd afgelast wegens stemproblemen van de zangeres. Vooralsnog gaan de optredens van vrijdag 18 en zondag 20 oktober door in het GelreDome, Arnhem. Het optreden van vanavond gaat meer dan waarschijnlijk volgende week door.
"De vraag of ik hoofdact op 'Symphonica in Rosso' wilde zijn, kwam precies op het juiste moment", aldus Anouk. "Ik was klaar met de opnames van mijn nieuwe album "Sad Singalong Songs" en om die nummers live echt eer aan te doen zou ik ze het liefst met een orkest willen uitvoeren".
In een prachtig decor en onder de professionele begeleiding van Guido's Orchestra zal Anouk haar vele hits ten gehore brengen en ook deze Symphonica' weer tot een uniek evenement maken.
Tickets kosten 39, 49 en 59 euro (exclusief servicekosten) en kunnen worden aangekocht via de websites van Ticketmaster, Livenation en telefonisch via het nummer 0900 300 12 50 (45 cpm)(enkel in Nederland).
K3 (Eurosong 1999) bestaat vijftien jaar! Na twee jaar gaan Karen, Kristel en Josje weer toeren door Nederland met een gloednieuwe show. Het wordt weer een ouderwets gezellig K3 feestje : met hun allergrootste hits, maar ook de leukste nieuwe liedjes. Dans, zing, feest en geniet samen met de meiden van K3!
Komend weekend, zaterdag 19 oktober (om 11.00, 14.00 en 17.00) en zondag 20 oktober (om 11.00, 14.00 en 17.00), kan je het trio aan het werk zien in de Brabanthallen in Den Bosch en een week later, zaterdag 26 oktober (17.00) en zondag 27 oktober (14.00 en 17.00), in de MartiniPlaza Middenhall in Groningen. Op zaterdag 16 (14.00) en zondag 17 november (17.00) staan ze in het Ahoy Theater in Rotterdam.
Tickets voor één van deze voorstellingen kunnen worden aangeschaft via de website van Nationale Theaterkassa.
Joop van den Ende Theaterproducties en Whoopi Goldberg brengen 'Sister Act', na de succesvolle lancering op Broadway, naar Nederland. Deze musical is gebaseerd op de award winnende filmhit, waarin Whoopi Goldberg zelf de hoofdrol speelde. Deloris Van Cartier (Carolina Dijkhuizen, alternate Nurlaila Karim, NSF 1998) is een diva met veel noten op haar zang, maar zonder succes. Nadat ze per ongeluk getuige is van een criminele afrekening zoekt ze noodgedwongen haar toevlucht in een klooster met weinig stemvaste nonnen en een bijzonder strenge Moeder Overste (Simone Kleinsma). Deloris helpt haar 'zusters' hun stem te vinden en herontdekt daarbij ook onverwachts haar eigen stem. Een hilarisch, hemels en hartverwarmend verhaal dat zich afspeelt in het meest swingende klooster van de wereld.
'Sister Act', de goddelijke Broadwayhit, is Nederlands gesproken (vertaling : Martine Bijl, presentatrice NSF 1979) en is te zien in het AFAS Circustheater in Den Haag van woensdagavond tot en met zondagavond (telkens om 20.00, behalve op zondag om 19.00). Tijdens het weekend zijn er ook matineevoorstellingen (zaterdag om 15.00 en zondag om 14.30). De laatste voorstelling gaat (voorlopig) door op zondag 29 december eerstkomende en tickets kunnen worden aangeschaft via de website van Nationale Theaterkassa of via de website van Joop van den Ende Theaterproducties.
'De slimste mens ter wereld' : overleeft Prem Radhakishun zijn negende deelname?
Tomas Van Den Spiegel wordt heden nog beschouwd als 'De Slimste Mens ter Wereld'. Maar omdat ook lange liedjes niet lang duren, zal hij dit najaar zijn opvolger kennen.
Politici, sportici, presentatici en homo turistici maken onder elkander uit wie vanaf dit najaar door het leven mag huppelen onder de titel 'Slimste Mens ter Wereld'.
Dat hij of zij bovendien wint in het feestelijke tiende jubileumjaar, kan de pret enkel nog verhogen. Gastheer Erik Van Looy en zijn vaste juryleden Philippe Geubels, Bruno Vanden Broecke en Lieven Scheire ontvangen u sinds maandag 02 september 2013 van maandag tot donderdag rond de klok van tienen.
DE DERTIG BV'S OP EEN RIJTJE :
William Boeva, Eva Daeleman (lid vakjury 'Junior Eurosong 2011'), Lesley-Ann Poppe, Barbara Sarafian, Lisa Smolders, Jelle Cleymans (Eurosong 2004), Gwendolyn Rutten, Ingrid Lieten, Wouter Van Besien, Ben Weyts, Jan Matthys, Pieter Timmers, Charlotte Caluwaerts, Evy Gruyaert, Gili, Gilles De Coster, Guy Van Sande, Inge Paulussen, Jan De Cock, Jeroom, Johannes Verschaeve, Marc Descheemaecker, Michaël Pas, Prem Radhakishun, Ruth Beeckmans, Stijn Cole, Wesley Sonck, Willy Sommers, Wim Lybaert, Wouter Torfs.
* woensdag 16 oktober 2013 - zevenentwintigste aflevering :
Op donderdag 31 oktober eerstkomende komen we te weten wie in de voetsporen zal treden van Tomas Van Den Spiegel, de winnaar van vorig jaar van 'De slimste mens ter wereld'. Aanstaande maandag, 21 oktober, gaan de finaleweken van start maar voor het zover is treden nog twee nieuwe deelnemers aan.
Vanavond maakt politicus Ben Weyts zijn opwachting en hij neemt de plaats in van tekenaar Jeroom die na drie deelnames het onderspit moest delven.
Nieuwkomer Eva Daeleman debuteerde met een overwinning en dus ging de finale tussen de Nederlandse lachebek Prem Radhakishun en Jeroom (herbekijk HIER de finale). Jeroom is meteen ook verzekerd van een plaatsje in de finaleweken. Met zijn negende deelname komt Prem vanavond aan de leiding van de rangschikking te staan want hij springt dan meteen over kersverse VIER-presentatrice Lisa Smolders met acht deelnames en eveneens twee overwinningen.
- Prem Radhakishun (8 deelnames, 2 overwinningen) : Opiniemaker-Acteur-Columnist. Veel mensen hebben opinies, maar je hoort ze niet altijd. Dat zal alvast geen probleem zijn bij deze Nederlandse lachebek van Surinaamse afkomst. - Eva Daeleman (1 deelname, 1 overwinning) : Omroepster. De openbare omroep zendt met blonde Eva één van zijn jongste en hipste dochters uit, waarvoor dank. - Ben Weyts (nieuwkomer) : Sinds 12 november 1970 een roeper en een dossiervreter. Wordt hij Slimste Mens nog voor hij N-VA voorzitter wordt, of wordt het een kaakslag voor de weldenkende Vlaming?
De zevenentwintigste aflevering van het tiende seizoen van 'De slimste mens ter wereld, vanavond, woensdag 16 oktober 2013, tussen 22.05 en 23.15 op VIER. Deze aflevering worden morgen, donderdag 17 oktober, herhaald in de vooravond tussen 17.00 en 18.20. (bron en foto's : VIER)
Na een krachtige zomerstop presenteren Freek Braeckman en Tomas De Soete (coach 'Junior Eurosong 2007') sinds maandag 02 september 2013 een nieuw seizoen van 'Café Corsari'.
Ook dit seizoen omarmen ze Vlaanderen, hartelijk en oprecht, maar met af en toe een flinke kneep in de billen. Ze blikken met prikkelende verwondering terug op de actualiteit van de dag en kijken met scherpe blik vooruit naar wat morgen brengt. Met boeiende gasten, verrassende onderwerpen en een dosis humor waarmee iedereen thuis kan komen.
Je kan 'Café Corsari' nog het best vergelijken met een plaats waar mensen elkaar ontmoeten, een plek waar je de ervaringen van de voorbije dag deelt en vooruitblikt naar wat morgen komen zal. Een stijlvol café, waar je 's ochtends een prima koffie drinkt en de kranten leest. Maar je kan er evenzeer na een zware werkdag terecht voor een babbel over alles wat zich die dag heeft afgespeeld : politiek, sport, muziek, cultuur, economie, de straat en de wereld. Napraten over de dingen van de dag en soms ook de dingen des levens.
De naam is een eerbetoon aan Tony Corsari. Een entertainer-van-het-eerste-uur, die een hele gemeenschap samen voor tv bracht, één van dé grote figuren van de openbare omroep.
* zesentwintigste aflevering - woensdag 16 oktober 2013 :
* Achter elke grote man staat een groot team. In het geval van bondscoach Marc Wilmots zijn dat : assistent-trainer Vital Borkelmans, kinesist Lieven Maesschalck en keeperstrainer Erwin Lemmens. We volgden ze tijdens de match van dinsdagavond tegen Wales. In 'Café Corsari' vertellen ze over hun band met de bondscoach en de Rode Duivels.
* Gabriel Rios is terug in het land na drie jaar New York en hij heeft nieuwe songs meegebracht. Rios kiest nu resoluut voor eenvoud. Wat heeft hij nog meegebracht van de Big Apple?
* Op de internationale lijst van meest inspirerende mensen, staat één Belg : Michel Bauwens. Wie? Michel Bauwens, cyberfilosoof, promotor van een nieuwe maatschappij waarbij mensen over de hele wereld samenwerken. Een echte wereldverbeteraar of een vreemde vogel?
'Een laatste groet' : bekende tv-tuinman Bartel Van Riet plotseling overleden.
'Een laatste groet' verrijst uit zijn as. In het tweede seizoen van de comedyshow worden opnieuw dertien iconische medemensen ten grave gedragen door ceremoniemeester Bart Peeters (presentator Eurosong 1999-2002-2004-2006-2008, commentator ESF 1999-2002-2004-2006-2008-2010, presentator NSF 1997, presentator 'Eurosong 2010 : een song voor Tom Dice!') en een trio eersteklas lijkbidders. En omdat de wegen van Canvas ondoorgrondelijk zijn, mogen de doden voortaan spreken op hun eigen begrafenis.
In 'Een laatste groet' krijgt elke week één bekende medemens het unieke voorrecht om zijn eigen begrafenis bij te wonen. Een panel van drie beste vrienden, zorgvuldig geselecteerd uit s lands topperformers, bezorgt de overledene een hilarische uitvaart.
Nieuw dit seizoen: de doden spreken!
In dit tweede seizoen geschiedt een wonder : de doden spreken op hun eigen begrafenis. In tegenstelling tot vorig jaar kijken ze niet langer toe vanop de tweede rij, maar nemen ze plaats op een prachtige troon en mogen ze een mondje meepraten, over de grenzen van de dood heen. Ze blikken terug op hun leven en onthullen hun laatste wensen. Aan de lijkbidders om die wensen meteen in te willigen. Met de hete adem van de aflijvige in hun gelaat, want de overledene mag op elk moment tussenkomen.
Halleluja, Hij is verrezen : Jan Becaus!
Nieuwsanker Jan Becaus heeft eind juli voorgoed afscheid genomen van Het Journaal en van de VRT, maar maakt speciaal voor 'Een laatste groet' nu al een kleine comeback. Jan wordt de vaste stem van het geestige nieuwsbericht waarmee het programma elke week opent. En hij doet dat op onnavolgbare wijze, in zijn onnavolgbare stijl. Wie de eerste minuut van het programma mist, gaat zich dat eeuwig beklagen.
Met de innige deelname van
Het arsenaal iconische medemensen die Bart Peeters de volgende weken ten grave zal dragen, oogt indrukwekkend. Paul de Leeuw (presentator NSF 1993-1994-1998-1999-2000-2001, lid vakjury NSF 2005, woordvoerder ESF 2006-2007), Bart De Pauw, Christophe Deborsu, Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) en The Artist Formerly Known As Astrid Bryan : ze zullen zich allemaal met plezier laten kisten.
De afscheidnemers zijn dit seizoen onder meer Bart Cannaerts, Adriaan Van den Hoof, Joost Vandecasteele, Tom Waes, Henk Rijckaert, William Boeva, Lieven Scheire, Linde Merckpoel, Dimitri Leue, Steven Goegebeur, Jelle De Beule. En vele anderen.
* inhoud zesde aflevering - woensdag 16 oktober 2013 :
In de zesde aflevering van 'Een laatste groet' neemt Canvasvanavond afscheid van de bekendste en meest sexy tuinman van Vlaanderen : Bartel Van Riet. Gedaan met graven, Bartel wordt nu zelf begraven. Jammer, want met zijn stoere look en sympathieke lach ligt Bartel met dezer dagen in de bovenste schuif bij menig Vlaamse vrouw. Toch zal hij zich in 'Een laatste groet' op dat vlak voorbeeldig moeten gedragen. Hij wordt namelijk mee ten grave gedragen door zijn schoonzus Sofie Van Moll (Eurosong 2004, coach 'Junior Eurosong 2009'). Maar Sofie heeft zijn sex appeal natuurlijk ook opgemerkt en zingt voor Bartel het wondermooie afscheidslied "Mooie tuinman". De andere afscheidnemers zijn Adriaan Van den Hoof en Sven De Leijer.
Sofie Van Moll zingt "Mooie tuinman"
Sofie Van Moll vormt in het echte leven een koppel met Jelle Van Riet, de jongere broer van Bartel. In augustus verwelkomden ze samen hun tweede kindje Charel. Sofie trok zich anderhalf jaar geleden terug uit de media, maar maakt voor haar schoonbroer graag een korte comeback. In naam van alle Vlaamse vrouwen en op de tonen van "Pretty Woman" van Roy Orbison bezingt ze Bartel met de woorden "Mooie tuinman, zo zwoel zo straf. Waar schudt gij nu uw patatten af? Waarom is je riet geknakt, het riet wel elke vrouw naar snakt?" Bartel is zichtbaar onder de indruk.
Belgium's Got Potgrond
Nu Bartel er niet meer is, moet Vlaanderen op zoek naar een nieuwe tuinman. En dat regelt Bart Peeters in de ronde 'Belgium's Got Potgrond'. Een ronde waarin vooral Adriaan Van den Hoof en Sven De Leijer zichzelf overtreffen : Adriaan vermomt zich als Bartel en pakt uit met zijn beste Kempisch accent. Sven ondergraaft z'n eigen tuinkwaliteiten, maar verklaart zich wel bereid om Bartels lief Joy Anna Thielemans over te nemen : "Ik heb lang bij de scouts gezeten, dus ik kan goed met kinderen overweg."
De scouts van Grobbendonk
Voor de kers op de taart zorgt een negenkoppige delegatie van Bartels eigen scoutsgroep uit Grobbendonk. Zijn trakteren hun boezemvriend op een opmerkelijke verrassingsspeech. "Oei", schrikt Bartel, "dit is het moment waarop ik mij zorgen moet beginnen maken". Terecht, want de scouts halen enkele pikante jeugdherinneringen op.
'Een laatste groet', vanavond, woensdag 16 oktober 2013, op Canvas tussen 20.40 en 21.10. Een herhaling krijg je op vrijdag in de vooravond tussen 18.02 en 18.28. Meer nieuws en informatie over het programma krijg je hier. (bron en logo : Canvas)
Tomas Van Den Spiegel wordt heden nog beschouwd als 'De Slimste Mens ter Wereld'. Maar omdat ook lange liedjes niet lang duren, zal hij dit najaar zijn opvolger kennen.
Politici, sportici, presentatici en homo turistici maken onder elkander uit wie vanaf dit najaar door het leven mag huppelen onder de titel 'Slimste Mens ter Wereld'.
Dat hij of zij bovendien wint in het feestelijke tiende jubileumjaar, kan de pret enkel nog verhogen. Gastheer Erik Van Looy en zijn vaste juryleden Philippe Geubels, Bruno Vanden Broecke en Lieven Scheire ontvangen u sinds maandag 02 september 2013 van maandag tot donderdag rond de klok van tienen.
DE DERTIG BV'S OP EEN RIJTJE :
William Boeva, Eva Daeleman (lid vakjury 'Junior Eurosong 2011'), Lesley-Ann Poppe, Barbara Sarafian, Lisa Smolders, Jelle Cleymans (Eurosong 2004), Gwendolyn Rutten, Ingrid Lieten, Wouter Van Besien, Ben Weyts, Jan Matthys, Pieter Timmers, Charlotte Caluwaerts, Evy Gruyaert, Gili, Gilles De Coster, Guy Van Sande, Inge Paulussen, Jan De Cock, Jeroom, Johannes Verschaeve, Marc Descheemaecker, Michaël Pas, Prem Radhakishun, Ruth Beeckmans, Stijn Cole, Wesley Sonck, Willy Sommers, Wim Lybaert, Wouter Torfs.
* dinsdag 15 oktober 2013 - zesentwintigste aflevering :
Nieuwkomer Willy Sommers ging gisterenavond weliswaar niet af als een gieter maar moest wel na amper één deelname opnieuw huiswaarts keren. Met 'India' kon hij de Nederlandse lachebek Prem Radhakishun huiswaarts sturen, iets wat hem dus niet lukte (herbekijk HIER de finale).
De zanger wordt vanavond afgelost door Eén-omroepster en MNM-presentatrice Eva Daeleman (lid vakjury 'Junior Eurosong 2011'). Kan ze haar mannetje staan of moet ze - net als Willy Sommers - na slechts één aflevering ophoepelen?
- Prem Radhakishun (7 deelnames, 2 overwinningen) : Opiniemaker-Acteur-Columnist. Veel mensen hebben opinies, maar je hoort ze niet altijd. Dat zal alvast geen probleem zijn bij deze Nederlandse lachebek van Surinaamse afkomst. - Jeroom (2 deelnames, 2 overwinningen) : Monument. Bedenker van Reet- en Tettenman, en van Wouter Beke. De stripfiguur. - Eva Daeleman (nieuwkomer) : Omroepster. De openbare omroep zendt met blonde Eva één van zijn jongste en hipste dochters uit, waarvoor dank.
De zesentwintigste aflevering van het tiende seizoen van 'De slimste mens ter wereld, vanavond, dinsdag 15 oktober 2013, tussen 22.00 en 23.00 op VIER. Deze aflevering worden morgen, woensdag 16 oktober, herhaald in de vooravond tussen 17.00 en 18.20. (bron en foto's : VIER)
'Lang Leve...' : vanavond bokst Urbanus op tegen de Rode Duivels.
Sinds dinsdag 03 september 2013 heeft Jonas Van Geel afspraak voor 'Lang Leve ', een nieuw entertainend programma waarin hij elke week één iconische landgenoot, van wie hij grote fan is, in de studio ontvangt en trakteert op de film van hun leven. Een eigenzinnige en geestige versie dan wel.
Het vieren van zijn gast(e) doet hij speels en eigenzinnig, maar met veel liefde voor zijn gasten. Niet alleen profiteert Jonas er van om de vragen te stellen die hij altijd al had willen stellen, hij trakteert zijn gasten ook op een geestige verfilming van hun leven. Je kent het wel : het filmpje dat vrienden achter je rug gemaakt hebben en op je huwelijksfeest aan iedereen tonen. Wel, in 'Lang Leve ' is Jonas Van Geel die vriend.
Hij bundelt gekende en minder gekende hoogtepunten, maar vaak ook dieptepunten en sowieso alle memorabele momenten uit het leven van zijn gast. En Jonas zou Jonas niet zijn, moest hierbij niet het één en ander met enkele knipogen "geherinterpreteerd" worden.
Het resultaat is een grappige en fijne gekruide versie van het leven van de centrale gast. Dit garandeert niet alleen een spannende confrontatie met het beeldmateriaal, maar ook met de vertolkers. Om nog te zwijgen van de vele cameo's en de quotes van échte betrokkenen.
De komende weken zullen in totaal tien gasten plaatsnemen op de troon bij Jonas Van Geel, voor een royale terugblik op hun leven en het overlopen van de meest memorabele momenten. En zo komt een mens al eens iets te weten.
Wist u bij voorbeeld dat Bart De Pauw méér dan alleen maar vriendschap voelde voor zijn ex-collega Tom Lenaerts? En wat gebeurde er ook alweer precies op de trouwdag van Jacques Vermeire met Eva Pauwels?
Hoe kwam het dat Urbanus op het humorfestival van Knokke verkozen werd tot 'minst slechte komiek'? En klopt het dat het verhaal van Koen Wauters en Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) zich laat schrijven als dat van de tien kleine negertjes?
Hoe knokte ex-buitenwipper Tom Waes zich soms letterlijk een weg naar de top en wat is precies het verband tussen de Tiny-kinderboekjes en 'Tomtesterom'?
Klopt het dat Natalia (Eurosong 2004) haast rechtsomkeer maakte toen ze de wachtrijen zag voor de auditiedeuren van 'Idool'? En wat gebeurde er allemaal tijdens de strenge internaatjaren van de onvolprezen winnares van "Wiekevorst's Got Talent" en "The Voice van Vorselaar"?
Vanaf wanneer droomde Gert Verhulst van zijn eerste pretpark en wat deed Karen (lid vakjury 'Junior Eurosong 2007') van K3 (Eurosong 1999) precies om zijn interesse te wekken?
Welke bekende liefjes wist Regi (componist/tekstschrijver "My Music", Eurosong 2008) aan de haak te slaan? Dit en ook een ludieke blik op het leven van Bart Peeters (presentator Eurosong 1999-2002-2004-2006-2008, commentator ESF 1999-2002-2004-2006-2008-2010, presentator NSF 1997, presentator 'Eurosong 2010 : een song voor Tom Dice!') en Christoff (Eurosong 1993-2002), dit najaar bij vtm.
* zevende aflevering - dinsdag 15 oktober 2013 met als centrale gast Urbanus :
Natalia, Bart De Pauw, Koen Wauters, Regi, Gert Verhulst en Christoff mochten al plaatsnemen op de 'Lang Leve'-stoel, en vanavond, dinsdag 15 oktober, bestijgt alweer een ander idool van Jonas Van Geel de troon.
In de zevende aflevering van 'Lang Leve' wordt dé komiek der komieken op hoogst persoonlijke wijze gevierd : Urbanus. Al meer dan veertig jaar brengt hij jong en oud aan het lachen, liet hij zalen (over)vol lopen, en werden vele van zijn liedjes en grappen cultureel erfgoed. Urbanus in zijn eigen, onnavolgbare stijl, is niet weg te denken uit ons collectieve geheugen, en dus ook niet uit dat van host Jonas.
Maar wist u dat Urbanus, toen hij nog Van Anus heette, eigenlijk een rebelse rakker was die graag tegen de schenen schopte van het establishment en daar al snel de nodige vijanden aan overhield? En dat er vervolgens een 'Anti Urbanus Genootschap' was dat er alles aan deed om het succes van de Tollembeekse grappenmaker te dwarsbomen? Dat hij op het toen wereldvermaarde humorfestival in Knokke-Heist niet tot winnaar, maar tot 'minst slechte komiek' werd uitgeroepen? Dat niemand minder dan radiocoryfee Jos Ghysen Urbanus op de radio introduceerde?
Uiteraard zitten ook dit keer tussen al het 'exclusieve' beeldmateriaal, allerlei opmerkelijke nieuwe feiten voor onze centrale gast
Het is Urbanus' voormalige buurman en acteur Senne De Handschutter die de jonge Urbanus vertolkt. Jaak Van Assche ('De Zonen van Van As', 'De Collega's', 'Kiekens', 'F.C. De Kampioenen', ), Chris 'Kabouter Lui' Cauwenberghs en Jakob Beks ('Clan', 'Quiz Me Quick', 'Het Eiland', 'Witse', 'Aspe', 'Familie', 'David', ) belichamen het Anti Urbanus Genootschap, en Walter Baele kruipt in de huid van Jos Ghysen. Verder leuke cameo's van Goedele Liekens en Werther Vander Sarren en spitante getuigenissen van o.m. Jean Blaute en Stijn Coninx over de samenwering met Urbanus op de filmset van 'Hector' en 'Koko Flanel'.
'Lang Leve ' is een nieuw format van DEDsit, de makers van 'Tegen de Sterren Op' die met dit programma hun duivels ontbinden in het genre van de mockumentary.
'Lang Leve...', zevende aflevering vanavond, dinsdag 15 oktober 2013, tussen 20.35 en 21.40 op vtm. (bron, logo en foto : vtm)
Op deze eerste werkdag hebben we weer een nieuwe aflevering van onze rubriek 'Een avondje uit' voor je klaargestoomd. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.
Studio 100 pakt in april 2014 uit met de spektakelmusical '14-18', een puur verhaal over vriendschap en liefde.
Wat is de verwoestende werking van een oorlog op een groep vrienden en op een man en een vrouw die door deze oorlog niet bij elkaar kunnen zijn? Wat is het effect van zo'n grote, alles verwoestende oorlogsmachine op gewone jonge mensen die eigenlijk niet weten waar ze in stappen?
'14-18' is een verhaal van liefde, gemis, familie, vriendschap tegen de achtergrond van het monster van de Grote Oorlog. Een spektakel met een hart.
De regie is in handen van Frank Van Laecke. Hij bedacht samen met Allard Blom het scenario. Blom schreef ook de liedteksten. De muziek werd gecomponeerd door Dirk Brossé, de muzikale directeur van het Amerikaanse The Chamber Orchestra of Philadelphia.
Studio 100 verzamelde meteen ook een topcast : Jelle Cleymans (Eurosong 2004) als Jan, Jonas Van Geel als Fons, Bert Verbeke als Albert, Lander Depoortere als Kamiel, Free Souffriau als Anna, Maaike Cafmeyer als Céline, Jo De Meyere als Generaal, Peter Van de Velde als Korporaal Dedecker en Louis Talpe als Hermans.
Meer nieuws en informatie krijg je op de website van de musical en voor tickets surf je best meteen naar Sherpa.
Het eerste 'Indoor Pop Festival' vindt plaats op donderdag 01 mei 2014 (aanvang : 20.00) in 'De Soeverein' in Lommel. Met een knaller van formaat als absolute hoofdact! Headliner Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) staat immers voor het eerst in bijna drie jaar terug op het podium. Met een nieuwe single en een nieuw album!
The FishHooks openen het festival met stevige poppy soft rock, een uniek geluid met knipoogjes naar Coldplay, U2 en Keane. Bert 'Bettes' Voordeckers ('The Voice') vertolkt hits uit de eighties op een eigenzinnige manier met een weergaloze stem en een spetterende liveband.
De Zuid-Afrikaanse Nádine pakt het publiek in met een stomende set boordevol popsongs van wereldklasse. Paul Michiels versterkt zich met een ijzersterke liveband en zingt nummers van zijn nieuwste album, catchy covers en uiteraard de grootste klassiekers van Soulsister.
Tickets (27,50 euro staanplaats, 37,50 euro zitplaats) voor de allereerste editie van dit festival kunnen nu reeds worden aangeschaft via de website van Sherpa.
Op zaterdag 03 mei 2014 vindt de vijfde editie plaats van het 'Schlagerfestival Tienen' (Garage Claes). Ook deze feesteditie wordt opnieuw een niet te missen afspraak voor alle schlagerfans.
Van 20.00 tot 20.40 is er Marjan Berger live on tape en tussen 20.45 en 22.15 vullen Christoff (Eurosong 1993-2002) & Lindsay, André Hazes junior en Roxanne met band het podium. Tenslotte staan vanaf 23.00 tot 01.00 De Romeo's Live on Tour (Gunther Levi, De Gouden Zeemeermin 1996 - Davy Gilles, De Gouden Zeemeermin 1996, Eurosong 1999 - Chris Van Tongelen, Eurosong 1993, De Gouden Zeemeermin 1996) met Willy Sommers en band geprogrameerd.
Voor meer nieuws en informatie verwijzen we je naar de website van boekjeticket.be alwaar je meteen ook je tickets kan aanschaffen. Ook telefonisch kunnen tickets besteld worden, enkel op werkdagen tussen 14.00 en 17.00 via het nummer 0902 69 666 ( 1 per minuut).
'De slimste mens ter wereld' : gaat Willy Sommers vanavond af als een gieter?
Tomas Van Den Spiegel wordt heden nog beschouwd als 'De Slimste Mens ter Wereld'. Maar omdat ook lange liedjes niet lang duren, zal hij dit najaar zijn opvolger kennen.
Politici, sportici, presentatici en homo turistici maken onder elkander uit wie vanaf dit najaar door het leven mag huppelen onder de titel 'Slimste Mens ter Wereld'.
Dat hij of zij bovendien wint in het feestelijke tiende jubileumjaar, kan de pret enkel nog verhogen. Gastheer Erik Van Looy en zijn vaste juryleden Philippe Geubels, Bruno Vanden Broecke en Lieven Scheire ontvangen u sinds maandag 02 september 2013 van maandag tot donderdag rond de klok van tienen.
DE DERTIG BV'S OP EEN RIJTJE :
William Boeva, Eva Daeleman (lid vakjury 'Junior Eurosong 2011'), Lesley-Ann Poppe, Barbara Sarafian, Lisa Smolders, Jelle Cleymans (Eurosong 2004), Gwendolyn Rutten, Ingrid Lieten, Wouter Van Besien, Ben Weyts, Jan Matthys, Pieter Timmers, Charlotte Caluwaerts, Evy Gruyaert, Gili, Gilles De Coster, Guy Van Sande, Inge Paulussen, Jan De Cock, Jeroom, Johannes Verschaeve, Marc Descheemaecker, Michaël Pas, Prem Radhakishun, Ruth Beeckmans, Stijn Cole, Wesley Sonck, Willy Sommers, Wim Lybaert, Wouter Torfs.
* maandag 14 oktober 2013 - vijfentwintigste aflevering :
Actrice Ruth Beeckmans had afgelopen donderdag een 'offday' en sprokkelde amper 74 seconden bij elkaar. Nieuwkomer Jeroom wist zijn eerste deelname te verzilveren met een overwinning en dus ging de finale tussen Ruth Beeckmans en Prem Radhakishun (herbekijk HIER de finale). Ruth, die zeker is van een plaats in de finaleweken, wordt vanavond afgelost door zanger Willy Sommers. Een compilatie van de vorige aflevering (over het moordend duo Pruth, een personage uit 'Star Wars' en de code van Jeroom z'n visakaart) krijg je alvast HIER.
- Prem Radhakishun (6 deelnames, 2 overwinningen) : Opiniemaker-Acteur-Columnist. Veel mensen hebben opinies, maar je hoort ze niet altijd. Dat zal alvast geen probleem zijn bij deze Nederlandse lachebek van Surinaamse afkomst. - Jeroom (1 deelname, 1 overwinning) : Monument. Bedenker van Reet- en Tettenman, en van Wouter Beke. De stripfiguur. - Willy Sommers (nieuwkomer) : Cultureel Icoon. Niet alleen mooie vrouwen, ook mooie mannen lopen nooit in de schaduw. Hij zal opkomen als een gieter, een fiere Willy De Gieter.
De vijfentwintigste aflevering van het tiende seizoen van 'De slimste mens ter wereld, vanavond, maandag 14 oktober 2013, tussen 22.00 en 23.10 op VIER. Deze aflevering worden morgen, dinsdag 15 oktober, herhaald in de vooravond tussen 17.00 en 18.20. (bron en foto's : VIER)
Newsroom : Leki vervangt Ilse Van Hoecke en wordt de nieuwe 'madam' van Radio 2.
Karoline Kamosi (Leki) is eerder vandaag, maandag 14 oktober 2013, voorgesteld als opvolgster van Ilse Van Hoecke (presentatrice 'Eurosong for Kids 2003-2005-2006', commentatrice JESF 2003-2004-2005-2006) in het Radio 2-programma 'De madammen'. Vanaf morgen, dinsdag 15 oktober, zal ze samen met Anja Daems (commentatrice ESF 2000-2001-2003-2005-2007-2009, jurylid 'Eurosong 1999') en Cathérine Vandoorne het programma presenteren.
"Nog niet zo lang geleden dacht ik dat ik niet meer vlug radio zou maken. En kijk nu. Van meisje naar "madam". Maar ook buiten de radio heb ik het gevoel dat ik gegroeid ben", reageert Leki.
Leki is bekend van R&B-songs als "Crazy" en "Over The Rainbow". Ze presenteerde tv-programma's op TMF en 2BE en werkte ook een aantal jaren voor Studio Brussel en MNM. Volgend jaar brengt ze haar vijfde album uit.
Toen ze in de radiostudio van Radio 2 officieel werd voorgesteld door Cathérine Vandoorne, was het even schrikken voor Leki. "Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Ik besefte nog niet dat ik de nieuwe "madam" ben en ik ben best wel zenuwachtig", aldus Leki.
Het programma "De madammen" bestaat morgen zes jaar. Chef-kok Roger Van Damme zal morgen feesttaart bakken voor Anja Daems, Cathérine Vandoorne en de nieuwe presentatrice Leki. Jelle Cleymans (Eurosong 2004) zal ook van de partij zijn in de eerste uitzending met Leki. (bron : deredactie.be ; foto : VRT)
'Zuidflank' : Rob staat aan de grond genageld wanneer hij Kasim op zijn stoep aantreft.
Familie en afkomst. Wijn en succes. Schuld en boete. Wraak en liefde. Dàt zijn de ingrediënten van 'Zuidflank', de prestigieuze 13-delige dramaserie waarin de families Vandenbergh en Deweerdt centraal staan. Ze vechten al negentig jaar om de Zuidflank. Dit is het beste stuk van een wijndomein in Limburg dat de twee clans verbindt en dat elk jaar een schitterende Chardonnay oplevert. Rob Vandenbergh en Mark Deweerdt waren vroeger jeugdvrienden en probeerden komaf te maken met de vete tussen hun families. Vandaag komen de dertigers echter zelf met geslepen messen tegenover elkaar te staan.
Een sterke reeks met sterke acteurs die zich tussen de wijnranken begeven. Zo nemen Marie Vinck, Stan Van Samang (lid vakjury 'Junior Eurosong 2010'), Jan Sobrie, Dirk Roofthooft, Katelijne Verbeke, Mathijs F Scheepers, Anneke Blok, Inge Paulussen en Bert Haelvoet de hoofdrollen voor hun rekening. De intriges en haat-liefdeverhoudingen spelen zich af tegen de achtergrond van het vermaarde wijnkasteel Genoels-Elderen in de gemeente Riemst. Ook Tongeren, de oudste stad van België die geschiedenis ademt en zo aansluit bij de dramatiek die 'Zuidflank' kenmerkt, vormt een belangrijke arena. 'Zuidflank' komt tot stand met de steun en de participatie van de gemeente Riemst, de stad Tongeren, het Mediafonds en taxshelter partners.
* Het verhaal :
Na tien jaar omzwervingen als crop duster in Kenia keert Rob Vandenbergh (Stan Van Samang) terug naar Vlaanderen om, samen met zijn moeder Lydia (Katelijne Verbeke), zijn vader te begraven. Zijn nalatenschap bestaat uit de Zuidflank, een wijngaard die elk jaar een schitterende Chardonnay oplevert, en die al generaties lang de inzet is van de vete met de familie Deweerdt. In plaats van zijn geërfde grond te verkopen en weer te vertrekken, besluit Rob in Limburg te blijven. Hij wil weten hoe en waarom zijn vader gestorven is. Ondertussen zet hij op de Zuidflank zijn eerste stappen als wijnbouwer. Klein en bescheiden. Met vallen en opstaan. Een negentig jaar oude familievete over een vruchtbaar stuk grond Een duel op leven en dood tussen twee vroegere jeugdvrienden Rob moet vanaf dag één opboksen tegen Mark Deweerdt (Jan Sobrie), zijn rijke jeugdvriend die een gerenommeerd château runt. Tegelijk wil Rob ook de rekening van het onopgehelderd incident vereffenen dat hem destijds naar het buitenland heeft doen vertrekken, de reputatie van zijn familie herstellen en zich wreken voor het onrecht dat hen werd aangedaan. Wanneer er persoonlijke gevoelens in het spel komen, bereikt de concurrentie- en machtsstrijd van Rob en Mark een climax. Vanaf dan zijn pesterijen en sabotage schering en inslag, zowel op de Zuidflank als in het wijnkasteel.
* inhoud zevende aflevering - maandag 14 oktober 2013 :
Rob staat aan de grond genageld wanneer hij Kasim op zijn stoep aantreft. Hoe is de Keniaanse jongen naar België gekomen en hoe heeft hij Rob gevonden? Lydia weet dat Rob haar niet het hele verhaal vertelt, maar haar voornaamste zorg is Kasim het gevoel te geven dat hij veilig en welkom is. Wat ze met de illegale jongen moeten aanvangen, zijn zorgen voor later. Sinds Marks bedrog, leven hij en An als vreemden naast mekaar. Maar wanneer Mark van een anonieme bron een filmpje doorgestuurd krijgt, staat hij niet in voor de gevolgen. Kim komt te weten dat Christian en Rob al de hele tijd denken dat zij op vrouwen valt.
Met : Stan Van Samang (Rob Vandenbergh), Jan Sobrie (Mark Deweerdt), Marie Vinck (An Rutten), Katelijne Verbeke (Lydia Maes), Dirk Roofthooft (Willem Deweerdt), ... Maken eveneens hun opwachting : Mathijs Scheepers, Bert Haelvoet, Thomas Aelbers, Anneke Blok, Lionn Verschueren, Sofie Palmers, Koen De Sutter, Dirk Van Dijck, Manou Kersting, Steven De Leeneer, Bruce Rumagihwa, Wouter Bruneel, Wouter Hendrickx, Kevin Kabera, Ruth Becquart, Dominique Van Malder, Ella Leyers (reporter 'Eurosong 2006'), Darya Gantura, Tiny Bertels, Thomas Janssens, Sam Bogaerts, Noémie Schellens.
'Zuidflank', zevende aflevering vanavond, maandag 14 oktober 2013, tussen 21.40 en 22.45 op vtm. (bron en foto's : vtm)
Na een krachtige zomerstop presenteren Freek Braeckman en Tomas De Soete (coach 'Junior Eurosong 2007') sinds maandag 02 september 2013 een nieuw seizoen van 'Café Corsari'.
Ook dit seizoen omarmen ze Vlaanderen, hartelijk en oprecht, maar met af en toe een flinke kneep in de billen. Ze blikken met prikkelende verwondering terug op de actualiteit van de dag en kijken met scherpe blik vooruit naar wat morgen brengt. Met boeiende gasten, verrassende onderwerpen en een dosis humor waarmee iedereen thuis kan komen.
Je kan 'Café Corsari' nog het best vergelijken met een plaats waar mensen elkaar ontmoeten, een plek waar je de ervaringen van de voorbije dag deelt en vooruitblikt naar wat morgen komen zal. Een stijlvol café, waar je 's ochtends een prima koffie drinkt en de kranten leest. Maar je kan er evenzeer na een zware werkdag terecht voor een babbel over alles wat zich die dag heeft afgespeeld : politiek, sport, muziek, cultuur, economie, de straat en de wereld. Napraten over de dingen van de dag en soms ook de dingen des levens.
De naam is een eerbetoon aan Tony Corsari. Een entertainer-van-het-eerste-uur, die een hele gemeenschap samen voor tv bracht, één van dé grote figuren van de openbare omroep.
* vijfentwintigste aflevering - maandag 14 oktober 2013 :
* 'De Madammen' van Radio 2 vieren op dinsdag 15 oktober hun zesde verjaardag. Het feestje inzetten doen ze bij 'Café Corsari'.
* Met 'De Madammen' in de buurt blijft koken niet ver weg. Al gaan ze in 'Café Corsari' de iets avontuurlijkere kant op. Sterrenchef Kobe Desramaults komt koken met insecten. Brecht Vanhecke heeft zelfs een bedrijf dat zich specialiseert in insecten.
* Anderhalf jaar geleden eindigde de indrukwekkende tocht van zeilmeisje Laura Dekker. Ze schreef een boek over haar avonturen : 'Een meisje, een droom'. Nog steeds maar achttien jaar, maar een meisje vol verhalen.
* Ook nog steeds maar zeventien jaar is de Britse zangeres Birdy. Met haar geweldige en herkenbare sound komt ze een van haar nieuwste nummers voorstellen.
'Café Corsari', vanavond, maandag 14 oktober 2013, tussen 21.25 en 22.15 op Eén. OPGELET!Morgenavond, dinsdag 15 oktober 2013, is er UITZONDERLIJK GEEN aflevering van 'Café Corsari'. Tussen 20.40 en 23.05 krijg je een rechtstreeks verslag van de tiende (en laatste) wedstrijd van de Rode Duivels (tegen Wales) in de voorronde van het WK Voetbal 2014 in Brazilië. (bron en foto's : Eén)
'Thuis' : er wordt een spoedvergadering gehouden in de Zus & Zo en Waldek neemt een belangrijke beslissing.
Het negentiende seizoen van 'Thuis' startte op maandag 02 september 2013 en ook dit seizoen mag de kijker elke weekdag rekenen op een stevige portie drama, emotie, spanning en natuurlijk ook een vleugje humor.
Op donderdag 22 augustus raakte bekend dat Paulien Snackaert, het personage van actrice Tina Maerevoet, dit najaar terugkeert in de succesvolle Eén-reeks 'Thuis'. Paulien, die in de soap naar Amerika vertrok, zal iets meer dan een jaar weggeweest zijn.
In september 2012 trok Paulien naar de Verenigde Staten om er haar studies fotografie voort te zetten. Later dit najaar keert het personage van Tina Maerevoet onverwachts terug, tot grote tevredenheid van haar moeder Julia (actrice Myriam Bronzwaar). Maerevoet is opnieuw te zien in 'Thuis' vanaf woensdag 23 oktober.
Wij brengen ook dit seizoen, telkens op zondag, al een korte inhoud van de afleveringen die er de komende week worden uitgezonden.
* INHOUD 'THUIS' - AFLEVERING 3.431 TOT EN MET 3.435.
Er wordt een spoedvergadering gehouden in de Zus & Zo. Rosa maakt plannen die niet door iedereen geapprecieerd worden. Julia zoekt antwoorden op haar vragen. Franky en Tibo hebben heugelijk nieuws voor Frank en Simonne. Rosa confronteert Jenny. Waldek neemt een belangrijke beslissing.
- maandag 14 oktober - aflevering 3.431 : Er wordt een spoedvergadering gehouden in de Zus & Zo. Nancy is zeer fier op Eddy. Mayra voelt dat er iets ontbreekt in haar leven. Rosa maakt plannen die niet door iedereen geapprecieerd worden. Julia zoekt antwoorden op haar vragen. Franky en Tibo hebben heugelijk nieuws voor Frank en Simonne. Judith kan op de steun van Tom rekenen.
- dinsdag 15 oktober - aflevering 3.432 : Rosa confronteert Jenny. Eddy heeft een afspraak met zijn justitieassistente. Jana wil deze week haar verjaardag vieren, maar ook Franky en Tibo verdienen een feestje; er worden plannen gesmeed in de Frens. Waldek heeft een belangrijke beslissing genomen en brengt Rosa op de hoogte.
- woensdag 16 oktober - aflevering 3.433 : Rosa en Waldek hebben elk hun eigen toekomstplannen en dat zorgt voor spanning. Emma duwt Judith nog verder van zich af. Luc krijgt een consulente van de jeugdrechtbank over de vloer. Frank heeft het moeilijk. Het thema voor het feest in de Frens wordt gevonden door Tim. Jenny en Julia spuwen vuur.
- donderdag 17 oktober - aflevering 3.434 : Het feestje in de Frens wordt een knaller van formaat. Jana spreekt zeer mooie woorden. Rosa en Waldek blijven elk vasthouden aan hun eigen plan. Leo spreekt Jenny aan over Julia. Tussen Mayra en Kurt klikt het meteen en ze maken de eerste afspraken. Marianne verneemt van Jenny wat er aan de hand is in de Zus & Zo.
- vrijdag 18 oktober - aflevering 3.435 : Franky ontvangt een vreemd kaartje. Rosa en Peggy zetten door met hun plan, ondanks de tegenwind. Julia doet haar beklag bij Leo en neemt uiteindelijk zelf een belangrijke beslissing. Ann geniet van haar gezin. Jens en Bram komen steeds beter overeen.
'Thuis', het negentiende seizoen, telkens van maandag tot vrijdag rond de klok van 20.10 op Eén. De reeks is eveneens beschikbaar via 'Ooit Gemist'. (bron, logo en foto's : Eén)
'Familie' : Bart komt in steeds nauwere schoentjes te zitten.
Op maandag 26 augustus 2013 ging het nieuwe seizoen van 'Familie' van start. Opgelet, dit seizoen worden de afleveringen (opnieuw) klokvast uitgezonden om 20.00, telkens van maandag tot en met vrijdag.
Actrice Sofie Truyen moet omwille van medische redenen verstek geven. Haar rol in 'Familie' zal overgenomen worden door Marianne Devriese, die we nog kennen als Bieke uit 'Danni Lowinski' of als studente Lies uit 'De Kotmadam'.
Ook dit seizoen, telkens op zondag, brengen wij al de korte inhoud van de afleveringen van het drieëntwintigste seizoen die de komende week op het scherm zullen komen.
* INHOUD 'FAMILIE' - AFLEVERING 5.141 TOT EN MET 5.145.
- maandag 14 oktober - aflevering 5.141 : Peter vindt het fijn dat June en Louise het beter met elkaar kunnen vinden. Al twijfelt hij aan de bedoelingen van zijn echtgenote. Bart moet zich steeds meer in bochten wringen om zijn overspel te verbergen. Trudy is zijn geheimzinnige houding beu en dreigt ermee hem te verlaten. Evy, Niko, Mieke en Zjef zijn in de zevende hemel met de aankoop van hun huis. Ze stoten echter meteen op een nieuw obstakel. Stefanie heeft zich een tweedehands wasbak en haardroger aangeschaft.
- dinsdag 15 oktober - aflevering 5.142 : Mieke wil designmeubelen kopen voor het nieuwe huis. Evy, Zjef en Niko zijn het daar echter niet mee eens. Véronique doet het viertal een verrassend voorstel. Arno licht zijn gezin in over zijn plannen om samen met Dirk een bedrijfje op te richten. Stefanie bewijst ondertussen dat ze haar droogkap en wastafel niet voor niets heeft gekocht. Rudi stelt Véronique voor om te gaan samenwonen.
- woensdag 16 oktober - aflevering 5.143 : Mieke neemt afscheid van haar appartement. De discussies met Evy, Niko en Zjef over de inrichting van het huishouden aan. June probeert Marie-Rose te overtuigen dat ze een goede stiefmoeder is voor Louise. Dirk vergeet zijn ochtendlijke afspraak met Arno. Nathalie is bezorgd en denkt dat Dirk te veel stress heeft. Trudy begint steeds meer te denken dat Bart vreemdgaat en gaat de confrontatie aan.
- donderdag17 oktober - aflevering 5.144 : Bart komt in steeds nauwere schoentjes te zitten. Rudi vindt dat Véronique hun relatie niet au sérieux neemt. Nathalie is bang dat Dirk nog meer stress zal hebben wanneer hij samen met Arno een bedrijfje opstart. Mieke vindt geschikte huurders voor haar appartement, maar Jan denkt daar anders over. Hij wil dat zijn dochter haar appartement verhuurt aan een ouder koppel dat geregeld in de Jan & Alleman over de vloer komt. Stefanie probeert de kamer van Arno in te palmen.
- vrijdag 18 oktober - aflevering 5.145 : June vertelt Bart dat ze op de hoogte is van zijn overspel. Trudy raadt ze aan om Bart te volgen na zijn werk, zodat ze eindelijk gerustgesteld zal zijn. Jan excuseert zich bij Rita voor zijn gedrag. Nathalie is blij te horen dat Dirk het rustiger aan wil doen. In het gezin van Liesbeth en Benny zakt de sfeer onder het vriespunt wanneer Stefanie's wasbak en droogkap verbannen worden naar het atelier van Patrick.
'Familie', van maandag tot en met vrijdag, telkens tussen 20.00 en 20.40 op vtm. (bron, logo en foto's : vtm)
'Ella' : Frederico doet er alles aan om het weer goed te maken met Ella.
Dit seizoen zendt vtm de telenovelle 'Ella' opnieuw uit. Met 'Ella' grijpt vtm terug naar de originele ingrediënten van het genre : een aanstekelijke romcom die je meeneemt in een hedendaags sprookje en je toelaat om 200 afleveringen lang te ontsnappen aan de dagelijkse stress.
De kijker leert Ella kennen als een meisje dat voor het ongeluk lijkt geboren. Na de dood van haar moeder wordt ze door haar stiefzus het huis uitgepest en belandt ze bij haar pleegtante Ursula. Voor haar deugt ze enkel als slaafje in de frituur. Op haar 18de heeft Ella er genoeg van en besluit ze terug te vechten. Wat volgt is een spannende strijd, waarin ze afrekent met haar verleden en onderweg stapelverliefd wordt.
Maar zowel in haar ontplooiing als in de liefde is haar jaloerse stiefzus nooit veraf. De jonge actrice Darya Gantura neemt de titelrol voor haar rekening. Zij wordt in 'Ella' omringd door o.m. Roel Vanderstukken, Gert Winckelmans, Ini Massez, Rik Verheye, Gène Bervoets, Jits Van Belle, Karel Deruwe, Rudy Morren, Christophe Haddad, Sachli Gholamalisad en Amaryllis Uitterlinden.
* Het verhaal :
De achtjarige Ella woont samen met haar mama in een gezellig rijhuisje. Als alleenstaande moeder heeft Tessa het niet breed, maar ze gaat door het vuur om de kleine Ella een gelukkige jeugd te geven. Wanneer Ella door dyslexie leerproblemen krijgt op school, helpt ze haar dochter spelenderwijs haar achterstand wegwerken. De toekomst lijkt Ella en haar mama gunstig gezind, zeker wanneer Tessa zich verlooft met Norbert, de directeur van privékliniek De Wingerd, waar Tessa als verpleegster werkt.
Fataal ongeluk
Maar dan slaat het noodlot toe. Kort voor het huwelijk met Norbert krijgt Tessa een fataal ongeluk. Op haar sterfbed laat ze Norbert zweren dat hij altijd voor Ella zal zorgen, alsof het zijn eigen dochter is.
Het vuile werk
In eerste instantie houdt Norbert zijn belofte en Ella trekt bij hem in. Maar Norberts dochter Clio is niet opgezet met de komst van Ella en zet alles op alles om haar zo snel mogelijk buiten te werken. Clio weet haar ietwat naïeve vader sluw te bespelen en wanneer er brand uitbreekt in Ella's slaapkamer, lijkt haar lot bezegeld. Norbert dumpt Ella bij tante Ursula, die een frituur uitbaat op een camping. Zij vertelt aan Norbert dat ze een echte kindervriend is, maar ze wil Ella enkel gebruiken om het vuile werk te doen in de frituur. Ursula vindt het niet belangrijk dat Ella leert lezen en schrijven. Als ze maar kan werken.
'Geluk maak je zelf'
De jaren gaan voorbij en op haar achttiende herinnert Ella zich de woorden van haar moeder : "Geluk maak je zelf". Ze pakt haar rugzak en trekt naar de stad waar het leven voor haar begon. 's Nachts doolt ze door de straten en steelt ze eten in een nachtwinkel. Wat Ella niet beseft is dat de jongen van de nachtwinkel haar achterna is gelopen en in een diepe coma geraakt nadat hij wordt aangereden door een auto. Plots belandt ze bij het huisje waar ze vroeger met haar mama woonde. Intussen werd de buurt opgewaardeerd en is het een trendy kapsalonnetje geworden.
Excentrieke Anthony
's Morgens wordt Ella er gevonden door kapster Cindy. Samen met de excentrieke Anthony baat zij het kapsalon uit. Hier start een nieuw hoofdstuk in het leven van Ella. Ondertussen komt Norbert te weten dat Ella niet langer op de camping woont. Hij leefde in de veronderstelling dat Ella er gelukkig was, maar vangt nu tegenstrijdige berichtenop. Zijn zoektocht naar de waarheid kan beginnen, tot grote ergernis van Clio
Telkens op zondag brengen wij al de korte inhoud van de afleveringen die de komende week op het scherm zullen komen.
* INHOUD 'ELLA' - AFLEVERING 31 TOT EN MET 35.
- maandag 14 oktober - aflevering 31: Cindy besluit dat Lukas homo is, omdat ze er niet in is geslaagd hem te verleiden. Ella verneemt van de politie-inspecteur dat er een klacht tegen haar loopt wegens diefstal en ae moet mee naar het politiecommissariaat voor ondervraging. Cindy en Anthony zijn echter niet van plan om dat zomaar te laten gebeuren. Wanneer ze terug thuiskomt, is Frederico daar om haar te troosten. En van het een komt het ander... Clio zet Lukas onder druk om de personeelsdossiers in te kijken en op die manier te weten te komen waar Ella's moeder woonde.
- dinsdag 15 oktober - aflevering 32: Frederico is bij Ella blijven slapen. Carmen en Anthony zijn ontzettend nieuwsgierig naar hun nacht samen. Frederico wil heel graag dat Ella ook naar Prinsjesdag komt, maar zij lijkt er niet veel voor te voelen. Eens terug in De Wingerd, loopt Frederico zijn ex Fien tegen het lijf. Ze hebben nog een en ander uit te praten. In De Wingerd wordt alles in gereedheid gebracht voor Prinsjesdag. Ondanks al zijn pogingen, kan Nicolas er toch niet onderuit zijn acte de présence te doen. Het enige wat hem gerust stelt, is dat juffrouw Linda aan zijn zijde zal staan. Maar dat is buiten Clio gerekend.
- woensdag 16 oktober - aflevering 33 : Het is Prinsjesdag en Ella arriveert in De Wingerd. Wanneer ze verneemt dat Frederico's ex-vriendin Fien ook in de buurt is, gaat ze naar hem op zoek. Ze krijgt iets te zien waar ze het hart van in is. Ondertussen laait de ruzie tussen Carmen en Cindy over Ella hoog op. Linda gaat tot het uiterste om Nicolas tegen Clio te beschermen. Zij en niemand anders zal hem op Prinsjesdag vergezellen. Nicolas is niet bepaald meegaand, maar hij en Linda komen tot een compromis. Lukas krijgt met een loshangende luchter af te rekenen. - donderdag 17 oktober - aflevering 34 : Frederico doet er alles aan om het weer goed te maken met Ella. Hij geeft toe dat hij en Fien hebben gezoend, maar geeft Fien hiervan de schuld. Ella is niet geneigd hem zomaar te vergeven. Aan Anthony en Cindy geeft Ella toe dat Jens door haar hoofd blijft spoken. Wanneer ze hem nog eens bezoekt, wordt ze betrapt. Carmen vertelt aan Lukas dat een werkman aan de luchter heeft geprutst, voor die naar beneden viel. Lukas begint er meer en meer aan te twijfelen of het wel een ongeluk was. Juffrouw Linda heeft weer een nieuwe huwelijkskandidate voor Nicolas. Die ziet de ontmoeting niet zitten en spant Clio in om hem te helpen onder de afspraak uit te komen. - vrijdag 18 oktober - aflevering 35 : Ella kan Jens maar niet uit haar hoofd zetten. Ondertussen blijft ook Frederico haar achtervolgen, maar Ella wil duidelijk niets meer met hem te maken hebben. Voor Frederico zit er niets anders op dan zijn ex te overtuigen hem te helpen de brokken met Ella te lijmen. Dokter Lukas begint te geloven dat dokter Wolfs achter het ongeluk met de luchter zat. Wanneer hij hem daarmee confronteert, ontkent die in alle talen. Tot grote vreugde van Anthony wil Lukas hem persoonlijk bedanken omdat hij hem heeft gered. Er volgt een afspraakje waar Anthony wel heel erg naar uitkijkt. De telenovelle wordt van maandag tot en met vrijdag uitgezonden, en dit telkens in de namiddag tussen 16.35 en 17.10. (bron en foto : vtm)
'Wittekerke' : Nikki raakt meer en meer in de ban van Sneyers.
Op dinsdag 31 augustus 1993 maakte Vlaanderen voor de eerste maal kennis met de inwoners van het fictieve kuststadje 'Wittekerke'. Vijftien seizoenen en 1.067 afleveringen later viel op dinsdag 26 augustus 2008 definitief het doek over deze populaire Vlaamse reeks. Oorspronkelijk was 'Wittekerke' gebaseerd op het Australische 'E-Street' maar de serie overschreed het aantal afleveringen (vijftig) en vaarde zo gedurende bijna vijftien jaar haar eigen koers.
In die vijftien jaar passeerden heelwat acteurs de revue en zo maakten onder meer Pascale Michiels (backing vocal Belgische inzending ESF 1996), Davy Gilles (De Gouden Zeemeermin 1996, Eurosong 1999), Danaë Van Oeteren (Eurosong 2002), Anneleen Liégeois (Eurosong 2004), Els de Schepper (Eurosong 2006), Nicolas Caeyers (Eurosong for Kids 2006) en Stan Van Samang (lid vakjury 'Junior Eurosong 2010') voor korte of langere tijd hun opwachting in de reeks.
Voor de fans van 'Wittekerke' is er heel goed nieuws want vtm zendt sinds dinsdag 02 april 2013 de reeks opnieuw uit en dit vanaf de allereerste aflevering die twintig jaar geleden op het scherm kwam. Voortaan heb je tussen maandag en vrijdag rond de klok van 14.10 afspraak met de bewoners van het kuststadje.
We zetten telkens op zondag al een korte inhoud van de afleveringen die er de komende week worden uitgezonden.
* INHOUD 'WITTEKERKE' - AFLEVERING 138 TOT EN MET 142.
- maandag 14 oktober - aflevering 138 : Nikki, Katrien en Koen vinden in de kelder van het café een foto van de Tornado's, een oude rockgroep. Het brengt hen op een idee.Tussen Nellie en Frank gaat het blijkbaar beter. Bob voelt zich meer en meer buitengesloten. Van Alex is er nog altijd geen nieuws. Tante Jos loopt een oude minnaar tegen het lijf. Max geeft Camilla de bons.
- dinsdag 15 oktober - aflevering 139 : Met de hulp van Veerle, Bart, Nikki en Koen probeert Katrien de Tornado's terug bij elkaar te krijgen. Ze wil een feest geven in het café van Marcel. Bob is met Frank op de vuist gegaan. Het gevolg is dat Nellie Bob niet meer wil zien. Marcel ziet met lede ogen aan hoe tante Jos Michel vertroetelt. Van Alex is er nog altijd geen nieuws. Tanja is wanhopig als vader Thijssen besluit om de zoekactie naar zijn zoon stop te zetten.
- woensdag 16 oktober - aflevering 140 : Georges en Magda verhuizen voor de kinderen naar een ruimere woning. Nikki is niet enthousiast. Ze krijgt het ook steeds meer aan de stok met Georges. Veerle heeft van haar vader geld gekregen om een auto te kopen en Bart denkt te weten welk model ze nodig heeft. Nellie krijgt het bezoek van haar moeder. De vrouw beweert dat ze haar dochter wil helpen, maar al snel wordt duidelijk dat er meer aan de hand is. Tussen Bob en Nellie gaat het nog altijd niet goed.
- donderdag 17 oktober - aflevering 141 : Geert heeft het verlies van Greet niet zo goed verwerkt als hij zelf beweert. Bob raadpleegt een dokter en die heeft slecht nieuws voor hem. Nikki komt te weten dat haar moeder hertrouwd is. Nellie ontdekt dat haar moeder wil scheiden. Wanneer Nikki wegloopt van huis, botst ze op Sneyers. Bart en Veerle krijgen ruzie.
- vrijdag 18 oktober - aflevering 142 : Tot grote ergernis van Georges geraakt Nikki meer en meer in de ban van Sneyers. Nellie probeert haar ouders terug bij mekaar te krijgen. Tanja gaat naar een herdenkingsplechtigheid voor Alex, maar de ceremonie wordt afgelast. Katrien vindt dit verdacht en ontdekt dat Alex teruggevonden is. Camilla wil echter niet dat hij Tanja nog ziet. Bob zwijgt in alle talen over zijn bezoek aan de dokter.
'Wittekerke', sinds dinsdag 02 april 2013 telkens van maandag tot en met vrijdag, op vtm en dit rond de klok van 14.10. (bron en foto's : vtm)
'De Televisieroute' : een terugblik op het overlijden van Louis Neefs.
In 'De Televisieroute' gaat Ben Roelants (presentator 'Junior Eurosong 2007-2008-2009', commentator JESF 2007-2008-2009) sinds zondag 08 september 2013 negen weken lang op zoek naar de leukste verhalen uit zestig jaar televisie : spraakmakende programma's en unieke tv-momenten, van de prille beginjaren van tv tot op vandaag.
Ben ontmoet bekende gezichten en programmamedewerkers, maar vooral ook gewone mensen, die vaak op een onbewaakt moment met de impact van televisie werden geconfronteerd. Dat levert een boeiende rit op doorheen Vlaanderen, met spannende en ontroerende verhalen en de meest legendarische wagen uit de Vlaamse televisiegeschiedenis : de Amphicar van kapitein Zeppos.
Op zijn tocht ontmoet Ben de slotzusters van Ravels, die zich een televisie aanschaften om de uitzendingen van het pausbezoek aan België te kunnen volgen; een van de scoutsjongens die na het overlijden van Boudewijn mee hielp water uit te delen aan de menigte en als dank een nachtje in het paleis mocht logeren; De Witte en Peerke uit 'Wij, heren van Zichem', die intussen zelf mannen geworden zijn; de echte moemoe Van Genechten; weerman Frank De Boosere, die 35 jaar lang wachtte op zijn jongensdroom, een zonsverduistering; en veel, veel meer.
Verrassend, meeslepend en vooral prettig om naar te kijken : 'De Televisieroute is het ideale programma voor een ontspannende zondagavond.
* zesde aflevering - zondag 13 oktober 2013 :
Eerst rakelt Ben met Tom Lenaerts en Magda Ral herinneringen op aan de fanatieke jacht op 'De Mol'. Dan ontmoet hij op een kruispunt in Lier de agent die als eerste ter plaatse was bij het dodelijk ongeval van Louis Neefs (ESF 1967-1969). En dan trekt Ben naar het voormalige voetbalveld van FC De Kampioenen voor een gesprek met de bedenker van de reeks.
'De Televisieroute', zesde aflevering vanavond, zondag 13 oktober 2013, tussen 20.00 en 20.30 op Eén. (bron en foto : Eén)
'So You Think You Can Dance' : vanavond de eerste liveshow met een optreden van Stromae.
Sinds zondag 01 september 2013 tonen tal van getalenteerde dansers wat ze in hun mars hebben tijdens de zoektocht naar de meest favoriete danser van de Lage Landen. Voor verrassende audities, de oordelen achter de jurytafel, de emoties achter de schermen en de verhalen achter de dansers moet je bij vtm en RTL 5 zijn, iedere zondagavond om 19.55.
VIJF JAAR SO YOU THINK YOU CAN DANCE: GOLDEN TICKETS EN ZWOELE BEATS
Met 'The Golden Edition' is 'So You Think You Can Dance' dit jaar inmiddels aan een jubileum toe en dat laten de zenders vtm en RTL 5 niet zomaar passeren. Het belooft er weer spannend en emotioneel, maar ook zwoel en passioneel aan toe te gaan. De vierkoppige jury Dan Karaty, Jan Kooijman, Euvgenia Parakhina en Ish Aït Hamou staat scherp om samen met de kijker op zoek te gaan naar een waardige opvolger van de vorige winnaar, de Vlaamse Frederic uit Eeklo. En dat er nog meer dan genoeg potentiële winnaars rondlopen in dansend Vlaanderen en Nederland, zien we al meteen bij de eerste auditiedag. De overvloed aan danstalent weet de jury ook voor de vijfde keer op rij nog te verrassen met originele moves, pirouettes en stunts.
Ook presentatoren An Lemmens en Dennis Weening zijn weer van de partij en zij zijn alvast dolenthousiast. An Lemmens : "So You Think You Can Dance gaat nu al voor de vijfde keer op zoek naar de meest favoriete danser van de Lage Landen en deze keer zal het nog zwaarder, heviger en vooral verrassender zijn dan de voorbije seizoenen. Na vijf jaar durf je misschien wel eens denken dat je stilaan alles gezien hebt Wel, niet dus! Ik heb me meer dan ooit verwonderd over de grote hoeveelheid origineel danstalent dat zich voor deze jubileumeditie aanbiedt."
De zoektocht naar de meest favoriete danser van de Lage Landen start de liveshows vanavond met een knaller van formaat. Vanuit een gloednieuw decor opent de top 18 de eerste liveshow van het jubileumseizoen met een unieke groepschoreografie samen met de populairste Belgische artiest van het moment : Stromae.
Nu is het erop of eronder voor de top 18 tijdens pure live performances die dit jaar plaatsvinden in een nieuw decor. En om de liveshows te starten met een schot in de roos danst de top 18 live op "Papaoutai" van Stromae. Deze Belgische artiest weet als geen ander sterke beats te combineren met ontroerende teksten. Sinds het internationaal succes dat hij boekte met zijn grote hit "Alors on Danse" veroverde de Brusselse ket van bij ons heel Eruopa en ook Canada gaat nu voor de bijl. Met zijn nieuwe album "√ (Racine Carrée)" breekt Stromae alle records. Hij voert de albumtop aan in België, Frankrijk, Zwitserland en Québec, bereikte dubbel platina in minder dan tien dagen en zijn concerten zijn in een mum van tijd uitverkocht.
Intussen mag Stromae voor zijn nieuwste album zelfs de titel 'snelst verkopende Belgische artiest' op zijn naam zetten. Een hele eer voor de top 18 dus dat Stromae zijn single "Papaoutai" live komt brengen. Het wordt dan ook de openingsact van de show met de wekelijkse groepschoreografie onder leiding van hoofdchoreograaf Roy Julen.
En dan begint het pas echt voor de achttien danstalenten die zich mogen bewijzen in de liveshows. Per duo gaan de dansers week na week aan de slag met één van de choreografen van 'So You Think You Can Dance' en bereiden ze zich voor op hun koppeldans in één van de verschillende dansstijlen. Volgende dansers treden vanaf vanavond als koppels aan in de liveshows :
- Winnaar van het 'Golden Ticket' van Jan, Liam, en de dansende dokter Sophie werken deze week samen met Vincent Vianen voor een choreografie op "Blurred Lines" van Robin Thicke en Pharrel.
- Jazzdanser Ricardo en oudste kandidate Kris bewijzen zich samen in de latinstijl Cha Cha met een remix van "S&M" van Rihanna en Britney Spears met een choreo van Koen Brouwers en Roemjana de Haan.
- De Deen met het 'Golden Ticket' van Dan, Johan, en de spontane en gemotiveerde Rowan brengen een Weense Wals van Peter Bosveld en Ilse Lans op "Breakaway" van Kelly Clarkson.
- Tapdanser Giovanni en de jonge Ina dansen op "Wrecking Ball" van Miley Cyrus in een Jazz choreografie van Percy Kruythoff.
- Bboy Miguel en klassiek geschoolgde Tugba brengen een choreografie van modern choreografe Isabelle Beernaert op "Als de liefde" van Guus Meeuwis.
- De zelfverzekerde Joey en de ietwat bescheiden Anneke bouwen een feest op het podium met hun disco performance van Laurent Flament op "Jump" van Girls Aloud.
- Jong talent Jordy brengt met de gedreven Sarah op "Burn" van Ellie Goulding een hiphopchoreografie van choreograaf Yves Ruth.
- 'Golden Ticket' winnaar van Ish, Danny, en de gedurfde afwijzer van een 'Golden Ticket', Ellen, vormen een duo en trainden met Laurent Flament op de beats van "Wake me Up" van Avici in de stijl Jazz.
- Hiphopper Redouan en danseres van Spaanse afkomst Tarama brengen een hiphopchoreogafie van Steeve Austin op "Talk Dirty" van Jason Derulo en 2 Chainz.
Welke koppels weten jury en publiek te overtuigen met hun performance, en welke dansers moeten herkansen met een 'Dance for your Life'? Vanavond, zondag 13 oktober 2013, zijn 16 dansers alweer een stap dichter bij de titel van winnaar 'So You Think You Can Dance 2013'.
VERLOOP VAN DE UITZENDINGEN
* zondag 01 september 2013 : auditie 1. * zondag 08 september 2013 : auditie 2. * zondag 15 september 2013 : auditie 3. * zondag 22 september 2013 : Final Audition. * zondag 29 september 2013 : Final Audition. * zondag 06 oktober 2013 : Buitenlandse bootcamp. * zondag 13 oktober 2013 : liveshow 1. * zondag 20 oktober 2013 : liveshow 2. * zondag 27 oktober 2013 : liveshow 3. * zondag 03 november 2013 : liveshow 4. * zondag 10 november 2013 : liveshow 5. * zondag 17 november 2013 : liveshow 6. * zondag 24 november 2013 : liveshow 7. * zondag 01 december 2013 : liveshow 8 (Finale).
'So You Think You Can Dance'', zevende aflevering vanavond, zondag 13 oktober 2013, tussen 19.55 en 22.35 op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto's : vtm, RTL 5)
De herst is inmiddels een paar dagen in het land, maar toch hebben we weer een nieuwe aflevering van 'Vers van de pers' klaargestoomd. Zoals steeds beginnen we met het laatste nieuws uit eigen land.
De zeskoppige formatie Witloof Bay (ESF 2011) heeft sinds woensdag 25 september een nieuwe single op de markt. "Elle s'en va" is meteen ook de voorloper van een nieuw album dat we begin volgende maand mogen verwachten en dat zal voorgesteld worden tijdens drie concerten in Oudergem (donderdag 07, zaterdag 09 en zondag 10 november).
"Crazy Little Thing Called Love" was in 1979 een dikke hit voor de Britse formatie Queen. Bart Herman (Eurosong 1993) voorzag het nummer van een Nederlandstalige tekst en Wim Leys (Eurosong 2002) hoopt met "Andere dingen aan mijn hoofd" een nieuwe hit te scoren. Het nummer is sinds afgelopen maandag, 07 oktober, beschikbaar.
"20 Years of Hardcore" is de titel van het verzamelalbum van de Duitse formatie Scooter dat gisteren, vrijdag 11 oktober, werd uitgebracht. Op het dubbelalbum staan in totaal vierenveertig nummers waaronder "Jigga jigga!", het nummer waarmee ze in 2004 deelnamen aan de Duitse selectie voor het Eurovisie Songfestival.
Vorige maand berichtten we reeds dat Kathleen Aerts (Eurosong 1999, lid vakjury 'Junior Eurosong 2009', coach 'Junior Eurosong 2012'), zwanger van een tweede kindje, sinds maandag 16 september met "Vliegen" een nieuwe single op de markt heeft. Het nummer is meteen ook de opvolger van "Hey Chickie" dat net voor de zomer werd uitgebracht. Beide nummers zijn tevens terug te vinden op het album "Vliegen" dat vanaf vrijdag 25 oktober beschikbaar is.
Tot slot eindigen we zoals steeds met een paar korte berichten. Afgelopen week maakte de Nederlandse zangeres Glennis Grace (ESF 2005) bekend dat ze op vrijdag 15 november een kerstalbum op de markt zal brengen. Naast dat album, met haar favoriete kerstnummers, zal er ook een dvd verschijnen. De opnames hiervoor vinden aanstaande woensdag, 16 oktober, plaats. De meiden van K3 (Eurosong 1999) brengen op vrijdag 22 november een nieuw album op de markt. Naast hun zomersingle "Eya Hoya" staan op "Loko Le" tal van nieuwe, aanstekelijke en dansbare nummers. "Deze man" is de titel van het nieuwe album van de Nederlandse zanger Jeroen van der Boom (ESF 2009, lid vakjury JSF 2009) dat sinds gisteren, vrijdag 11 oktober, beschikbaar is.
Een nieuwe afspraak maken we voor aanstaande zaterdag. Ondertussen wensen we je alvast heel veel luisterplezier!
'So You Think You Can Dance' : Tugba Cetinkaya (27, Genk).
Morgenavond, zondag 13 oktober, gaan de liveshows van het jubileumseizoen van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en intussen zijn de achttien finalisten (9 uit Vlaanderen en 9 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De achttiende en meteen ook laatste deelneemster is Tugba Cetinkaya uit het Limburgse Genk.
Deed ooit de Koninklijke Balletschool in Antwerpen maar kreeg op haar achttiende te kampen met scheenbeenvliesontsteking aan beide benen waardoor ze paar maanden niet heeft kunnen dansen. Ze kon zich uiteindelijk moeilijk vinden in het strakke keurslijf van de professionele ballet wereld en verloor het plezier in het dansen.
Maar na een pauze van vijf jaar heeft ze haar passie weer terug gevonden ... en staat ze hier!
'So You Think You Can Dance' : Tamara Arruti (24, Leefdaal).
Morgenavond, zondag 13 oktober, gaan de liveshows van het jubileumseizoen van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en intussen zijn de achttien finalisten (9 uit Vlaanderen en 9 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De zeventiende en voorlaatste deelneemster is Tamara Arruti uit het Vlaams-Brabantse Leefdaal.
De uit Spanje afkomstige Tamara woont pas 2,5 jaar in Belgie, ze is gekomen voor de liefde, heeft haar hechte gezin in Spanje achtergelaten voor een Belgische man maar sinds kort is de relatie over. Ze is een nieuw leven aan het opbouwen in Belgie en het 'SYTYCD' avontuur is een fantastisch begin!
Ze danst pas twee jaar en eigenlijk pas serieus sinds september vorig jaar. Ze doet mee omdat ze het gevoel geeft dat ze veel kan leren. Ze is in korte tijd gegroeid als danseres en leert snel en wil het er gewoon eens op wagen. Vooralsnog is dat dus succesvol ze staat in de liveshow!