Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

06-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Het verloren voorwerp' : Urbanus zit in slechte papieren...

'Het verloren voorwerp' duikt sinds zaterdag 23 februari 2013 opnieuw iedere week een verloren voorwerp met een rijke geschiedenis op. Aan de hand van de beste beelden van vroeger en nu laat het programma zijn licht schijnen op de relatie tussen de mens en dat voorwerp door de jaren heen.

Het verloren voorwerp selecteerde daarvoor ook onvergetelijke fragmenten uit internationale humorprogramma's als 'Extras', 'Fawlty Towers', 'Comedy Inc.', 'Allo allo', en sketches van Mr. Bean en André van Duin.

Dit seizoen duikt 'Het verloren' voorwerp in de koffer met Bart De Pauw, zoekt het uit hoe snel mensen reageren op een boodschap in een fles van Kamiel Spiessens en draait het aan het wiel van fortuin. Het zit op de eerste rij als de computer zijn intrede doet in de klas van meester Buys in 'Meester, hij begint weer', kijkt mee als Wim Delvoye speelgoed toetakelt in de microgolfoven en gaat mee op ronde met Rob Vanoudenhoven wanneer die medicijnen uitdeelt in een rusthuis.

'Het verloren voorwerp' verkneukelt zich om de mogelijkheden van de surroundmicrofoon in 'Zonde van de zendtijd', lacht tegen de tijd in 'De minuut' van 'In de gloria' en maakt kennis met het geheime wapen van Bart Peeters (presentator Eurosong 1999-2002-2004-2006-2008, commentator ESF 1999-2002-2004-2006-2008-2010, presentator NSF 1997, presentator 'Eurosong 2010 : een song voor Tom Dice!') in 'Mag ik u kussen?'.

Het resultaat is een complexloze en onderhoudende aaneenschakeling van de beste klassieke én eigenwijze humorfragmenten uit binnen- en buitenland.

* inhoud zesde aflevering - zaterdag 06 april 2013 : Papier.

Urbanus zit in slechte papieren, Rob Vanoudenhoven promoot zijn boek op de boekenbeurs, Wouter Deprez haalt zijn papiertjes nog eens boven in 'De slimste mens ter wereld' en Tante Terry en haar kindjes planten papier.

'Het verloren voorwerp', zesde aflevering vanavond, zaterdag 06 april 2013, tussen 21.35 en 22.05 op Eén. (bron en logo : Eén)

06-04-2013 om 13:47 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Beste Vrienden' : vanavond vanuit Barcelona met onder meer Josje van K3 en Winston Post.

In een nieuw seizoen van 'Beste vrienden' nodigt Thomas Vanderveken sinds zaterdag 23 maart 2013 elke week twee bekende vriendenduo's uit in een zuiders buitenland. De BV's – of beste vrienden – gaan er op zoek naar een symbool van de vriendschap, een opdracht waarvoor ze samen verschillende hindernissen moeten overwinnen. Hun vriendschap kan hen helpen om de opdrachten tot een goed einde te brengen.

De vriendenduo's weten vooraf niet waar ze naartoe gaan of wie het andere vriendenduo is, dat ontdekken ze pas op de luchthaven. Terwijl ze samen met een goede vriend, op vele kilometers van huis, op ontdekkingstocht gaan naar de vriendschap, leer je hen op een andere manier kennen. Zo vechten Peter Van de Veire (presentator 'Eurosong 2012 : een song voor Iris', commentator ESF 2012, woordvoerder ESF 2012) en Jani Kazaltzis onder de zuiderse zon een vriendschappelijk robbertje uit met Bart De Pauw en Tom Waes. In een andere aflevering nemen Kevin Janssens en Sean Dhondt (coach 'Junior Eurosong 2009') het op tegen Showbizz Bart en Kadèr Gürbüz.

Na zes afleveringen treffen de drie beste duo's elkaar in de finale. Hoe goed kennen de duo's elkaar? Welk paar is het best op elkaar ingespeeld? En welke vrienden kennen elkaars kleine kantjes en kunnen daar ook mee leven?

* derde aflevering - zaterdag 06 april 2013 : Wim Opbrouck & Pascal Braeckman - Josje Huisman & Winston Post (Barcelona, Spanje).

Het eerste duo, Wim en Pascal, zijn vrienden sinds de opnames van 'In de gloria'. Wim schitterde al ettelijke malen op het witte doek en op het podium, terwijl Pascal zich gedeisd hield achter de schermen. In deze zoektocht mag de bekendste geluidsman van Vlaanderen nog eens vóór de camera schitteren, samen met zijn vriend Wim. Beide heren kunnen genieten van een goed glas wijn of een lekkere pint, maar zijn hun smaakpapillen genoeg getraind om de speciale, Barcelonese cava te herkennen? En maken ze de juiste keuze? Josje en Winston kennen elkaar sinds de opnames van het programma 'Hallo K3' en zijn sindsdien onafscheidelijk. Maar kennen beide vrienden elkaar door en door? En kan Josje zonder de hulp van haar vriend Winston zich een weg banen doorheen een Catalaans labyrinth? En hoe goed kent Winston eigenlijk de teksten van K3 (Eurosong 1999), de band die hem in Vlaanderen beroemd maakte?

'Beste Vrienden', de derde aflevering vanavond zaterdag 06 april 2013 tussen 20.45 en 21.35 op Eén. (bron, logo en foto : Eén)

06-04-2013 om 11:34 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'God kväll Malmö' : 06. RUSLAND.

Sinds afgelopen maandag, 01 april 2013, tellen we dagelijks af naar de komende editie van het Eurovisie Songfestival dat op dinsdag 14, donderdag 16 en zaterdag 18 mei zal gehouden worden in het Zweedse Malmö. Voor het - inmiddels - achtste jaar op rij zetten we dagelijks één kandidaat voor deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival in de schijnwerpers. Zeven jaar geleden kreeg onze rubriek de naam 'Kalispera Athina', zes jaar geleden 'Hyvää iltaa Helsingin', in 2008 'Dobro veče Beograde', in 2009 'Добрый вечер Москва', drie jaar geleden 'God kveld Oslo', twee jaar geleden 'Guten Abend Düsseldorf' en vorig jaar trokken we naar Azerbeidzjan met 'Yaxşı axşam Bakı'.

Dit jaar, en dit gedurende bijna zes weken, dekt de vlag de lading in 'God kväll Malmö'. In totaal nemen negenendertig landen deel aan deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival, drie minder dan vorig jaar, en net als de voorbije vijf jaar zijn er ook ditmaal twee halve finales. In de eerste halve finale treden zestien landen aan (waaronder België en Nederland) en in de tweede halve finale zeventien landen. Net als de voorbije drie jaar zullen een vakjury (50%) en de kijkers thuis (50%) door middel van televoting telkens tien kandidaten doorsturen naar de finale.

 Het land dat als zesde zal aantreden tijdens de eerste halve finale op dinsdag 14 mei is RUSLAND. Het land neemt sinds 1994 deel aan het jaarlijkse liedjesfestival en zangeres Youddiph behaalde toen met "Vechni stranik" een negende plaats. In 1996 raakte Andrej Kosinski niet door de voorronde. In 1998 en 1999 nam het land niet deel aan het Songfestival en bij de terugkeer in 2000 eindigde de bloedmooie zangeres Alsou2009 de presentatrice tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival, met "Solo" op de tweede plaats na de Deense Olsen Brothers. Drie jaar later stuurde het land het wereldbekende meisjesduo t.A.T.u. naar het jaarlijkse liedjesfestival en met "Ne ver, ne boisia" behaalde het duo de derde plaats. De vraag die toen op ieders lippen brandde was of ze al dan niet zouden zoenen tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival. Later bleek het veel herrie om niets te zijn geweest.

Na twee minder goede resultaten was het in 2006 de beurt aan zanger Dima Bilan om zijn land naar de finale te loodsen en zo geschiedde. Tijdens de finale eindigde hij met "Never Let You Go" op een tweede plaats. Zes jaar geleden breidden de meiden van Serebro daar een vervolg aan door op de derde plaats te eindigen met "Song #1". In 2008 nam Dima Bilan met "Believe" voor een tweede maal deel aan het liedjesfestival en nadat hij in de eerste halve finale pas derde was geëindigd wist hij Rusland tijdens de finale de eerste overwinning te bezorgen. Een jaar later mocht Anastasia Prikhodko meteen aantreden in de finale en met "Mamo" legde ze beslag op een elfde plaats.

Drie jaar geleden werden Peter Nalitch & Friends naar de Noorse hoofdstad Oslo afgevaardigd met "Lost And Forgotton" alwaar in de eerste halve finale met een totaal van 74 punten beslag werd gelegd op een zevende plaats. In de finale kreeg de groep negentig punten en dat was goed voor een elfde plaats
. In 2011 vaardigde het land Alex Sparrow af die met "Get You" tijdens de eerste halve finale een totaal van vierenzestig punten verzamelde, goed voor een negende plaats. In de finale moest hij tevreden zijn met 77 punten wat goed was voor een zestiende plaats, de slechtste notering van het land sinds 1995. Vorig jaar waren de oudjes van Buranovskiye Babushki met "Party For Everybody" in de finale goed voor een tweede plaats met 259 punten. Met een totaal van 152 punten wist het zestal de eerste halve finale als winnaar af te sluiten.

 Op dinsdag 19 februari maakte de Russische omroep Channel One bekend dat zangeres Dina Garipova de kandidaat is voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival, dat midden mei zal worden gehouden in Malmö.

Begin december raakte bekend dat de omroep op zoek was naar kandidaten voor een nationale selectie maar die kwam uiteindelijk dan toch te vervallen, want op donderdag 31 januari kwam het nieuws dat de kandidaat alsook de inzending via een interne selectie zou worden gekozen. Net als in ons land (VRT en RTBF) zijn in grootmacht Rusland twee omroepen verantwoordelijk voor een inzending voor het Eurovisie Songfestival. Vorig jaar was het de beurt aan RTR en dit jaar mag Channel One een kandidaat sturen naar de Zweedse stad.

 Met Dina Fagimovna Garipova (Zelenodolsk, 25 maart 1991) kiest de Russische omroep voor de winnares van de eerste editie van 'The Voice', goed voor bijna één miljoen stemmen en daarom dus ook de keuze van het Russische volk.

Reeds op jonge leeftijd startte ze met het nemen van zanglessen en dat resulteerde in het winnen van diverse zangwedstrijden. Momenteel studeert de zangeres journalistiek en combineert ze dit met haar zangcarrière.

De zangeres neemt deel aan de komende editie van het jaarlijkse liedjesfestival met het nummer "What If" van de hand van de Zweedse producers Gabriel Alares en Joakim Bjornberg alsook van de Rus Leonid Gutkin.

"What If" (tekst en muziek : Gabriel Alares, Joakim Björnberg, Leonid Gutkin)

ORIGINAL LYRICS

What if I could change the path of time
What if I had the power to decide
What if I could make us unify

If I
If I

What if we would open up the doors
What if we could help each other more
What if i could make you all believe

If we
If we

What if we all
Opened our arms

What if we
Came together as one

What if we aimed
To stop the alarms

What if we chose to
Bury our guns

Why don't we always
Reach out to those

Who need us the most

Together we can change the path of time
Together we have power to decide
The answer lies within our hearts and minds

Together
Together

Together we can make a better place
On this little island out in space
Together we can change the world forever

Let's unite and make a change
Let's unite and write a new page
Come on sinners come on saints
Have faith


MORGEN : voorstelling van de Oekraïense deelneemster, Zlata Ognevich. (foto Dina Garipova : Anna Makarevich ; met dank aan Eurovision.tv en 3D Flags)

06-04-2013 om 00:00 geschreven door Redactie  


05-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

Voor velen staat er nog een weekje verlof voor de deur en anderen kunnen slechts genieten van een vrij weekendje. Anderen moeten de komende dagen misschien weer heelwat uurtjes draaien maar kunnen dan tijdens de week genieten van een aantal vrije dagen. Kortom zo net voor het weekend zijn we weer van de partij met een nieuwe aflevering van 'Een avondje uit'. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.

 De elfde editie van het gratis stadsfestival 'Genk on stage' gaat dit jaar door op vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 juni eerstkomende. Aan de gekende formule wordt niet geraakt : 'Genk on stage' blijft gaan voor drie festivaldagen vol sfeer en muziek op verschillende podia in de Genkse binnenstad. Van dat alles kunnen zo'n 100.000 bezoekers dus ook dit jaar gratis komen genieten.

 Eergisteren, woensdag 03 april 2013, maakte de organisatie de eerste namen van artiesten reeds bekend. De Italiaanse wereldster Umberto Tozzi (ESF 1987) prijkt zaterdagavond 29 juni als headliner op de affiche. Verder hebben The Van Jets (zaterdag), Meuris (vrijdag), Raymond van het Groenewoud (zondag) en de Estlandse band Ewert & The Two Dragons (zondag) hun komst al bevestigd.

Meer namen van artiesten die het laatste weekend van juni hun opwachting maken in de Limburgse stad worden later bekendgemaakt.

 'Rob 70' is het unieke verjaardagsconcert van Rob de Nijs (NSF 1969) in de Lotto Arena. De Nederlandse zanger, die op 26 december de respectabele leeftijd van zeventig jaar bereikt, is een waar icoon in de Nederlandstalige muziek.

 Zaterdag 22 juni staat de Lotto Arena volledig in het teken van Rob en zijn indrukwekkende carrière. Zijn zeventigste verjaardag zal er groots worden gevierd met vele muzikale vrienden (waaronder Paul Michiels) uit het verleden en het heden, en natuurlijk zal Rob zelf er al zijn grote hits brengen.

Kaarten kosten 28, 38, 40 en (Golden Circle) 58 euro, en zijn intussen te koop via de website van TeleTicketService of telefonisch via het nummer 070 345 345.

 Ook in 2013, voor het achtste jaar op rij, zorgt Milk Inc. (met Regi Penxten, componist/tekstschrijver "My Music"-Eurosong 2008) voor een onvergetelijke party in het Antwerpse Sportpaleis. U kunt nu al kaarten bestellen voor het concert van Vlaanderens populairste danceband op zaterdag 19 oktober in de grootste concertzaal van het land.

Kaarten kosten 27,50, 32,50 en 37,50 euro (exclusief service- en portokosten en contributie vrij gebruik P+R, tram en bus), en kunnen besteld worden via de website van TeleTicketService of telefonisch via het nummer 070 345 345 (vanuit Nederland : 0900 45 000 45).

05-04-2013 om 12:45 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'The Voice van Vlaanderen' : zeventienjarige Niels Cockx waagt zich aan "Domino" van Clouseau.

Echt en puur zangtalent. Daar draait het ook in het tweede seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' om. Sinds vrijdag 18 januari 2013 maken de vier coaches zich opnieuw op voor een spannende zoektocht naar hét zangtalent in Vlaanderen. Alex Callier, Natalia (Eurosong 2004), Jasper Steverlinck en Koen Wauters (Eurosong 1989, ESF 1991) nemen opnieuw de taak van coach op zich. Na de 'Blind Auditions', waarin ze enkel konden vertrouwen op hun muzikaal gehoor, en de 'Battles' is het sindsd vorige week vrijdag29 maart 2013, tijd voor de liveshows.

Tijdens de eerste liveshow was het aan de eerste zestien talenten om hun zangtalent te tonen, waarna er telkens twee kandidaten per team afvielen. Er zijn dus op dit moment al acht kandidaten verzekerd van een verder Voice-parcours. Er keken 916.244 Vlamingen (live+4) naar de eerste liveshow, wat een marktaandeel van 46,5% (VVA 18-54) betekent.

Tijdens de tweede liveshow, vanavond vrijdag 5 april 2013, is het aan de andere helft van de kandidaten, opnieuw zestien kandidaten en vier stemmen per team, om hun zangkwaliteiten te bewijzen.

* twaalfde aflevering - de tweede liveshow - vrijdag 05 april 2013 :

In de tweede liveshow proberen deze zestien talenten de coaches, het publiek in de studio én televisiekijkend Vlaanderen te overtuigen van hun uniek stemgeluid, in willekeurige volgorde :

Team Alex




- Arnd Van Vlierden (26) uit Houthalen-Helchteren : "Breakfast in Vegas" van Praga Khan.
- Lauren Zweegers (23) uit Antwerpen : "Teardrops" van Womack & Womack.
- Olivier De Laet (27) uit Deurne : "I Wanna Dance With Somebody" van Whitney Houston.
- Toni Verlinden (35) uit Gent : "Sweet dreams" van Eurythmics.

Team Jasper




- Dominen Cnockaert (18) uit Oudenaarde : "Sadness" van Stash.
- Lisa Castelli (19) uit Genk : "Bulletproof" van La Roux.
- Lori Eestermans (21) uit Roeselare : "Louisiana" van Randy Newman.
- Sarah Godard (17) uit Deurne : "Diamonds" van Rihanna.

Team Koen





- Els Artois (35) uit Haacht : "Melvin'" van Arsenal.
- Eva Van Puyvelde (21) uit Bornem : "Never Forget You" van The Noisettes.
- Niels Cockx (17) uit Attenrode-Wever : "Domino" van Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991).
- Patricia Lalomia (33) uit Houthalen-Oost : "Titanium" van David Guetta feat. Sia.

Team Natalia




- Chris Medaer (41) uit Paal : "House For Sale" van Lucifer.
- Daniel Lopez Montejo (34) uit Antwerpen : "Maria" van Ricky Martin.
- Jens Oomes (22) uit Berchem : "Build Me Up Buttercup" van The Foundations.
- Julie Barbé (22) uit Geraardsbergen : "Rich Girl" van Gwen Stefani.

De afvalrace van 'The Voice van Vlaanderen' ziet er anders uit dan vorig seizoen. Het is vooral de kijker die meer zijn inbreng heeft en mee zijn stempel kan drukken op wie dé 'Voice van Vlaanderen' wordt. Tijdens de eerste twee liveshows stuurt elke coach per team één kandidaat onmiddellijk door naar de volgende ronde én kiest het publiek per team hun publiekslieveling uit : de kandidaat met het hoogst aantal publieksstemmen gaat door. Voor de andere twee kandidaten van elk team stopt hier meteen het Voice-avontuur. Stemmen op je favoriete kandidaat kan door de voornaam te sms'en naar 6677 of via de rode knop.

'The Voice' leeft online en op sociale media sterk, daarom is Sean Dhondt (coach 'Junior Eurosong 2009') weer van de partij tijdens de liveshows. Hij zal opnieuw in de Smart Room, die deze keer geïntegreerd is in het Voice-decor, de kandidaten ontvangen en alles wat er gebeurt rond 'The Voice van Vlaanderen' op sociale media duchtig in het oog houden. Af en toe zal Sean hier ook de achterban van Voice-kandidaten ontvangen. De ThuisCoach App is daarnaast ondertussen al bijna 135.000 keer gedownload en krijgt een nieuwe invulling vanaf de liveshows : deze keer kunnen de App-gebruikers vóór elke liveshow voorspellen welke kandidaten van elk team zullen doorgaan naar de liveshows. Tijdens de liveshows kunnen de gebruikers elk optreden een waardering geven.

De tweede liveshow van de tweede reeks van 'The Voice van Vlaanderen', vanavond vrijdag 05 april 2013 tussen 20.30 en 22.45 bij vtm. (bron en logo : vtm)

05-04-2013 om 12:03 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'God kväll Malmö' : 05. DENEMARKEN.

Sinds afgelopen maandag, 01 april 2013, tellen we dagelijks af naar de komende editie van het Eurovisie Songfestival dat op dinsdag 14, donderdag 16 en zaterdag 18 mei zal gehouden worden in het Zweedse Malmö. Voor het - inmiddels - achtste jaar op rij zetten we dagelijks één kandidaat voor deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival in de schijnwerpers. Zeven jaar geleden kreeg onze rubriek de naam 'Kalispera Athina', zes jaar geleden 'Hyvää iltaa Helsingin', in 2008 'Dobro veče Beograde', in 2009 'Добрый вечер Москва', drie jaar geleden 'God kveld Oslo', twee jaar geleden 'Guten Abend Düsseldorf' en vorig jaar trokken we naar Azerbeidzjan met 'Yaxşı axşam Bakı'.

Dit jaar, en dit gedurende bijna zes weken, dekt de vlag de lading in 'God kväll Malmö'. In totaal nemen negenendertig landen deel aan deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival, drie minder dan vorig jaar, en net als de voorbije vijf jaar zijn er ook ditmaal twee halve finales. In de eerste halve finale treden zestien landen aan (waaronder België en Nederland) en in de tweede halve finale zeventien landen. Net als de voorbije drie jaar zullen een vakjury (50%) en de kijkers thuis (50%) door middel van televoting telkens tien kandidaten doorsturen naar de finale.

 Het land dat als vijfde zal aantreden tijdens de eerste halve finale op dinsdag 14 mei is DENEMARKEN. Het land neemt al sinds 1957 (bij de tweede editie) deel aan het Eurovisie Songfestival. Tot op heden heeft Denemarken het festival tweemaal gewonnen en dit telkens met een duo. In 1964 wonnen Grethe en Jørgen Ingmann het festival met "Dansevise" en zesendertig jaar later (in 2000) waren het de Olsen Brothers die met "Fly on the wings of love" de tweede overwinning voor het land binnenhaalden en dat gebeurde toen op Zweedse bodem, meer bepaald in de hoofdstad Stockholm.

Globaal genomen wist het land steeds goed te scoren op het festival. Tussen 1957 en 1965 was er telkens een plaats bij de beste tien. Tussen 1967 en 1978 deed het Scandinavische land niet mee aan het Eurovisie Songfestival en verder was het afwezig in 1994, 1998 en in 2003 (wegens de lagere notering het jaar voordien). In 1996 wist Denemarken zich niet te plaatsen voor het uiteindelijke festival en bleef het in de voorronde steken. Sinds de invoering van de halve finale, in 2004, wist het land zich twee maal niet te plaatsen voor de finale. Zowel in 2010 (vierde plaats) als in 2011 (vijfde plaats) was Denemarken goed voor een notering in de top vijf.

 Op zaterdag 26 januari vond in de Jyske Bank Boxen in Herning de Deense nationale Songfestivalselectie, 'Dansk Melodi Grand Prix 2013', plaats. De arena, met een capaciteit tot 15.000 toeschouwers, is onderdeel van het Messecenter waar in 2001 en in 2009 de nationale selectie plaatsvond.

Op woensdag 16 januari (11.30) hield de nationale omroep DR een persconferentie waarop de namen van de deelnemers werden bekendgemaakt die dit jaar streden om het ticket voor Malmö.

Er waren twee stemrondes om de kandidaat voor Malmö aan te duiden. Hun lot lag in de handen van een vakjury (Kato, Lis Sørensen, Cutfather, Maria Lucia en Jørgen de Mylius)(50%) en de kijkers thuis (50%). Na een eerste stemronde bleven er drie kandidaten over die dan gingen strijden om het ticket voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival.

* de tien kandidaten voor 'Dansk Melodi Grand Prix 2013' (tussen haakjes de namen van de componisten en tekstschrijvers) :

01. "Jeg har hele tiden vidst det" (Pernille Georgi, Thomas Reil, Jeppe Reil) door Frederikke Vedel.
02. "Human" (Niels Brinck) door Brinck.
03. "I'm Not Alone" (Lars Halvor Jensen, Martin Larsson, Michelle Bell, Oscar Holter, Jakke Erixson, Simon Hermansen) door Kate Hall.
04. "Rejs dig op" (Casper Lindstad, Rune Braager, Louise Dubiel) door Louise Dubiel (WILDCARD).
05. "We Own the Universe" (Thomas G:son, Peter Boström) door Daze.
06. "Stay Awake" (Lars Halvor Jensen, Carsten Lindberg) door Simone Egeriis.
07. "Invincible" (Achmad Darwich, Jack Rowan, Sam Gray) door Jack Rowan feat Sam Gray (WILDCARD).
08. "Only Teardrops" (Lise Cabble, Julia Fabrin Jakobsen, Thomas Stengaard) door Emmelie de Forest.
09. "Beautiful to Me" (Brian Risberg Clausen, Mads Haugaard) door Albin.
10. "Unbreakable" (Morten Friis, Michael Parsberg, Peter Bjørnskov, Lene Dissing) door Mohamed (WILDCARD).

* geplaatst voor de 'superfinale' :

- "Stay Awake" (Lars Halvor Jensen, Carsten Lindberg) door Simone Egeriis.
- "Only Teardrops" (Lise Cabble, Julia Fabrin Jakobsen, Thomas Stengaard) door Emmelie de Forest.
- "Unbreakable" (Morten Friis, Michael Parsberg, Peter Bjørnskov, Lene Dissing) door Mohamed (WILDCARD).

De drie kandidaten mochten hun nummer dan voor een tweede maal ten gehore brengen en als intervalact waren er drie oud-winnaars : Brotherhood of Man (ESF 1976), tweevoudig winnaar Johnny Logan (Ierse selectie 1979, ESF 1980-1987, componist/tekstschrijver Ierse inzendingen ESF 1984-1992, componist/tekstschrijver inzending NSF 2005, voorzitter vakjury 'Eurosong 1993', lid vakjury 'Eurosong 2006', lid vakjury NSF 2010) en The Herrey's (ESF 1984).

* uitslag superfinale 'Dansk Melodi Grand Prix 2013' (tussen haakjes punten vakjury/televoting) :

01. "Only Teardrops" (Lise Cabble, Julia Fabrin Jakobsen, Thomas Stengaard) door Emmelie de Forest : 26 punten (11+15).
02. "Unbreakable" (Morten Friis, Michael Parsberg, Peter Bjørnskov, Lene Dissing) door Mohamed : 19 punten (11+8).
03. "Stay Awake" (Lars Halvor Jensen, Carsten Lindberg) door Simone Egeriis : 15 punten (8+7).


 Emmelie de Forest (Mariager, 28 februari 1993) zingt reeds sinds haar tiende levensjaar en maakte deel uit van diverse koren. Op veertienjarige leeftijd begon ze te toeren met de Schot Fraser Neill met wie ze folkcovers bracht van bekende nummers.

Twee jaar geleden verhuisde ze naar de Deense hoofdstad Kopenhagen en heeft ook familie wonen in de Zweedse hoofdstad. De inmiddels twintigjarige Emmelie de Forest nam dit jaar voor de eerste maal deel aan de Deense selectie voor het Eurovisie Songfestival. Haar nummer "Only Teardrops" is onder meer van de hand van Lise Cabble die (mede)verantwoordelijk is voor de Deense inzendingen uit 1995 ("Fra Mols til Skagen") en 2011 ("New Tomorrow"), tweemaal goed voor een vijfde plaats.

"Only Teardrops" (tekst en muziek : Lise Cabble, Julia Fabrin Jakobsen, Thomas Stengaard)

ORIGINAL LYRICS

The sky is red tonight
we're on the edge tonight
no shooting star to guide us

Eye for an eye
why tear each other apart
please tell me why
why do we make it so hard
look at us now
we only got ourselves to blame
it's such a shame

How many times can we win and lose
how many times can we break the rules
between us
only teardrops
How many times do we have to fight
how many times till we get it right
between us
only teardrops

So come and face me now
here on the stage tonight
let's leave the past behind us

Eye for an eye
why tear each other apart
please tell me why
why do we make it so hard
look at us now
we only got ourselves to blame
it's such a shame - tell me

How many times can we win and lose
how many times can we break the rules
between us
only teardrops
How many times do we have to fight
how many times till we get it right
between us
only teardrops

What's gone between us
has come between us
only teardrops
What’s gone between us
has come between us

How many times...

LYRICS IN FRENCH : RIEN QUE DES LARMES (Approx. French translation of "Only Teardrops")

Ce soir le ciel est rouge
Et notre amour est sur le fil
Sans étoile pour le guider

Nous deux, c'est œil pour œil
Un jeu de déchirements
Saurais-tu me dire
Pourquoi tout est si difficile
Regarde-nous
Tout est de notre faute
C'est tellement dommage…

Combien de fois peut-on se perdre et se trouver
Combien de fois peut-on changer les règles
Entre nous
Rien que des larmes

Combien de fois doit-on se battre
Combien de fois avant de se comprendre
Entre nous
Rien que des larmes

Alors viens m'affronter de plus près
Sur la piste ce soir
Et laissons le passé derrière nous

Nous deux, c'est œil pour œil
Un jeu de déchirements
Saurais-tu me dire
Pourquoi tout est si difficile
Regarde-nous
Tout est de notre faute
C'est tellement dommage…

Combien de fois peut-on se perdre et se trouver
Combien de fois peut-on changer les règles
Entre nous
Rien que des larmes

Combien de fois doit-on se battre
Combien de fois avant de se comprendre
Entre nous
Rien que des larmes

Tout ce qui s'est passé entre nous
Est un obstacle entre nous
Rien que des larmes
Tout ce qui s'est passé entre nous
Est un obstacle entre nous
Rien que des larmes...

MORGEN : voorstelling van de Russische deelneemster, Dina Garipova. (foto Emmelie de Forest : Michael Søndergaard (DR) ; met dank aan Eurovision.tv en 3D Flags)

05-04-2013 om 00:00 geschreven door Redactie  


04-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Regi Penxten draait op 'Memorial Van Damme'.

 DJ Regi Penxten (componist/tekstschrijver "My Music", Eurosong 2008) komt op vrijdag 06 september de 'Memorial Van Damme' in het Koning Boudewijnstadion opluisteren. Dat maakte de organisatie gisteren, woensdag 03 april 2013, bekend.

"Afrikaanse drummers op de lange afstanden zijn al jaren een vaste waarde op de Belgacom Memorial Van Damme. Hun ritmes inspireren lopers en publiek. Dit jaar zal Regi hetzelfde doen tijdens de openingsceremonie en de sprintnummers : met opzwepende beats het stadion in vuur en vlam zetten", klinkt het in een persbericht.

Regi Penxten werd bekend met zijn danceformatie Milk Inc. en als DJ scoorde de 37-jarige Limburger met 'Regi in the mix' albums en live shows. In december kreeg hij het publiek mee tijdens het afscheid van Kim Clijsters in het Antwerpse Sportpaleis. Nu gaat hij de uitdaging aan een gevuld Koning Boudewijnstadion op sleeptouw te nemen. (bron : Belga)

04-04-2013 om 14:00 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Rob de Nijs erkend als 'Langstlopend Nederlands muzikaal exportproduct naar België'.

 Zanger Rob de Nijs (NSF 1969) heeft gisteren, woensdag 03 april 2013, voor zijn rijkgevulde carrière een onderscheiding gekregen van de Nederlandse consul-generaal in Antwerpen. Hij kreeg er een award met het toepasselijke opschrift "Erkenning voor Nederlands langstlopende muzikale exportproduct naar België". Op zaterdag 22 juni viert de Nijs in de Antwerpse Lotto Arena zijn zeventigste verjaardag met zijn Belgische fans. Ook onder meer Paul Michiels (Soulsister) zal dan mee op het podium staan.

Rob de Nijs brak al in 1963, op 20-jarige leeftijd, door met "Ritme van de regen" en verkocht sindsdien alleen in Vlaanderen al ruim 1,5 miljoen cd's of platen. Enkele andere van zijn hits zijn "Malle Babbe", "Jan Klaassen de Trompetter", "Dag zuster Ursula" en "Banger hart".

"Het is voor mij een voorrecht dat ik mijn carrière simultaan heb kunnen opstarten in Nederland én Vlaanderen", aldus de Nijs. "Ik kom ook heel graag naar Vlaanderen omdat ik me hier nu eenmaal heel erg thuis voel. Het grootste compliment is dat ze mij hier niet eens meer 'de Nederlandse zanger' noemen, maar gewoon 'Rob de Nijs'. Dat voelt aan alsof ik er helemaal bij hoor."

 De Nederlandse consul-generaal in Antwerpen, Gert Heijkoop, loofde de Nijs gisteren als "iemand die altijd en in alle omstandigheden het beste van zichzelf heeft gegeven en nog steeds geeft". Dat laatste mag de zanger op zaterdag 22 juni nogmaals bewijzen in de Antwerpse Lotto Arena, waar hij samen met enkele gastartiesten zijn grootste hits zal brengen tijdens 'Rob 70'. Tickets daarvoor zijn intussen te koop via de website van TeleTicketService of telefonisch via het nummer 070 345 345. (bron : Belga)

04-04-2013 om 13:26 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Uit de Kast' : vanavond trekt Geert zijn stoute (voetbal)schoenen aan.

"Mama en papa, ik moet jullie iets vertellen. Ik ben homo". Thuis, op het werk of in je vriendenkring vertellen dat je homo bent, blijft voor heel wat mensen verschrikkelijk moeilijk. Vanaf vandaag, donderdag 14 maart 2013, helpt Roos Van Acker (presentatrice 'Eurosong Bizz 2004') in 'Uit de Kast' zeven jongemannen en één meisje die al jaren in de kast zitten en er zonder hulp niet uit raken. Roos sprak met hen en probeert te begrijpen waar hun angst vandaan komt. Ze leeft samen met de tieners, twintigers en dertigers toe naar het gesprek met hun vrienden, familieleden of collega's en geeft hen dat laatste, broodnodige, duwtje in de rug. Als ze er klaar voor zijn. Het resultaat zijn acht unieke verhalen, die vanaf vanavond het verschil kunnen maken.

Roos Van Acker : "Homoseksualiteit lijkt aanvaard, maar dat is vaak maar schijn. Steeds vaker hoor je vreselijke verhalen over gaybashing. Er zijn zelfs al doden gevallen. Als de problemen zo ernstig zijn, moet elk programma dat het opneemt voor holebi's een kans krijgen. Dat dit programma polemiek kan uitlokken, is het grootste bewijs van de relevantie ervan. Ik wil dat mensen kunnen zien hoe moeilijk het anno 2012 nog altijd is om homo of lesbienne te zijn. Die problemen laten zien kan je het best door mee te gaan met holebi's in hun moeilijkste momenten. En voor velen is het allermoeilijkste moment hun coming out".

Çavaria, de vroegere Holebifederatie, en Wel Jong Niet Hetero steunen het programma.

"'Uit de Kast' helpt acht jonge mensen doorheen een tot op vandaag nog steeds moeilijk proces : zeggen aan vrienden, familie, kennissen dat je homo, bi of lesbisch bent. Eigenlijk is het programma al een succes nog voor de uitzending want acht jongeren kregen dat vaak laatste maar broodnodige duwtje in de rug. Ze zetten een stap die misschien nog jaren had geduurd of nooit zou gezet worden. Alleen al daarom zijn we bij Wel Jong Niet Hetero blij met dit programma. Uiteraard hadden we onze bedenkingen en voorwaarden toen Fremantle hieraan begon. Maar na goed overleg hadden we er het volste vertrouwen in. Mensen die uit de kast komen, moeten dat doen op hun tempo, hun manier. Als een camera en bijhorende ploeg kan helpen, doen! Dat het bovendien heel wat andere jongeren, ouders enzoverder kan inspireren of helpen is heel mooi meegenomen", aldus Michiel Vanackere (woordvoerder Wel Jong Niet Hetero).

* vierde aflevering - donderdag 04 april 2013 :

 Geert is 21 en begeleider van een jeugdvoetbalploeg bij Club Antwerpen. Overdag staat hij als kok achter het fornuis in een grootkeuken, maar al zijn vrije tijd investeert hij in de oudste voetbalclub van het land, 'Den Antwerp'. Daar staat Geert in voor de begeleiding van een van de jongerenploegen. Al zes jaar weet Geert dat hij homo is, maar tot nu toe hield hij dat verborgen uit angst om uitgestoten te worden
.

De liedjes over 'vuil janetten' in het voetbal kent Geert maar al te goed. Meer nog, hij zingt ze zelf mee. "Tot nu toe kon ik goed verbergen dat ik homoseksueel ben, maar het begint elke dag, elke minuut moeilijk worden. Het ergste wat kan gebeuren is dat ze me hier vies gaan bekijken. Dat ik na een paar weken gewoon moet weggaan omdat ze me liever niet meer in de ploeg hebben. Ik ben hier al tien jaar mee bezig en als dit allemaal zou verdwijnen, zou dat echt een ramp zijn. Dan weet ik het even niet meer."

Toch wil Geert eindelijk de stap zetten, te beginnen bij zijn ouders. Want ook zij weten nog niet dat hun zoon op mannen valt. Hij trekt zijn stoute schoenen aan en daarna ook zijn voetbalschoenen, om open kaart te spelen met zijn voetbalpoulains en de andere begeleiders.

'Uit de Kast', de vierde aflevering vanavond, donderdag 04 april 2013, tussen 21.20 en 21.55 bij vtm. (bron, logo en foto's : vtm)

04-04-2013 om 12:26 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'God kväll Malmö' : 04. KROATIE.

Sinds afgelopen maandag, 01 april 2013, tellen we dagelijks af naar de komende editie van het Eurovisie Songfestival dat op dinsdag 14, donderdag 16 en zaterdag 18 mei zal gehouden worden in het Zweedse Malmö. Voor het - inmiddels - achtste jaar op rij zetten we dagelijks één kandidaat voor deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival in de schijnwerpers. Zeven jaar geleden kreeg onze rubriek de naam 'Kalispera Athina', zes jaar geleden 'Hyvää iltaa Helsingin', in 2008 'Dobro veče Beograde', in 2009 'Добрый вечер Москва', drie jaar geleden 'God kveld Oslo', twee jaar geleden 'Guten Abend Düsseldorf' en vorig jaar trokken we naar Azerbeidzjan met 'Yaxşı axşam Bakı'.

Dit jaar, en dit gedurende bijna zes weken, dekt de vlag de lading in 'God kväll Malmö'. In totaal nemen negenendertig landen deel aan deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival, drie minder dan vorig jaar, en net als de voorbije vijf jaar zijn er ook ditmaal twee halve finales. In de eerste halve finale treden zestien landen aan (waaronder België en Nederland) en in de tweede halve finale zeventien landen. Net als de voorbije drie jaar zullen een vakjury (50%) en de kijkers thuis (50%) door middel van televoting telkens tien kandidaten doorsturen naar de finale.

Het land dat als vierde zal aantreden tijdens de eerste halve finale op dinsdag 14 mei is KROATIE. Het land neemt, net als buurland Slovenië, sinds 1993 deel aan het jaarlijkse liedjesfestival en wist tot op heden twee keer een vierde plaats in de wacht te slepen. Een eerste maal met Maja Blagdan (1996) en nadien met Doris Dragovic (1999). Als deelrepubliek van het voormalige Joegoslavië leverde het land de meeste deelnemers en wist het ook de enige overwinning binnen te halen. Hiervoor zorgde de groep Riva in 1989 met "Rock Me". Ook na het uiteenvallen van Joegoslavië bleef Kroatië succesvol op het Songfestival. Tussen 1995 en 2001 (met uitzondering van 1997) eindigde de inzending steeds binnen de top tien.

Kroatië eindigde acht jaar geleden in de finale op een elfde plaats en moest dus normaal gezien in 2006 eerst in de halve finale aantreden. Maar uiteindelijk was het land rechtstreeks geplaatst voor de finale en dat dankzij het laattijdig terugtrekken van Servië-Montenegro. Severina Vučković eindigde met "Moja štikla" op een gedeelde twaalfde plaats. Een jaar later, in 2007, wisten Dragon Fly feat. Dado Topić zich met "Vjerujem u ljubav" echter niet te plaatsen voor de finale, een zestiende plaats was hun deel in de halve finale. Vijf jaar geleden eindigde "Romanca" van Kraljevi Ulice & 75 Cents in de tweede halve finale op een derde plaats en daarmee was het gezelschap rechtstreeks geplaatst voor de finale waar ze uiteindelijk slechts op een eenentwintigste plaats eindigden.

Igor Cukrov
feat. Andrea mochten in 2009 met "Lijepa Tena" de tweede halve finale openen en dankzij de vakjury was het land verzekerd van een plaatsje in de finale. In die halve finale strandde het duo met een totaal van 33 punten op een dertiende plaats. In de finale kregen ze 45 punten en dat leverde het land een achttiende plaats op
. Drie jaar geleden werd het land vertegenwoordigd door het damestrio Feminnem die in 2005 reeds deelnamen voor Bosnië-Herzegovina met "Call Me". Ditmaal konden ze met "Lako je sve" geen finaleplaats bemachtigen want met drieëndertig punten strandden ze in de tweede halve finale op een dertiende plaats. Ook in 2011 en 2012 wist het land zich niet te plaatsen voor de finale. Met "Celebrate" strandde Daria Kinzer twee jaar geleden in de eerste halve finale op een vijftiende plaats met 41 punten. Met "Nebo" haalde Nina Badrić vorig jaar één puntje meer (42) wat haar in de tweede halve finale een twaalfde plaats opleverde.

Op woensdag 27 februari jongstleden stelde de Kroatische nationale omroep
HRT tijdens een persconferentie de inzending voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival voor.

Tussen zondag 25 november en dinsdag 25 december 2012 ging de omroep op zoek naar nummers voor de nationale (interne) Songfestivalselectie. Gedurende dertig dagen ging de omroep op zoek naar nummers maar wel in één bepaalde stijl, namelijk die van 'klapa'. 'Klapa' betekent letterlijk groep van zangers die a-capella zingen, dus zonder begeleiding. Heel af en toe wordt er toch gebruik gemaakt van een instrument, een gitaar of een soort mandoline.

Op vrijdag 04 januari raakte bekend dat de omroep zestig inzendingen had ontvangen. Een driekoppige commissie (Velimir Đuretić, Nikša Bratoš en Ante Pecotić) ging nadien aan de slag en als winnaar kwam op dinsdag 15 januari het nummer "Mižerja" uit de bus.

Eenmaal het nummer was gekozen, kon de omroep op zoek gaan naar het gezelschap om het midden mei te vertolken op het Songfestivalpodium. Op maandag 11 februari jongstleden maakte de omroep de namen van de zes leden van de groep bekend. Eén voor één verdienden ze reeds eerder hun sporen in diverse Kroatische gezelschappen.


Klapa s mora bestaat uit Marko Škugor (Dubrava, 25 oktober 1989)(klapa Kampanel, eerste tenor), Ante Galić (Split, 03 september 1987)(klapa Sinj, tweede tenor), Nikša Antica (Split, 09 mei 1976)(klapa Kampanel, eerste bariton), Leon Bataljaku (Zadar, 13 juni 1980)(klapa Crikvenica, tweede bariton), Ivica Vlaić (Šibenik, 12 juli 1979)(klapa Sebenico, basstem) en Bojan Kavedžija (Zagreb, 14 juni 1973)(klapa Grdelin, basstem).

Voor Bojan Kavedžija is het de tweede maal dat hij het festivalpodium zal betreden. In 2006 vergezelde hij Severina Vučković tijdens haar deelname in de Griekse hoofdstad Athene.

Tijdens het Eurovisie Songfestival brengt de zeskoppige formatie het nummer "Mižerja" in de eigen landstaal en daarnaast werd er ook een Engelse versie ingeblikt.

"Mižerja" (tekst en muziek : Goran Topolovac)

ORIGINAL LYRICS

Zlata niman da
te njime okitim
Samo ove ruke dvi
da ti dušu zagrlim

Ej mižerja ka tvrda si stina
Ej mižerja ka dvi kapi vina
Nemam ništa, samo viru
I bokun čiste jubavi

Ružo moja lipa
za te živit ću
I zadnju koru suvog kruva
s tobom dilit ću

Ej mižerja ka tvrda si stina
Ej mižerja ka dvi kapi vina
Nemam ništa, samo viru
I bokun čiste jubavi

LYRICS IN ENGLISH : HARD TIMES

I have no gold
To adorn your lovely form –
Only these two arms of mine
To embrace and keep you warm.

Oh, these hard times are stony and raw, now.
Oh, these hard times! The wine flows no more now.
I have only what I trust in:
A faithful heart of purest love.

Oh, these hard times are stony and raw, now.
Oh, these hard times! The wine flows no more now.
I have only what I trust in:
A faithful heart of purest love.

Oh, my rose so lovely,
All my life I'll care,
And my final crust of bread
With you I’ll gladly share.

Oh, these hard times are stony and raw, now.
Oh, these hard times! The wine flows no more now.
I have only what I trust in:
A faithful heart of purest love.

MORGEN : voorstelling van de Deense deelneemster, Emmelie de Forest. (foto Klapa s mora : Dario Njavro ; met dank aan Eurovision.tv en 3D Flags)

04-04-2013 om 00:00 geschreven door Redactie  


03-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Sing That Song' : vernieuwde 'De notenclub' dit najaar op Eén met Peter Van de Veire.

 Begin vorige maand berichtte de krant Het Laatste Nieuws dat het eerste net van de openbare omroep volop werkte aan een opvolger van het legendarische vrijdagavondprogramma 'De Notenclub'.

Het programma, dat in 1998 voor het eerst op het scherm kwam, werd gepresenteerd door Kurt Van Eeghem die later werd ingeruild voor Anja Daems (commentatrice ESF, jurylid 'Eurosong 1999'). In het programma speelden Danny Wuyts (Eurosong 2002) en Miguel Wiels (lid Belgische vakjury ESF 2012, componist/tekstschrijver Belgische inzending JESF 2009-2010) samen met telkens twee BV's tegen elkaar. Bedoeling was om via woorden een liedje te ontdekken.

"We werken inderdaad aan een opvolger van het programma" liet
VRT-woordvoerder Björn Verdoodt toen optekenen. "We bekijken hoe we, vertrekkend vanuit 'The Lyrics Board', het Ierse originele idee voor 'De Notenclub', een hedendaags muziekprogramma kunnen brengen."

 Vandaag, woensdag 03 april 2013, raakte bekend dat niemand minder dan Peter Van de Veire (presentator 'Eurosong 2012 : een song voor Iris', commentator ESF 2012, woordvoerder ESF 2012) de opvolger 'Sing That Song' in goede banen zal gaan leiden.

In de vernieuwde versie van het programma zullen nieuwe spelrondes te zien zijn maar wat wel blijft is de formule met twee teams aan de piano die improviseren met muziek en puzzelen met fragmenten van liedjesteksten.

'Sing That Song' met Peter Van de Veire zal in het najaar uitgezonden worden op Eén. (bron : deredactie.be ; logo en foto : VRT)

03-04-2013 om 19:36 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Manneke Paul' : Tom Dice en Eline De Munck passeren vanavond de revue bij Paul de Leeuw.

Paul de Leeuw (presentator NSF 1993-1994-1998-1999-2000-2001, lid vakjury NSF 2005, woordvoerder ESF 2006-2007) is weer helemaal opgeladen en klaar om opnieuw alle registers open te trekken tijdens nieuwe afleveringen van 'Manneke Paul'. Voortaan vrolijkt hij elke zondag (live!) en woensdag de Vlaamse buis op en ontvangt hij opnieuw de meest uiteenlopende gasten in de studio.

* inhoud achtste aflevering - woensdag 03 april 2013 :

Vandaag, woensdag 03 april 2013, ontvangt Paul de Leeuw Tom Dice (ESF 2010, lid vakjury 'Junior Eurosong 2011', lid Belgische vakjury ESF 2012), die een unieke prijs ontvangt : de Gouden Dobbelsteen. Met Paul als ceremoniemeester belooft het een allesbehalve standaard Award-uitreiking te worden.

Al twintig jaar is Michel Vandenbosch hét gezicht van GAIA, reden genoeg voor Paul om hem te ontmoeten. Maar de "beestige" outfit die voor hem klaarligt, is ook voor hem ongezien.

Daarnaast heeft Paul vernomen dat er een tekort is aan stageplaatsen voor vroedvrouwen. Daarom besluit hij een aantal studentes hun kunsten te laten tonen op een levensechte pop, met Paul als mede-vroedman. Als dat maar goed komt…

De elfjarige Brecht wil dolgraag astronaut worden en om deze droom te verwezenlijken heeft Paul dé ideale manier gevonden.

Met de 'Who The Fuck is Hans Otten Kwiz' belandt 'Manneke Paul' deze keer in Boekhoute, waar Gino al meer dan twee jaar treurt over de bruidstaart die op zijn huwelijk ontbrak.

Ook Eline De Munck passeert de revue, die meespeelt in de Crimiclowns-film die vanaf vandaag, 03 april, in de zalen speelt. Paul nodigt haar uit voor een dans, waarbij ze vertelt waarom ze zo genoten heeft van haar rol in de film en waarom ze maar geen vast vriendje vindt.

Dit alles en toch nog net dat ietsje meer
vanavond, woensdag 3 april 2013, in de achtste aflevering van het tweede seizoen van 'Manneke Paul' tussen 21.35 en 22.30 op vtm. (bron, logo en foto : vtm)

03-04-2013 om 13:20 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit in Nederland'.

Op deze eerste woensdag van april zijn we opnieuw van de partij met een nieuwe aflevering van 'Een avondje uit in Nederland'. Ook ditmaal bekijken we een aantal optredens en concerten die de komende weken en maanden in Nederland zullen plaatsvinden en zetten we die voor je op een rijtje.

De Volendamse formatie 3JS (ESF 2011) gaat ook in 2013 op tournee en dit met een nieuwe show 'Bronnen'.

Zes jaar en drie succesvolle landelijke theatertours verder kijken Jan Dulles, Jaap Kwakman en Jaap de Witte nog altijd graag terug naar de tijd voordat ze als 3JS met hun Nederlandstalige repertoire vanuit Volendam het land in trokken. Ruim tien jaar lang hadden de heren eerst met hun akoestische gitaren in de kroegen op de dijk doorgebracht met het spelen van de muziek van hun eigen (vaak Engelse, Ierse en Amerikaanse) helden. Bands en singer/songwriters uit de goeie ouwe tijd… de tijd dat er op de radio nog ruimte was voor echte goeie liedjes. De tijd dat een goeie gitaarsolo nog werd gewaardeerd. Deze muzikale bagage is voor de 3JS van onschatbare waarde geweest en is duidelijk terug te horen in hun eigen, buitengewoon veelzijdige repertoire.

Zoals ook schrijvers achter in hun boek vaak hun bronnen vermelden, zo willen de 3JS graag eens met hun fans delen waar de inspiratie voor bepaalde liedjes vandaan is gekomen. Naast hun eigen repertoire komen in deze show 'Bronnen' een aantal juweeltjes uit 80 jaar muziekgeschiedenis voorbij.

Het laatste van de in totaal 31 concerten gaat door in Gouda op dinsdag 16 april. Kaarten voor één van de resterende optredens kunnen nog steeds worden aangekocht via de website van Nationale Theaterkassa.

 Als je in het jaar waarin je zeventig wordt, je muzikale horizon nog steeds aan het verbreden bent, dan mag je met recht 'Nestor' genoemd worden.

'Nestor' is eveneens de titel van de theatershow van Rob de Nijs (NSF 1969) die nog loopt tot en met vrijdag 31 mei eerstkomende. Met een paar Edisons op zak en een laatste juryrapport (2011) dat zegt dat je er na vijftig jaar nog steeds toe doet, lijkt het einde nog lang niet in zicht.

De man die zich op muzikaal gebied steeds weer opnieuw lijkt uit te vinden, blijft dan ook mede door zijn karaktervolle stem een meesterlijk interpretator van composities van anderen. Met een overzicht van zijn grootste successen aangevuld met wat minder bekende pareltjes uit zijn glansrijke repertoire trekt hij daarom ook dit jaar weer de theaters in. Het mooiste van zijn carrière lijkt hij voor het laatst te bewaren…

Voor meer nieuws en informatie verwijzen we je naar de website van van Nationale Theaterkassa alwaar je nog tickets kan aanschaffen.

Op zaterdag 22 juni eerstkomende komen al jouw favoriete Studio 100 vriendjes voor de twaalfde keer bij elkaar! Kabouter Plop, Samson & Gert, Piet Piraat, Bumba, Mega Mindy en natuurlijk de meiden van K3 (Eurosong 1999), iedereen zal erbij zijn voor een spetterend en vrolijk familiefeest vol zang en dans.

De volgende editie van het 'Studio 100 Zomerfestival' gaat opnieuw door in Ahoy in Rotterdam. Tickets voor één van de voorstellingen (10.00, 13.30 en 17.00) kunnen worden aangekocht via deze link.

03-04-2013 om 13:10 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'God kväll Malmö' : 03. SLOVENIE.

Sinds eergisteren, maandag 01 april 2013, tellen we dagelijks af naar de komende editie van het Eurovisie Songfestival dat op dinsdag 14, donderdag 16 en zaterdag 18 mei zal gehouden worden in het Zweedse Malmö. Voor het - inmiddels - achtste jaar op rij zetten we dagelijks één kandidaat voor deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival in de schijnwerpers. Zeven jaar geleden kreeg onze rubriek de naam 'Kalispera Athina', zes jaar geleden 'Hyvää iltaa Helsingin', in 2008 'Dobro veče Beograde', in 2009 'Добрый вечер Москва', drie jaar geleden 'God kveld Oslo', twee jaar geleden 'Guten Abend Düsseldorf' en vorig jaar trokken we naar Azerbeidzjan met 'Yaxşı axşam Bakı'.

Dit jaar, en dit gedurende bijna zes weken, dekt de vlag de lading in 'God kväll Malmö'. In totaal nemen negenendertig landen deel aan deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival, drie minder dan vorig jaar, en net als de voorbije vijf jaar zijn er ook ditmaal twee halve finales. In de eerste halve finale treden zestien landen aan (waaronder België en Nederland) en in de tweede halve finale zeventien landen. Net als de voorbije drie jaar zullen een vakjury (50%) en de kijkers thuis (50%) door middel van televoting telkens tien kandidaten doorsturen naar de finale.

Het land dat als derde zal aantreden tijdens de eerste halve finale op dinsdag 14 mei is SLOVENIE. Het land neemt al sinds 1993 (met uitzondering van 1994 en 2000) deel aan het Eurovisie Songfestival. De hoogste notering die in al die jaren werd behaald is een zevende plaats. In 1995 zorgde Darja Švajger hier voor met "Prisluhni mi". In 2001 werd Nuša Derenda met het mooie "Energy" ook zevende in de Deense hoofdstad Kopenhagen. Sinds de invoering van de halve finale (in 2004) kon het land zich enkel in 2007 en in 2011 plaatsen voor de finale. Het duo Platin strandde in 2004 met "Stay Forever" op een voorlaatste plaats in de halve finale. In 2005 werd Omar Naber met "Stop" twaalfde in de halve finale en zeven jaar geleden strandde Anžej Dežan met "Mr. Nobody" op een zestiende plaats. Alenka Gotar, die het land in 2007 vertegenwoordigde met "Cvet z juga", wist zich wel te plaatsen voor de finale alwaar ze op een vijftiende plaats eindigde.

Vijf jaar geleden strandde ex-Miss Slovenië Rebeka Dremelj met "Vrag naj vzame" op een twaalfde plaats in de halve finale en ook in 2009 bleef het land in de halve finale steken. Met een totaal van 14 punten strandden Quartissimo feat. Martina met "Love Symphony" op een zestiende plaats in de tweede halve finale. Ansambel Roka Žlindre & Kalamari mochten in 2010 voor het land naar het liedjesfestival maar met "Narodnozabavni rock" bleven ze met een totaal van amper zes puntjes steken op een zestiende en voorlaatste plaats in de tweede halve finale. Twee jaar geleden wist Maja Keuc met "No One" wel door te stoten naar de finale op zaterdagavond. Daar wist ze een totaal van 96 punten te verzamelen wat meteen goed was voor een dertiende plaats. In de tweede halve finale wist ze met een totaal van 112 punten nog beslag te leggen op de derde plaats. Vorig jaar lukte het Eva Boto niet om met "Vermajem" de tweede halve finale te overleven want met 31 punten strandde ze op een zeventiende en voorlaatste plaats.

Op vrijdag 01 februari jongstleden maakte de Sloveense nationale omroep RTVSLO bekend dat zangeres Hannah Mancini midden mei zal deelnemen aan de 58e editie van het Eurovisie Songfestival.

Een week eerder, op woensdag 23 januari raakte bekend dat de omroep de kandidaat voor Malmö via interne weg zou selecteren. Net voor de zomer van vorig jaar liet RTVSLO reeds weten dat 'Misija Eurovizija' dit jaar niet zou terugkeren. Het programma verving vorig jaar de nationale selectie 'EMA', die sinds 1993 reeds werd gebruikt, maar werd dus na amper één jaartje terug in de ijskast gestopt. Of 'EMA' opnieuw vanonder het stof zou worden gehaald, was op dat ogenblik echter nog niet duidelijk. Het afgelopen najaar doken er berichten op dat het land dit jaar niet van de partij zou zijn in Malmö maar net voor Kerstmis kwam dan het verlossende nieuws toen de lijst met deelnemende landen wereldkundig werd gemaakt.

Maar de kandidaat en het nummer zouden, wegens geld- en tijdsgebrek, via een interne selectie worden aangeduid. Op donderdag 14 februari (12.00) werd dan haar nummer "Straight Into Love" voorgesteld.

Hannah Mancini zag in de Verenigde Staten, meer bepaald in Los Angeles, het levenslicht maar volgde een aantal jaren geleden de man van haar dromen naar Slovenië. De zangeres zingt meestal dance, disco en electronische pop. Twee jaar geleden nam ze samen met DJ Sylvain en Mike Vale deel aan de Sloveense nationale selectie maar met "Ti si tisti" wist het trio de eerste stemronde echter niet te overleven.

Samen met Mike Vale werkt ze momenteel trouwens aan haar debuutalbum en daar zal alvast een plaatsje gereserveerd zijn voor "Straight Into Love".

"Straight Into Love" (tekst : Hannah Mancini, Marko Primuzak ; muziek : Hannah Mancini, Gregor Zemljic, Erik Margan, Matija Rodic)

ORIGINAL LYRICS

Faster than light, here comes the night
Tomorrow is now
You flow through my veins
Inside me you'll stay
There is no doubt
No one in this world, no diamonds no pearls
Like your love divine
So high off the ground, we'll never come down
No limit, no sky

Straight into love
We'll break through the dawn
And light the world up from the sky when we collide
Straight into love
And never let go
We'll light the world up from the sky into the night

We're turning the tide, with eyes open wide
There's no stopping now
With all that we have, we stand on the edge
Before we dive down

Straight into love
We'll break through the dawn
And light the world up from the sky when we collide
Straight into love
We'll light up the world from the sky up above
Straight into love, love

We found the place where we belong
Out of the dark our flame is strong
We're moving fast, we won't look back
Higher and higher we go

Straight into love
Straight into love
Straight into love
We'll light the world up from the sky into the night

LYRICS IN FRENCH : TOUT DROIT VERS L'AMOUR

Plus vite que la vitesse de la lumière, la nuit,
Demain, c'est pas plus tard que maintenant,
C'est dans mes veines que tu coules,
C'est en moi que tu resteras,
N'en doute pas.

Personne en ce monde, ni diamants ni perles
Ne valent ton amour divin,
Si haut, si loin de la terre que nous n'en descendrons jamais,
Sans limite ni ciel.

Tout droit vers l'amour
Nous franchirons l'aube,
Tel l'éclair du haut du ciel
Quand nous entrons en collision.

Tout droit vers l'amour,
À tout jamais,
En faisant éclater la nuit du monde du haut du ciel.

On a tourné notre chance, les yeux grands ouverts,
On n'est pas là pour nous arrêter
Avec tout ce qu'on a, nous voilà au bord
Avant de nous précipiter.

Tout droit vers l'amour
Nous franchirons l'aube,
Tel l'éclair du haut du ciel
Quand nous entrons en collision.

Tout droit vers l'amour
On fera éclater le monde du haut du ciel,
Tout droit vers l'amour, l'amour.

On a trouvé notre petit coin à nous,
Notre flamme est forte, sortie de l'obscurité,
En s'élançant, sans regard en arrière,
On monte toujours plus haut.

Tout droit vers l'amour,
Tout droit vers l'amour,
Tout droit vers l'amour,
On fera éclater la nuit du monde du haut du ciel.

MORGEN : voorstelling van de Kroatische deelnemer, Klapa s mora. (foto Hannah Mancini : Klemen Razinger ; met dank aan Eurovision.tv en 3D Flags)

03-04-2013 om 00:00 geschreven door Redactie  


02-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'God kväll Malmö' : 02. ESTLAND.

 Sinds gisteren, maandag 01 april 2013, tellen we dagelijks af naar de komende editie van het Eurovisie Songfestival dat op dinsdag 14, donderdag 16 en zaterdag 18 mei zal gehouden worden in het Zweedse Malmö. Voor het - inmiddels - achtste jaar op rij zetten we dagelijks één kandidaat voor deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival in de schijnwerpers. Zeven jaar geleden kreeg onze rubriek de naam 'Kalispera Athina', zes jaar geleden 'Hyvää iltaa Helsingin', in 2008 'Dobro veče Beograde', in 2009 'Добрый вечер Москва', drie jaar geleden 'God kveld Oslo', twee jaar geleden 'Guten Abend Düsseldorf' en vorig jaar trokken we naar Azerbeidzjan met 'Yaxşı axşam Bakı'.

Dit jaar, en dit gedurende bijna zes weken, dekt de vlag de lading in 'God kväll Malmö'. In totaal nemen negenendertig landen deel aan deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival, drie minder dan vorig jaar, en net als de voorbije vijf jaar zijn er ook ditmaal twee halve finales. In de eerste halve finale treden zestien landen aan (waaronder België en Nederland) en in de tweede halve finale zeventien landen. Net als de voorbije drie jaar zullen een vakjury (50%) en de kijkers thuis (50%) door middel van televoting telkens tien kandidaten doorsturen naar de finale.

 Het land dat als tweede moet aantreden tijdens de eerste halve finale op dinsdag 14 mei is ESTLAND. De Baltische staat neemt sinds 1994 deel aan het liedjesfestival en dit leverde al goede resultaten op. In totaal eindigde het land maar liefst acht maal in de top tien en dit op achttien deelnames. De eerste, en tot op heden enige, overwinning kwam er in 2001 toen Tanel Padar, Dave Benton en 2XL met "Everybody" volgens velen verrassend het Songfestival wonnen in de Deense hoofdstad Kopenhagen. Tussen 2004 en 2008 wist het land zich niet te plaatsen voor de finale op zaterdag maar in 2009 lukte het eindelijk wel. Urban Symphony mocht tijdens de tweede halve finale als zeventiende en voorlaatste aantreden en met "Ränjadad" werd met een totaal van 115 punten beslag gelegd op de derde plaats. Met een totaal van 129 punten strandde het gezelschap in de finale uiteindelijk op een zesde plaats.

Een jaar later konden Malcolm Lincoln & Manpower 4 met "Siren" dit succes niet evenaren. Met een totaal van 39 punten strandde het gezelschap in de eerste halve finale op een veertiende plaats. In 2011 strandde Getter Jaani op een - voor sommigen - teleurstellende vierentwintigste en voorlaatste plaats (44 punten) in de finale met "Rockefeller Street". In de tweede halve finale eindigde ze met een totaal van zestig punten pas op een negende plaats. Vorig jaar was Ott Lepland dan weer goed voor een zesde plaats (120 punten) in de finale met het prachtige "Kuula". In de tweede halve finale strandde hij met een totaal van honderd punten op een vierde plaats na onder meer winnares Loreen.

 Op zaterdag 02 maart vond in Estland de finale plaats van 'Eesti Laul 2013', de nationale selectie voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. Op de zaterdagen 16 en 23 februari werd het kaf van het koren gescheiden en werden tijdens twee halve finales twintig nummers herleid tot tien. Die tien mochten tijdens de finale gaan strijden om het ticket voor Malmö alwaar de 58e editie van het jaarlijkse liedjesfestival zal plaatsvinden.

* volgorde van optreden tijdens de finale :

01. "With U" (Rolf Roosalu) door Rolf Roosalu (tweede halve finale).
02. "Üle vee" (Immi) door Liisi Koikson ja Söörömöö (tweede halve finale).
03. "Dance" (Rasmus Rändvee, Paal Piller, Karl Kallas) door Rasmus Rändvee & Facelift Deer (tweede halve finale).
04. "Enough" (Stig Rästa, Fred Krieger) door Elina Born (eerste halve finale).
05. "Meil on aega veel" (Jaanus Saks, Mark Eric Kammiste, Alvar-Risto Vürst) door Põhja-Tallinn (tweede halve finale).
06. "Suuda öelda ei" (Andrus Albrecht, Alari Piispea, Lauri Liivak, Jaan Pehk) door Kõrsikud (eerste halve finale).
07. "Et uus saaks alguse" (Mihkel Mattisen, Silvia Soro) door Birgit Õigemeel (tweede halve finale).
08. "Ring The Alarm" (Priit Uustulnd, Teele Viira) door Teele & Tuuli & Ula (eerste halve finale).
09. "Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti" (Silver Lepaste, Indrek Vaheoja) door Winny Puhh (eerste halve finale).
10. "Päästke noored hinged" (Grete Paia, Sven Lõhmus) door Grete Paia (eerste halve finale).

Tijdens de halve finales lag het lot van de kandidaten in de handen van een vakjury en de kijkers thuis en ook in de finale kozen de vakjury en de kijkers thuis de twee kandidaten voor de superfinale. In die superfinale waren het enkel de kijkers die beslisten wie er naar Malmö mocht afreizen.

* uitslag eerste stemronde (tussen haakjes de punten van de vakjury en de televoting) :

01. "Et uus saaks alguse" (Mihkel Mattisen, Silvia Soro) door Birgit Õigemeel : 17 punten (9+8).
02. "Päästke noored hinged" (Grete Paia, Sven Lõhmus) door Grete Paia : 16 punten (6+10).
03. "Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti" (Silver Lepaste, Indrek Vaheoja) door Winny Puhh : 16 punten (7+9).
04. "Suuda öelda ei" (Andrus Albrecht, Alari Piispea, Lauri Liivak, Jaan Pehk) door Kõrsikud : 16 punten (10+6).
05. "Üle vee" (Immi) door Liisi Koikson ja Söörömöö : 10 punten (8+2).
06. "Meil on aega veel" (Jaanus Saks, Mark Eric Kammiste, Alvar-Risto Vürst) door Põhja-Tallinn : 09 punten (2+7).
07. "Dance" (Rasmus Rändvee, Paal Piller, Karl Kallas) door Rasmus Rändvee & Facelift Deer : 09 punten (5+4).
08. "Enough" (Stig Rästa, Fred Krieger) door Elina Born : 08 punten (3+5).
09. "With U" (Rolf Roosalu) door Rolf Roosalu : 07 punten (4+3).
10. "Ring The Alarm" (Priit Uustulnd, Teele Viira) door Teele & Tuuli & Ula : 02 punten (1+1).

* uitslag superfinale :

01. "Et uus saaks alguse" (Mihkel Mattisen, Silvia Soro) door Birgit Õigemeel : 51%.
02. "Päästke noored hinged" (Grete Paia, Sven Lõhmus) door Grete Paia : 49%.

 Birgit Õigemeel (Kohila, 24 september 1988) werd in 2007 in eigen land bekend door haar deelname aan de eerste editie van 'Eesti Otsib Superstaari', de Estse versie van 'Idool'. Ze nam in 2008 voor de eerste maal deel aan de Estse selectie en strandde toen met "365 Days" op een derde plaats. Vorig jaar waagde ze, samen met Violina, opnieuw haar kans maar het tweetal strandde toen met "You're Not Alone" op een zevende plaats in de finale.

Samen met haar partner en manager Indrek Sarrap verwacht ze later dit jaar haar eerste kindje. Meer dan toepasselijk kan de titel van haar inzending "Et uus saaks alguse", oftewel "Een nieuw begin" alvast niet zijn.

"Et uus saaks alguse" (tekst : Mihkel Mattisen, Silvia Soro ; muziek : Mihkel Mattisen)

ORIGINAL LYRICS :

Ma mäletan veel
kui tuli mu hinge, et jääda, see tunne nii suur.
Samas nüüd seisan ma teel
vaadates südame sisse, seal viliseb tuul.
Aga tean, ma tean,
kõik võib muuta heaks.
Iga uks, mis kord sulgub, see avaneb taas.
 
Veel sulab jää ja õide puhkeb raagus puu.
Iga lõpp ei ole muud, kui algus uus.
On vaja ööd, et päev tooks valguse,
et uus saaks alguse.
Mis möödund, jäägu kaugele,
et uus saaks taas alguse.
 
Kardin avaneb taas.
On algamas järgmine vaatus, kus tõusta saan maast.
Sama hing, kuid uus mäng veel ees-
muudetud saab minu saatus, saab uueks mu tee.
Ja ma tean, ma tean,
kõik võib muuta heaks.
Iga uks, mis kord sulgub, see avaneb taas.
 
Veel sulab jää ja õide puhkeb raagus puu.
Iga lõpp ei ole muud, kui algus uus.
On vaja ööd, et päev tooks valguse,
et uus saaks alguse.
Mis möödund, jäägu kaugele.
 
Veel sulab jää ja õide puhkeb raagus puu.
Iga lõpp ei ole muud, kui algus uus.
On vaja ööd, et päev tooks valguse,
et uus saaks alguse.
Mis möödund, jäägu kaugele!
Et uus saaks taas alguse...

LYRICS IN ENGLISH : NEW BEGINNING

I still remember
That feeling, so overwhelming, settling on my soul
And yet I'm standing on the road
Searching my heart, battered by the wind
And I know, I know
That things can get better
Every door that closes eventually opens again

The ice will melt and the bare trees will burst into leaf
Every ending is just a new beginning
We need the night so the day can bring us light
For things to start anew
Leave what's passed in the past
For things to once again start anew

The curtain is being raised once more
The second act is starting, where I pick myself up and dust myself down
The same person, only with a different game to play
What lies ahead has changed, I'm taking a different path
And I know, I know
That things can get better
Every door that closes eventually opens again

The ice will melt and the bare trees will burst into leaf
Every ending is just a new beginning
We need the night so the day can bring us light
For things to start anew
Leave what's passed in the past

The ice will melt and the bare trees will burst into leaf
Every ending is just a new beginning
We need the night so the day can bring us light
For things to start anew
Leave what's passed in the past
For things to once again start anew

LYRICS IN FRENCH : NOUVEAU COMMENCEMENT

Je me souviens encore,
De l'arrivée dans mon âme – pour toujours – ce sentiment si grand.
Pour le moment je me trouve en route
Quand je regarde dans mon cœur je n'y vois que du vent.
Mais je sais, je sais,
Que l'on peut tout tourner en bon.
Chaque porte qui se ferme une fois, s'ouvre de nouveau.

Un jour la glace se fond et l'arbre dénudé fleurit.
Chaque fin n'est rien qu'un commencement nouveau.
Il nous faut la nuit pour que le jour nous porte la lumière,
Pour que le nouveau commence.
Puisse ce qui est passé rester loin de nous,
Pour que le nouveau commence.

Le rideau s'ouvre de nouveau.
Le prochain acte va commencer, et je peux me lever du sol.
Le même âme, mais un jeu nouveau m'attend –
Mon destin sera transformé, mon chemin renouvelé.
Et je sais, je sais,
Que l'on peut tout tourner en bon.
Chaque porte qui se ferme une fois, s'ouvre de nouveau.

Un jour la glace se fond et l'arbre dénudé fleurit.
Chaque fin n'est rien qu'un commencement nouveau.
Il nous faut la nuit pour que le jour nous porte la lumière,
Pour que le nouveau commence.
Puisse ce qui est passé rester loin de nous,

Un jour la glace se fond et l'arbre dénudé fleurit.
Chaque fin n'est rien qu'un commencement nouveau.
Il nous faut la nuit pour que le jour nous porte la lumière,
Pour que le nouveau commence.
Puisse ce qui est passé rester loin de nous!
Pour que le nouveau commence...

MORGEN : voorstelling van de Sloveense kandidate, Hannah Mancini. (foto Birgit Õigemeel : ERR ; met dank aan Eurovision.tv en 3D Flags)

02-04-2013 om 00:00 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Goran Karan.

 De Kroatische zanger Goran Karan (Split, 02 april 1964) startte zijn muzikale carrière in het begin van de jaren tachtig. Hij maakte in die periode deel uit van diverse groepen zoals onder meer Epicentar, Deveti krug, Zippo en Big Blue.

Begin 1997 ging hij solo en een jaar later won hij '
Zadar-fest' met "Kazna mi je što te ljubim". Later dat jaar kreeg hij de mannelijke hoofdrol in de musical 'Rock It' die liep in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen. Hij nam dat jaar voor de eerste maal deel aan 'Dora', de Kroatische selectie voor het Eurovisie Songfestival. Samen met Zrinka strandde hij met "Bolero" op de tweede plaats na zangeres Danijela.

In 1999 bracht hij zijn eerste album
"Kao da te ne volim" op de markt en het werd dat jaar bekroond als meest verkochte album in Kroatië. Daarnaast werd hij met "Nisam te vrijedan" derde tijdens de finale van 'Dora 2009'.

In 2000 nam hij voor de derde maal deel aan de nationale selectie die hij met "Kad zaspu anđeli" winnend wist af te sluiten. In de Zweedse hoofdstad Stockholm zou hij tijdens het Eurovisie Songfestival stranden op een negende plaats met een totaal van zeventig punten. Datzelfde jaar won hij in eigen land een award voor het beste album ("Vagabundo"), beste mannelijke vertolker en beste vocale samenwerking (een duet met Oliver Dragojević).

In juni 2001 verscheen zijn derde album met als titel
"Dalmatinske Suze", een verzamelalbum met twee nieuwe nummers. In 2002 nam hij opnieuw deel aan de Kroatische selectie alwaar hij met "Jos uvijek vjerujem da ljubav postoji" op een tweede plaats strandde na Vesna Pisarovic. In 2005 wist hij tijdens 'Dora' met "Bijele zastave" een achtste plaats in de wacht te slepen.

Tussendoor trad hij op tijdens verschillende festivals in eigen land en tourde hij zowat de hele wereld rond en zijn jongste album, "Čovik tvoj" verscheen in februari jongstleden. Meer over Goran Karan kan je steeds op zijn website terugvinden.

02-04-2013 om 00:00 geschreven door Redactie  


01-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

Voor velen zit het verlengde weekend er bijna op en anderzijds kunnen sommigen zelfs van een weekje of zelfs twee verlof genieten. Op deze Paasmaandag zijn we weer van de partij met een nieuwe aflevering van 'Een avondje uit'. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.

Twee jaar na zijn eerste grote arenaconcert in Hasselt komt Christoff (Eurosong 1993-2002) op zaterdag 26 oktober eerstkomende terug naar de Limburgse hoofdstad met een XL-show vol meezingers, ambiancenummers en een resem muzikale gasten.

In november 2011 stond Christoff voor de allereerste keer met 'Christoff & Vrienden' op het podium van de Ethias Arena. Zowel het concert als het gelijknamige album waren een schot in de roos. Christoff nodigde toen Kathleen Aerts (Eurosong 1999, lid vakjury 'Junior Eurosong 2009', coach 'Junior Eurosong 2012'), Dana Winner (voorzitster vakjury 'Eurosong 2004'), Luc Steeno, Andreï Lugovski, Jo Vally (Eurosong 1981), Lindsay, Willeke Alberti (ESF 1994), Florian Silbereisen, The Sunsets én special guest Will Tura uit om samen met hem zijn twintigste jubileum als artiest te vieren. Dat het een groot feest werd is te horen en te zien op de live-cd en -dvd "Christoff & Vrienden".

Het succes krijgt dit najaar een vervolg met 'Christoff & Vrienden XL'. 'XL' inderdaad, want na een reeks kleinere 'Christoff & Vrienden'-optredens wordt nu weer gekozen voor één groot arenaconcert. Een unieke belevenis die je niet mag missen!

De Ethias Arena in Hasselt wordt op zaterdag 26 oktober (aanvang : 20.00) niet alleen the place to be voor Christoff-fans, maar ook voor liefhebbers van de Vlaamse muziek in het algemeen, want op het programma staan heel wat meezingers, ambiancenummers en uiteraard een resem muzikale gasten!

Kaarten kosten 39, 49, 59 en 69 euro en kunnen sinds vrijdag 01 maart worden aangekocht via de website van TeleTicketService alsook via het nummer 070 345 345.

Ook eind dit jaar wordt
'De Grote Sinterklaasshow' hét feest van het jaar! Een feest dat je niet mag missen! Daarom bestellen je ouders best nu al de kaartjes.

Je kan 'De Grote Sinterklaasshow' in het Antwerpse Sportpaleis meemaken op zaterdag 30 november, om 10.00 en 14.00.

Kaartjes (15, 20, 29 en 37,50 euro) voor één van de voorstellingen kunnen nu reeds worden aangeschaft en dit via de website van TeleTicketService of telefonisch 070 345 345 (België) of 0900 45 000 45 (Nederland).

 "Zeven anjers, zeven rozen", "Goeiemorgen morgen" en "Kom van dat dak af". Volgend jaar davert de 
Ethias Arena in Hasselt weer op haar grondvesten met onder meer Willy Sommers, Nicole en Hugo (ESF 1971-1973, Eurosong 2004) en de vader van de Nederlandse rock-'n-roll, Peter Koelewijn (componist/tekstschrijver Nederlandse inzending ESF 1987), tijdens de negende editie van 'Het Schlagerfestival'.

Wil je er bij zijn noteer dan nu reeds vrijdag 28 (20.30), zaterdag 29 (20.30) en zondag 30 maart 2014 (14.00) in je agenda. Tickets voor één van de shows kan je nu reeds aanschaffen via de website van
TeleTicketService of telefonisch 070 345 345 (België) of 0900 45 000 45 (Nederland). Als je vóór eind april reserveert kan je genieten van een vroegboekkorting!

01-04-2013 om 22:47 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'God kväll Malmö' : 01. OOSTENRIJK.

 Vanaf vandaag, maandag 01 april 2013, tellen we dagelijks af naar de komende editie van het Eurovisie Songfestival dat op dinsdag 14, donderdag 16 en zaterdag 18 mei zal gehouden worden in het Zweedse Malmö. Voor het - inmiddels - achtste jaar op rij zetten we dagelijks één kandidaat voor deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival in de schijnwerpers. Zeven jaar geleden kreeg onze rubriek de naam 'Kalispera Athina', zes jaar geleden 'Hyvää iltaa Helsingin', in 2008 'Dobro veče Beograde', in 2009 'Добрый вечер Москва', drie jaar geleden 'God kveld Oslo', twee jaar geleden 'Guten Abend Düsseldorf' en vorig jaar trokken we naar Azerbeidzjan met 'Yaxşı axşam Bakı'.

Dit jaar, en dit gedurende bijna zes weken, dekt de vlag de lading in 'God kväll Malmö'. In totaal nemen negenendertig landen deel aan deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival, drie minder dan vorig jaar, en net als de voorbije vijf jaar zijn er ook ditmaal twee halve finales. In de eerste halve finale treden zestien landen aan (waaronder België en Nederland) en in de tweede halve finale zeventien landen. Net als de voorbije drie jaar zullen een vakjury (50%) en de kijkers thuis (50%) door middel van televoting telkens tien kandidaten doorsturen naar de finale.

 Het land dat de eerste halve finale, op dinsdag 14 mei, mag openen is OOSTENRIJK. Het land neemt - met tussenpozen - sinds 1957 deel aan het liedjesfestival en in 1966 wist Udo Jürgens de overwinning binnen te halen met de klassieker "Merci chérie". De laatste maal dat het land nog een plaats in de top tien haalde was in 2003 toen zanger Alf Poier met "Weil der Mensch zählt" op een zesde plaats eindigde.

 Op vrijdag 15 februari vond in Oostenrijk de nationale selectie plaats voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival.

Op maandag 01 oktober ging de zoektocht naar kandidaten en/of nummers van start en geïnteresseerden konden zich tot en met woensdag 31 oktober bij de Oostenrijkse omroep aan te melden. Artiesten die nog geen nummer klaar hadden mochten zich ook reeds melden. Een interne vakjury koos nadien uit alle inzendingen er vijf die deelnamen aan de nationale finale.

'Österreich rockt den Song Contest' vond plaats in de studio van ORF in de hoofdstad Wenen en naast hun eigen inzending brachten de vijf geselecteerde artiesten eerst nog een Songfestivalklassieker.

* volgorde van optreden met de Songfestivalklassieker :

01. The Bandaloop ("Waterloo", ABBA, 1974).
02. Natália Kelly ("Ne partez pas sans moi", Céline Dion, 1988).
03. Yela ("Love Shine a Light", Katrina & The Waves, 1997).
04. Falco Luneau ("What's Another Year", Johnny Logan, 1980).
05. Elija ("Euphoria", Loreen, 2012).

* volgorde van optreden tijdens de nationale selectie :

01. "Rise above the Night" (tekst en muziek : Falco Luneau, Tony Cornelissen) door Falco Luneau.
02. "Feels Like Home" (tekst en muziek : Daniela Bauer, Lukas Hillebrand, Alexander Pohn) door Yela.
03. "Give Me a Sign" (tekst en muziek : Elija) door Elija.
04. "Shine" (tekst : Andreas Grass, Nikola Paryla, Natália Kelly ; muziek : Andreas Grass, Nikola Paryla, Alexander Kahr) door Natália Kelly.
05. "Back to Fantasy" (tekst en muziek : Barca Baxant, Justin Case) door The Bandaloop.

De nationale selectie werd in goede banen geleid door Mirjam Weichselbraun en Andi Knoll. Tijdens de uitzending lag het lot van de kandidaten in de handen van een (internationale) vakjury (50%) en de kijkers thuis die door middel van televoting (50%) hun voorkeur kenbaar maakten. De leden van de internationale vakjury waren oud-Songfestivalwinnares Marija Šerifović (Servië), Shay Byrne (Ierland), Gerd Gebhardt (Duitsland), Luke Fisher (Verenigd Koninkrijk) en Anton Zetterholm (Zweden).

* volledige uitslag 'Österreich rockt den Song Contest' (tussen haakjes punten vakjury/televoting) :

01. "Shine" door Natália Kelly : 70 punten (32+38).
02. "Feels Like Home" door Yela : 50 punten (34+16).
03. "Rise Above the Night" door Falco Luneau : 49 punten (24+25).
04. "Give Me a Sign" door Elija : 16 punten (6+10).
05. "Back to Fantasy" door The Bandaloop : 15 punten (4+11).


 Natália Kelly (Trenton, 18 december 1994) neemt dit jaar voor Oostenrijk deel aan het jaarlijkse liedjesfestival. De zangeres werd geboren in de Verenigde Staten maar verhuisde reeds op zesjarige leeftijd met haar ouders (Amerikaanse vader en Braziliaanse moeder) naar het Alpenland.

Ze volgde er een klassieke opleiding en werd in 2005 lid van de kindergroep Gimme 5. Daarmee kwam ze ook meteen in contact met de producent Alexander Kahr (componist Oostenrijkse Songfestivalinzending 2002). Twee jaar geleden nam ze deel aan de talentenjacht 'The Voice' en die wist ze ook winnend af te sluiten. Eerder dit voorjaar bracht ze haar debuutsingle "Shine" op de markt en dat werd meteen ook de Oostenrijkse inzending voor de 58e editie van het Eurovisie Songfestival.

"Shine" (tekst : Andreas Grass, Nikola Paryla, Natália Kelly ; muziek : Andreas Grass, Nikola Paryla, Alexander Kahr)

ORIGINAL LYRICS :

When hurt is all you're feeling
You're heart is slowly bleeding
There're only memories to hold on to
When you almost stopped believing
Cold, alone and freezing
You think you're lost but don't know where to go
Look up to the starlit sky
Reignite the fire

You will shine, shine
And fight the shadows in the sky
You will shine
I see the light in your eyes
You will shine, shine
And fight the shadows in the sky
Oh you will fly up high
The light is in your eyes
Trust me you will shine

Time is always healing
And answers are revealing
Sometimes they're simply right before your eyes
But when you're down here kneeling
There is no chance to see it
You can when all these dark clouds disappear
Look up to the starlit sky
Reignite the fire

You will shine, shine
And fight the shadows in the sky
You will shine
I see the light in your eyes
You will shine, shine
And fight the shadows in the sky
Oh you will fly up high
The light is in your eyes
Trust me you will shine

Still alive and breathing – 5x
You will shine, shine
And fight the shadows in the sky
You will shine
I see the light in your eyes
You will shine, shine
And fight the shadows in the sky
Oh you will fly up high
.

LYRICS IN FRENCH :

Quand la blessure est tout ce que tu sens
Ton coeur est lentement en train de saigner
Ce ne sont que les souvenirs auxquels tu peux te raccrocher
Lorsque tu as presque cessé d’y croire
Froid, seul et gelé
Tu te sens perdu et tu ne sais pas quoi faire
Regarde vers le ciel étoilé
Rallume le feu

Tu vas briller, briller
Et combattre les ténèbres dans le ciel
Tu vas briller
Je vois la lumière dans tes yeux
Tu vas briller, briller
Et combattre les ténèbres dans le ciel
Oh tu vas voler
La lumière est dans tes yeux
Crois-moi, tu vas rayonner

Le temps guérit toujours les douleurs
Et les réponses sont révélatrices
Parfois, elles sont tout simplement juste devant tes yeux
Mais quand t’es à genoux
Il n‘y a aucune chance de les voir
Jusqu´á ce que tous ces nuages sombres disparaissent
Regarde vers le ciel étoilé
Rallume le feu

Tu vas briller, briller
Et combattre les ténèbres dans le ciel
Tu vas briller
Je vois la lumière dans tes yeux
Tu vas briller, briller
Et combattre les ténèbres dans le ciel
Oh tu vas voler
La lumière est dans tes yeux
Crois-moi, tu vas rayonner

Encore vivant et respirant 5x
Tu vas briller, briller
Et combattre les ténèbres dans le ciel
Tu vas briller
Je vois la lumière dans tes yeux
Tu vas briller, briller
Et combattre les ténèbres dans le ciel
Oh tu vas voler
La lumière est dans tes yeux
Crois-moi, tu vas rayonner

MORGEN : voorstelling van de Estse kandidate, Birgit Õigemeel. (foto Natália Kelly : ORF ; met dank aan Eurovision.tv en 3D Flags)

01-04-2013 om 00:00 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Sieneke Peeters.

 Sieneke Peeters (Nijmegen, 01 april 1992) volgde een kappersopleiding aan het ROC Nijmegen.

Ze groeide op in een zeer hecht gezin, samen met haar vader, moeder en haar jongere broertje. Sieneke was als kind al bezig met zingen en dansen. Al vanaf haar achtste jaar begon zij met streetdance en een paar jaar later is zij op stijldansen gegaan. Gaandeweg merkte Sieneke dat zij zingen ook erg leuk vond en werd daarbij aangemoedigd door haar omgeving.

Toen er een Idols-auditie werd georganiseerd door diverse scholen in de regio meldde Sieneke zich daarvoor met enkele vriendinnen aan. Tot haar eigen grote verbazing kwam zij steeds een ronde verder en haalde zelfs de finale. De eerste plaats moest gedeeld worden met een andere kandidaat, maar vanaf dat moment wist Sieneke : Hier ga ik in verder !

Sieneke mocht zingen op feestjes op diverse plekken in het land en deed dat met veel plezier. Op een avond verzorgde zij een optreden waar later die avond ook Marianne Weber acte de présence zou geven. Op het moment dat Sieneke op het podium stond, kwam Marianne binnen en bleef even staan kijken. Marianne was meteen onder de indruk van dit jonge meisje. Een stem die klinkt als een klok en een uitstraling die spontaan en echt is.

Toen de TROS Marianne in 2009 benaderde om met een door haar uitverkoren talent mee te doen aan het 'Nationaal Songfestival 2010' twijfelde Marianne geen moment en wist dat de tijd rijp was om Sieneke naar voren te schuiven.

De toen bijna 18-jarige zangeres wist op zondag 07 februari 2010 het 'Nationaal Songfestival' te winnen met het door Pierre Kartner (componist/tekstschrijver Nederlandse inzending ESF 1973) geschreven nummer "Ik ben verliefd (Sha-la-lie)". Met een totaal van 29 punten strandde ze op donderdag 27 mei op een veertiende plaats in de tweede halve finale van het Eurovisie Songfestival.

Intussen heeft ze reeds drie albums op haar naam staan en een aantal singles waaronder "Ik ben verliefd (Sha-la-lie)" dat het in de Top 100 tot de eerste plaats wist te schoppen. Begin oktober vorig jaar werd de zangeres door haar vriend Jan in Turkije ten huwelijk gevraagd.

OOK JARIG VANDAAG :

* Helene Bøksle (1981), deelneemster aan 'Melodi Grand Prix 2011' (Noorwegen) met "Vardlokk"
.

01-04-2013 om 00:00 geschreven door Redactie  


31-03-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Thuis' : Rosa en Waldek beleven moeilijke momenten, Bram en Jana hebben een belangrijke vraag voor Tibo en Franky.

Op maandag 27 augustus 2012 ging op Eén het achttiende seizoen van de soap-serie 'Thuis' van start. Brengt het nieuwe seizoen hoop? Ware liefde? Spanning? Plezier? Troost?

De titelsong van de serie wordt ook dit seizoen gezongen door Sofie Van Moll (Eurosong 2004) en Peter Evrard (Eurosong 2006) en dit op muziek van Will Tura en Steve Willaert, Frank Dingenen tekende voor de tekst.

Over Kurt Van Damme, de ex van dokter Judith Van Santen en de vader van Stan en Emma, is de afgelopen maanden al een en ander gezegd in 'Thuis'. Niet altijd even positief, maar nu krijgt Kurt de kans om zijn versie van het verhaal te vertellen, want op vrijdag 08 maart 2013 dook hij voor het eerst zelf op in 'Thuis'. Zijn rol wordt vertolkt door Dries Vanhegen.

Nadat op dinsdag 26 februari Natasha De Schepper (Lien De Graeve) haar intrede maakte in 'Thuis', kwam op 08 maart opnieuw een nieuw gezicht binnenwaaien in de reeks. Kurt Van Damme (Dries Vanhegen) is de ex van dokter Judith (Katrien De Ruysscher) en kwam zo al geregeld ter sprake de voorbije maanden. Hij doet zijn uiterste best om een goede vader te zijn voor Emma (Elise Roels) en Stan (Jannes Coessens), maar sinds de scheiding loopt dat niet altijd even vlot. Als piloot vertoeft Kurt geregeld in het buitenland, waardoor hij er niet altijd kan zijn voor zijn kinderen. Stan heeft het daar moeilijk mee, maar Kurt heeft die uitdagingen en dat avontuur in zijn leven nodig om gelukkig te zijn.

Helaas gaat Kurt ook op zoek naar avontuur op romantisch vlak. Die avontuurtjes van Kurt, en dan vooral zijn affaire met de jongere Natasha De Schepper, lagen aan de basis van de scheiding van Kurt en Judith. Judith had genoeg van het bedrog en het koppel ging uit elkaar. Kurt probeert intussen een nieuw leven op te starten met Natasha, maar de laatste tijd lijkt de liefde tussen Kurt en Natasha danig bekoeld. Dat beginnen ook zijn kinderen te merken …

Kurt bedrogen?

Stan heeft genoeg van de ruzies en discussies tussen zijn vader en Natasha. Hij wil niet langer bij zijn vader gaan logeren, maar voltijds bij Judith blijven. Judith, daarentegen, wil zich aan de afspraken houden en geeft niet toe. Ze roept haar ex wel op het matje voor meer uitleg, want ze wil niet dat hun kinderen lijden onder zijn relationele problemen. Kurt minimaliseert de situatie, maar Judith vreest dat er meer aan de hand is. Zij zag Natasha op 07 maart in de Frens en die had opvallend veel aandacht voor Jens (Jelle Cleymans, Eurosong 2004). Het ziet ernaar uit dat Kurt nu diegene is die bedrogen wordt …

Stabiliteit

Het ego van Kurt krijgt een stevige knauw en hij zet alles op alles om de waarheid te achterhalen. Het duurt niet lang vooraleer ze in de Frens een briesende Kurt over de vloer krijgen, maar Kurt pakt de verkeerde cafébaas aan. De breuk met Natasha lijkt onafwendbaar en is een stevige klap voor Kurt. Hij verliest even de controle over zichzelf en treft daarbij ook anderen. Kurt beseft dat hij weer op zoek moet gaan naar stabiliteit – niet alleen voor zichzelf, maar ook voor zijn twee kinderen. Hij hoopt die stabiliteit terug te vinden bij zijn ex, Judith, maar zou wel eens concurrentie kunnen krijgen van Tom (Wim Stevens) …

Over Dries Vanhegen

De rol van Kurt Van Damme wordt vertolkt door Dries Vanhegen, die vooral in het theater actief is. Hij werkte vaak en veel in Nederland en speelde er grote rollen in stukken van grote schrijvers. Daarnaast speelde hij de laatste jaren ook op televisie een mooi palmares bijeen, met rollen in 'De Vijfhoek', 'David', 'Los zand', 'Sara', '180' en 'De wet volgens Milo' en gastrollen in 'Familie', 'Zone stad', 'Witse', 'De Rodenburgs', 'Code 37', 'Aspe', 'Flikken' en 'Flikken : Maastricht'. In 2007 speelde hij de hoofdrol in de film 'Ex Drummer' van Koen Mortier, een personage dat zijn eigen naam droeg.


Wij brengen ook dit seizoen, telkens op zondag, al een korte inhoud van de afleveringen die er de komende week worden uitgezonden.

* INHOUD 'THUIS' - AFLEVERING 3.356 TOT EN MET 3.360.

Rosa en Waldek beleven moeilijke momenten. Luc weigert zich neer te leggen bij de beslissing van Frank en Eddy. Julia doet haar best om zowel Simonne als Luc gunstig te stemmen. Bram en Jana hebben een belangrijke vraag voor Tibo en Franky.

- maandag 01 april - aflevering 3.356 : Peggy wil een etentje organiseren tegen de zin van Peter. Nancy mist Britney. Tim raakt betrokken bij een gevecht. Simonne heeft schrik dat de vete tussen Frank en Luc gevolgen zal hebben voor Franky. Judith krijgt een uitnodiging van Tom. Luc zet Frank aan het werk.

- dinsdag 02 april - aflevering 3.357 : Tom wordt geconfronteerd met een minder leuk tafereel. Tim neemt afstand van Femke. Jana wil op eigen benen staan. Marianne heeft twee afspraakjes. Nancy droomt van een cruise. Frank biecht op, maar Luc blijft liegen. Rosa en Waldek beleven moeilijke momenten.

- woensdag 03 april - aflevering 3.358: Simonne stelt Frank voor een moeilijke keuze. Ann en Mayra hebben een gesprek over hun toekomst. Lynn komt haar laatste spullen ophalen op kantoor. Jens bemoeit zich met de perikelen van Tim en Femke. Judith zet een eerste stap richting Tom.

- donderdag 04 april - aflevering 3.359 : Marianne heeft minder goed nieuws voor Ivo Courtois. Luc weigert zich neer te leggen bij de beslissing van Frank en Eddy. Bram en Jana hebben een belangrijke vraag voor Tibo en Franky. Waldek wordt geconfronteerd met zijn verleden.

- vrijdag 05 april - aflevering 3.360 : Waldek kan stilaan zijn normale leven terug oppakken, maar blijft met vragen zitten. Tussen Tim en Femke is er terug een kleine toenadering. Judith gaat op zoek naar meer informatie over Tom. Julia doet haar best om zowel Simonne als Luc gunstig te stemmen.

'Thuis', het achttiende seizoen, telkens van maandag tot vrijdag rond de klok van 20.10 op Eén. De reeks is eveneens beschikbaar via 'Ooit Gemist'. (bron, logo en foto : Eén)

31-03-2013 om 13:18 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs