'Fabriek Romantiek' : vanavond staat alles in het teken van de keuken.
Eva Daeleman (lid vakjury 'Junior Eurosong 2011') en Caroline Verbrugghe maken sinds zondag 04 november 2012 het gezellig binnen met het spiksplinternieuwe lifestyleprogramma 'Fabriek Romantiek'.
De twee hipsters hebben daarin oog voor alles wat het leven kleur geeft, van een geniale vondst op een vintagemarkt, over een origineel huisgemaakt meubeltje tot een stijlvolle koffiebar die zich perfect leent voor een gezellige middag onder vrienden.
In tijden waarin alles te koop is en kant-en-klare producten alomtegenwoordig zijn, kiezen Eva en Caroline voor een andere, persoonlijke aanpak. Ze gaan op zoek naar originele spullen en inspirerende plekken, geven hun eigen invulling aan hun leven en huis en deinzen er niet voor terug om zelf creatief uit de hoek te komen. Trendsettend genieten, dat is hun missie.
Terwijl Eva oog heeft voor al wat nieuw, hip of inspirerend is, bezit ontwerpster Caroline de gave om die ideeën met een minimum aan tijd en materiaal om te zetten tot de prachtigste objecten. Ze laat zien hoe je je huis in een oogwenk pimpt tot een plek waar het heerlijk thuiskomen is.
Een vleugje inspiratie, een likje verf, wat recuperatiemateriaal en een beetje handigheid : meer is er vaak niet nodig. En als ze klaar zijn, trekken ze er samen op uit, om te genieten van alles wat het leven leuk maakt.
* inhoud tweede aflevering 'Fabriek Romantiek' :
In de tweede aflevering, die in het teken staat van de keuken, gaat Eva op bezoek bij Mieke. Mieke kookt al jaren op haar authentieke kookfornuis en overtuigt Eva dat zo'n fornuis ook in onze tijd kan gebruikt worden. Verder gaat Eva langs bij Hanne. Zij doet aan upcycling van oude borden door er een muurdecoratie van te maken.
Ook Caroline gaat aan de slag met oude borden; zij maakt er een cupcakestand van. Verder laat ze ons ook zien hoe je een eigentijdse 'vide poche' kan maken en hoe een oud schilderij kan omgetoverd worden tot een dienblad.
'Fabriek romantiek' wil jullie graag inspireren, maar jullie kunnen natuurlijk ook zelf voor inspiratie zorgen!
Maak je graag foto's met Instagram? Gebruik dan bij dingen die je leuk vindt of zelf gemaakt hebt de hashtag #fabriekromantiek. Op die manier komen jouw foto's op de fotoblog of website terecht. Lees HIER het reglement.
'Fabriek Romantiek', de tweede aflevering vanavond, zondag 11 november 2012, tussen 18.10 en 18.30 op Eén. Deze aflevering wordt aanstaande zaterdag, 17 november, herhaald tussen 11.55 en 12.15. Deze uitzending is ook beschikbaar via 'Ooit Gemist'. (bron, logo en foto : Eén)
'Sterren op de Dansvloer' : onzekere Linda Mertens danst het dak van de studio dankzij Songfestivalwinnares Loreen.
Gisterenavond, vrijdag 09 november 2012, ging bij vtm de vijfde reeks van 'Sterren op de dansvloer' van start. Ook dit seizoen moeten we het evenwel zonder 'Eurosong'kandidaten stellen maar aangezien onze bezoekers heelwat interesse tonen voor het programma heeft de redactie besloten om ook dit seizoen uitgebreid aandacht te besteden aan deze lustrumeditie van 'Sterren op de dansvloer'.
Tijdens de eerste dansshow brachten vijf koppels een ballroomdans en de andere vijf een latindans. De vakjury, bestaande uit Rony Daelemans, Euvgenia Parakhina, Dina Tersago en Davy Brocatus waren bij een aantal deelnemers zeer karig met punten. Rony Daelemans was zelfs kwaad op vtm daar de zender het beste tot laatst had bewaard (Hannelore Knuts, Linda Mertens en Lucas Van den Eynde).
De punten van de vakjury van deze week en van volgende week alsook alle stemmen van de kijkers worden volgende vrijdag, 16 november, samengeteld en het koppel dat dan de minste punten heeft, valt als eerste af.
* punten van de vakjury tijdens de eerste show (tussen haakjes de punten van Ronny, Euvgenia, Dina en Davy) :
* Rani De Coninck en Jeroen Struijlaart (Cha cha cha) : 19 punten (4+5+5+5). * Tom Coninx en Olga Terechova (Engelse Wals) : 14 punten (3+3+4+4). * Eline De Munck en Arman Eranosjan (Cha cha cha) : 22 punten (5+4+6+7). * Showbizz Bart (Verbeeck) en Monique Broekmeulen (Engelse Wals) : 22 punten (3+6+7+6). * Vincent Banić en Vanessa Natale (Cha cha cha) : 12 punten (2+2+4+4). * Erika Van Tielen en Kris Vandromme (Engelse Wals) : 17 punten (2+4+6+5). * Kevin Van der Perren en Charissa van Dipte (Cha cha cha) : 20 punten (4+4+6+6). * Hannelore Knuts en Marcus Van Teijlingen (Engelse Wals) : 24 punten (5+6+7+6). * Linda Mertens en Aerjen Mooijweer (Cha cha cha) : 28 punten (7+7+7+7). * Lucas Van den Eynde en Leila Akcelik (Engelse Wals) : 27 punten (7+6+7+7).
* dit geeft de volgende tussenstand :
01. Linda Mertens en Aerjen Mooijweer : 28 punten. 02. Lucas Van den Eynde en Leila Akcelik : 27 punten. 03. Hannelore Knuts en Marcus Van Teijlingen : 24 punten. 04. Showbizz Bart (Verbeeck) en Monique Broekmeulen : 22 punten. 04. Eline De Munck en Arman Eranosjan : 22 punten. 06. Kevin Van der Perren en Charissa van Dipte : 20 punten. 07. Rani De Coninck en Jeroen Struijlaart : 19 punten. 08. Erika Van Tielen en Kris Vandromme : 17 punten. 09. Tom Coninx en Olga Terechova : 14 punten. 10. Vincent Banić en Vanessa Natale : 12 punten.
Milk Inc.-zangeres Linda Mertens en haar danspartner Aerjen Mooijweer kregen van de vier juryleden een 'oververdiende' zeven en leverde hen met achtentwintig punten de eerste plaats op. Aan het einde van de uitzending maakten Francesca Vanthielen en Kürt Rogiers de namen van de drie deelnemers bekend met het minste aantal punten (vakjury en televoting).
Tom Coninx, Rani De Coninck en Vincent Banić zullen aanstaande vrijdag, 16 november, alvast een tandje moeten bijsteken om niet als eerste het strijdtoneel te moeten verlaten.
Meer nieuws en informatie over deze vijfde reeks krijg je op de webpagina van 'Sterren op de Dansvloer'. (bron en foto's : vtm)
ESF 2013 : vanavond de tweede voorronde Litouwse Songfestivalselectie.
Vorige week zaterdag, 03 november 2012, werd het nieuwe Songfestivalseizoen op gang geschoten met de eerste voorronde van de Litouwse nationale selectie. Op zaterdag 20 en zaterdag 27 oktober vonden reeds twee voorstellingshows plaats, maar vorige week kregen we de eerste nummers te horen die strijden om het ticket voor Malmö.
De nationale omroep LRT ging tussen maandag 27 augustus en maandag 01 oktober op zoek naar inzendingen en uit al die inzendingen koos een interne vakjury een aantal liedjes die mogen deelnemen aan de nationale selectie.
Er komen eerst vijf voorrondes en in de tweede voorronde, vanavond zaterdag 10 november, komen opnieuw acht artiesten aan bod. Hun lot ligt in de handen van een vakjury en de kijkers thuis die door middel van televoting hun voorkeur kenbaar maken.
* deelnemers tweede voorronde :
01. "Kas gali pakeisti gyvenimą" door Nėrius Pečiūra. 02. "Time For Life" door Timohi. 03. "Stay Awake Tonight" door Giedrė Smolskaitė. 04. "I Fall In Love" door Ieva Zasimauskaitė & Gabrielius Vagelis. 05. "Revolution" door Alive Way. 06. "A ilgiuosi tavęs" door Mundis & Elvina. 07. "Feeling Hopeless" door Beissoul & Gabrielė Griciūtė. 08. "Silent Scream" door Feliksas Merlin.
De nationale selectie wordt dit jaar in goede banen geleid door Andrius Roickas. De tweede voorronde wordt vanavond uitgezonden tussen 21.00 en 23.00 plaatselijke tijd (20.00-22.00 Belgische tijd) via het eerste net van de Litouwse omroep. De uitzending kan worden gevolgd via het internet en dat kan via deze link. Na afloop van de uitzending kunnen de optredens bekeken worden bekijken via het YouTube-kanaal van de Litouwse omroep. Later in de week kan de volledige uitzending worden (her)bekeken via de website van de omroep en dat kan via deze link. (bron en logo : LRT)
Op deze grijze zaterdag in november zijn we van de partij met een nieuwe aflevering van 'Vers van de pers'. We hopen muzikaal de zon wat te doen schijnen en zoals steeds beginnen we deze rubriek in eigen land.
In tegenstelling tot eerdere berichten verscheen reeds op vrijdag 02 november jongstleden het album "Dag Sinterklaasje" van Kathleen Aerts (Eurosong 1999, lid vakjury 'Junior Eurosong 2009', coach 'Junior Eurosong 2012'). Op het album staan bekende nummers als "Zie ginds komt de stoomboot", "De zak van Sinterklaas" en "Sinterklaas kapoentje". Ook de eerste single, "Sinterklaas polonaise", mocht uiteraard niet ontbreken. Afgelopen maandag, 05 november, verscheen een nieuwe single uit het album, namelijk "Feest voor iedereen". Dat nummer is een duet met Diego en het is meteen ook de titeltrack van de film 'De magische bron van Myra'.
Van Kathleen Aerts naar K3 (Eurosong 1999) is eigenlijk maar een kleine stap. Het meidentrio (Karen, Kristel en Josje) brengen op maandag 26 november eerstkomende hun nieuwe album "Engeltjes" op de markt. Op dat nieuwe schijfje staan in totaal twaalf nummers waaronder hun jongste single "Waar zijn die engeltjes".
Sinds afgelopen maandag, 05 november, heeft Els de Schepper (Eurosong 2006) een nieuwe single op de markt. "Feest" is meteen ook de voorbode van haar nieuwe onewomanshow die ze op zaterdag 23 maart 2013 geeft in het Antwerpse Sportpaleis.
Yves Segers (De Gouden Zeemeermin 1996, Eurosong 1999) laat ook weer van zich horen met een nieuwe single. Het nummer "Een beetje gay (dat is okay)" is sinds afgelopen maandag, 05 november, beschikbaar. Voor het nummer werkte de zanger samen met Waylon van der Heijden, Rob Kemps en Rob Snellen.
Tot slot eindigen we zoals steeds met een paar korte berichten. Het einde van het jaar komt alweer in zicht en dus is dit het uitgelezen moment om kerstalbums op de markt te brengen. Niemand minder dan John Travolta en Olivia Newton-John (ESF 1974) brachten gisteren, vrijdag 09 november, hun schijfje "This Christmas" op de markt. De Finse formatie Nightwish (Finse selectie 2000) heeft sinds gisteren, vrijdag 09 november, een nieuwe versie van hun album "Imaginaerum" op de markt met als titel "Imaginaerum - The Score". De Zweedse zanger Danny Saucedo (EDF 2008, MF 2009-2011-2012, woordvoerder ESF 2011, presentator MF 2013) heeft sinds gisteren, vrijdag 09 november, een nieuwe single op de markt met als titel "Delirious". Het nummer zal eveneens terug te vinden zijn op zijn nieuwe album dat in het voorjaar van 2013 in de winkelrekken zou moeten liggen.
Een nieuwe afspraak maken we voor aanstaande zaterdag. Ondertussen wensen we je alvast heel veel luisterplezier!
'Hoe is het zover kunnen komen?' : waarom wou Tom Waes zo graag bodybuilder worden.
'Hoe is het zover kunnen komen?'Dat is de sleutelvraag in het gelijknamige humorprogramma. Aan de hand van beelden uit het verre en minder verre verleden tonen de makers aan dat sommige recente gebeurtenissen eigenlijk best voorspelbaar waren. Of net niet.
Hoe is het bijvoorbeeld zover kunnen komen dat een televisiekok als Jeroen Meus de grootste Vlaamse televisiester werd? Waarom liet een politicus als Philipppe Muyters zich plots van zijn emotionele kant zien? Wat dreef Tom Waes in godsnaam om de beruchte El Capitan te trotseren? En waarom kruipen de meeste chauffeurs van de openbare omroep beter niet achter het stuur?
Daarnaast waren er ook voorvallen die minder in de lijn der verwachtingen lagen. Dat groene bink Bartel Van Riet erin zou slagen om de jonge generatie vanachter haar computer te sleuren en haar de wijde natuur in te sturen, was bijvoorbeeld een volstrekte verrassing.
Hoe is het zover kunnen komen? gaat op zoek naar het verhaal achter enkele opvallende televisiemomenten van de voorbije maanden en laat met een geestige aaneenschakeling van beelden zien hoe het ooit zo ver is kunnen komen.
* tweede reeks - tiende aflevering - zaterdag 10 november 2012 :
In deze aflevering komen we te weten hoe het zover is kunnen komen dat Tom Waes zo graag bodybuilder wou worden, dat Tom Boonen nog nooit zo blij was met een boeketje bloemen en dat Koen Fillet 324 dagen van zijn baard is gebleven. We zien ook waarom er toch zoveel gezongen wordt op de openbare omroep en waarom Erik Van Looy zo graag The Bee Gees op zijn begrafenis wou horen.
'Hoe is het zover kunnen komen?', tiende aflevering vanavond, zaterdag 10 november 2012, tussen 21.40 en 22.05 op Eén. (bron, logo en foto : Eén)
'Vroeger of later?' : vanavond met onder meer Peter Van de Veire en Louis Talpe.
Vroeger? Of later? Dat wil Luc Appermont (presentator Eurosong 1977-1981-1983-1987-1989, commentator ESF 1976 tot en met 1990) sinds zaterdag 01 september 2012 van zijn kandidaten weten in het gloednieuw en sfeervol spelprogramma 'Vroeger of later?'.
Daarin legt hij een panel van bekende Vlamingen een reeks gebeurtenissen voor uit de populaire cultuur. Bekende televisiefragmenten, liedjes en rages uit het collectieve geheugen, maar ook mensen en dingen die recenter in de schijnwerpers stonden.
Leuk om weer even bij stil te staan, al hangt Luc Appermont er ook een vraag aan vast. Waren Monchhichis er eerder dan Super Mario Bros? Wanneer verdween de snor van Frank Deboosere? Is regen er eerder dan zonneschijn? Was "Anne" van Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) er eerder dan "She Goes Na Na" van The Radios?
Gasten zijn onder meer : Bart De Pauw, Koen Wauters (Eurosong 1989, ESF 1991), Frank Deboosere, Margriet Hermans (Eurosong 1987-1989-1999), Walter Baele, Bart Peeters (presentator Eurosong 1999-2002-2004-2006-2008, commentator ESF 1999-2002-2004-2006-2008-2010, presentator NSF 1997, presentator 'Eurosong 2010 : een song voor Tom Dice!'), Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2002), Niels Destadsbader (coach 'Junior Eurosong 2009', presentator Junior Eurosong 2012), Saartje Vandendriessche (coach 'Junior Eurosong 2008'), Janine Bischops, Leo Van Der Elst, Lesley-Ann Poppe, Showbizz Bart en Frieda Van Wijck.
'Vroeger of later?' kon zich geen betere spelleider wensen dan Luc Appermont, zelf een regelrecht televisie-icoon. In de jaren zeventig al presenteerde hij 'Binnen en buiten' op zondagnamiddag, daarna onder meer 'Het staat in de sterren geschreven', 'de Pak de poen show', 'Eurosong', 'Waagstuk' en 'Het mooiste moment'. Sinds eind 2011 is Luc Appermont voorzitter van de Vlaamse Televisie Academie.
* elfde aflevering - zaterdag 10 november 2012 :
Peter Van de Veire (presentator 'Eurosong 2012 : een song voor Iris', commentator ESF 2012, woordvoerder ESF 2012), Wim de Vilder, Louis Talpe en Marleen Merckx proberen te achterhalen welke gebeurtenissen uit de populaire cultuur vroeger kwamen en welke later.
'Vroeger of later?', de elfde aflevering vanavond, zaterdag 10 november 2012, tussen 20.45 en 21.40 op Eén. (bron, logo en foto : Eén)
Net voor het weekend zijn we weer van de partij met een nieuwe aflevering van onze rubriek 'Een avondje uit'. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.
Op zaterdag 08 december eerstkomende (aanvang : 20.00) vindt in de Ethias Arena in Hasselt een nieuwe editie plaats van 'Het Zingpaleis', het grootste ambiancefeest van het jaar!
Chris Van Tongelen (Eurosong 1993, De Gouden Zeemeermin 1996), Gunther Levi (De Gouden Zeemeermin 1996) en Davy Gilles (De Gouden Zeemeermin 1996, Eurosong 1999) veranderen de Ethias Arena ook ditmaal in één reusachtige jukebox, waaruit de grootste hits uit de jaren zeventig, tachtig en negentig klinken. Als kers op de taart nodigen De Romeo's telkens een aantal (inter)nationale gasten uit, die live hun bekendste hits komen spelen in Hasselt. Zo zullen Willy Sommers en de Nederlandse zangeres Glennis Grace (ESF 2005) alvast van de partij zijn. De namen van de resterende artiesten worden later bekendgemaakt.
Tickets (26 euro voor staanplaatsen, 36 euro voor zitplaatsen) voor 'Het Zingpaleis', editie 2012, kunnen nog steeds worden aangeschaft via de website van TeleTicketService of telefonisch via het nummer 070 345 345.
Musical van Vlaanderen en Eén presenteren dit najaar 'Ben X, De Musical'. Na het boek, het toneelstuk en de film... is er nu de musical!
De voorstellingen gaan door tussen donderdag 27 december en zaterdag 05 januari in de Capitole in Gent alwaar op donderdag 29 maart de volledige cast werd voorgesteld.
De rol van Ben zal worden vertolkt door Leendert Devis en verder maken onder meer Bert Verbeke, Peter Van de Velde, Dirk Van Vaerenbergh, Marc Coessens en Jan Schepens (Eurosong 2002) hun opwachting.
Tickets voor één van de voorstellingen kunnen worden aangeschaft via de website van de Capitole of via de website van Sherpa.
De komende weken en maanden toert Stef Bos (componist/tekstschrijver/backing vocal Belgische inzending ESF 1989) door Nederland en Vlaanderen met een nieuwe (titelloze) theatertoernee. Het vertrekpunt van de voorstelling was een beeld van de jonge Zuid-Afrikaanse schilder Christiaan Conradie.
Het vervolg was een verzameling van veel nieuwe woorden en muziek die samen met oudere nummers de verbeelding en de verwondering ruim baan willen geven. Verder geen woorden meer over wat er gaat gebeuren op het podium .. Het beeld vertelt alles! Voor meer nieuws over de verschillende data (tot en met zaterdag 27 april 2013) en locaties verwijzen we je naar de website van de zanger.
Newsroom : 'Voor de Show' stopt eind december, vtm brengt nieuw vooravondprogramma in 2013.
De commercële zender vtm zendt in het voorjaar van 2013 een nieuw programma uit tussen 18.15 en 19.00. Dat houdt in dat op 21 december 2012 de laatste aflevering van het mediamagazine 'Voor de Show' op de buis komt, meldt de zender vandaag, vrijdag 09 november, in een persbericht. Wat het nieuwe programma wordt, maakt vtm later bekend.
"Ik wil onze presentatoren Bram (Van Deputte) en Katja (Retsin, woordvoerster ESF 2010) en de hele ploeg van 'Voor de Show' bedanken voor de afleveringen die we elke weekdag live te zien krijgen", aldus An Rydant, netmanager bij vtm. "Onze beslissing doet niets af aan hun prestaties. We bekijken nu hoe we de ploeg van 'Voor de Show' kunnen inzetten voor andere programma's."
Rydant meldt dat intussen hard gewerkt wordt aan het nieuwe vooravondprogramma. "Wat het juist wordt, zullen we later bekendmaken. Het zal in elk geval een ander genre zijn dat we in die uurschijf zullen programmeren."
De allereerste aflevering van 'Voor de Show' kwam op maandag 24 oktober 2011 op de buis. Katja Retsin (woordvoerster ESF 2010), Bram Van Deputte en Dina Tersago namen afwisselend de presentatie voor hun rekening en hielden de kijker elke weekdag op de hoogte van wat er gaande was in de wereld van de film, televisie, muziek, fashion en events. In binnen- en buitenland. Voor en achter de schermen. In maart van dit jaar nam Dina Tersago reeds afscheid en eind volgende maand valt het doek volledig over het programma.
Vanaf maandag 24 december zendt vtm om 18.15 herhalingen van 'EHBL' (Eerste Hulp bij Linkerhanden) met Tess Goossens uit. Vanaf het voorjaar komt dan het nieuwe programma voor 'Het Nieuws' van 19.00 op de buis. (bron : Belga, vtm ; logo en foto : vtm)
'Sterren op de Dansvloer' : Francesca Vanthielen doet het voortaan met Kürt Rogiers.
Vanavond, vrijdag 09 november 2012, gaat bij vtm de vijfde reeks van 'Sterren op de Dansvloer' van start. Dit seizoen moeten we het opnieuw zonder 'Eurosong'kandidaten stellen maar aangezien onze bezoekers tijdens de derde (voorjaar 2008) en vierde (voorjaar 2010) reeks heelwat interesse toonden voor het programma besteden we ook ditmaal uitgebreid aandacht aan deze nieuwe reeks van 'Sterren op de Dansvloer'.
Vanaf vanavond gaan opnieuw tien bekende gezichten tien weken lang de strijd aan in de dansarena tijdens een nieuw seizoen van 'Sterren op de Dansvloer'. Het populaire dansprogramma viert zijn lustrumeditie en onderging enkele vernieuwingen.
Zo krijgt Francesca Vanthielen met Kürt Rogiers een nieuwe co-host aan haar zijde, wordt er een gloednieuw decor gebouwd in een nieuwe studio en onderging ook de jury enkele wijzigingen. En uiteraard zullen er ook tien nieuwe en beloftevolle danskoppels te bewonderen zijn.
Francesca Vanthielen en Kürt Rogiers
Francesca Vanthielen was reeds van de partij bij de vorige vier seizoenen van 'Sterren op de Dansvloer'. Voor deze lustrumeditie van de entertainende show krijgt ze Q-music presentator en acteur Kürt Rogiers aan haar zijde.
Kürt is alvast razend enthousiast om aan dit nieuwe avontuur te beginnen. "Ik ben altijd een fan geweest van dansprogramma's zoals 'Sterren op de Dansvloer' en 'So You Think You Can Dance'. Dat zijn programma's waarin mensen zichzelf echt kunnen en willen overstijgen en dat ik er zelf deel mag van uitmaken, ervaar ik als een geweldig compliment. Ik vind het ook een fantastische eer dat ik dit programma samen met Francesca mag presenteren."
Ook Francesca is in de wolken met de komst van haar nieuwe collega. "Ik heb altijd een goede band gehad met Kürt en ben dan ook blij dat we dit programma samen kunnen doen. We hebben elkaar trouwens 14 jaar geleden leren kennen op de dansvloer en hebben toen tot in de vroege uurtjes gedanst."
'Sterren op de Dansvloer', de eerste aflevering van de vijfde reeks, vanavond vrijdag 09 november 2012, tussen 20.30 en 22.25 op vtm. Meer nieuws en informatie over deze vijfde reeks krijg je op de webpagina van 'Sterren op de Dansvloer'. (bron en foto's : vtm)
'Sterren op de Dansvloer' : vijfde seizoen gaat vanavond van start, Linda Mertens en Aerjen Mooijweer dansen op "Euphoria" van Loreen.
Vanavond, vrijdag 09 november 2012, gaat bij vtm de vijfde reeks van 'Sterren op de Dansvloer' van start. Dit seizoen moeten we het opnieuw zonder 'Eurosong'kandidaten stellen maar aangezien onze bezoekers tijdens de derde (voorjaar 2008) en vierde (voorjaar 2010) reeks heelwat interesse toonden voor het programma besteden we ook ditmaal uitgebreid aandacht aan deze nieuwe reeks van 'Sterren op de Dansvloer'.
Vanaf vanavond gaan opnieuw tien bekende gezichten tien weken lang de strijd aan in de dansarena tijdens een nieuw seizoen van 'Sterren op de Dansvloer'. Het populaire dansprogramma viert zijn lustrumeditie en onderging enkele vernieuwingen.
Zo krijgt Francesca Vanthielen met Kürt Rogiers een nieuwe co-host aan haar zijde, wordt er een gloednieuw decor gebouwd in een nieuwe studio en onderging ook de jury enkele wijzigingen. En uiteraard zullen er ook tien nieuwe en beloftevolle danskoppels te bewonderen zijn.
Net als de voorbije seizoenen kunnen de bekende gezichten rekenen op de intensieve begeleiding van hun professionele danspartners, waar ook heel wat nieuwe gezichten te bespeuren zijn. De tien koppels zullen week na week tegen elkaar strijden, door telkens een nieuwe dans aan te leren en in de liveshows letterlijk en figuurlijk hun beste beentje voor te zetten.
De personalities die zich op de dansvloer wagen zijn Hannelore Knuts, Rani De Coninck, Erika Van Tielen, Linda Mertens, Eline De Munck, Lucas Van den Eynde, Kevin Van der Perren, Showbizz Bart, Tom Coninx en Vincent Banić. Zij laten zich onder meer onderdompelen in de passionele paso doble, de stomende rumba en de idyllische Weense Wals en zullen afwisselend een ballroom of Latin dans tentoon spreiden. De repetities van de koppels zullen ongetwijfeld gepaard gaan met het nodige bloed, zweet en tranen en ook die weg naar perfectie krijgt een prominente plaats in het programma.
De koppels worden deze keer beoordeeld door een gloednieuwe jury. Gevestigde waarden Rony Daelemans en Davy Brocatus zijn terug op post en worden dit jaar bijgestaan door vrouwelijk, deskundig schoon, met name Euvgenia Parakhina en Dina Tersago. Zij bepalen samen de helft van de punten. Maar ook de kijker thuis kan zijn stem opnieuw laten gelden.
Ook dit jaar wordt de muziek gebracht door de professionele live-band onder leiding van Steve Willaert. Zij spelen arrangementen van hedendaagse popnummers en van classics in een modern en uiterst swingend jasje.
'Sterren op de Dansvloer' belooft een spetterende show met een klassevolle mix van glamour, entertainment, fantastische outfits, aanstekelijke muziek in een schitterend decor.
* inhoud eerste aflevering - vrijdag 09 november 2012 :
Vandaag, vrijdag 09 november 2012, is het zover. Dan breekt voor de dansers en hun professionele danspartners hét moment aan waar ze wekenlang naartoe hebben geleefd : de eerste liveshow van 'Sterren op de Dansvloer'. Hoewel deze week nog niemand de wedstrijd moet verlaten, staan de zenuwen strak gespannen bij de bekende gezichten. Ze moeten de juryleden namelijk weten te imponeren met een klassieke Engelse Wals en een opzwepende chachacha.
Geen betere manier om het weekend in te zetten dan met een warme liveshow, de tonen van latin- en ballroommuziek en een hoog glitter en glamour-gehalte. Nu de danskoppels, de juryleden en de presentatoren bekend zijn, kunnen de liveshows van het nieuwe seizoen 'Sterren op de Dansvloer' van start gaan.
Tien danskoppels staan te trappelen om de sterren van de hemel te dansen. Vanavond wordt de adrenaline van Hannelore Knuts, Eline De Munck, Erika Van Tielen, Kevin Van der Perren, Showbizz Bart, Lucas Van den Eynde, Tom Coninx, Rani De Coninck, Vincent Banić en Linda Mertens naar het hoogste niveau gepompt tijdens de allereerste liveshow van 'Sterren op de Dansvloer'. Voor de dansers en hun professionele danspartners hét moment waar ze wekenlang naartoe hebben geleefd.
Gelukkig hoeven ze zich nog niet meteen té zenuwachtig te maken. In de eerste liveshow hoeft namelijk nog niemand de dansvloer definitief te verlaten. Maar dat ze stevig uit hun pijp zullen moeten komen om juryleden Ronny Daelemens, Davy Brocatus, Dina Tersago en Euvgenia Parakhina te verbluffen met hun danstalent, valt niet te betwisten. Dat doen ze in liveshow één met een stijlvolle Engelse Wals en een sexy chachacha.
Kevin Van der Perren, Vincent Banić, Rani De Coninck, Eline De Munck en Linda Mertens hebben de voorbije weken vooral met de heupen mogen zwieren, want zij wagen zich aan een zuiderse chachacha. Kevin en zijn danspartner Charissa maken er een feest van met "Get The Party Started" van Pink, terwijl Vincent en Vanessa hetzelfde doen op het ritme van "Moves Like Jagger" van Maroon 5 ft. Christina Aguilera. Rani en haar danspartner Jeroen dansen op de tonen van "Sway" van The Pussycat Dolls, Eline en Arman chachacha'en op Katy Perry's "California Gurls". Linda en Aerjen hopen te overtuigen op "Euphoria" van Eurovisiesongfestival-winnares Loreen (MF 2011, ESF 2012).
Het opzwepende ritme van de chachacha staat in groot contrast met de klassieke Engelse Wals die Tom Coninx, Lucas Van den Eynde, Showbizz Bart, Hannelore Knuts en Erika Van Tielen onder de knie proberen te krijgen. Tom danst met zijn danspartner Olga op de plakker "If You Don't Know Me By Know" van Simply Red, Lucas en Leila willen de jury inpakken op de muziek van Andy Williams' "Moon River". Bart en Monique geven alles op "If I Ain't Got You" van Alicia Keys, terwijl Hannelore en Markus dansen op Elvis Presley's "Are You Lonesome Tonight". Erika en Kris brengen hun Engelse Wals op het ritme van "Run To You" van Whitney Houston.
Wie kan de zenuwen onder controle houden? Wie zet zijn beste beentje voor? En wie tovert de hoogste score op de bordjes van de jury? Dat zie je vanaf vanavond, vrijdag 09 november 2012, in een nieuw seizoen Sterren op de Dansvloer.
'Sterren op de Dansvloer', de eerste aflevering van de vijfde reeks, vanavond vrijdag 09 november 2012, tussen 20.30 en 22.25 op vtm. Meer nieuws en informatie over deze vijfde reeks krijg je op de webpagina van 'Sterren op de Dansvloer'. (bron en foto's : vtm)
Bill Martin (09 november 1938) is geboren in het Schotse Govan (Glasgow) als William Wylie Macpherson. Zijn naam doet misschien niet meteen een belletje rinkelen maar als componist/tekstschrijver heeft hij heelwat nummers op zijn palmares staan. In 1964 gaat hij samen met Tommy Scott aan de slag, een jaar later gaat hij samenwerken met Phil Coulter (Phil schrijft de muziek, Bill zorgt voor de tekst). Ze worden heel bekend en schrijven nummers voor o.a. Dave Dee, The Troggs, Mireille Mathieu en Elvis Presley.
In 1967 schrijven ze het winnende nummer van het Eurovisie Songfestival, "Puppet on a string" van Sandie Shaw. Een jaar later mag Cliff Richard met "Congratulations" de Britse kleuren verdedigen. Hij zal op een tweede plaats eindigen na winnares Massiel. Naast hun componeerwerk richtten ze ook een platenmaatschappij op. Zo brengen ze het winnende nummer van de Ierse Dana in 1970 uit op single. "All kinds of everything" wordt een grote Europese hit. In 1975 schrijven ze de Luxemburgse inzending : de Ierse zangeres Géraldine (Branigan) zingt "Toi" naar een verdienstelijke vijfde plaats. Meer over de carrière van Bill Martin kan je hier nalezen.
'Sterren op de Dansvloer' : de vierkoppige vakjury Davy Brocatus, Rony Daelemans, Euvgenia Parakhina en Dina Tersago.
Morgen, vrijdag 09 november 2012, gaat bij vtm de vijfde reeks van 'Sterren op de Dansvloer' van start. Dit seizoen moeten we het opnieuw zonder 'Eurosong'kandidaten stellen maar aangezien onze bezoekers tijdens de derde (voorjaar 2008) en vierde (voorjaar 2010) reeks heelwat interesse toonden voor het programma besteden we ook ditmaal uitgebreid aandacht aan deze nieuwe reeks van 'Sterren op de Dansvloer'.
We houden je de komende weken op de hoogte van al het nieuws rond de wedstrijd en aan de vooravond van de nieuwe reeks stellen we de vierkoppige vakjury wat uitgebreider voor.
Davy Brocatus, zelf professioneel ballroomdanser die jarenlang werkte als danstrainer in Londen, won in zijn carrière een hele rist nationale en internationale danswedstrijden en vertegenwoordigde met verschillende danspartners niet alleen België, maar ook Australië en Schotland.
Rony Daelemans, die zijn strepen als danser en trainer in de professionele danswereld meer dan verdiend heeft, werd samen met zijn echtgenote maar liefst vijftien keer Belgisch Kampioen. Beide heren zetelden ook in de voorbije vier edities van 'Sterren op de Dansvloer'.
Achtvoudig latin en ballroom danskampioene Euvgenia Parakhina is het eerste nieuwe gezicht in de jury. Euvgenia zetelt momenteel in de jury van 'So You Think You Can Dance' bij vtm en is ook jurylid in het Nederlandse 'Strictly Come Dancing'. Ze was zelf ook in actie te bewonderen in vijf seizoenen van 'Dancing With The Stars'. Zij is dus als geen ander geplaatst om de prestaties van de dansers te beoordelen.
Dina Tersago vergezelt Euvgenia als tweede nieuwkomer. Dina, momenteel te zien bij vtm als host van 'Boer zkt Vrouw', mag gerust een ervaringsdeskundige genoemd worden. Zij won in 2006 de eerste editie van 'Sterren op de Dansvloer'. Sindsdien is ze gebeten door de dansmicrobe en gaf ze zelf ook al professionele danslessen.
Davy, Rony, Dina en Euvgenia mogen zich opmaken om vanaf morgen, vrijdag 09 november 2012, de prestaties van de bekende dansers op het geboende parket te beoordelen in de wervelende liveshows van 'Sterren op de Dansvloer'.
Meer nieuws en informatie over deze vijfde reeks krijg je op de webpagina van 'Sterren op de Dansvloer'. (bron en foto's : vtm)
'Familie' : vtm-soap verwelkomt vanaf morgen jong talent Arthur Le Boudec.
De 'Familie'-kijkers zien vanaf morgen, vrijdag 09 november 2012, de jonge acteur Arthur Le Boudec aan het werk als IT-student Arno. Dit nieuwe personage maakt deel uit van het gezin Pauwels, de familie waarvan vorige week vader Benny en grootvader Patrick geïntroduceerd werden (lees hier).
Een woordje meer over Arno
Arno is de enige zoon van Benny (Roel Vanderstukken) en Liesbeth Pauwels (Hilde De Baerdemaeker). Hij is een goeie student, matuur voor zijn leeftijd en de wereld van bits & bytes kent voor hem geen geheimen. Toch beperkt zijn interesseveld zich niet tot computers alleen en is hij geen old school nerd. Arno heeft een goeie band met zijn zus Stefanie (Jasmijn Van Hoof), hoewel zij zowat zijn tegenpool is en hij niet begrijpt waarom ze haar talenten verspilt in het schoonheidsinstituut. Arno schiet ook heel goed op met zijn moeder, maar leeft het grootste deel van de tijd in conflict met zijn vader.
Een woordje meer over Arthur
Arthur Le Boudec (1992) combineert zijn rol in 'Familie' met zijn studies Communicatiewetenschappen aan de UGent. De acteermicrobe heeft hij altijd gehad. Als tienjarige maakte Arthur zijn tv-debuut in 'De Kotmadam', waar hij een tijdje gestalte gaf aan de mondige wijsneus die snoep wist af te troggelen van kotmadam Jeanne. Via dit rolletje belandde Arthur bij 'Twee Straten Verder', het sketchenprogramma met Gaston Berghmans en Carry Goossens. In het najaar 2011 was hij te zien in de jeugdserie 'Skilz' en zijn Amerikaanse roadtrip is momenteel te volgen in de 'Magazinski'-rubriek Felix & Arthur.
'Familie', van maandag tot en met vrijdag, telkens tussen 19.50 en 20.30 op vtm. (bron, logo en foto : vtm)
Newsroom : Elton John in duet met Engelbert Humperdinck.
Elton John (componist/tekstschrijver "Can't Go On (Living Without You)", A Song For Europe 1969) heeft een duet opgenomen met Engelbert Humperdinck (ESF 2012). Humperdinck, die eerder dit voorjaar voor het Verenigd Koninkrijk deelnam aan het Eurovisie Songfestival, brengt begin volgend jaar een album met duetten uit. Volgens de Britse openbare omroep BBC staat op het schijfje ook een nummer met John.
"Het was geweldig om samen te zingen", jubelt John over de samenwerking. "Hij is zo ad rem, dat noem ik een 'one-take'-zanger. Hij is 76 jaar en klinkt nog steeds ontzettend goed."
Humperdinck brak in de jaren zestig door en scoorde hits als "The Last Waltz" en "A Man Without Love". Met "Release Me" scoorde Humperdinck in 1967 zijn eerste nummer 1-hit in het Verenigd Koninkrijk. Wereldwijd verkocht Humperdinck intussen meer dan 150 miljoen albums.
Met wie Humperdinck, die ondanks hoge verwachtingen op het Songfestival als vijfentwintigste en voorlaatste eindigde, nog meer in de studio is gedoken, is nog niet bekend. "Ik wil het nog even voor mezelf houden", vertelt Humperdinck. "Maar ik was zo enthousiast over mijn samenwerking met Elton dat ik dat niet geheim kon houden." (bron : Novum Nieuws)
Newsroom : Nederlandse zanger Thomas Berge wordt voor de eerste maal vader.
De Nederlandse zanger Thomas Berge (EDF 2008) en zijn vriendin Myrthe Mylius krijgen een kind. "De twaalf weken zijn voorbij, eindelijk", twitterde de 22-jarige zanger eerder vandaag, donderdag 08 november 2012. "Nu kunnen we jullie eindelijk vertellen dat we in blijde verwachting zijn van een kindje!"
Berge, die eigenlijk Chiel Ottink heet, heeft sinds het voorjaar een relatie met de vijf jaar oudere Mylius. De blondine, bekend van de realityserie 'Nederlandse Hollywood Vrouwen', was een tijdje getrouwd toen ze in de Verenigde Staten woonde.
In augustus vertelde Mylius nog aan Novum Nieuws dat ze wilde wachten met het plannen van een toekomst met Berge. "Laten we eerst maar het eerste halfjaar doorkomen samen", zei ze voor de camera. "Nu zijn we supergelukkig met elkaar en genieten we daar gewoon van, maar ik ga niet vooruitplannen en vooruitkijken." (bron : Novum Nieuws)
'Manneke Paul' : Paul de Leeuw ontvangt vanavond The Jacksons, Sam Sparro and Sergio.
Sinds maandag 17 september 2012 trekt Paul de Leeuw (presentator NSF 1993-1994-1998-1999-2000-2001, lid vakjury NSF 2005, woordvoerder ESF 2006-2007) op ontdekkingstocht door Vlaanderen in zijn nieuwe show 'Manneke Paul'. Elke maandag en donderdag zal hij in de studio gasten ontvangen. Koen Wauters (Eurosong 1989, ESF 1991) beet alvast de spits af. Hij werd op maandag 17 september de eerste gast van Paul de Leeuw. Het belooft een verrassende show te worden en daarom roept de excentrieke Nederlander de hulp in van televisiekijkend Vlaanderen.
"Jullie zitten aan zee met een riante portie mosselen, ik trek een kroket uit de muur. Jullie buren heten Maria en Jos, die van mij Henk en Ingrid. Wij drinken een glas karnemelk op het werk, jullie zitten aan de wijn. Maar dat zal snel wennen."
"Samen gaan we een poging doen om een verrassende show te maken in Vlaanderen die door een Nederlander gepresenteerd wordt. Daarom heb ik jullie nodig, want ik weet het wel, ik kan veel van jullie leren. Ik wil zoveel mogelijk boeiende, ontroerende, lieve, schattige, hete of rare Vlamingen leren kennen. Wat wil jij horen? Wat wil je zien? Wat wil je voelen? Wat wil je zelf kwijt? Want iedereen heeft wel een mening die hij/zij wil laten horen of speelt met een zot/ontroerend/prettig gestoord/ernstig idee."
* inhoud zestiende aflevering - donderdag 08 november 2012 :
Paul de Leeuw maakt zich vanavond, donderdag 08 november, op voor een nieuwe aflevering van 'Manneke Paul'. Na alle commotie over katten van de afgelopen weken laat ook Paul zijn licht schijnen over het wel en wee van de Vlaamse poesjes.
Kijkster Joy zou heel graag een keer een stemmetje doen in een tekenfilm en daarom roept Paul de hulp in van een (stem)acteur Warre Borgmans. Samen blikken ze een eigen versie in van de animatiefilm 'Ice Age 4'.
Tijs De Wulf vraagt zich af hoe het eigenlijk met Sergio (ESF 2002) zou gaan. Paul de Leeuw haalt hem naar de studio en vraagt het hem zelf. Sergio mag meteen ook "Rain Down on Me" van Keane brengen. Hij wordt hierbij begeleid door een verrassende dansgroep op leeftijd.
Tito, Marlon en Jackie Jackson zijn met The Jacksons in ons land voor The Night of the Proms en springen even binnen bij 'Manneke Paul'. De Nederlander nodigt hen meteen uit voor een spelletje petanque.
Het feest is helemaal compleet wanneer Sam Sparro het podium betreedt en het publiek helemaal uit de bol laat gaan op zijn megahit "Happiness".
Dit en veel meer vanavond, donderdag 08 november 2012, in de zestiende aflevering van 'Manneke Paul' tussen 22.50 en 23.50 op vtm. (bron en logo : vtm)
Lior Narkis (08 november 1976) is geboren in het Israëlische Holon. Als jonge knaap droomt hij er van om zanger te worden. Op zestienjarige leeftijd brengt hij zijn eerste album op de markt. Samen met Tamir Tzur vormt hij tijdens zijn militaire dienstplicht een musicalgroep. Zijn definitieve doorbraak in zijn thuisland kent hij met de single "Lekhol ekhad yesh", uit zijn zesde album "Rak itakh". In 2003 wordt hij door de Israëlische nationale omroep aangeduid om het land te vertegenwoordigen tijdens het Eurovisie Songfestival. Tijdens een speciale uitzending zingt hij vier liedjes. Met 75% van de stemmen kiest het volk voor "Millim la'ahava/Words of love". Tijdens het Eurovisie Songfestival zal hij op een negentiende plaats eindigen met het nummer.
Op deze eerste woensdag van november hebben we weer een nieuwe aflevering van 'Een avondje uit in Nederland' voor je klaargestoomd. Ook ditmaal bekijken we een aantal optredens en concerten die de komende weken en maanden in Nederland zullen plaatsvinden en zetten we die voor je op een rijtje.
Bijna dagelijks wordt Ali B (lid vakjury NSF 2012) gebeld door de media of hij wil reageren op de actualiteiten van de dag. "Ali B, wat vind jij als moslim van de overwinning van de PVV in Almere?", "Ali, heb jij een dubbele nationaliteit?", "Zit jouw vader ook in de bijstand?" en "Heeft hij een tweede huis in Marokko?". "Ali, wat vind jij ervan dat Yolanthe een tattoo zet van Wesley?", "Heeft jouw vrouw ook een pistool, net als de vrouw van Lange Frans?"
Geen commentaar, Ali houdt zijn lippen stijf op elkaar. Maar dat is nu voorbij! Tijdens het tweede seizoen geeft Ali B antwoord op nieuwe vragen in zijn voorstelling. Op vragen die hem gesteld worden, maar ook op vragen die hij zichzelf stelt. Eerlijk, ongezouten en met de humor die zijn mening nog eens onderstreept. Want om de waarheid mag gelachen worden, als je hem maar serieus neemt. Tegenstrijdig? Ook dat is Ali B. Mede door de samenwerking met regisseur Titus Tiel Groenestege is 'Ali B geeft antwoord' een volwaardige en kwalitatief hoogstaande cabaretvoorstelling geworden.
De laatste voorstelling staat gepland voor vrijdag 14 december (Almere) eerstkomende. Meer nieuws over deze nieuwe tournee krijg je op de website van Nationale Theaterkassa of op de website van Ali B.
'Yab Yum - Het Circus Van De Nacht' is de titel van de nieuwe musical die op zaterdag 11 augustus jongstleden voor de eerste maal werd opgevoerd. De show wordt een mengeling van de burlesque wereld van de Moulin Rouge en Fellini en heeft als uitgangspunt de bestseller van Theo Heuft, de oprichter van 'Yab Yum'.
Tijdens de voorstelling krijgen we een heftig liefdesverhaal te zien tussen Yab Yum meisje Angel (Annick Boer) en de levensgevaarlijke topcrimineel (Bas Muijs). Andere castleden zijn onder meer Richard Groenendijk, Nelly Frijda en Joël de Tombe (NSF 2004).
De eerste try-out vond plaats op zaterdag 11 augustus in de Stadsschouwburg van Haarlem, de première was op woensdag 29 augustus in het Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. Daar vindt ook de allerlaatste voorstelling plaats op zondag 24 februari 2013. Voor een volledig overzicht verwijzen we je naar de website van Stardust Theatre.
De van oorsprong Griekse zangeres Vicky Leandros (ESF 1967-1972, Duitse selectie 2006) gaat volgend jaar touren door Duitsland met haar 'Ich Liebe das Leben - Tour 2013'. Naast tal van Duitse steden zal ze ook in Nederland een eenmalige optreden verzorgen en dit op zondag 19 mei 2013.
Fans van de zangeres moeten die avond (eerste pinksterdag) afzakken naar het Luxor Theater in Rotterdam alwaar ze hun idool aan het werk kunnen zien. Tickets voor dit optreden kunnen intussen reeds worden aangekocht via de website van Luxor Theater.
ESF 2013 : volgorde optreden Eurovisie Songfestival gebeurt volgend jaar niet meer via loting.
Vandaag, woensdag 07 november 2012, raakte bekend dat de startvolgorde voor de halve finales en de finale van de 58e editie van het Eurovisie Songfestival, volgend jaar gehouden in de Zweedse stad Malmö, niet meer zal gebeuren via lottrekking.
Dat heeft de Referentiegroep van de overkoepelende organisatie, EBU, tijdens haar jongste bijeenkomst besloten. Het is de producent van het jaarlijkse liedjesfestival die de volgorde van optreden zal gaan bepalen maar hierop zijn echter wel een aantal uitzonderingen.
Zo wordt voor de finale enkel de startpositie van gastland Zweden bepaald. Ook buurlanden Denemarken en Noorwegen weten nu reeds in welke halve finale ze zullen aantreden : Denemarken in de eerste halve finale (dinsdag 14 mei) en Noorwegen in de tweede halve finale (donderdag 16 mei). Dit werd besloten om een massale toeloop op de tickets te vermijden en zodoende zijn er genoeg tickets beschikbaar voor de fans uit beide landen.
Eind januari vindt nog wel een lottrekking plaats om de landen te verdelen over de twee halve finales. Net als de voorbije jaren worden de landen ingedeeld in potten en dit op basis van de stempatronen van de voorbije jaren. Eens alle inzendingen zijn gekozen, worden de startposities bepaald. Na afloop van beide halve finales worden ook de startposities in de finale bepaald. De startvolgorde wordt nadien nog goedgekeurd door de Referentiegroep en Jon Ola Sand, Executive Supervisor van het festival.
"We willen op deze manier drie fantastische shows neerzetten, zowel voor de kijkers als de deelnemers", zegt Jon Ola Sand. Deze procedure wordt reeds een aantal jaren gebruikt voor het Junior Eurovisie Songfestival waarbij een aantal startposities reeds worden bepaald en nadien de resterende plaatsen worden ingevuld. Zo krijgt men een afwisselende show en wordt grotendeels vermeden dat alle ballads en/of uptempo-nummers na elkaar komen. Men wil zo ook de artiest beter tot zijn/haar recht laten komen zodat hij/zij beter kan opvallen. (bron : Eurovision.tv)
'Belgium's Got Talent' : winnares Karolien Goris heeft een platencontract beet.
De Koerselse Karolien Goris die vorige week vrijdag, 02 november 2012, de eerste reeks van de talentenjacht 'Belgium's Got Talent' (vtm) won, heeft volgens de krant Het Laatste Nieuws een platencontract te pakken. De krant bericht vandaag, woensdag 07 november, dat 'de Vlaamse Adele' onderdak gevonden heeft bij Sony.
Ze tekende er een contract voor enkele singles met optie op een volledig album. Weldra duikt de elfjarige Limburgse in de studio en een eerste single mag nog voor het einde van het jaar worden verwacht. Volgens Het Belang van Limburg zal ze binnenkort drie singles uitbrengen.
Intussen komen aanvragen binnen voor optredens : voor vtmKzoom, voor Ketnet, voor de 'Nacht van de Champagne', ... "En dat terwijl Karolien nog geen repertoire heeft", zucht vader Jacky.
"Ze heeft zich ingeschreven voor een wedstrijd en nu moeten we al een manager zoeken en een boekingskantoor want ik heb niet de tijd om me daar intensief mee bezig te houden. Ik ben ook niet thuis in de wereld van de showbizz." (foto : vtm)