Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

23-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2012 : Griekse nationale finale op maandag 12 maart eerstkomende.

De Griekse omroep ERT heeft eerder vandaag, donderdag 23 februari, bekendgemaakt dat de nationale finale voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival zal plaatsvinden op maandag 12 maart eerstkomende.

Eind vorige maand raakte reeds bekend dat de omroep ging samenwerken met
Universal Music om een kandidaat te sturen naar de komende editie van het jaarlijkse liedjesfestival.

De economische crisis heeft heel hard toegeslagen in het Zuid-Europese land en ook de nationale omroep deelt in de klappen. Toch vindt ERT dat het moet deelnemen aan de 57e editie van festival en daarom schreef het een aantal platenmaatschappijen aan.

Universal Music ging akkoord om de deelname voor een groot gedeelte te financieren en dus mogen we een kandidaat verwachten in de Azerbeidzjaanse hoofdstad Bakoe. Die kandidaat komt dus uit de stal van de platenmaatschappij en in tegenstelling tot eerdere berichten zullen aan de nationale finale vier kandidaten deelnemen.

De vier nummers worden aanstaande dinsdag, 28 februari, om 11.00 plaatselijke tijd (10.00 Belgische tijd) op de website van de omroep geplaatst zonder vermelding van uitvoerders en componisten/tekstschrijvers. Twee dagen later, op donderdag 01 maart, worden de namen van de vier kandidaten wereldkundig gemaakt en worden eveneens de video's van de liedjes vrijgegeven.

Op woensdag 25 januari, raakte bekend dat Griekenland, net als ons land, zal aantreden in de eerste helft van de eerste halve finale op dinsdag 22 mei eerstkomende. (bron : ERT)

23-02-2012 om 22:46 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2012 : voorstelling Servische Songfestivalinzending op zaterdag 10 maart eerstkomende.

Net als de VRT maakte ook de Servische omroep RTS op vrijdag 18 november de kandidaat voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival bekend. Niemand minder dan Željko Joksimović mag later dit voorjaar in de Azerbeidzjaanse hoofdstad Bakoe opnieuw een gooi doen naar de overwinning.

Terwijl het aan de Reyerslaan nog steeds windstil is met betrekking tot het gekozen nummer zal de Servische inzending worden voorgesteld op zaterdag 10 maart eerstkomende. Het programma zal rechtstreeks worden uitgezonden via het eerste net van de Servische omroep, via RTS Satellite en online. 

Željko Joksimović (Valjevo, 20 april 1972) vertegenwoordigde in 2004 het toenmalige Servië-Montenegro en wist dat jaar met "Lane moje" beslag te leggen op een tweede plaats. Hij had eerder de halve finale met een totaal van 263 punten op zijn naam geschreven maar moest in de finale de Oekraïense Ruslana voor zich laten.

Twee jaar later (2006) was hij verantwoordelijk voor "Lejla", het nummer waarmee Hari Mata Hari voor Bosnië-Herzegovina op een derde plaats strandde. Ook in 2008 trad hij als componist aan voor het thuisland tijdens de finale van het Songfestival. "Oro" van Jelena Tomašević was van zijn hand en dit was toen meteen een uniek gegeven dat de presentator ook de componist was van de inzending van het gastland. De zangeres zou uiteindelijk op een zesde plaats eindigen met 160 punten.

Eind vorige maand raakte bekend dat Servië op donderdag 24 mei zal aantreden in de eerste helft van de tweede halve finale. (bron : Facebook Željko Joksimović)

23-02-2012 om 21:39 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Thuis' : Tina Maerevoet neemt dit najaar afscheid van de Eén-reeks.

 Vandaag, donderdag 23 februari, raakte bekend dat actrice Tina Maerevoet over enkele maanden afscheid neemt van de televisiesoap 'Thuis' op Eén. De 27-jarige actrice vertolkte vier jaar lang de rol van Paulien Snackaert.

Tina Maerevoet zal nog te zien zijn in de eerste weken van het nieuwe seizoen van 'Thuis'. De actrice blikt met een goed gevoel terug op haar 'Thuis'-jaren, maar nu is het tijd voor iets anders.

"Ik ben iemand die veel paden wil bewandelen. Ik combineer graag verschillende jobs : theater, film, tv, reclame, presentaties en workshops geven. Daar ga ik in de toekomst meer mee bezig zijn", aldus Tina Maerevoet.

 De producer van 'Thuis', Wim Janssen, kijkt tevreden terug op de samenwerking met Tina Maerevoet. "Paulien Snackaert was een vaste waarde voor de 'Thuis'-kijker en Tina heeft die rol vier jaar lang fantastisch vertolkt. We bedanken haar voor de fijne jaren bij 'Thuis' en we hopen dat ze al haar dromen in de verschillende disciplines kan waarmaken", aldus Janssen.

De komende maanden zal Tina Maerevoet nog te zien zijn in 'Thuis'. Hoe Paulien Snackaert uit de serie verdwijnt, blijft voorlopig geheim.

'Thuis' telkens van maandag tot vrijdag rond de klok van 20.10 op Eén. De reeks is eveneens beschikbaar via 'Ooit Gemist'. (bron : deredactie.be ; logo en foto : Eén)

23-02-2012 om 19:38 geschreven door Redactie  


22-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : 'Bachelor' en cafébaas Jeoffrey Brabanders dient zelf klacht in wegens lasterlijke aantijgingen.

 Jeoffrey Brabanders, bekend van het vtm-programma 'De Bachelor' (gepresenteerd door Katja Retsin, woordvoerster ESF 2010) en ook uitbater van café Joffrey's in Hasselt, gaat zelf een klacht wegens lasterlijke aantijgingen indienen bij de Hasseltse onderzoeksrechter. Dat maakte zijn Hasseltse raadsman Luk Delbrouck eerder vanavond, woensdag 22 februari, bekend. "We kwamen een beetje uit de lucht vallen met de berichtgeving dat burgemeester Claes met sluiting dreigt. De laatste maanden ben ik niet meer naar de politierechtbank moeten gaan, omdat er geen pv's meer opgemaakt zijn. Normaal wordt een pv opgesteld, als de politie een misdrijf vaststelt", zo liet Delbrouck in een reactie weten.

"Sinds de zomervakantie van vorig jaar, toen de zaak gedurende drie maanden een sluitingsuur opgelegd kreeg, heeft de uitbater maatregelen genomen. Er is een geluidsbegrenzer geïnstalleerd. De afvoer en afzuiging zijn op bepaalde uren vastgelegd, zodat er geen lawaaihinder is. De trap naar de wc's binnen is met vilt bekleed. Een bepaalde buurman blijft toch met allerlei meldingen naar de politie bellen.

We hebben hem vorige week voor de vrederechter opgeroepen voor een verzoeningspoging, maar hij daagde niet op. De huidige uitlatingen van de burgemeester staan haaks op de geleverde inspanningen", aldus Delbrouck.

Vandaag raakte bekend dat de stad het café langs de Luikersteenweg drie maanden wil sluiten als de overlast blijft duren. Sinds begin 2011 zijn er 73 klachten over nachtlawaai en vernielingen ingediend. (bron : Belga ; foto : vtm)

22-02-2012 om 22:22 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2012 : Can Bonomo heeft Turkse Songfestivalinzending voorgesteld.

Eerder vanavond, woensdag 22 februari, werd de Turkse inzending voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival voorgesteld.

Op maandag 09 januari jongstleden raakte bekend dat zanger Can Bonomo dit jaar de Turkse eer zal hooghouden tijdens de komende editie van het jaarlijkse liedjesfestival. De voorbije weken werkte de zanger aan een aantal nummers en een interne vakjury koos het nummer dat hij zal brengen in de Azerbeidzjaanse hoofdstad.

Tijdens de voorstelling (19.30 plaatselijke tijd, 18.30 Belgische tijd) bracht de zanger een mini-concert en aan het einde van de dertig minuten durende uitzending bracht hij zijn inzending "Love Me Back". De tekst en de muziek zijn van de hand van Can Bonomo, het arrangement is van zijn vriend en producer Bertan Can Saban.

Eind vorige maand raakte bekend dat Turkije zal aantreden in de tweede helft van de tweede halve finale op donderdag 24 mei eerstkomende. (bron : TRT, Eurovision.tv)

22-02-2012 om 20:12 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2012 : racistische uitspraken over Eurosongkandidate zorgen voor controverse in Oekraïne.

 Het Eurovisie Songfestival zorgt voor ophef in Oekraïne. De nationalistische politicus Joeri Sirotjoek heeft zich in racistische bewoordingen uitgelaten over de "zwarte" kandidate die het land zal vertegenwoordigen op het liedjesfestival in mei in Azerbeidzjan, en dat kunnen andere politici en de Oekraïense media niet bepaald smaken.

Een professionele jury en televisiekijkers stemden popzangeres Gaïtana vorige zaterdag richting Bakoe, waar het Eurovisie Songfestival dit jaar plaatsvindt. Gaïtana heeft een Congolese vader en een Oekraïense moeder. Ze werd geboren in Kiev, maar woonde de eerste vijf jaren van haar leven in Congo. Een groot deel van haar nummers zingt ze in het Oekraïens.

"Miljoenen kijkers zullen zien dat Oekraïne vertegenwoordigd wordt door iemand die niet behoort tot ons ras, en zullen geloven dat Oekraïne ergens in Afrika ligt", liet Sirotjoek, een kopstuk van de partij Svoboda (Vrijheid), zich ontvallen. Hij kreeg meteen de rest van de Oekraïense politiek over zich heen.

Onder meer bokskampioen Vitali Klitschko, die het voorbije weekend nog WBC-wereldkampioen werd bij de zwaargewichten na een veelbesproken kamp tegen Dereck Chisora en zijn eigen politieke partij Oedar (UDAR) heeft, had het over een "betreurenswaardige uiting van xenofobie die niet overeenkomt met de Europese aspiraties van Oekraïne". De Oekraïense staatstelevisie eiste "excuses" van de partij Svoboda.

Eind vorige maand raakte bekend dat Oekraïne zal aantreden in de eerste helft van de tweede halve finale op donderdag 24 mei eerstkomende. (bron : Belga)

22-02-2012 om 19:09 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Rob de Nijs en pasgeboren baby betrokken bij auto-ongeval.

 Zanger Rob de Nijs (NSF 1969), zijn echtgenote Henriëtte en hun pasgeboren baby Julius zijn eerder vanmiddag, woensdag 22 februari, betrokken geraakt bij een auto-ongeval. Het drietal was net ontslagen uit het ziekenhuis en op weg om baby Julius naar huis te brengen.

"Wat een mooie dag had moeten worden (Julius en Jet ontslagen uit ziekenhuis), loopt uit in drama. Net met hele gezin betrokken bij kettingbotsing", tweet de zanger.

Het drietal was betrokken bij een auto-ongeval op de Nederlandse snelweg A12. Gelukkig kwamen ze er met de grote schrik van af. Er waren vijf wagens betrokken bij het incident maar de zanger en zijn gezin zaten in de eerste auto.

Geluk bij een ongeluk dus, voor het pasgeboren zoontje van Rob de Nijs. Julius werd afgelopen weekend één maand te vroeg geboren. (bron : Het Nieuwsblad)

22-02-2012 om 16:17 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2012 : Moldavische finale verplaatst naar 11 maart, Nelly Ciobanu wordt vervangen door Akord.

 De Moldavische nationale omroep TRM heeft eergisteren, maandag 20 februari, bekendgemaakt dat de nationale finale voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival verplaatst werd van zaterdag 10 naar maandag 11 maart eerstkomende.

Meteen raakte ook bekend dat Nelly Ciobanu (ESF 2009) zich had teruggetrokken uit de nationale selectie wegens persoonlijke redenen.  Gisteren, dinsdag 21 februari, kwam de vakjury opnieuw bij elkaar om een vervanger aan te duiden en dat werd Akord.

De vakjury had eerder reeds twintig kandidaten geselecteerd voor de finale en zo bleef er nog één plaatsje over voor een wildcard. Uit de drieëndertig niet geselecteerde nummers kon het publiek tussen woensdag 01 en zondag 12 februari nog één kandidaat aanduiden. De overwinning ging naar "Live on forever" van Mariana Mihăilă.

* volgorde van optreden tijdens de finale :

01. "Blanche" (tekst en muziek : Ruslan Taranu) door Ruslan Taranu.
02. "Save a little sunshine" (tekst : John O'Flynn ; muziek : Ralph Siegel) door Irina Tarasiuc & MC Gootsa.
03. "Lăutar" (tekst : Pavel Parfeni ; muziek : Pavel Parfeni, Alex Brașoveanu) door Pasha Parfeny.
04. "If you leave" (tekst : Mihai Teodor ; muziek : Alexandru Manciu) door Alexandru Manciu.
05. "Arde" (tekst : Alecu Mătrăgună ; muziek : Paralela 47) door Paralela 47.
06. "You better rush" (tekst : Roman Lupu ; muziek : Serghei Bilcenco) door Ksenya Nikora.
07. "A Ray Of Sun" (tekst : Alexandru Buşa ; muziek : Michalis Antoniou) door Leria.
08. "Fight For Love" (tekst en muziek : Doina Sclifos) door Cristina Croitoru.
09. "Live on forever" (tekst : Aidan O'Connor ; muziek : Gorgi) door Mariana Mihăilă.
10. "Mole" (tekst en muziek : Ilie Gorincioi (Tadevs)) door MC Mike & Human Place.
11. "Crazy little thing" (tekst : Liuba Perciun ; muziek : Nicoleta Gavrilita, Serghei Bilcenco) door Nicoleta Gavrilita.
12. "Never ever stop" (tekst : Alexandru Aquilar ; muziek : Valentin Şchirca) door Geta Burlacu.
13. "Be yourself" (tekst : Vica Demici ; muziek : Adrian Ursu) door Adrian Ursu.
14. "Welcome to Moldova" (tekst : Doiniţa Gherman, Vadim Luchin ; muziek : Vadim Luchin,T. Tregubenco) door Doiniţa Gherman.
15. "Open your eyes" (tekst en muziek : M Studio) door M Studio.
16. "Ballad of Love" (tekst en muziek : Anna Gulko) door Anna Gulko.
17. "Balkan Riders" (tekst : Ghenadie Cubasov ; muziek : Marcel Stefanet) door Transbalkanica.
18. "Open your eyes" (tekst en muziek : Eugen Doibani) door Dara.
20. "Moody Numbers" (tekst : Renata Platon ; muziek : Nicolai Andrus) door Univox.
21. "Live the show" (tekst : Vica Demici ; muziek : Igor Stribiţchi) door Akord.
22. "Lights" (tekst : Mihai Teodor ; muziek : Max Chissaru) door INAYA.

* teruggetrokken :

- "Turn on the light" (tekst : Kjell Dahlander ; muziek : Eugene Oleinik) door Nelly Ciobanu.

Tijdens de nationale finale, op zondag 11 maart eerstkomende, ligt het lot van de kandidaten in de handen van een vakjury (50%) en de kijkers thuis (50%) die door middel van televoting de kandidaat voor Bakoe zullen aanduiden. Moldavië treedt dit jaar aan in de tweede helft van de eerste halve finale en dit op dinsdag 22 mei eerstkomende. (bron en logo : TRM)

22-02-2012 om 15:43 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit in Nederland'.

Op deze voorlaatste woensdag van februari hebben we een nieuwe aflevering van 'Een avondje uit in Nederland' voor je klaargestoomd. Zoals gewoonlijk bekijken we op woensdag een aantal optredens en concerten die de komende weken en maanden in Nederland zullen plaatsvinden en zetten we die voor je op een rijtje.

De toneelhit 'Eten met vrienden' is na tien jaar weer te zien in de Nederlandse theaters. Karin en Johan zijn al twaalfeneenhalf jaar getrouwd, hebben twee kids en allebei een goede baan. Kortom, een prettig bestaan, niks te klagen. Vanavond komen hun beste vrienden, Debby en Tom, eten. Gezellig met zijn vieren tafelen. Althans, dat is de bedoeling... maar Debby gooit al snel roet in het eten met de mededeling dat zij en Tom zich in een enorme crisis bevinden. Karin en Johan weten niet hoe ze moeten reageren. Er blijken griezelig veel overeenkomsten te zijn tussen beide koppels. Al gauw is de spanning om te snijden. Want als je eenmaal begint met vragen te stellen over je huwelijk, weet je nooit waar je eindigt?

Wat begint als een gezellig etentje tussen twee bevriende echtparen, draait snel uit op een pittige confrontatie. Het publiek zeilt mee tussen de klippen van beide huwelijken. De situaties zijn direct uit het leven gegrepen waar vooral veel om gelachen kan worden. Kortom : smakelijk eten!

'Eten met vrienden', met Rick Engelkes, Lone Van Roosendaal (NSF 1998), Kees Boot en Miryanna van Reeden wordt nog tot en met zaterdag 12 mei opgevoerd in diverse Nederlandse theaters. Meer nieuws en informatie krijg je op de website of via de website van Nationale Theaterkassa.

Na het succesvolle concert in 2009, 2010 en 2011 volgt er op zaterdag 07 juli wederom een 'Votown All Stars concert'.

De vierde editie van het concert zal georganiseerd worden in het Kras Stadion in Volendam. Het jaarlijkse spektakel waarbij Jan Smit (commentator ESF 2011-2012, presentator NSF 2012), Nick en Simon en 3JS (ESF 2011) sponsorgeld bijeenspelen voor de plaatselijke FC belooft ook dit jaar uiteraard weer een niet te missen muzikaal evenement te worden.

De deuren van het stadion gaan om 16.00 open en het concert zal om 18.00 aanvangen. Tickets kosten 37,50 euro en kunnen worden aangeschaft via de website van Nationale Theaterkassa.

 De Volendamse band 3JS (ESF 2011) geeft op vrijdag 21 december eerstkomende een concert in Ahoy in Rotterdam.

Het trio wil 2012 in klasse afsluiten met een uniek concert op het einde van het jaar. Tickets voor dit concert gaan pas vanaf zaterdag 31 maart in de verkoop via de website van Nationale Theaterkassa.

22-02-2012 om 15:02 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Lauren De Ruyck (JESF 2010) voortaan door het leven als Lauren Anny J.

 Vandaag, woensdag 22 februari, werd in het Verenigd Koninkrijk de single "Suddenly You" van Lauren Anny J op de markt gebracht.

Deze single is meteen ook de voorbode van een debuutalbum waarvoor de zestienjarige zangeres samenwerkt met een team dat in het verleden reeds werkte met grootheden als Kylie Minogue, the Black Eyed Peas, Jennifer Lopez en Professor Green.

Velen zullen zich Lauren Anny J wellicht nog herinneren want het is niemand minder dan Lauren De Ruyck, de zangeres die samen met Jill Van Vooren, ons land in 2010 vertegenwoordigde tijdens het Junior Eurovisie Songfestival met "Get Up!".

Afgelopen najaar stond ze reeds in 'Fiddler on the Roof', de musical die later dit voorjaar wordt hernomen. Daarin speelde ze de rol van Bielke. Volgende maand staat ze in een andere musical, namelijk 'Domino' rond de hits van Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991). Daarin zal ze de rol van Sara vertolken. Daarnaast wist ze een rol te versieren in de Ketnet-reeks 'Galaxy Park'.

 De eerste single van Lauren Anny J kan ook in ons land worden aangekocht via iTunes en voor meer nieuws verwijzen we je naar haar website of haar Facebookpagina. (bron en foto : website Lauren Anny J)

22-02-2012 om 14:39 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Ook Getest Op Mensen' : acne-alert en alles over de magische appel.

Sinds woensdag 30 november zijn Marcel Vanthilt (presentator JESF 2005, lid vakjury 'Eurosong') en huisdokter Tom Jacobs weer van de partij met een nieuw seizoen van 'Ook Getest Op Mensen', vol gezondheidstips en interactieve testen.

'Ook Getest Op Mensen' blijft in het vierde seizoen hét gezondheidsprogramma bij uitstek op Eén. Ook dit najaar presenteert Marcel Vanthilt live een gevarieerd aanbod aan gezondheidsitems. Dagdagelijkse kwaaltjes, grootmoeders wijsheden, voedings- en sporttips; Marcel schuwt geen enkel onderwerp. 'Ook Getest Op Mensen' brengt duidelijkheid in de studio en via reportages.

Op een boeiende en verrassende manier, maar altijd gebaseerd op wetenschappelijke studies. 'Ook Getest Op Mensen' legt in de nieuwe reeks nog meer de nadruk op de betrokkenheid van de kijker. Het is een gezondheidsmagazine voor en door kijkers; zij stellen de vragen, zij vertellen waar zij mee zitten en zij komen van de experts te weten hoe het nu echt in elkaar zit.

Er zijn vier nieuwigheden in dit vierde seizoen. Zo kan Marcel rekenen op proefkonijn Eva Daeleman (lid vakjury 'Junior Eurosong 2011'), die haar lichaam ter beschikking van de wetenschap zal stellen. Er is een mobiel lab dat Vlaanderen doorkruist met pertinente gezondheidsvragen, een eigen testruimte in de studio en er zijn nog meer kansen voor de kijkers om deel te nemen aan experimenten, vragen te stellen en ervaringen te delen.

Want na de geslaagde experimenten met de diabetestest en de ooggetuigentest zet 'Ook Getest Op Mensen' meer dan ooit in op interactieve en sociale media. Dat het programma helemaal live wordt uitgezonden, biedt veel mogelijkheden en daar maken de programmamakers gretig gebruik van.

Ten slotte blijft ook dokter Tom Jacobs van de partij. Hij beantwoordt wekelijks concrete huisartsvragen van de kijker.

* inhoud twaalfde aflevering :

Acne-alert

Pubers hebben het moeilijk. Niemand begrijpt hen en zij begrijpen de rest van de wereld niet. En … oh my goodness… hun jeugdige facie geraakt bedolven onder de puistjes! Rode puntjes, zwarte puntjes, witte puntjes, steenpuisten, kraters, aargh. Wat helpt écht tegen die ondingen?

Medische check-up

Moet je je vanaf een bepaalde leeftijd helemaal binnenstebuiten laten keren?

Is het nuttig om jaarlijks een medische check up te laten doen? André is een sympathieke vijftiger die zijn lichaam wel ten dienste van 'Ook Getest Op Mensen' wilde stellen.

De magische appel


"An apple a day keeps the doctor away", zegt men. Maar wat moeten we nog allemaal weten over de appel? 'Ook Getest Op Mensen' onderzocht drie mythes over dat sappig stukje fruit!


'Ook Getest Op Mensen', de twaalfde aflevering van het vierde seizoen vanavond, woensdag 22 februari, op Eén tussen 21.10 en 22.00. (bron en foto's : Eén)

22-02-2012 om 11:48 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2012 : vanavond voorstelling Turkse Songfestivalinzending.

De Turkse inzending voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival wordt vandaag, woensdag 22 februari, voorgesteld.

Op maandag 09 januari raakte bekend dat zanger Can Bonomo dit jaar de Turkse eer zal hooghouden tijdens de komende editie van het jaarlijkse liedjesfestival. De voorbije weken werkte de zanger aan een aantal nummers en een interne vakjury koos het nummer dat hij zal brengen in de Azerbeidzjaanse hoofdstad.

De voorstelling gaat van start om 19.30 plaatselijke tijd (18.30 Belgische tijd) en daarnaast zal de zanger nog een mini-concert brengen. Er zal ook een kort interview zijn met Bonomo over het nummer en zijn deelname. Het programma, dat een half uur zal duren, wordt uitgezonden via TRT 1, TRT Müzik alsook via de website van Eurovision.tv (klik hier).

Eind vorige maand raakte bekend dat Turkije zal aantreden in de tweede helft van de tweede halve finale op donderdag 24 mei eerstkomende. (bron : TRT)

22-02-2012 om 10:05 geschreven door Redactie  


21-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2012 : derde nummer Spaanse Songfestivalselectie is bekend.

 Zoals we reeds eerder berichtten wordt op zaterdag 03 maart eerstkomende de Spaanse inzending gekozen voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival.

Op woensdag 21 december maakte de nationale omroep
TVE tijdens het programma 'La Mañana de La 1' bekend dat de 33-jarige zangeres Pastora Soler zal aantreden in de finale van de 57e editie van het jaarlijkse liedjesfestival.

Op dinsdag 31 januari maakte TVE meer details bekend met betrekking tot de nationale selectie. Zo komt er een nationale finale waarin de zangeres drie nummers ten gehore zal brengen. Twee nummers werden door haarzelf gekozen, het derde werd geselecteerd via een internetstemming.

Sinds afgelopen woensdag15 februari (12.00),  staan de vier nummers op de website van de omroep. Twee van die nummers waren alvast geselecteerd voor de finale, uit de overige twee konden fans tot en met gisteren, maandag 20 februari (12.00), eentje kiezen. De overwinning ging naar "Ahora o nunca" dat 2.265 stemmen (56,4%) kreeg tegenover 1.750 stemmen voor "Me despido de ti" (43,6%).

* geselecteerd voor de Spaanse nationale finale (tussen haakjes de namen van de componisten/tekstschrijvers) :

- "Ahora o nunca" (tekst en muziek : José Abraham)(winnaar internetstemming).
- "Quédate conmigo" (tekst en muziek : Thomas G:son, Tony Sánchez-Ohlsson, Erik Bernholm)(eerder geselecteerd).
- "Tu vida es tu vida" (tekst : Juan María Montes ; muziek : Max Miona, Eleonora Giudizi)(eerder geselecteerd).

* uitgeschakeld :

- "Me despido de ti" (tekst en muziek : Marco Deltoni, Xerónimo Manzur, Javier Rodríguez).

Tijdens de finale zullen een vakjury en de kijkers via televoting het nummer kiezen waarmee de zangeres zal aantreden in de finale van de 57e editie van het Eurovisie Songfestival op zaterdag 26 mei eerstkomende. De nummers kunnen nog steeds worden beluisterd op de website van de Spaanse nationale omroep (klik hier). (bron : TVE)

21-02-2012 om 12:34 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'De Nacht van de Vlaamse Televisiesterren' : Wim De Vilder en Cathérine Moerkerke vervangen door Kobe Ilsen en Francesca Vanthielen.

 Op zaterdag 24 maart eerstkomende vindt voor de vijfde maal de uitreiking plaats van de 'Vlaamse Televisiesterren'.

De voorbije vier edities werd deze uitreiking steeds in goede banen geleid door nieuwsankers Wim De Vilder (Eén) en Cathérine Moerkerke (vtm) maar voor de vijfde editie werd een nieuw presentatieduo aangezocht.

 De krant Het Laatste Nieuws bericht vandaag, dinsdag 21 februari, dat Kobe Ilsen (coming man van de VRT) en Francesca Vanthielen (leading lady van vtm) de presentatie voor hun rekening gaan nemen.

De omroepen en de Vlaamse Televisie Academie laten weten dat het duo (De Vilder en Moerkerke) de afgelopen jaren fantastisch werk heeft geleverd, maar dat er net als bij andere awardshows af en toe nieuwe gezichten naar voren moeten geschoven worden.

 Op dinsdag 06 maart eerstkomende zullen Kobe en Francesca officieel worden voorgesteld. De genomineerden voor de 'Vlaamse Televisiesterren' werden vorige week maandag, 13 februari, bekendgemaakt.  

Dit jaar zullen er 'Vlaamse Televisie Sterren' worden uitgereikt in veertien verschillende categorieën. Op interactieve wijze via internet en televoting kiest het publiek het populairste televisieprogramma en de populairste televisiepersoonlijkheid. De stichtende leden van de Academie verkiezen de beste nieuwkomer ('Rijzende Ster') en de de lifetime achievement award ('Carrièrester'). V
oor de overige categorieën bekronen de leden van de academie, de televisiemakers zelf, hun collega's en programma's (beste acteur, beste actrice, beste presentator, beste presentatrice, beste dramaprogramma, beste realityprogramma, beste entertainmentprogramma, beste humor- en comedyprogramma, beste informatieprogramma, beste lifestyleprogramma).

We zetten hieronder de genomineerden in de diverse categorieën graag op een rijtje.

* 'Beste Acteur' : Guga Baul, Koen De Graeve, Ben Segers, Bruno Vanden Broecke.
* 'Beste Actrice' : Veerle Baetens, Clara Cleymans, Sien Eggers, Nathalie Meskens.
* 'Beste Presentator' : Jeroen Meus, Marcel Vanthilt (presentator JESF 2005, lid vakjury 'Eurosong'), Steven Van Herreweghe, Koen Wauters (Eurosong 1989, ESF 1991).
* 'Beste presentatrice' : Phara de Aguirre, An Lemmens, Martine Tanghe, Frieda Van Wijck.
* 'Beste Drama' : 'Code 37' (vtm), 'De ronde' (Eén), 'Het goddelijke monster' (Eén), 'Red Sonja' (Canvas).
* 'Beste Reality' : 'Astrid in Wonderland' (VIJFtv), 'De Rechtbank' (Eén), 'God en klein Pierke' (Eén), 'Weg naar Compostela' (Eén).
* 'Beste Lifestyle' : '1000 Zonnen' (Eén), 'Dagelijkse Kost' (Eén), 'Groenland' (Eén), 'Vlaanderen Vakantieland' (Eén).
* 'Beste Informatieprogramma' : 'Het Journaal' (Eén), 'Het Nieuws' (vtm), 'Reyers laat' (Canvas), 'Belpop' (Canvas).
* 'Beste Entertainment' : 'De Pappenheimers' (Eén), 'So You Think You Can Dance' (vtm), 'The Voice van Vlaanderen' (vtm), 'Villa Vanthilt' (Eén).
* 'Beste Humor en Comedy' : 'Basta' (Eén), Mag Ik U Kussen' (Canvas), 'Tegen De Sterren Op' (vtm), 'Wat Als' (2BE).

De uitreiking van de 'Vlaamse Televisiesterren' vindt plaats op zaterdag 24 maart eerstkomende in de Ethias Arena in Hasselt. Voor dit evenement kunnen er enkel VIP-arrangementen (175 euro excl. BTW/persoon) worden aangekocht en dat kan via de website van het Sportpaleis. (bron : Vlaamse Televisie Academie ; foto Kobe : VRT, foto Francesca : vtm)

21-02-2012 om 11:46 geschreven door Redactie  


20-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'The Voice van Vlaanderen' : 'The Voice van Vlaanderen in concert' op paaszondag 08 april eerstkomende.

 Iedere vrijdag proberen de talenten van 'The Voice van Vlaanderen' bij vtm aan hun coaches én het publiek te bewijzen dat ze het waard zijn om op een podium te staan en dat ze met hun stem mensen kunnen raken. Uiteindelijk zal slechts één van hen de titel 'The Voice van Vlaanderen' in de wacht slepen.

Paaszondag 08 april (aanvang : 14.30) eerstkomende zal de winnaar samen met de zeven andere finalisten én een liveband de Ethias Arena in Hasselt uit zijn dak laten gaan. U kunt erbij zijn! Reserveer nu uw plaatsen.

Kaarten kosten 32,50 en 37,50 euro en kunnen nu reeds worden aangeschaft via de website van TeleTicketService. (bron : TeleTicketService)

20-02-2012 om 12:57 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

 Velen genieten van een weekje verlof terwijl anderen misschien nog de kater van carnaval moeten verwerken. Op deze eerste werkdag serveren we je een nieuwe aflevering van onze rubriek 'Een avondje uit'. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.

 Oud-Songfestivaldeelneemster Barbara Dex (ESF 1993, Eurosong 2004-2006, lid Belgische vakjury ESF 2010) bracht in oktober jongstleden een nieuw album op de markt. Hiervoor werkte ze samen met David Poltrock en Tom Helsen. Onder meer Ozark Henry, An Pierlé en Tom Helsen schreven nieuwe nummers voor de zangeres.

Aan het album is meteen ook een nieuwe theatertournee gekoppeld. Wie Barbara dit voorjaar aan het werk wil zien moet alvast een kijkje nemen op de website van CULTURA VOF of Aja Productions.

 Om de vijfenzeventigste jubileumeditie te overtreffen moest Het Witte Paard deze zomer met iets speciaals op de proppen komen.

Na Katrina (ESF 1997, lid vakjury 'Eurolaul 1999', MF 2005, presentatrice 'Congratulations : 50 years Eurovision Song Contest', lid vakjury 'Eurosong 2008') in 2010 en The Gibson Brothers vorig jaar, zullen deze zomer niet één maar twee internationale toppers het beste van zichzelf komen geven in de mythische revuetempel. De helft van de shows zal de top of the bill Precious Wilson (ex-Eruption) zijn, de andere vijftig procent van de shows wordt afgesloten door Sally Carr (ex-Middle Of The Road). Zowel Precious "I Can't Stand The Rain" & "One Way Ticket" als Sally "Soley Soley", "Sacramento" & "Chirpy Chirpy Cheep Cheep" zullen hun grootste hits zingen op het podium te Blankenberge. Exotische Vlaamse klasse brengen we met de soul- & discodiva Sandrine (derde plaats Idool 2004, winnares TMF & Zuma award, hoofdrol musical 'Notre-Dame de Paris', Eurosong 2008).

Daarnaast krijgen in 2012 de publieksfavorieten van de voorbijgaande jaren - het duo Jeroen Maes en Nele Goossens - opnieuw een glansrol toebedeeld in de vele komische sketches. Het Witte Paard-veteranen Daisy Thys ('Amika', 'Annie', 'Thuis'), Dimitri Verhoeven ('Dracula', 'Bakelietjes', 'Kuifje') en nachtegaal Katy Satyn (Eurosong 2008) vervolledigen de affiche, net als de afgelopen drie zomers.

Voor het tweede jaar op rij staan de up and coming talenten, de Celini Brothers in Het Witte Paard. Zij vertegenwoordigen volop de nieuwe wind die al enkele jaren door de zomerrevue waait. De gebroeders zijn magistrale dansers, ware atleten en all-round performers die hun kunsten tonen op een erg verfrissende & eigentijdse soundtrack.

De regie is voor de vierde maal op rij in handen van Bruno Van Heystraeten en Gwen Hamerlijnck tekent voor de choreografie van het showballet, bestaande uit vier getalenteerde danseressen. Het live orkest staat zoals steeds onder de professionele leiding van Patrick Desmedt.

De revue kunt u dagelijks bijwonen (behalve op dinsdag en woensdag) in Het Witte Paard in Blankenberge (Visserstraat 53) van zaterdag 14 juli tot en met maandag 03 september. De voorstellingen beginnen steeds om 20.00 en op zondag zijn er middagvoorstellingen om 16.00.

Plaatsen kan je reserveren via de 
website van Sherpa en voor
meer info omtrent deze zomerrevue kan je zoals steeds terecht op de website van 'Het Witte Paard'.

 Ook dit najaar brengen Regi (componist/tekstschrijver "My music", Eurosong 2008), Linda en Filip, oftewel Milk Inc., weer een onvergetelijke party en dit reeds voor de zevende maal. Niet zoals steeds reeds in september, maar wel op vrijdag 12 en zaterdag 13 oktober en dit in een tegen dan alweer verder vernieuwde zaal met een grotere capaciteit.

Kaarten voor 'Milk Inc. @ Sportpaleis' kosten ook dit jaar 27,50, 32,50 en 37,50 euro en kunnen nu reeds online besteld worden via TeleTicketService. Wie zijn/haar kaarten telefonisch wil bestellen kan dat doen via het nummer 070 345 345 (vanuit Nederland 0900 45 000 45).

20-02-2012 om 12:34 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Weg van de wereld' : in de laatste aflevering trekt Sofie naar India.

 In 'Weg van de wereld' neemt Sofie Van Moll (Eurosong 2004, coach 'Junior Eurosong 2009') je sinds maandag 02 januari mee op een reis langsheen acht bijzondere feesten, verspreid over de aardbol. Sommige zijn ook hier bekend, van andere hebben we nog nooit gehoord. Maar stuk voor stuk bieden ze een unieke kijk op de wereld en haar bewoners.

Sofie ontdekt de wereld door haar eeuwenoude tradities en rituelen. Van een religieuze bedevaart in Spanje tot Kupala, een heidens zonnewendefeest in Rusland. Van het traditionele Thanksgiving tot een excentriek kunstenfestival in de Verenigde Staten. Van het vieren van de liefde in India tot het vieren van de doden in Mexico.

En van de witte sneeuwvlaktes in Noors Lapland tot het kleurrijke Nepal. Op elk feest ontmoet Sofie mensen die haar mee op sleeptouw nemen. Door spontane en ongedwongen gesprekken achterhaalt ze het verhaal achter het feest.

In 'Weg van de wereld' vieren mensen samen feest. Overal ter wereld.

* achtste aflevering - maandag 20 februari 2012 - Dashain :

Dashain is het grootste en belangrijkste feest in Nepal. Het feest is opgedragen aan Durga, de moedergodin die het kwade overwon. Het is een feest van grote tegenstellingen waarin massale slachtingen, traditionele rituelen en warme familiemomenten elkaar afwisselen.

Sofie rijdt van Kathmandu, de hoofdstad van Nepal, naar Bhaktapur waar ze vijf dagen lang Dashain viert met een van de meest invloedrijke families van Bhaktapur. Architect Rabindra laat Sofie letterlijk en figuurlijk alles proeven van dit bijzondere feest. Ze gaat mee op zoek naar de perfecte geit, maakt tientallen slachtingen mee, en eert de godin Durga in een van de vele tempels.

Hoewel de straten van Bhaktapur tijdens Dashain rood zien van het bloed, is Dashain ook een speels en mooi feest waarin vliegeren en schommelen je even verlossen van al je zorgen…


Wil je er zelf heen?

Dashain duurt 15 dagen en wordt elk jaar gevierd in de maand september of oktober, afhankelijk van de stand van de maan
.

'Weg van de wereld', achtste en laatste aflevering vanavond, maandag 20 febuari 2012, tussen 21.15 en 21.50 op Eén. (bron en foto : Eén)

20-02-2012 om 12:02 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een laatste groet' : Eén-presentatrice en -omroepster Evy Gruyaert op 32-jarige leeftijd overleden.

 Iedereen heeft er wel eens van gedroomd om zijn begrafenis bewust mee te maken. Om erbij te zijn en toe te kijken. Iedereen wil weten wie zal komen en wie niet. Wie lacht. Wie weent. Wie spreekt en wat er gezegd wordt. De wetten van de natuur laten dat helaas niet toe. De wetten van Canvas wel. Dat blijkt in 'Een laatste groet', een nieuwe comedyshow waarin een bekende medemens het unieke voorrecht krijgt om zijn eigen begrafenis bij te wonen. Een begrafenis om te lachen, met Bart Peeters (presentator 'Eurosong', commentator ESF) als ceremoniemeester.

De begrafenisplechtigheid in 'Een laatste groet' wordt voorgegaan door Bart Peeters, en creatief opgeluisterd door de drie 'beste vrienden' van de overledene : een wisselend panel bevolkt door 's lands beste acteurs en comedians.

De beste vrienden krijgen doorheen het programma fragmenten voorgeschoteld uit het videotestament, een bundeling wensen die de overledene voor zijn dood heeft opgenomen. De vrienden doen er alles aan om die wensen te vervullen. Met respect als drijfveer en humor als enige wapen.

Tijdens 'De laatste groet', de finale van 'Een laatste groet', neemt de overledene plaats in zijn kist. Zijn beste vrienden brengen hem de kleurrijkst denkbare hulde, een ultieme ode. Een eerbetoon dat hij zich zijn leven lang zal herinneren.

* inhoud vierde aflevering - maandag 20 februari 2012 :

In de vierde aflevering van Een Laatste Groet neemt Bart Peeters afscheid van de eerste vrouwelijke overledene uit de reeks.

Evy Gruyaert begon haar carrière in 2001 nadat ze bij Radio Donna een talentenjacht had gewonnen. Een jaar later ging ze aan de slag als omroepster voor Eén. Ze presenteerde het mediamagazine 'De Rode Loper' en maakte reportages voor onder meer 'Vlaanderen Vakantieland'. Ze was ook de stem van de bijzonder populaire podcast 'Start To Run'.

Evy Gruyaert is met 32 ook meteen de jongste aflijvige in 'Een laatste groet'. Ze wordt ten grave gedragen door haar drie beste vrienden : Pieter Embrechts, Bart Cannaerts en Xander De Rycke. Voor Pieter en Xander is het hun eerste deelname aan 'Een Laatste Groet', de comedy-begrafenis op Canvas.

De betreurde aflijvige

Evy Gruyaert neemt als bevoorrechte getuige van haar eigen begrafenis plaats in het publiek. En ze heeft een duidelijk beeld van hoe ze wil sterven : gruwelijk én elegant. Dat vertelt ze in haar videotestament. "Ik wil sterven zoals prinses Grace van Monaco : achter het stuur van een sportauto, tipsy van de beste champagne, en dan plots mijn torenhoge stilleto's die van het rempedaal schieten. Knal de afgrond in." Zo gebeurde het niet.

Hoe prinses Gruyaert van Meulebeke wel aan haar einde kwam, vertellen haar beste vrienden in Een Gruwelijk Elegante Dood. In de rubriek Eeuwig Leven blijkt dat Evy graag wil reïncarneren. En dan nog het liefst als regenworm. "Als ze me dan in twee hakken, weet ik altijd dat ik in tof gezelschap ben." De beste vrienden verzinnen nog meer gedaantes waarin ze Evy nog liever zien terugkeren. Naast haar beste vrienden, komt ook haar beste vriendin Ann Reymen (coach 'Junior Eurosong 2007-2008') speechen op Evy's begrafenis. Hun hele leven hebben ze elkaars geheimen gedeeld. "Een nieuw huis, een nieuwe job, een nieuwe liefde. We wisten het van elkaar als eersten", benadrukt Evy in haar videotestament.

Ann is aanwezig. Pieter Embrechts, Bart Cannaerts en Xander De Rycke doen er alles aan om haar te troosten. Met wisselend succes. Voor De Laatste Groet, de finale van Een Laatste Groet, kiest Evy voor een nummer uit de musical 'Cats'. "Mijn liefde voor katten en voor musical verenigd aan mijn graf. Ik kan mij geen mooier afscheid inbeelden." Evy wordt kundig de eeuwigheid in gecroond.

De rouwende beste vrienden

'Een laatste groet' aan Evy Gruyaert wordt gebracht door haar drie beste vrienden : Pieter Embrechts, Bart Cannaerts en Xander De Rycke. Voor Pieter Embrechts is het zijn eerste 'Een laatste groet'. Hij is van meet af aan zichtbaar aangedaan, maar herpakt zich in een ultieme poging om de Evy in zichzelf tot leven te wekken. Met zijn foutste pruik in zijn beste West-Vlaams. Bart Cannaerts is dubbel in de rouw. Omdat hij Evy persoonlijk aan haar einde zag komen. En omdat hij op een haar na haar lippen miste tijdens het eerste seizoen van 'Mag ik u kussen?', en het nu voorgoed te laat is. Xander De Rycke verliest net als Pieter voor het eerst een bekende uit zijn omgeving. Hij kende Evy van zeer nabij. Akelig nabij, zo blijkt postuum.

'Een laatste groet', vanavondmaandag 20 februari, de vierde aflevering op Canvas tussen 20.40 en 21.10. Een herhaling krijg je aanstaande vrijdagavond, 24 februari, tussen 00.00 en 00.30. Meer nieuws en informatie over het programma krijg je hier. (bron en logo : Canvas)

20-02-2012 om 09:44 geschreven door Redactie  


19-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nationaal Songfestival 2012 : duels 'Nationaal Songfestival' zijn bekend.

 Aanstaande zondag, 26 februari, vindt in Nederland het 'Nationaal Songfestival 2012' plaats. Tijdens de nationale finale voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival gaan zes artiesten met elkaar de strijd aan in de vorm van drie duels.

De winnaars van elk duel nemen het vervolgens op een triofinale, waarbij hetzelfde liedje dus voor een tweede keer wordt gezongen.

Eerder deze avond, zondag 19 februari, bepaalde Ruth Jacott (backing vocal Nederlandse inzending ESF 1992, ESF 1993, lid vakjury NSF 2004) in een officiële loting tijdens het RTL 4-programma 'Life4You' de drie duels.

* drie duels 'Nationaal Songfestival 2012' :

01. Raffaëla Paton <-> Joan Franka.
02. Kim de Boer <-> Ivan Peroti.
03. Pearl Jozefzoon <-> Tim Douwsma.

De winnaar van elk duel wordt gekozen door de vakjury (Carlo Boszhard, Ali B, DJ Afrojack, Stacey Rookhuizen en Jeroen Nieuwenhuize) en door de kijkers thuis die beiden 50% van de stemmen hebben.

De drie winnaars gaan door naar de finale en ook daarin ligt hun lot in de handen van de vakjury (50%) en de kijkers thuis (50%) die door middel van televoting de winnaar zullen aanduiden.

Eind vorige maand raakte bekend dat Nederland zal aantreden in de eerste helft van de tweede halve finale op donderdag 24 mei eerstkomende. (bron en logo : Songfestival)

19-02-2012 om 20:13 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2012 : Anri Jokhadze gaat voor Georgië naar het Eurovisie Songfestival in Bakoe.

Eerder deze namiddag, zondag 19 februari, werd in Georgië de kandidaat gekozen voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival.

De finale ging van start met een terugblik op de voorbije deelnames van het land en we kregen ook nog eens de winnaars van de voorbije vijf jaar in verkorte versie te zien.

Aan deze finale namen in totaal negen kandidaten deel en het geheel werd in goede banen geleid door Temo Kvirkvelia. Het lot van de kandidaten lag in de handen van een vakjury (vijf leden) en de kijkers thuis die via televoting de kandidaat voor Bakoe aanduidden.

* volgorde van optreden tijdens de Georgische finale :

01. "Whisper" door Mirror Illusion.
02. "Letter To A Friend" door November (Georgische selectie 2009).
03. "Broken" door Industrial City.
04. "It's My Life" door Leo Jee (Levan Jibladze).
05. "Hey You" door Edward Tatiani.
06. "It's Life" door Boris Bedia (Georgische selectie 2009).
07. "Breaking The Cage" door Vanilla Cage.
08. "Feel Me" door REMA.
09. "I'm a Jo(c)ker" door Anri Jokhadze (Georgische selectie 2009).

Als intervalact waren er optredens van Phikria Mamphoria, Candy (winnaars JESF 2011), Eldrine (ESF 2011) en de Azerbeidzjaanse deelneemster van dit jaar, Sabina Babayeva.

 Voor de bekendmaking van de winnaar kregen we nogmaals het overzicht waarmee de finale van start ging. De vakjury en de kijkers kozen als kandidaat Anri Jokhadze met het nummer "I'm a Jo(c)ker". Hij nam drie jaar geleden ook al eens deel aan de nationale selectie met "I".

Georgië neemt dit jaar voor de vijfde maal deel aan het Eurovisie Songfestival en wist tijdens de vier vorige deelnames steeds door te stoten naar de finale. Op woensdag 25 januari raakte bekend dat het land zal aantreden in de tweede helft van de tweede halve finale op donderdag 24 mei eerstkomende. (bron : 1TV)

19-02-2012 om 17:35 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs