'Expeditie Robinson' : Tanja is blij met de komst van Deborah, Do wil de expeditie verlaten.
Voor de dertiende editie van 'Expeditie Robinson' trekken acht bekende Vlamingen en acht bekende Nederlanders naar het noordoosten van de Filippijnen, de exotische arena van hun spannend overlevingsavontuur ver weg van alle glitter en glamour die ze kennen. Evi Hanssen en Eddy Zoëy begeleiden de kandidaten tijdens hun expeditie.
Dat 'Expeditie Robinson 2011' bikkelhard zal worden, mogen de deelnemers al op de eerste dag ondervinden. Er raast immers een tropische cycloon over het eiland, waardoor het paradijs ver te zoeken is. Ook de mysterieuze grot, zo groot als een kathedraal en vol vleermuizen, belooft een niet te onderschatten factor te worden tijdens deze expeditie. De grot is ongetwijfeld een plek die door alle deelnemers gevreesd wordt en die ze zich hun leven lang zullen herinneren.
Opnieuw worden de expeditieleden opgedeeld in twee kampen, Noord en Zuid, waarvan één kamp het zal treffen. Zij komen namelijk terecht op een eiland dat reeds bewoond geweest is door vissers en dus voorzien is van hutten en vismateriaal. Het andere kamp moet in de gietende regen en geteisterd door de harde wind zelf een kamp zien te bouwen. Halverwege de expeditie volgt de samensmelting waarna 1 grote groep verhuist naar een nieuw eiland.
Nieuw zijn ook de immuniteitsmunten, waarvan er al op de eerste dag 5 per persoon te bemachtigen zijn. Wie munten weet te winnen, kan die op elke eilandraad inzetten waardoor er per munt telkens 1 stem op die persoon vervalt. Elke stemming is dus onvoorspelbaar en gemaakte afspraken worden des te verraderlijker. Complottheorieën zijn dan ook nooit veraf en het rekenen onder de expeditieleden kan beginnen.
Net als in de vorige editie gaan de VIP's ook dit jaar met de billen bloot. Sterke spelers sneuvelen zonder het te beseffen, terwijl fysiek minder sterke maar 'sluwe' expeditieleden verder komen dan iedereen voor mogelijk had gehouden. Sommige expeditieleden worden keihard aangepakt, anderen op handen gedragen. Na afloop van de reeks hebben deze 16 bekende Vlamingen en Nederlanders geen geheimen meer voor de kijker
* zesde aflevering :
Vorige week zagen we hoe Deborah na een spannende eilandraad naar de grot werd verwezen in 'Expeditie Robinson'. In aflevering 6, vandaag maandag 10 oktober 2011, ontvangt Tanja Dexters haar boezemvriendin met open armen in de grot.
Een nieuwsgierige Deborah is verbaasd als ze bij haar aankomst een eenzame en uitgemergelde Tanja aantreft. Tanja laat haar emoties de vrije loop. Ze zit intussen al zes dagen alleen in de schuilgrot. Hoewel de dames beseffen dat ze tegen elkaar zullen moeten strijden voor een plaats op het eiland, besluit Deborah om Tanja culinair te verwennen.
In kamp Zuid worstelt Jochem met zichzelf nadat hij bijna werd weggestemd op de eilandraad en beseffen Kobe en Niko dat ze hoog spel hebben gespeeld door stemafspraken te maken. Beide heren realiseren zich dat ze maar beter een goed figuur kunnen slaan tijdens de volgende eliminatieproef of dat hun positie op het eiland anders wel eens in het gevaar zou kunnen komen.
In kamp Noord is het vooral Do die alle aandacht naar zich toe trekt. Ze stelt openlijk haar positie op het eiland in vraag en denkt eraan om de expeditie te verlaten. Haar kampgenoten, met Patrick op kop, doen er alles aan om de Nederlandse zangeres van het tegendeel te overtuigen.
En dan worden beide kampen bij Eddy Zoëy verwacht voor de laatste eliminatieproef voor de samensmelting. Iedereen beseft het belang van de proef, een estafettewedstrijd waarbij het snelste team wint en zo de eilandraad ontloopt. De zenuwen staan strak gespannen en de vreugde bij de overwinnaars is dan ook groot.
Op de eilandraad wordt al snel duidelijk wie als laatste naar de grot zal worden gestuurd, maar dan gaat de bal aan het rollen. Zowel het winnende kamp als Deborah en Tanja in de grot krijgen een brief waaruit blijkt dat de expeditie nu écht kan beginnen
In Vlaanderen komt de zesde aflevering van 'Expeditie Robinson 2011' vandaag, maandag 10 oktober, op het scherm tussen 21.45 en 23.05, aanstaande zondag, 16 oktober, krijg je een herhaling tussen 19.55 en 21.15. In Nederland kan de zevende aflevering aanstaande donderdag 13 oktober bekeken worden vanaf 20.30. De herhaling krijg je telkens op zaterdagnamiddag. (bron en foto's : 2BE, RTL 5)
In memoriam : Zweedse operazanger Ingvar Wixell overleden.
Eergisteren, zaterdag 08 oktober, is in de Zweedse stad Malmö operazanger Ingvar Wixell overleden op tachtigjarige leeftijd. De zanger (Luleå, 07 mei 1931) werd in 1965 door de Zweedse omroep gevraagd om deel te nemen aan het Eurovisie Songfestival.
Tijdens de nationale selectie zou hij acht nummers ten gehore brengen maar daar bleven er uiteindelijk zes van over waaronder het winnende nummer "Annostädes vals". Tijdens het Eurovisie Songfestival zorgde hij voor wat ophef door de Engelse versie ten gehore te brengen. Met "Absent friends" strandde hij in de Italiaanse stad Napels uiteindelijk op een tiende plaats op achttien deelnemers.
Wixell maakte in 1955 zijn debuut als als Papageno in Mozart's 'Toverfluit' en was werkzaam bij de Opera van Stockholm tot 1967. In het midden van de jaren zestig debuteerde hij bij de Deutsche Oper in Berlijn, alwaar hij aan de slag bleef tot in 1999. (bron : SVT)
ESF 2012 : Zwitserse Italiaanse omroep op zoek naar inzendingen nationale Songfestivalselectie.
Tussen dinsdag 16 augustus en vrijdag 30 september (middernacht) ging de Zwitserse Italiaanse omroep RSI op zoek naar kandidaten voor de nationale selectie van de komende editie van het Eurovisie Songfestival. De omroep mag in totaal twee kandidaten afvaardigen voor die selectie die op zaterdag 10 december eerstkomende zal plaatsvinden in Kreuzlingen. In totaal kreeg de omroep eenentwintig inzendingen en in tegenstelling tot eerdere berichten worden de twee kandidaten niet intern gekozen maar komt er op dinsdag 08 november eerstkomende een regionale finale, rechtstreeks uitgezonden via radio en televisie.
Aan die finale zullen zeven kandidaten deelnemen en vijf van hen werden reeds door een driekoppige jury aangeduid. De leden van die jury waren Mauro Ravarelli (musicoloog, musicus en hoofd van de afdeling muziek Rete Due), Nicola Albertoni (muzikaal verantwoordelijke Rete Tre) en Gian Luca Verga (verantwoordelijke Evenementen, Muziek en Entertainment).
Van de overige zestien nummers mogen er ook twee deelnemen aan die finale en die twee worden bepaald door middel van een internetstemming (klik hier). De twee liedjes met de meeste stemmen mogen ook deelnemen aan de regionale finale.
* rechtstreeks geplaats voor de regionale finale :
01. "Giro intorno" door Gianluca Solci. 02. "Here I am" door Rossella. 03. "Masquerade" door Scilla. 04. "Unbreakable" door Sinplus. 05. "It's your love" door Vittoria Hyde.
* nummers waarvoor nog kan gestemd worden :
01. "Tu sei qui con me" door Hirion. 02. "Then Fly" door Goodstock. 03. "Come le ciliegie in pieno inverno..." door William Red Rossi. 04. "Jolie Jolie Jolie baby" door Alex Rémy. 05. "L'assenza" door Barbara Berta (ESF 1997). 06. "Questo mondo" door Rino dilugano. 07. "And then I miss you" door Veronica. 08. "Crazy for you" door Mamo Belleno. 09. "The big picture" door Laetitia. 10. "Anima nuova" door Chiara Dubey. 11. "All I need" door Mirella Schisano. 12. "Moonflower" door Dj Skaly. 13. "La nuova era" door Marco Urzi. 14. "Ancora uno sbaglio" door Flavio Cristilli. 15. "The end" - Cloe. 16. "Nel mio centro non c'entro" door Griso.
Eén van de namen in het rijtje is die van Barbara Berta, die reeds in 1997 voor Zwitserland deelnam aan het Eurovisie Songfestival met "Dentro di me", goed voor een tweeëntwintigste plaats op vijfentwintig deelnemers.
Naast de twee kandidaten van RSI zal de Franstalige omroep RTS er drie aanduiden en de Duitstalige omroep SF zes. De overige drie kandidaten worden aangeduid door radiozender DRS 3. (bron : RSI)
'So You Think You Can Dance' : Sandrine Balleux en Jeffrey Oehlers verlaten als eerste de wedstrijd.
Gisterenavond, zondag 09 oktober, vond de eerste liveshow plaats van 'So You Think You Can Dance', waarin vtm en RTL 5 voor het derde seizoen op rij op zoek gaan naar de beste danser van de 'Lage Landen'.
De achttien dansers vormden voor deze eerste show meteen ook een koppel en ze kregen de opdracht om in een bepaalde dansstijl een choreografie onder de knie te krijgen.
* de negen koppels :
01. Laura en Jeffrey (Hip Hop Fast). 02. Marissa en Michiel (jazzdance). 03. Karen en Christiaan (moderne dans). 04. Sandrine en William (moderne dans). 05. Nina en Anthony (disco). 06. Céline en Gianni (latin). 07. Anna-Alicia en Juvat (tango). 08. Stéphanie en Meysam (Hip Hop Lyrical). 09. Rebecca en Sedrig (Hip Hop Fast).
Het lot van de negen koppels lag in handen van de kijkers thuis die door middel van televoting hun voorkeur kenbaar maakten. De duo's Laura & Jeffrey, Sandrine & William en Rebecca & Sedrig kwamen in de 'Dance For Your Life' terecht nadat de kijker hen de minste stemmen bezorgde.
De drie koppels die zich in de 'Dance for your life' moesten bewijzen :
- Laura en Jeffrey. - Sandrine en William. - Rebecca en Sedrig.
De zes dansers gaven elk het beste van zichzelf tijdens een 30 seconden durende eigen choreografie, maar de jury besloot om Sandrine en Jeffrey als eersten uit de wedstrijd te sturen.
Meer nieuws en informatie krijg je op de website van het programma alwaar je eveneens de prestaties van de koppels kan (her)bekijken. (bron en foto's : vtm)
ESF 2012 : Lys Assia wil voor Zwitserland naar het Eurovisie Songfestival.
Op woensdag 11 mei, daags nadat zangeres Anna Rossinelli zich wist te plaatsen voor de finale van de 56e editie van het Eurovisie Songfestival, raakte bekend dat Zwitserland ook volgend jaar zal deelnemen aan het jaarlijkse liedjesfestival.
Net als voor de selectie van dit jaar gaan de diverse omroepen (SF, DRS 3, RTS en RSI) op zoek naar inzendingen voor die nationale selectie en net als vorig jaar zal door middel van een internetstemming bepaald worden welke kandidaten mogen deelnemen aan de nationale finale.
Op woensdag 20 juli maakte SF bekend dat er in totaal veertien kandidaten zullen deelnemen aan de finale. Zes van die kandidaten komen uit de internetselectie van de omroep en de overige acht kandidaten worden aangeduid door radiozender DRS 3 (drie) en de zenders RTS (drie) en RSI (twee).
Op donderdag 01 september jongstleden ging de internetselectie van de Duitstalige omroep SF van start (klik hier) en tot en met vrijdag 30 september konden kandidaten zich met hun nummer/videoclip aanmelden. De omroep ontving in totaal 230 inzendingen uit diverse Europese en niet-Europese landen en daarvan werden er tot op vandaag, zondag 09 oktober, 222 weerhouden.
Eén naam die meteen in het oog springt is die van drievoudig deelneemster en allereerste Songfestivalwinnares Lys Assia. De intussen 85-jarige zangeres wil voor Zwitserland opnieuw naar het festival met "C'était ma vie", een nummer van de hand van 'good old' Ralph Siegel (de man achter onder meer "Ein bisschen Frieden") en Jean-Paul Cara. Deze laatste is verantwoordelijk voor de muziek van "L'oiseau et l'enfant", het nummer waarmee Marie Myriam in 1977 Frankrijk de overwinning bezorgde.
Lys Assia won in 1956 de allereerste editie van het Eurovisie Songfestival met "Refrain" en nam toen voor Zwitserland ook deel met "Das alte Karussell". Een jaar later, in 1957, strandde ze met "L'enfant que j'étais" op een gedeelde achtste en voorlaatste plaats. In 1958 behaalde ze met "Giorgio" een tweede plaats na winnaar André Claveau.
Tussen zondag 16 oktober en zondag 30 oktober eerstkomende volgt de internetstemming. De uitslag van de internetstemmers (vier stemmen per persoon) telt voor de helft mee, de andere helft van de punten komt van een vakjury.
De finale gaat door op zaterdag 10 december eerstkomende en het lot ligt tijdens die uitzending in de handen van de kijkers die door middel van televoting de kandidaat voor de 57e editie van het liedjesfestival zullen aanduiden. Tijdens de nationale selectie zullen de kandidaten hun nummer slechts gedeeltelijk ten gehore brengen, namelijk twee minuten. (bron : SF)
Eurosong 2012 : The Exclusive Strings willen voor ons land naar Bakoe.
Vandaag, zondag 09 oktober, was de vierkoppige formatie The Exclusive Strings de muzikale gast in het zondagse praatprogramma 'De zevende dag' (Eén).
Aan het einde van het programma had presentatrice Indra Dewitte een kort gesprekje met Melissa Schaak en daarin kwam het Eurovisie Songfestival aan bod. Indra had in de wandelgangen gehoord dat de formatie in de running zou zijn om ons land volgend jaar te vertegenwoordigen in de Azerbeidzjaanse hoofdstad Bakoe.
The Exclusive Strings bestaat naast de Canadese Schaak ook nog uit de Belgische Larissa Lismont, de Russische Maryna Lepiasevich en de Servische Tamara Savic. De vier dames brengen instrumentale muziek, een mix van popmuziek en klassiek.
Eind dit jaar moet een eerste album op de markt verschijnen en wie hun optreden in 'De zevende dag' heeft gemist kan dat hier hier bekijken. Tot slot geven we nog mee dat de dames gekleed waren in een creatie van Nicky Vankets. Meer over de dames kan je op hun website terugvinden. (bron : Eén ; foto's : website The Exclusive Strings)
'So You Think You Can Dance' : William Kruidhof (24, Rotterdam).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De achttiende en laatste deelnemer is de Nederlander William Kruidhof.
- Biografie : William is een 24-jarige ex-militair en woont in Rotterdam. Hij heeft tijdens zijn opleiding Codarts een jaar stage gelopen bij Conny Janssen Danst. Deze zomer is hij afgestudeerd. Voor zijn dansopleiding heeft William bij de landmacht gezeten.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De zeventiende en voorlaatste deelnemer is de Belgische Stéphanie Evenepoel.
- Woonplaats : Halle. - Nationaliteit : Belg. - Geboortedatum : 10 november 1989. - Leeftijd : 21. - Beroep/opleiding : student communicatie aan de Erasmushogeschool (Brussel).
- Biografie : Stéphanie danst al 8 jaar, ze volgde een klassieke opleiding in avondonderwijs en nam hiphoplessen. Ze studeert momenteel communicatie aan de hogeschool maar is vaak in tweestrijd, want haar hart ligt echt bij dans. Stéphanie is één van de vaste achtergronddanseressen van Hadise (ESF 2009) en reist dus zeer regelmatig mee naar Turkije om in haar shows te dansen. Ze ging ook met Hadise op tour naar Azerbeidjzan, Cyprus, Frankrijk en Duitsland.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Sedrig Verwoert (18, Zaandam).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De zestiende deelnemer is de Nederlander Sedrig Verwoert.
- Biografie : Sedrig studeert aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten. Hij nam vorig jaar deel aan de audities van 'The Ultimate Dance Battle' maar haalde daar de liveshows net niet. Hij danst bij het contempory dansgezelschap Samadhi.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Sandrine Balleux (22, Brussel).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De vijftiende deelneemster is de Belgische Sandrine Balleux.
- Biografie : Sandrine is 22 jaar en woont in Brussel. Haar eerste grote passie was zwemmen maar toen ze begon te dansen was er geen weg terug. Ze schreef zich voor 'So You Think You Can Dance' in voor de uitdaging, ze wil graag veel bijleren op een korte periode.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Rebecca Gilhooley (21, Rotterdam).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De veertiende deelneemster is de Nederlandse Rebecca Gilhooley.
- Biografie : Rebecca verhuisde op jonge leeftijd met haar mama naar Canada. Daar ontdekte Rebecca haar passie voor dans. Omdat in Nederland er meer goede dansopleidingen zijn verhuisde ze speciaal voor haar danscarrière naar Nederland. Ze mist haar familie heel erg maar ze heeft er alles voor over om haar dansdroom uit te laten komen.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Nina Plantefève-Castryck (19, Kester).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De dertiende deelnemer is de Belgische Nina Plantefève-Castryck.
- Biografie : Nina is 19 jaar en woont in Kester. Na haar studies aan de Koninklijke Balletschool van Antwerpen danste Nina bij de compagnie Tanzcompagnie Giessen in Duitsland. Ze woont momenteel terug in Kester. Haar geadopteerde zusjes Nienke (11 jaar, China) en Sebia (9 jaar, Ethiopie) deden ook auditie. Nina komt uit een gezin waar 5 van de 7 kinderen dansen.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Michiel Van den Berghe (23, Edegem).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De twaalfde deelnemer is de Belg Michiel Van den Berghe.
- Biografie : De 23-jarige Michiel uit Edegem heeft 2 passies : auto's en dansen. Hij danst al 16 jaar bij de Dance Company in Edegem en sleutelt in het dagelijkse leven aan auto's. Zijn collega's vonden dit eerst wel raar, maar inmiddels is iedereen in de garage het gewoon dat Michiel in zijn vrije tijd danst. Hij geeft ook dansles.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Meysam Noori (22, Amsterdam).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De elfde deelnemer is de Nederlander Meysam Noori.
- Biografie : Meysam werd geboren in Kabul, Afghanistan. Op 8-jarige leeftijd kwam hij met zijn mama, broer en zus naar Nederland. Op 10jarige leeftijd zette Meysam zijn eerste danspasjes en vandaag wil hij graag een echte danscarrière uitbouwen, zijn moeder staat hier echter niet volledig achter, zij ziet haar zoon liever studeren en een andere job uitoefenen. Hij hoopt haar met zijn deelname aan 'So You Think You Can Dance' te overtuigen dat je met dansen ook veel kan bereiken.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Marissa Mes (19, Utrecht).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De tiende deelneemster is de Nederlandse Marissa Mes.
- Dansstijl : Modern. - Dansschool : Danscentrum Utrecht & International School Manila Dance Company.
- Biografie : Op jonge leeftijd verhuisde Marissa met haar ouders naar de Filipijnen. Ze begon daar op hoog niveau te dansen en reisde met een dansgezelschap rond in Azië. Ze kwam terug naar Nederland om psychologie te studeren, momenteel zit ze in haar 2de jaar.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Laura Parijs (20, Dendermonde).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De negende deelneemster is de Belgische Laura Parijs.
- Dansstijl : Modern. - Dansschool : Eerste jaar Hogeschool Tilburg (Fontys).
- Biografie : Laura danst al 11 jaar en is net begonnen aan de dansopleiding in Tilburg. Laura zingt ook graag en goed maar heeft nooit de stap om zangles te volgen genomen. Voor hobby's heeft Laura geen tijd want ze danst van 's morgens vroeg tot 's avonds laat.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Karen Brinkman (19, Leiden).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De achtste deelneemster is de Nederlandse Karen Brinkman.
- Biografie : Karen zit in haar 2de jaar op de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten (AHK). Karen geeft al 5 jaar dansles maar haar grote droom is om zelf een grote ster te worden.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Juvat Westendorp (21, Zaandam).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De zevende deelnemer is de Nederlander Juvat Westendorp.
- Dansstijl : Breakdance. - Dansschool : heeft eigen dansschool Streetkings en eigen dansgroep Furious Flow.
- Biografie : Juvat was horlogemaker, via een bijbaantje op de markt kwam hij bij dit beroep terecht. Hij verkocht en repareerde horloges en volgde een eenjarige opleiding tot horlogemaker. Juvat is een echte entertainer en het werk als horlogemaker begon hem toch wat te vervelen. Hij kreeg de mogelijkheid om zijn dansschool op te richten en sinds 4 jaar is Streetkings een feit.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Jeffrey Oehlers (26, Hoogvliet).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De zesde deelnemer is de Nederlander Jeffrey Oehlers.
- Biografie : Jeffrey danst al 6 jaar. Hij nam vorig jaar ook deel aan 'So You Think You Can Dance' en haalde toen de liveshows net niet. Na deze enorme ontgoocheling was Jeffrey vastbesloten om hard te werken en dit jaar de liveshows wel te halen!
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)
'So You Think You Can Dance' : Gianni Grot (22, Osdorp).
Vanavond, zondag 09 oktober, gaan de liveshows van 'So You Think You Can Dance' van start. De voorbije weken kon je de audities en het bootcamp volgen en sinds vorige week zondag zijn de achttien finalisten (7 uit Vlaanderen en 11 uit Nederland) bekend.
Wij stellen de achttien deelnemers wat uitgebreider voor. De vijfde deelnemer is de Nederlander Gianni Grot.
- Biografie : Tot zijn 16de was Gianni een voetballer, maar door zijn enorme liefde voor muziek begon hij te dansen. Hij droomde er altijd al van om prof danser te worden maar zijn mama en oma wilden liever dat hij iets anders studeerde. Daarom trok Gianni 4 jaar geleden naar Londen waar hij Creative Writing studeerde. Hij nam deel aan de Britse 'So You Think You Can Dance' en haalde toen net de liveshows niet.
'So You Think You Can Dance', de eerste liveshow vanavond, zondag 09 oktober, op vtm en RTL 5. (bron, logo en foto : vtm)