Tijdens deze twee weken stond er heel wat op de planning!
De kleuters brachten tuingereedschap mee naar school. Deze spullen gebruikten we om te zaaien, bloemen te planten,... Kortom, we maakten onze handen vuil! De potjes kregen een plaats in onze miniserre of aan het raam, want wat hebben plantjes nodig?(vraag maar aan de kleuters): WATER, LICHT en TIJD! Ook al hoopten sommige kleuters dat de zonnebloemen al na 1 dag volgroeid zouden zijn ;) .
In de klas richten we een tuintje in waar de kleuters naar hartelust kunnen bloemen plukken, het gras afrijden of genieten van het terrasje onder de parasol.
We gaan op lentewandeling in de tuin en zoeken naar kriebeldieren. Spinnen, pissebedden, mieren, wormen,slakken... We zagen het allemaal en verzamelden ze in ons terrarium. En stoer als ze zijn, hadden onze kleuters geen schrik. Al zagen die spinnen er volgens sommigen(waaronder de juf) toch wel eng uit!
Om alle foto's te bekijken, klik op onderstaande link!



|