Zaterdag:
vandaag was ik alleen, dus het was lekker rustig. Tegen 11 uur ben ik pas de eerste mensen tegen gekomen. Gelukkig waren er nog de paarden, de vogels en de muisjes om me gezelschap te houden.
ik had wel wat extra werk omdat een van de balen voor-droog slecht was geworden moest die naar de mesthoop worden vervoerd. een deel kon bij op de mestkar maar de rest ben ik gaan halen met een kleiner karretje omdat ik daarmee niet moet manoeuvreren. dat heb ik ook nog geoefend maar echt wijzer ben ik er niet van geworden. ik ben er wel twee keer (zaterdag en zondag) in geslaagd om gewoon achteruit te rijden en dan in de piste te draaien. wat niet kan zoals het moet, moet maar zoals het kan.
Paprika had beslist om met te komen helpen als ik met het hooi bezig was dus die mocht ik nog gaan vangen. Als ik ze dan wou gaan halen om nog een beetje te werken had ze beslist dat ze niet zo veel zin had en kon ik haar aan de andere kan van de wei gaan halen. Eens dat ik er was liet ze zich wel goed doen. De draw was zeer goed vandaag maar ze had wel beslist om te plakken dus moest ik streng zijn en ze steeds weer achteruit zetten.
Zondag;
Ook vandaag was een rustige dag. het was de rustdag voor de eigenaars dus die heb ik niet veel gezien. Ik vind dat niet zo erg want ik werk altijd beter als er niet te veel volk op mijn vingers staat te kijken. Ook vandaag heb ik hooi mogen versleuren ( of beter verrijden) deze keer was het goed hooi. Ze waren 's ochtends vroeg hooi komen leveren en daarvan moest 1 baal naar voor gebracht worden. Het was zeer aangenaam hooi om te verplaatsen omdat de plakken zeer mooi heel bleven.
Tegen half 4 gingen de eigenaars hun paarden trainen en ik mocht mee den met Paprika. We zijn begonnen met recht richten. Met dit paardje is niks echt moeilijk omdat ze alles al kent dus ik ben benieuwd wat dat morgen met Mira word.
Tegen half zeven was mijn gezin daar omdat ik twee dagen naar huis ga. Het was een blij weerzien. Thuis ook met de hond en de kat. En 's avonds met mijn bed.
15-09-2014, 20:40 geschreven door anaïs 
|