Dit zijn lastige momenten, je wil eigenlijk terug keihard beginnen trainen maar je mag niet, je moet heel traagjes alles weer op gang trekken. Ik mag voorlopig nog niet lopen, volgende week mag ik voorzichtig weer beginnen, maar de rest kan wel al. Ik ben zeer rustig begonnen met extra aandacht voor mijn rompstabilisatie-oefeningen :
Maandag 18 juni : CORE STABILITY 0:50:00
met extra aandacht voor buikspieroefeningen
Dinsdag 19 juni : BIKE 2:32:15; 71,3 km; 28,1 km/u; Gem HSL 116; max HSL 151
zeer rustige gestart op het klein verzet en rustig fluitend aan een slakkengangetje van 26 km/u. Daarna wat opgebouwd naar de extensieve zone en zelfs een laag-intensief blokje in tegenwind gebold. We zitten terug in het zadel.
Woensdag : CORE STABILITY 0:50:00
idem als maandag. Ja, 't is psijtig dat het zo is, maar resultaat kan enkel bekomen worden met herhaling herhaling herhaling
Na La Roche was het nu tijd voor een uitblaasweek. Qua trainen toch, want qua werken (in de week) en qua feestjes (in het weekend) kon deze week dan weer wel tellen. Volgende week traag weer op gang komen. Deze week niks anders gedaan dan één keer rompstabilisatie-oefenigen en één keer 20 km losrijden. Niets om veel spel van te maken