weer een nieuwe update! Na het vorige bericht kwamen we al wandelend in taupo Bruce opnieuw tegen. Hij herkende ons aan onze peddle or die trui! Goed nieuws voor ons, hij was daar met zijn studenten, en een van hen, Steve, werkte bij de Huka Jets. Hij was daar in opleiding en wij konden daardoor een gratis rit krijgen! Lunch en een parkeerboete later, wij naar de jets. Met twee in een jetboot, schuerend langs de kant, spins makend, de huka falls van onder gezien en de nodige uitleg gekregen. Kortom, de max! Na de jetboot naar het strand gegaan om nog wat te lopen. Jos beetje te tam, maar Maarten toch sportief geweest. 's avonds krieken met worst gegeten, samen met een duitse (Annika).
26/11 Om 7u30 opgestaan en naar Wakapapa en Turangi gereden. Na een hoop afwijzingen om de Tongario te doen wegens te veel wind, toch maar een kijkje gaan nemen om te zien of we het toch niet konden. Eerst 9km in 2u gedaan en dan aan de crossing toe gekomen. Deze tocht, die 19 km is en je normaal in 6u doet, aangevat. Onderweg 2 canadeese rijke seuten tegengekomen die teruggekeerd waren wegens te veel wind. Dat was een reden te meer voor ons om hem toch te doen. Uiteindelijk de hele wandeling (schitterend!) geklaard in 4u, met het eerste stuk erbij dus 6u. Op de terugweg George ontmoet die een zoekspelletje deed met een GPS. Grappige kerel die wel iets interessant wist te vertellen. Uiteindelijk om 21u30 onder de wol gekropen.
27/11 Om 8u30 naar de garage gegaan om de auto zijn olie te laten verversen. Hierdoor in de voormiddag in Taupo rondgehangen en in de namiddag naar de Maoricarvings op lake taupo gaan kijken. Beetje misgevaren naar die carvings en dat in volle zon. Uiteindelijk 6u gepeddeld op vlak water zonder zonnecreme, je kan gaan denken...Toch leuke training gehad en nadien naar Taupo gereden om verse annanas te eten.
28/11 Laat opgestaan, naar stad gereden om fiets-event te bekijken (mega event), Huka falls en Paywave bekeken, maar niet op het water geweest. Om 17u afgesproken aan zwembad met Annika. Lekker gewassen en voor de eerste keer geschoren. Dat laatste nam ongeveer 30min in beslag en heeft ons een scheermes gekost! Nu we proper waren, iets gaan eten en naar een club gegaan in Taupo. Dikke feest met live band!
29/11 In de voormiddag op zoek gegaan naar de Rangitaiki. Na mega zoektocht, tot de teleurstelling gekomen dat die rivier op privaat land ligt en we er niet meer op konden. Op weg naar Taihaipe de Togario rivier gedaan die wel fun was en heel mooi van natuur.